Competicions
Clubs
Rankings
Selecció
Jugadors
Entrenadors
Àrbitres
Comunitat
Competicions
Clubs
Rankings
Selecció
Comunitat
Més
Jugadors
Entrenadors
Àrbitres
Competicions
Clubs
Rankings
Selecció
Més
Comunitat
Jugadors
Entrenadors
Àrbitres
Competicions
Clubs
Més
Rankings
Selecció
Comunitat
Jugadors
Entrenadors
Àrbitres
CA
Español
English
Català
Jugadors, Entrenadors, Àrbitres
Equips
Partits
Recordar
Restablir
1ª Div.
2ª Div.
1ª RFEF
2ª RFEF
Premier League
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Primeira Liga
Eredivisie
Brasileirão
Primera Argentina
Süper Lig
2023-24
2013-14
2003-04
1993-94
1983-84
1973-74
1963-64
1953-54
1943-44
1933-34
2022-23
2012-13
2002-03
1992-93
1982-83
1972-73
1962-63
1952-53
1942-43
1932-33
2021-22
2011-12
2001-02
1991-92
1981-82
1971-72
1961-62
1951-52
1941-42
1931-32
2020-21
2010-11
2000-01
1990-91
1980-81
1970-71
1960-61
1950-51
1940-41
1930-31
2019-20
2009-10
1999-00
1989-90
1979-80
1969-70
1959-60
1949-50
1939-40
1929-30
2018-19
2008-09
1998-99
1988-89
1978-79
1968-69
1958-59
1948-49
1928-29
2017-18
2007-08
1997-98
1987-88
1977-78
1967-68
1957-58
1947-48
2016-17
2006-07
1996-97
1986-87
1976-77
1966-67
1956-57
1946-47
2015-16
2005-06
1995-96
1985-86
1975-76
1965-66
1955-56
1945-46
1935-36
2014-15
2004-05
1994-95
1984-85
1974-75
1964-65
1954-55
1944-45
1934-35
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
1987-88
1986-87
1985-86
1984-85
1983-84
1982-83
1981-82
1980-81
1979-80
1978-79
1977-78
1976-77
1975-76
1974-75
1973-74
1972-73
1971-72
1970-71
1969-70
1968-69
1967-68
1966-67
1965-66
1964-65
1963-64
1962-63
1961-62
1960-61
1959-60
1958-59
1957-58
1956-57
1955-56
1954-55
1953-54
1952-53
1951-52
1950-51
1949-50
1948-49
1947-48
1946-47
1945-46
1944-45
1943-44
1942-43
1941-42
1940-41
1939-40
1935-36
1934-35
1933-34
1932-33
1931-32
1930-31
1929-30
1928-29
2023-24
2013-14
2003-04
1993-94
1983-84
1973-74
1963-64 1
2
1953-54 1
2
1943-44
1933-34
2022-23
2012-13
2002-03
1992-93
1982-83
1972-73
1962-63 1
2
1952-53 1
2
1942-43 1
2
3
1932-33
2021-22
2011-12
2001-02
1991-92
1981-82
1971-72
1961-62 1
2
1951-52 1
2
1941-42 1
2
3
1931-32
2020-21
2010-11
2000-01
1990-91
1980-81
1970-71
1960-61 1
2
1950-51 1
2
1940-41 1
2
1930-31
2019-20
2009-10
1999-00
1989-90
1979-80
1969-70
1959-60 1
2
1949-50 1
2
1939-40 1
2
3
4
5
1929-30
2018-19
2008-09
1998-99
1988-89
1978-79
1968-69
1958-59 1
2
1948-49
1928-29 1
2
2017-18
2007-08
1997-98
1987-88
1977-78
1967-68 1
2
1957-58 1
2
1947-48
2016-17
2006-07
1996-97
1986-87
1976-77
1966-67 1
2
1956-57 1
2
1946-47
2015-16
2005-06
1995-96
1985-86
1975-76
1965-66 1
2
1955-56 1
2
1945-46
1935-36 1
2
3
2014-15
2004-05
1994-95
1984-85
1974-75
1964-65 1
2
1954-55 1
2
1944-45
1934-35 1
2
3
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
1987-88
1986-87
1985-86
1984-85
1983-84
1982-83
1981-82
1980-81
1979-80
1978-79
1977-78
1976-77
1975-76
1974-75
1973-74
1972-73
1971-72
1970-71
1969-70
1968-69
1967-68 1
2
1966-67 1
2
1965-66 1
2
1964-65 1
2
1963-64 1
2
1962-63 1
2
1961-62 1
2
1960-61 1
2
1959-60 1
2
1958-59 1
2
1957-58 1
2
1956-57 1
2
1955-56 1
2
1954-55 1
2
1953-54 1
2
1952-53 1
2
1951-52 1
2
1950-51 1
2
1949-50 1
2
1948-49
1947-48
1946-47
1945-46
1944-45
1943-44
1942-43 1
2
3
1941-42 1
2
3
1940-41 1
2
1939-40 1
2
3
4
5
1935-36 1
2
3
1934-35 1
2
3
1933-34
1932-33
1931-32
1930-31
1929-30
1928-29 1
2
2023-24 I
II
2022-23 I
II
2021-22 I
II
2023-24 I
II
2022-23 I
II
2021-22 I
II
2023-24 I
II
III
IV
V
2013-14 I
II
III
IV
2003-04 I
II
III
IV
1993-94 I
II
III
IV
1983-84 I
II
2022-23 I
II
III
IV
V
2012-13 I
II
III
IV
2002-03 I
II
III
IV
1992-93 I
II
III
IV
1982-83 I
II
2021-22 I
II
III
IV
V
2011-12 I
II
III
IV
2001-02 I
II
III
IV
1991-92 I
II
III
IV
1981-82 I
II
2020-21 I
II
III
IV
V
2010-11 I
II
III
IV
2000-01 I
II
III
IV
1990-91 I
II
III
IV
1980-81 I
II
2019-20 I
II
III
IV
2009-10 I
II
III
IV
1999-00 I
II
III
IV
1989-90 I
II
III
IV
1979-80 I
II
2018-19 I
II
III
IV
2008-09 I
II
III
IV
1998-99 I
II
III
IV
1988-89 I
II
III
IV
1978-79 I
II
2017-18 I
II
III
IV
2007-08 I
II
III
IV
1997-98 I
II
III
IV
1987-88 I
II
III
IV
1977-78 I
II
2016-17 I
II
III
IV
2006-07 I
II
III
IV
1996-97 I
II
III
IV
1986-87
2015-16 I
II
III
IV
2005-06 I
II
III
IV
1995-96 I
II
III
IV
1985-86 I
II
2014-15 I
II
III
IV
2004-05 I
II
III
IV
1994-95 I
II
III
IV
1984-85 I
II
2023-24 I
II
III
IV
V
2022-23 I
II
III
IV
V
2021-22 I
II
III
IV
V
2020-21 I
II
III
IV
V
2019-20 I
II
III
IV
2018-19 I
II
III
IV
2017-18 I
II
III
IV
2016-17 I
II
III
IV
2015-16 I
II
III
IV
2014-15 I
II
III
IV
2013-14 I
II
III
IV
2012-13 I
II
III
IV
2011-12 I
II
III
IV
2010-11 I
II
III
IV
2009-10 I
II
III
IV
2008-09 I
II
III
IV
2007-08 I
II
III
IV
2006-07 I
II
III
IV
2005-06 I
II
III
IV
2004-05 I
II
III
IV
2003-04 I
II
III
IV
2002-03 I
II
III
IV
2001-02 I
II
III
IV
2000-01 I
II
III
IV
1999-00 I
II
III
IV
1998-99 I
II
III
IV
1997-98 I
II
III
IV
1996-97 I
II
III
IV
1995-96 I
II
III
IV
1994-95 I
II
III
IV
1993-94 I
II
III
IV
1992-93 I
II
III
IV
1991-92 I
II
III
IV
1990-91 I
II
III
IV
1989-90 I
II
III
IV
1988-89 I
II
III
IV
1987-88 I
II
III
IV
1986-87
1985-86 I
II
1984-85 I
II
1983-84 I
II
1982-83 I
II
1981-82 I
II
1980-81 I
II
1979-80 I
II
1978-79 I
II
1977-78 I
II
2023-24
2013-14
2003-04
1993-94
2022-23
2012-13
2002-03
1992-93
2021-22
2011-12
2001-02
1991-92
2020-21
2010-11
2000-01
1990-91
2019-20
2009-10
1999-00
1989-90
2018-19
2008-09
1998-99
1988-89
2017-18
2007-08
1997-98
2016-17
2006-07
1996-97
2015-16
2005-06
1995-96
2014-15
2004-05
1994-95
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
2023-24
2013-14
2003-04
1993-94
1983-84
1973-74
1963-64
