2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev 2ª Divisió B Grup II2020-21

Classificació


Data inicial
Data final

Grup A

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Bilbao Athletic1910541169211
2Amorebieta1910541105260
3Real Sociedad B1710523179211
4Real Unión1710523118291
5Arenas de Getxo151036176294
6Alavés B14104241011351
7Laredo1410424912342
8Racing de Santander12103341111291
9Portugalete910235810281
10Leioa710145610314
11Barakaldo510127822305

Grup B

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Calahorra16944163201
2Ebro15943289331
3SD Logroñés14835093150
4Tarazona14842275240
5Mutilvera118323119230
6Tudelano119252109281
7Osasuna B98233710212
8Izarra89225912263
9Haro6813477170
10Ejea68134310263
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Descens

Resultats

12/12/2020
13/12/2020
03/01/2021
10/01/2021
Ejea
Osasuna B
-
-
SD Logroñés
Haro
-
-
Mutilvera
Tarazona
-
-
13/01/2021
19/12/2020
20/12/2020
16/01/2021
Izarra
Mutilvera
-
-
SD Logroñés
Ebro
-
-
Calahorra
Haro
-
-
Ejea
Tudelano
-
-
Osasuna B
Tarazona
-
-
09/01/2021
10/01/2021
24/01/2021
Tarazona
Izarra
-
-
Mutilvera
SD Logroñés
-
-
Ebro
Calahorra
-
-
Haro
Ejea
-
-
Tudelano
Osasuna B
-
-
16/01/2021
Portugalete
Racing de Santander
-
-
Bilbao Athletic
Arenas de Getxo
-
-
Alavés B
Real Unión
-
-
Leioa
Real Sociedad B
-
-
Laredo
Amorebieta
-
-
31/01/2021
SD Logroñés
Izarra
-
-
Calahorra
Mutilvera
-
-
Ejea
Ebro
-
-
Osasuna B
Haro
-
-
Tudelano
Tarazona
-
-
24/01/2021
Amorebieta
Portugalete
-
-
Racing de Santander
Bilbao Athletic
-
-
Arenas de Getxo
Alavés B
-
-
Real Unión
Leioa
-
-
Barakaldo
Laredo
-
-
07/02/2021
Tarazona
SD Logroñés
-
-
Izarra
Calahorra
-
-
Mutilvera
Ejea
-
-
Ebro
Osasuna B
-
-
Haro
Tudelano
-
-
31/01/2021
Bilbao Athletic
Portugalete
-
-
Alavés B
Racing de Santander
-
-
Leioa
Arenas de Getxo
-
-
Laredo
Real Sociedad B
-
-
Barakaldo
Amorebieta
-
-
14/02/2021
Calahorra
SD Logroñés
-
-
Ejea
Izarra
-
-
Osasuna B
Mutilvera
-
-
Tudelano
Ebro
-
-
Haro
Tarazona
-
-
07/02/2021
Amorebieta
Bilbao Athletic
-
-
Portugalete
Alavés B
-
-
Racing de Santander
Leioa
-
-
Real Unión
Laredo
-
-
Real Sociedad B
Barakaldo
-
-
21/02/2021
Tarazona
Calahorra
-
-
SD Logroñés
Ejea
-
-
Izarra
Osasuna B
-
-
Mutilvera
Tudelano
-
-
Ebro
Haro
-
-
14/02/2021
Alavés B
Bilbao Athletic
-
-
Leioa
Portugalete
-
-
Laredo
Arenas de Getxo
-
-
Barakaldo
Real Unión
-
-
Real Sociedad B
Amorebieta
-
-
07/03/2021
Ejea
Calahorra
-
-
Osasuna B
SD Logroñés
-
-
Tudelano
Izarra
-
-
Haro
Mutilvera
-
-
Ebro
Tarazona
-
-
21/02/2021
Amorebieta
Alavés B
-
-
Bilbao Athletic
Leioa
-
-
Racing de Santander
Laredo
-
-
Arenas de Getxo
Barakaldo
-
-
Real Unión
Real Sociedad B
-
-
14/03/2021
Ejea
Tarazona
-
-
Calahorra
Osasuna B
-
-
SD Logroñés
Tudelano
-
-
Izarra
Haro
-
-
Mutilvera
Ebro
-
-
28/02/2021
Leioa
Alavés B
-
-
Laredo
Portugalete
-
-
Barakaldo
Racing de Santander
-
-
Real Sociedad B
Arenas de Getxo
-
-
Real Unión
Amorebieta
-
-
21/03/2021
Osasuna B
Ejea
-
-
Tudelano
Calahorra
-
-
Haro
SD Logroñés
-
-
Ebro
Izarra
-
-
Tarazona
Mutilvera
-
-
07/03/2021
Amorebieta
Leioa
-
-
Bilbao Athletic
Laredo
-
-
Portugalete
Barakaldo
-
-
Racing de Santander
Real Sociedad B
-
-
Arenas de Getxo
Real Unión
-
-
14/03/2021
Laredo
Alavés B
-
-
Barakaldo
Bilbao Athletic
-
-
Real Sociedad B
Portugalete
-
-
Real Unión
Racing de Santander
-
-
Arenas de Getxo
Amorebieta
-
-
21/03/2021
Leioa
Laredo
-
-
Alavés B
Barakaldo
-
-
Bilbao Athletic
Real Sociedad B
-
-
Portugalete
Real Unión
-
-
Racing de Santander
Arenas de Getxo
-
-
28/03/2021
Barakaldo
Leioa
-
-
Real Sociedad B
Alavés B
-
-
Real Unión
Bilbao Athletic
-
-
Arenas de Getxo
Portugalete
-
-
Amorebieta
Racing de Santander
-
-

