2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Europa League2013-14 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2013 Metalurg Skopje Qarabağ
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2013 Sliema Wanderers Khazar Lankaran
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2013 Trans Gefle
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2013 Bala Town Levadia Tallinn
Classificació Fase 1 (anada) 03/07/2013 ÍF Linfield
Classificació Fase 1 (anada) 04/07/2013 Prestatyn Town Liepājas Metalurgs
Classificació Fase 1 (anada) 04/07/2013 Laçi Differdange
Classificació Fase 1 (anada) 04/07/2013 Torpedo Kutaisi Žilina
Classificació Fase 1 (anada) 04/07/2013 Tromsø Celje
Classificació Fase 1 (anada) 04/07/2013 Tiraspol Skonto
Classificació Fase 1 (anada) 04/07/2013 Víkingur Gøta Inter Turku
Classificació Fase 1 (anada) 04/07/2013 Levski Sofia Irtysh
Classificació Fase 1 (anada) 04/07/2013 Teuta Dacia Chișinău
Classificació Fase 1 (anada) 04/07/2013 Flora Kukësi
Classificació Fase 1 (anada) 04/07/2013 Žalgiris St Patrick's
Classificació Fase 1 (anada) 04/07/2013 Sūduva Turnovo
Classificació Fase 1 (anada) 04/07/2013 Hibernians Vojvodina
Classificació Fase 1 (anada) 04/07/2013 Kruoja Dinamo Minsk
Classificació Fase 1 (anada) 04/07/2013 Jeunesse d'Esch TPS
Classificació Fase 1 (anada) 04/07/2013 Inter Baku Mariehamn
Classificació Fase 1 (anada) 04/07/2013 Videoton Mladost Podgorica
Classificació Fase 1 (anada) 04/07/2013 Teteks Pyunik
Classificació Fase 1 (anada) 04/07/2013 UE Santa Coloma Zrinjski
Classificació Fase 1 (anada) 04/07/2013 Čelik Nikšić Budapest Honvéd
Classificació Fase 1 (anada) 04/07/2013 Gandzasar Aktobe
Classificació Fase 1 (anada) 04/07/2013 Milsami Orhei Dudelange
Classificació Fase 1 (anada) 04/07/2013 Astana Botev Plovdiv
Classificació Fase 1 (anada) 04/07/2013 Chikhura Sachkhere Vaduz
Classificació Fase 1 (anada) 04/07/2013 Sarajevo Libertas
Classificació Fase 1 (anada) 04/07/2013 Broughton Ventspils
Classificació Fase 1 (anada) 04/07/2013 Rudar Pljevlja Mika
Classificació Fase 1 (anada) 04/07/2013 Drogheda Malmö
Classificació Fase 1 (anada) 04/07/2013 Domžale Astra
Classificació Fase 1 (anada) 04/07/2013 Crusaders Rosenborg
Classificació Fase 1 (anada) 04/07/2013 La Fiorita Valletta
Classificació Fase 1 (anada) 04/07/2013 Breiðablik Santa Coloma
Classificació Fase 1 (anada) 04/07/2013 KR Glentoran
Classificació Fase 1 (anada) 04/07/2013 ÍBV HB
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2013 Mika Rudar Pljevlja
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2013 TPS Jeunesse d'Esch
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2013 Differdange Laçi
Classificació Fase 1 (tornada) 10/07/2013 Linfield ÍF
Classificació Fase 1 (tornada) 11/07/2013 Celje Tromsø
Classificació Fase 1 (tornada) 11/07/2013 Vaduz Chikhura Sachkhere
Classificació Fase 1 (tornada) 11/07/2013 Zrinjski UE Santa Coloma
Classificació Fase 1 (tornada) 11/07/2013 Inter Turku Víkingur Gøta
Classificació Fase 1 (tornada) 11/07/2013 Malmö Drogheda
Classificació Fase 1 (tornada) 11/07/2013 Qarabağ Metalurg Skopje
Classificació Fase 1 (tornada) 11/07/2013 Levadia Tallinn Bala Town
Classificació Fase 1 (tornada) 11/07/2013 Mariehamn Inter Baku
Classificació Fase 1 (tornada) 11/07/2013 Valletta La Fiorita
Classificació Fase 1 (tornada) 11/07/2013 Dinamo Minsk Kruoja
Classificació Fase 1 (tornada) 11/07/2013 Mladost Podgorica Videoton
Classificació Fase 1 (tornada) 11/07/2013 Liepājas Metalurgs Prestatyn Town
Classificació Fase 1 (tornada) 11/07/2013 Skonto Tiraspol
Classificació Fase 1 (tornada) 11/07/2013 Turnovo Sūduva
Classificació Fase 1 (tornada) 11/07/2013 Žilina Torpedo Kutaisi
Classificació Fase 1 (tornada) 11/07/2013 Santa Coloma Breiðablik
Classificació Fase 1 (tornada) 11/07/2013 Gefle Trans
Classificació Fase 1 (tornada) 11/07/2013 Ventspils Broughton
Classificació Fase 1 (tornada) 11/07/2013 Khazar Lankaran Sliema Wanderers
Classificació Fase 1 (tornada) 11/07/2013 Pyunik Teteks
Classificació Fase 1 (tornada) 11/07/2013 Irtysh Levski Sofia
Classificació Fase 1 (tornada) 11/07/2013 Dacia Chișinău Teuta
Classificació Fase 1 (tornada) 11/07/2013 Rosenborg Crusaders
Classificació Fase 1 (tornada) 11/07/2013 Botev Plovdiv Astana
Classificació Fase 1 (tornada) 11/07/2013 Kukësi Flora
Classificació Fase 1 (tornada) 11/07/2013 Budapest Honvéd Čelik Nikšić
Classificació Fase 1 (tornada) 11/07/2013 Dudelange Milsami Orhei
Classificació Fase 1 (tornada) 11/07/2013 Libertas Sarajevo
Classificació Fase 1 (tornada) 11/07/2013 St Patrick's Žalgiris
Classificació Fase 1 (tornada) 11/07/2013 Aktobe Gandzasar
Classificació Fase 1 (tornada) 11/07/2013 Glentoran KR
Classificació Fase 1 (tornada) 11/07/2013 Astra Domžale
Classificació Fase 1 (tornada) 11/07/2013 HB ÍBV
Classificació Fase 1 (tornada) 11/07/2013 Vojvodina Hibernians
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2013 Levadia Tallinn Pandurii