2022-23
2012-13
2002-03
1992-93
1982-83
1972-73
2021-22
2011-12
2001-02
1991-92
1981-82
1971-72
2020-21
2010-11
2000-01
1990-91
1980-81
1970-71
2019-20
2009-10
1999-00
1989-90
1979-80
1969-70
2018-19
2008-09
1998-99
1988-89
1978-79
1968-69
2017-18
2007-08
1997-98
1987-88
1977-78
1967-68
2016-17
2006-07
1996-97
1986-87
1976-77
1966-67
2015-16
2005-06
1995-96
1985-86
1975-76
1965-66
2014-15
2004-05
1994-95
1984-85
1974-75
1964-65
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
1987-88
1986-87
1985-86
1984-85
1983-84
1982-83
1981-82
1980-81
1979-80
1978-79
1977-78
1976-77
1975-76
1974-75
1973-74
1972-73
1971-72
1970-71
1969-70
1968-69
1967-68
1966-67
1965-66
1964-65
1963-64
2023-24
2013-14
2003-04
1993-94
1983-84
1973-74
1963-64
1953-54
1933-34
2022-23
2012-13
2002-03
1992-93
1982-83
1972-73
1962-63
1952-53
1942-43
1932-33
2021-22
2011-12
2001-02
1991-92
1981-82
1971-72
1961-62
1951-52
1941-42
1931-32
2020-21
2010-11
2000-01
1990-91
1980-81
1970-71
1960-61
1950-51
1940-41
1930-31
2019-20
2009-10
1999-00
1989-90
1979-80
1969-70
1959-60
1949-50
1939-40
1929-30
2018-19
2008-09
1998-99
1988-89
1978-79
1968-69
1958-59
1948-49
1938-39
2017-18
2007-08
1997-98
1987-88
1977-78
1967-68
1957-58
1947-48
1937-38
2016-17
2006-07
1996-97
1986-87
1976-77
1966-67
1956-57
1946-47
1936-37
2015-16
2005-06
1995-96
1985-86
1975-76
1965-66
1955-56
1935-36
2014-15
2004-05
1994-95
1984-85
1974-75
1964-65
1954-55
1934-35
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
1987-88
1986-87
1985-86
1984-85
1983-84
1982-83
1981-82
1980-81
1979-80
1978-79
1977-78
1976-77
1975-76
1974-75
1973-74
1972-73
1971-72
1970-71
1969-70
1968-69
1967-68
1966-67
1965-66
1964-65
1963-64
1962-63
1961-62
1960-61
1959-60
1958-59
1957-58
1956-57
1955-56
1954-55
1953-54
1952-53
1951-52
1950-51
1949-50
1948-49
1947-48
1946-47
1942-43
1941-42
1940-41
1939-40
1938-39
1937-38
1936-37
1935-36
1934-35
1933-34
1932-33
1931-32
1930-31
1929-30
2023-24
2013-14
2003-04
2022-23
2012-13
2002-03
2021-22
2011-12
2001-02
2020-21
2010-11
2000-01
2019-20
2009-10
1999-00
2018-19
2008-09
1998-99
2017-18
2007-08
1997-98
2016-17
2006-07
1996-97
2015-16
2005-06
1995-96
2014-15
2004-05
1994-95
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
2023-24
2013-14
2003-04
1993-94
1983-84
2022-23
2012-13
2002-03
1992-93
1982-83
2021-22
2011-12
2001-02
1991-92
1981-82
2020-21
2010-11
2000-01
1990-91
1980-81
2019-20
2009-10
1999-00
1989-90
2018-19
2008-09
1998-99
1988-89
2017-18
2007-08
1997-98
1987-88
2016-17
2006-07
1996-97
1986-87
2015-16
2005-06
1995-96
1985-86
2014-15
2004-05
1994-95
1984-85
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
1987-88
1986-87
1985-86
1984-85
1983-84
1982-83
1981-82
1980-81
2023-24
2013-14
2003-04
1993-94
2022-23
2012-13
2002-03
1992-93
2021-22
2011-12
2001-02
1991-92
2020-21
2010-11
2000-01
1990-91
2019-20
2009-10
1999-00
2018-19
2008-09
1998-99
2017-18
2007-08
1997-98
2016-17
2006-07
1996-97
2015-16
2005-06
1995-96
2014-15
2004-05
1994-95
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
2023
2013
2003
2022
2012
2021
2011
2020
2010
2019
2009
2018
2008
2017
2007
2016
2006
2015
2005
2014
2004
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2023
2013-14
2003-04
2022
2012-13
2002-03
2021
2011-12
2001-02
2019-20
2010-11
2000-01
2018-19
2009-10
2017-18
2008-09
2016-17
2007-08
2016
2006-07
2015
2005-06
2014
2004-05
2023
2022
2021
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2016
2015
2014
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
2023-24
2013-14
2022-23
2012-13
2021-22
2011-12
2020-21
2010-11
2019-20
2009-10
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
Lliga de Campions
Europa League
Conference League
Supercopa d'Europa
Mundial de Clubs
Recopa
Copa Mitropa
Copa de Fires
Copa del Rei
Supercopa
Promoció a 1ª
Promoció a 2ª
Permanència a 2ªB
Permanència a 2ª
Promoció a 1ªRFEF
Copa President FEF
Copa de la Lliga
Copa de la Lliga 2ª Divisió
Copa de la Lliga 2ª B
Copa Federació
Intertoto
Copa Iberoamericana
Copa Llatina
Copa Eva Duarte
Community Shield
DFL Supercup
Supercoppa
Supertaça
Trophée des Champions
Johan Cruijff Schaal
Playoff Europa League
Playoff Champions League
Playoff Intertoto
Süper Lig Playoff
Bundesliga Relegation
Ligue 1 Promotion
Serie A Champions League Playoff
Argentina Superfinal
Argentina Libertadores Playoff
Serie A Final
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
1987-88
1986-87
1985-86
1984-85
1983-84
1982-83
1981-82
1980-81
1979-80
1978-79
1977-78
1976-77
1975-76
1974-75
1973-74
1972-73
1971-72
1970-71
1969-70
1968-69
1967-68
1966-67
1965-66
1964-65
1963-64
1962-63
1961-62
1960-61
1959-60
1958-59
1957-58
1956-57
1955-56
Copa d'Europa
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
1987-88
1986-87
1985-86
1984-85
1983-84
1982-83
1981-82
1980-81
1979-80
1978-79
1977-78
1976-77
1975-76
1974-75
1973-74
1972-73
1971-72
Copa UEFA
2023-24
2022-23
2021-22
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
1987-88
1986-87
-
1984-85
1983-84
1982-83
-
1980-81
1979-80
1978-79
1977-78
1976-77
1975-76
-
1973-74
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
1987-88
1986-87
1985-86
1984-85
1983-84
1982-83
1981-82
1980-81
1979-80
-
1977-78
1976-77
-
1974-75
1973-74
1972-73
1971-72
1970-71
1969-70
1968-69
1967-68
1966-67
1965-66
1964-65
1963-64
1962-63
1961-62
1960-61
Copa Intercontinental
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
1987-88
1986-87
1985-86
1984-85
1983-84
1982-83
1981-82
1980-81
1979-80
1978-79
1977-78
1976-77
1975-76
1974-75
1973-74
1972-73
1971-72
1970-71
1969-70
1968-69
1967-68
