2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa UEFA1996-97 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/1996 Portadown Vojvodina
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/1996 Kilikija Helsinki
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/1996 Maccabi Haifa Partizan
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/1996 Dinamo Tbilisi Grevenmacher
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/1996 Hutnik Khazri
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/1996 Dinamo 93 Tiligul
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/1996 Slavia Sofia Inkaras
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/1996 Teuta Košice
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/1996 Beitar Jerusalem Floriana
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/1996 Haka Flora
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/1996 Jazz
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/1996 Žalgiris Crusaders
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/1996 Becej NK Mura
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/1996 Zimbru Hajduk Split
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/1996 Gorica Vardar
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/1996 Anorthosis Shirak
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/1996 Jeunesse d'Esch Legia Warszawa
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/1996 Sliema Wanderers Margveti
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/1996 B71 APOEL
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/1996 Croatia Zagreb Tirana
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/1996 Newtown Skonto
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/1996 Bohemians Dinamo Minsk
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/1996 Akraness Sileks
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/1996 Neftçi Lokomotiv Sofia
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/1996 Lantana ÍBV
Classificació Fase 1 (anada) 18/07/1996 Barry Town Dinaburg
Classificació Fase 1 (anada) 18/07/1996 St Patrick's Slovan Bratislava
Classificació Fase 1 (tornada) 23/07/1996 Dinaburg Barry Town
Classificació Fase 1 (tornada) 23/07/1996 Grevenmacher Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 1 (tornada) 24/07/1996 Slovan Bratislava St Patrick's
Classificació Fase 1 (tornada) 24/07/1996 Partizan Maccabi Haifa
Classificació Fase 1 (tornada) 24/07/1996 Khazri Hutnik
Classificació Fase 1 (tornada) 24/07/1996 Margveti Sliema Wanderers
Classificació Fase 1 (tornada) 24/07/1996 Shirak Anorthosis
Classificació Fase 1 (tornada) 24/07/1996 Košice Teuta
Classificació Fase 1 (tornada) 24/07/1996 Flora Haka
Classificació Fase 1 (tornada) 24/07/1996 Dinamo Minsk Bohemians
Classificació Fase 1 (tornada) 24/07/1996 Sileks Akraness
Classificació Fase 1 (tornada) 24/07/1996 Tiligul Dinamo 93
Classificació Fase 1 (tornada) 24/07/1996 Inkaras Slavia Sofia
Classificació Fase 1 (tornada) 24/07/1996 Helsinki Kilikija
Classificació Fase 1 (tornada) 24/07/1996 APOEL B71
Classificació Fase 1 (tornada) 24/07/1996 Tirana Croatia Zagreb
