2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa del Rei1978-79 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (anada) 12/09/1978 Guecho Bilbao Athletic
Ronda 1 (anada) 20/09/1978 Betis San Fernando
Ronda 1 (anada) 20/09/1978 Balompédica Linense Jerez Industrial
Ronda 1 (anada) 20/09/1978 Levante Villena
Ronda 1 (anada) 20/09/1978 Mérida Industrial Ciempozuelos
Ronda 1 (anada) 20/09/1978 AD Almería Atlético Malagueño
Ronda 1 (anada) 20/09/1978 Gimnástico Melilla Úbeda
Ronda 1 (anada) 20/09/1978 Deportivo Gijón Oviedo
Ronda 1 (anada) 20/09/1978 Atlético Baleares Crevillente Deportivo
Ronda 1 (anada) 20/09/1978 CD Málaga Linares CF
Ronda 1 (anada) 20/09/1978 Manchego Carabanchel
Ronda 1 (anada) 20/09/1978 Jaén Calvo Sotelo
Ronda 1 (anada) 20/09/1978 Extremadura Pegaso
Ronda 1 (anada) 20/09/1978 Compostela Lugo
Ronda 1 (anada) 20/09/1978 Orense Gran Peña Celtista
Ronda 1 (anada) 20/09/1978 Gandía Eldense
Ronda 1 (anada) 20/09/1978 Sestao Tolosa
Ronda 1 (anada) 20/09/1978 Langreo Santoña
Ronda 1 (anada) 20/09/1978 La Cava Gerona
Ronda 1 (anada) 20/09/1978 Sabadell Lérida
Ronda 1 (anada) 20/09/1978 AD Ceuta Algeciras
Ronda 1 (anada) 20/09/1978 Villarreal Castellón
Ronda 1 (anada) 20/09/1978 AP Almansa Albacete
Ronda 1 (anada) 20/09/1978 Las Palmas Atlético Tenerife
Ronda 1 (anada) 20/09/1978 FC Andorra Badalona
Ronda 1 (anada) 20/09/1978 Alcira Cartagena
Ronda 1 (anada) 20/09/1978 Basconia Peña Sport
Ronda 1 (anada) 20/09/1978 Chantrea Alavés
Ronda 1 (anada) 20/09/1978 Erandio Lemona
Ronda 1 (anada) 20/09/1978 Toledo Atlético de Madrid
Ronda 1 (anada) 20/09/1978 Real Sociedad Tudelano
Ronda 1 (anada) 20/09/1978 Numancia Burgos
Ronda 1 (anada) 20/09/1978 Celta de Vigo Alondras
Ronda 1 (anada) 20/09/1978 Hércules Vall de Uxó
Ronda 1 (anada) 20/09/1978 Malgrat Español
Ronda 1 (anada) 20/09/1978 Granada Melilla Industrial
Ronda 1 (anada) 20/09/1978 Castilla Don Benito
Ronda 1 (anada) 20/09/1978 Guernica Osasuna
Ronda 1 (anada) 20/09/1978 Sevilla Atlético Xerez
Ronda 1 (anada) 20/09/1978 Logroñés Gimnástica Arandina
Ronda 1 (anada) 20/09/1978 Cacereño Díter Zafra
Ronda 1 (anada) 20/09/1978 Torrejón Arganda
Ronda 1 (anada) 20/09/1978 Acero Onteniente
Ronda 1 (anada) 20/09/1978 San Andrés Ibiza
Ronda 1 (anada) 21/09/1978 Monzón Huesca
Ronda 1 (anada) 21/09/1978 Español San Vicente Paterna
Ronda 1 (anada) 21/09/1978 Talavera Badajoz
Ronda 1 (anada) 27/09/1978 Deportivo Naval Turón
Ronda 1 (anada) 27/09/1978 Córdoba Valdepeñas
Ronda 1 (anada) 29/09/1978 Rota Sevilla
Ronda 1 (anada) 30/09/1978 Puerto Real Recreativo de Huelva
Ronda 1 (tornada) 30/09/1978 Xerez Sevilla Atlético
Ronda 1 (anada) 30/09/1978 Leganés Rayo Vallecano
Ronda 1 (tornada) 30/09/1978 Gerona La Cava
Ronda 1 (anada) 30/09/1978 Valmaseda Real Unión
Ronda 1 (anada) 30/09/1978 Racing Portuense Cádiz
Ronda 1 (anada) 30/09/1978 Toscal Las Palmas
Ronda 1 (anada) 30/09/1978 Racing de Santander Ensidesa
Ronda 1 (tornada) 01/10/1978 Linares CF CD Málaga
Ronda 1 (anada) 01/10/1978 Hospitalet Olot
Ronda 1 (anada) 01/10/1978 Burgos Promesas Venta de Baños
Ronda 1 (tornada) 01/10/1978 Onteniente Acero
Ronda 1 (tornada) 01/10/1978 Eldense Gandía
Ronda 1 (tornada) 01/10/1978 Villena Levante
Ronda 1 (tornada) 01/10/1978 Ciempozuelos Mérida Industrial
Ronda 1 (anada) 01/10/1978 Celanova Turista
Ronda 1 (tornada) 01/10/1978 Cartagena Alcira
