2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

Copa de la Lliga 2ª B1982-83 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (anada) 28/05/1983 Lleida Binéfar
Ronda 1 (anada) 28/05/1983 Gimnástico de Tarragona Reus
Ronda 1 (anada) 28/05/1983 San Fernando Racing Portuense
Ronda 1 (anada) 28/05/1983 RSD Alcalá Torrejón
Ronda 1 (anada) 29/05/1983 Algeciras AD Ceuta
Ronda 1 (anada) 29/05/1983 Fuengirola Antequerano
Vuitens de final (anada) 30/05/1983 Jaén Calvo Sotelo
Ronda 1 (tornada) 01/06/1983 Racing Portuense San Fernando
Ronda 1 (tornada) 02/06/1983 AD Ceuta Algeciras
Ronda 1 (tornada) 02/06/1983 Antequerano Fuengirola
Vuitens de final (anada) 02/06/1983 Talavera Badajoz
Ronda 1 (tornada) 02/06/1983 Binéfar Lleida
Ronda 1 (tornada) 02/06/1983 Reus Gimnástico de Tarragona
Ronda 1 (tornada) 02/06/1983 Torrejón RSD Alcalá
Ronda 2 (anada) 04/06/1983 Sporting Atlético Cultural Leonesa
Ronda 2 (anada) 04/06/1983 Erandio Sestao
Vuitens de final (tornada) 05/06/1983 Calvo Sotelo Jaén
Ronda 2 (anada) 05/06/1983 Burgos Logroñés
Ronda 2 (anada) 05/06/1983 FC Andorra Binéfar
Vuitens de final (anada) 05/06/1983 Racing Portuense Tenerife
Vuitens de final (anada) 05/06/1983 RSD Alcalá Parla
Vuitens de final (anada) 05/06/1983 Ibiza Poblense
Vuitens de final (anada) 05/06/1983 AD Ceuta Antequerano
Vuitens de final (anada) 05/06/1983 Alcoyano Albacete
Ronda 2 (anada) 05/06/1983 Racing de Ferrol Compostela
Ronda 2 (anada) 05/06/1983 Andorra Huesca
Ronda 2 (anada) 05/06/1983 Hospitalet Gimnástico de Tarragona
Vuitens de final (tornada) 06/06/1983 Badajoz Talavera
Ronda 2 (tornada) 08/06/1983 Binéfar FC Andorra
Vuitens de final (tornada) 08/06/1983 Poblense Ibiza
Ronda 2 (tornada) 08/06/1983 Compostela Racing de Ferrol
Ronda 2 (tornada) 08/06/1983 Huesca Andorra
Ronda 2 (tornada) 08/06/1983 Logroñés Burgos
Ronda 2 (tornada) 08/06/1983 Cultural Leonesa Sporting Atlético
Ronda 2 (tornada) 08/06/1983 Gimnástico de Tarragona Hospitalet
Ronda 2 (tornada) 08/06/1983 Sestao Erandio
Vuitens de final (tornada) 08/06/1983 Tenerife Racing Portuense
Vuitens de final (tornada) 08/06/1983 Antequerano AD Ceuta
Vuitens de final (tornada) 08/06/1983 Albacete Alcoyano
Vuitens de final (tornada) 08/06/1983 Parla RSD Alcalá
Quarts de final (anada) 11/06/1983 RSD Alcalá Badajoz
Quarts de final (anada) 11/06/1983 Gimnástico de Tarragona Osasuna Promesas
Quarts de final (anada) 11/06/1983 Calvo Sotelo Granada
Quarts de final (anada) 11/06/1983 Compostela Sporting Atlético
Quarts de final (anada) 12/06/1983 Tenerife AD Ceuta
Quarts de final (anada) 12/06/1983 Andorra FC Andorra
Quarts de final (anada) 12/06/1983 Logroñés Erandio
Quarts de final (tornada) 14/06/1983 Sporting Atlético Compostela
Quarts de final (tornada) 15/06/1983 Granada Calvo Sotelo
Quarts de final (tornada) 15/06/1983 FC Andorra Andorra
Quarts de final (tornada) 15/06/1983 Badajoz RSD Alcalá
Quarts de final (tornada) 15/06/1983 AD Ceuta Tenerife
Quarts de final (tornada) 15/06/1983 Osasuna Promesas Gimnástico de Tarragona
Quarts de final (tornada) 15/06/1983 Erandio Logroñés
Semifinal (anada) 18/06/1983 RSD Alcalá AD Ceuta
Semifinal (anada) 18/06/1983 Granada Albacete
Semifinal (anada) 19/06/1983 Andorra Gimnástico de Tarragona
Semifinal (anada) 19/06/1983 Logroñés Sporting Atlético
Semifinal (tornada) 22/06/1983 Sporting Atlético Logroñés
Semifinal (tornada) 22/06/1983 Gimnástico de Tarragona Andorra
Semifinal (tornada) 22/06/1983 Albacete Granada
Semifinal (tornada) 22/06/1983 AD Ceuta RSD Alcalá
Final (anada) 25/06/1983 RSD Alcalá Albacete
Final (anada) 26/06/1983 Gimnástico de Tarragona Sporting Atlético
Final (tornada) 29/06/1983 Sporting Atlético Gimnástico de Tarragona
Final (tornada) 29/06/1983 Albacete RSD Alcalá

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Rivas AntequeranoAntequerano
51.67
Iraola Gimnástico de TarragonaGimnástico de Tarragona
40.44
Tocornal Sporting AtléticoSporting Atlético
40.50
Emilio AndorraAndorra
30.50
Eulate AlbaceteAlbacete
30.60
Sanz LogroñésLogroñés
31.50
Bañeras Gimnástico de TarragonaGimnástico de Tarragona