Classificació Fase 2 (anada) 18/07/2013 Hajduk Split Turnovo
Classificació Fase 2 (anada) 18/07/2013 Breiðablik Sturm Graz
Classificació Fase 2 (anada) 18/07/2013 KR Standard Liège
Classificació Fase 2 (anada) 18/07/2013 Rijeka Prestatyn Town
Classificació Fase 2 (anada) 18/07/2013 Śląsk Wrocław Rudar Pljevlja
Classificació Fase 2 (anada) 18/07/2013 Olimpija Žilina
Classificació Fase 2 (anada) 18/07/2013 Crvena Zvezda ÍBV
Classificació Fase 2 (anada) 18/07/2013 Vojvodina Budapest Honvéd
Classificació Fase 2 (anada) 18/07/2013 Trabzonspor Derry City
Classificació Fase 2 (anada) 18/07/2013 Astra Omonia
Classificació Fase 2 (anada) 18/07/2013 Xanthi Linfield
Classificació Fase 2 (anada) 18/07/2013 Sparta Praha Häcken
Classificació Fase 2 (anada) 18/07/2013 Petrolul Víkingur Gøta
Classificació Fase 2 (anada) 18/07/2013 Dila Aalborg
Classificació Fase 2 (anada) 18/07/2013 Irtysh Široki Brijeg
Classificació Fase 2 (anada) 18/07/2013 Ventspils Jeunesse d'Esch
Classificació Fase 2 (anada) 18/07/2013 Mladost Podgorica Senica
Classificació Fase 2 (anada) 18/07/2013 Honka Lech Poznań
Classificació Fase 2 (anada) 18/07/2013 Shakhtyor Soligorsk Milsami Orhei
Classificació Fase 2 (anada) 18/07/2013 Dinamo Minsk Lokomotiva Zagreb
Classificació Fase 2 (anada) 18/07/2013 Zrinjski Botev Plovdiv
Classificació Fase 2 (anada) 18/07/2013 Skonto Slovan Liberec
Classificació Fase 2 (anada) 18/07/2013 Beroe Hapoel Tel Aviv
Classificació Fase 2 (anada) 18/07/2013 Strømsgodset Debrecen
Classificació Fase 2 (anada) 18/07/2013 Malmö Hibernian
Classificació Fase 2 (anada) 18/07/2013 Žalgiris Pyunik
Classificació Fase 2 (anada) 18/07/2013 Maccabi Haifa Khazar Lankaran
Classificació Fase 2 (anada) 18/07/2013 Hødd Aktobe
Classificació Fase 2 (anada) 18/07/2013 Rosenborg St. Johnstone
Classificació Fase 2 (anada) 18/07/2013 Anorthosis Gefle
Classificació Fase 2 (anada) 18/07/2013 Tromsø Inter Baku
Classificació Fase 2 (anada) 18/07/2013 Chernomorets Odessa Dacia Chișinău
Classificació Fase 2 (anada) 18/07/2013 Göteborg Trenčín
Classificació Fase 2 (anada) 18/07/2013 Differdange Utrecht
Classificació Fase 2 (anada) 18/07/2013 Valletta Minsk
Classificació Fase 2 (anada) 18/07/2013 Kukësi Sarajevo
Classificació Fase 2 (anada) 18/07/2013 Jagodina Rubin Kazan
Classificació Fase 2 (anada) 18/07/2013 Thun Chikhura Sachkhere
Classificació Fase 2 (anada) 18/07/2013 Qarabağ Piast
Classificació Fase 2 (tornada) 25/07/2013 Rubin Kazan Jagodina
Classificació Fase 2 (tornada) 25/07/2013 Milsami Orhei Shakhtyor Soligorsk
Classificació Fase 2 (tornada) 25/07/2013 Trenčín Göteborg
Classificació Fase 2 (tornada) 25/07/2013 Minsk Valletta
Classificació Fase 2 (tornada) 25/07/2013 Piast Qarabağ
Classificació Fase 2 (tornada) 25/07/2013 Žilina Olimpija
Classificació Fase 2 (tornada) 25/07/2013 Rudar Pljevlja Śląsk Wrocław
Classificació Fase 2 (tornada) 25/07/2013 Turnovo Hajduk Split
Classificació Fase 2 (tornada) 25/07/2013 Jeunesse d'Esch Ventspils
Classificació Fase 2 (tornada) 25/07/2013 Chikhura Sachkhere Thun
Classificació Fase 2 (tornada) 25/07/2013 Aktobe Hødd
Classificació Fase 2 (tornada) 25/07/2013 Široki Brijeg Irtysh
Classificació Fase 2 (tornada) 25/07/2013 Pyunik Žalgiris
Classificació Fase 2 (tornada) 25/07/2013 Prestatyn Town Rijeka
Classificació Fase 2 (tornada) 25/07/2013 Sarajevo Kukësi
Classificació Fase 2 (tornada) 25/07/2013 Linfield Xanthi
Classificació Fase 2 (tornada) 25/07/2013 Hibernian Malmö
Classificació Fase 2 (tornada) 25/07/2013 Derry City Trabzonspor
Classificació Fase 2 (tornada) 25/07/2013 St. Johnstone Rosenborg
Classificació Fase 2 (tornada) 25/07/2013 Lech Poznań Honka
Classificació Fase 2 (tornada) 25/07/2013 ÍBV Crvena Zvezda
Classificació Fase 2 (tornada) 25/07/2013 Budapest Honvéd Vojvodina
Classificació Fase 2 (tornada) 25/07/2013 Standard Liège KR
Classificació Fase 2 (tornada) 25/07/2013 Debrecen Strømsgodset
Classificació Fase 2 (tornada) 25/07/2013 Aalborg Dila
Classificació Fase 2 (tornada) 25/07/2013 Víkingur Gøta Petrolul
Classificació Fase 2 (tornada) 25/07/2013 Khazar Lankaran Maccabi Haifa
Classificació Fase 2 (tornada) 25/07/2013 Lokomotiva Zagreb Dinamo Minsk
Classificació Fase 2 (tornada) 25/07/2013 Utrecht Differdange
Classificació Fase 2 (tornada) 25/07/2013 Senica Mladost Podgorica
Classificació Fase 2 (tornada) 25/07/2013 Botev Plovdiv Zrinjski
Classificació Fase 2 (tornada) 25/07/2013 Dacia Chișinău Chernomorets Odessa
Classificació Fase 2 (tornada) 25/07/2013 Pandurii Levadia Tallinn
Classificació Fase 2 (tornada) 25/07/2013 Slovan Liberec Skonto
Classificació Fase 2 (tornada) 25/07/2013 Omonia Astra
Classificació Fase 2 (tornada) 25/07/2013 Häcken Sparta Praha
Classificació Fase 2 (tornada) 25/07/2013 Hapoel Tel Aviv Beroe
Classificació Fase 2 (tornada) 25/07/2013 Sturm Graz Breiðablik
Classificació Fase 2 (tornada) 25/07/2013 Inter Baku Tromsø
Classificació Fase 2 (tornada) 25/07/2013 Gefle Anorthosis
Classificació Fase 3 (anada) 01/08/2013 Kukësi Metalurh Donetsk
