2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Lliga de Campions2004-05 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2004 Sliema Wanderers Kaunas
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2004 Široki Brijeg Neftçi
Classificació Fase 1 (anada) 13/07/2004 Pobeda Pyunik
Classificació Fase 1 (anada) 14/07/2004 Linfield Helsinki
Classificació Fase 1 (anada) 14/07/2004 Gomel Tirana
Classificació Fase 1 (anada) 14/07/2004 WIT Georgia HB
Classificació Fase 1 (anada) 14/07/2004 Sheriff Tiraspol Jeunesse d'Esch
Classificació Fase 1 (anada) 14/07/2004 Flora Gorica
Classificació Fase 1 (anada) 14/07/2004 Skonto Rhyl
Classificació Fase 1 (anada) 14/07/2004 KR Shelbourne
Classificació Fase 1 (tornada) 21/07/2004 Rhyl Skonto
Classificació Fase 1 (tornada) 21/07/2004 Neftçi Široki Brijeg
Classificació Fase 1 (tornada) 21/07/2004 Tirana Gomel
Classificació Fase 1 (tornada) 21/07/2004 Helsinki Linfield
Classificació Fase 1 (tornada) 21/07/2004 Kaunas Sliema Wanderers
Classificació Fase 1 (tornada) 21/07/2004 Pyunik Pobeda
Classificació Fase 1 (tornada) 21/07/2004 Shelbourne KR
Classificació Fase 1 (tornada) 21/07/2004 Gorica Flora
Classificació Fase 1 (tornada) 21/07/2004 Jeunesse d'Esch Sheriff Tiraspol
Classificació Fase 1 (tornada) 21/07/2004 HB WIT Georgia
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2004 Gorica København
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2004 WIT Georgia Wisła Kraków
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2004 Neftçi CSKA Moskva
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2004 Helsinki Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2004 Tirana Ferencváros
Classificació Fase 2 (anada) 27/07/2004 Pyunik Shakhtar
Classificació Fase 2 (anada) 28/07/2004 APOEL Sparta Praha
Classificació Fase 2 (anada) 28/07/2004 Rosenborg Sheriff Tiraspol
Classificació Fase 2 (anada) 28/07/2004 Djurgårdens Kaunas
Classificació Fase 2 (anada) 28/07/2004 Hajduk Split Shelbourne
Classificació Fase 2 (anada) 28/07/2004 Club Brugge Lokomotiv Plovdiv
Classificació Fase 2 (anada) 28/07/2004 Young Boys Crvena Zvezda
Classificació Fase 2 (anada) 28/07/2004 Žilina Dinamo București
Classificació Fase 2 (anada) 28/07/2004 Skonto Trabzonspor
Classificació Fase 2 (tornada) 04/08/2004 Crvena Zvezda Young Boys
Classificació Fase 2 (tornada) 04/08/2004 Sparta Praha APOEL
Classificació Fase 2 (tornada) 04/08/2004 Wisła Kraków WIT Georgia
Classificació Fase 2 (tornada) 04/08/2004 Kaunas Djurgårdens
Classificació Fase 2 (tornada) 04/08/2004 København Gorica
Classificació Fase 2 (tornada) 04/08/2004 Dinamo București Žilina
Classificació Fase 2 (tornada) 04/08/2004 Shelbourne Hajduk Split
Classificació Fase 2 (tornada) 04/08/2004 Ferencváros Tirana
Classificació Fase 2 (tornada) 04/08/2004 Lokomotiv Plovdiv Club Brugge
Classificació Fase 2 (tornada) 04/08/2004 CSKA Moskva Neftçi
Classificació Fase 2 (tornada) 04/08/2004 Sheriff Tiraspol Rosenborg
Classificació Fase 2 (tornada) 04/08/2004 Trabzonspor Skonto