Classificació Fase 1 (tornada) 24/07/1996 Vojvodina Portadown
Classificació Fase 1 (tornada) 24/07/1996 Skonto Newtown
Classificació Fase 1 (tornada) 24/07/1996 NK Mura Becej
Classificació Fase 1 (tornada) 24/07/1996 Floriana Beitar Jerusalem
Classificació Fase 1 (tornada) 24/07/1996 Lokomotiv Sofia Neftçi
Classificació Fase 1 (tornada) 24/07/1996 Legia Warszawa Jeunesse d'Esch
Classificació Fase 1 (tornada) 24/07/1996 Hajduk Split Zimbru
Classificació Fase 1 (tornada) 24/07/1996 Vardar Gorica
Classificació Fase 1 (tornada) 24/07/1996 Jazz
Classificació Fase 1 (tornada) 24/07/1996 ÍBV Lantana
Classificació Fase 1 (tornada) 24/07/1996 Crusaders Žalgiris
1/48 de Final (anada) 06/08/1996 Grazer AK Vojvodina
1/48 de Final (anada) 06/08/1996 Slavia Sofia Tirol Innsbruck
1/48 de Final (anada) 06/08/1996 Slovan Bratislava Trabzonspor
1/48 de Final (anada) 06/08/1996 Halmstad Vardar
1/48 de Final (anada) 06/08/1996 Sigma Olomouc Hutnik
1/48 de Final (anada) 06/08/1996 Dinamo Tbilisi Molde
1/48 de Final (anada) 06/08/1996 Rapid București Lokomotiv Sofia
1/48 de Final (anada) 06/08/1996 Košice Celtic
1/48 de Final (anada) 06/08/1996 Skonto Malmö
1/48 de Final (anada) 06/08/1996 Helsinki Chernomorets Odessa
1/48 de Final (anada) 06/08/1996 Žalgiris Aberdeen
1/48 de Final (anada) 06/08/1996 Dynamo Moskva Jazz
1/48 de Final (anada) 06/08/1996 Dinamo Minsk Beşiktaş
1/48 de Final (anada) 06/08/1996 Partizan Naţional Bucureşti
1/48 de Final (anada) 06/08/1996 Sliema Wanderers Odense
1/48 de Final (anada) 06/08/1996 Anorthosis Neuchâtel
1/48 de Final (anada) 06/08/1996 Helsingborg Dinamo 93
1/48 de Final (anada) 06/08/1996 Lyngby NK Mura
1/48 de Final (anada) 06/08/1996 Legia Warszawa Haka
1/48 de Final (anada) 06/08/1996 BVSC Budapest Barry Town
1/48 de Final (anada) 06/08/1996 Aarau Lantana
1/48 de Final (anada) 06/08/1996 Hajduk Split Torpedo Moskva
1/48 de Final (anada) 06/08/1996 Beitar Jerusalem Bodø/Glimt
1/48 de Final (anada) 06/08/1996 Iraklis APOEL
1/48 de Final (anada) 06/08/1996 Croatia Zagreb Spartak Moskva
1/48 de Final (anada) 06/08/1996 Akraness CSKA Moskva
1/48 de Final (tornada) 20/08/1996 Vojvodina Grazer AK
1/48 de Final (tornada) 20/08/1996 Celtic Košice
1/48 de Final (tornada) 20/08/1996 Aberdeen Žalgiris
1/48 de Final (tornada) 20/08/1996 Barry Town BVSC Budapest
1/48 de Final (tornada) 20/08/1996 Tirol Innsbruck Slavia Sofia
1/48 de Final (tornada) 20/08/1996 Odense Sliema Wanderers
1/48 de Final (tornada) 20/08/1996 Neuchâtel Anorthosis
1/48 de Final (tornada) 20/08/1996 APOEL Iraklis
1/48 de Final (tornada) 20/08/1996 CSKA Moskva Akraness
1/48 de Final (tornada) 20/08/1996 Torpedo Moskva Hajduk Split
1/48 de Final (tornada) 20/08/1996 Dinamo 93 Helsingborg
1/48 de Final (tornada) 20/08/1996 Lokomotiv Sofia Rapid București
1/48 de Final (tornada) 20/08/1996 Molde Dinamo Tbilisi
1/48 de Final (tornada) 20/08/1996 Vardar Halmstad
1/48 de Final (tornada) 20/08/1996 Chernomorets Odessa Helsinki
1/48 de Final (tornada) 20/08/1996 Bodø/Glimt Beitar Jerusalem
1/48 de Final (tornada) 20/08/1996 Trabzonspor Slovan Bratislava
1/48 de Final (tornada) 20/08/1996 Spartak Moskva Croatia Zagreb
