lbl_CampeonesFerias
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa del Generalísimo1973-74 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (anada) 26/09/1973 Xerez Jaén
Ronda 1 (anada) 26/09/1973 Guadalajara Moscardó
Ronda 1 (anada) 26/09/1973 Pegaso Carabanchel
Ronda 1 (anada) 26/09/1973 Atlético Ciudadela Sporting Mahonés
Ronda 1 (anada) 26/09/1973 Cacereño Badajoz
Ronda 1 (anada) 26/09/1973 San Fernando Recreativo de Huelva
Ronda 1 (anada) 26/09/1973 Balompédica Linense Racing Portuense
Ronda 1 (anada) 26/09/1973 AD Ceuta Melilla Industrial
Ronda 1 (anada) 26/09/1973 Melilla CF O'Donnell
Ronda 1 (anada) 26/09/1973 AD Almería Atlético Marbella
Ronda 1 (anada) 26/09/1973 AD Hellín Eldense
Ronda 1 (anada) 26/09/1973 Lemos Pontevedra
Ronda 1 (anada) 26/09/1973 Cartagena Orihuela
Ronda 1 (anada) 26/09/1973 Salmantino Castilla
Ronda 1 (anada) 26/09/1973 Alcoyano Olímpico
Ronda 1 (anada) 26/09/1973 Alcira Onteniente
Ronda 1 (anada) 26/09/1973 Villarreal Vinarós
Ronda 1 (anada) 26/09/1973 Europa Tortosa
Ronda 1 (anada) 26/09/1973 Lérida Gerona
Ronda 1 (anada) 26/09/1973 Gandía Mestalla
Ronda 1 (anada) 26/09/1973 Tarrasa Barcelona Atlètic
Ronda 1 (anada) 26/09/1973 Tudelano Barbastro
Ronda 1 (anada) 26/09/1973 Ibiza Manacor
Ronda 1 (anada) 26/09/1973 Osasuna Promesas Peña Sport
Ronda 1 (anada) 26/09/1973 Langreo Gijón Industrial
Ronda 1 (anada) 26/09/1973 Avilés Caudal
Ronda 1 (anada) 26/09/1973 Cultural Leonesa Ponferradina
Ronda 1 (anada) 26/09/1973 Racing de Ferrol Lugo
Ronda 1 (anada) 26/09/1973 Calvo Sotelo Getafe Deportivo
Ronda 1 (anada) 26/09/1973 Atlético Madrileño Valdepeñas
Ronda 1 (anada) 26/09/1973 Zamora Palencia CF
Ronda 1 (anada) 26/09/1973 Mirandés Bilbao Athletic
Ronda 1 (anada) 26/09/1973 Sestao Logroñés
Ronda 1 (anada) 26/09/1973 Eibar Erandio
Ronda 1 (anada) 26/09/1973 Basconia Alavés
Ronda 1 (anada) 26/09/1973 Rayo Cantabria Gimnástica de Torrelavega
Ronda 1 (tornada) 10/10/1973 Pontevedra Lemos
Ronda 1 (tornada) 10/10/1973 Manacor Ibiza
Ronda 1 (tornada) 10/10/1973 Badajoz Cacereño
Ronda 1 (tornada) 10/10/1973 Recreativo de Huelva San Fernando
Ronda 1 (tornada) 10/10/1973 Racing Portuense Balompédica Linense
Ronda 1 (tornada) 10/10/1973 Melilla Industrial AD Ceuta
Ronda 1 (tornada) 10/10/1973 O'Donnell Melilla CF
Ronda 1 (tornada) 10/10/1973 Atlético Marbella AD Almería
Ronda 1 (tornada) 10/10/1973 Jaén Xerez
Ronda 1 (tornada) 10/10/1973 Orihuela Cartagena
Ronda 1 (tornada) 10/10/1973 Gerona Lérida
Ronda 1 (tornada) 10/10/1973 Eldense AD Hellín