Ronda 1 (tornada) 01/10/1978 Gran Peña Celtista Orense
Ronda 1 (tornada) 01/10/1978 Tolosa Sestao
Ronda 1 (tornada) 01/10/1978 Castellón Villarreal
Ronda 1 (anada) 01/10/1978 Reus Poblense
Ronda 1 (anada) 01/10/1978 Caudal Fabril
Ronda 1 (anada) 01/10/1978 Zamora Calahorra
Ronda 1 (anada) 01/10/1978 Cultural Leonesa Gijón Industrial
Ronda 1 (anada) 01/10/1978 Sabiñánigo Zaragoza
Ronda 1 (anada) 01/10/1978 Almazán Salamanca
Ronda 1 (anada) 01/10/1978 Arosa Racing de Ferrol
Ronda 1 (anada) 01/10/1978 Júpiter Gimnástico de Tarragona
Ronda 1 (anada) 01/10/1978 Arenas de Guecho Baracaldo
Ronda 1 (anada) 01/10/1978 Masnou Tarrasa
Ronda 1 (anada) 01/10/1978 Torrevieja Elche
Ronda 1 (anada) 01/10/1978 Murcia Vinaroz
Ronda 1 (anada) 01/10/1978 CD Villanovense Getafe Deportivo
Ronda 1 (anada) 01/10/1978 Valladolid Palencia CF
Ronda 1 (anada) 01/10/1978 Deportivo de La Coruña Pontevedra
Ronda 1 (anada) 01/10/1978 Moscardó San Fernando de Henares
Ronda 1 (tornada) 02/10/1978 Valdepeñas Córdoba
Ronda 1 (tornada) 11/10/1978 Calvo Sotelo Jaén
Ronda 1 (tornada) 11/10/1978 Bilbao Athletic Guecho
Ronda 1 (tornada) 11/10/1978 Paterna Español San Vicente
Ronda 1 (tornada) 11/10/1978 Badajoz Talavera
Ronda 1 (tornada) 11/10/1978 Sevilla Rota
Ronda 1 (tornada) 11/10/1978 Las Palmas Toscal
Ronda 1 (tornada) 11/10/1978 Cádiz Racing Portuense
Ronda 1 (tornada) 11/10/1978 Recreativo de Huelva Puerto Real
Ronda 1 (tornada) 11/10/1978 Albacete AP Almansa
Ronda 1 (tornada) 11/10/1978 Tenerife Las Palmas Atlético
Ronda 1 (tornada) 11/10/1978 Zaragoza Sabiñánigo
Ronda 1 (tornada) 11/10/1978 Racing de Ferrol Arosa
Ronda 1 (tornada) 11/10/1978 Baracaldo Arenas de Guecho
Ronda 1 (tornada) 11/10/1978 Getafe Deportivo CD Villanovense
Ronda 1 (tornada) 11/10/1978 Fabril Caudal
Ronda 1 (tornada) 11/10/1978 San Fernando de Henares Moscardó
Ronda 1 (tornada) 11/10/1978 Turista Celanova
Ronda 1 (tornada) 11/10/1978 Pegaso Extremadura
Ronda 1 (tornada) 11/10/1978 Osasuna Guernica
Ronda 1 (tornada) 11/10/1978 San Fernando Betis
Ronda 1 (tornada) 11/10/1978 Arganda Torrejón
Ronda 1 (tornada) 12/10/1978 Elche Torrevieja
Ronda 1 (tornada) 12/10/1978 Rayo Vallecano Leganés
Ronda 1 (tornada) 12/10/1978 Peña Sport Basconia
Ronda 1 (tornada) 12/10/1978 Salamanca Almazán
Ronda 1 (tornada) 12/10/1978 Lemona Erandio
Ronda 1 (tornada) 12/10/1978 Pontevedra Deportivo de La Coruña
Ronda 1 (tornada) 12/10/1978 Ibiza San Andrés
Ronda 1 (tornada) 12/10/1978 Tarrasa Masnou
Ronda 1 (tornada) 12/10/1978 Vinaroz Murcia
Ronda 1 (tornada) 12/10/1978 Badalona FC Andorra
Ronda 1 (tornada) 12/10/1978 Don Benito Castilla
Ronda 1 (tornada) 12/10/1978 Gijón Industrial Cultural Leonesa
Ronda 1 (tornada) 12/10/1978 Díter Zafra Cacereño
Ronda 1 (tornada) 12/10/1978 Gimnástico de Tarragona Júpiter
Ronda 1 (tornada) 12/10/1978 Calahorra Zamora
Ronda 1 (tornada) 12/10/1978 Gimnástica Arandina Logroñés
Ronda 1 (tornada) 12/10/1978 Poblense Reus
Ronda 1 (tornada) 12/10/1978 Español Malgrat
Ronda 1 (tornada) 12/10/1978 Carabanchel Manchego
Ronda 1 (tornada) 12/10/1978 Oviedo Deportivo Gijón
Ronda 1 (tornada) 12/10/1978 Real Unión Valmaseda
Ronda 1 (tornada) 12/10/1978 Lugo Compostela
Ronda 1 (tornada) 12/10/1978 Atlético de Madrid Toledo
Ronda 1 (tornada) 12/10/1978 Tudelano Real Sociedad
Ronda 1 (tornada) 12/10/1978 Jerez Industrial Balompédica Linense