1/48 de Final (tornada) 20/08/1996 NK Mura Lyngby
1/48 de Final (tornada) 20/08/1996 Lantana Aarau
1/48 de Final (tornada) 20/08/1996 Jazz Dynamo Moskva
1/48 de Final (tornada) 20/08/1996 Hutnik Sigma Olomouc
1/48 de Final (tornada) 20/08/1996 Haka Legia Warszawa
1/48 de Final (tornada) 20/08/1996 Naţional Bucureşti Partizan
1/48 de Final (tornada) 20/08/1996 Malmö Skonto
1/48 de Final (tornada) 20/08/1996 Beşiktaş Dinamo Minsk
1/24 de Final (anada) 10/09/1996 Tenerife Maccabi Tel Aviv
1/24 de Final (anada) 10/09/1996 Chernomorets Odessa Naţional Bucureşti
1/24 de Final (anada) 10/09/1996 Torpedo Moskva Dinamo Tbilisi
1/24 de Final (anada) 10/09/1996 Alania Anderlecht
1/24 de Final (anada) 10/09/1996 Dynamo Kyiv Neuchâtel
1/24 de Final (anada) 10/09/1996 Schalke 04 Roda
1/24 de Final (anada) 10/09/1996 Germinal Ekeren Grazer AK
1/24 de Final (anada) 10/09/1996 Guingamp Inter
1/24 de Final (anada) 10/09/1996 Odense Boavista
1/24 de Final (anada) 10/09/1996 Malmö Slavia Praha
1/24 de Final (anada) 10/09/1996 Montpellier Sporting de Portugal
1/24 de Final (anada) 10/09/1996 Club Brugge Lyngby
1/24 de Final (anada) 10/09/1996 Celtic Hamburger
1/24 de Final (anada) 10/09/1996 Brøndby Aarau
1/24 de Final (anada) 10/09/1996 APOEL Espanyol
1/24 de Final (anada) 10/09/1996 Tirol Innsbruck Metz
1/24 de Final (anada) 10/09/1996 CSKA Moskva Feyenoord
1/24 de Final (anada) 10/09/1996 Arsenal Borussia Mönchengladbach
1/24 de Final (anada) 10/09/1996 Aberdeen Barry Town
1/24 de Final (anada) 10/09/1996 Ferencváros Olympiacos
1/24 de Final (anada) 10/09/1996 Parma Vitória de Guimarães
1/24 de Final (anada) 10/09/1996 Molenbeek Beşiktaş
1/24 de Final (anada) 10/09/1996 Lens Lazio
1/24 de Final (anada) 10/09/1996 Aston Villa Helsingborg
1/24 de Final (anada) 10/09/1996 Roma Dynamo Moskva
1/24 de Final (anada) 10/09/1996 Newcastle Halmstad
1/24 de Final (anada) 10/09/1996 Valencia Bayern München
1/24 de Final (anada) 10/09/1996 Bodø/Glimt Trabzonspor
1/24 de Final (anada) 11/09/1996 Spartak Moskva Silkeborg
1/24 de Final (anada) 11/09/1996 Hutnik Monaco
1/24 de Final (anada) 11/09/1996 Rapid București Karlsruher
1/24 de Final (anada) 11/09/1996 Panathinaikos Legia Warszawa
1/24 de Final (tornada) 24/09/1996 Beşiktaş Molenbeek
1/24 de Final (tornada) 24/09/1996 Boavista Odense
1/24 de Final (tornada) 24/09/1996 Monaco Hutnik
1/24 de Final (tornada) 24/09/1996 Dynamo Moskva Roma
1/24 de Final (tornada) 24/09/1996 Metz Tirol Innsbruck
1/24 de Final (tornada) 24/09/1996 Silkeborg Spartak Moskva
1/24 de Final (tornada) 24/09/1996 Neuchâtel Dynamo Kyiv
1/24 de Final (tornada) 24/09/1996 Bayern München Valencia
1/24 de Final (tornada) 24/09/1996 Anderlecht Alania
1/24 de Final (tornada) 24/09/1996 Grazer AK Germinal Ekeren
1/24 de Final (tornada) 24/09/1996 Lyngby Club Brugge
1/24 de Final (tornada) 24/09/1996 Halmstad Newcastle
1/24 de Final (tornada) 24/09/1996 Olympiacos Ferencváros
1/24 de Final (tornada) 24/09/1996 Aarau Brøndby
1/24 de Final (tornada) 24/09/1996 Hamburger Celtic
1/24 de Final (tornada) 24/09/1996 Legia Warszawa Panathinaikos