Classificació Fase 2 (tornada) 04/08/2004 Maccabi Tel Aviv Helsinki
Classificació Fase 2 (tornada) 04/08/2004 Shakhtar Pyunik
Classificació Fase 3 (anada) 10/08/2004 Juventus Djurgårdens
Classificació Fase 3 (anada) 10/08/2004 Grazer AK Liverpool
Classificació Fase 3 (anada) 10/08/2004 PAOK Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 3 (anada) 10/08/2004 Dynamo Kyiv Trabzonspor
Classificació Fase 3 (anada) 10/08/2004 Benfica Anderlecht
Classificació Fase 3 (anada) 10/08/2004 CSKA Moskva Rangers
Classificació Fase 3 (anada) 11/08/2004 Shelbourne Deportivo de La Coruña
Classificació Fase 3 (anada) 11/08/2004 Basel Inter
Classificació Fase 3 (anada) 11/08/2004 Gorica Monaco
Classificació Fase 3 (anada) 11/08/2004 Dinamo București Manchester United
Classificació Fase 3 (anada) 11/08/2004 Crvena Zvezda PSV
Classificació Fase 3 (anada) 11/08/2004 Bayer Leverkusen Baník Ostrava
Classificació Fase 3 (anada) 11/08/2004 Ferencváros Sparta Praha
Classificació Fase 3 (anada) 11/08/2004 Shakhtar Club Brugge
Classificació Fase 3 (anada) 11/08/2004 Rosenborg Maccabi Haifa
Classificació Fase 3 (anada) 11/08/2004 Wisła Kraków Real Madrid
Classificació Fase 3 (tornada) 24/08/2004 Liverpool Grazer AK
Classificació Fase 3 (tornada) 24/08/2004 Inter Basel
Classificació Fase 3 (tornada) 24/08/2004 Monaco Gorica
Classificació Fase 3 (tornada) 24/08/2004 Deportivo de La Coruña Shelbourne
Classificació Fase 3 (tornada) 24/08/2004 Anderlecht Benfica
Classificació Fase 3 (tornada) 24/08/2004 Maccabi Haifa Rosenborg
Classificació Fase 3 (tornada) 25/08/2004 Trabzonspor Dynamo Kyiv
Classificació Fase 3 (tornada) 25/08/2004 Maccabi Tel Aviv PAOK
Classificació Fase 3 (tornada) 25/08/2004 Sparta Praha Ferencváros
Classificació Fase 3 (tornada) 25/08/2004 Club Brugge Shakhtar
Classificació Fase 3 (tornada) 25/08/2004 PSV Crvena Zvezda
Classificació Fase 3 (tornada) 25/08/2004 Djurgårdens Juventus
Classificació Fase 3 (tornada) 25/08/2004 Baník Ostrava Bayer Leverkusen
Classificació Fase 3 (tornada) 25/08/2004 Rangers CSKA Moskva
Classificació Fase 3 (tornada) 25/08/2004 Manchester United Dinamo București
Classificació Fase 3 (tornada) 25/08/2004 Real Madrid Wisła Kraków
Fase de grups partit 1 14/09/2004 Panathinaikos Rosenborg
Fase de grups partit 1 14/09/2004 Porto CSKA Moskva
Fase de grups partit 1 14/09/2004 Arsenal PSV
Fase de grups partit 1 14/09/2004 Shakhtar Milan
Fase de grups partit 1 14/09/2004 Celtic Barcelona
Fase de grups partit 1 14/09/2004 Valencia Anderlecht
Fase de grups partit 1 14/09/2004 Inter Werder Bremen
Fase de grups partit 1 14/09/2004 PSG Chelsea
Fase de grups partit 1 15/09/2004 Liverpool Monaco
Fase de grups partit 1 15/09/2004 Deportivo de La Coruña Olympiacos
Fase de grups partit 1 15/09/2004 Bayer Leverkusen Real Madrid
Fase de grups partit 1 15/09/2004 Roma Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 1 15/09/2004 Olympique Lyonnais Manchester United
Fase de grups partit 1 15/09/2004 Fenerbahçe Sparta Praha