Classificació Fase 3 (anada) 01/08/2013 Dinamo Minsk Trabzonspor
Classificació Fase 3 (anada) 01/08/2013 Jablonec Strømsgodset
Classificació Fase 3 (anada) 01/08/2013 Qarabağ Gefle
Classificació Fase 3 (anada) 01/08/2013 Minsk St. Johnstone
Classificació Fase 3 (anada) 01/08/2013 Chernomorets Odessa Crvena Zvezda
Classificació Fase 3 (anada) 01/08/2013 Randers Rubin Kazan
Classificació Fase 3 (anada) 01/08/2013 Žalgiris Lech Poznań
Classificació Fase 3 (anada) 01/08/2013 Tromsø Differdange
Classificació Fase 3 (anada) 01/08/2013 Häcken Thun
Classificació Fase 3 (anada) 01/08/2013 Rijeka Žilina
Classificació Fase 3 (anada) 01/08/2013 Botev Plovdiv Stuttgart
Classificació Fase 3 (anada) 01/08/2013 Swansea Malmö
Classificació Fase 3 (anada) 01/08/2013 Pandurii Hapoel Tel Aviv
Classificació Fase 3 (anada) 01/08/2013 Vojvodina Bursaspor
Classificació Fase 3 (anada) 01/08/2013 Slovan Liberec Zürich
Classificació Fase 3 (anada) 01/08/2013 Xanthi Standard Liège
Classificació Fase 3 (anada) 01/08/2013 Saint-Étienne Milsami Orhei
Classificació Fase 3 (anada) 01/08/2013 Asteras Rapid Wien
Classificació Fase 3 (anada) 01/08/2013 Petrolul Vitesse
Classificació Fase 3 (anada) 01/08/2013 Široki Brijeg Udinese
Classificació Fase 3 (anada) 01/08/2013 Śląsk Wrocław Club Brugge
Classificació Fase 3 (anada) 01/08/2013 Motherwell Kuban
Classificació Fase 3 (anada) 01/08/2013 Hajduk Split Dila
Classificació Fase 3 (anada) 01/08/2013 Estoril Hapoel Ramat Gan
Classificació Fase 3 (anada) 01/08/2013 Sevilla Mladost Podgorica
Classificació Fase 3 (anada) 01/08/2013 Ventspils Maccabi Haifa
Classificació Fase 3 (anada) 01/08/2013 Aktobe Breiðablik
Classificació Fase 3 (anada) 01/08/2013 Trenčín Astra
Classificació Fase 3 (tornada) 08/08/2013 Gefle Qarabağ
Classificació Fase 3 (tornada) 08/08/2013 Hapoel Ramat Gan Estoril
Classificació Fase 3 (tornada) 08/08/2013 Milsami Orhei Saint-Étienne
Classificació Fase 3 (tornada) 08/08/2013 Kuban Motherwell
Classificació Fase 3 (tornada) 08/08/2013 Lech Poznań Žalgiris
Classificació Fase 3 (tornada) 08/08/2013 Bursaspor Vojvodina
Classificació Fase 3 (tornada) 08/08/2013 Maccabi Haifa Ventspils
Classificació Fase 3 (tornada) 08/08/2013 Thun Häcken
Classificació Fase 3 (tornada) 08/08/2013 Differdange Tromsø
Classificació Fase 3 (tornada) 08/08/2013 Zürich Slovan Liberec
Classificació Fase 3 (tornada) 08/08/2013 Malmö Swansea
Classificació Fase 3 (tornada) 08/08/2013 Vitesse Petrolul
Classificació Fase 3 (tornada) 08/08/2013 Trabzonspor Dinamo Minsk
Classificació Fase 3 (tornada) 08/08/2013 Strømsgodset Jablonec
Classificació Fase 3 (tornada) 08/08/2013 Stuttgart Botev Plovdiv
Classificació Fase 3 (tornada) 08/08/2013 Hapoel Tel Aviv Pandurii
Classificació Fase 3 (tornada) 08/08/2013 Crvena Zvezda Chernomorets Odessa
Classificació Fase 3 (tornada) 08/08/2013 Metalurh Donetsk Kukësi
Classificació Fase 3 (tornada) 08/08/2013 Udinese Široki Brijeg
Classificació Fase 3 (tornada) 08/08/2013 St. Johnstone Minsk
Classificació Fase 3 (tornada) 08/08/2013 Club Brugge Śląsk Wrocław
Classificació Fase 3 (tornada) 08/08/2013 Mladost Podgorica Sevilla
Classificació Fase 3 (tornada) 08/08/2013 Rubin Kazan Randers
Classificació Fase 3 (tornada) 08/08/2013 Rapid Wien Asteras
Classificació Fase 3 (tornada) 08/08/2013 Standard Liège Xanthi
Classificació Fase 3 (tornada) 08/08/2013 Breiðablik Aktobe
Classificació Fase 3 (tornada) 08/08/2013 Žilina Rijeka
Classificació Fase 3 (tornada) 08/08/2013 Astra Trenčín
Classificació Fase 3 (tornada) 08/08/2013 Dila Hajduk Split
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2013 Chernomorets Odessa Skënderbeu
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2013 Tromsø Beşiktaş
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2013 Pandurii Braga
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2013 Apollon Limassol Nice
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2013 Swansea Petrolul
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2013 Rijeka Stuttgart
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2013 Udinese Slovan Liberec
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2013 Partizan Thun
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2013 Vojvodina Sheriff Tiraspol
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2013 Hafnarfjarðar Genk
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2013 Zulte Waregem APOEL
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2013 Grasshopper Fiorentina
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2013 Rapid Wien Dila
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2013 Elfsborg Nordsjælland
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2013 Nõmme Kalju Dnipro
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2013 Kukësi Trabzonspor
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2013 Estoril Pasching
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2013 Esbjerg Saint-Étienne