1/24 de Final (tornada) 24/09/1996 Trabzonspor Bodø/Glimt
1/24 de Final (tornada) 24/09/1996 Slavia Praha Malmö
1/24 de Final (tornada) 24/09/1996 Dinamo Tbilisi Torpedo Moskva
1/24 de Final (tornada) 24/09/1996 Karlsruher Rapid București
1/24 de Final (tornada) 24/09/1996 Naţional Bucureşti Chernomorets Odessa
1/24 de Final (tornada) 24/09/1996 Roda Schalke 04
1/24 de Final (tornada) 24/09/1996 Feyenoord CSKA Moskva
1/24 de Final (tornada) 24/09/1996 Vitória de Guimarães Parma
1/24 de Final (tornada) 24/09/1996 Espanyol APOEL
1/24 de Final (tornada) 24/09/1996 Helsingborg Aston Villa
1/24 de Final (tornada) 24/09/1996 Sporting de Portugal Montpellier
1/24 de Final (tornada) 24/09/1996 Lazio Lens
1/24 de Final (tornada) 24/09/1996 Inter Guingamp
1/24 de Final (tornada) 24/09/1996 Barry Town Aberdeen
1/24 de Final (tornada) 25/09/1996 Maccabi Tel Aviv Tenerife
1/24 de Final (tornada) 25/09/1996 Borussia Mönchengladbach Arsenal
Setzens de final (anada) 15/10/1996 Helsingborg Neuchâtel
Setzens de final (anada) 15/10/1996 Dinamo Tbilisi Boavista
Setzens de final (anada) 15/10/1996 Schalke 04 Trabzonspor
Setzens de final (anada) 15/10/1996 Metz Sporting de Portugal
Setzens de final (anada) 15/10/1996 Karlsruher Roma
Setzens de final (anada) 15/10/1996 Legia Warszawa Beşiktaş
Setzens de final (anada) 15/10/1996 Slavia Praha Valencia
Setzens de final (anada) 15/10/1996 Club Brugge Naţional Bucureşti
Setzens de final (anada) 15/10/1996 Ferencváros Newcastle
Setzens de final (anada) 15/10/1996 Lazio Tenerife
Setzens de final (anada) 15/10/1996 Borussia Mönchengladbach Monaco
Setzens de final (anada) 15/10/1996 Aberdeen Brøndby
Setzens de final (anada) 15/10/1996 Espanyol Feyenoord
Setzens de final (anada) 15/10/1996 Vitória de Guimarães Anderlecht
Setzens de final (anada) 15/10/1996 Inter Grazer AK
Setzens de final (anada) 16/10/1996 Hamburger Spartak Moskva
Setzens de final (tornada) 29/10/1996 Beşiktaş Legia Warszawa
Setzens de final (tornada) 29/10/1996 Boavista Dinamo Tbilisi
Setzens de final (tornada) 29/10/1996 Spartak Moskva Hamburger
Setzens de final (tornada) 29/10/1996 Trabzonspor Schalke 04
Setzens de final (tornada) 29/10/1996 Grazer AK Inter
Setzens de final (tornada) 29/10/1996 Brøndby Aberdeen
Setzens de final (tornada) 29/10/1996 Monaco Borussia Mönchengladbach
Setzens de final (tornada) 29/10/1996 Valencia Slavia Praha
Setzens de final (tornada) 29/10/1996 Naţional Bucureşti Club Brugge
Setzens de final (tornada) 29/10/1996 Neuchâtel Helsingborg
Setzens de final (tornada) 29/10/1996 Feyenoord Espanyol
Setzens de final (tornada) 29/10/1996 Sporting de Portugal Metz
Setzens de final (tornada) 29/10/1996 Anderlecht Vitória de Guimarães
Setzens de final (tornada) 29/10/1996 Tenerife Lazio
Setzens de final (tornada) 29/10/1996 Roma Karlsruher
Setzens de final (tornada) 29/10/1996 Newcastle Ferencváros
Vuitens de final (anada) 19/11/1996 Valencia Beşiktaş
Vuitens de final (anada) 19/11/1996 Brøndby Karlsruher
Vuitens de final (anada) 19/11/1996 Tenerife Feyenoord
Vuitens de final (anada) 19/11/1996 Metz Newcastle
Vuitens de final (anada) 19/11/1996 Inter Boavista