Fase de grups partit 1 15/09/2004 Maccabi Tel Aviv Bayern München
Fase de grups partit 1 15/09/2004 Ajax Juventus
Fase de grups partit 2 28/09/2004 Monaco Deportivo de La Coruña
Fase de grups partit 2 28/09/2004 Juventus Maccabi Tel Aviv
Fase de grups partit 2 28/09/2004 Sparta Praha Olympique Lyonnais
Fase de grups partit 2 28/09/2004 Manchester United Fenerbahçe
Fase de grups partit 2 28/09/2004 Olympiacos Liverpool
Fase de grups partit 2 28/09/2004 Bayern München Ajax
Fase de grups partit 2 28/09/2004 Real Madrid Roma
Fase de grups partit 2 28/09/2004 Dynamo Kyiv Bayer Leverkusen
Fase de grups partit 2 29/09/2004 PSV Panathinaikos
Fase de grups partit 2 29/09/2004 Rosenborg Arsenal
Fase de grups partit 2 29/09/2004 Milan Celtic
Fase de grups partit 2 29/09/2004 Werder Bremen Valencia
Fase de grups partit 2 29/09/2004 Anderlecht Inter
Fase de grups partit 2 29/09/2004 CSKA Moskva PSG
Fase de grups partit 2 29/09/2004 Chelsea Porto
Fase de grups partit 2 29/09/2004 Barcelona Shakhtar
Fase de grups partit 3 19/10/2004 Fenerbahçe Olympique Lyonnais
Fase de grups partit 3 19/10/2004 Sparta Praha Manchester United
Fase de grups partit 3 19/10/2004 Juventus Bayern München
Fase de grups partit 3 19/10/2004 Monaco Olympiacos
Fase de grups partit 3 19/10/2004 Liverpool Deportivo de La Coruña
Fase de grups partit 3 19/10/2004 Real Madrid Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 3 19/10/2004 Ajax Maccabi Tel Aviv
Fase de grups partit 3 19/10/2004 Bayer Leverkusen Roma
Fase de grups partit 3 20/10/2004 PSG Porto
Fase de grups partit 3 20/10/2004 Chelsea CSKA Moskva
Fase de grups partit 3 20/10/2004 Valencia Inter
Fase de grups partit 3 20/10/2004 Anderlecht Werder Bremen
Fase de grups partit 3 20/10/2004 Shakhtar Celtic
Fase de grups partit 3 20/10/2004 Milan Barcelona
Fase de grups partit 3 20/10/2004 Panathinaikos Arsenal
Fase de grups partit 3 20/10/2004 Rosenborg PSV
Fase de grups partit 4 02/11/2004 PSV Rosenborg
Fase de grups partit 4 02/11/2004 Arsenal Panathinaikos
Fase de grups partit 4 02/11/2004 Barcelona Milan
Fase de grups partit 4 02/11/2004 Werder Bremen Anderlecht
Fase de grups partit 4 02/11/2004 Inter Valencia
Fase de grups partit 4 02/11/2004 CSKA Moskva Chelsea
Fase de grups partit 4 02/11/2004 Porto PSG
Fase de grups partit 4 02/11/2004 Celtic Shakhtar
Fase de grups partit 4 03/11/2004 Maccabi Tel Aviv Ajax
Fase de grups partit 4 03/11/2004 Manchester United Sparta Praha
Fase de grups partit 4 03/11/2004 Bayern München Juventus
Fase de grups partit 4 03/11/2004 Roma Bayer Leverkusen
Fase de grups partit 4 03/11/2004 Olympique Lyonnais Fenerbahçe
Fase de grups partit 4 03/11/2004 Olympiacos Monaco
Fase de grups partit 4 03/11/2004 Deportivo de La Coruña Liverpool
Fase de grups partit 4 03/11/2004 Dynamo Kyiv Real Madrid
Fase de grups partit 5 23/11/2004 Olympiacos Deportivo de La Coruña
Fase de grups partit 5 23/11/2004 Real Madrid Bayer Leverkusen
Fase de grups partit 5 23/11/2004 Dynamo Kyiv Roma
