2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Lliga de Campions2001-02 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2001 Araks Ararat Sheriff Tiraspol
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2001 Linfield Torpedo Kutaisi
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2001 Levski Sofia Željezničar
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2001 Valletta Haka
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2001 Dudelange Skonto
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2001 Sloga Jugomagnat Kaunas
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2001 VB Vágur Slavia-Mozyr
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2001 Barry Town Shamkir
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2001 Bohemians Levadia Tallinn
Classificació Fase 1 (anada) 11/07/2001 KR Vllaznia
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2001 Kaunas Sloga Jugomagnat
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2001 Željezničar Levski Sofia
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2001 Vllaznia KR
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2001 Haka Valletta
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2001 Torpedo Kutaisi Linfield
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2001 Sheriff Tiraspol Araks Ararat
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2001 Levadia Tallinn Bohemians
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2001 Skonto Dudelange
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2001 Slavia-Mozyr VB Vágur
Classificació Fase 1 (tornada) 18/07/2001 Shamkir Barry Town
Classificació Fase 2 (anada) 24/07/2001 Haka Maccabi Haifa
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2001 Anderlecht Sheriff Tiraspol
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2001 Porto Barry Town
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2001 Bohemians Halmstad
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2001 Maribor Rangers
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2001 Ferencváros Hajduk Split
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2001 Steaua București Sloga Jugomagnat
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2001 Galatasaray Vllaznia
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2001 Levski Sofia Brann
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2001 Omonia Crvena Zvezda
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2001 Shakhtar Lugano
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2001 Torpedo Kutaisi København
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2001 Skonto Wisła Kraków
Classificació Fase 2 (anada) 25/07/2001 Slavia-Mozyr Inter Bratislava
Classificació Fase 2 (tornada) 31/07/2001 Lugano Shakhtar
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2001 Sloga Jugomagnat Steaua București
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2001 Rangers Maribor
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2001 Brann Levski Sofia
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2001 Barry Town Porto
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2001 Hajduk Split Ferencváros