Vuitens de final (anada) 19/11/1996 Helsingborg Anderlecht
Vuitens de final (anada) 19/11/1996 Monaco Hamburger
Vuitens de final (anada) 19/11/1996 Club Brugge Schalke 04
Vuitens de final (tornada) 03/12/1996 Boavista Inter
Vuitens de final (tornada) 03/12/1996 Newcastle Metz
Vuitens de final (tornada) 03/12/1996 Feyenoord Tenerife
Vuitens de final (tornada) 03/12/1996 Anderlecht Helsingborg
Vuitens de final (tornada) 03/12/1996 Beşiktaş Valencia
Vuitens de final (tornada) 03/12/1996 Schalke 04 Club Brugge
Vuitens de final (tornada) 03/12/1996 Karlsruher Brøndby
Vuitens de final (tornada) 03/12/1996 Hamburger Monaco
Quarts de final (anada) 04/03/1997 Anderlecht Inter
Quarts de final (anada) 04/03/1997 Schalke 04 Valencia
Quarts de final (anada) 04/03/1997 Newcastle Monaco
Quarts de final (anada) 04/03/1997 Tenerife Brøndby
Quarts de final (tornada) 18/03/1997 Valencia Schalke 04
Quarts de final (tornada) 18/03/1997 Inter Anderlecht
Quarts de final (tornada) 18/03/1997 Monaco Newcastle
Quarts de final (tornada) 18/03/1997 Brøndby Tenerife
Semifinal (anada) 08/04/1997 Tenerife Schalke 04
Semifinal (anada) 08/04/1997 Inter Monaco
Semifinal (tornada) 22/04/1997 Schalke 04 Tenerife
Semifinal (tornada) 22/04/1997 Monaco Inter
Final (anada) 07/05/1997 Schalke 04 Inter
Final (tornada) 21/05/1997 Inter Schalke 04

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Ganz InterInter
80.73
Ikpeba MonacoMonaco
70.70
Andreas Sotiriou APOELAPOEL
61.00
Peter Møller BrøndbyBrøndby
60.75
Herfried Sabitzer Grazer AKGrazer AK
51.00
Andrei Tikhonov Spartak MoskvaSpartak Moskva
50.83
Asprilla NewcastleNewcastle
50.83
Wilmots Schalke 04Schalke 04
50.45
Alexadros Alexandrou APOELAPOEL
40.67
Igor Cvitanović Croatia ZagrebCroatia Zagreb
41.00
    Nom Equip Pos Minuts
Němec Schalke 04Schalke 04
1140
Pagliuca InterInter
1140
Lehmann Schalke 04Schalke 04
1140
Zanetti InterInter
1115
Thon Schalke 04Schalke 04
1110
Paganin InterInter
1050
Látal Schalke 04Schalke 04
1047
Müller Schalke 04Schalke 04
1027
Linke Schalke 04Schalke 04
1017
Wilmots Schalke 04Schalke 04
1004
    Nom Equip Pos Grogues
Wilmots Schalke 04Schalke 04
4
Zviad Dzheladze Dinamo TbilisiDinamo Tbilisi
4
Richard John Jones Barry TownBarry Town
4
Müller Schalke 04Schalke 04
3
Ion Sburlea Naţional BucureştiNaţional Bucureşti
3
Liviu Ciobotariu Naţional BucureştiNaţional Bucureşti
3
Dmitri Khokhlov CSKA MoskvaCSKA Moskva
3
Erkan Avseren BeşiktaşBeşiktaş
3
Alpay Özalan BeşiktaşBeşiktaş
3
De Kock Schalke 04Schalke 04
3
    Nom Equip Pos Vermelles
Aydyn Alekberov NeftçiNeftçi
1
Sergei Shtaniuk Dynamo MoskvaDynamo Moskva
1
Zickler Bayern MünchenBayern München
1
Ruslan Nigmatullin Spartak MoskvaSpartak Moskva
1
Léonard MonacoMonaco
1
Jacek Bednarz Legia WarszawaLegia Warszawa
1
Gregor Pötscher Grazer AKGrazer AK
1
Schupp HamburgerHamburger
1
John Hughes CelticCeltic
1
Malkie MacKay CelticCeltic
1
Gols:
654
Promig golejador:
2.82
Targetes Grogues:
812
Targetes Grogues Per Partit:
3.50
Expulsions:
61
Expulsions Per Partit:
0.26
Victòries locals:
119
Victòries visitants:
59
Empats:
54