Fase de grups partit 5 23/11/2004 Juventus Ajax
Fase de grups partit 5 23/11/2004 Bayern München Maccabi Tel Aviv
Fase de grups partit 5 23/11/2004 Sparta Praha Fenerbahçe
Fase de grups partit 5 23/11/2004 Manchester United Olympique Lyonnais
Fase de grups partit 5 23/11/2004 Monaco Liverpool
Fase de grups partit 5 24/11/2004 CSKA Moskva Porto
Fase de grups partit 5 24/11/2004 Rosenborg Panathinaikos
Fase de grups partit 5 24/11/2004 PSV Arsenal
Fase de grups partit 5 24/11/2004 Milan Shakhtar
Fase de grups partit 5 24/11/2004 Barcelona Celtic
Fase de grups partit 5 24/11/2004 Anderlecht Valencia
Fase de grups partit 5 24/11/2004 Werder Bremen Inter
Fase de grups partit 5 24/11/2004 Chelsea PSG
Fase de grups partit 6 07/12/2004 Valencia Werder Bremen
Fase de grups partit 6 07/12/2004 Porto Chelsea
Fase de grups partit 6 07/12/2004 PSG CSKA Moskva
Fase de grups partit 6 07/12/2004 Inter Anderlecht
Fase de grups partit 6 07/12/2004 Panathinaikos PSV
Fase de grups partit 6 07/12/2004 Celtic Milan
Fase de grups partit 6 07/12/2004 Shakhtar Barcelona
Fase de grups partit 6 07/12/2004 Arsenal Rosenborg
Fase de grups partit 6 08/12/2004 Bayer Leverkusen Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 6 08/12/2004 Liverpool Olympiacos
Fase de grups partit 6 08/12/2004 Deportivo de La Coruña Monaco
Fase de grups partit 6 08/12/2004 Ajax Bayern München
Fase de grups partit 6 08/12/2004 Roma Real Madrid
Fase de grups partit 6 08/12/2004 Fenerbahçe Manchester United
Fase de grups partit 6 08/12/2004 Olympique Lyonnais Sparta Praha
Fase de grups partit 6 08/12/2004 Maccabi Tel Aviv Juventus
Vuitens de final (anada) 22/02/2005 Liverpool Bayer Leverkusen
Vuitens de final (anada) 22/02/2005 Real Madrid Juventus
Vuitens de final (anada) 22/02/2005 PSV Monaco
Vuitens de final (anada) 22/02/2005 Bayern München Arsenal
Vuitens de final (anada) 23/02/2005 Porto Inter
Vuitens de final (anada) 23/02/2005 Barcelona Chelsea
Vuitens de final (anada) 23/02/2005 Manchester United Milan
Vuitens de final (anada) 23/02/2005 Werder Bremen Olympique Lyonnais
Vuitens de final (tornada) 08/03/2005 Olympique Lyonnais Werder Bremen
Vuitens de final (tornada) 08/03/2005 Milan Manchester United
Vuitens de final (tornada) 08/03/2005 Chelsea Barcelona
Vuitens de final (tornada) 09/03/2005 Bayer Leverkusen Liverpool
Vuitens de final (tornada) 09/03/2005 Monaco PSV
Vuitens de final (tornada) 09/03/2005 Arsenal Bayern München
Vuitens de final (tornada) 09/03/2005 Juventus Real Madrid
Vuitens de final (tornada) 15/03/2005 Inter Porto
Quarts de final (anada) 05/04/2005 Liverpool Juventus
Quarts de final (anada) 05/04/2005 Olympique Lyonnais PSV
Quarts de final (anada) 06/04/2005 Milan Inter
Quarts de final (anada) 06/04/2005 Chelsea Bayern München
Quarts de final (tornada) 12/04/2005 Bayern München Chelsea
Quarts de final (tornada) 12/04/2005 Inter Milan
Quarts de final (tornada) 13/04/2005 PSV Olympique Lyonnais
Quarts de final (tornada) 13/04/2005 Juventus Liverpool
Semifinal (anada) 26/04/2005 Milan PSV
