CAMés
2023-242013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2022-232012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2023-24 IIIIIIIVV2013-14 IIIIIIIV2003-04 IIIIIIIV1993-94 IIIIIIIV1983-84 III
2022-23 IIIIIIIVV2012-13 IIIIIIIV2002-03 IIIIIIIV1992-93 IIIIIIIV1982-83 III
2021-22 IIIIIIIVV2011-12 IIIIIIIV2001-02 IIIIIIIV1991-92 IIIIIIIV1981-82 III
2020-21 IIIIIIIVV2010-11 IIIIIIIV2000-01 IIIIIIIV1990-91 IIIIIIIV1980-81 III
2019-20 IIIIIIIV2009-10 IIIIIIIV1999-00 IIIIIIIV1989-90 IIIIIIIV1979-80 III
2018-19 IIIIIIIV2008-09 IIIIIIIV1998-99 IIIIIIIV1988-89 IIIIIIIV1978-79 III
2017-18 IIIIIIIV2007-08 IIIIIIIV1997-98 IIIIIIIV1987-88 IIIIIIIV1977-78 III
2016-17 IIIIIIIV2006-07 IIIIIIIV1996-97 IIIIIIIV1986-87
2015-16 IIIIIIIV2005-06 IIIIIIIV1995-96 IIIIIIIV1985-86 III
2014-15 IIIIIIIV2004-05 IIIIIIIV1994-95 IIIIIIIV1984-85 III

prev Conference League 2023-24

Conference League
Màxim Golejador
Ronda

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2023 B36
0
0
Paide
Classificació Fase 1 (anada) 12/07/2023 Dudelange
2
1
St Patrick's
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2023 Shkëndija
1
0
Haverfordwest
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2023 KA
2
0
Connah's Quay
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2023 Tirana
1
1
Dinamo Batumi
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2023 Vaduz
1
2
Neman
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2023 Žilina
2
1
Levadia Tallinn
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2023 Tobol
2
1
Honka
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2023 Ararat-Armenia
1
1
Egnatia
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2023 Inter d'Escaldes
2
1
Víkingur Gøta
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2023 Pyunik
2
0
Trans
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2023 Dukagjini
2
1
Europa FC
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2023 Makedonija
0
1
RFS
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2023 Magpies
0
0
Dundalk
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2023 Haka
2
2
Crusaders
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2023 Panevėžys
2
2
Milsami Orhei
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2023 Domžale
1
4
Balzan
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2023 Torpedo Kutaisi
2
2
Sarajevo
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2023 Alashkert
1
1
Arsenal Tivat
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2023 Riga
2
0
Víkingur Reykjavík
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2023 Sutjeska
1
0
Cosmos
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2023 Hegelmann
0
5
Shkupi
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2023 Gżira United
2
2
Glentoran
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2023 Progrès
2
2
Gjilani
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2023 HB
0
0
Derry City
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2023 DAC
2
1
Dila
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2023 Željezničar
2
2
Dinamo Minsk
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2023 Linfield
3
1
Vllaznia
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2023 Maribor
1
1
Birkirkara
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2023 Penybont
1
1
Santa Coloma
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2023 La Fiorita
1
1
Zimbru
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2023 Balzan
1
3
Domžale
Classificació Fase 1 (tornada) 20/07/2023 Dinamo Minsk
1
2
Željezničar
Classificació Fase 1 (tornada) 20/07/2023 Dinamo Batumi