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2013 Molde Rubin Kazan
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2013 St Gallen Spartak Moskva
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2013 Red Bull Salzburg Žalgiris
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2013 Minsk Standard Liège
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2013 Atromitos AZ Alkmaar
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2013 Maccabi Haifa Astra
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2013 Dinamo Tbilisi Tottenham
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2013 Kuban Feyenoord
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2013 Jablonec Betis
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2013 Qarabağ Eintracht Frankfurt
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2013 Sevilla Śląsk Wrocław
Classificació: Playoff (anada) 22/08/2013 Aktobe Dynamo Kyiv
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2013 Eintracht Frankfurt Qarabağ
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2013 Nice Apollon Limassol
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2013 Thun Partizan
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2013 Pasching Estoril
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2013 Dnipro Nõmme Kalju
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2013 Žalgiris Red Bull Salzburg
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2013 Tottenham Dinamo Tbilisi
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2013 Standard Liège Minsk
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2013 Śląsk Wrocław Sevilla
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2013 Feyenoord Kuban
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2013 Fiorentina Grasshopper
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2013 Genk Hafnarfjarðar
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2013 Skënderbeu Chernomorets Odessa
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2013 Saint-Étienne Esbjerg
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2013 Petrolul Swansea
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2013 Beşiktaş Tromsø
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2013 Sheriff Tiraspol Vojvodina
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2013 APOEL Zulte Waregem
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2013 Slovan Liberec Udinese
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2013 Betis Jablonec
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2013 Trabzonspor Kukësi
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2013 Astra Maccabi Haifa
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2013 Nordsjælland Elfsborg
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2013 Dynamo Kyiv Aktobe
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2013 Dila Rapid Wien
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2013 Rubin Kazan Molde
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2013 Spartak Moskva St Gallen
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2013 Braga Pandurii
Classificació: Playoff (tornada) 29/08/2013 Stuttgart Rijeka
Classificació: Playoff (tornada) 30/08/2013 AZ Alkmaar Atromitos
Fase de grups partit 1 19/09/2013 Red Bull Salzburg Elfsborg
Fase de grups partit 1 19/09/2013 Sheriff Tiraspol Anzhi
Fase de grups partit 1 19/09/2013 Maccabi Tel Aviv APOEL
Fase de grups partit 1 19/09/2013 Lazio Legia Warszawa
Fase de grups partit 1 19/09/2013 Betis Olympique Lyonnais
Fase de grups partit 1 19/09/2013 Tottenham Tromsø
Fase de grups partit 1 19/09/2013 Estoril Sevilla
Fase de grups partit 1 19/09/2013 PAOK Shakhter Karagandy
Fase de grups partit 1 19/09/2013 Maccabi Haifa AZ Alkmaar
Fase de grups partit 1 19/09/2013 Freiburg Slovan Liberec
Fase de grups partit 1 19/09/2013 Thun Rapid Wien
Fase de grups partit 1 19/09/2013 Dynamo Kyiv Genk
Fase de grups partit 1 19/09/2013 Eintracht Frankfurt Girondins de Bordeaux
Fase de grups partit 1 19/09/2013 Vitória de Guimarães Rijeka
Fase de grups partit 1 19/09/2013 Pandurii Dnipro
Fase de grups partit 1 19/09/2013 Fiorentina Paços de Ferreira
Fase de grups partit 1 19/09/2013 PSV Ludogorets
Fase de grups partit 1 19/09/2013 Maribor Rubin Kazan
Fase de grups partit 1 19/09/2013 Zulte Waregem Wigan
Fase de grups partit 1 19/09/2013 Standard Liège Esbjerg
Fase de grups partit 1 19/09/2013 Valencia Swansea
Fase de grups partit 1 19/09/2013 St Gallen Kuban
Fase de grups partit 1 19/09/2013 Dinamo Zagreb Chernomorets Odessa
Fase de grups partit 1 19/09/2013 Apollon Limassol Trabzonspor
Fase de grups partit 2 03/10/2013 Trabzonspor Lazio
Fase de grups partit 2 03/10/2013 Anzhi Tottenham
Fase de grups partit 2 03/10/2013 Wigan Maribor
Fase de grups partit 2 03/10/2013 Paços de Ferreira Pandurii
Fase de grups partit 2 03/10/2013 Dnipro Fiorentina
Fase de grups partit 2 03/10/2013 Legia Warszawa Apollon Limassol
