lbl_CampeonesFerias
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa de la Lliga 2ª B1983-84 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (anada) 02/06/1984 Hospitalet Gimnástico de Tarragona
Ronda 1 (anada) 03/06/1984 Badajoz Talavera
Ronda 1 (anada) 03/06/1984 Balompédica Linense Xerez
Ronda 1 (anada) 03/06/1984 Córdoba Antequerano
Ronda 1 (anada) 03/06/1984 Binéfar Huesca
Ronda 1 (anada) 03/06/1984 Lérida FC Andorra
Ronda 1 (anada) 03/06/1984 Sestao Logroñés
Ronda 1 (anada) 03/06/1984 Lorca Alcoyano
Ronda 1 (anada) 03/06/1984 RSD Alcalá Parla
Ronda 1 (tornada) 06/06/1984 Logroñés Sestao
Ronda 1 (tornada) 06/06/1984 Alcoyano Lorca
Ronda 1 (tornada) 06/06/1984 Talavera Badajoz
Ronda 1 (tornada) 06/06/1984 Xerez Balompédica Linense
Ronda 1 (tornada) 06/06/1984 Huesca Binéfar
Ronda 1 (tornada) 06/06/1984 FC Andorra Lérida
Ronda 1 (tornada) 06/06/1984 Antequerano Córdoba
Ronda 1 (tornada) 06/06/1984 Gimnástico de Tarragona Hospitalet
Ronda 1 (tornada) 06/06/1984 Parla RSD Alcalá
Ronda 2 (anada) 10/06/1984 Lérida Andorra
Ronda 2 (tornada) 13/06/1984 Andorra Lérida
Semifinal (anada) 16/06/1984 Antequerano Badajoz
Semifinal (anada) 16/06/1984 RSD Alcalá Calvo Sotelo
Semifinal (anada) 16/06/1984 Logroñés Binéfar
Semifinal (anada) 16/06/1984 Lérida Gimnástico de Tarragona
Semifinal (tornada) 21/06/1984 Calvo Sotelo RSD Alcalá
Semifinal (tornada) 21/06/1984 Badajoz Antequerano
Semifinal (tornada) 21/06/1984 Gimnástico de Tarragona Lérida
Semifinal (tornada) 21/06/1984 Binéfar Logroñés
Final (anada) 26/06/1984 Logroñés Gimnástico de Tarragona
Final (anada) 26/06/1984 Antequerano RSD Alcalá
Final (tornada) 30/06/1984 RSD Alcalá Antequerano
Final (tornada) 30/06/1984 Gimnástico de Tarragona Logroñés

Top 10

  Nom Equip Pos Minuts
Santiago Gimnástico de Tarragona
600
Palomo Gimnástico de Tarragona
600
Javi Antequerano
600
Antonio Manuel Antequerano
600
Juan Carlos Antequerano
600
Subirats Gimnástico de Tarragona
600
Azquez Antequerano
600
Ernesto Antequerano
600
Noly Logroñés
600
Rodolfo Logroñés
600
  Nom Equip Pos Grogues
Cunillera Gimnástico de Tarragona
4
Oliva Lérida
3
Filgueira Lérida
3
Carrasco Alcoyano
2
Muñoz Talavera
2
Benito RSD Alcalá
2
Martín II RSD Alcalá
2
Aido Antequerano
2
Ernesto Antequerano
2
Godoy Antequerano
2
  Nom Equip Pos Vermelles
Ortuondo Córdoba
1
Benito Antequerano
1
Palau Lérida
1
Echevarría Sestao
1
José Antonio Sestao
1
Mendilibar Logroñés
1
Barrachina Binéfar
1
Parejo Gimnástico de Tarragona
1
Eloy Gimnástico de Tarragona
1
Colás Logroñés
1
Gols:
92
Gols Per Partit:
2.88
Targetes Grogues:
84
Targetes Grogues Per Partit:
2.63
Expulsions:
10
Expulsions Per Partit:
0.31
Victòries locals:
16
Victòries visitants:
6
Empats:
10
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Badajoz: 2 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Talavera: 2 Partits
Millor ratxa no perdent:
Lérida: 5 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Antequerano: 5 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Gimnástico de Tarragona 6 3 1 2
50%
16%
34%
12 7 11 2
RSD Alcalá 6 2 3 1
33%
50%
17%
6 3 8 0
Antequerano 6 1 4 1
16%
66%
18%
6 5 9 1
Logroñés 6 3 1 2
50%
16%
34%
13 11 7 2
Lérida 6 3 2 1
50%
33%
17%
7 6 8 1
Badajoz 4 2 2 0
50%
50%
7 3 5 0
Binéfar 4 1 1 2
25%
25%
50%
6 6 7 1
Hospitalet 2 1 0 1
50%
50%
2 5 1 0
Parla 2 0 1 1
50%
50%
0 2 0 0
Alcoyano 2 0 1 1
50%
50%
2 4 4 0
Lorca 2 1 1 0
50%
50%
4 2 4 0
Sestao 2 1 0 1
50%
50%
4 4 3 2
Huesca 2 1 0 1
50%
50%
2 4 3 0
Andorra 2 0 0 2
100%
2 4 1 0
Córdoba 2 1 0 1
50%
50%
2 3 2 1
Xerez 2 1 1 0
50%
50%
8 4 1 0
Balompédica Linense 2 0 1 1
50%
50%
4 8 0 0
Talavera 2 0 0 2
100%
2 6 5 0
FC Andorra 2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 0
Calvo Sotelo 2 1 0 1
50%
50%
1 2 1 0
Notificar error