30.30
Álvarez AlbaceteAlbacete
30.50
Benito RSD AlcaláRSD Alcalá
30.30
Toño ErandioErandio
31.00
    Nom Equip Pos Minuts
Palomo Gimnástico de TarragonaGimnástico de Tarragona
930
Chea Gimnástico de TarragonaGimnástico de Tarragona
930
Eloy Gimnástico de TarragonaGimnástico de Tarragona
930
Subirats Gimnástico de TarragonaGimnástico de Tarragona
902
Jose María RSD AlcaláRSD Alcalá
900
Benito RSD AlcaláRSD Alcalá
900
Fernández RSD AlcaláRSD Alcalá
900
Iraola Gimnástico de TarragonaGimnástico de Tarragona
820
Bañeras Gimnástico de TarragonaGimnástico de Tarragona
810
Iñaki Gimnástico de TarragonaGimnástico de Tarragona
795
    Nom Equip Pos Grogues
Iñaki Gimnástico de TarragonaGimnástico de Tarragona
3
Santiago Gimnástico de TarragonaGimnástico de Tarragona
3
Aido AntequeranoAntequerano
3
Jose María RSD AlcaláRSD Alcalá
3
Paco Vidal AD CeutaAD Ceuta
3
Brualla AndorraAndorra
3
Robles RSD AlcaláRSD Alcalá
2
Berdejo AndorraAndorra
2
Baeta AndorraAndorra
2
Ramírez AD CeutaAD Ceuta
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Villa TorrejónTorrejón
1
Navarro AD CeutaAD Ceuta
1
Ramírez AD CeutaAD Ceuta
1
Pedrito Calvo SoteloCalvo Sotelo
1
Miguel RSD AlcaláRSD Alcalá
1
Valverde ParlaParla
1
Barrios AlcoyanoAlcoyano
1
Terry AlcoyanoAlcoyano
1
Paco Vidal AD CeutaAD Ceuta
1
Pino AntequeranoAntequerano
1
Gols:
180
Promig golejador:
2.73
Targetes Grogues:
163
Targetes Grogues Per Partit:
2.47
Expulsions:
32
Expulsions Per Partit:
0.48
Victòries locals:
35
Victòries visitants:
14
Empats:
17
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Albacete: 5 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Granada: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Gimnástico de Tarragona: 9 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Erandio: 3 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Gimnástico de Tarragona
Espanya
10 6 3 1
60%
30%
10%
12 6 11 0
RSD Alcalá
Espanya
10 5 3 2
50%
30%
20%
14 12 12 4
Sporting Atlético
Espanya
8 4 2 2
50%
25%
25%
10 6 10 0
AD Ceuta
Espanya
8 3 1 4
37%
12%
51%
11 9 10 3
Logroñés
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
14 8 4 0
Andorra
Espanya
6 2 3 1
33%
50%
17%
9 8 11 1
Albacete
Espanya
6 5 1 0
83%
16%
1%
15 5 6 0
Granada
Espanya
4 1 0 3
25%
75%
6 8 6 0
Erandio
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 6 4 1
Badajoz
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 3 0
Calvo Sotelo
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
8 6 3 1
Antequerano
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
11 7 6 1
Compostela
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 3 8 0
Racing Portuense
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
7 7 5 2
Binéfar
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
6 6 2 0
FC Andorra
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
8 9 3 1
Tenerife
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
5 5 3 0
Racing de Ferrol
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 3 1 2
Alcoyano
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
3 5 2 2
Huesca
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 3 7 2
Poblense
Espanya
2 2 0 0
100%
2 0 1 0
Hospitalet
Espanya
2 0 0 2
100%
1 3 1 0
Ibiza
Espanya
2 0 0 2
100%
0 2 0 0
Parla
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 5 7 2
Cultural Leonesa
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 1 0
Sestao
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 4 3 1
Osasuna Promesas
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 2 5 0
Talavera
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 3 3 1
Jaén
Espanya
2 0 0 2
100%
1 3 0 0
Fuengirola
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 8 5 2
Algeciras
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 1
Torrejón
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 1
San Fernando
Espanya
2 0 0 2
100%
3 6 5 2
Reus
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 2 1
Burgos
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 8 3 1
Lleida
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0