1966-67
1965-66
1964-65
1963-64
1962-63
1961-62
1960-61
1939-40
1938-39
1937-38
1936-37
1935-36
1934-35
1933-34
1932-33
1931-32
1930-31
1929-30
1928-29
1927-28
1926-27
1971-72
1970-71
1969-70
1968-69
1967-68
1966-67
1965-66
1964-65
1963-64
1962-63
1961-62
1960-61
1958-60
1955-58
Copa de Campions de Fires
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
1987-88
1986-87
1985-86
1984-85
1983-84
1982-83
1981-82
1980-81
1979-80
1978-79
1977-78
1976-77
1975-76
1974-75
1973-74
1972-73
1971-72
1970-71
1969-70
1968-69
1967-68
1966-67
1965-66
1964-65
1963-64
1962-63
1961-62
1960-61
1959-60
1958-59
1957-58
1956-57
1955-56
1954-55
1953-54
1952-53
1951-52
1950-51
1949-50
1948-49
1947-48
1946-47
1945-46
1944-45
1943-44
1942-43
1941-42
1940-41
1939-40
1938-39
-
-
1935-36
1934-35
1933-34
1932-33
1931-32
1930-31
1929-30
1928-29
1927-28
1926-27
1925-26
1924-25
1923-24
1922-23
1921-22
1920-21
1919-20
1918-19
1917-18
1916-17
1915-16
1914-15
1913-14
1912-13
1911-12
1910-11
1909-10
1908-09
1907-08
1906-07
1905-06
1904-05
1903-04
1902-03
Copa del Generalísimo
Copa de la República
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
-
1988-89
-
-
1985-86
-
1983-84
1982-83
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
1987-88
1986-87
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1967-68
1966-67
1965-66
1964-65
1963-64
1962-63
1961-62
1960-61
1959-60
1958-59
-
-
1955-56
1954-55
1953-54
1952-53
1951-52
1950-51
1949-50
-
-
1946-47
1945-46
1944-45
1943-44
1942-43
1941-42
1940-41
1939-40
-
-
-
1935-36
1934-35
-
-
-
-
-
1928-29
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
2022-23
2021-22
-
-
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1975-76
1974-75
1973-74
1972-73
1971-72
1970-71
1969-70
1968-69
1967-68
1966-67
1965-66
1964-65
1963-64
1962-63
1961-62
1960-61
1959-60
1958-59
1957-58
1956-57
1955-56
-
1953-54
1952-53
1951-52
1950-51
1949-50
1948-49
-
1946-47
1945-46
1944-45
1943-44
1942-43
1941-42
1940-41
2022-23
2021-22
1940-47
1985-86
1984-85
1983-84
1982-83
1984-85
1983-84
1982-83
1984-85
1983-84
1982-83
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1993-94
1956-57
1955-56
1954-55
-
1952-53
1951-52
1950-51
1949-50
1948-49
1951-52
1950-51
1949-50
1948-49
1947-48
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
Charity Shield
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
-
1995-96
2023-24
2022-23
2021-22
-
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2007-08
2006-07
2005-06
2006-07
2005-06
2011-12
2022-23
2021-22
1999-00
2016-17
-
-
2013-14
2012-13
-
-
-
2008-09
-
2006-07
Apertura Final
2016-17
1963-64
Europa League 2013-14
2023-24
2013-14
2003-04
1993-94
1983-84
1973-74
2022-23
2012-13
2002-03
1992-93
1982-83
1972-73
2021-22
2011-12
2001-02
1991-92
1981-82
1971-72
2020-21
2010-11
2000-01
1990-91
1980-81
2019-20
2009-10
1999-00
1989-90
1979-80
2018-19
2008-09
1998-99
1988-89
1978-79
2017-18
2007-08
1997-98
1987-88
1977-78
2016-17
2006-07
1996-97
1986-87
1976-77
2015-16
2005-06
1995-96
1985-86
1975-76
2014-15
2004-05
1994-95
1984-85
1974-75
Europa League
Sevilla
Màxim Golejador
Soriano
Resultats
Destacats
Estadístiques
Equips
Àrbitres
Resultats
Destacats
Estadístiques
Equips
Àrbitres
Pàgina de competició ➔
Ronda
Tots
Classificació Fase 1
Classificació Fase 2
Classificació Fase 3
Classificació PlayOff
Fase de Grups
Setzens de Final
Vuitens de Final
Quarts de Final
Semifinal
Final
Classificació Fase 1
>
Classificació Fase 2
>
Classificació Fase 3
>
Classificació PlayOff
>
Fase de Grups
>
Setzens de Final
>
Vuitens de Final
>
Quarts de Final
>
Semifinal
>
Final
Porto
Napoli
1
0
2
2
Sevilla
Betis
0
2
2
0
Basel
Red Bull Salzburg
0
0
2
1
Ludogorets
Valencia
0
3
0
1
AZ Alkmaar
Anzhi
1
0
0
0
Tottenham
Benfica
1
3
2
2
Olympique Lyonnais
Viktoria Plzeň
4
1
1
2
Juventus
Fiorentina
1
1
1
0
Porto
Sevilla
1
0
1
4
Basel
Valencia
3
0
0
5
AZ Alkmaar
Benfica
0
1
0
2
Olympique Lyonnais
Juventus
0
1
1
2
Sevilla
Valencia
2
0
1
3
Benfica
Juventus
2
1
0
0
Sevilla
Benfica
0
0
Grup A
Pts.
PJ
PG
PE
PP
GF
GC
1
Valencia
13
6
4
1
1
12
7
2
Swansea
8
6
2
2
2
6
4
3
Kuban
6
6
1
3
2
7
7
4
St. Gallen
6
6
2
0
4
6
13
Grup B
Pts.
PJ
PG
PE
PP
GF
GC
1
Ludogorets
16
6
5
1
0
11
2
2
Chornomorets Odesa
10
6
3
1
2
6
6
3
PSV
7
6
2
1
3
4
5
4
Dinamo Zagreb
1
6
0
1
5
3
11
Grup C
Pts.
PJ
PG
PE
PP
GF
GC
1
Red Bull Salzburg
18
6
6
0
0
15
3
2
Esbjerg
12
6
4
0
2
8
8
3
Elfsborg
4
6
1
1
4
5
10
4
Standard Liège
1
6
0
1
5
6
13
Grup D
Pts.
PJ
PG
PE
PP
GF
GC
1
Rubin Kazan
14
6
4
2
0
14
4
2
Maribor
7
6
2
1
3
9
12
3
Zulte Waregem
7
6
2
1
3
4
10
4
Wigan
5
6
1
2
3
6
7
Grup E
Pts.
PJ
PG
PE
PP
GF
GC
1
Fiorentina
16
6
5
1
0
12
3
2
Dnipro
12
6
4
0
2
11
5
3
Paços de Ferreira
3
6
0
3
3
1
8
4
Pandurii
2
6
0
2
4
3
11
Grup F
Pts.
PJ
PG
PE
PP
GF
GC
1
Eintracht Frankfurt
15
6
5
0
1
13
4
2
Maccabi Tel Aviv
11
6
3
2
1
7
5
3
APOEL
5
6
1
2
3
3
8
4
Girondins de Bordeaux
3
6
1
0
5
4
10
Grup G
Pts.
PJ
PG
PE
PP
GF
GC
1
Genk
14
6
4
2
0
10
5
2
Dynamo Kyiv
10
6
3
1
2
11
7
3
Rapid Wien
6
6
1
3
2
8
10
4
Thun
3
6
1
0
5
3
10
Grup H
Pts.
PJ
PG
PE
PP
GF
GC
1
Sevilla
12
6
3
3
0
9
4
2
Slovan Liberec
9
6
2
3
1
9
8
3
Freiburg
6
6
1
3
2
5
8
4
Estoril
3
6
0
3
3
5
8
Grup I
Pts.
PJ
PG
PE
PP
GF
GC
1
Olympique Lyonnais
12
6
3
3
0
6
3
2
Betis
9
6
2
3
1
3
2
3
Vitória de Guimarães
5
6
1
2
3
6
5
4
Rijeka
4
6
0
4
2
2
7
Grup J
Pts.
PJ
PG
PE
PP
GF
GC
1
Trabzonspor
14
6
4
2
0
13
6
2
Lazio
12
6
3
3
0
8
4
3
Apollon Limassol
4
6
1
1
4
5
10
4
Legia Warszawa
3
6
1
0
5
2
8
Grup K
Pts.
PJ
PG
PE
PP
GF
GC
1
Tottenham
18
6
6
0
0
15
2
2
Anzhi
8
6
2
2
2
4
7
3
Sheriff Tiraspol
6
6
1
3
2
5
6
4
Tromsø
1
6
0
1
5
1
10
Grup L
Pts.