1
2
Tirana
Classificació Fase 1 (tornada) 20/07/2023 Dila
2
0
DAC
Classificació Fase 1 (tornada) 20/07/2023 Neman
1
1
Vaduz
Classificació Fase 1 (tornada) 20/07/2023 Zimbru
1
0
La Fiorita
Classificació Fase 1 (tornada) 20/07/2023 Glentoran
1
1
Gżira United
Classificació Fase 1 (tornada) 20/07/2023 Egnatia
4
4
Ararat-Armenia
Classificació Fase 1 (tornada) 20/07/2023 Haverfordwest
1
0
Shkëndija
Classificació Fase 1 (tornada) 20/07/2023 Shkupi
0
0
Hegelmann
Classificació Fase 1 (tornada) 20/07/2023 Crusaders
1
0
Haka
Classificació Fase 1 (tornada) 20/07/2023 Sarajevo
1
1
Torpedo Kutaisi
Classificació Fase 1 (tornada) 20/07/2023 St Patrick's
2
3
Dudelange
Classificació Fase 1 (tornada) 20/07/2023 Víkingur Reykjavík
1
0
Riga
Classificació Fase 1 (tornada) 20/07/2023 Derry City
1
0
HB
Classificació Fase 1 (tornada) 20/07/2023 Vllaznia
1
0
Linfield
Classificació Fase 1 (tornada) 20/07/2023 Víkingur Gøta
1
1
Inter d'Escaldes
Classificació Fase 1 (tornada) 20/07/2023 Dundalk
3
1
Magpies
Classificació Fase 1 (tornada) 20/07/2023 Cosmos
1
1
Sutjeska
Classificació Fase 1 (tornada) 20/07/2023 Honka
0
0
Tobol
Classificació Fase 1 (tornada) 20/07/2023 Arsenal Tivat
1
6
Alashkert
Classificació Fase 1 (tornada) 20/07/2023 Connah's Quay
0
2
KA
Classificació Fase 1 (tornada) 20/07/2023 Gjilani
0
2
Progrès
Classificació Fase 1 (tornada) 20/07/2023 Levadia Tallinn
1
2
Žilina
Classificació Fase 1 (tornada) 20/07/2023 Santa Coloma
2
0
Penybont
Classificació Fase 1 (tornada) 20/07/2023 Milsami Orhei
0
1
Panevėžys
Classificació Fase 1 (tornada) 20/07/2023 RFS
4
1
Makedonija
Classificació Fase 1 (tornada) 20/07/2023 Trans
0
3
Pyunik
Classificació Fase 1 (tornada) 20/07/2023 Paide
0
2
B36
Classificació Fase 1 (tornada) 20/07/2023 Europa FC
2
3
Dukagjini
Classificació Fase 1 (tornada) 20/07/2023 Birkirkara
1
2
Maribor
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2023 Ballkani
3
0
Larne
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2023 Ħamrun
2
1
Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2023 The New Saints
1
1
Swift Hesperange
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2023 Atlètic Escaldes
0
1
Partizani
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2023 Tre Penne
0
3
Valmiera
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2023 RFS
0
2
Sabah
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2023 Fenerbahçe
5
0
Zimbru
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2023 Neman
2
0
Balzan
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2023 CSKA 1948 Sofia
0
1
FCSB
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2023 Midtjylland
2
0
Progrès
Classificació Fase 2 (anada) 26/07/2023 Struga
1
0
Budućnost
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2023 Dukagjini
0
1
Rijeka
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2023 Celje
3
4
Vitória de Guimarães
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2023 Hapoel Be'er Sheva
1
0
Panevėžys
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2023 Shkupi
0
2
Levski Sofia
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2023 PAOK
0
0
Beitar Jerusalem
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2023 Maccabi Tel Aviv
3
0
Petrocub
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2023 Beşiktaş
3
1
Tirana
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2023 Osijek
1
0
Zalaegerszeg
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2023 Twente
1
0
Hammarby
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2023 KA
3
1
Dundalk
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2023 Brugge
3
0
Aarhus