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2001 Vllaznia Galatasaray
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2001 Crvena Zvezda Omonia
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2001 København Torpedo Kutaisi
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2001 Inter Bratislava Slavia-Mozyr
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2001 Halmstad Bohemians
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2001 Maccabi Haifa Haka
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2001 Wisła Kraków Skonto
Classificació Fase 2 (tornada) 01/08/2001 Sheriff Tiraspol Anderlecht
Classificació Fase 3 (anada) 07/08/2001 Lokomotiv Moskva Tirol Innsbruck
Classificació Fase 3 (anada) 07/08/2001 Shakhtar Borussia Dortmund
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2001 Rangers Fenerbahçe
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2001 Crvena Zvezda Bayer Leverkusen
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2001 Ajax Celtic
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2001 Haka Liverpool
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2001 Parma Lille
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2001 Porto Grasshopper
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2001 Hajduk Split Mallorca
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2001 København Lazio
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2001 Steaua București Dynamo Kyiv
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2001 Halmstad Anderlecht
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2001 Inter Bratislava Rosenborg
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2001 Galatasaray Levski Sofia
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2001 Slavia Praha Panathinaikos
Classificació Fase 3 (anada) 08/08/2001 Wisła Kraków Barcelona
Classificació Fase 3 (tornada) 21/08/2001 Liverpool Haka
Classificació Fase 3 (tornada) 21/08/2001 Lazio København
Classificació Fase 3 (tornada) 21/08/2001 Bayer Leverkusen Crvena Zvezda
Classificació Fase 3 (tornada) 21/08/2001 Dynamo Kyiv Steaua București
Classificació Fase 3 (tornada) 21/08/2001 Mallorca Hajduk Split
Classificació Fase 3 (tornada) 21/08/2001 Barcelona Wisła Kraków
Classificació Fase 3 (tornada) 22/08/2001 Rosenborg Inter Bratislava
Classificació Fase 3 (tornada) 22/08/2001 Lille Parma
Classificació Fase 3 (tornada) 22/08/2001 Borussia Dortmund Shakhtar
Classificació Fase 3 (tornada) 22/08/2001 Panathinaikos Slavia Praha
Classificació Fase 3 (tornada) 22/08/2001 Grasshopper Porto
Classificació Fase 3 (tornada) 22/08/2001 Fenerbahçe Rangers
Classificació Fase 3 (tornada) 22/08/2001 Anderlecht Halmstad
Classificació Fase 3 (tornada) 22/08/2001 Levski Sofia Galatasaray
Classificació Fase 3 (tornada) 22/08/2001 Celtic Ajax
Classificació Fase 3 (tornada) 08/09/2001 Tirol Innsbruck Lokomotiv Moskva
Primera fase de grups partit 1 11/09/2001 Schalke 04 Panathinaikos
Primera fase de grups partit 1 11/09/2001 Galatasaray Lazio
Primera fase de grups partit 1 11/09/2001 Mallorca Arsenal
Primera fase de grups partit 1 11/09/2001 Nantes PSV
Primera fase de grups partit 1 11/09/2001 Dynamo Kyiv Borussia Dortmund
Primera fase de grups partit 1 11/09/2001 Liverpool Boavista