PJ
PG
PE
PP
GF
GC
1
AZ Alkmaar
12
6
3
3
0
8
4
2
PAOK
12
6
3
3
0
10
6
3
Maccabi Haifa
5
6
1
2
3
6
9
4
Shakhter Karagandy
2
6
0
2
4
5
10
Partits
Tipus
Data
Local
Resultat
Visitant
Classificació Fase 1 (anada)
02/07/2013
Metalurg Skopje
0
1
Qarabağ
Classificació Fase 1 (anada)
02/07/2013
Trans
0
3
Gefle
Classificació Fase 1 (anada)
02/07/2013
Bala Town
1
0
Levadia Tallinn
Classificació Fase 1 (anada)
02/07/2013
Sliema Wanderers
1
1
Khazar Lankaran
Classificació Fase 1 (anada)
03/07/2013
ÍF
0
2
Linfield
Classificació Fase 1 (anada)
04/07/2013
ÍBV
1
1
HB
Classificació Fase 1 (anada)
04/07/2013
Teteks
1
1
Pyunik
Classificació Fase 1 (anada)
04/07/2013
Sūduva
2
2
Turnovo
Classificació Fase 1 (anada)
04/07/2013
Flora
1
1
Kukësi
Classificació Fase 1 (anada)
04/07/2013
Kruoja
0
3
Dinamo Minsk
Classificació Fase 1 (anada)
04/07/2013
Jeunesse d'Esch
2
0
TPS
Classificació Fase 1 (anada)
04/07/2013
Inter Baku
1
1
Mariehamn
Classificació Fase 1 (anada)
04/07/2013
Hibernians
1
4
Vojvodina
Classificació Fase 1 (anada)
04/07/2013
UE Santa Coloma
1
3
Zrinjski
Classificació Fase 1 (anada)
04/07/2013
KR
0
0
Glentoran
Classificació Fase 1 (anada)
04/07/2013
Čelik Nikšić
1
4
Budapest Honvéd
Classificació Fase 1 (anada)
04/07/2013
Gandzasar
1
2
Aktobe
Classificació Fase 1 (anada)
04/07/2013
Milsami Orhei
1
0
Dudelange
Classificació Fase 1 (anada)
04/07/2013
Astana
0
1
Botev Plovdiv
Classificació Fase 1 (anada)
04/07/2013
Chikhura Sachkhere
0
0
Vaduz
Classificació Fase 1 (anada)
04/07/2013
Laçi
0
1
Differdange
Classificació Fase 1 (anada)
04/07/2013
Torpedo Kutaisi
0
3
Žilina
Classificació Fase 1 (anada)
04/07/2013
Tromsø
1
2
Celje
Classificació Fase 1 (anada)
04/07/2013
Sarajevo
1
0
Libertas
Classificació Fase 1 (anada)
04/07/2013
Breiðablik
4
0
Santa Coloma
Classificació Fase 1 (anada)
04/07/2013
La Fiorita
0
3
Valletta
Classificació Fase 1 (anada)
04/07/2013
Crusaders
1
2
Rosenborg
Classificació Fase 1 (anada)
04/07/2013
Domžale
0
1
Astra
Classificació Fase 1 (anada)
04/07/2013
Drogheda
0
0
Malmö
Classificació Fase 1 (anada)
04/07/2013
Rudar Pljevlja
1
0
Mika
Classificació Fase 1 (anada)
04/07/2013
Videoton
2
1
Mladost Podgorica
Classificació Fase 1 (anada)
04/07/2013
Žalgiris
2
2
St Patrick's
Classificació Fase 1 (anada)
04/07/2013
Broughton
1
1
Ventspils
Classificació Fase 1 (anada)
04/07/2013
Víkingur Gøta
1
1
Inter Turku
Classificació Fase 1 (anada)
04/07/2013
Teuta
3
1
Dacia Chișinău
Classificació Fase 1 (anada)
04/07/2013
Levski Sofia
0
0
Irtysh
Classificació Fase 1 (anada)
04/07/2013
Prestatyn Town
1
2
Liepājas Metalurgs
Classificació Fase 1 (anada)
04/07/2013
Tiraspol
0
1
Skonto
Classificació Fase 1 (tornada)
09/07/2013
Mika
1
1
Rudar Pljevlja
Classificació Fase 1 (tornada)
09/07/2013
TPS
2
1
Jeunesse d'Esch
Classificació Fase 1 (tornada)
09/07/2013
Differdange
2
1
Laçi
Classificació Fase 1 (tornada)
10/07/2013
Linfield
3
0
ÍF
Classificació Fase 1 (tornada)
11/07/2013
Botev Plovdiv
5
0
Astana
Classificació Fase 1 (tornada)
11/07/2013
Dinamo Minsk
5
0
Kruoja
Classificació Fase 1 (tornada)
11/07/2013
Malmö
2
0
Drogheda
Classificació Fase 1 (tornada)
11/07/2013
Celje
0
2
Tromsø
Classificació Fase 1 (tornada)
11/07/2013
Vaduz
1
1
Chikhura Sachkhere
Classificació Fase 1 (tornada)
11/07/2013
Zrinjski
1
0
UE Santa Coloma
Classificació Fase 1 (tornada)
11/07/2013
Inter Turku
0
1
Víkingur Gøta
Classificació Fase 1 (tornada)
11/07/2013
Qarabağ
1
0
Metalurg Skopje
Classificació Fase 1 (tornada)
11/07/2013
Dudelange
0
0
Milsami Orhei
Classificació Fase 1 (tornada)
11/07/2013
Aktobe
2
1
Gandzasar
Classificació Fase 1 (tornada)
11/07/2013
Valletta
1
0
La Fiorita
Classificació Fase 1 (tornada)
11/07/2013
Liepājas Metalurgs
1
2
Prestatyn Town
Classificació Fase 1 (tornada)
11/07/2013
Levadia Tallinn
3
1
Bala Town
Classificació Fase 1 (tornada)
11/07/2013
Rosenborg
7
2
Crusaders
Classificació Fase 1 (tornada)
11/07/2013
Skonto
0
1
Tiraspol
Classificació Fase 1 (tornada)
11/07/2013
Turnovo
2
2
Sūduva
Classificació Fase 1 (tornada)
11/07/2013
Žilina
3
3
Torpedo Kutaisi
Classificació Fase 1 (tornada)
11/07/2013
Santa Coloma
0
0
Breiðablik
Classificació Fase 1 (tornada)
11/07/2013
Gefle
5
1
Trans
Classificació Fase 1 (tornada)
11/07/2013
Ventspils
0
0
Broughton
Classificació Fase 1 (tornada)
11/07/2013
Khazar Lankaran
1
0
Sliema Wanderers
Classificació Fase 1 (tornada)
11/07/2013
Pyunik
1
0
Teteks
Classificació Fase 1 (tornada)
11/07/2013
Irtysh
2
0
Levski Sofia
Classificació Fase 1 (tornada)
11/07/2013
Mariehamn
0
2
Inter Baku
Classificació Fase 1 (tornada)
11/07/2013
Mladost Podgorica
1
0
Videoton
Classificació Fase 1 (tornada)
11/07/2013
Dacia Chișinău
2
0
Teuta
Classificació Fase 1 (tornada)
11/07/2013
HB
0
1
ÍBV
Classificació Fase 1 (tornada)
11/07/2013
Astra
2
0
Domžale
Classificació Fase 1 (tornada)
11/07/2013
Vojvodina
3
2
Hibernians
Classificació Fase 1 (tornada)
11/07/2013
Glentoran
0
3
KR
Classificació Fase 1 (tornada)
11/07/2013
Budapest Honvéd
9
0
Čelik Nikšić
Classificació Fase 1 (tornada)
11/07/2013
St Patrick's
1
2
Žalgiris
Classificació Fase 1 (tornada)
11/07/2013
Libertas
1
2
Sarajevo
Classificació Fase 1 (tornada)
11/07/2013
Kukësi
0
0
Flora
Classificació Fase 2 (anada)
16/07/2013
Levadia Tallinn
0
0
Pandurii
Classificació Fase 2 (anada)
18/07/2013
Hødd
1
0
Aktobe
Classificació Fase 2 (anada)
18/07/2013
Trabzonspor
4
2
Derry City
Classificació Fase 2 (anada)
18/07/2013
Breiðablik
0
0
Sturm Graz
Classificació Fase 2 (anada)
18/07/2013
KR
1
3
Standard Liège
Classificació Fase 2 (anada)
18/07/2013
Rijeka
5
0
Prestatyn Town
Classificació Fase 2 (anada)
18/07/2013
Maccabi Haifa
2
0
Khazar Lankaran
Classificació Fase 2 (anada)
18/07/2013
Śląsk Wrocław
4
0
Rudar Pljevlja
Classificació Fase 2 (anada)
18/07/2013
Olimpija
3
1
Žilina
Classificació Fase 2 (anada)
18/07/2013
Crvena Zvezda
2
0
ÍBV
Classificació Fase 2 (anada)
18/07/2013
Vojvodina
2
0
Budapest Honvéd
Classificació Fase 2 (anada)
18/07/2013
Žalgiris
2
0
Pyunik
Classificació Fase 2 (anada)
18/07/2013
Astra
1
1
Omonia
Classificació Fase 2 (anada)
18/07/2013
Beroe
1
4
Hapoel Tel Aviv
Classificació Fase 2 (anada)
18/07/2013
Dila
3
0
Aalborg
Classificació Fase 2 (anada)
18/07/2013
Irtysh
3
2
Široki Brijeg
Classificació Fase 2 (anada)