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2023 Derry City
2
1
KuPS
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2023 B36
2
1
Haverfordwest
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2023 Torpedo Zhodino
2
3
AEK Larnaca
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2023 Gent
5
1
Žilina
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2023 Lech Poznań
3
1
Kauno Žalgiris
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2023 Austria Wien
1
0
Borac Banja Luka
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2023 Crusaders
2
2
Rosenborg
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2023 Basel
1
3
Tobol
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2023 Željezničar
2
2
Neftçi
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2023 Sutjeska
2
0
Santa Coloma
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2023 Linfield
2
5
Pogoń Szczecin
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2023 Differdange
1
1
Maribor
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2023 Ferencváros
4
0
Shamrock Rovers
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2023 Cluj
1
1
Adana Demirspor
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2023 Djurgården
1
2
Luzern
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2023 Ordabasy
2
2
Legia Warszawa
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2023 Alashkert
0
1
Debrecen
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2023 Inter d'Escaldes
2
1
Hibernian
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2023 Ararat-Armenia
1
1
Aris
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2023 Vorskla
2
1
Dila
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2023 Qäbälä
2
3
Omonia
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2023 Gżira United
2
0
Dudelange
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2023 Bodø/Glimt
3
0
Bohemians
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2023 APOEL
2
1
Vojvodina
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2023 Auda
1
1
Spartak Trnava
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2023 Viktoria Plzeň
0
0
Drita
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2023 CSKA Sofia
0
2
Sepsi Sfântu Gheorghe
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2023 Torpedo Kutaisi
1
4
Aktobe
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2023 Kecskemét
2
1
Riga
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2023 Farul Constanța
3
2
Urartu
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2023 Kalmar
1
2
Pyunik
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2023 Budućnost
3
4
Struga
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2023 Zimbru
0
4
Fenerbahçe
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2023 Balzan
0
0
Neman
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2023 Valmiera
7
0
Tre Penne
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2023 Partizani
4
1
Atlètic Escaldes
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2023 Swift Hesperange
3
2
The New Saints
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2023 Dudelange
2
1
Gżira United
Classificació Fase 2 (tornada) 02/08/2023 AEK Larnaca
1
1
Torpedo Zhodino
Classificació Fase 2 (tornada) 03/08/2023 Tirana
0
2
Beşiktaş
Classificació Fase 2 (tornada) 03/08/2023 Hammarby
1
1
Twente
Classificació Fase 2 (tornada) 03/08/2023 Aarhus
1
0
Brugge
Classificació Fase 2 (tornada) 03/08/2023 Drita
1
2
Viktoria Plzeň
Classificació Fase 2 (tornada) 03/08/2023 Žilina
2
5
Gent
Classificació Fase 2 (tornada) 03/08/2023 Adana Demirspor
2
1
Cluj
Classificació Fase 2 (tornada) 03/08/2023 Beitar Jerusalem
