2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades completes dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades completes dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades completes dels equips de la lliga espanyola

prev Copa d'Europa1986-87 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Setzens de final (anada) 17/09/1986 PSG Vítkovice
Setzens de final (anada) 17/09/1986 Beşiktaş Dinamo Tirana
Setzens de final (anada) 17/09/1986 Beroe Dynamo Kyiv
Setzens de final (anada) 17/09/1986 Porto Rabat Ajax
Setzens de final (anada) 17/09/1986 Shamrock Rovers Celtic
Setzens de final (anada) 17/09/1986 Crvena Zvezda Panathinaikos
Setzens de final (anada) 17/09/1986 Brøndby Budapest Honvéd
Setzens de final (anada) 17/09/1986 Rosenborg Linfield
Setzens de final (anada) 17/09/1986 Örgryte Dynamo Berlin
Setzens de final (anada) 17/09/1986 PSV Bayern München
Setzens de final (anada) 17/09/1986 Avenir Austria Wien
Setzens de final (anada) 17/09/1986 APOEL Helsinki
Setzens de final (anada) 17/09/1986 Young Boys Real Madrid
Setzens de final (anada) 17/09/1986 Anderlecht Górnik Zabrze
Setzens de final (anada) 17/09/1986 Juventus Valur
Setzens de final (tornada) 30/09/1986 Vítkovice PSG
Setzens de final (tornada) 01/10/1986 Linfield Rosenborg
Setzens de final (tornada) 01/10/1986 Rabat Ajax Porto
Setzens de final (tornada) 01/10/1986 Dynamo Berlin Örgryte
Setzens de final (tornada) 01/10/1986 Dinamo Tirana Beşiktaş
Setzens de final (tornada) 01/10/1986 Górnik Zabrze Anderlecht
Setzens de final (tornada) 01/10/1986 Dynamo Kyiv Beroe
Setzens de final (tornada) 01/10/1986 Helsinki APOEL
Setzens de final (tornada) 01/10/1986 Austria Wien Avenir
Setzens de final (tornada) 01/10/1986 Budapest Honvéd Brøndby
Setzens de final (tornada) 01/10/1986 Valur Juventus
Setzens de final (tornada) 01/10/1986 Panathinaikos Crvena Zvezda
Setzens de final (tornada) 01/10/1986 Bayern München PSV
Setzens de final (tornada) 01/10/1986 Real Madrid Young Boys
Setzens de final (tornada) 01/10/1986 Celtic Shamrock Rovers
Vuitens de final (anada) 22/10/1986 Anderlecht Steaua București
Vuitens de final (anada) 22/10/1986 Celtic Dynamo Kyiv
Vuitens de final (anada) 22/10/1986 Real Madrid Juventus
Vuitens de final (anada) 22/10/1986 Rosenborg Crvena Zvezda
Vuitens de final (anada) 22/10/1986 Bayern München Austria Wien
Vuitens de final (anada) 22/10/1986 Brøndby Dynamo Berlin
Vuitens de final (anada) 22/10/1986 Vítkovice Porto
Vuitens de final (tornada) 05/11/1986 Steaua București Anderlecht
Vuitens de final (tornada) 05/11/1986 Dynamo Berlin Brøndby
Vuitens de final (tornada) 05/11/1986 Crvena Zvezda Rosenborg
Vuitens de final (tornada) 05/11/1986 Dynamo Kyiv Celtic
Vuitens de final (tornada) 05/11/1986 Austria Wien Bayern München
Vuitens de final (tornada) 05/11/1986 Juventus Real Madrid
Vuitens de final (tornada) 05/11/1986 Porto Vítkovice
Quarts de final (anada) 04/03/1987 Beşiktaş Dynamo Kyiv
Quarts de final (anada) 04/03/1987 Bayern München Anderlecht
Quarts de final (anada) 04/03/1987 Crvena Zvezda Real Madrid
Quarts de final (anada) 04/03/1987 Porto Brøndby
Quarts de final (tornada) 18/03/1987 Dynamo Kyiv Beşiktaş