Ronda 1 (tornada) 10/10/1973 Olímpico Alcoyano
Ronda 1 (tornada) 10/10/1973 Onteniente Alcira
Ronda 1 (tornada) 10/10/1973 Vinarós Villarreal
Ronda 1 (tornada) 10/10/1973 Carabanchel Pegaso
Ronda 1 (tornada) 10/10/1973 Barcelona Atlètic Tarrasa
Ronda 1 (tornada) 10/10/1973 Mestalla Gandía
Ronda 1 (tornada) 10/10/1973 Tortosa Europa
Ronda 1 (tornada) 10/10/1973 Sporting Mahonés Atlético Ciudadela
Ronda 1 (tornada) 10/10/1973 Gijón Industrial Langreo
Ronda 1 (tornada) 10/10/1973 Moscardó Guadalajara
Ronda 1 (tornada) 10/10/1973 Getafe Deportivo Calvo Sotelo
Ronda 1 (tornada) 10/10/1973 Alavés Basconia
Ronda 1 (tornada) 10/10/1973 Barbastro Tudelano
Ronda 1 (tornada) 10/10/1973 Logroñés Sestao
Ronda 1 (tornada) 10/10/1973 Bilbao Athletic Mirandés
Ronda 1 (tornada) 10/10/1973 Palencia CF Zamora
Ronda 1 (tornada) 10/10/1973 Valdepeñas Atlético Madrileño
Ronda 1 (tornada) 10/10/1973 Erandio Eibar
Ronda 1 (tornada) 10/10/1973 Lugo Racing de Ferrol
Ronda 1 (tornada) 10/10/1973 Caudal Avilés
Ronda 1 (tornada) 10/10/1973 Gimnástica de Torrelavega Rayo Cantabria
Ronda 1 (tornada) 10/10/1973 Peña Sport Osasuna Promesas
Ronda 1 (tornada) 10/10/1973 Castilla Salmantino
Ronda 1 (tornada) 10/10/1973 Ponferradina Cultural Leonesa
Ronda 2 (anada) 31/10/1973 Sporting Mahonés Mahón
Ronda 2 (anada) 31/10/1973 Tudelano Lérida
Ronda 2 (anada) 31/10/1973 Cacereño Moscardó
Ronda 2 (anada) 31/10/1973 Tortosa Calella
Ronda 2 (anada) 31/10/1973 Manacor Barcelona Atlètic
Ronda 2 (anada) 31/10/1973 Melilla CF AD Almería
Ronda 2 (anada) 31/10/1973 Jaén Recreativo de Huelva
Ronda 2 (anada) 31/10/1973 Balompédica Linense AD Ceuta
Ronda 2 (anada) 31/10/1973 Rayo Cantabria Langreo
Ronda 2 (anada) 31/10/1973 Caudal Ensidesa
Ronda 2 (anada) 31/10/1973 Racing de Ferrol Pontevedra
Ronda 2 (anada) 31/10/1973 Alavés Erandio
Ronda 2 (anada) 31/10/1973 Eldense Alcoyano
Ronda 2 (anada) 31/10/1973 Gandía Cartagena
Ronda 2 (anada) 31/10/1973 Atlético Madrileño Calvo Sotelo
Ronda 2 (anada) 31/10/1973 Cultural Leonesa Palencia CF
Ronda 2 (anada) 31/10/1973 Logroñés Mirandés
Ronda 2 (anada) 31/10/1973 Guecho Osasuna Promesas
Ronda 2 (anada) 31/10/1973 Villarreal Alcira
Ronda 2 (anada) 31/10/1973 Carabanchel Castilla
Ronda 2 (tornada) 14/11/1973 Alcoyano Eldense
Ronda 2 (tornada) 14/11/1973 Recreativo de Huelva Jaén
Ronda 2 (tornada) 14/11/1973 Mahón Sporting Mahonés
Ronda 2 (tornada) 14/11/1973 Barcelona Atlètic Manacor
Ronda 2 (tornada) 14/11/1973 Moscardó Cacereño
Ronda 2 (tornada) 14/11/1973 Lérida Tudelano
Ronda 2 (tornada) 14/11/1973 Pontevedra Racing de Ferrol