1
4
PAOK
Classificació Fase 2 (tornada) 03/08/2023 Vojvodina
1
2
APOEL
Classificació Fase 2 (tornada) 03/08/2023 Rijeka
6
1
Dukagjini
Classificació Fase 2 (tornada) 03/08/2023 Bohemians
2
4
Bodø/Glimt
Classificació Fase 2 (tornada) 03/08/2023 Hibernian
6
1
Inter d'Escaldes
Classificació Fase 2 (tornada) 03/08/2023 Aris
1
0
Ararat-Armenia
Classificació Fase 2 (tornada) 03/08/2023 Larne
1
4
Ballkani
Classificació Fase 2 (tornada) 03/08/2023 FCSB
3
2
CSKA 1948 Sofia
Classificació Fase 2 (tornada) 03/08/2023 Maribor
4
3
Differdange
Classificació Fase 2 (tornada) 03/08/2023 Borac Banja Luka
1
2
Austria Wien
Classificació Fase 2 (tornada) 03/08/2023 Luzern
1
1
Djurgården
Classificació Fase 2 (tornada) 03/08/2023 Haverfordwest
1
1
B36
Classificació Fase 2 (tornada) 03/08/2023 Shamrock Rovers
0
2
Ferencváros
Classificació Fase 2 (tornada) 03/08/2023 Legia Warszawa
3
2
Ordabasy
Classificació Fase 2 (tornada) 03/08/2023 Debrecen
1
2
Alashkert
Classificació Fase 2 (tornada) 03/08/2023 Vitória de Guimarães
0
1
Celje
Classificació Fase 2 (tornada) 03/08/2023 Progrès
2
1
Midtjylland
Classificació Fase 2 (tornada) 03/08/2023 Dundalk
2
2
KA
Classificació Fase 2 (tornada) 03/08/2023 Levski Sofia
1
0
Shkupi
Classificació Fase 2 (tornada) 03/08/2023 Omonia
4
1
Qäbälä
Classificació Fase 2 (tornada) 03/08/2023 Sabah
2
1
RFS
Classificació Fase 2 (tornada) 03/08/2023 Panevėžys
1
1
Hapoel Be'er Sheva
Classificació Fase 2 (tornada) 03/08/2023 Urartu
2
3
Farul Constanța
Classificació Fase 2 (tornada) 03/08/2023 Dinamo Tbilisi
0
1
Ħamrun
Classificació Fase 2 (tornada) 03/08/2023 Spartak Trnava
4
1
Auda
Classificació Fase 2 (tornada) 03/08/2023 Pyunik
2
1
Kalmar
Classificació Fase 2 (tornada) 03/08/2023 Santa Coloma
3
0
Sutjeska
Classificació Fase 2 (tornada) 03/08/2023 Aktobe
1
2
Torpedo Kutaisi
Classificació Fase 2 (tornada) 03/08/2023 Tobol
1
2
Basel
Classificació Fase 2 (tornada) 03/08/2023 Kauno Žalgiris
1
2
Lech Poznań
Classificació Fase 2 (tornada) 03/08/2023 KuPS
3
3
Derry City
Classificació Fase 2 (tornada) 03/08/2023 Pogoń Szczecin
3
2
Linfield
Classificació Fase 2 (tornada) 03/08/2023 Zalaegerszeg
1
2
Osijek
Classificació Fase 2 (tornada) 03/08/2023 Dila
3
1
Vorskla
Classificació Fase 2 (tornada) 03/08/2023 Neftçi
2
0
Željezničar
Classificació Fase 2 (tornada) 03/08/2023 Rosenborg
3
2
Crusaders
Classificació Fase 2 (tornada) 03/08/2023 Sepsi Sfântu Gheorghe
4
0
CSKA Sofia
Classificació Fase 2 (tornada) 03/08/2023 Petrocub
0
2
Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 2 (tornada) 03/08/2023 Riga
3
1
Kecskemét
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2023 AEK Larnaca
1
1
Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 3 (anada) 09/08/2023 Gent
5
0
Pogoń Szczecin
Classificació Fase 3 (anada) 10/08/2023 Dila
0
2
APOEL
Classificació Fase 3 (anada) 10/08/2023 Twente
2
0
Riga
Classificació Fase 3 (anada) 10/08/2023 B36
1
3
Rijeka
Classificació Fase 3 (anada) 10/08/2023 Adana Demirspor
5
1
Osijek
Classificació Fase 3 (anada) 10/08/2023 Arouca
2
1
Brann
Classificació Fase 3 (anada) 10/08/2023 Celje
1
0
Neman
Classificació Fase 3 (anada) 10/08/2023 Hapoel Be'er Sheva
0
0
Levski Sofia
Classificació Fase 3 (anada) 10/08/2023 Farul Constanța
3
0
Flora
Classificació Fase 3 (anada) 10/08/2023 Ħamrun
1
6
Ferencváros
Classificació Fase 3 (anada) 10/08/2023 Aris
1
0
Dynamo Kyiv
Classificació Fase 3 (anada) 10/08/2023 Fenerbahçe
3
1
Maribor
Classificació Fase 3 (anada) 10/08/2023 Brugge
5
1
KA
Classificació Fase 3 (anada) 10/08/2023 Lech Poznań
2
1
Spartak Trnava
Classificació Fase 3 (anada) 10/08/2023 Hibernian
3
1
Luzern
