2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa del Rei2016-17 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 31/08/2016 Toledo Conquense
Ronda 1 31/08/2016 Barakaldo Zamudio
Ronda 1 31/08/2016 Extremadura UD Mancha Real
Ronda 1 31/08/2016 Racing de Ferrol Zamora
Ronda 1 31/08/2016 Cornellà San Sebastián de los Reyes
Ronda 1 31/08/2016 CF Lorca Deportiva Lorca FC
Ronda 1 31/08/2016 Calahorra UD Logroñés
Ronda 1 31/08/2016 Laredo Cultural Leonesa
Ronda 1 31/08/2016 Atlético Saguntino Formentera
Ronda 1 31/08/2016 Atlético Sanluqueño Murcia
Ronda 1 31/08/2016 Amorebieta Socuéllamos
Ronda 1 31/08/2016 Boiro Guijuelo
Ronda 1 31/08/2016 Sestao River Santa Brígida
Ronda 1 31/08/2016 Cirbonero Ponferradina
Ronda 1 31/08/2016 Caudal Burgos CF
Ronda 1 31/08/2016 Andorra Hércules
Ronda 1 31/08/2016 Albacete Real Unión
Ronda 1 31/08/2016 Lleida Esportiu Prat
Ronda 2 06/09/2016 Mirandés Elche
Ronda 2 06/09/2016 Almería Rayo Vallecano
Ronda 2 06/09/2016 Lugo Tenerife
Ronda 2 07/09/2016 Cornellà Extremadura UD
Ronda 2 07/09/2016 Cultural Leonesa Calahorra
Ronda 2 07/09/2016 Racing de Santander Llagostera
Ronda 2 07/09/2016 Barakaldo Amorebieta
Ronda 2 07/09/2016 Mallorca Reus
Ronda 2 07/09/2016 Racing de Ferrol Cirbonero
Ronda 2 07/09/2016 Toledo Alcoyano
Ronda 2 07/09/2016 Cádiz Levante
Ronda 2 07/09/2016 FC Cartagena Hércules
Ronda 2 07/09/2016 Gimnàstic de Tarragona Numancia
Ronda 2 07/09/2016 Guijuelo Sestao River
Ronda 2 07/09/2016 Caudal Lleida Esportiu
Ronda 2 07/09/2016 Tudelano Atlético Sanluqueño
Ronda 2 07/09/2016 Albacete Arenas de Getxo
Ronda 2 07/09/2016 Formentera Lorca FC
Ronda 2 07/09/2016 Zaragoza Valladolid
Ronda 2 08/09/2016 Alcorcón Getafe
Ronda 2 08/09/2016 UCAM Murcia Oviedo
Ronda 2 08/09/2016 Huesca Girona
Ronda 3 11/10/2016 Elche Alcorcón
Ronda 3 12/10/2016 Mallorca UCAM Murcia
Ronda 3 12/10/2016 Tudelano Formentera
Ronda 3 12/10/2016 Rayo Vallecano Gimnàstic de Tarragona
Ronda 3 12/10/2016 Cirbonero Guijuelo
Ronda 3 12/10/2016 Racing de Santander Amorebieta
Ronda 3 12/10/2016 Hércules Cornellà
Ronda 3 12/10/2016 Cultural Leonesa Albacete
Ronda 3 12/10/2016 Cádiz Córdoba
Ronda 3 12/10/2016 Toledo Caudal
Ronda 3 12/10/2016 Valladolid Tenerife
Setzens de final (anada) 26/10/2016 Cultural Leonesa Real Madrid
Setzens de final (anada) 29/11/2016 Sporting de Gijón Eibar
Setzens de final (anada) 29/11/2016 Alcorcón Espanyol
Setzens de final (anada) 29/11/2016 Leganés Valencia
Setzens de final (anada) 29/11/2016 Betis Deportivo de La Coruña
Setzens de final (anada) 30/11/2016 UCAM Murcia Celta de Vigo
Setzens de final (tornada) 30/11/2016 Real Madrid Cultural Leonesa
Setzens de final (anada) 30/11/2016 Granada Osasuna
Setzens de final (anada) 30/11/2016 Toledo Villarreal