Ronda 1 (tornada) 12/10/1978 Santoña Langreo
Ronda 1 (tornada) 12/10/1978 Venta de Baños Burgos Promesas
Ronda 1 (tornada) 12/10/1978 Lérida Sabadell
Ronda 1 (tornada) 12/10/1978 Algeciras AD Ceuta
Ronda 1 (tornada) 12/10/1978 Alavés Chantrea
Ronda 1 (tornada) 12/10/1978 Burgos Numancia
Ronda 1 (tornada) 12/10/1978 Alondras Celta de Vigo
Ronda 1 (tornada) 12/10/1978 Huesca Monzón
Ronda 1 (tornada) 12/10/1978 Úbeda Gimnástico Melilla
Ronda 1 (tornada) 12/10/1978 Atlético Malagueño AD Almería
Ronda 1 (tornada) 12/10/1978 Ensidesa Racing de Santander
Ronda 1 (tornada) 12/10/1978 Crevillente Deportivo Atlético Baleares
Ronda 1 (tornada) 12/10/1978 Vall de Uxó Hércules
Ronda 1 (tornada) 12/10/1978 Olot Hospitalet
Ronda 1 (tornada) 12/10/1978 Palencia CF Valladolid
Ronda 1 (tornada) 18/10/1978 Melilla Industrial Granada
Ronda 1 (tornada) 19/10/1978 Turón Deportivo Naval
Ronda 2 (anada) 25/10/1978 AD Almería San Fernando de Henares
Ronda 2 (anada) 25/10/1978 Sevilla Díter Zafra
Ronda 2 (anada) 25/10/1978 Gandía Gimnástico de Tarragona
Ronda 2 (anada) 25/10/1978 Granada Córdoba
Ronda 2 (anada) 25/10/1978 Xerez Betis
Ronda 2 (anada) 25/10/1978 Recreativo de Huelva AD Ceuta
Ronda 2 (anada) 25/10/1978 Cádiz Jerez Industrial
Ronda 2 (anada) 25/10/1978 Lérida Olot
Ronda 2 (anada) 25/10/1978 Turista Celta de Vigo
Ronda 2 (anada) 25/10/1978 Murcia Levante
Ronda 2 (anada) 25/10/1978 Rayo Vallecano Talavera
Ronda 2 (anada) 25/10/1978 Tarrasa Poblense
Ronda 2 (anada) 25/10/1978 Tenerife Las Palmas
Ronda 2 (anada) 25/10/1978 CD Málaga Mérida Industrial
Ronda 2 (anada) 25/10/1978 Jaén Úbeda
Ronda 2 (anada) 25/10/1978 Cultural Leonesa Racing de Santander
Ronda 2 (anada) 25/10/1978 Pegaso Atlético de Madrid
Ronda 2 (anada) 25/10/1978 Real Sociedad Sestao
Ronda 2 (anada) 25/10/1978 FC Andorra Español
Ronda 2 (anada) 25/10/1978 Acero Crevillente Deportivo
Ronda 2 (anada) 25/10/1978 Elche Villarreal
Ronda 2 (anada) 25/10/1978 Albacete Hércules
Ronda 2 (anada) 25/10/1978 Zaragoza Huesca
Ronda 2 (anada) 01/11/1978 Zamora Logroñés
Ronda 2 (tornada) 01/11/1978 Crevillente Deportivo Acero
Ronda 2 (tornada) 01/11/1978 Úbeda Jaén
Ronda 2 (anada) 01/11/1978 Venta de Baños Salamanca
Ronda 2 (anada) 01/11/1978 Castilla Carabanchel
Ronda 2 (anada) 01/11/1978 Baracaldo Bilbao Athletic
Ronda 2 (anada) 01/11/1978 San Andrés Gerona
Ronda 2 (anada) 01/11/1978 Santoña Oviedo
Ronda 2 (anada) 01/11/1978 Lugo Deportivo de La Coruña
Ronda 2 (anada) 01/11/1978 Turón Fabril
Ronda 2 (anada) 01/11/1978 Alavés Erandio
Ronda 2 (anada) 01/11/1978 Basconia Osasuna
Ronda 2 (anada) 01/11/1978 Valmaseda Athletic Club
Ronda 2 (anada) 01/11/1978 Orense Racing de Ferrol
Ronda 2 (anada) 01/11/1978 Español San Vicente Cartagena
Ronda 2 (anada) 01/11/1978 Getafe Deportivo Torrejón
Ronda 2 (anada) 08/11/1978 Burgos Valladolid Promesas
Ronda 2 (tornada) 09/11/1978 Huesca Zaragoza
Ronda 2 (tornada) 09/11/1978 Torrejón Getafe Deportivo
Ronda 2 (tornada) 09/11/1978 Cartagena Español San Vicente
Ronda 2 (tornada) 09/11/1978 Díter Zafra Sevilla
Ronda 2 (tornada) 09/11/1978 Carabanchel Castilla
Ronda 2 (tornada) 14/11/1978 Español FC Andorra
Ronda 2 (tornada) 22/11/1978 Athletic Club Valmaseda
Ronda 2 (tornada) 22/11/1978 Gerona San Andrés
Ronda 2 (tornada) 22/11/1978 Las Palmas Tenerife
Ronda 2 (tornada) 23/11/1978 Fabril Turón