Classificació Fase 3 (anada) 10/08/2023 FCSB
0
0
Nordsjælland
Classificació Fase 3 (anada) 10/08/2023 Ballkani
2
0
Lincoln Red Imps
Classificació Fase 3 (anada) 10/08/2023 Rapid Wien
0
0
Debrecen
Classificació Fase 3 (anada) 10/08/2023 Hajduk Split
0
0
PAOK
Classificació Fase 3 (anada) 10/08/2023 Viktoria Plzeň
4
0
Gżira United
Classificació Fase 3 (anada) 10/08/2023 Rosenborg
2
1
Heart of Midlothian
Classificació Fase 3 (anada) 10/08/2023 Legia Warszawa
1
2
Austria Wien
Classificació Fase 3 (anada) 10/08/2023 Neftçi
1
3
Beşiktaş
Classificació Fase 3 (anada) 10/08/2023 Santa Coloma
0
1
AZ Alkmaar
Classificació Fase 3 (anada) 10/08/2023 Sepsi Sfântu Gheorghe
1
1
Aktobe
Classificació Fase 3 (anada) 10/08/2023 Valmiera
1
2
Partizani
Classificació Fase 3 (anada) 10/08/2023 Bodø/Glimt
3
0
Pyunik
Classificació Fase 3 (anada) 10/08/2023 Sabah
2
0
Partizan
Classificació Fase 3 (anada) 10/08/2023 Struga
3
1
Swift Hesperange
Classificació Fase 3 (anada) 10/08/2023 Tobol
1
0
Derry City
Classificació Fase 3 (anada) 10/08/2023 Omonia
1
0
Midtjylland
Classificació Fase 3 (tornada) 16/08/2023 Flora
0
2
Farul Constanța
Classificació Fase 3 (tornada) 17/08/2023 Ferencváros
2
1
Ħamrun
Classificació Fase 3 (tornada) 17/08/2023 KA
1
5
Brugge
Classificació Fase 3 (tornada) 17/08/2023 Partizani
1
0
Valmiera
Classificació Fase 3 (tornada) 17/08/2023 Swift Hesperange
2
1
Struga
Classificació Fase 3 (tornada) 17/08/2023 Neman
1
4
Celje
Classificació Fase 3 (tornada) 17/08/2023 Beşiktaş
2
1
Neftçi
Classificació Fase 3 (tornada) 17/08/2023 Osijek
3
2
Adana Demirspor
Classificació Fase 3 (tornada) 17/08/2023 Spartak Trnava
3
1
Lech Poznań
Classificació Fase 3 (tornada) 17/08/2023 PAOK
3
0
Hajduk Split
Classificació Fase 3 (tornada) 17/08/2023 Rijeka
2
0
B36
Classificació Fase 3 (tornada) 17/08/2023 Maribor
0
3
Fenerbahçe
Classificació Fase 3 (tornada) 17/08/2023 AZ Alkmaar
2
0
Santa Coloma
Classificació Fase 3 (tornada) 17/08/2023 Luzern
2
2
Hibernian
Classificació Fase 3 (tornada) 17/08/2023 Heart of Midlothian
3
1
Rosenborg
Classificació Fase 3 (tornada) 17/08/2023 Derry City
1
0
Tobol
Classificació Fase 3 (tornada) 17/08/2023 Midtjylland
5
1
Omonia
Classificació Fase 3 (tornada) 17/08/2023 Maccabi Tel Aviv
1
0
AEK Larnaca
Classificació Fase 3 (tornada) 17/08/2023 Lincoln Red Imps
1
3
Ballkani
Classificació Fase 3 (tornada) 17/08/2023 Aktobe
0
1
Sepsi Sfântu Gheorghe
Classificació Fase 3 (tornada) 17/08/2023 Pogoń Szczecin
2
1
Gent
Classificació Fase 3 (tornada) 17/08/2023 Pyunik
0
3
Bodø/Glimt
Classificació Fase 3 (tornada) 17/08/2023 Nordsjælland
2
0
FCSB
Classificació Fase 3 (tornada) 17/08/2023 APOEL
1
0
Dila
Classificació Fase 3 (tornada) 17/08/2023 Riga
0
3
Twente
Classificació Fase 3 (tornada) 17/08/2023 Brann
3
1
Arouca
Classificació Fase 3 (tornada) 17/08/2023 Gżira United
0
2
Viktoria Plzeň
Classificació Fase 3 (tornada) 17/08/2023 Levski Sofia
2
1
Hapoel Be'er Sheva
Classificació Fase 3 (tornada) 17/08/2023 Austria Wien
3
5
Legia Warszawa
Classificació Fase 3 (tornada) 17/08/2023 Dynamo Kyiv
2
1
Aris
Classificació Fase 3 (tornada) 17/08/2023 Partizan
2
0
Sabah
Classificació Fase 3 (tornada) 17/08/2023 Debrecen
0
5
Rapid Wien
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2023 Hibernian
0
5
Aston Villa
Classificació: Playoff (anada) 23/08/2023 Spartak Trnava
1
1
Dnipro-1
Classificació: Playoff (anada) 24/08/2023 Levski Sofia
1
1
Eintracht Frankfurt
Classificació: Playoff (anada) 24/08/2023 Sepsi Sfântu Gheorghe
2
2
Bodø/Glimt
Classificació: Playoff (anada) 24/08/2023 Fenerbahçe
5
1
Twente
Classificació: Playoff (anada) 24/08/2023 Dynamo Kyiv
2
3
Beşiktaş