Setzens de final (anada) 30/11/2016 Formentera Sevilla
Setzens de final (anada) 30/11/2016 Córdoba Málaga
Setzens de final (anada) 30/11/2016 Hércules Barcelona
Setzens de final (anada) 30/11/2016 Guijuelo Atlético de Madrid
Setzens de final (anada) 01/12/2016 Racing de Santander Athletic Club
Setzens de final (anada) 01/12/2016 Huesca Las Palmas
Setzens de final (anada) 01/12/2016 Gimnàstic de Tarragona Alavés
Setzens de final (anada) 01/12/2016 Valladolid Real Sociedad
Setzens de final (tornada) 20/12/2016 Málaga Córdoba
Setzens de final (tornada) 20/12/2016 Atlético de Madrid Guijuelo
Setzens de final (tornada) 20/12/2016 Las Palmas Huesca
Setzens de final (tornada) 20/12/2016 Real Sociedad Valladolid
Setzens de final (tornada) 20/12/2016 Villarreal Toledo
Setzens de final (tornada) 21/12/2016 Eibar Sporting de Gijón
Setzens de final (tornada) 21/12/2016 Sevilla Formentera
Setzens de final (tornada) 21/12/2016 Barcelona Hércules
Setzens de final (tornada) 21/12/2016 Osasuna Granada
Setzens de final (tornada) 21/12/2016 Deportivo de La Coruña Betis
Setzens de final (tornada) 21/12/2016 Valencia Leganés
Setzens de final (tornada) 22/12/2016 Alavés Gimnàstic de Tarragona
Setzens de final (tornada) 22/12/2016 Espanyol Alcorcón
Setzens de final (tornada) 22/12/2016 Athletic Club Racing de Santander
Setzens de final (tornada) 22/12/2016 Celta de Vigo UCAM Murcia
Vuitens de final (anada) 03/01/2017 Deportivo de La Coruña Alavés
Vuitens de final (anada) 03/01/2017 Las Palmas Atlético de Madrid
Vuitens de final (anada) 03/01/2017 Osasuna Eibar
Vuitens de final (anada) 03/01/2017 Valencia Celta de Vigo
Vuitens de final (anada) 04/01/2017 Alcorcón Córdoba
Vuitens de final (anada) 04/01/2017 Real Sociedad Villarreal
Vuitens de final (anada) 04/01/2017 Real Madrid Sevilla
Vuitens de final (anada) 05/01/2017 Athletic Club Barcelona
Vuitens de final (tornada) 10/01/2017 Atlético de Madrid Las Palmas
Vuitens de final (tornada) 11/01/2017 Córdoba Alcorcón
Vuitens de final (tornada) 11/01/2017 Barcelona Athletic Club
Vuitens de final (tornada) 11/01/2017 Villarreal Real Sociedad
Vuitens de final (tornada) 11/01/2017 Alavés Deportivo de La Coruña
Vuitens de final (tornada) 12/01/2017 Celta de Vigo Valencia
Vuitens de final (tornada) 12/01/2017 Sevilla Real Madrid
Vuitens de final (tornada) 12/01/2017 Eibar Osasuna
Quarts de final (anada) 18/01/2017 Alcorcón Alavés
Quarts de final (anada) 18/01/2017 Real Madrid Celta de Vigo
Quarts de final (anada) 19/01/2017 Atlético de Madrid Eibar
Quarts de final (anada) 19/01/2017 Real Sociedad Barcelona
Quarts de final (tornada) 24/01/2017 Alavés Alcorcón
Quarts de final (tornada) 25/01/2017 Eibar Atlético de Madrid