Primera fase de grups partit 1 11/09/2001 Lokomotiv Moskva Anderlecht
Primera fase de grups partit 1 11/09/2001 Roma Real Madrid
Primera fase de grups partit 1 18/09/2001 Olympique Lyonnais Bayer Leverkusen
Primera fase de grups partit 1 18/09/2001 Fenerbahçe Barcelona
Primera fase de grups partit 1 18/09/2001 Manchester United Lille
Primera fase de grups partit 1 18/09/2001 Deportivo de La Coruña Olympiacos
Primera fase de grups partit 1 18/09/2001 Rosenborg Porto
Primera fase de grups partit 1 18/09/2001 Bayern München Sparta Praha
Primera fase de grups partit 1 18/09/2001 Juventus Celtic
Primera fase de grups partit 1 18/09/2001 Spartak Moskva Feyenoord
Primera fase de grups partit 2 19/09/2001 PSV Galatasaray
Primera fase de grups partit 2 19/09/2001 Lazio Nantes
Primera fase de grups partit 2 19/09/2001 Borussia Dortmund Liverpool
Primera fase de grups partit 2 19/09/2001 Panathinaikos Mallorca
Primera fase de grups partit 2 19/09/2001 Boavista Dynamo Kyiv
Primera fase de grups partit 2 19/09/2001 Arsenal Schalke 04
Primera fase de grups partit 2 19/09/2001 Real Madrid Lokomotiv Moskva
Primera fase de grups partit 2 19/09/2001 Anderlecht Roma
Primera fase de grups partit 2 25/09/2001 Rosenborg Juventus
Primera fase de grups partit 2 25/09/2001 Sparta Praha Feyenoord
Primera fase de grups partit 2 25/09/2001 Spartak Moskva Bayern München
Primera fase de grups partit 2 25/09/2001 Lille Olympiacos
Primera fase de grups partit 2 25/09/2001 Deportivo de La Coruña Manchester United
Primera fase de grups partit 2 25/09/2001 Bayer Leverkusen Barcelona
Primera fase de grups partit 2 25/09/2001 Fenerbahçe Olympique Lyonnais
Primera fase de grups partit 2 25/09/2001 Celtic Porto
Primera fase de grups partit 3 26/09/2001 PSV Lazio
Primera fase de grups partit 3 26/09/2001 Liverpool Dynamo Kyiv
Primera fase de grups partit 3 26/09/2001 Boavista Borussia Dortmund
Primera fase de grups partit 3 26/09/2001 Roma Lokomotiv Moskva
Primera fase de grups partit 3 26/09/2001 Panathinaikos Arsenal
Primera fase de grups partit 3 26/09/2001 Schalke 04 Mallorca
Primera fase de grups partit 3 26/09/2001 Nantes Galatasaray
Primera fase de grups partit 3 26/09/2001 Real Madrid Anderlecht
Primera fase de grups partit 3 10/10/2001 Olympiacos Manchester United
Primera fase de grups partit 3 10/10/2001 Celtic Rosenborg
Primera fase de grups partit 3 10/10/2001 Porto Juventus
Primera fase de grups partit 3 10/10/2001 Bayer Leverkusen Fenerbahçe
Primera fase de grups partit 3 10/10/2001 Barcelona Olympique Lyonnais
Primera fase de grups partit 3 10/10/2001 Lille Deportivo de La Coruña
Primera fase de grups partit 3 10/10/2001 Sparta Praha Spartak Moskva
Primera fase de grups partit 3 10/10/2001 Feyenoord Bayern München
Primera fase de grups partit 4 16/10/2001 Mallorca Schalke 04
Primera fase de grups partit 4 16/10/2001 Borussia Dortmund Boavista
Primera fase de grups partit 4 16/10/2001 Anderlecht Real Madrid
Primera fase de grups partit 4 16/10/2001 Lokomotiv Moskva Roma
Primera fase de grups partit 4 16/10/2001 Dynamo Kyiv Liverpool
Primera fase de grups partit 4 16/10/2001 Arsenal Panathinaikos
Primera fase de grups partit 4 16/10/2001 Lazio PSV