Ronda 2 (tornada) 14/11/1973 Erandio Alavés
Ronda 2 (tornada) 14/11/1973 Osasuna Promesas Guecho
Ronda 2 (tornada) 14/11/1973 Cartagena Gandía
Ronda 2 (tornada) 14/11/1973 Calvo Sotelo Atlético Madrileño
Ronda 2 (tornada) 14/11/1973 Palencia CF Cultural Leonesa
Ronda 2 (tornada) 14/11/1973 Mirandés Logroñés
Ronda 2 (tornada) 14/11/1973 Alcira Villarreal
Ronda 2 (tornada) 14/11/1973 Castilla Carabanchel
Ronda 2 (tornada) 14/11/1973 AD Almería Melilla CF
Ronda 2 (tornada) 14/11/1973 AD Ceuta Balompédica Linense
Ronda 2 (tornada) 14/11/1973 Calella Tortosa
Ronda 2 (tornada) 14/11/1973 Langreo Rayo Cantabria
Ronda 2 (tornada) 14/11/1973 Ensidesa Caudal
Ronda 3 (anada) 27/11/1973 Guecho Mallorca
Ronda 3 (anada) 05/12/1973 Langreo Osasuna
Ronda 3 (anada) 05/12/1973 Valladolid Calella
Ronda 3 (anada) 05/12/1973 Tenerife Lérida
Ronda 3 (anada) 05/12/1973 Salamanca Alcoyano
Ronda 3 (anada) 05/12/1973 Racing de Ferrol Rayo Vallecano
Ronda 3 (anada) 05/12/1973 Mahón Gimnástico de Tarragona
Ronda 3 (anada) 05/12/1973 Levante Cartagena
Ronda 3 (anada) 05/12/1973 Cultural Leonesa Deportivo de La Coruña
Ronda 3 (anada) 05/12/1973 Linares CF AD Almería
Ronda 3 (anada) 05/12/1973 Recreativo de Huelva Sabadell
Ronda 3 (anada) 05/12/1973 Hércules Logroñés
Ronda 3 (anada) 05/12/1973 Atlético Madrileño San Andrés
Ronda 3 (anada) 05/12/1973 Córdoba AD Ceuta
Ronda 3 (anada) 05/12/1973 Castilla Baracaldo
Ronda 3 (anada) 05/12/1973 Cádiz Moscardó
Ronda 3 (anada) 05/12/1973 Burgos Ensidesa
Ronda 3 (anada) 05/12/1973 Barcelona Atlètic Orense
Ronda 3 (anada) 06/12/1973 Villarreal Betis
Ronda 3 (tornada) 12/12/1973 Betis Villarreal
Ronda 3 (anada) 13/12/1973 Erandio Sevilla
Ronda 3 (tornada) 19/12/1973 Osasuna Langreo
Ronda 3 (tornada) 19/12/1973 Calella Valladolid
Ronda 3 (tornada) 19/12/1973 Lérida Tenerife
Ronda 3 (tornada) 19/12/1973 Alcoyano Salamanca
Ronda 3 (tornada) 19/12/1973 Cartagena Levante
Ronda 3 (tornada) 19/12/1973 Deportivo de La Coruña Cultural Leonesa
Ronda 3 (tornada) 19/12/1973 Sabadell Recreativo de Huelva
Ronda 3 (tornada) 19/12/1973 San Andrés Atlético Madrileño
Ronda 3 (tornada) 19/12/1973 Logroñés Hércules
Ronda 3 (tornada) 19/12/1973 Mallorca Guecho
Ronda 3 (tornada) 19/12/1973 Baracaldo Castilla
Ronda 3 (tornada) 19/12/1973 Moscardó Cádiz
Ronda 3 (tornada) 19/12/1973 Ensidesa Burgos
Ronda 3 (tornada) 19/12/1973 Orense Barcelona Atlètic
Ronda 3 (tornada) 20/12/1973 AD Ceuta Córdoba
Ronda 3 (tornada) 20/12/1973 Sevilla Erandio
Ronda 3 (tornada) 20/12/1973 Rayo Vallecano Racing de Ferrol