Ronda 2 (tornada) 23/11/1978 Erandio Alavés
Ronda 2 (tornada) 29/11/1978 Betis Xerez
Ronda 2 (tornada) 29/11/1978 Talavera Rayo Vallecano
Ronda 2 (tornada) 29/11/1978 San Fernando de Henares AD Almería
Ronda 2 (tornada) 29/11/1978 Levante Murcia
Ronda 2 (tornada) 29/11/1978 Racing de Santander Cultural Leonesa
Ronda 2 (tornada) 29/11/1978 Mérida Industrial CD Málaga
Ronda 2 (tornada) 29/11/1978 Atlético de Madrid Pegaso
Ronda 2 (tornada) 29/11/1978 Poblense Tarrasa
Ronda 2 (tornada) 29/11/1978 Villarreal Elche
Ronda 2 (tornada) 29/11/1978 Logroñés Zamora
Ronda 2 (tornada) 29/11/1978 Bilbao Athletic Baracaldo
Ronda 2 (tornada) 29/11/1978 Córdoba Granada
Ronda 2 (tornada) 29/11/1978 Hércules Albacete
Ronda 2 (tornada) 29/11/1978 Racing de Ferrol Orense
Ronda 2 (tornada) 29/11/1978 Osasuna Basconia
Ronda 2 (tornada) 29/11/1978 Jerez Industrial Cádiz
Ronda 2 (tornada) 29/11/1978 Deportivo de La Coruña Lugo
Ronda 2 (tornada) 29/11/1978 Oviedo Santoña
Ronda 2 (tornada) 29/11/1978 AD Ceuta Recreativo de Huelva
Ronda 2 (tornada) 29/11/1978 Sestao Real Sociedad
Ronda 2 (tornada) 30/11/1978 Olot Lérida
Ronda 2 (tornada) 30/11/1978 Gimnástico de Tarragona Gandía
Ronda 2 (tornada) 08/12/1978 Valladolid Promesas Burgos
Ronda 2 (tornada) 08/12/1978 Salamanca Venta de Baños
Ronda 2 (tornada) 20/12/1978 Celta de Vigo Turista
Ronda 3 (anada) 09/01/1979 Gerona Valencia
Ronda 3 (anada) 10/01/1979 Fabril Salamanca
Ronda 3 (anada) 10/01/1979 Elche Poblense
Ronda 3 (anada) 10/01/1979 Jaén Osasuna
Ronda 3 (anada) 10/01/1979 Baracaldo AD Ceuta
Ronda 3 (anada) 10/01/1979 AD Almería Cartagena
Ronda 3 (anada) 10/01/1979 Betis Las Palmas
Ronda 3 (anada) 10/01/1979 Cádiz Sporting de Gijón
Ronda 3 (anada) 10/01/1979 Castilla Murcia
Ronda 3 (anada) 10/01/1979 Celta de Vigo Hércules
Ronda 3 (anada) 10/01/1979 Crevillente Deportivo Rayo Vallecano
Ronda 3 (anada) 10/01/1979 Zaragoza Getafe Deportivo
Ronda 3 (anada) 10/01/1979 Valladolid Español
Ronda 3 (anada) 10/01/1979 Gimnástico de Tarragona Burgos
Ronda 3 (anada) 10/01/1979 Racing de Santander Zamora
Ronda 3 (anada) 10/01/1979 Oviedo Alavés
Ronda 3 (anada) 10/01/1979 CD Málaga Racing de Ferrol
Ronda 3 (anada) 10/01/1979 Lérida Real Sociedad
Ronda 3 (anada) 10/01/1979 Atlético de Madrid Real Madrid
Ronda 3 (anada) 17/01/1979 Córdoba Sevilla
Ronda 3 (anada) 17/01/1979 Deportivo de La Coruña Athletic Club
Ronda 3 (tornada) 17/01/1979 Cartagena AD Almería
Ronda 3 (tornada) 23/01/1979 Valencia Gerona
Ronda 3 (tornada) 24/01/1979 Poblense Elche
Ronda 3 (tornada) 24/01/1979 Salamanca Fabril
Ronda 3 (tornada) 24/01/1979 Real Madrid Atlético de Madrid
Ronda 3 (tornada) 24/01/1979 AD Ceuta Baracaldo
Ronda 3 (tornada) 24/01/1979 Las Palmas Betis
Ronda 3 (tornada) 24/01/1979 Sporting de Gijón Cádiz
Ronda 3 (tornada) 24/01/1979 Hércules Celta de Vigo
Ronda 3 (tornada) 24/01/1979 Sevilla Córdoba
Ronda 3 (tornada) 24/01/1979 Zamora Racing de Santander
Ronda 3 (tornada) 24/01/1979 Osasuna Jaén
Ronda 3 (tornada) 24/01/1979 Real Sociedad Lérida
Ronda 3 (tornada) 24/01/1979 Racing de Ferrol CD Málaga
Ronda 3 (tornada) 24/01/1979 Alavés Oviedo
Ronda 3 (tornada) 24/01/1979 Burgos Gimnástico de Tarragona
Ronda 3 (tornada) 24/01/1979 Español Valladolid
Ronda 3 (tornada) 24/01/1979 Getafe Deportivo Zaragoza
Ronda 3 (tornada) 25/01/1979 Rayo Vallecano Crevillente Deportivo