18/07/2013
Ventspils
1
0
Jeunesse d'Esch
Classificació Fase 2 (anada)
18/07/2013
Mladost Podgorica
2
2
Senica
Classificació Fase 2 (anada)
18/07/2013
Qarabağ
2
1
Piast
Classificació Fase 2 (anada)
18/07/2013
Honka
1
3
Lech Poznań
Classificació Fase 2 (anada)
18/07/2013
Shakhtyor Soligorsk
1
1
Milsami Orhei
Classificació Fase 2 (anada)
18/07/2013
Dinamo Minsk
1
2
Lokomotiva Zagreb
Classificació Fase 2 (anada)
18/07/2013
Rosenborg
0
1
St Johnstone
Classificació Fase 2 (anada)
18/07/2013
Zrinjski
1
1
Botev Plovdiv
Classificació Fase 2 (anada)
18/07/2013
Skonto
2
1
Slovan Liberec
Classificació Fase 2 (anada)
18/07/2013
Strømsgodset
2
2
Debrecen
Classificació Fase 2 (anada)
18/07/2013
Hajduk Split
2
1
Turnovo
Classificació Fase 2 (anada)
18/07/2013
Malmö
2
0
Hibernian
Classificació Fase 2 (anada)
18/07/2013
Tromsø
2
0
Inter Baku
Classificació Fase 2 (anada)
18/07/2013
Chornomorets Odesa
2
0
Dacia Chișinău
Classificació Fase 2 (anada)
18/07/2013
Göteborg
0
0
Trenčín
Classificació Fase 2 (anada)
18/07/2013
Differdange
2
1
Utrecht
Classificació Fase 2 (anada)
18/07/2013
Valletta
1
1
Minsk
Classificació Fase 2 (anada)
18/07/2013
Kukësi
3
2
Sarajevo
Classificació Fase 2 (anada)
18/07/2013
Thun
2
0
Chikhura Sachkhere
Classificació Fase 2 (anada)
18/07/2013
Jagodina
2
3
Rubin Kazan
Classificació Fase 2 (anada)
18/07/2013
Xanthi
0
1
Linfield
Classificació Fase 2 (anada)
18/07/2013
Sparta Praha
2
2
Häcken
Classificació Fase 2 (anada)
18/07/2013
Anorthosis
3
0
Gefle
Classificació Fase 2 (anada)
18/07/2013
Petrolul Ploiești
3
0
Víkingur Gøta
Classificació Fase 2 (tornada)
25/07/2013
Rubin Kazan
1
0
Jagodina
Classificació Fase 2 (tornada)
25/07/2013
Milsami Orhei
1
1
Shakhtyor Soligorsk
Classificació Fase 2 (tornada)
25/07/2013
Trenčín
2
1
Göteborg
Classificació Fase 2 (tornada)
25/07/2013
Minsk
2
0
Valletta
Classificació Fase 2 (tornada)
25/07/2013
Piast
2
2
Qarabağ
Classificació Fase 2 (tornada)
25/07/2013
Žilina
2
0
Olimpija
Classificació Fase 2 (tornada)
25/07/2013
Rudar Pljevlja
2
2
Śląsk Wrocław
Classificació Fase 2 (tornada)
25/07/2013
Turnovo
1
1
Hajduk Split
Classificació Fase 2 (tornada)
25/07/2013
Jeunesse d'Esch
1
4
Ventspils
Classificació Fase 2 (tornada)
25/07/2013
Chikhura Sachkhere
1
3
Thun
Classificació Fase 2 (tornada)
25/07/2013
Aktobe
2
0
Hødd
Classificació Fase 2 (tornada)
25/07/2013
Sarajevo
0
0
Kukësi
Classificació Fase 2 (tornada)
25/07/2013
Pyunik
1
1
Žalgiris
Classificació Fase 2 (tornada)
25/07/2013
Prestatyn Town
0
3
Rijeka
Classificació Fase 2 (tornada)
25/07/2013
Linfield
1
2
Xanthi
Classificació Fase 2 (tornada)
25/07/2013
Hibernian
0
7
Malmö
Classificació Fase 2 (tornada)
25/07/2013
Derry City
0
3
Trabzonspor
Classificació Fase 2 (tornada)
25/07/2013
St Johnstone
1
1
Rosenborg
Classificació Fase 2 (tornada)
25/07/2013
Lech Poznań
2
1
Honka
Classificació Fase 2 (tornada)
25/07/2013
Široki Brijeg
2
0
Irtysh
Classificació Fase 2 (tornada)
25/07/2013
ÍBV
0
0
Crvena Zvezda
Classificació Fase 2 (tornada)
25/07/2013
Budapest Honvéd
1
3
Vojvodina
Classificació Fase 2 (tornada)
25/07/2013
Standard Liège
3
1
KR
Classificació Fase 2 (tornada)
25/07/2013
Debrecen
0
3
Strømsgodset
Classificació Fase 2 (tornada)
25/07/2013
Aalborg
0
0
Dila
Classificació Fase 2 (tornada)
25/07/2013
Víkingur Gøta
0
4
Petrolul Ploiești
Classificació Fase 2 (tornada)
25/07/2013
Khazar Lankaran
0
8
Maccabi Haifa
Classificació Fase 2 (tornada)
25/07/2013
Lokomotiva Zagreb
2
3
Dinamo Minsk
Classificació Fase 2 (tornada)
25/07/2013
Utrecht
3
3
Differdange
Classificació Fase 2 (tornada)
25/07/2013
Senica
0
1
Mladost Podgorica
Classificació Fase 2 (tornada)
25/07/2013
Dacia Chișinău
2
1
Chornomorets Odesa
Classificació Fase 2 (tornada)
25/07/2013
Pandurii
4
0
Levadia Tallinn
Classificació Fase 2 (tornada)
25/07/2013
Slovan Liberec
1
0
Skonto
Classificació Fase 2 (tornada)
25/07/2013
Omonia
1
2
Astra
Classificació Fase 2 (tornada)
25/07/2013
Häcken
1
0
Sparta Praha
Classificació Fase 2 (tornada)
25/07/2013
Gefle
4
0
Anorthosis
Classificació Fase 2 (tornada)
25/07/2013
Hapoel Tel Aviv
2
2
Beroe
Classificació Fase 2 (tornada)
25/07/2013
Sturm Graz
0
1
Breiðablik
Classificació Fase 2 (tornada)
25/07/2013
Inter Baku
1
0
Tromsø
Classificació Fase 2 (tornada)
25/07/2013
Botev Plovdiv
2
0
Zrinjski
Classificació Fase 3 (anada)
01/08/2013
Kukësi
2
0
Metalurh Donetsk
Classificació Fase 3 (anada)
01/08/2013
Qarabağ
1
0
Gefle
Classificació Fase 3 (anada)
01/08/2013
Jablonec
2
1
Strømsgodset
Classificació Fase 3 (anada)
01/08/2013
Aktobe
1
0
Breiðablik
Classificació Fase 3 (anada)
01/08/2013
Dinamo Minsk
0
1
Trabzonspor
Classificació Fase 3 (anada)
01/08/2013
Minsk
0
1
St Johnstone
Classificació Fase 3 (anada)
01/08/2013
Chornomorets Odesa
3
1
Crvena Zvezda
Classificació Fase 3 (anada)
01/08/2013
Randers
1
2
Rubin Kazan
Classificació Fase 3 (anada)
01/08/2013
Žalgiris
1
0
Lech Poznań
Classificació Fase 3 (anada)
01/08/2013
Ventspils
0
0
Maccabi Haifa
Classificació Fase 3 (anada)
01/08/2013
Häcken
1
2
Thun
Classificació Fase 3 (anada)
01/08/2013
Rijeka
2
1
Žilina
Classificació Fase 3 (anada)
01/08/2013
Botev Plovdiv
1
1
Stuttgart
Classificació Fase 3 (anada)
01/08/2013
Široki Brijeg
1
3
Udinese
Classificació Fase 3 (anada)
01/08/2013
Pandurii
1
1
Hapoel Tel Aviv
Classificació Fase 3 (anada)
01/08/2013
Vojvodina
2
2
Bursaspor
Classificació Fase 3 (anada)
01/08/2013
Slovan Liberec
2
1
Zürich
Classificació Fase 3 (anada)
01/08/2013
Xanthi
1
2
Standard Liège
Classificació Fase 3 (anada)
01/08/2013
Saint-Étienne
3
0
Milsami Orhei
Classificació Fase 3 (anada)
01/08/2013
Asteras
1
1
Rapid Wien
Classificació Fase 3 (anada)
01/08/2013
Swansea
4
0
Malmö
Classificació Fase 3 (anada)
01/08/2013
Trenčín
1
3
Astra
Classificació Fase 3 (anada)
01/08/2013
Śląsk Wrocław
1
0
Brugge
Classificació Fase 3 (anada)
01/08/2013
Motherwell
0
2
Kuban
Classificació Fase 3 (anada)
01/08/2013
Hajduk Split
0
1
Dila
Classificació Fase 3 (anada)
01/08/2013
Estoril
0
0
Hapoel Ramat Gan
Classificació Fase 3 (anada)
01/08/2013
Sevilla
3
0
Mladost Podgorica
Classificació Fase 3 (anada)
01/08/2013
Petrolul Ploiești
1
1
Vitesse
Classificació Fase 3 (anada)
01/08/2013
Tromsø
1
0
Differdange
Classificació Fase 3 (tornada)
08/08/2013