Ronda 3 (tornada) 26/12/1973 AD Almería Linares CF
Ronda 3 (tornada) 26/12/1973 Gimnástico de Tarragona Mahón
Ronda 4 (anada) 01/01/1974 Córdoba Tenerife
Ronda 4 (anada) 02/01/1974 San Andrés Gimnástico de Tarragona
Ronda 4 (anada) 02/01/1974 Moscardó Murcia
Ronda 4 (anada) 02/01/1974 CD Málaga Sevilla
Ronda 4 (anada) 02/01/1974 Hércules Rayo Vallecano
Ronda 4 (anada) 02/01/1974 Granada Burgos
Ronda 4 (anada) 02/01/1974 Celta de Vigo Guecho
Ronda 4 (anada) 02/01/1974 Deportivo de La Coruña Racing de Santander
Ronda 4 (anada) 03/01/1974 Calella Athletic Club
Ronda 4 (anada) 03/01/1974 Levante Barcelona Atlètic
Ronda 4 (anada) 08/01/1974 Langreo Betis
Ronda 4 (anada) 09/01/1974 AD Almería Oviedo
Ronda 4 (anada) 09/01/1974 Baracaldo Las Palmas
Ronda 4 (anada) 09/01/1974 Elche Salamanca
Ronda 4 (tornada) 16/01/1974 Murcia Moscardó
Ronda 4 (tornada) 16/01/1974 Rayo Vallecano Hércules
Ronda 4 (tornada) 16/01/1974 Gimnástico de Tarragona San Andrés
Ronda 4 (tornada) 16/01/1974 Barcelona Atlètic Levante
Ronda 4 (tornada) 16/01/1974 Sevilla CD Málaga
Ronda 4 (tornada) 16/01/1974 Burgos Granada
Ronda 4 (tornada) 16/01/1974 Guecho Celta de Vigo
Ronda 4 (tornada) 16/01/1974 Salamanca Elche
Ronda 4 (tornada) 16/01/1974 Athletic Club Calella
Ronda 4 (tornada) 16/01/1974 Oviedo AD Almería
Ronda 4 (tornada) 16/01/1974 Racing de Santander Deportivo de La Coruña
Ronda 4 (tornada) 16/01/1974 Tenerife Córdoba
Ronda 4 (tornada) 23/01/1974 Las Palmas Baracaldo
Ronda 4 (tornada) 23/01/1974 Betis Langreo
Ronda 5 (anada) 30/01/1974 Athletic Club Murcia
Ronda 5 (anada) 30/01/1974 Celta de Vigo Rayo Vallecano
Ronda 5 (anada) 30/01/1974 Levante Granada
Ronda 5 (anada) 30/01/1974 CD Málaga Oviedo
Ronda 5 (anada) 30/01/1974 Racing de Santander Sabadell
Ronda 5 (anada) 30/01/1974 San Andrés Elche
Ronda 5 (anada) 30/01/1974 Sporting de Gijón Las Palmas
Ronda 5 (anada) 30/01/1974 Tenerife Betis
Ronda 5 (tornada) 27/03/1974 Las Palmas Sporting de Gijón
Ronda 5 (tornada) 27/03/1974 Sabadell Racing de Santander
Ronda 5 (tornada) 27/03/1974 Elche San Andrés
Ronda 5 (tornada) 27/03/1974 Oviedo CD Málaga
Ronda 5 (tornada) 27/03/1974 Murcia Athletic Club
Ronda 5 (tornada) 27/03/1974 Rayo Vallecano Celta de Vigo
Ronda 5 (tornada) 27/03/1974 Granada Levante
Ronda 5 (tornada) 03/04/1974 Betis Tenerife
Vuitens de final (anada) 25/05/1974 Las Palmas Real Sociedad
Vuitens de final (anada) 26/05/1974 Oviedo Barcelona
Vuitens de final (anada) 26/05/1974 Murcia Zaragoza
Vuitens de final (anada) 26/05/1974 Granada Castellón