Ronda 3 (tornada) 31/01/1979 Athletic Club Deportivo de La Coruña
Ronda 3 (tornada) 31/01/1979 Murcia Castilla
Ronda 4 (anada) 07/02/1979 Osasuna AD Almería
Ronda 4 (anada) 07/02/1979 CD Málaga Valladolid
Ronda 4 (anada) 07/02/1979 Real Madrid Las Palmas
Ronda 4 (anada) 07/02/1979 Zaragoza Cádiz
Ronda 4 (anada) 07/02/1979 Racing de Santander AD Ceuta
Ronda 4 (anada) 07/02/1979 Real Sociedad Valencia
Ronda 4 (tornada) 21/02/1979 Cádiz Zaragoza
Ronda 4 (tornada) 21/02/1979 AD Ceuta Racing de Santander
Ronda 4 (tornada) 21/02/1979 Valencia Real Sociedad
Ronda 4 (tornada) 21/02/1979 AD Almería Osasuna
Ronda 4 (tornada) 21/02/1979 Valladolid CD Málaga
Ronda 4 (tornada) 21/02/1979 Las Palmas Real Madrid
Vuitens de final (anada) 28/02/1979 Barcelona Valencia
Vuitens de final (anada) 28/02/1979 Murcia Alavés
Vuitens de final (anada) 28/02/1979 Rayo Vallecano Racing de Santander
Vuitens de final (anada) 28/02/1979 Athletic Club Zaragoza
Vuitens de final (anada) 21/03/1979 Celta de Vigo Real Madrid
Vuitens de final (anada) 01/04/1979 Osasuna Elche
Vuitens de final (anada) 01/04/1979 Salamanca Sevilla
Vuitens de final (tornada) 01/04/1979 Racing de Santander Rayo Vallecano
Vuitens de final (anada) 01/04/1979 Valladolid Burgos
Vuitens de final (tornada) 10/04/1979 Real Madrid Celta de Vigo
Vuitens de final (tornada) 18/04/1979 Valencia Barcelona
Vuitens de final (tornada) 18/04/1979 Alavés Murcia
Vuitens de final (tornada) 18/04/1979 Burgos Valladolid
Vuitens de final (tornada) 18/04/1979 Zaragoza Athletic Club
Vuitens de final (tornada) 18/04/1979 Sevilla Salamanca
Vuitens de final (tornada) 25/04/1979 Elche Osasuna
Quarts de final (anada) 02/05/1979 Sevilla Racing de Santander
Quarts de final (anada) 02/05/1979 Valladolid Osasuna
Quarts de final (anada) 02/05/1979 Alavés Valencia
Quarts de final (anada) 06/06/1979 Real Madrid Zaragoza
Quarts de final (tornada) 10/06/1979 Racing de Santander Sevilla
Quarts de final (tornada) 10/06/1979 Zaragoza Real Madrid
Quarts de final (tornada) 13/06/1979 Osasuna Valladolid
Quarts de final (tornada) 13/06/1979 Valencia Alavés
Semifinal (anada) 16/06/1979 Sevilla Real Madrid
Semifinal (anada) 20/06/1979 Valencia Valladolid
Semifinal (tornada) 24/06/1979 Real Madrid Sevilla
Semifinal (tornada) 24/06/1979 Valladolid Valencia
Final 30/06/1979 Valencia Real Madrid

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Pichi Alonso ZaragozaZaragoza
90.82
Scotta SevillaSevilla
81.14
Rosselló GeronaGerona
71.17
Gilé ValladolidValladolid
70.64
Bonhof ValenciaValencia
60.67
Santillana Real MadridReal Madrid
60.55
Bengoetxea Athletic ClubAthletic Club
61.20
Felman ValenciaValencia
50.50
Orozco CD MálagaCD Málaga
50.83
Morete Las PalmasLas Palmas
50.63
    Nom Equip Pos Minuts
Mina OsasunaOsasuna
1106
Antić ZaragozaZaragoza
1090
Damas Racing de SantanderRacing de Santander
1080
Amorrortu ZaragozaZaragoza
1060
Barrero Racing de SantanderRacing de Santander
1014
Estella ValladolidValladolid
959
Wolff Real MadridReal Madrid
947
Camus ZaragozaZaragoza
940
India ZaragozaZaragoza
930
Santos ValladolidValladolid
930
    Nom Equip Pos Grogues
Macizo Racing de SantanderRacing de Santander
3
Bertúa LugoLugo
3
San José Real MadridReal Madrid
3
Martín Santos MurciaMurcia
3
Amorrortu ZaragozaZaragoza
3
Sánchez Rubio OsasunaOsasuna
3
Iriguibel OsasunaOsasuna
3
Camus ZaragozaZaragoza