Classificació: Playoff (anada) 24/08/2023 Žalgiris
0
4
Ferencváros
Classificació: Playoff (anada) 24/08/2023 Rapid Wien
1
0
Fiorentina
Classificació: Playoff (anada) 24/08/2023 Maccabi Tel Aviv
4
1
Celje
Classificació: Playoff (anada) 24/08/2023 Midtjylland
3
3
Legia Warszawa
Classificació: Playoff (anada) 24/08/2023 Gent
2
0
APOEL
Classificació: Playoff (anada) 24/08/2023 Lille
2
1
Rijeka
Classificació: Playoff (anada) 24/08/2023 Genk
2
1
Adana Demirspor
Classificació: Playoff (anada) 24/08/2023 Osasuna
1
2
Brugge
Classificació: Playoff (anada) 24/08/2023 Ballkani
4
1
BATE Borisov
Classificació: Playoff (anada) 24/08/2023 Farul Constanța
2
1
Helsinki
Classificació: Playoff (anada) 24/08/2023 Astana
1
0
Partizani
Classificació: Playoff (anada) 24/08/2023 Struga
0
1
Breiðablik
Classificació: Playoff (anada) 24/08/2023 Tobol
1
2
Viktoria Plzeň
Classificació: Playoff (anada) 24/08/2023 Heart of Midlothian
1
2
PAOK
Classificació: Playoff (anada) 24/08/2023 AZ Alkmaar
1
1
Brann
Classificació: Playoff (anada) 24/08/2023 Nordsjælland
5
0
Partizan
Classificació: Playoff (tornada) 31/08/2023 Beşiktaş
1
0
Dynamo Kyiv
Classificació: Playoff (tornada) 31/08/2023 Aston Villa
3
0
Hibernian
Classificació: Playoff (tornada) 31/08/2023 Partizan
0
1
Nordsjælland
Classificació: Playoff (tornada) 31/08/2023 Dnipro-1
1
2
Spartak Trnava
Classificació: Playoff (tornada) 31/08/2023 Legia Warszawa
1
1
Midtjylland
Classificació: Playoff (tornada) 31/08/2023 Rijeka
1
1
Lille
Classificació: Playoff (tornada) 31/08/2023 Partizani
1
1
Astana
Classificació: Playoff (tornada) 31/08/2023 Ferencváros
3
0
Žalgiris
Classificació: Playoff (tornada) 31/08/2023 BATE Borisov
1
0
Ballkani
Classificació: Playoff (tornada) 31/08/2023 PAOK
4
0
Heart of Midlothian
Classificació: Playoff (tornada) 31/08/2023 Brann
3
3
AZ Alkmaar
Classificació: Playoff (tornada) 31/08/2023 Viktoria Plzeň
3
0
Tobol
Classificació: Playoff (tornada) 31/08/2023 APOEL
1
2
Gent
Classificació: Playoff (tornada) 31/08/2023 Brugge
2
2
Osasuna
Classificació: Playoff (tornada) 31/08/2023 Breiðablik
1
0
Struga
Classificació: Playoff (tornada) 31/08/2023 Bodø/Glimt
3
2
Sepsi Sfântu Gheorghe
Classificació: Playoff (tornada) 31/08/2023 Helsinki
2
0
Farul Constanța
Classificació: Playoff (tornada) 31/08/2023 Adana Demirspor
1
0
Genk
Classificació: Playoff (tornada) 31/08/2023 Fiorentina
2
0
Rapid Wien
Classificació: Playoff (tornada) 31/08/2023 Celje
1
1
Maccabi Tel Aviv
Classificació: Playoff (tornada) 31/08/2023 Twente
0
1
Fenerbahçe
Classificació: Playoff (tornada) 31/08/2023 Eintracht Frankfurt
2
0
Levski Sofia
Fase de grups partit 1 20/09/2023 Lille
2
0
Olimpija
Fase de grups partit 1 21/09/2023 Ferencváros
3
1
Čukarički
Fase de grups partit 1 21/09/2023 Legia Warszawa
3
2
Aston Villa
Fase de grups partit 1 21/09/2023 Zrinjski
4
3
AZ Alkmaar
Fase de grups partit 1 21/09/2023 Genk
2
2
Fiorentina
Fase de grups partit 1 21/09/2023 Lugano
0
0
Bodø/Glimt
Fase de grups partit 1 21/09/2023 Eintracht Frankfurt
2
1
Aberdeen
Fase de grups partit 1 21/09/2023 Viktoria Plzeň
1
0
Ballkani
Fase de grups partit 1 21/09/2023 Brugge
1
1
Beşiktaş
Fase de grups partit 1 21/09/2023 Dinamo Zagreb
5
1
Astana
Fase de grups partit 1 21/09/2023 Helsinki
2
3
PAOK
Fase de grups partit 1 21/09/2023 Zorya
1
1
Gent
Fase de grups partit 1 21/09/2023 Maccabi Tel Aviv
3
2
Breiðablik
Fase de grups partit 1 21/09/2023 Slovan Bratislava
2
1
Fase de grups partit 1 21/09/2023 Fenerbahçe
3
1
Nordsjælland
Fase de grups partit 1 21/09/2023 Ludogorets
4
0
Spartak Trnava
Fase de grups partit 2 05/10/2023
0
0
Lille
Fase de grups partit 2 05/10/2023 Olimpija