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Apoel: 4 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Akraness: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Dinamo Tbilisi: 7 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Dinamo 93: 3 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Inter
Italia
12 7 2 3
58%
16%
26%
19 8 22 2
Schalke 04
Alemanya
12 6 3 3
50%
25%
25%
18 10 26 0
Tenerife
Espanya
10 5 2 3
50%
20%
30%
16 12 16 3
Monaco
França
10 8 0 2
80%
20%
19 7 19 3
Beşiktaş
Turquia
8 3 3 2
37%
37%
26%
12 9 17 3
Legia Warszawa
Polonia
8 4 2 2
50%
25%
25%
17 10 8 2
Helsingborg
Suecia
8 2 5 1
25%
62%
13%
8 4 11 0
Newcastle
Inglaterra
8 3 1 4
37%
12%
51%
14 10 11 0
Valencia
Espanya
8 3 3 2
37%
37%
26%
10 7 16 2
Anderlecht
Bèlgica
8 2 4 2
25%
50%
25%
9 6 8 0
Dinamo Tbilisi
Georgia
8 4 3 1
50%
37%
13%
11 9 17 1
Brøndby
Dinamarca
8 5 1 2
62%
12%
26%
16 5 13 0
Karlsruher
Alemanya
6 3 0 3
50%
50%
11 10 12 0
APOEL
Chipre
6 4 1 1
66%
16%
18%
14 7 16 0
Barry Town
Gales
6 2 2 2
33%
33%
34%
10 11 15 1
Boavista
Portugal
6 2 0 4
33%
67%
10 12 7 1
Grazer AK
Austria
6 4 0 2
66%
34%
11 5 8 2
Hamburger
Alemanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
9 7 10 2
Trabzonspor
Turquia
6 3 1 2
50%
16%
34%
13 9 11 2
Metz
França
6 2 2 2
33%
33%
34%
5 5 8 1
Feyenoord
Països Baixos
6 2 2 2
33%
33%
34%
7 6 15 0
Club Brugge
Bèlgica
6 3 2 1
50%
33%
17%
8 5 13 0
Neuchâtel
Suïssa
6 3 2 1
50%
33%
17%
9 5 6 0
Spartak Moskva
Rússia
6 3 1 2
50%
16%
34%
10 11 9 1
Aberdeen
Escocia
6 2 2 2
33%
33%
34%
11 10 7 0
Naţional Bucureşti
Rumania
6 2 3 1
33%
50%
17%
4 3 14 0
Hutnik
Polonia
6 2 1 3
33%
16%
51%
15 8 13 0
CSKA Moskva
Rússia
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 3 7 0
Bodø/Glimt
Noruega
4 2 0 2
50%
50%
9 7 2 0
Lokomotiv Sofia
Bulgaria
4 1 0 3
25%
75%
7 4 9 1
Lantana
Estonia
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 5 4 0
Torpedo Moskva
Rússia
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 3 10 0
Aarau
Suïssa
4 1 0 3
25%
75%
4 9 6 1
Lyngby
Dinamarca
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 3 4 0
Sporting de Portugal
Portugal
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 4 12 0
Slavia Praha
República Txeca
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 3 10 0
Odense
Dinamarca
4 3 0 1
75%
25%
13 5 5 0
Slovan Bratislava
Eslovaquia
4 3 0 1
75%
25%
8 8 6 0
Tirol Innsbruck
Austria
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 3 7 1
Dynamo Moskva
Rússia
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 8 7 1
Halmstad
Suecia
4 2 1 1
50%
25%
25%
3 5 6 0
Chernomorets Odessa
Ucrania
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 3 0
Rapid București
Rumania
4 3 0 1
75%
25%
4 4 8 1
Malmö
Suecia
4 1 1 2
25%
25%
50%
6 6 3 2
Celtic
Escocia
4 1 1 2
25%
25%
50%
1 4 5 3
Skonto
Letonia
4 2 1 1
50%
25%
25%
8 5 6 0
Dinamo Minsk
Bielorrusia
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 4 4 1
Slavia Sofia
Bulgaria
4 1 2 1
25%
50%
25%
7 9 9 0
Roma
Italia
4 3 0 1
75%
25%
8 5 7 0
Partizan
Serbia
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 2 6 1
Košice
Eslovaquia
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 3 10 1
Beitar Jerusalem
Israel
4 2 0 2
50%
50%
10 9 5 0
Lazio
Italia
