Segona Divisió 1939-40

2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 NordSud1949-50 NordSud1939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 NordSud1948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 NordSud1957-58 NordSud1947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 NordSud1956-57 NordSud1946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 NordSud1955-56 NordSud1945-46
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 NordSud1954-55 NordSud1944-45
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 NordSud1953-54 NordSud1943-44
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 NordSud1952-53 NordSud1942-43 123
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 NordSud1951-52 NordSud1941-42 123
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 NordSud1950-51 NordSud1940-41 NordSud

2ª Divisió Grup 41939-40 next

Lliga 2a divisió
Pichichi

Classificació


Data inicial
Data final

      Punts PJ PG PE PP GF GC TG TV
1
Murcia22141103381600
2
Ferroviaria2014923392302
3
Alicante1414626273300
4
Imperio Madrid1414626323300
5
Cartagena1314536162201
6
Burjassot1214527383300
7
Elche914338203000
8
Imperial814329173703
Ascens
Descens

Resultats

Destacats

Nom Pos Minuts Club
Oro
1260 Murcia
Vega
1260 Murcia
Asensio
1260 Alicante
Lucas
1260 Alicante
Esclapé
1260 Cartagena
Gonzalo
1260 Cartagena
Jesulín
1260 Cartagena
Sierra
1260 Cartagena
Vidal
1260 Cartagena
Leguey II
1260 Elche
  Nom Pos Grogues Club
  Nom Pos Vermelles Club
Moleiro
2 Ferroviaria
Hernández
1 Cartagena
Juanillo
1 Murcia B
Montes
1 Murcia B
Sánchez
1 Murcia B
  Nom Pos Coef Club PJ G
Esclapé
1.57 Cartagena1422
Cabo
1.7 Murcia1017
Bermejo
1.75 Ferroviaria1221
Manero
2.27 Alicante1125
Gols:
226
Gols Per Partit:
4,04
Expulsions:
6
Expulsions Per Partit:
0,11
Estrangers:
145
Percentatge Estrangers:
77.54
Victòries locals:
34
Victòries visitants:
14
Empats:
8
Màxima victòria local:
6-0 Murcia-Alicante
Màxima victòria visitant:
2-8 Imperial-Burjassot
Millor ratxa guanyadora:
Murcia: 8 Partits (Jornades 3-10)
Pitjor ratxa perdedora:
Elche: 4 Partits (Jornades 11-14)
Millor ratxa no perdent:
Murcia: 8 Partits (Jornades 3-10)
Pitjor ratxa no guanyant:
Imperial: 6 Partits (Jornades 1-6)

Progrés

Matriu

AliBurCarElcFerImpImpeMur
Alicante3-21-23-25-42-05-12-3
Burjassot4-21-25-20-43-35-02-4
Cartagena1-20-04-10-00-11-02-0
Elche0-01-02-21-23-24-10-2
Ferroviaria4-12-05-13-15-33-12-1
Imperio Madrid1-12-54-13-24-35-22-4
Imperial3-02-81-01-12-22-00-1
Murcia6-06-34-02-03-00-22-1
Notificar error