2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Lliga de Campions1992-93 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 19/08/1992 Shelbourne Tavriya
Classificació Fase 1 (anada) 19/08/1992 Olimpija Ljubljana Norma Tallinn
Classificació Fase 1 (anada) 19/08/1992 Valletta Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 1 (anada) 19/08/1992 Skonto
Classificació Fase 1 (tornada) 02/09/1992 Norma Tallinn Olimpija Ljubljana
Classificació Fase 1 (tornada) 02/09/1992 Skonto
Classificació Fase 1 (tornada) 02/09/1992 Maccabi Tel Aviv Valletta
Classificació Fase 1 (tornada) 02/09/1992 Tavriya Shelbourne
Ronda 1 (anada) 16/09/1992 Barcelona Viking
Ronda 1 (anada) 16/09/1992 Sion Tavriya
Ronda 1 (anada) 16/09/1992 Maccabi Tel Aviv Club Brugge
Ronda 1 (anada) 16/09/1992 Lech Poznań Skonto
Ronda 1 (anada) 16/09/1992 Göteborg Beşiktaş
Ronda 1 (anada) 16/09/1992 AEK APOEL
Ronda 1 (anada) 16/09/1992 Kuusysi Dinamo București
Ronda 1 (anada) 16/09/1992 Víkingur Reykjavík CSKA Moskva
Ronda 1 (anada) 16/09/1992 Austria Wien CSKA Sofia
Ronda 1 (anada) 16/09/1992 Slovan Bratislava Ferencváros
Ronda 1 (anada) 16/09/1992 Stuttgart Leeds
Ronda 1 (anada) 16/09/1992 PSV Žalgiris
Ronda 1 (anada) 16/09/1992 Milan Olimpija Ljubljana
Ronda 1 (anada) 16/09/1992 Glentoran Olympique de Marseille
Ronda 1 (anada) 16/09/1992 Union Luxembourg Porto
Ronda 1 (anada) 16/09/1992 Rangers Lyngby
Ronda 1 (tornada) 30/09/1992 Viking Barcelona
Ronda 1 (tornada) 30/09/1992 Beşiktaş Göteborg
Ronda 1 (tornada) 30/09/1992 Porto Union Luxembourg
Ronda 1 (tornada) 30/09/1992 Olimpija Ljubljana Milan
Ronda 1 (tornada) 30/09/1992 Leeds Stuttgart
Ronda 1 (tornada) 30/09/1992 Lyngby Rangers
Ronda 1 (tornada) 30/09/1992 Club Brugge Maccabi Tel Aviv
Ronda 1 (tornada) 30/09/1992 Žalgiris PSV
Ronda 1 (tornada) 30/09/1992 CSKA Moskva Víkingur Reykjavík
Ronda 1 (tornada) 30/09/1992 Tavriya Sion
Ronda 1 (tornada) 30/09/1992 Skonto Lech Poznań
Ronda 1 (tornada) 30/09/1992 Dinamo București Kuusysi
Ronda 1 (tornada) 30/09/1992 APOEL AEK
Ronda 1 (tornada) 30/09/1992 CSKA Sofia Austria Wien
Ronda 1 (tornada) 30/09/1992 Ferencváros Slovan Bratislava
Ronda 1 (tornada) 30/09/1992 Olympique de Marseille Glentoran
Ronda 1 (desempat) 09/10/1992 Leeds Stuttgart
Ronda 2 (anada) 21/10/1992 CSKA Moskva Barcelona
Ronda 2 (anada) 21/10/1992 Dinamo București Olympique de Marseille
Ronda 2 (anada) 21/10/1992 Slovan Bratislava Milan
Ronda 2 (anada) 21/10/1992 Rangers Leeds
Ronda 2 (anada) 21/10/1992 Göteborg Lech Poznań
Ronda 2 (anada) 21/10/1992 AEK PSV
Ronda 2 (anada) 21/10/1992 Sion Porto
Ronda 2 (anada) 21/10/1992 Club Brugge Austria Wien
Ronda 2 (tornada) 04/11/1992 Olympique de Marseille Dinamo București
Ronda 2 (tornada) 04/11/1992 Austria Wien Club Brugge
Ronda 2 (tornada) 04/11/1992 Leeds Rangers
Ronda 2 (tornada) 04/11/1992 PSV AEK