Primera fase de grups partit 4 16/10/2001 Galatasaray Nantes
Primera fase de grups partit 4 17/10/2001 Porto Celtic
Primera fase de grups partit 4 17/10/2001 Manchester United Deportivo de La Coruña
Primera fase de grups partit 4 17/10/2001 Olympiacos Lille
Primera fase de grups partit 4 17/10/2001 Bayern München Spartak Moskva
Primera fase de grups partit 4 17/10/2001 Feyenoord Sparta Praha
Primera fase de grups partit 4 17/10/2001 Barcelona Bayer Leverkusen
Primera fase de grups partit 4 17/10/2001 Juventus Rosenborg
Primera fase de grups partit 4 17/10/2001 Olympique Lyonnais Fenerbahçe
Primera fase de grups partit 5 23/10/2001 Spartak Moskva Sparta Praha
Primera fase de grups partit 5 23/10/2001 Manchester United Olympiacos
Primera fase de grups partit 5 23/10/2001 Bayern München Feyenoord
Primera fase de grups partit 5 23/10/2001 Juventus Porto
Primera fase de grups partit 5 23/10/2001 Fenerbahçe Bayer Leverkusen
Primera fase de grups partit 5 23/10/2001 Rosenborg Celtic
Primera fase de grups partit 5 23/10/2001 Deportivo de La Coruña Lille
Primera fase de grups partit 5 23/10/2001 Olympique Lyonnais Barcelona
Primera fase de grups partit 5 24/10/2001 Real Madrid Roma
Primera fase de grups partit 5 24/10/2001 Anderlecht Lokomotiv Moskva
Primera fase de grups partit 5 24/10/2001 Boavista Liverpool
Primera fase de grups partit 5 24/10/2001 Borussia Dortmund Dynamo Kyiv
Primera fase de grups partit 5 24/10/2001 Panathinaikos Schalke 04
Primera fase de grups partit 5 24/10/2001 Arsenal Mallorca
Primera fase de grups partit 5 24/10/2001 Lazio Galatasaray
Primera fase de grups partit 5 24/10/2001 PSV Nantes
Primera fase de grups partit 6 30/10/2001 Roma Anderlecht
Primera fase de grups partit 6 30/10/2001 Galatasaray PSV
Primera fase de grups partit 6 30/10/2001 Nantes Lazio
Primera fase de grups partit 6 30/10/2001 Mallorca Panathinaikos
Primera fase de grups partit 6 30/10/2001 Schalke 04 Arsenal
Primera fase de grups partit 6 30/10/2001 Dynamo Kyiv Boavista
Primera fase de grups partit 6 30/10/2001 Liverpool Borussia Dortmund
Primera fase de grups partit 6 30/10/2001 Lokomotiv Moskva Real Madrid
Primera fase de grups partit 6 31/10/2001 Barcelona Fenerbahçe
Primera fase de grups partit 6 31/10/2001 Lille Manchester United
Primera fase de grups partit 6 31/10/2001 Porto Rosenborg
Primera fase de grups partit 6 31/10/2001 Bayer Leverkusen Olympique Lyonnais
Primera fase de grups partit 6 31/10/2001 Feyenoord Spartak Moskva
Primera fase de grups partit 6 31/10/2001 Sparta Praha Bayern München
Primera fase de grups partit 6 31/10/2001 Olympiacos Deportivo de La Coruña
Primera fase de grups partit 6 31/10/2001 Celtic Juventus
Segona fase de grups partit 1 20/11/2001 Liverpool Barcelona
Segona fase de grups partit 1 20/11/2001 Bayern München Manchester United
Segona fase de grups partit 1 20/11/2001 Galatasaray Roma
Segona fase de grups partit 1 20/11/2001 Boavista Nantes
Segona fase de grups partit 1 21/11/2001 Deportivo de La Coruña Arsenal
Segona fase de grups partit 1 21/11/2001 Sparta Praha Real Madrid
Segona fase de grups partit 1 21/11/2001 Panathinaikos Porto
Segona fase de grups partit 1 29/11/2001 Juventus Bayer Leverkusen
Segona fase de grups partit 2 04/12/2001 Porto Sparta Praha