3
Roque Las PalmasLas Palmas
2
Sebas OviedoOviedo
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Pepín CacereñoCacereño
1
Santi CD MálagaCD Málaga
1
Abete GeronaGerona
1
Yiyi SevillaSevilla
1
Álvaro XerezXerez
1
Mateu PoblensePoblense
1
Agustín CartagenaCartagena
1
Piñero XerezXerez
1
Alcalá Díter ZafraDíter Zafra
1
Julián Rubio SevillaSevilla
1
Gols:
887
Promig golejador:
2.87
Targetes Grogues:
437
Targetes Grogues Per Partit:
1.41
Expulsions:
29
Expulsions Per Partit:
0.09
Victòries locals:
180
Victòries visitants:
73
Empats:
56
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Real Sociedad: 7 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Acero: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Real Sociedad: 7 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Villarreal: 4 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Sevilla
Espanya
12 9 1 2
75%
8%
17%
29 11 8 2
Racing de Santander
Espanya
12 6 1 5
50%
8%
42%
15 9 12 0
Osasuna
Espanya
12 7 2 3
58%
16%
26%
19 11 9 0
Zaragoza
Espanya
12 7 3 2
58%
25%
17%
23 11 14 0
Valladolid
Espanya
12 6 4 2
50%
33%
17%
23 14 16 0
Valencia
Espanya
11 7 1 3
63%
9%
28%
21 9 6 0
Real Madrid
Espanya
11 4 5 2
36%
45%
19%
17 11 13 2
Alavés
Espanya
10 5 1 4
50%
10%
40%
16 9 8 0
Rayo Vallecano
Espanya
8 3 3 2
37%
37%
26%
11 7 8 0
Murcia
Espanya
8 4 1 3
50%
12%
38%
11 8 13 1
AD Ceuta
Espanya
8 4 1 3
50%
12%
38%
10 7 8 0
Salamanca
Espanya
8 7 0 1
87%
13%
25 6 3 0
Real Sociedad
Espanya
8 7 0 1
87%
13%
19 7 3 0
CD Málaga
Espanya
8 6 1 1
75%
12%
13%
13 6 8 1
Burgos
Espanya
8 5 2 1
62%
25%
13%
15 6 9 0
Elche
Espanya
8 4 1 3
50%
12%
38%
8 7 2 0
Celta de Vigo
Espanya
8 3 3 2
37%
37%
26%
12 8 1 0
AD Almería
Espanya
8 6 1 1
75%
12%
13%
12 7 12 0
Las Palmas
Espanya
8 4 2 2
50%
25%
25%
14 7 8 0
Cádiz
Espanya
8 4 2 2
50%
25%
25%
15 10 6 0
Hércules
Espanya
6 3 0 3
50%
50%
8 6 1 0
Fabril
Espanya
6 3 0 3
50%
50%
12 10 0 0
Español
Espanya
6 4 1 1
66%
16%
18%
19 6 3 0
Poblense
Espanya
6 3 0 3
50%
50%
7 6 9 1
Atlético de Madrid
Espanya
6 3 3 0
50%
50%
15 8 6 0
Castilla
Espanya
6 5 0 1
83%
17%
19 6 4 0
Racing de Ferrol
Espanya
6 2 2 2
33%
33%
34%
8 6 6 0
Gimnástico de Tarragona
Espanya
6 2 1 3
33%
16%
51%
7 6 2 0
Lérida
Espanya
6 2 2 2
33%
33%
34%
6 5 2 0
Córdoba
Espanya
6 2 2 2
33%
33%
34%
10 9 5 0
Baracaldo
Espanya
6 4 1 1
66%
16%
18%
11 3 7 0
Zamora
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
9 9 3 0
Gerona
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
14 6 0 1
Cartagena
Espanya
6 4 1 1
66%
16%
18%
15 5 4 1
Crevillente Deportivo
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
11 9 2 1
Oviedo
Espanya
6 2 2 2
33%
33%
34%
6 3 5 0
Betis
Espanya
6 2 2 2
33%
33%
34%
8 5 3 0
Jaén
Espanya
6 2 2 2
33%
33%
34%
6 5 6 0
Getafe Deportivo
Espanya
6 3 0 3
50%
50%
13 9 3 0
Athletic Club
Espanya
6 2 3 1
33%
50%
17%
15 6 2 0
Deportivo de La Coruña
Espanya
6 2 2 2
33%
33%
34%
8 7 8 0
Úbeda
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 5 3 0
Granada
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
8 2 2 0
San Fernando de Henares
Espanya
4 1 0 3
25%
75%
4 4 2 0
Turista
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
8 4 0 0
Mérida Industrial
Espanya
4 1 0 3
25%
75%
2 6 3 0
Logroñés
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
9 9 4 1
Venta de Baños
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