Thun
1
0
Häcken
Classificació Fase 3 (tornada)
08/08/2013
Žilina
1
1
Rijeka
Classificació Fase 3 (tornada)
08/08/2013
Astra
2
2
Trenčín
Classificació Fase 3 (tornada)
08/08/2013
Dila
1
0
Hajduk Split
Classificació Fase 3 (tornada)
08/08/2013
Rubin Kazan
2
0
Randers
Classificació Fase 3 (tornada)
08/08/2013
Metalurh Donetsk
1
0
Kukësi
Classificació Fase 3 (tornada)
08/08/2013
Bursaspor
0
3
Vojvodina
Classificació Fase 3 (tornada)
08/08/2013
Hapoel Tel Aviv
1
2
Pandurii
Classificació Fase 3 (tornada)
08/08/2013
Lech Poznań
2
1
Žalgiris
Classificació Fase 3 (tornada)
08/08/2013
Kuban
1
0
Motherwell
Classificació Fase 3 (tornada)
08/08/2013
Milsami Orhei
0
3
Saint-Étienne
Classificació Fase 3 (tornada)
08/08/2013
Maccabi Haifa
3
0
Ventspils
Classificació Fase 3 (tornada)
08/08/2013
Hapoel Ramat Gan
0
1
Estoril
Classificació Fase 3 (tornada)
08/08/2013
Trabzonspor
0
0
Dinamo Minsk
Classificació Fase 3 (tornada)
08/08/2013
Breiðablik
1
0
Aktobe
Classificació Fase 3 (tornada)
08/08/2013
St Johnstone
0
1
Minsk
Classificació Fase 3 (tornada)
08/08/2013
Brugge
3
3
Śląsk Wrocław
Classificació Fase 3 (tornada)
08/08/2013
Udinese
4
0
Široki Brijeg
Classificació Fase 3 (tornada)
08/08/2013
Crvena Zvezda
0
0
Chornomorets Odesa
Classificació Fase 3 (tornada)
08/08/2013
Mladost Podgorica
1
6
Sevilla
Classificació Fase 3 (tornada)
08/08/2013
Standard Liège
2
1
Xanthi
Classificació Fase 3 (tornada)
08/08/2013
Rapid Wien
3
1
Asteras
Classificació Fase 3 (tornada)
08/08/2013
Stuttgart
0
0
Botev Plovdiv
Classificació Fase 3 (tornada)
08/08/2013
Strømsgodset
1
3
Jablonec
Classificació Fase 3 (tornada)
08/08/2013
Vitesse
1
2
Petrolul Ploiești
Classificació Fase 3 (tornada)
08/08/2013
Differdange
1
0
Tromsø
Classificació Fase 3 (tornada)
08/08/2013
Malmö
0
0
Swansea
Classificació Fase 3 (tornada)
08/08/2013
Zürich
1
2
Slovan Liberec
Classificació Fase 3 (tornada)
08/08/2013
Gefle
0
2
Qarabağ
Classificació: Playoff (anada)
22/08/2013
Kukësi
0
2
Trabzonspor
Classificació: Playoff (anada)
22/08/2013
Minsk
0
2
Standard Liège
Classificació: Playoff (anada)
22/08/2013
Red Bull Salzburg
5
0
Žalgiris
Classificació: Playoff (anada)
22/08/2013
St. Gallen
1
1
Spartak Moskva
Classificació: Playoff (anada)
22/08/2013
Molde
0
2
Rubin Kazan
Classificació: Playoff (anada)
22/08/2013
Esbjerg
4
3
Saint-Étienne
Classificació: Playoff (anada)
22/08/2013
Nõmme Kalju
1
3
Dnipro
Classificació: Playoff (anada)
22/08/2013
Hafnarfjarðar
0
2
Genk
Classificació: Playoff (anada)
22/08/2013
Maccabi Haifa
2
0
Astra
Classificació: Playoff (anada)
22/08/2013
Elfsborg
1
1
Nordsjælland
Classificació: Playoff (anada)
22/08/2013
Tromsø
2
1
Beşiktaş
Classificació: Playoff (anada)
22/08/2013
Pandurii
0
1
Braga
Classificació: Playoff (anada)
22/08/2013
Apollon Limassol
2
0
Nice
Classificació: Playoff (anada)
22/08/2013
Swansea
5
1
Petrolul Ploiești
Classificació: Playoff (anada)
22/08/2013
Rijeka
2
1
Stuttgart
Classificació: Playoff (anada)
22/08/2013
Chornomorets Odesa
1
0
Skënderbeu
Classificació: Playoff (anada)
22/08/2013
Atromitos
1
3
AZ Alkmaar
Classificació: Playoff (anada)
22/08/2013
Kuban
1
0
Feyenoord
Classificació: Playoff (anada)
22/08/2013
Dinamo Tbilisi
0
5
Tottenham
Classificació: Playoff (anada)
22/08/2013
Grasshopper
1
2
Fiorentina
Classificació: Playoff (anada)
22/08/2013
Zulte Waregem
1
1
APOEL
Classificació: Playoff (anada)
22/08/2013
Vojvodina
1
1
Sheriff Tiraspol
Classificació: Playoff (anada)
22/08/2013
Udinese
1
3
Slovan Liberec
Classificació: Playoff (anada)
22/08/2013
Estoril
2
0
Pasching
Classificació: Playoff (anada)
22/08/2013
Sevilla
4
1
Śląsk Wrocław
Classificació: Playoff (anada)
22/08/2013
Rapid Wien
1
0
Dila
Classificació: Playoff (anada)
22/08/2013
Partizan
1
0
Thun
Classificació: Playoff (anada)
22/08/2013
Aktobe
2
3
Dynamo Kyiv
Classificació: Playoff (anada)
22/08/2013
Qarabağ
0
2
Eintracht Frankfurt
Classificació: Playoff (anada)
22/08/2013
Jablonec
1
2
Betis
Classificació: Playoff (tornada)
29/08/2013
Žalgiris
0
2
Red Bull Salzburg
Classificació: Playoff (tornada)
29/08/2013
Nice
1
0
Apollon Limassol
Classificació: Playoff (tornada)
29/08/2013
Thun
3
0
Partizan
Classificació: Playoff (tornada)
29/08/2013
Pasching
1
2
Estoril
Classificació: Playoff (tornada)
29/08/2013
Dnipro
2
0
Nõmme Kalju
Classificació: Playoff (tornada)
29/08/2013
Standard Liège
3
1
Minsk
Classificació: Playoff (tornada)
29/08/2013
Eintracht Frankfurt
2
1
Qarabağ
Classificació: Playoff (tornada)
29/08/2013
Genk
5
2
Hafnarfjarðar
Classificació: Playoff (tornada)
29/08/2013
Śląsk Wrocław
0
5
Sevilla
Classificació: Playoff (tornada)
29/08/2013
Feyenoord
1
2
Kuban
Classificació: Playoff (tornada)
29/08/2013
Fiorentina
0
1
Grasshopper
Classificació: Playoff (tornada)
29/08/2013
Tottenham
3
0
Dinamo Tbilisi
Classificació: Playoff (tornada)
29/08/2013
Skënderbeu
1
0
Chornomorets Odesa
Classificació: Playoff (tornada)
29/08/2013
Sheriff Tiraspol
2
1
Vojvodina
Classificació: Playoff (tornada)
29/08/2013
Petrolul Ploiești
2
1
Swansea
Classificació: Playoff (tornada)
29/08/2013
Beşiktaş
2
0
Tromsø
Classificació: Playoff (tornada)
29/08/2013
APOEL
1
2
Zulte Waregem
Classificació: Playoff (tornada)
29/08/2013
Slovan Liberec
1
1
Udinese
Classificació: Playoff (tornada)
29/08/2013
Trabzonspor
3
1
Kukësi
Classificació: Playoff (tornada)
29/08/2013
Astra
1
1
Maccabi Haifa
Classificació: Playoff (tornada)
29/08/2013
Stuttgart
2
2
Rijeka
Classificació: Playoff (tornada)
29/08/2013
Nordsjælland
0
1
Elfsborg
Classificació: Playoff (tornada)
29/08/2013
Dynamo Kyiv
5
1
Aktobe
Classificació: Playoff (tornada)
29/08/2013
Dila
0
3
Rapid Wien
Classificació: Playoff (tornada)
29/08/2013
Rubin Kazan
3
0
Molde
Classificació: Playoff (tornada)
29/08/2013
Spartak Moskva
2
4
St. Gallen
Classificació: Playoff (tornada)
29/08/2013
Betis
6
0
Jablonec
Classificació: Playoff (tornada)
29/08/2013
Braga
0
2
Pandurii
Classificació: Playoff (tornada)
29/08/2013
Saint-Étienne
0
1
Esbjerg
Classificació: Playoff (tornada)
30/08/2013
AZ Alkmaar
0
2
Atromitos
Fase de grups partit 1
19/09/2013
Fiorentina
3
0
Paços de Ferreira
Fase de grups partit 1
19/09/2013
Valencia
0
3
Swansea
Fase de grups partit 1
19/09/2013
St. Gallen
2
0
Kuban
Fase de grups partit 1