Segona fase de grups partit 2 04/12/2001 Real Madrid Panathinaikos
Segona fase de grups partit 2 04/12/2001 Arsenal Juventus
Segona fase de grups partit 2 04/12/2001 Bayer Leverkusen Deportivo de La Coruña
Segona fase de grups partit 2 05/12/2001 Barcelona Galatasaray
Segona fase de grups partit 2 05/12/2001 Manchester United Boavista
Segona fase de grups partit 2 05/12/2001 Roma Liverpool
Segona fase de grups partit 2 05/12/2001 Nantes Bayern München
Segona fase de grups partit 3 19/02/2002 Juventus Deportivo de La Coruña
Segona fase de grups partit 3 19/02/2002 Real Madrid Porto
Segona fase de grups partit 3 19/02/2002 Bayer Leverkusen Arsenal
Segona fase de grups partit 3 19/02/2002 Sparta Praha Panathinaikos
Segona fase de grups partit 3 20/02/2002 Liverpool Galatasaray
Segona fase de grups partit 3 20/02/2002 Barcelona Roma
Segona fase de grups partit 3 20/02/2002 Boavista Bayern München
Segona fase de grups partit 3 20/02/2002 Nantes Manchester United
Segona fase de grups partit 4 26/02/2002 Manchester United Nantes
Segona fase de grups partit 4 26/02/2002 Roma Barcelona
Segona fase de grups partit 4 26/02/2002 Galatasaray Liverpool
Segona fase de grups partit 4 26/02/2002 Bayern München Boavista
Segona fase de grups partit 4 27/02/2002 Porto Real Madrid
Segona fase de grups partit 4 27/02/2002 Panathinaikos Sparta Praha
Segona fase de grups partit 4 27/02/2002 Arsenal Bayer Leverkusen
Segona fase de grups partit 4 27/02/2002 Deportivo de La Coruña Juventus
Segona fase de grups partit 5 12/03/2002 Arsenal Deportivo de La Coruña
Segona fase de grups partit 5 12/03/2002 Bayer Leverkusen Juventus
Segona fase de grups partit 5 12/03/2002 Porto Panathinaikos
Segona fase de grups partit 5 12/03/2002 Real Madrid Sparta Praha
Segona fase de grups partit 5 13/03/2002 Nantes Boavista
Segona fase de grups partit 5 13/03/2002 Roma Galatasaray
Segona fase de grups partit 5 13/03/2002 Barcelona Liverpool
Segona fase de grups partit 5 13/03/2002 Manchester United Bayern München
Segona fase de grups partit 6 19/03/2002 Boavista Manchester United
Segona fase de grups partit 6 19/03/2002 Bayern München Nantes
Segona fase de grups partit 6 19/03/2002 Galatasaray Barcelona
Segona fase de grups partit 6 19/03/2002 Liverpool Roma
Segona fase de grups partit 6 20/03/2002 Sparta Praha Porto
Segona fase de grups partit 6 20/03/2002 Juventus Arsenal
Segona fase de grups partit 6 20/03/2002 Deportivo de La Coruña Bayer Leverkusen
Segona fase de grups partit 6 20/03/2002 Panathinaikos Real Madrid
Quarts de final (anada) 02/04/2002 Bayern München Real Madrid
Quarts de final (anada) 02/04/2002 Deportivo de La Coruña Manchester United
Quarts de final (anada) 03/04/2002 Panathinaikos Barcelona
Quarts de final (anada) 03/04/2002 Liverpool Bayer Leverkusen
Quarts de final (tornada) 09/04/2002 Barcelona Panathinaikos
Quarts de final (tornada) 09/04/2002 Bayer Leverkusen Liverpool
Quarts de final (tornada) 10/04/2002 Manchester United Deportivo de La Coruña
Quarts de final (tornada) 10/04/2002 Real Madrid Bayern München
Semifinal (anada) 23/04/2002 Barcelona Real Madrid
Semifinal (anada) 24/04/2002 Manchester United Bayer Leverkusen
Semifinal (tornada) 30/04/2002 Bayer Leverkusen Manchester United