Destacats

Nom Pos Minuts Club
Iván Crespo
900 Racing de Santander
Camus
900 Portugalete
Mediavilla
900 Portugalete
Murua
900 Portugalete
Carrio
900 Arenas
Gabilondo
900 Arenas
Álvaro Núñez
900 Athletic de Bilbao B
Ekhi
900 Irún
Aimar
900 Amorebieta
Saizar
900 Amorebieta
Nom Pos Grogues Club
Jaume Pol
6 Arenas
Prados
5 Athletic de Bilbao B
Beobide
5 Irún
Frau
5 Alavés B
De Lerma
5 Ebro
Moustapha
5 Ejea
Vargas
5 Barakaldo
Cejudo
4 Racing de Santander
Celihueta
4 Arenas
Leandro
4 Arenas
  Nom Pos Vermelles Club
Juaristi
2 Leioa
Ribeiro
2 Barakaldo
Matić
1 Racing de Santander
Monterde
1 Portugalete
Celihueta
1 Arenas
Rementería
1 Arenas
Ian Uranga
1 Arenas
Vega
1 Arenas
Bernaola
1 Athletic de Bilbao B
Madrazo
1 Irún
Gols:
190
Promig golejador:
0,95
Targetes Grogues:
546
Targetes Grogues Per Partit:
2,73
Expulsions:
32
Expulsions Per Partit:
0,16
Estrangers:
71
Percentatge Estrangers:
14.14
Victòries locals:
41
Victòries visitants:
23
Empats:
33
Màxima victòria local:
4-0 Haro-Izarra
Màxima victòria visitant:
1-4 Barakaldo-Real Sociedad B
Millor ratxa guanyadora:
Bilbao Athletic: 3 Partits (Jornades 3-5)
Pitjor ratxa perdedora:
Barakaldo: 4 Partits (Jornades 2-5)
Millor ratxa no perdent:
Arenas de Getxo: 8 Partits (Jornades 4-11)
Pitjor ratxa no guanyant:
Barakaldo: 8 Partits (Jornades 2-9)