Quarts de final (tornada) 25/01/2017 Celta de Vigo Real Madrid
Quarts de final (tornada) 26/01/2017 Barcelona Real Sociedad
Semifinal (anada) 01/02/2017 Atlético de Madrid Barcelona
Semifinal (anada) 02/02/2017 Celta de Vigo Alavés
Semifinal (tornada) 07/02/2017 Barcelona Atlético de Madrid
Semifinal (tornada) 08/02/2017 Alavés Celta de Vigo
Final 27/05/2017 Barcelona Alavés

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Ben Yedder SevillaSevilla
51.25
Messi BarcelonaBarcelona
50.71
Arda Turan BarcelonaBarcelona
40.80
Correa Atlético de MadridAtlético de Madrid
40.57
Luis Suárez BarcelonaBarcelona
40.67
Ander Vitoria BarakaldoBarakaldo
42.00
Griezmann Atlético de MadridAtlético de Madrid
40.80
Piovaccari CórdobaCórdoba
40.80
Mariano Real MadridReal Madrid
40.80
Édgar Méndez AlavésAlavés
40.67
    Nom Equip Pos Minuts
Umtiti BarcelonaBarcelona
785
Sergio Álvarez Celta de VigoCelta de Vigo
720
Cillessen BarcelonaBarcelona
720
Moyá Atlético de MadridAtlético de Madrid
720
Cabral Celta de VigoCelta de Vigo
702
Dani Jiménez AlcorcónAlcorcón
660
Nélson AlcorcónAlcorcón
660
Jonny Celta de VigoCelta de Vigo
640
Saúl Atlético de MadridAtlético de Madrid
630
Savić Atlético de MadridAtlético de Madrid
630
    Nom Equip Pos Grogues
Messi BarcelonaBarcelona
3
Umtiti BarcelonaBarcelona
3
Kiko FormenteraFormentera
3
Iván Alejo AlcorcónAlcorcón
3
Savić Atlético de MadridAtlético de Madrid
3
Manu García AlavésAlavés
3
Gabi Atlético de MadridAtlético de Madrid
3
Pablo Hernández Celta de VigoCelta de Vigo
3
Édgar Méndez AlavésAlavés
3
Rivera EibarEibar
3
    Nom Equip Pos Vermelles
Juampa BoiroBoiro
1
Marc Martínez AlcoyanoAlcoyano
1
Willy Extremadura UDExtremadura UD
1
Sebastián FormenteraFormentera
1
Javi Moreno AmorebietaAmorebieta
1
Uche CornellàCornellà
1
Delgado AlbaceteAlbacete
1
Iñaki TenerifeTenerife
1
Raúl GuijueloGuijuelo
1
Kakabadze Gimnàstic de TarragonaGimnàstic de Tarragona
1
Gols:
342
Gols Per Partit:
3.05
Targetes Grogues:
537
Targetes Grogues Per Partit:
4.79
Expulsions:
37
Expulsions Per Partit:
0.33
Victòries locals:
53
Victòries visitants:
31
Empats:
28
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Celta de Vigo: 5 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Guijuelo: 2 Partits
Millor ratxa no perdent:
Alavés: 8 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Formentera: 5 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Barcelona 9 6 2 1
66%
22%
12%
24 9 22 2
Alavés 9 4 4 1
44%
44%
12%
13 6 25 1
Atlético de Madrid 8 4 2 2
50%
25%
25%
21 9 18 1
Celta de Vigo 8 5 2 1
62%
25%
13%
12 6 13 0
Alcorcón 8 3 4 1
37%
50%
13%
6 5 14 1
Real Sociedad 6 2 2 2
33%
33%
34%
10 10 12 0
Eibar 6 3 2 1
50%
33%
17%
10 7 13 0
Real Madrid 6 3 2 1
50%
33%
17%
22 9 11 0