Semifinal (tornada) 01/05/2002 Real Madrid Barcelona
Final 15/05/2002 Bayer Leverkusen Real Madrid

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Van Nistelrooy Manchester UnitedManchester United
100.71
Trezeguet JuventusJuventus
80.80
Pena PortoPorto
70.47
Neuville Bayer LeverkusenBayer Leverkusen
70.41
Solskjær Manchester UnitedManchester United
70.47
Kluivert BarcelonaBarcelona
70.41
Ümit Karan GalatasarayGalatasaray
70.50
Henry ArsenalArsenal
70.64
Diego Tristán Deportivo de La CoruñaDeportivo de La Coruña
60.50
Deco PortoPorto
60.40
    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Van Nistelrooy Manchester UnitedManchester United
100.71
Trezeguet JuventusJuventus
80.80
Henry ArsenalArsenal
70.64
Solskjær Manchester UnitedManchester United
70.47
Raúl Real MadridReal Madrid
60.50
Diego Tristán Deportivo de La CoruñaDeportivo de La Coruña
60.50
Élber Bayern MünchenBayern München
60.55
Michalis Konstantinou PanathinaikosPanathinaikos
60.38
Kluivert BarcelonaBarcelona
60.35
Ballack Bayer LeverkusenBayer Leverkusen
60.38
    Nom Equip Pos Minuts
Butt Bayer LeverkusenBayer Leverkusen
1710
Lúcio Bayer LeverkusenBayer Leverkusen
1620
Schneider Bayer LeverkusenBayer Leverkusen
1608
Placente Bayer LeverkusenBayer Leverkusen
1581
Kluivert BarcelonaBarcelona
1480
Antonis Nikopolidis PanathinaikosPanathinaikos
1440
Ballack Bayer LeverkusenBayer Leverkusen
1437
Ramelow Bayer LeverkusenBayer Leverkusen
1426
Bastürk Bayer LeverkusenBayer Leverkusen
1422
Henchoz LiverpoolLiverpool
1350
    Nom Equip Pos Grogues
Sotiris Kyrgiakos PanathinaikosPanathinaikos
6
Luis Enrique BarcelonaBarcelona
6
Puyol BarcelonaBarcelona
5
Cocu BarcelonaBarcelona
5
Nedvěd JuventusJuventus
4
Bülent Korkmaz GalatasarayGalatasaray
4
Costinha PortoPorto
4
Iván Helguera Real MadridReal Madrid
4
Lúcio Bayer LeverkusenBayer Leverkusen
4
Davids JuventusJuventus
4
    Nom Equip Pos Vermelles
Davids JuventusJuventus
2
Van Gobbel FeyenoordFeyenoord
1
Amoroso Borussia DortmundBorussia Dortmund
1
Samuel Johnson FenerbahçeFenerbahçe
1
Eto'o MallorcaMallorca
1
Giovanni OlympiacosOlympiacos
1
Van Hooijdonk FeyenoordFeyenoord
1
De Haan FeyenoordFeyenoord
1
Luzhny ArsenalArsenal
1
Capone GalatasarayGalatasaray
1
Gols:
602
Promig golejador:
2.54
Targetes Grogues:
786
Targetes Grogues Per Partit:
3.32
Expulsions:
39
Expulsions Per Partit:
0.16
Victòries locals:
117
Victòries visitants:
59
Empats:
61
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Barcelona: 5 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Fenerbahce: 6 Partits
Millor ratxa no perdent:
Bayern München: 13 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Anderlecht: 7 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Bayer Leverkusen
Alemanya
19 9 4 6
47%
21%
32%
32 28 34 0
Barcelona
Espanya
18 10 4 4
55%
22%
23%
28 20 36 0
Real Madrid
Espanya
17 12 3 2
70%
17%
13%
35 14 25 0
Porto
Portugal
16 6 3 7
37%
18%
45%
24 19 28 1
Panathinaikos
Grecia
16 9 2 5
56%
12%
32%
20 15 28 0
Liverpool
Inglaterra
16 7 7 2
43%
43%
14%
23 12 16 0
Manchester United
Inglaterra
16 8 6 2
50%
37%
13%
31 14 18 0
Galatasaray
Turquia
16 6 7 3
37%
43%
20%
19 13 32 2
Bayern München
Alemanya
14 8 5 1
57%
35%
8%
21 10 16 1