Vuitens de final (anada) 26/05/1974 Betis Real Madrid
Vuitens de final (anada) 29/05/1974 Atlético de Madrid Sabadell
Vuitens de final (anada) 29/05/1974 San Andrés Español
Vuitens de final (anada) 29/05/1974 Valencia Rayo Vallecano
Vuitens de final (tornada) 01/06/1974 Zaragoza Murcia
Vuitens de final (tornada) 01/06/1974 Real Sociedad Las Palmas
Vuitens de final (tornada) 01/06/1974 Castellón Granada
Vuitens de final (tornada) 01/06/1974 Real Madrid Betis
Vuitens de final (tornada) 02/06/1974 Rayo Vallecano Valencia
Vuitens de final (tornada) 02/06/1974 Español San Andrés
Vuitens de final (tornada) 03/06/1974 Sabadell Atlético de Madrid
Vuitens de final (tornada) 03/06/1974 Barcelona Oviedo
Quarts de final (anada) 08/06/1974 Granada Real Madrid
Quarts de final (anada) 08/06/1974 Español Barcelona
Quarts de final (anada) 08/06/1974 Atlético de Madrid Zaragoza
Quarts de final (anada) 08/06/1974 Valencia Las Palmas
Quarts de final (tornada) 12/06/1974 Real Madrid Granada
Quarts de final (tornada) 12/06/1974 Barcelona Español
Quarts de final (tornada) 12/06/1974 Zaragoza Atlético de Madrid
Quarts de final (tornada) 12/06/1974 Las Palmas Valencia
Semifinal (anada) 16/06/1974 Barcelona Atlético de Madrid
Semifinal (anada) 17/06/1974 Real Madrid Las Palmas
Semifinal (tornada) 22/06/1974 Las Palmas Real Madrid
Semifinal (tornada) 24/06/1974 Atlético de Madrid Barcelona
Final 29/06/1974 Real Madrid Barcelona

Top 10

  Nom Equip Pos Gols GolsPP
Santillana Real Madrid
7 1.17
Del Bosque Real Madrid
5 0.71
Clares Barcelona
5 0.71
Quiles Granada
5 0.71
Galán Oviedo
4 0.67
García Castany Zaragoza
4 1.00
Pirri Real Madrid
4 0.57
Salcedo Atlético de Madrid
4 1.33
Seminario Moscardó
4 1.33
Germán Las Palmas
4 0.44
  Nom Equip Pos Minuts
Catalá Las Palmas
930
Castellano Las Palmas
930
Hernández Las Palmas
930
Fernández Las Palmas
874
Felipe Las Palmas
865
Tonono Las Palmas
840
Germán Las Palmas
823
Paquito San Andrés
750
Chufi Rayo Vallecano
750
Bordons Rayo Vallecano
750
  Nom Equip Pos Grogues
Gallego Barcelona
3
Tovar San Andrés
3
Benito Real Madrid
3
Panadero Díaz Atlético de Madrid
2
Violeta Zaragoza
2
Borràs San Andrés
2
Royo Zaragoza
2
Luis Aragonés Atlético de Madrid
2
Glaría Español
2
Dani Baracaldo
2
  Nom Equip Pos Vermelles
Javier Langreo
1
Demetrio Osasuna
1
Moreno Salamanca
1
Baldomero Alcoyano
1
Benito Baracaldo
1
José Manuel Tenerife
1
Ávila Córdoba
1
Casassas Levante
1
Soto Zaragoza
1
De Diego Español
1
Gols:
312
Gols Per Partit:
1.39
Targetes Grogues:
154
Targetes Grogues Per Partit:
0.68
Expulsions:
10
Expulsions Per Partit:
0.04
Victòries locals:
134
Victòries visitants:
31
Empats:
60
Màxima victòria local:
Millor ratxa guanyadora:
AD Ceuta: 4 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Langreo: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Moscardó: 7 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Manacor: 4 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Las Palmas 10 5 1 4
50%
10%
40%
15 13 6 0
San Andrés 8 4 0 4
50%
50%
12 6 6 0
Moscardó 8 4 3 1
50%
37%
13%
13 7 1 0
Langreo 8 3 2 3
37%
25%
38%
9 7 1 1
Betis 8 5 2 1
62%
25%
13%
12 10 4 0
Barcelona Atlètic 8 3 4 1
37%
50%
13%
12 11 2 0
AD Almería 8 5 2 1
62%
25%
13%
13 10 3 0
Granada 8 3 2 3
37%
25%
38%
16 14 1 0
Rayo Vallecano 8 2 3 3
25%
37%
38%
7 10 2 0
Real Madrid 7 5 2 0
71%
28%
1%
26 6 4 0
Barcelona 7 4 2 1
57%
28%
15%
13 10 8 0
Castilla 6 2 1 3
33%
16%
51%
5 5 4 0
Alcoyano 6 3 2 1
50%
33%
17%
8 5 5 1
Levante 6 2 2 2
33%
33%
34%
8 11 3 1
Villarreal 6 3 1 2
50%
16%
34%
7 6 0 0
Guecho 6 2 2 2
33%
33%
34%
7 6 4 0
Lérida 6 3 1 2
50%
16%
34%
8 10 0 0
Racing de Ferrol 6 2 4 0
33%
66%
1%
12 7 0 0
Calella 6 3 1 2
50%
16%
34%
9 6 8 0
Erandio 6 2 2 2
33%
33%
34%
7 6 1 0
Logroñés 6 3 1 2
50%
16%
34%
6 6 0 0
Atlético Madrileño 6 3 1 2
50%
16%
34%
9 6 2 0
Tenerife 6 3 1 2
50%
16%
34%
13 8 3 1
Sabadell 6 2 2 2
33%
33%
34%
4 6 3 0
Cultural Leonesa 6 4 0 2
66%
34%
10 6 2 0
Atlético de Madrid 6 3 1 2
50%
16%
34%
11 6 6 0
Murcia 6 3 1 2
50%
16%
34%
13 12 4 0
Oviedo 6 1 2 3
16%
33%
51%
9 11 3 0
AD Ceuta 6 4 1 1
66%
16%
18%
20 9 0 0
Recreativo de Huelva 6 3 1 2
50%
16%
34%
5 2 0 0
Cartagena 6 2 3 1
33%
50%
17%
9 4 1 0
Hércules 4 1 2 1
25%
50%
25%
5 4 3 0
Español 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 4 4 1
Zaragoza 4 2 0 2
50%
50%
10 8 8 1
Palencia CF 4 1 0 3
25%
75%
5 6 0 0
Mirandés 4 2 1 1
50%
25%
25%
3 2 0 0
Elche 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 7 3 0
Alavés 4 1 2 1
25%
50%
25%
5 6 0 0
Rayo Cantabria 4 1 2 1
25%
50%
25%
2 3 0 0
Athletic Club 4 2 0 2
50%
50%
3 4 5 0
Ensidesa 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 0 0
Racing de Santander 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 2 5 0
Celta de Vigo 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 3 1 0
Salamanca 4 1 2 1
25%
50%
25%
6 4 0 1
CD Málaga 4 0 4 0
100%
2 2 1 0
Gimnástico de Tarragona 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 5 5 0
Sevilla 4 2 2 0
50%
50%
5 3 1 0
Deportivo de La Coruña 4 1 0 3
25%
75%
3 9 0 0
Burgos 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 7 2 0