0
1
Slovan Bratislava
Fase de grups partit 2 05/10/2023 Astana
1
2
Viktoria Plzeň
Fase de grups partit 2 05/10/2023 Breiðablik
0
1
Zorya
Fase de grups partit 2 05/10/2023 Gent
2
0
Maccabi Tel Aviv
Fase de grups partit 2 05/10/2023 Ballkani
2
0
Dinamo Zagreb
Fase de grups partit 2 05/10/2023 PAOK
2
1
Eintracht Frankfurt
Fase de grups partit 2 05/10/2023 Bodø/Glimt
0
1
Brugge
Fase de grups partit 2 05/10/2023 Spartak Trnava
1
2
Fenerbahçe
Fase de grups partit 2 05/10/2023 Nordsjælland
7
1
Ludogorets
Fase de grups partit 2 05/10/2023 Aberdeen
1
1
Helsinki
Fase de grups partit 2 05/10/2023 Beşiktaş
2
3
Lugano
Fase de grups partit 2 05/10/2023 Čukarički
0
2
Genk
Fase de grups partit 2 05/10/2023 Aston Villa
1
0
Zrinjski
Fase de grups partit 2 05/10/2023 AZ Alkmaar
1
0
Legia Warszawa
Fase de grups partit 2 05/10/2023 Fiorentina
2
2
Ferencváros
Fase de grups partit 3 26/10/2023 Lille
2
1
Slovan Bratislava
Fase de grups partit 3 26/10/2023
3
0
Olimpija
Fase de grups partit 3 26/10/2023 Gent
5
0
Breiðablik
Fase de grups partit 3 26/10/2023 Genk
0
0
Ferencváros
Fase de grups partit 3 26/10/2023 AZ Alkmaar
1
4
Aston Villa
Fase de grups partit 3 26/10/2023 Lugano
1
3
Brugge
Fase de grups partit 3 26/10/2023 Ballkani
1
2
Astana
Fase de grups partit 3 26/10/2023 Bodø/Glimt
3
1
Beşiktaş
Fase de grups partit 3 26/10/2023 Dinamo Zagreb
0
1
Viktoria Plzeň
Fase de grups partit 3 26/10/2023 Zrinjski
1
2
Legia Warszawa
Fase de grups partit 3 26/10/2023 Fiorentina
6
0
Čukarički
Fase de grups partit 3 26/10/2023 Eintracht Frankfurt
6
0
Helsinki
Fase de grups partit 3 26/10/2023 Aberdeen
2
3
PAOK
Fase de grups partit 3 26/10/2023 Spartak Trnava
0
2
Nordsjælland
Fase de grups partit 3 26/10/2023 Fenerbahçe
3
1
Ludogorets
Fase de grups partit 4 09/11/2023 Olimpija
2
0
Fase de grups partit 4 09/11/2023 Zorya
1
3
Maccabi Tel Aviv
Fase de grups partit 4 09/11/2023 Breiðablik
2
3
Gent
Fase de grups partit 4 09/11/2023 Legia Warszawa
2
0
Zrinjski
Fase de grups partit 4 09/11/2023 Beşiktaş
1
2
Bodø/Glimt
Fase de grups partit 4 09/11/2023 Viktoria Plzeň
1
0
Dinamo Zagreb
Fase de grups partit 4 09/11/2023 Brugge
2
0
Lugano
Fase de grups partit 4 09/11/2023 Slovan Bratislava
1
1
Lille
Fase de grups partit 4 09/11/2023 Nordsjælland
1
1
Spartak Trnava
Fase de grups partit 4 09/11/2023 Helsinki
0
1
Eintracht Frankfurt
Fase de grups partit 4 09/11/2023 PAOK
2
2
Aberdeen
Fase de grups partit 4 09/11/2023 Čukarički
0
1
Fiorentina
Fase de grups partit 4 09/11/2023 Ferencváros
1
1
Genk
Fase de grups partit 4 09/11/2023 Aston Villa
2
1
AZ Alkmaar
Fase de grups partit 4 09/11/2023 Astana
0
0
Ballkani
Fase de grups partit 4 09/11/2023 Ludogorets
2
0
Fenerbahçe
Fase de grups partit 5 25/11/2023 Maccabi Tel Aviv
3
2
Zorya
Fase de grups partit 5 30/11/2023 Bodø/Glimt
5
2
Lugano
Fase de grups partit 5 30/11/2023
1
2
Slovan Bratislava
Fase de grups partit 5 30/11/2023 Gent
4
1
Zorya
Fase de grups partit 5 30/11/2023 Ballkani
0
1
Viktoria Plzeň
Fase de grups partit 5 30/11/2023 Beşiktaş
0
5
Brugge
Fase de grups partit 5 30/11/2023 Astana
0
2
Dinamo Zagreb
Fase de grups partit 5 30/11/2023 AZ Alkmaar
1
0
Zrinjski
Fase de grups partit 5 30/11/2023 Helsinki
2
2
Aberdeen
Fase de grups partit 5 30/11/2023 Aston Villa
2
1
Legia Warszawa
Fase de grups partit 5 30/11/2023 Fiorentina
2
1
Genk
Fase de grups partit 5 30/11/2023 Čukarički
1
2
Ferencváros
Fase de grups partit 5 30/11/2023 Eintracht Frankfurt
1
2
PAOK
Fase de grups partit 5 30/11/2023 Nordsjælland
6
1
Fenerbahçe
Fase de grups partit 5 30/11/2023 Spartak Trnava
1
2
Ludogorets
Fase de grups partit 5 30/11/2023 Olimpija
0
2
Lille