Semifinal (anada) 27/04/2005 Chelsea Liverpool
Semifinal (tornada) 03/05/2005 Liverpool Chelsea
Semifinal (tornada) 04/05/2005 PSV Milan
Final 25/05/2005 Milan Liverpool

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Adriano InterInter
101.11
Van Nistelrooy Manchester UnitedManchester United
81.14
Makaay Bayern MünchenBayern München
70.88
Shevchenko MilanMilan
60.60
Wiltord Olympique LyonnaisOlympique Lyonnais
60.75
França Bayer LeverkusenBayer Leverkusen
60.86
Crespo MilanMilan
60.60
Martins InterInter
50.63
Klasnić Werder BremenWerder Bremen
50.71
Essien Olympique LyonnaisOlympique Lyonnais
50.50
    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Van Nistelrooy Manchester UnitedManchester United
81.14
Makaay Bayern MünchenBayern München
70.88
Adriano InterInter
70.78
Wiltord Olympique LyonnaisOlympique Lyonnais
60.75
Crespo MilanMilan
60.60
Shevchenko MilanMilan
60.60
Klasnić Werder BremenWerder Bremen
50.71
Essien Olympique LyonnaisOlympique Lyonnais
50.50
Martins InterInter
50.63
Henry ArsenalArsenal
50.63
    Nom Equip Pos Minuts
Hyypiä LiverpoolLiverpool
1380
Carragher LiverpoolLiverpool
1360
Riise LiverpoolLiverpool
1355
Lee Young Pyo PSVPSV
1290
Van Bommel PSVPSV
1290
Park PSVPSV
1199
Alex PSVPSV
1186
Dida MilanMilan
1183
Bouma PSVPSV
1160
Maldini MilanMilan
1156
    Nom Equip Pos Grogues
Ponte Bayer LeverkusenBayer Leverkusen
5
Jorge Costa PortoPorto
4
Kežman ChelseaChelsea
4
Radoslav Kováč Sparta PrahaSparta Praha
4
Besnik Hasi AnderlechtAnderlecht
4
Walter Samuel Real MadridReal Madrid
4
Córdoba InterInter
4
Māris Verpakovskis Dynamo KyivDynamo Kyiv
4
Hamann LiverpoolLiverpool
4
Baroš LiverpoolLiverpool
3
    Nom Equip Pos Vermelles
Servet Çetin FenerbahçeFenerbahçe
2
Voronin Bayer LeverkusenBayer Leverkusen
1
Marchena ValenciaValencia
1
Panucci RomaRoma
1
De Rossi RomaRoma
1
Park PSVPSV
1
Cosmin Barcauan ShakhtarShakhtar
1
Anatoliy Tymoshchuk ShakhtarShakhtar
1
Adriano InterInter
1
Karel Poborský Sparta PrahaSparta Praha
1
Gols:
561
Promig golejador:
2.74
Targetes Grogues:
705
Targetes Grogues Per Partit:
3.44
Expulsions:
42
Expulsions Per Partit:
0.20
Victòries locals:
110
Victòries visitants:
54
Empats:
41
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Juventus: 6 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Anderlecht: 6 Partits
Millor ratxa no perdent:
Inter: 10 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Sparta Praga: 6 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Liverpool
Inglaterra
15 8 4 3
53%
26%
21%
20 10 25 0
PSV
Països Baixos
14 7 3 4
50%
21%
29%
21 15 19 1
Milan
Italia
13 9 2 2
69%
15%
16%
23 9 16 0
Inter
Italia
12 6 4 2
50%
33%
17%
23 12 21 1
Juventus
Italia
12 7 3 2
58%
25%
17%
15 7 27 1
Chelsea
Inglaterra
12 6 2 4
50%
16%
34%
21 13 20 1
Shakhtar
Ucrania
10 5 1 4
50%
10%
40%
15 13 13 4
Bayer Leverkusen
Alemanya
10 4 2 4
40%
20%
40%
21 15 23 1
Real Madrid
Espanya
10 6 2 2
60%
20%
20%
17 11 16 1
Bayern München
Alemanya
10 5 1 4
50%
10%
40%
20 13 16 0
Rosenborg