Baracaldo 4 3 0 1
75%
25%
5 6 6 1
Córdoba 4 2 1 1
50%
25%
25%
8 7 2 1
Mahón 4 1 2 1
25%
50%
25%
6 4 3 0
Calvo Sotelo 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 5 0 0
Valencia 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 3 4 0
Caudal 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 3 0 0
Jaén 4 1 0 3
25%
75%
3 5 0 0
Carabanchel 4 1 1 2
25%
25%
50%
6 6 0 0
Sporting Mahonés 4 1 1 2
25%
25%
50%
7 10 0 0
Cacereño 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 3 0 0
Balompédica Linense 4 1 0 3
25%
75%
4 6 0 0
Melilla CF 4 1 2 1
25%
50%
25%
7 7 0 0
Eldense 4 1 2 1
25%
50%
25%
3 4 0 0
Pontevedra 4 1 2 1
25%
50%
25%
6 5 0 0
Tortosa 4 1 1 2
25%
25%
50%
7 7 0 0
Gandía 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 6 0 0
Tudelano 4 1 1 2
25%
25%
50%
6 4 0 0
Alcira 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 4 0 0
Osasuna Promesas 4 1 2 1
25%
50%
25%
2 3 0 0
Manacor 4 0 3 1
75%
25%
3 4 0 0
Ibiza 2 0 2 0
100%
2 2 0 0
Orense 2 0 2 0
100%
5 5 2 0
Atlético Marbella 2 0 1 1
50%
50%
2 3 0 0
O'Donnell 2 0 1 1
50%
50%
2 4 0 0
Zamora 2 1 0 1
50%
50%
1 3 0 0
Melilla Industrial 2 0 0 2
100%
2 13 0 0
Racing Portuense 2 1 0 1
50%
50%
2 2 0 0
Valdepeñas 2 1 0 1
50%
50%
3 5 0 0
San Fernando 2 1 0 1
50%
50%
1 2 0 0
Badajoz 2 1 0 1
50%
50%
1 1 0 0
Gijón Industrial 2 0 1 1
50%
50%
1 3 0 0
Getafe Deportivo 2 1 0 1
50%
50%
2 2 0 0
Atlético Ciudadela 2 1 0 1
50%
50%
5 5 0 0
Sporting de Gijón 2 1 0 1
50%
50%
4 4 1 0
Real Sociedad 2 0 0 2
100%
0 3 0 0
Avilés 2 0 0 2
100%
1 3 0 0
Pegaso 2 1 0 1
50%
50%
4 5 0 0
Castellón 2 0 1 1
50%
50%
1 2 0 0
Guadalajara 2 0 0 2
100%
0 5 0 0
Lugo 2 0 1 1
50%
50%
3 7 0 0
AD Hellín 2 0 1 1
50%
50%
2 3 0 0
Cádiz 2 0 1 1
50%
50%
1 3 1 0
Peña Sport 2 0 1 1
50%
50%
1 2 0 0
Lemos 2 0 1 1
50%
50%
1 3 0 0
Basconia 2 0 1 1
50%
50%
3 4 0 0
Barbastro 2 1 0 1
50%
50%
1 4 0 0
Gimnástica de Torrelavega 2 0 1 1
50%
50%
1 2 0 0
Tarrasa 2 0 1 1
50%
50%
0 1 0 0
Mestalla 2 0 1 1
50%
50%
1 3 0 0
Sestao 2 0 0 2
100%
1 3 0 0
Gerona 2 0 0 2
100%
0 3 0 0
Mallorca 2 1 0 1
50%
50%
3 4 3 0
Osasuna 2 1 0 1
50%
50%
3 4 2 1
Valladolid 2 1 0 1
50%
50%
2 3 2 0
Bilbao Athletic 2 0 1 1
50%
50%
0 1 0 0
Europa 2 1 0 1
50%
50%
2 5 0 0
Vinarós 2 0 0 2
100%
1 3 0 0
Onteniente 2 1 0 1
50%
50%
1 2 0 0
Ponferradina 2 1 0 1
50%
50%
1 2 0 0
Olímpico 2 0 0 2
100%
1 5 0 0
Linares CF 2 0 0 2
100%
0 2 3 0
Salmantino 2 1 0 1
50%
50%
1 2 0 0
Orihuela 2 0 1 1
50%
50%
2 3 0 0
Eibar 2 0 1 1
50%
50%
1 2 0 0
Xerez 2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 0
Notificar error