19/09/2013
Dinamo Zagreb
1
2
Chornomorets Odesa
Fase de grups partit 1
19/09/2013
PSV
0
2
Ludogorets
Fase de grups partit 1
19/09/2013
Standard Liège
1
2
Esbjerg
Fase de grups partit 1
19/09/2013
Zulte Waregem
0
0
Wigan
Fase de grups partit 1
19/09/2013
Maribor
2
5
Rubin Kazan
Fase de grups partit 1
19/09/2013
Red Bull Salzburg
4
0
Elfsborg
Fase de grups partit 1
19/09/2013
Pandurii
0
1
Dnipro
Fase de grups partit 1
19/09/2013
Eintracht Frankfurt
3
0
Girondins de Bordeaux
Fase de grups partit 1
19/09/2013
Maccabi Tel Aviv
0
0
APOEL
Fase de grups partit 1
19/09/2013
Dynamo Kyiv
0
1
Genk
Fase de grups partit 1
19/09/2013
Freiburg
2
2
Slovan Liberec
Fase de grups partit 1
19/09/2013
Estoril
1
2
Sevilla
Fase de grups partit 1
19/09/2013
Betis
0
0
Olympique Lyonnais
Fase de grups partit 1
19/09/2013
Vitória de Guimarães
4
0
Rijeka
Fase de grups partit 1
19/09/2013
Apollon Limassol
1
2
Trabzonspor
Fase de grups partit 1
19/09/2013
Lazio
1
0
Legia Warszawa
Fase de grups partit 1
19/09/2013
Sheriff Tiraspol
0
0
Anzhi
Fase de grups partit 1
19/09/2013
Tottenham
3
0
Tromsø
Fase de grups partit 1
19/09/2013
PAOK
2
1
Shakhter Karagandy
Fase de grups partit 1
19/09/2013
Maccabi Haifa
0
1
AZ Alkmaar
Fase de grups partit 1
19/09/2013
Thun
1
0
Rapid Wien
Fase de grups partit 2
03/10/2013
AZ Alkmaar
1
1
PAOK
Fase de grups partit 2
03/10/2013
Dnipro
1
2
Fiorentina
Fase de grups partit 2
03/10/2013
Paços de Ferreira
1
1
Pandurii
Fase de grups partit 2
03/10/2013
Swansea
1
0
St. Gallen
Fase de grups partit 2
03/10/2013
Tromsø
1
1
Sheriff Tiraspol
Fase de grups partit 2
03/10/2013
Trabzonspor
3
3
Lazio
Fase de grups partit 2
03/10/2013
Legia Warszawa
0
1
Apollon Limassol
Fase de grups partit 2
03/10/2013
Wigan
3
1
Maribor
Fase de grups partit 2
03/10/2013
Rijeka
1
1
Betis
Fase de grups partit 2
03/10/2013
Slovan Liberec
2
1
Estoril
Fase de grups partit 2
03/10/2013
Sevilla
2
0
Freiburg
Fase de grups partit 2
03/10/2013
Genk
2
1
Thun
Fase de grups partit 2
03/10/2013
Rapid Wien
2
2
Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 2
03/10/2013
Girondins de Bordeaux
1
2
Maccabi Tel Aviv
Fase de grups partit 2
03/10/2013
APOEL
0
3
Eintracht Frankfurt
Fase de grups partit 2
03/10/2013
Kuban
0
2
Valencia
Fase de grups partit 2
03/10/2013
Ludogorets
3
0
Dinamo Zagreb
Fase de grups partit 2
03/10/2013
Chornomorets Odesa
0
2
PSV
Fase de grups partit 2
03/10/2013
Esbjerg
1
2
Red Bull Salzburg
Fase de grups partit 2
03/10/2013
Elfsborg
1
1
Standard Liège
Fase de grups partit 2
03/10/2013
Anzhi
0
2
Tottenham
Fase de grups partit 2
03/10/2013
Olympique Lyonnais
1
1
Vitória de Guimarães
Fase de grups partit 2
03/10/2013
Rubin Kazan
4
0
Zulte Waregem
Fase de grups partit 2
03/10/2013
Shakhter Karagandy
2
2
Maccabi Haifa
Fase de grups partit 3
24/10/2013
Sheriff Tiraspol
0
2
Tottenham
Fase de grups partit 3
24/10/2013
Shakhter Karagandy
1
1
AZ Alkmaar
Fase de grups partit 3
24/10/2013
PAOK
3
2
Maccabi Haifa
Fase de grups partit 3
24/10/2013
Swansea
1
1
Kuban
Fase de grups partit 3
24/10/2013
Valencia
5
1
St. Gallen
Fase de grups partit 3
24/10/2013
Girondins de Bordeaux
2
1
APOEL
Fase de grups partit 3
24/10/2013
Chornomorets Odesa
0
1
Ludogorets
Fase de grups partit 3
24/10/2013
Dinamo Zagreb
0
0
PSV
Fase de grups partit 3
24/10/2013
Elfsborg
1
2
Esbjerg
Fase de grups partit 3
24/10/2013
Red Bull Salzburg
2
1
Standard Liège
Fase de grups partit 3
24/10/2013
Wigan
1
1
Rubin Kazan
Fase de grups partit 3
24/10/2013
Zulte Waregem
1
3
Maribor
Fase de grups partit 3
24/10/2013
Paços de Ferreira
0
2
Dnipro
Fase de grups partit 3
24/10/2013
Fiorentina
3
0
Pandurii
Fase de grups partit 3
24/10/2013
Freiburg
1
1
Estoril
Fase de grups partit 3
24/10/2013
Eintracht Frankfurt
2
0
Maccabi Tel Aviv
Fase de grups partit 3
24/10/2013
Dynamo Kyiv
3
0
Thun
Fase de grups partit 3
24/10/2013
Slovan Liberec
1
1
Sevilla
Fase de grups partit 3
24/10/2013
Olympique Lyonnais
1
0
Rijeka
Fase de grups partit 3
24/10/2013
Anzhi
1
0
Tromsø
Fase de grups partit 3
24/10/2013
Apollon Limassol
0
0
Lazio
Fase de grups partit 3
24/10/2013
Trabzonspor
2
0
Legia Warszawa
Fase de grups partit 3
24/10/2013
Betis
1
0
Vitória de Guimarães
Fase de grups partit 3
24/10/2013
Genk
1
1
Rapid Wien
Fase de grups partit 4
07/11/2013
Ludogorets
1
1
Chornomorets Odesa
Fase de grups partit 4
07/11/2013
PSV
2
0
Dinamo Zagreb
Fase de grups partit 4
07/11/2013
Thun
0
2
Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 4
07/11/2013
Tottenham
2
1
Sheriff Tiraspol
Fase de grups partit 4
07/11/2013
Lazio
2
1
Apollon Limassol
Fase de grups partit 4
07/11/2013
Legia Warszawa
0
2
Trabzonspor
Fase de grups partit 4
07/11/2013
Vitória de Guimarães
0
1
Betis
Fase de grups partit 4
07/11/2013
Rijeka
1
1
Olympique Lyonnais
Fase de grups partit 4
07/11/2013
Estoril
0
0
Freiburg
Fase de grups partit 4
07/11/2013
Sevilla
1
1
Slovan Liberec
Fase de grups partit 4
07/11/2013
AZ Alkmaar
1
0
Shakhter Karagandy
Fase de grups partit 4
07/11/2013
Maccabi Haifa
0
0
PAOK
Fase de grups partit 4
07/11/2013
Rapid Wien
2
2
Genk
Fase de grups partit 4
07/11/2013
Maccabi Tel Aviv
4
2
Eintracht Frankfurt
Fase de grups partit 4
07/11/2013
APOEL
2
1
Girondins de Bordeaux
Fase de grups partit 4
07/11/2013
Pandurii
1
2
Fiorentina
Fase de grups partit 4
07/11/2013
Dnipro
2
0
Paços de Ferreira
Fase de grups partit 4
07/11/2013
Maribor
0
1
Zulte Waregem
Fase de grups partit 4
07/11/2013
Rubin Kazan
1
0
Wigan
Fase de grups partit 4
07/11/2013
Standard Liège
1
3
Red Bull Salzburg
Fase de grups partit 4
07/11/2013
Esbjerg
1
0
Elfsborg
Fase de grups partit 4
07/11/2013
Kuban
1
1
Swansea
Fase de grups partit 4
07/11/2013
St. Gallen
2
3
Valencia
Fase de grups partit 4
07/11/2013
Tromsø
0
1
Anzhi
Fase de grups partit 5
28/11/2013
Dnipro
4
1
Pandurii
Fase de grups partit 5
28/11/2013
Kuban
4
0
St. Gallen
Fase de grups partit 5
28/11/2013
Rapid Wien
2
1
Thun
Fase de grups partit 5
28/11/2013
AZ Alkmaar
2
0
Maccabi Haifa
Fase de grups partit 5
28/11/2013
Shakhter Karagandy
0
2
PAOK
Fase de grups partit 5
28/11/2013
Tromsø
0
2
Tottenham
Fase de grups partit 5
28/11/2013
Anzhi
1
1
Sheriff Tiraspol
Fase de grups partit 5
28/11/2013
Legia Warszawa
0
2
Lazio
Fase de grups partit 5
28/11/2013