Fase de grups partit 2 03/10/2013 Olympique Lyonnais Vitória de Guimarães
Fase de grups partit 2 03/10/2013 Rijeka Betis
Fase de grups partit 2 03/10/2013 Slovan Liberec Estoril
Fase de grups partit 2 03/10/2013 Sevilla Freiburg
Fase de grups partit 2 03/10/2013 Genk Thun
Fase de grups partit 2 03/10/2013 Girondins de Bordeaux Maccabi Tel Aviv
Fase de grups partit 2 03/10/2013 APOEL Eintracht Frankfurt
Fase de grups partit 2 03/10/2013 Rapid Wien Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 2 03/10/2013 AZ Alkmaar PAOK
Fase de grups partit 2 03/10/2013 Ludogorets Dinamo Zagreb
Fase de grups partit 2 03/10/2013 Rubin Kazan Zulte Waregem
Fase de grups partit 2 03/10/2013 Shakhter Karagandy Maccabi Haifa
Fase de grups partit 2 03/10/2013 Esbjerg Red Bull Salzburg
Fase de grups partit 2 03/10/2013 Chernomorets Odessa PSV
Fase de grups partit 2 03/10/2013 Elfsborg Standard Liège
Fase de grups partit 2 03/10/2013 Swansea St Gallen
Fase de grups partit 2 03/10/2013 Kuban Valencia
Fase de grups partit 2 03/10/2013 Tromsø Sheriff Tiraspol
Fase de grups partit 3 24/10/2013 Slovan Liberec Sevilla
Fase de grups partit 3 24/10/2013 Apollon Limassol Lazio
Fase de grups partit 3 24/10/2013 Trabzonspor Legia Warszawa
Fase de grups partit 3 24/10/2013 Betis Vitória de Guimarães
Fase de grups partit 3 24/10/2013 Olympique Lyonnais Rijeka
Fase de grups partit 3 24/10/2013 Freiburg Estoril
Fase de grups partit 3 24/10/2013 Dynamo Kyiv Thun
Fase de grups partit 3 24/10/2013 Chernomorets Odessa Ludogorets
Fase de grups partit 3 24/10/2013 Dinamo Zagreb PSV
Fase de grups partit 3 24/10/2013 Shakhter Karagandy AZ Alkmaar
Fase de grups partit 3 24/10/2013 Anzhi Tromsø
Fase de grups partit 3 24/10/2013 PAOK Maccabi Haifa
Fase de grups partit 3 24/10/2013 Swansea Kuban
Fase de grups partit 3 24/10/2013 Valencia St Gallen
Fase de grups partit 3 24/10/2013 Genk Rapid Wien
Fase de grups partit 3 24/10/2013 Elfsborg Esbjerg
Fase de grups partit 3 24/10/2013 Red Bull Salzburg Standard Liège
Fase de grups partit 3 24/10/2013 Wigan Rubin Kazan
Fase de grups partit 3 24/10/2013 Zulte Waregem Maribor
Fase de grups partit 3 24/10/2013 Paços de Ferreira Dnipro
Fase de grups partit 3 24/10/2013 Fiorentina Pandurii
Fase de grups partit 3 24/10/2013 Girondins de Bordeaux APOEL
Fase de grups partit 3 24/10/2013 Eintracht Frankfurt Maccabi Tel Aviv
Fase de grups partit 3 24/10/2013 Sheriff Tiraspol Tottenham
Fase de grups partit 4 07/11/2013 Dnipro Paços de Ferreira
Fase de grups partit 4 07/11/2013 Maribor Zulte Waregem
Fase de grups partit 4 07/11/2013 Rubin Kazan Wigan
Fase de grups partit 4 07/11/2013 Legia Warszawa Trabzonspor
Fase de grups partit 4 07/11/2013 Maccabi Haifa PAOK
Fase de grups partit 4 07/11/2013 Thun Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 4 07/11/2013 Rapid Wien Genk
Fase de grups partit 4 07/11/2013 Standard Liège Red Bull Salzburg
Fase de grups partit 4 07/11/2013 Esbjerg Elfsborg
Fase de grups partit 4 07/11/2013 Pandurii Fiorentina
Fase de grups partit 4 07/11/2013 Lazio Apollon Limassol
Fase de grups partit 4 07/11/2013 AZ Alkmaar Shakhter Karagandy
Fase de grups partit 4 07/11/2013 Sevilla Slovan Liberec
Fase de grups partit 4 07/11/2013 Tottenham Sheriff Tiraspol
Fase de grups partit 4 07/11/2013 Tromsø Anzhi
Fase de grups partit 4 07/11/2013 Estoril Freiburg
Fase de grups partit 4 07/11/2013 Rijeka Olympique Lyonnais
Fase de grups partit 4 07/11/2013 Vitória de Guimarães Betis
Fase de grups partit 4 07/11/2013 Ludogorets Chernomorets Odessa
Fase de grups partit 4 07/11/2013 PSV Dinamo Zagreb
Fase de grups partit 4 07/11/2013 Maccabi Tel Aviv Eintracht Frankfurt
Fase de grups partit 4 07/11/2013 Kuban Swansea
Fase de grups partit 4 07/11/2013 APOEL Girondins de Bordeaux
Fase de grups partit 4 07/11/2013 St Gallen Valencia
Fase de grups partit 5 28/11/2013 Slovan Liberec Freiburg
Fase de grups partit 5 28/11/2013 Rapid Wien Thun
Fase de grups partit 5 28/11/2013 Kuban St Gallen
Fase de grups partit 5 28/11/2013 Genk Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 5 28/11/2013 Sevilla Estoril
Fase de grups partit 5 28/11/2013 Olympique Lyonnais Betis
Fase de grups partit 5 28/11/2013 Rijeka Vitória de Guimarães
Fase de grups partit 5 28/11/2013 Trabzonspor Apollon Limassol
Fase de grups partit 5 28/11/2013 Legia Warszawa Lazio
Fase de grups partit 5 28/11/2013 Anzhi Sheriff Tiraspol
Fase de grups partit 5 28/11/2013 Swansea Valencia
Fase de grups partit 5 28/11/2013 Shakhter Karagandy PAOK
Fase de grups partit 5 28/11/2013 AZ Alkmaar Maccabi Haifa
Fase de grups partit 5 28/11/2013 Tromsø Tottenham
Fase de grups partit 5 28/11/2013 APOEL Maccabi Tel Aviv
Fase de grups partit 5 28/11/2013 Girondins de Bordeaux Eintracht Frankfurt
Fase de grups partit 5 28/11/2013 Paços de Ferreira Fiorentina
Fase de grups partit 5 28/11/2013 Dnipro Pandurii
Fase de grups partit 5 28/11/2013 Wigan Zulte Waregem
Fase de grups partit 5 28/11/2013 Rubin Kazan Maribor
