2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa de la Lliga 2ª B1983-84 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (anada) 02/06/1984 Hospitalet Gimnástico de Tarragona
Ronda 1 (anada) 03/06/1984 Balompédica Linense Xerez
Ronda 1 (anada) 03/06/1984 Binéfar Huesca
Ronda 1 (anada) 03/06/1984 Córdoba Antequerano
Ronda 1 (anada) 03/06/1984 RSD Alcalá Parla
Ronda 1 (anada) 03/06/1984 Badajoz Talavera
Ronda 1 (anada) 03/06/1984 Lleida FC Andorra
Ronda 1 (anada) 03/06/1984 Sestao Logroñés
Ronda 1 (anada) 03/06/1984 Lorca Alcoyano
Ronda 1 (tornada) 06/06/1984 Xerez Balompédica Linense
Ronda 1 (tornada) 06/06/1984 Parla RSD Alcalá
Ronda 1 (tornada) 06/06/1984 Talavera Badajoz
Ronda 1 (tornada) 06/06/1984 Logroñés Sestao
Ronda 1 (tornada) 06/06/1984 Alcoyano Lorca
Ronda 1 (tornada) 06/06/1984 Gimnástico de Tarragona Hospitalet
Ronda 1 (tornada) 06/06/1984 Antequerano Córdoba
Ronda 1 (tornada) 06/06/1984 FC Andorra Lleida
Ronda 1 (tornada) 06/06/1984 Huesca Binéfar
Ronda 2 (anada) 10/06/1984 Lleida Andorra
Ronda 2 (tornada) 13/06/1984 Andorra Lleida
Semifinal (anada) 16/06/1984 Antequerano Badajoz
Semifinal (anada) 16/06/1984 RSD Alcalá Calvo Sotelo
Semifinal (anada) 16/06/1984 Logroñés Binéfar
Semifinal (anada) 16/06/1984 Lleida Gimnástico de Tarragona
Semifinal (tornada) 21/06/1984 Badajoz Antequerano
Semifinal (tornada) 21/06/1984 Calvo Sotelo RSD Alcalá
Semifinal (tornada) 21/06/1984 Binéfar Logroñés
Semifinal (tornada) 21/06/1984 Gimnástico de Tarragona Lleida
Final (anada) 26/06/1984 Logroñés Gimnástico de Tarragona
Final (anada) 26/06/1984 Antequerano RSD Alcalá
Final (tornada) 30/06/1984 RSD Alcalá Antequerano
Final (tornada) 30/06/1984 Gimnástico de Tarragona Logroñés

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Masqué Gimnástico de TarragonaGimnástico de Tarragona
71.17
Pinki LleidaLleida
40.67
Antón LogroñésLogroñés
40.67
Paco Miranda BadajozBadajoz
30.75
Dávila XerezXerez
31.50
Torres XerezXerez
31.50
Robles RSD AlcaláRSD Alcalá
30.50
Doménech AntequeranoAntequerano
30.50
Larrañaga BinéfarBinéfar
20.50
Tienza BadajozBadajoz
20.50
Gols:
92
Promig golejador:
2.88
Targetes Grogues:
84
Targetes Grogues Per Partit:
2.63
Expulsions:
10
Expulsions Per Partit:
0.31
Victòries locals:
16
Victòries visitants:
8
Empats:
8
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Badajoz: 2 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Talavera: 2 Partits
Millor ratxa no perdent:
Lleida: 5 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Binéfar: 3 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Gimnástico de Tarragona
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
12 7 11 2
Logroñés
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
13 11 7 2
Antequerano
Espanya
6 3 2 1
50%
33%
17%
6 5 9 1
RSD Alcalá
Espanya
6 2 2 2
33%
33%
34%
6 3 8 0
Lleida
Espanya
6 3 2 1
50%
33%
17%
7 6 8 1
Binéfar
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
6 6 7 1
Badajoz
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 3 5 0
Hospitalet
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 5 1 0
Alcoyano
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 4 4 0
Lorca
Espanya
2 1 1 0
50%
50%
4 2 4 0
Sestao
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 4 3 2
FC Andorra
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 0
Parla
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 2 0 0
Andorra
Espanya
2 0 0 2
100%
2 4 1 0
Córdoba
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 3 2 1
Huesca
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 4 3 0
Xerez
Espanya
2 1 1 0
50%
50%
8 4 1 0
Balompédica Linense
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
4 8 0 0
Talavera
Espanya
2 0 0 2
100%
2 6 5 0
Calvo Sotelo
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 2 1 0