Quarts de final (tornada) 18/03/1987 Anderlecht Bayern München
Quarts de final (tornada) 18/03/1987 Brøndby Porto
Quarts de final (tornada) 18/03/1987 Real Madrid Crvena Zvezda
Semifinal (anada) 08/04/1987 Porto Dynamo Kyiv
Semifinal (anada) 08/04/1987 Bayern München Real Madrid
Semifinal (tornada) 22/04/1987 Real Madrid Bayern München
Semifinal (tornada) 22/04/1987 Dynamo Kyiv Porto
Final 27/05/1987 Bayern München Porto

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Cvetković Crvena ZvezdaCrvena Zvezda
71.17
Butragueño Real MadridReal Madrid
50.71
Laudrup JuventusJuventus
51.25
Blokhin Dynamo KyivDynamo Kyiv
50.71
Yevtushenko Dynamo KyivDynamo Kyiv
50.71
Matthäus Bayern MünchenBayern München
40.57
Wohlfarth Bayern MünchenBayern München
40.50
Fernando Gomes PortoPorto
40.50
António André PortoPorto
40.44
Hugo Sánchez Real MadridReal Madrid
30.43
    Nom Equip Pos Vermelles
Josef Degeorgi Austria WienAustria Wien
1
Ogris Austria WienAustria Wien
1
Hauben AvenirAvenir
1
Oldrich Skarecky VítkoviceVítkovice
1
Bal Dynamo KyivDynamo Kyiv
1
Mino Real MadridReal Madrid
1
Juanito Real MadridReal Madrid
1
Augenthaler Bayern MünchenBayern München
1
Gols:
163
Promig golejador:
2.86
Targetes Grogues:
122
Targetes Grogues Per Partit:
2.14
Expulsions:
8
Expulsions Per Partit:
0.14
Victòries locals:
35
Victòries visitants:
11
Empats:
11
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Estrella Roja: 3 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Valur: 2 Partits
Millor ratxa no perdent:
Bayern München: 7 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Anderlecht: 3 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Bayern München
Alemanya
9 4 3 2
44%
33%
23%
17 7 8 1
Porto
Portugal
9 7 1 1
77%
11%
12%
21 5 10 0
Dynamo Kyiv
Ucrania
8 4 2 2
50%
25%
25%
16 7 9 1
Real Madrid
Espanya
8 4 0 4
50%
50%
12 10 12 2
Brøndby
Dinamarca
6 2 3 1
33%
50%
17%
10 7 6 0
Anderlecht
Bèlgica
6 2 2 2
33%
33%
34%
8 9 6 0
Crvena Zvezda
Serbia
6 4 0 2
66%
34%
15 7 7 0
Dynamo Berlin
Alemanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
9 6 8 0
Austria Wien
Austria
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 3 4 2
Rosenborg
Noruega
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 8 2 0
Celtic
Escocia
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 4 1 0
Juventus
Italia
4 3 0 1
75%
25%
12 1 3 0
Beşiktaş
Turquia
4 2 0 2
50%
50%
3 7 0 0
Vítkovice
República Txeca
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 5 8 1
Young Boys
Suïssa
2 1 0 1
50%
50%
1 5 2 0
Górnik Zabrze
Polonia
2 0 1 1
50%
50%
1 3 2 0
Helsinki
Finlandia
2 1 0 1
50%
50%
3 3 3 0
APOEL
Chipre
2 1 0 1
50%
50%
3 3 3 0
Avenir
Luxemburg
2 0 0 2
100%
0 6 2 1
PSG
França
2 0 1 1
50%
50%
2 3 3 0
Linfield
Irlanda del Nord
2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Örgryte
Suecia
2 0 0 2
100%
3 7 4 0
Valur
Islandia
2 0 0 2
100%
0 11 0 0
Budapest Honvéd
Hungria
2 0 1 1
50%
50%
3 6 1 0
Panathinaikos
Grecia
2 1 0 1
50%
50%
2 4 5 0
Shamrock Rovers
Irlanda
2 0 0 2
100%
0 3 0 0
Rabat Ajax
Malta
2 0 0 2
100%
0 10 0 0
Beroe
Bulgaria
2 0 1 1
50%
50%
1 3 3 0
Dinamo Tirana
Albania
2 0 0 2
100%
0 3 3 0
PSV
Països Baixos
2 0 1 1
50%
50%
0 2 2 0
Steaua București
Rumania
2 1 0 1
50%
50%
1 3 2 0