Deportivo de La Coruña
Espanya
14 5 5 4
35%
35%
30%
19 19 22 2
Arsenal
Inglaterra
12 5 1 6
41%
8%
51%
17 17 15 3
Nantes
França
12 3 4 5
25%
33%
42%
12 14 20 1
Boavista
Portugal
12 3 4 5
25%
33%
42%
10 15 27 0
Roma
Italia
12 3 7 2
25%
58%
17%
12 10 19 0
Sparta Praha
República Txeca
12 5 2 5
41%
16%
43%
16 13 8 1
Juventus
Italia
12 5 3 4
41%
25%
34%
18 16 27 2
Anderlecht
Bèlgica
10 3 4 3
30%
40%
30%
14 17 15 0
Fenerbahçe
Turquia
8 1 1 6
12%
12%
76%
5 13 24 1
Borussia Dortmund
Alemanya
8 4 2 2
50%
25%
25%
11 8 10 1
Celtic
Escocia
8 4 0 4
50%
50%
11 13 7 0
Lokomotiv Moskva
Rússia
8 3 1 4
37%
12%
51%
12 11 15 0
Rosenborg
Noruega
8 2 2 4
25%
25%
50%
11 9 8 0
Dynamo Kyiv
Ucrania
8 2 2 4
25%
25%
50%
10 12 9 0
Lazio
Italia
8 3 0 5
37%
63%
9 10 15 0
Mallorca
Espanya
8 4 0 4
50%
50%
6 10 16 1
Lille
França
8 2 3 3
25%
37%
38%
9 8 10 0
Feyenoord
Països Baixos
6 1 2 3
16%
33%
51%
7 14 10 3
Schalke 04
Alemanya
6 2 0 4
33%
67%
9 9 16 0
PSV
Països Baixos
6 2 1 3
33%
16%
51%
6 9 7 0
Olympique Lyonnais
França
6 3 0 3
50%
50%
10 9 7 1
Haka
Finlandia
6 2 1 3
33%
16%
51%
9 10 11 1
Olympiacos
Grecia
6 1 2 3
16%
33%
51%
6 12 11 1
Levski Sofia
Bulgaria
6 1 4 1
16%
66%
18%
7 4 18 0
Spartak Moskva
Rússia
6 0 2 4
33%
67%
7 16 9 0
Inter Bratislava
Eslovaquia
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 7 3 0
Wisła Kraków
Polonia
4 2 0 2
50%
50%
6 6 8 0
København
Dinamarca
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 7 1 0
Shakhtar
Ucrania
4 1 0 3
25%
75%
5 7 7 1
Slavia-Mozyr
Bielorrusia
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 2 6 0
Vllaznia
Albania
4 1 0 3
25%
75%
3 8 8 1
Halmstad
Suecia
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 5 9 0
Sloga Jugomagnat
Macedonia del Nord
4 0 2 2
50%
50%
2 6 10 0
Skonto
Letonia
4 1 0 3
25%
75%
7 5 8 0
Rangers
Escocia
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 3 5 1
Barry Town
Gales
4 3 0 1
75%
25%
6 9 4 0
Bohemians
Irlanda
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 4 4 0
Hajduk Split
Croacia
4 1 2 1
25%
50%
25%
1 2 12 2
Steaua București
Rumania
4 2 1 1
50%
25%
25%
8 6 7 1
Torpedo Kutaisi
Georgia
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 4 4 1
Sheriff Tiraspol
Moldavia
4 2 0 2
50%
50%
4 6 6 0
Crvena Zvezda
Serbia
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 5 7 0
Željezničar
Bosnia-Herzegovina
2 0 1 1
50%
50%
0 4 7 0
Linfield
Irlanda del Nord
2 0 1 1
50%
50%
0 1 4 1
Kaunas
Lituania
2 0 2 0
100%
1 1 2 0
VB Vágur
Islas Feroe
2 0 1 1
50%
50%
0 5 1 0
Valletta
Malta
2 0 1 1
50%
50%
0 5 5 1
Dudelange
Luxemburg
2 1 0 1
50%
50%
2 6 3 1
KR
Islandia
2 1 0 1
50%
50%
2 2 5 1
Levadia Tallinn
Estonia
2 0 1 1
50%
50%
0 3 2 0
Lugano
Suïssa
2 1 0 1
50%
50%
2 4 6 1
Slavia Praha
República Txeca
2 0 0 2
100%
1 3 5 1
Maccabi Haifa
Israel
2 1 0 1
50%
50%
1 3 2 0
Maribor
Eslovenia
2 0 0 2
100%
1 6 3 0
Grasshopper
Suïssa
2 0 1 1
50%
50%
4 5 6 1
Parma
Italia
2 1 0 1
50%
50%
1 2 5 0
Ferencváros
Hungria
2 0 2 0
100%
0 0 7 0
Ajax
Països Baixos
2 1 0 1
50%
50%
2 3 4 0
Brann
Noruega
2 0 2 0
100%
1 1 4 0
Omonia
Chipre
2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 0
Tirol Innsbruck
Austria
2 1 0 1
50%
50%
2 3 7 1
Shamkir
Azerbaijan
2 0 0 2
100%
0 3 3 1
Araks Ararat
Armenia
2 0 0 2
100%
0 3 3 1