Fase de grups partit 5 28/11/2013 Esbjerg Standard Liège
Fase de grups partit 5 28/11/2013 Elfsborg Red Bull Salzburg
Fase de grups partit 5 28/11/2013 Ludogorets PSV
Fase de grups partit 5 28/11/2013 Chernomorets Odessa Dinamo Zagreb
Fase de grups partit 6 12/12/2013 Maccabi Tel Aviv Girondins de Bordeaux
Fase de grups partit 6 12/12/2013 St Gallen Swansea
Fase de grups partit 6 12/12/2013 Betis Rijeka
Fase de grups partit 6 12/12/2013 Vitória de Guimarães Olympique Lyonnais
Fase de grups partit 6 12/12/2013 Apollon Limassol Legia Warszawa
Fase de grups partit 6 12/12/2013 Lazio Trabzonspor
Fase de grups partit 6 12/12/2013 Dynamo Kyiv Rapid Wien
Fase de grups partit 6 12/12/2013 Valencia Kuban
Fase de grups partit 6 12/12/2013 Maccabi Haifa Shakhter Karagandy
Fase de grups partit 6 12/12/2013 PAOK AZ Alkmaar
Fase de grups partit 6 12/12/2013 Estoril Slovan Liberec
Fase de grups partit 6 12/12/2013 Sheriff Tiraspol Tromsø
Fase de grups partit 6 12/12/2013 Maribor Wigan
Fase de grups partit 6 12/12/2013 Freiburg Sevilla
Fase de grups partit 6 12/12/2013 Eintracht Frankfurt APOEL
Fase de grups partit 6 12/12/2013 Pandurii Paços de Ferreira
Fase de grups partit 6 12/12/2013 Fiorentina Dnipro
Fase de grups partit 6 12/12/2013 Zulte Waregem Rubin Kazan
Fase de grups partit 6 12/12/2013 Standard Liège Elfsborg
Fase de grups partit 6 12/12/2013 Red Bull Salzburg Esbjerg
Fase de grups partit 6 12/12/2013 PSV Chernomorets Odessa
Fase de grups partit 6 12/12/2013 Dinamo Zagreb Ludogorets
Fase de grups partit 6 12/12/2013 Tottenham Anzhi
Fase de grups partit 6 12/12/2013 Thun Genk
Setzens de final (anada) 20/02/2014 Swansea Napoli
Setzens de final (anada) 20/02/2014 Lazio Ludogorets
Setzens de final (anada) 20/02/2014 Viktoria Plzeň Shakhtar
Setzens de final (anada) 20/02/2014 Maribor Sevilla
Setzens de final (anada) 20/02/2014 Porto Eintracht Frankfurt
Setzens de final (anada) 20/02/2014 Maccabi Tel Aviv Basel
Setzens de final (anada) 20/02/2014 Ajax Red Bull Salzburg
Setzens de final (anada) 20/02/2014 Esbjerg Fiorentina
Setzens de final (anada) 20/02/2014 Juventus Trabzonspor
Setzens de final (anada) 20/02/2014 Dnipro Tottenham
Setzens de final (anada) 20/02/2014 Chernomorets Odessa Olympique Lyonnais
Setzens de final (anada) 20/02/2014 Slovan Liberec AZ Alkmaar
Setzens de final (anada) 20/02/2014 PAOK Benfica
Setzens de final (anada) 20/02/2014 Dynamo Kyiv Valencia
Setzens de final (anada) 20/02/2014 Anzhi Genk
Setzens de final (anada) 20/02/2014 Betis Rubin Kazan
Setzens de final (tornada) 27/02/2014 Ludogorets Lazio
Setzens de final (tornada) 27/02/2014 Rubin Kazan Betis
Setzens de final (tornada) 27/02/2014 Napoli Swansea
Setzens de final (tornada) 27/02/2014 Trabzonspor Juventus
Setzens de final (tornada) 27/02/2014 Olympique Lyonnais Chernomorets Odessa
Setzens de final (tornada) 27/02/2014 AZ Alkmaar Slovan Liberec
Setzens de final (tornada) 27/02/2014 Benfica PAOK
Setzens de final (tornada) 27/02/2014 Valencia Dynamo Kyiv
Setzens de final (tornada) 27/02/2014 Genk Anzhi
Setzens de final (tornada) 27/02/2014 Tottenham Dnipro
Setzens de final (tornada) 27/02/2014 Fiorentina Esbjerg
Setzens de final (tornada) 27/02/2014 Eintracht Frankfurt Porto
Setzens de final (tornada) 27/02/2014 Basel Maccabi Tel Aviv
Setzens de final (tornada) 27/02/2014 Red Bull Salzburg Ajax
Setzens de final (tornada) 27/02/2014 Shakhtar Viktoria Plzeň
Setzens de final (tornada) 27/02/2014 Sevilla Maribor
Vuitens de final (anada) 13/03/2014 Tottenham Benfica
Vuitens de final (anada) 13/03/2014 Ludogorets Valencia
Vuitens de final (anada) 13/03/2014 Porto Napoli
Vuitens de final (anada) 13/03/2014 Basel Red Bull Salzburg
Vuitens de final (anada) 13/03/2014 AZ Alkmaar Anzhi
Vuitens de final (anada) 13/03/2014 Olympique Lyonnais Viktoria Plzeň
Vuitens de final (anada) 13/03/2014 Sevilla Betis
Vuitens de final (anada) 13/03/2014 Juventus Fiorentina
Vuitens de final (tornada) 20/03/2014 Benfica Tottenham
Vuitens de final (tornada) 20/03/2014 Anzhi AZ Alkmaar
Vuitens de final (tornada) 20/03/2014 Fiorentina Juventus
Vuitens de final (tornada) 20/03/2014 Red Bull Salzburg Basel
Vuitens de final (tornada) 20/03/2014 Betis Sevilla
Vuitens de final (tornada) 20/03/2014 Napoli Porto
Vuitens de final (tornada) 20/03/2014 Viktoria Plzeň Olympique Lyonnais
Vuitens de final (tornada) 20/03/2014 Valencia Ludogorets
Quarts de final (anada) 03/04/2014 Porto Sevilla
Quarts de final (anada) 03/04/2014 Basel Valencia
Quarts de final (anada) 03/04/2014 Olympique Lyonnais Juventus
Quarts de final (anada) 03/04/2014 AZ Alkmaar Benfica
Quarts de final (tornada) 10/04/2014 Sevilla Porto
Quarts de final (tornada) 10/04/2014 Valencia Basel
Quarts de final (tornada) 10/04/2014 Juventus Olympique Lyonnais
Quarts de final (tornada) 10/04/2014 Benfica AZ Alkmaar
Semifinal (anada) 24/04/2014 Sevilla Valencia
Semifinal (anada) 24/04/2014 Benfica Juventus
Semifinal (tornada) 01/05/2014 Juventus Benfica