Ronda 2 (tornada) 04/11/1992 Milan Slovan Bratislava
Ronda 2 (tornada) 04/11/1992 Barcelona CSKA Moskva
Ronda 2 (tornada) 04/11/1992 Porto Sion
Ronda 2 (tornada) 04/11/1992 Lech Poznań Göteborg
Fase de grups partit 1 25/11/1992 Milan Göteborg
Fase de grups partit 1 25/11/1992 Club Brugge CSKA Moskva
Fase de grups partit 1 25/11/1992 Rangers Olympique de Marseille
Fase de grups partit 1 25/11/1992 Porto PSV
Fase de grups partit 2 09/12/1992 CSKA Moskva Rangers
Fase de grups partit 2 09/12/1992 PSV Milan
Fase de grups partit 2 09/12/1992 Göteborg Porto
Fase de grups partit 2 09/12/1992 Olympique de Marseille Club Brugge
Fase de grups partit 3 03/03/1993 Porto Milan
Fase de grups partit 3 03/03/1993 PSV Göteborg
Fase de grups partit 3 03/03/1993 Club Brugge Rangers
Fase de grups partit 3 03/03/1993 CSKA Moskva Olympique de Marseille
Fase de grups partit 4 17/03/1993 Olympique de Marseille CSKA Moskva
Fase de grups partit 4 17/03/1993 Milan Porto
Fase de grups partit 4 17/03/1993 Göteborg PSV
Fase de grups partit 4 17/03/1993 Rangers Club Brugge
Fase de grups partit 5 07/04/1993 Olympique de Marseille Rangers
Fase de grups partit 5 07/04/1993 PSV Porto
Fase de grups partit 5 07/04/1993 Göteborg Milan
Fase de grups partit 5 07/04/1993 CSKA Moskva Club Brugge
Fase de grups partit 6 21/04/1993 Porto Göteborg
Fase de grups partit 6 21/04/1993 Rangers CSKA Moskva
Fase de grups partit 6 21/04/1993 Milan PSV
Fase de grups partit 6 21/04/1993 Club Brugge Olympique de Marseille
Final 26/05/1993 Olympique de Marseille Milan

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Romário PSVPSV
70.78
Van Basten MilanMilan
61.20
Franck Sauzée Olympique de MarseilleOlympique de Marseille
60.60
Alen Bokšić Olympique de MarseilleOlympique de Marseille
60.75
Johnny Ekström GöteborgGöteborg
50.50
Simone MilanMilan
40.50
Humberto Costa SionSion
41.00
Gert Verheyen Club BruggeClub Brugge
40.40
José Carlos PortoPorto
41.00
Emil Kostadinov PortoPorto
30.38
    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Romário PSVPSV
70.78
Van Basten MilanMilan
61.20
Franck Sauzée Olympique de MarseilleOlympique de Marseille
60.60
Alen Bokšić Olympique de MarseilleOlympique de Marseille
60.75
Johnny Ekström GöteborgGöteborg
50.50
Humberto Costa SionSion
41.00
José Carlos PortoPorto
41.00
Gert Verheyen Club BruggeClub Brugge
40.40
Simone MilanMilan
40.50
Dmitri Korsakov CSKA MoskvaCSKA Moskva
30.30
    Nom Equip Pos Minuts
Didier Deschamps Olympique de MarseilleOlympique de Marseille
946
Abédi Ayew Olympique de MarseilleOlympique de Marseille
946
Håkan Mild GöteborgGöteborg
900
Maldini MilanMilan
900
Lorenzo Staelens Club BruggeClub Brugge
900
Dany Verlinden Club BruggeClub Brugge
900
Marcel Desailly Olympique de MarseilleOlympique de Marseille
900
Fabien Barthez Olympique de MarseilleOlympique de Marseille