6 10 3 0
Torrejón
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
8 4 2 0
Olot
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
7 5 4 0
Acero
Espanya
4 1 0 3
25%
75%
5 6 2 1
San Andrés
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
7 5 1 0
Levante
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
6 4 8 1
Huesca
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 4 1 0
Español San Vicente
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
6 10 1 0
Jerez Industrial
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
7 10 0 0
Talavera
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
6 9 1 0
Turón
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
3 9 0 0
Bilbao Athletic
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 4 0 0
Valmaseda
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 13 2 0
Díter Zafra
Espanya
4 1 0 3
25%
75%
3 7 2 1
Tarrasa
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 3 3 1
Xerez
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
8 6 4 2
Cultural Leonesa
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 4 2 0
Santoña
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
6 7 1 0
Sestao
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 5 2 0
Gandía
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
7 6 7 0
Orense
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 5 2 0
Lugo
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 4 7 0
Villarreal
Espanya
4 0 3 1
75%
25%
5 7 1 0
Albacete
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
5 5 1 0
Pegaso
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 2 0
FC Andorra
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
7 10 0 0
Recreativo de Huelva
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 5 5 0
Tenerife
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
4 4 4 1
Carabanchel
Espanya
4 1 0 3
25%
75%
2 8 5 0
Erandio
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 5 5 0
Basconia
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
6 8 2 1
Reus
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 4 0 0
Palencia CF
Espanya
2 0 0 2
100%
0 5 5 1
Masnou
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 5 0 0
Real Unión
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 4 1 0
Racing Portuense
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
Pontevedra
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 4 2 0
Sporting de Gijón
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 3 0 0
Toscal
Espanya
2 0 0 2
100%
0 7 0 0
Gijón Industrial
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 3 0 0
Torrevieja
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 2 0 0
Arenas de Guecho
Espanya
2 0 0 2
100%
0 8 0 0
Vinaroz
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 2 1 0
Ensidesa
Espanya
2 0 0 2
100%
1 3 1 0
Júpiter
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 0 0
Hospitalet
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
4 7 2 0
Sabiñánigo
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 6 0 0
Calahorra
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 3 1 0
Almazán
Espanya
2 0 0 2
100%
1 7 0 0
Burgos Promesas
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 4 2 0
Arosa
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 4 0 1
CD Villanovense
Espanya
2 0 0 2
100%
2 8 0 0