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 6 11 1
Haka
Finlandia
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 6 6 0
Akraness
Islandia
4 1 0 3
25%
75%
3 7 9 0
Jazz
Finlandia
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 5 3 1
Žalgiris
Lituania
4 2 0 2
50%
50%
7 7 8 0
Vitória de Guimarães
Portugal
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 3 11 1
Dinamo 93
Bielorrusia
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 6 6 0
Helsinki
Finlandia
4 1 1 2
25%
25%
50%
8 9 6 1
Hajduk Split
Croacia
4 3 0 1
75%
25%
7 3 7 0
Ferencváros
Hungria
4 2 1 1
50%
25%
25%
8 9 10 0
Vardar
Macedonia del Nord
4 2 1 1
50%
25%
25%
3 2 6 1
Anorthosis
Chipre
4 1 1 2
25%
25%
50%
7 8 8 1
Borussia Mönchengladbach
Alemanya
4 3 0 1
75%
25%
9 8 5 0
Vojvodina
Serbia
4 2 0 2
50%
50%
6 8 7 1
Sliema Wanderers
Malta
4 1 0 3
25%
75%
5 12 6 0
Croatia Zagreb
Croacia
4 3 0 1
75%
25%
13 5 3 0
Espanyol
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 5 8 0
NK Mura
Eslovenia
4 1 2 1
25%
50%
25%
2 2 9 1
Bayern München
Alemanya
2 1 0 1
50%
50%
1 3 6 1
Germinal Ekeren
Bèlgica
2 1 0 1
50%
50%
3 3 5 0
Roda
Països Baixos
2 0 1 1
50%
50%
2 5 4 1
Silkeborg
Dinamarca
2 0 0 2
100%
3 5 3 0
Lens
França
2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Aston Villa
Inglaterra
2 0 2 0
100%
1 1 1 0
Molenbeek
Bèlgica
2 0 1 1
50%
50%
0 3 5 1
Parma
Italia
2 1 0 1
50%
50%
2 3 3 0
Olympiacos
Grecia
2 0 1 1
50%
50%
3 5 4 0
Arsenal
Inglaterra
2 0 0 2
100%
4 6 3 0
Montpellier
França
2 0 1 1
50%
50%
1 2 6 1
Guingamp
França
2 0 1 1
50%
50%
1 4 8 1
Portadown
Irlanda del Nord
2 0 0 2
100%
1 5 3 0
Sigma Olomouc
República Txeca
2 1 0 1
50%
50%
2 3 2 0
Alania
Rússia
2 1 0 1
50%
50%
2 5 7 0
Kilikija
Armenia
2 1 0 1
50%
50%
5 6 4 1
Maccabi Haifa
Israel
2 0 0 2
100%
1 4 5 2
Grevenmacher
Luxemburg
2 0 1 1
50%
50%
2 6 3 0
Khazri
Azerbaijan
2 0 1 1
50%
50%
2 11 5 0
Tiligul
Moldavia
2 0 1 1
50%
50%
2 4 4 0
Inkaras
Lituania
2 0 1 1
50%
50%
4 5 4 0
Teuta
Albania
2 0 0 2
100%
2 6 7 0
Floriana
Malta
2 0 0 2
100%
2 8 3 0
Flora
Estonia
2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 0
Islas Feroe
2 0 0 2
100%
1 4 0 0
Crusaders
Irlanda del Nord
2 1 0 1
50%
50%
2 3 5 1
Becej
Serbia
2 0 1 1
50%
50%
0 2 1 0
Zimbru
Moldavia
2 0 0 2
100%
1 6 2 0
Gorica
Eslovenia
2 0 0 2
100%
1 3 3 0
Dynamo Kyiv
Ucrania
2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 1
Shirak
Armenia
2 0 1 1
50%
50%
2 6 3 0
Margveti
Georgia
2 1 0 1
50%
50%
3 4 6 0
B71
Islas Feroe
2 0 0 2
100%
3 9 3 0
Tirana
Albania
2 0 0 2
100%
2 10 5 0
Newtown
Gales
2 0 0 2
100%
1 7 2 0
Bohemians
Irlanda
2 0 2 0
100%
1 1 3 1
Sileks
Macedonia del Nord
2 1 0 1
50%
50%
1 2 2 0
Neftçi
Azerbaijan
2 1 0 1
50%
50%
2 7 4 2
ÍBV
Islandia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 1 0
Dinaburg
Letonia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 6 0
St Patrick's
Irlanda
2 0 0 2
100%
3 5 4 0
Molde
Noruega
2 0 1 1
50%
50%
1 2 1 0
BVSC Budapest
Hungria
2 1 0 1
50%
50%
4 4 1 0
Iraklis
Grecia
2 0 0 2
100%
1 3 2 0
Maccabi Tel Aviv
Israel
2 0 1 1
50%
50%
3 4 5 1
Jeunesse d'Esch
Luxemburg
2 0 0 2
100%
2 7 3 0
Panathinaikos
Grecia
2 1 0 1
50%
50%
4 4 6 0