Semifinal (tornada) 01/05/2014 Valencia Sevilla
Final 14/05/2014 Sevilla Benfica

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Jonathan Soriano Red Bull SalzburgRed Bull Salzburg
111.22
Paulo Henrique TrabzonsporTrabzonspor
80.62
Defoe TottenhamTottenham
71.40
Alcácer ValenciaValencia
70.64
Bacca SevillaSevilla
70.44
Meier Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt
71.17
Roman Bezjak LudogoretsLudogorets
60.67
José Rondón Rubin KazanRubin Kazan
60.75
Omar Er Rafik DifferdangeDifferdange
61.00
Gameiro SevillaSevilla
60.46
    Nom Equip Pos Minuts
Rakitić SevillaSevilla
1462
Pablo Fontanello Chernomorets OdessaChernomorets Odessa
1290
David Pavelka Slovan LiberecSlovan Liberec
1260
Radoslav Kováč Slovan LiberecSlovan Liberec
1260
Olcan Adın TrabzonsporTrabzonspor
1260
Gudelj AZ AlkmaarAZ Alkmaar
1250
Onur Kıvrak TrabzonsporTrabzonspor
1224
Olexiy Antonov Chernomorets OdessaChernomorets Odessa
1213
Markus Berger Chernomorets OdessaChernomorets Odessa
1200
Kyrylo Kovalchuk Chernomorets OdessaChernomorets Odessa
1196
    Nom Equip Pos Grogues
Ondřej Kušnír Slovan LiberecSlovan Liberec
6
Isaac Sackey Slovan LiberecSlovan Liberec
5
Aleksei Kozlov KubanKuban
5
Coke SevillaSevilla
5
Jarosław Fojut TromsøTromsø
5
Svetoslav Dyakov LudogoretsLudogorets
5
Mustafa Yumlu TrabzonsporTrabzonspor
5
Gonçalo Santos EstorilEstoril
4
Serhiy Rybalka Slovan LiberecSlovan Liberec
4
Dmitri Torbinski Rubin KazanRubin Kazan
4
    Nom Equip Pos Vermelles
Guédé FreiburgFreiburg
2
Elnur Allahverdiyev Khazar LankaranKhazar Lankaran
1
Höfler FreiburgFreiburg
1
Dieumerci Mbokani Dynamo KyivDynamo Kyiv
1
N'Guemo Girondins de BordeauxGirondins de Bordeaux
1
Mario Budimir APOELAPOEL
1
Philippe Montandon St GallenSt Gallen
1
Xandão KubanKuban
1
Přemysl Kovář Slovan LiberecSlovan Liberec
1
Tal Ben Chaim Maccabi Tel AvivMaccabi Tel Aviv
1
Gols:
1195
Gols Per Partit:
2.49
Targetes Grogues:
2026
Targetes Grogues Per Partit:
4.23
Expulsions:
119
Expulsions Per Partit:
0.25
Victòries locals:
199
Victòries visitants:
157
Empats:
123
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Salzburg: 10 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Thun: 5 Partits
Millor ratxa no perdent:
Rubin Kazan: 13 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Tromso: 7 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Sevilla 19 11 5 3
57%
26%
17%
40 16 40 1
AZ Alkmaar 14 6 5 3
42%
35%
23%
14 11 22 1
Rubin Kazan 14 10 3 1
71%
21%
8%
28 10 32 1
Chernomorets Odessa 14 6 3 5
42%
21%
37%
13 11 19 2
Valencia 14 9 2 3
64%
14%
22%
26 13 34 3
Slovan Liberec 14 6 5 3
42%
35%
23%
20 16 37 3
Tromsø 14 4 1 9
28%
7%
65%
9 17 24 2
Trabzonspor 14 9 3 2
64%
21%
15%
26 13 29 1
Red Bull Salzburg 12 10 1 1
83%
8%
9%
29 6 24 2
Betis 12 6 4 2
50%
33%
17%
16 6 27 0
Tottenham 12 9 1 2
75%
8%
17%
29 9 18 0
Pandurii 12 3 4 5
25%
33%
42%
12 14 30 0
Rijeka 12 4 6 2
33%
50%
17%
17 12 26 1
Standard Liège 12 6 1 5
50%
8%
42%
21 18 19 2
Maccabi Haifa 12 5 4 3
41%
33%
26%
22 10 21 0
Thun 12 6 0 6
50%
50%
14 13 21 0
Swansea 12 4 4 4
33%
33%
34%
17 10 22 1
Fiorentina 12 7 3 2
58%
25%
17%
19 9 29 2
Olympique Lyonnais 12 5 4 3
41%
33%
26%
13 9 18 0
Anzhi 10 3 4 3
30%
40%
30%
6 8 24 3
Dnipro 10 7 0 3
70%
30%
18 9 13 1
Genk 10 6 3 1
60%
30%
10%
17 9 21 0
Esbjerg 10 6 1 3
60%
10%
30%
15 15 16 0
Rapid Wien 10 4 4 2
40%
40%
20%
16 12 24 0
Estoril 10 3 4 3
30%
40%
30%
10 9 18 1
Ludogorets 10 6 2 2
60%
20%
20%
15 9 24 2
Kuban 10 5 3 2
50%
30%
20%
13 8 20 2
Eintracht Frankfurt 10 7 2 1
70%
20%
10%
22 10 21 0
Dynamo Kyiv 10 5 2 3
50%
20%
30%
19 12 25 1
Benfica 9 6 3 0
66%
33%
1%
14 4 21 2
APOEL 8 1 3 4
12%
37%
51%
5 11 17 1
Astra 8 4 3 1
50%
37%
13%
12 8 17 1
St Gallen 8 3 1 4
37%
12%
51%
11 16 11 1
Elfsborg 8 2 2 4
25%
25%
50%
7 11 22 0
Aktobe 8 4 0 4
50%
50%
10 12 16 0
Kukësi 8 2 3 3
25%
37%
38%
7 9 16 2
Maccabi Tel Aviv 8 3 3 2
37%
37%
26%
7 8 14 1
Juventus 8 5 2 1
62%
25%
13%
10 4 8 1
Lazio 8 3 4 1
37%
50%
13%
11 8 15 1
Zulte Waregem 8 3 2 3
37%
25%
38%
7 12 17 0
Maribor 8 2 2 4
25%
25%
50%
12 16 19 2
Žalgiris 8 3 2 3
37%
25%
38%
9 13 14 1
Qarabağ 8 5 1 2
62%
12%
26%
10 7 12 0
Sheriff Tiraspol 8 2 4 2
25%
50%
25%
8 8 18 3
Vojvodina 8 5 2 1
62%
25%
13%
19 9 12 2
PAOK 8 3 3 2
37%
37%
26%
10 10 11 1
Apollon Limassol 8 2 1 5
25%
12%
63%
7 11 22 1
Malmö 6 3 2 1
50%
33%
17%
11 4 13 0
Porto 6 2 3 1
33%
50%
17%
10 11 12 1
Dila 6 3 1 2
50%
16%
34%
5 4 19 1
Petrolul 6 4 1 1
66%
16%
18%
13 8 12 1
Gefle 6 3 0 3
50%
50%
12 7 6 0
Śląsk Wrocław 6 2 2 2
33%
33%
34%
11 14 15 1
Differdange 6 4 1 1
66%
16%
18%
9 6 21 0
Vitória de Guimarães 6 1 2 3
16%
33%
51%
6 5 16 2
Žilina 6 2 2 2
33%
33%
34%
11 9 13 1
Wigan 6 1 2 3
16%
33%
51%
6 7 13 1
Breiðablik 6 3 2 1
50%
33%
17%
6 1 7 1
Basel 6 3 2 1
50%
33%
17%
8 6 18 3
Minsk 6 2 1 3
33%
16%
51%
5 7 19 2
Girondins de Bordeaux 6 1 0 5
16%
84%
4 10 12 3
Dinamo Zagreb 6 0 1 5
16%
84%
3 11 10 0
Paços de Ferreira 6 0 3 3
50%
50%
1 8 14 1
Ventspils 6 2 3 1
33%
50%
17%
6 5 11 0
Milsami Orhei 6 1 3 2
16%
50%
34%