Swansea
0
1
Valencia
Fase de grups partit 5
28/11/2013
Rijeka
0
0
Vitória de Guimarães
Fase de grups partit 5
28/11/2013
Olympique Lyonnais
1
0
Betis
Fase de grups partit 5
28/11/2013
Sevilla
1
1
Estoril
Fase de grups partit 5
28/11/2013
Slovan Liberec
1
2
Freiburg
Fase de grups partit 5
28/11/2013
Trabzonspor
4
2
Apollon Limassol
Fase de grups partit 5
28/11/2013
Genk
3
1
Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 5
28/11/2013
APOEL
0
0
Maccabi Tel Aviv
Fase de grups partit 5
28/11/2013
Girondins de Bordeaux
0
1
Eintracht Frankfurt
Fase de grups partit 5
28/11/2013
Paços de Ferreira
0
0
Fiorentina
Fase de grups partit 5
28/11/2013
Wigan
1
2
Zulte Waregem
Fase de grups partit 5
28/11/2013
Rubin Kazan
1
1
Maribor
Fase de grups partit 5
28/11/2013
Chornomorets Odesa
2
1
Dinamo Zagreb
Fase de grups partit 5
28/11/2013
Ludogorets
2
0
PSV
Fase de grups partit 5
28/11/2013
Elfsborg
0
1
Red Bull Salzburg
Fase de grups partit 5
28/11/2013
Esbjerg
2
1
Standard Liège
Fase de grups partit 6
12/12/2013
Fiorentina
2
1
Dnipro
Fase de grups partit 6
12/12/2013
Valencia
1
1
Kuban
Fase de grups partit 6
12/12/2013
St. Gallen
1
0
Swansea
Fase de grups partit 6
12/12/2013
Dinamo Zagreb
1
2
Ludogorets
Fase de grups partit 6
12/12/2013
PSV
0
1
Chornomorets Odesa
Fase de grups partit 6
12/12/2013
Red Bull Salzburg
3
0
Esbjerg
Fase de grups partit 6
12/12/2013
Standard Liège
1
3
Elfsborg
Fase de grups partit 6
12/12/2013
Zulte Waregem
0
2
Rubin Kazan
Fase de grups partit 6
12/12/2013
Maribor
2
1
Wigan
Fase de grups partit 6
12/12/2013
Eintracht Frankfurt
2
0
APOEL
Fase de grups partit 6
12/12/2013
Pandurii
0
0
Paços de Ferreira
Fase de grups partit 6
12/12/2013
Maccabi Tel Aviv
1
0
Girondins de Bordeaux
Fase de grups partit 6
12/12/2013
Maccabi Haifa
2
1
Shakhter Karagandy
Fase de grups partit 6
12/12/2013
PAOK
2
2
AZ Alkmaar
Fase de grups partit 6
12/12/2013
Tottenham
4
1
Anzhi
Fase de grups partit 6
12/12/2013
Sheriff Tiraspol
2
0
Tromsø
Fase de grups partit 6
12/12/2013
Lazio
0
0
Trabzonspor
Fase de grups partit 6
12/12/2013
Apollon Limassol
0
2
Legia Warszawa
Fase de grups partit 6
12/12/2013
Vitória de Guimarães
1
2
Olympique Lyonnais
Fase de grups partit 6
12/12/2013
Estoril
1
2
Slovan Liberec
Fase de grups partit 6
12/12/2013
Freiburg
0
2
Sevilla
Fase de grups partit 6
12/12/2013
Thun
0
1
Genk
Fase de grups partit 6
12/12/2013
Dynamo Kyiv
3
1
Rapid Wien
Fase de grups partit 6
12/12/2013
Betis
0
0
Rijeka
Setzens de final (anada)
20/02/2014
Porto
2
2
Eintracht Frankfurt
Setzens de final (anada)
20/02/2014
Betis
1
1
Rubin Kazan
Setzens de final (anada)
20/02/2014
Viktoria Plzeň
1
1
Shakhtar Donetsk
Setzens de final (anada)
20/02/2014
Maribor
2
2
Sevilla
Setzens de final (anada)
20/02/2014
Juventus
2
0
Trabzonspor
Setzens de final (anada)
20/02/2014
Maccabi Tel Aviv
0
0
Basel
Setzens de final (anada)
20/02/2014
Esbjerg
1
3
Fiorentina
Setzens de final (anada)
20/02/2014
Ajax
0
3
Red Bull Salzburg
Setzens de final (anada)
20/02/2014
Lazio
0
1
Ludogorets
Setzens de final (anada)
20/02/2014
Swansea
0
0
Napoli
Setzens de final (anada)
20/02/2014
Dnipro
1
0
Tottenham
Setzens de final (anada)
20/02/2014
Slovan Liberec
0
1
AZ Alkmaar
Setzens de final (anada)
20/02/2014
PAOK
0
1
Benfica
Setzens de final (anada)
20/02/2014
Dynamo Kyiv
0
2
Valencia
Setzens de final (anada)
20/02/2014
Anzhi
0
0
Genk
Setzens de final (anada)
20/02/2014
Chornomorets Odesa
0
0
Olympique Lyonnais
Setzens de final (tornada)
27/02/2014
Genk
0
2
Anzhi
Setzens de final (tornada)
27/02/2014
Rubin Kazan
0
2
Betis
Setzens de final (tornada)
27/02/2014
Napoli
3
1
Swansea
Setzens de final (tornada)
27/02/2014
Sevilla
2
1
Maribor
Setzens de final (tornada)
27/02/2014
Shakhtar Donetsk
1
2
Viktoria Plzeň
Setzens de final (tornada)
27/02/2014
Red Bull Salzburg
3
1
Ajax
Setzens de final (tornada)
27/02/2014
Basel
3
0
Maccabi Tel Aviv
Setzens de final (tornada)
27/02/2014
Eintracht Frankfurt
3
3
Porto
Setzens de final (tornada)
27/02/2014
Ludogorets
3
3
Lazio
Setzens de final (tornada)
27/02/2014
Fiorentina
1
1
Esbjerg
Setzens de final (tornada)
27/02/2014
Tottenham
3
1
Dnipro
Setzens de final (tornada)
27/02/2014
Valencia
0
0
Dynamo Kyiv
Setzens de final (tornada)
27/02/2014
Benfica
3
0
PAOK
Setzens de final (tornada)
27/02/2014
AZ Alkmaar
1
1
Slovan Liberec
Setzens de final (tornada)
27/02/2014
Olympique Lyonnais
1
0
Chornomorets Odesa
Setzens de final (tornada)
27/02/2014
Trabzonspor
0
2
Juventus
Vuitens de final (anada)
13/03/2014
Ludogorets
0
3
Valencia
Vuitens de final (anada)
13/03/2014
Porto
1
0
Napoli
Vuitens de final (anada)
13/03/2014
Juventus
1
1
Fiorentina
Vuitens de final (anada)
13/03/2014
Basel
0
0
Red Bull Salzburg
Vuitens de final (anada)
13/03/2014
AZ Alkmaar
1
0
Anzhi
Vuitens de final (anada)
13/03/2014
Olympique Lyonnais
4
1
Viktoria Plzeň
Vuitens de final (anada)
13/03/2014
Sevilla
0
2
Betis
Vuitens de final (anada)
13/03/2014
Tottenham
1
3
Benfica
Vuitens de final (tornada)
20/03/2014
Valencia
1
0
Ludogorets
Vuitens de final (tornada)
20/03/2014
Benfica
2
2
Tottenham
Vuitens de final (tornada)
20/03/2014
Anzhi
0
0
AZ Alkmaar
Vuitens de final (tornada)
20/03/2014
Viktoria Plzeň
2
1
Olympique Lyonnais
Vuitens de final (tornada)
20/03/2014
Fiorentina
0
1
Juventus
Vuitens de final (tornada)
20/03/2014
Napoli
2
2
Porto
Vuitens de final (tornada)
20/03/2014
Betis
0
2
Sevilla
Vuitens de final (tornada)
20/03/2014
Red Bull Salzburg
1
2
Basel
Quarts de final (anada)
03/04/2014
AZ Alkmaar
0
1
Benfica
Quarts de final (anada)
03/04/2014
Porto
1
0
Sevilla
Quarts de final (anada)
03/04/2014
Basel
3
0
Valencia
Quarts de final (anada)
03/04/2014
Olympique Lyonnais
0
1
Juventus
Quarts de final (tornada)
10/04/2014
Valencia
5
0
Basel
Quarts de final (tornada)
10/04/2014
Sevilla
4
1
Porto
Quarts de final (tornada)
10/04/2014
Benfica
2
0
AZ Alkmaar
Quarts de final (tornada)
10/04/2014
Juventus
2
1
Olympique Lyonnais
Semifinal (anada)
24/04/2014
Sevilla
2
0
Valencia
Semifinal (anada)
24/04/2014
Benfica
2
1
Juventus
Semifinal (tornada)
01/05/2014
Valencia
3
1
Sevilla
Semifinal (tornada)
01/05/2014
Juventus
0
0
Benfica
Final
14/05/2014
Sevilla
0
0
Benfica
Col·labora amb BDFutbol!
Notificar error
Comunitat
Donar