900
John Brown RangersRangers
900
Andy Goram RangersRangers
900
    Nom Equip Pos Grogues
Stéphane van der Heyden Club BruggeClub Brugge
4
Serguei Fokine CSKA MoskvaCSKA Moskva
3
Eranio MilanMilan
3
Eric Di Meco Olympique de MarseilleOlympique de Marseille
3
Stylianos Manolas AEKAEK
3
Basile Boli Olympique de MarseilleOlympique de Marseille
3
Ernst Aigner Austria WienAustria Wien
3
Sergei Bragin Norma TallinnNorma Tallinn
2
Valery Minko CSKA MoskvaCSKA Moskva
2
Baresi MilanMilan
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Samir Zulic Olimpija LjubljanaOlimpija Ljubljana
1
Oleg Kolesov TavriyaTavriya
1
Sándor Szenes FerencvárosFerencváros
1
Albertini MilanMilan
1
Adri van Tiggelen PSVPSV
1
Mark Hateley RangersRangers
1
Gols:
215
Gols Per Partit:
2.62
Targetes Grogues:
221
Targetes Grogues Per Partit:
2.70
Expulsions:
6
Expulsions Per Partit:
0.07
Victòries locals:
44
Victòries visitants:
23
Empats:
15
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Milan: 10 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
PSV: 5 Partits
Millor ratxa no perdent:
Olympique de Marseille: 11 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
PSV: 6 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Olympique de Marseille 11 7 4 0
63%
36%
1%
25 4 12 0
Milan 11 10 0 1
90%
10%
23 2 12 1
PSV 10 3 1 6
30%
10%
60%
15 14 13 1
Rangers 10 6 4 0
60%
40%
14 7 8 1
CSKA Moskva 10 3 3 4
30%
30%
40%
11 16 14 0
Porto 10 5 2 3
50%
20%
30%
20 8 12 0
Göteborg 10 6 0 4
60%
40%
14 10 8 0
Club Brugge 10 5 1 4
50%
10%
40%
12 11 14 0
Leeds 5 2 0 3
40%
60%
7 8 6 0
AEK 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 6 13 0
Slovan Bratislava 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 6 4 0
Austria Wien 4 2 0 2
50%
50%
8 7 13 0
Dinamo București 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 3 8 0
Barcelona 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 3 0
Skonto 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 3 3 0
Maccabi Tel Aviv 4 2 0 2
50%
50%
3 5 6 0
Olimpija Ljubljana 4 2 0 2
50%
50%
5 7 3 1
Tavriya 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 8 8 1
Sion 4 2 1 1
50%
25%
25%
9 8 3 0
Lech Poznań 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 4 4 0
Stuttgart 3 1 0 2
33%
67%
4 5 5 0
Glentoran 2 0 0 2
100%
0 8 3 0
Union Luxembourg 2 0 0 2
100%
1 9 1 0
Žalgiris 2 0 0 2
100%
0 8 2 0
Shelbourne 2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
Kuusysi 2 1 0 1
50%
50%
1 2 3 0
CSKA Sofia 2 1 0 1
50%
50%
4 5 8 0
Víkingur Reykjavík 2 0 0 2
100%
2 5 1 0
APOEL 2 0 2 0
100%
3 3 4 0
Beşiktaş 2 1 0 1
50%
50%
2 3 4 0
Viking 2 0 1 1
50%
50%
0 1 1 0
2 0 0 2
100%
1 6 4 0
Valletta 2 0 0 2
100%
1 3 3 0
Norma Tallinn 2 0 0 2
100%
0 5 5 0
Ferencváros 2 0 1 1
50%
50%
1 4 2 1
Lyngby 2 0 0 2
100%
0 3 4 0
Notificar error