Valladolid Promesas
Espanya
2 0 0 2
100%
0 5 0 0
Celanova
Espanya
2 0 0 2
100%
1 8 0 0
Moscardó
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 3 3 1
Caudal
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 3 0 0
Guecho
Espanya
2 0 0 2
100%
2 4 0 0
Puerto Real
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 1 0
AP Almansa
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 4 0 0
Castellón
Espanya
2 0 2 0
100%
4 4 1 0
Algeciras
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 3 2 0
Sabadell
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 4 1 0
La Cava
Espanya
2 0 0 2
100%
0 8 0 0
Langreo
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 4 0 0
Tolosa
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 3 0 0
Eldense
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 4 1 0
Gran Peña Celtista
Espanya
2 0 0 2
100%
1 5 0 0
Compostela
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 4 1 0
Las Palmas Atlético
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 3 3 1
Extremadura
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 2 0
Manchego
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 2 1 0
Linares CF
Espanya
2 0 0 2
100%
1 4 0 1
Atlético Baleares
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
5 6 5 0
Deportivo Gijón
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 2 1 0
Gimnástico Melilla
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 4 1 0
Atlético Malagueño
Espanya
2 0 0 2
100%
1 3 4 1
Ciempozuelos
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 2 1 0
Villena
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 5 2 0
Balompédica Linense
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
5 6 0 0
San Fernando
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 2 2 0
Calvo Sotelo
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 2 4 0
Badalona
Espanya
2 0 0 2
100%
2 4 0 0
Alcira
Espanya
2 0 0 2
100%
1 4 0 0
Peña Sport
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
3 4 1 1
Rota
Espanya
2 0 0 2
100%
3 10 2 0
Valdepeñas
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 6 3 0
Deportivo Naval
Espanya
2 0 0 2
100%
1 3 0 0
Badajoz
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 4 2 0
Paterna
Espanya
2 0 0 2
100%
2 6 2 1
Monzón
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 4 0 0
Ibiza
Espanya
2 0 0 2
100%
0 4 2 0
Onteniente
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 0
Arganda
Espanya
2 0 0 2
100%
0 6 0 0
Cacereño
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 2 4 1
Gimnástica Arandina
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
5 7 5 0
Sevilla Atlético
Espanya
2 0 0 2
100%
1 7 2 1
Guernica
Espanya
2 0 0 2
100%
0 4 1 0
Don Benito
Espanya
2 0 0 2
100%
0 8 3 0
Melilla Industrial
Espanya
2 0 0 2
100%
1 8 1 0
Malgrat
Espanya
2 0 0 2
100%
0 9 1 0
Vall de Uxó
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 3 0 0
Alondras
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 4 0 0
Numancia
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 4 2 0
Tudelano
Espanya
2 0 0 2
100%
1 8 1 0
Toledo
Espanya
2 0 0 2
100%
3 9 0 0
Lemona
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 3 3 0
Chantrea
Espanya
2 0 0 2
100%
3 9 1 0
Leganés
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 0
Barcelona
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 5 4 0