Progrés A

Progrés B

Matriu

AlaAmoAreBarBilCalEbrEjeHarIzaLarLeiMutOsaPorRacReaRealSD TarTud
Alavés B0-02-03-00-01-00-1
Amorebieta0-02-02-12-11-0
Arenas de Getxo1-11-01-01-11-1
Barakaldo4-20-00-21-4
Bilbao Athletic2-02-13-00-10-0
Calahorra0-11-01-01-11-1
Ebro1-12-10-02-1
Ejea1-10-30-0
Haro0-11-24-00-1
Izarra3-02-01-10-11-1
Laredo2-02-22-10-01-0
Leioa1-12-21-11-00-1
Mutilvera0-10-01-03-3
Osasuna B0-00-03-20-2
Portugalete0-00-12-30-11-01-1
Racing de Santander3-00-13-01-11-3
Real Sociedad B1-23-01-04-10-1
Real Unión1-21-12-12-1
SD Logroñés0-02-02-03-1
Tarazona2-00-11-01-00-0
Tudelano2-01-11-31-1
Jornada 10LocalVisitant
19/12/2020
20/12/2020
20/12/2020
20/12/2020
20/12/2020
16/01/2021
Izarra
Mutilvera
16/01/2021
SD Logroñés
Ebro
16/01/2021
Calahorra
Haro
16/01/2021
Ejea
Tudelano
16/01/2021
Osasuna B
Tarazona
Jornada 11LocalVisitant
09/01/2021
09/01/2021
10/01/2021
10/01/2021
10/01/2021
24/01/2021
Tarazona
Izarra
24/01/2021
Mutilvera
SD Logroñés
24/01/2021
Ebro
Calahorra
24/01/2021
Haro
Ejea
24/01/2021
Tudelano
Osasuna B
Jornada 12LocalVisitant
16/01/2021
Portugalete
Racing de Santander
16/01/2021
Bilbao Athletic
Arenas de Getxo
16/01/2021
Alavés B
Real Unión
16/01/2021
Leioa
Real Sociedad B
16/01/2021
Laredo
Amorebieta
31/01/2021
SD Logroñés
Izarra
31/01/2021
Calahorra
Mutilvera
31/01/2021
Ejea
Ebro
31/01/2021
Osasuna B
Haro
31/01/2021
Tudelano
Tarazona
Jornada 13LocalVisitant
24/01/2021
Amorebieta
Portugalete
24/01/2021
Racing de Santander
Bilbao Athletic
24/01/2021
Arenas de Getxo
Alavés B
24/01/2021
Real Unión
Leioa
24/01/2021
Barakaldo
Laredo
07/02/2021
Tarazona
SD Logroñés
07/02/2021
Izarra
Calahorra
07/02/2021
Mutilvera
Ejea
07/02/2021
Ebro
Osasuna B
07/02/2021
Haro
Tudelano
Jornada 14LocalVisitant
31/01/2021
Bilbao Athletic
Portugalete
31/01/2021
Alavés B
Racing de Santander
31/01/2021
Leioa
Arenas de Getxo
31/01/2021
Laredo
Real Sociedad B
31/01/2021
Barakaldo
Amorebieta
14/02/2021
Calahorra
SD Logroñés
14/02/2021
Ejea
Izarra
14/02/2021
Osasuna B
Mutilvera
14/02/2021
Tudelano
Ebro
14/02/2021
Haro
Tarazona
Jornada 15LocalVisitant
07/02/2021
Amorebieta
Bilbao Athletic
07/02/2021
Portugalete
Alavés B
07/02/2021
Racing de Santander
Leioa
07/02/2021
Real Unión
Laredo
07/02/2021
Real Sociedad B
Barakaldo
21/02/2021
Tarazona
Calahorra
21/02/2021
SD Logroñés
Ejea
21/02/2021
Izarra
Osasuna B
21/02/2021
Mutilvera
Tudelano
21/02/2021
Ebro
Haro
Jornada 16LocalVisitant
14/02/2021
Alavés B
Bilbao Athletic
14/02/2021
Leioa
Portugalete
14/02/2021
Laredo
Arenas de Getxo
14/02/2021
Barakaldo
Real Unión
14/02/2021
Real Sociedad B
Amorebieta
07/03/2021
Ejea
Calahorra
07/03/2021
Osasuna B
SD Logroñés
07/03/2021
Tudelano
Izarra
07/03/2021
Haro
Mutilvera
07/03/2021
Ebro
Tarazona
Jornada 17LocalVisitant
21/02/2021
Amorebieta
Alavés B
21/02/2021
Bilbao Athletic
Leioa
21/02/2021
Racing de Santander
Laredo
21/02/2021
Arenas de Getxo
Barakaldo
21/02/2021
Real Unión
Real Sociedad B
14/03/2021
Ejea
Tarazona
14/03/2021
Calahorra
Osasuna B
14/03/2021
SD Logroñés
Tudelano
14/03/2021
Izarra
Haro
14/03/2021
Mutilvera
Ebro
Jornada 18LocalVisitant
28/02/2021
Leioa
Alavés B
28/02/2021
Laredo
Portugalete
28/02/2021
Barakaldo
Racing de Santander
28/02/2021
Real Sociedad B
Arenas de Getxo
28/02/2021
Real Unión
Amorebieta
21/03/2021
Osasuna B
Ejea
21/03/2021
Tudelano
Calahorra
21/03/2021
Haro
SD Logroñés
21/03/2021
Ebro
Izarra
21/03/2021
Tarazona
Mutilvera
Jornada 19LocalVisitant
07/03/2021
Amorebieta
Leioa
07/03/2021
Bilbao Athletic
Laredo
07/03/2021
Portugalete
Barakaldo
07/03/2021
Racing de Santander
Real Sociedad B
07/03/2021
Arenas de Getxo
Real Unión
Jornada 20LocalVisitant
14/03/2021
Laredo
Alavés B
14/03/2021
Barakaldo
Bilbao Athletic
14/03/2021
Real Sociedad B
Portugalete
14/03/2021
Real Unión
Racing de Santander
14/03/2021
Arenas de Getxo
Amorebieta
Jornada 21LocalVisitant
21/03/2021
Leioa
Laredo
21/03/2021
Alavés B
Barakaldo
21/03/2021
Bilbao Athletic
Real Sociedad B
21/03/2021
Portugalete
Real Unión
21/03/2021
Racing de Santander
Arenas de Getxo
Jornada 22LocalVisitant
28/03/2021
Barakaldo
Leioa
28/03/2021
Real Sociedad B
Alavés B
28/03/2021
Real Unión
Bilbao Athletic
28/03/2021
Arenas de Getxo
Portugalete
28/03/2021
Amorebieta
Racing de Santander