Fase de grups partit 5 30/11/2023 Breiðablik
1
2
Maccabi Tel Aviv
Fase de grups partit 6 14/12/2023 Genk
2
0
Čukarički
Fase de grups partit 6 14/12/2023 Maccabi Tel Aviv
3
1
Gent
Fase de grups partit 6 14/12/2023 Aberdeen
2
0
Eintracht Frankfurt
Fase de grups partit 6 14/12/2023 Slovan Bratislava
1
2
Olimpija
Fase de grups partit 6 14/12/2023 Lille
3
0
Fase de grups partit 6 14/12/2023 Zorya
4
0
Breiðablik
Fase de grups partit 6 14/12/2023 PAOK
4
2
Helsinki
Fase de grups partit 6 14/12/2023 Ferencváros
1
1
Fiorentina
Fase de grups partit 6 14/12/2023 Viktoria Plzeň
3
0
Astana
Fase de grups partit 6 14/12/2023 Dinamo Zagreb
3
0
Ballkani
Fase de grups partit 6 14/12/2023 Brugge
3
1
Bodø/Glimt
Fase de grups partit 6 14/12/2023 Lugano
0
2
Beşiktaş
Fase de grups partit 6 14/12/2023 Legia Warszawa
2
0
AZ Alkmaar
Fase de grups partit 6 14/12/2023 Zrinjski
1
1
Aston Villa
Fase de grups partit 6 14/12/2023 Ludogorets
1
0
Nordsjælland
Fase de grups partit 6 14/12/2023 Fenerbahçe
4
0
Spartak Trnava
Playoff (anada) 15/02/2024 Ajax
2
2
Bodø/Glimt
Playoff (anada) 15/02/2024 St Gilloise
2
2
Eintracht Frankfurt
Playoff (anada) 15/02/2024 Olympiacos
1
0
Ferencváros
Playoff (anada) 15/02/2024 Molde
3
2
Legia Warszawa
Playoff (anada) 15/02/2024 Servette
0
0
Ludogorets
Playoff (anada) 15/02/2024 Sturm Graz
4
1
Slovan Bratislava
Playoff (anada) 15/02/2024 Betis
0
1
Dinamo Zagreb
Playoff (anada) 15/02/2024 Maccabi Haifa
1
0
Gent
Playoff (tornada) 21/02/2024 Gent
1
1
Maccabi Haifa
Playoff (tornada) 22/02/2024 Ludogorets
0
1
Servette
Playoff (tornada) 22/02/2024 Legia Warszawa
0
3
Molde
Playoff (tornada) 22/02/2024 Eintracht Frankfurt
1
2
St Gilloise
Playoff (tornada) 22/02/2024 Slovan Bratislava
0
1
Sturm Graz
Playoff (tornada) 22/02/2024 Bodø/Glimt
1
2
Ajax
Playoff (tornada) 22/02/2024 Ferencváros
0
1
Olympiacos
Playoff (tornada) 22/02/2024 Dinamo Zagreb
1
1
Betis
Vuitens de final (anada) 07/03/2024 St Gilloise
0
3
Fenerbahçe
Vuitens de final (anada) 07/03/2024 Maccabi Haifa
3
4
Fiorentina
Vuitens de final (anada) 07/03/2024 Dinamo Zagreb
2
0
PAOK
Vuitens de final (anada) 07/03/2024 Servette
0
0
Viktoria Plzeň
Vuitens de final (anada) 07/03/2024 Sturm Graz
0
3
Lille
Vuitens de final (anada) 07/03/2024 Molde
2
1
Brugge
Vuitens de final (anada) 07/03/2024 Ajax
0
0
Aston Villa
Vuitens de final (anada) 07/03/2024 Olympiacos
1
4
Maccabi Tel Aviv
Vuitens de final (tornada) 14/03/2024 Viktoria Plzeň
0
0
Servette
Vuitens de final (tornada) 14/03/2024 Fenerbahçe
0
1
St Gilloise
Vuitens de final (tornada) 14/03/2024 PAOK
5
1
Dinamo Zagreb
Vuitens de final (tornada) 14/03/2024 Fiorentina
1
1
Maccabi Haifa
Vuitens de final (tornada) 14/03/2024 Aston Villa
4
0
Ajax
Vuitens de final (tornada) 14/03/2024 Brugge
3
0
Molde
Vuitens de final (tornada) 14/03/2024 Lille
1
1
Sturm Graz
Vuitens de final (tornada) 14/03/2024 Maccabi Tel Aviv
1
6
Olympiacos
Quarts de final (anada) 11/04/2024 Olympiacos
3
2
Fenerbahçe
Quarts de final (anada) 11/04/2024 Aston Villa
2
1
Lille
Quarts de final (anada) 11/04/2024 Viktoria Plzeň
0
0
Fiorentina
Quarts de final (anada) 11/04/2024 Brugge
1
0
PAOK
Quarts de final (tornada) 18/04/2024 Fiorentina
2
0
Viktoria Plzeň
Quarts de final (tornada) 18/04/2024 Fenerbahçe
1
0
Olympiacos
Quarts de final (tornada) 18/04/2024 PAOK
0
2
Brugge
Quarts de final (tornada) 18/04/2024 Lille
2
1
Aston Villa
Semifinal (anada) 02/05/2024 Aston Villa
2
4
Olympiacos
Semifinal (anada) 02/05/2024 Fiorentina
3
2
Brugge
Semifinal (tornada) 08/05/2024 Brugge
1
1
Fiorentina
Semifinal (tornada) 09/05/2024 Olympiacos
2
0
Aston Villa
Final 29/05/2024 Olympiacos
1
0
Fiorentina
Col·labora amb BDFutbol!