Córdoba 5 3 1 1
60%
20%
20%
9 6 7 0
Hércules 5 2 2 1
40%
40%
20%
9 10 10 0
Guijuelo 5 3 0 2
60%
40%
7 12 12 1
Formentera 5 0 3 2
60%
40%
5 17 12 1
Cultural Leonesa 5 3 0 2
60%
40%
10 17 11 0
Toledo 5 3 1 1
60%
20%
20%
11 5 6 0
Valladolid 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 6 7 0
UCAM Murcia 4 2 0 2
50%
50%
6 6 8 0
Las Palmas 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 7 7 0
Valencia 4 2 0 2
50%
50%
7 8 7 0
Athletic Club 4 3 0 1
75%
25%
8 5 8 2
Villarreal 4 1 2 1
25%
50%
25%
6 5 8 1
Gimnàstic de Tarragona 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 7 16 2
Osasuna 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 4 7 0
Racing de Santander 4 2 0 2
50%
50%
5 6 7 0
Deportivo de La Coruña 4 1 2 1
25%
50%
25%
6 5 8 0
Sevilla 4 2 1 1
50%
25%
25%
17 8 8 0
Caudal 3 2 0 1
66%
34%
4 5 14 0
Cirbonero 3 0 2 1
66%
34%
1 2 7 0
Amorebieta 3 1 1 1
33%
33%
34%
5 6 13 2
Huesca 3 1 1 1
33%
33%
34%
4 4 7 0
Cornellà 3 2 0 1
66%
34%
6 4 8 1
Albacete 3 2 0 1
66%
34%
5 3 13 1
Tenerife 2 1 0 1
50%
50%
3 4 4 1
Mallorca 2 1 0 1
50%
50%
2 2 4 0
Sporting de Gijón 2 0 0 2
100%
2 5 2 0
Cádiz 2 0 1 1
50%
50%
2 3 5 0
Racing de Ferrol 2 1 1 0
50%
50%
3 2 3 1
Tudelano 2 1 1 0
50%
50%
1 0 7 0
Extremadura UD 2 1 0 1
50%
50%
6 3 6 1
Espanyol 2 0 2 0
100%
2 2 3 0
Betis 2 1 0 1
50%
50%
2 3 6 0
Leganés 2 0 0 2
100%
2 5 6 0
Calahorra 2 0 1 1
50%
50%
1 3 8 0
Lorca FC 2 1 1 0
50%
50%
4 3 8 2
Atlético Sanluqueño 2 1 0 1
50%
50%
1 1 5 0
Rayo Vallecano 2 1 1 0
50%
50%
3 1 10 0
Málaga 2 0 0 2
100%
3 6 4 0
Barakaldo 2 1 1 0
50%
50%
7 3 6 2
Sestao River 2 1 0 1
50%
50%
4 3 5 0
Granada 2 1 0 1
50%
50%
1 2 0 0
Lleida Esportiu 2 1 0 1
50%
50%
1 1 3 0
Elche 2 0 1 1
50%
50%
2 3 1 0
Girona 1 0 0 1
100%
0 1 2 0
Conquense 1 0 0 1
100%
0 2 6 3
Zamudio 1 0 0 1
100%
0 4 3 0
Oviedo 1 0 0 1
100%
3 4 4 0
Mancha Real 1 0 0 1
100%
0 5 3 0
Getafe 1 0 0 1
100%
0 1 3 0
Levante 1 0 1 0
100%
1 1 2 0
Zaragoza 1 0 0 1
100%
1 2 0 0
Atlético Saguntino 1 0 1 0
100%
1 1 2 0
Murcia 1 0 0 1
100%
0 1 4 0
Socuéllamos 1 0 0 1
100%
1 2 8 1
Boiro 1 0 0 1
100%
1 3 4 1
CF Lorca Deportiva 1 0 0 1
100%
1 2 7 2
Santa Brígida 1 0 0 1
100%
2 4 4 0
Ponferradina 1 0 1 0
100%
0 0 0 0
Burgos CF 1 0 0 1
100%
1 2 4 0
Andorra 1 0 0 1
100%
0 5 1 0
San Sebastián de los Reyes 1 0 0 1
100%
1 2 5 2
Zamora 1 0 0 1
100%
2 3 2 1
Real Unión 1 0 0 1
100%
1 2 0 0
Mirandés 1 0 1 0
100%
2 2 1 0
Almería 1 0 0 1
100%
0 2 1 0
Lugo 1 0 0 1
100%
1 2 0 0
Llagostera 1 0 0 1
100%
1 2 2 0
Reus 1 0 0 1
100%
0 1 2 0
Alcoyano 1 0 0 1
100%
0 4 4 2
UD Logroñés 1 0 1 0
100%
0 0 5 1
FC Cartagena 1 0 1 0
100%
1 1 7 0
Numancia 1 0 0 1
100%
0 1 2 0
Arenas de Getxo 1 0 0 1
100%
0 2 2 0
Prat 1 0 0 1
100%
0 1 3 0
Laredo 1 0 0 1
100%
2 3 9 1
Notificar error