Noruega
10 4 2 4
40%
20%
40%
15 17 8 0
Sparta Praha
República Txeca
10 2 2 6
20%
20%
60%
8 17 13 1
Monaco
França
10 6 0 4
60%
40%
19 7 14 2
Maccabi Tel Aviv
Israel
10 4 2 4
40%
20%
40%
9 12 21 1
CSKA Moskva
Rússia
10 4 3 3
40%
30%
30%
10 7 18 1
Manchester United
Inglaterra
10 5 2 3
50%
20%
30%
19 12 15 0
Olympique Lyonnais
França
10 6 3 1
60%
30%
10%
29 12 10 0
Barcelona
Espanya
8 4 1 3
50%
12%
38%
13 11 7 0
Deportivo de La Coruña
Espanya
8 1 3 4
12%
37%
51%
3 9 16 0
Anderlecht
Bèlgica
8 1 0 7
12%
88%
7 18 13 0
Dynamo Kyiv
Ucrania
8 4 1 3
50%
12%
38%
14 10 17 1
Werder Bremen
Alemanya
8 4 1 3
50%
12%
38%
14 16 18 1
Porto
Portugal
8 2 3 3
25%
37%
38%
6 10 20 0
Arsenal
Inglaterra
8 3 4 1
37%
50%
13%
13 9 10 2
Panathinaikos
Grecia
6 2 3 1
33%
50%
17%
11 8 13 0
Fenerbahçe
Turquia
6 3 0 3
50%
50%
10 13 11 2
Roma
Italia
6 0 1 5
16%
84%
4 16 14 4
Gorica
Eslovenia
6 3 0 3
50%
50%
13 14 9 1
Ajax
Països Baixos
6 1 1 4
16%
16%
68%
6 10 9 0
Valencia
Espanya
6 2 1 3
33%
16%
51%
6 10 17 2
Shelbourne
Irlanda
6 1 3 2
16%
50%
34%
6 8 11 1
Celtic
Escocia
6 1 2 3
16%
33%
51%
4 10 12 0
PSG
França
6 1 2 3
16%
33%
51%
3 8 10 1
Olympiacos
Grecia
6 3 1 2
50%
16%
34%
5 5 16 1
Djurgårdens
Suecia
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 6 3 0
Kaunas
Lituania
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 3 6 0
Neftçi
Azerbaijan
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 4 7 0
Wisła Kraków
Polonia
4 2 0 2
50%
50%
12 7 6 0
Pyunik
Armenia
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 6 6 1
Trabzonspor
Turquia
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 4 3 0
Dinamo București
Rumania
4 2 0 2
50%
50%
3 5 6 1
Helsinki
Finlandia
4 2 1 1
50%
25%
25%
2 1 4 0
Crvena Zvezda
Serbia
4 2 1 1
50%
25%
25%
8 9 7 2
Sheriff Tiraspol
Moldavia
4 1 0 3
25%
75%
3 5 5 1
WIT Georgia
Georgia
4 1 0 3
25%
75%
7 14 6 1
Club Brugge
Bèlgica
4 2 1 1
50%
25%
25%
9 6 6 0
Tirana
Albania
4 2 0 2
50%
50%
5 4 10 0
Ferencváros
Hungria
4 2 0 2
50%
50%
4 5 13 0
Skonto
Letonia
4 2 1 1
50%
25%
25%
8 5 3 0
Maccabi Haifa
Israel
2 0 0 2
100%
3 5 4 1
Baník Ostrava
República Txeca
2 1 0 1
50%
50%
2 6 1 0
Žilina
Eslovaquia
2 0 0 2
100%
0 2 4 0
Rangers
Escocia
2 0 1 1
50%
50%
2 3 6 0
Široki Brijeg
Bosnia-Herzegovina
2 1 0 1
50%
50%
2 2 3 0
Pobeda
Macedonia del Nord
2 0 1 1
50%
50%
2 4 7 1
Linfield
Irlanda del Nord
2 0 0 2
100%
0 2 3 0
Gomel
Bielorrusia
2 1 0 1
50%
50%
1 2 7 0
HB
Islas Feroe
2 1 0 1
50%
50%
3 5 3 0
Jeunesse d'Esch
Luxemburg
2 1 0 1
50%
50%
1 2 4 0
Flora
Estonia
2 0 0 2
100%
3 7 3 0
Rhyl
Gales
2 0 0 2
100%
1 7 4 0
KR
Islandia
2 0 2 0
100%
2 2 2 0
København
Dinamarca
2 1 0 1
50%
50%
2 6 6 0
APOEL
Chipre
2 0 1 1
50%
50%
3 4 7 0
Hajduk Split
Croacia
2 1 0 1
50%
50%
3 4 4 0
Lokomotiv Plovdiv
Bulgaria
2 0 0 2
100%
0 6 4 1
Young Boys
Suïssa
2 0 1 1
50%
50%
2 5 5 0
Grazer AK
Austria
2 1 0 1
50%
50%
1 2 6 1
PAOK
Grecia
2 0 0 2
100%
0 4 2 0
Benfica
Portugal
2 1 0 1
50%
50%
1 3 4 1
Basel
Suïssa
2 0 1 1
50%
50%
2 5 5 0
Sliema Wanderers
Malta
2 0 0 2
100%
1 6 2 0