3 8 14 2
Mladost Podgorica 6 2 1 3
33%
16%
51%
6 13 14 1
Freiburg 6 1 3 2
16%
50%
34%
5 8 12 4
Shakhter Karagandy 6 0 2 4
33%
67%
5 10 10 1
Dinamo Minsk 6 3 1 2
50%
16%
34%
12 5 11 2
PSV 6 2 1 3
33%
16%
51%
4 5 10 1
Botev Plovdiv 6 3 3 0
50%
50%
10 2 11 1
Legia Warszawa 6 1 0 5
16%
84%
2 8 9 1
Zrinjski 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 4 8 1
Rudar Pljevlja 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 7 5 0
Lech Poznań 4 3 0 1
75%
25%
7 4 7 1
Prestatyn Town 4 1 0 3
25%
75%
3 11 14 0
Linfield 4 3 0 1
75%
25%
7 2 11 0
Hapoel Tel Aviv 4 1 2 1
25%
50%
25%
8 6 9 0
St. Johnstone 4 2 1 1
50%
25%
25%
3 2 9 0
Široki Brijeg 4 1 0 3
25%
75%
5 10 12 0
Inter Baku 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 3 10 0
Levadia Tallinn 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 6 5 0
Trenčín 4 1 2 1
25%
50%
25%
5 6 9 2
Jeunesse d'Esch 4 1 0 3
25%
75%
4 7 11 1
Jablonec 4 2 0 2
50%
50%
6 10 9 0
Khazar Lankaran 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 11 10 2
Stuttgart 4 0 3 1
75%
25%
4 5 8 0
Turnovo 4 0 3 1
75%
25%
6 7 15 0
Saint-Étienne 4 2 0 2
50%
50%
9 5 4 0
Strømsgodset 4 1 1 2
25%
25%
50%
7 7 7 1
Pyunik 4 1 2 1
25%
50%
25%
3 4 10 0
Udinese 4 2 1 1
50%
25%
25%
9 5 5 1
Hajduk Split 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 4 13 1
KR 4 1 1 2
25%
25%
50%
5 6 5 0
Skonto 4 2 0 2
50%
50%
3 3 8 0
Budapest Honvéd 4 2 0 2
50%
50%
14 6 6 0
ÍBV 4 1 2 1
25%
50%
25%
2 3 6 0
Irtysh 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 4 15 0
Rosenborg 4 2 1 1
50%
25%
25%
10 5 4 0
Valletta 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 3 13 0
Chikhura Sachkhere 4 0 2 2
50%
50%
2 6 14 0
Sarajevo 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 4 5 0
Víkingur Gøta 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 8 7 1
Crvena Zvezda 4 1 2 1
25%
50%
25%
3 3 10 1
Napoli 4 1 2 1
25%
50%
25%
5 4 8 0
Xanthi 4 1 0 3
25%
75%
4 6 12 2
Viktoria Plzeň 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 7 10 0
Häcken 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 5 11 0
Dacia Chișinău 4 2 0 2
50%
50%
5 6 10 0
Motherwell 2 0 0 2
100%
0 3 4 0
Dinamo Tbilisi 2 0 0 2
100%
0 8 3 0
Ajax 2 0 0 2
100%
1 6 5 0
Spartak Moskva 2 0 1 1
50%
50%
3 5 5 0
Club Brugge 2 0 1 1
50%
50%
3 4 5 0
Hapoel Ramat Gan 2 0 1 1
50%
50%
0 1 7 1
Grasshopper 2 1 0 1
50%
50%
2 2 5 0
Braga 2 1 0 1
50%
50%
1 2 4 0
Skënderbeu 2 1 0 1
50%
50%
1 1 4 0
Beşiktaş 2 1 0 1
50%
50%
3 2 5 0
Pasching 2 0 0 2
100%
1 4 8 0
Feyenoord 2 0 0 2
100%
1 3 2 0
Nice 2 1 0 1
50%
50%
1 2 8 0
Shakhtar 2 0 1 1
50%
50%
2 3 6 0
Partizan 2 1 0 1
50%
50%
1 3 5 1
Hafnarfjarðar 2 0 0 2
100%
2 7 3 0
Nõmme Kalju 2 0 0 2
100%
1 5 4 0
Nordsjælland 2 0 1 1
50%
50%
1 2 7 0
Molde 2 0 0 2
100%
0 5 4 0
Atromitos 2 1 0 1
50%
50%
3 3 4 0
Honka 2 0 0 2
100%
2 5 3 0
Asteras 2 0 1 1
50%
50%
2 4 5 0
Vaduz 2 0 2 0
100%
1 1 2 0
Astana 2 0 0 2
100%
0 6 3 1
Dudelange 2 0 1 1
50%
50%
0 1 5 0
Gandzasar 2 0 0 2
100%
2 4 2 0
Čelik Nikšić 2 0 0 2
100%
1 13 4 0
UE Santa Coloma 2 0 0 2
100%
1 4 6 0
Teteks 2 0 1 1
50%
50%
1 2 7 0
Videoton 2 1 0 1
50%
50%
2 2 4 0
Mariehamn 2 0 1 1
50%
50%
1 3 2 0
TPS 2 1 0 1
50%
50%
2 3 2 0
Kruoja 2 0 0 2
100%
0 8 4 0
Hibernians 2 0 0 2
100%
3 7 5 1
Sūduva 2 0 2 0
100%
4 4 7 1
St Patrick's 2 0 1 1
50%
50%
3 4 5 0
Flora 2 0 2 0
100%
1 1 2 0
Teuta 2 1 0 1
50%
50%
3 3 2 0
Levski Sofia 2 0 1 1
50%
50%
0 2 4 1
Inter Turku 2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Tiraspol 2 1 0 1
50%
50%
1 1 5 0
Celje 2 1 0 1
50%
50%
2 3 4 0
Torpedo Kutaisi 2 0 1 1
50%
50%
3 6 8 0
Laçi 2 0 0 2
100%
1 3 7 3
Liepājas Metalurgs 2 1 0 1
50%
50%
3 3 10 2
ÍF 2 0 0 2
100%
0 5 6 0
Bala Town 2 1 0 1
50%
50%
2 3 3 0
Trans 2 0 0 2
100%
1 8 2 1
Sliema Wanderers 2 0 1 1
50%
50%
1 2 7 1
Libertas 2 0 0 2
100%
1 3 6 0
Broughton 2 0 2 0
100%
1 1 4 0
Mika 2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
Drogheda 2 0 1 1
50%
50%
0 2 2 1
Zürich 2 0 0 2
100%
2 4 4 1
Bursaspor 2 0 1 1
50%
50%
2 5 4 0
Randers 2 0 0 2
100%
1 4 7 0
Metalurh Donetsk 2 1 0 1
50%
50%
1 2 6 1
Piast 2 0 1 1
50%
50%
3 4 3 0
Jagodina 2 0 0 2
100%
2 4 7 1
Utrecht 2 0 1 1
50%
50%
4 5 4 0
Göteborg 2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Anorthosis 2 1 0 1
50%
50%
3 4 4 0
Hødd 2 1 0 1
50%
50%
1 2 2 0
Hibernian 2 0 0 2
100%
0 9 6 0
Debrecen 2 0 1 1
50%
50%
2 5 5 1
Beroe 2 0 1 1
50%
50%
3 6 4 0
Vitesse 2 0 1 1
50%
50%
2 3 6 0
Lokomotiva Zagreb 2 1 0 1
50%
50%
4 4 10 0
Senica 2 0 1 1
50%
50%
2 3 6 0
Aalborg 2 0 1 1
50%
50%
0 3 2 0
Sparta Praha 2 0 1 1
50%
50%
2 3 3 0
Omonia 2 0 1 1
50%
50%
2 3 6 0
Derry City 2 0 0 2
100%
2 7 3 0
Olimpija 2 1 0 1
50%
50%
3 3 4 1
Sturm Graz 2 0 1 1
50%
50%
0 1 5 0
HB 2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 0
Glentoran 2 0 1 1
50%
50%
0 3 11 0
Santa Coloma 2 0 1 1
50%
50%
0 4 8 1
La Fiorita 2 0 0 2
100%
0 4 6 0
Crusaders 2 0 0 2
100%
3 9 0 0
Domžale 2 0 0 2
100%
0 3 3 1
Shakhtyor Soligorsk 2 0 2 0
100%
2 2 5 1
Metalurg Skopje 2 0 0 2
100%
0 2 4 0
Notificar error