2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa de la República1934-35 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda Previa 1 (anada) 03/03/1935 Indarra Roca
Ronda Previa 1 (anada) 10/03/1935 Santoña Arenas de Zaragoza
Ronda Previa 1 (tornada) 10/03/1935 Roca Indarra
Ronda Previa 1 (anada) 10/03/1935 Nules Cartagena FC
Ronda Previa 2 (anada) 17/03/1935 Racing de Sama Unión Sporting Vigo
Ronda Previa 2 (anada) 17/03/1935 Indarra Guecho
Ronda Previa 1 (tornada) 17/03/1935 Cartagena FC Nules
Ronda Previa 1 (tornada) 17/03/1935 Arenas de Zaragoza Santoña
Ronda Previa 2 (anada) 24/03/1935 Santoña Ferroviaria
Ronda Previa 2 (anada) 24/03/1935 Cartagena FC Xerez FC
Ronda Previa 2 (tornada) 31/03/1935 Ferroviaria Santoña
Ronda Previa 2 (tornada) 31/03/1935 Unión Sporting Vigo Racing de Sama
Ronda Previa 2 (tornada) 31/03/1935 Guecho Indarra
Ronda Previa 2 (tornada) 31/03/1935 Xerez FC Cartagena FC
Ronda Previa 3 (anada) 07/04/1935 Recreativo Granada Xerez FC
Ronda Previa 3 (anada) 07/04/1935 Deportivo de La Coruña Unión Sporting Vigo
Ronda Previa 3 (anada) 07/04/1935 Júpiter Guecho
Ronda Previa 3 (anada) 07/04/1935 Sport La Plana Granollers
Ronda Previa 3 (tornada) 14/04/1935 Xerez FC Recreativo Granada
Ronda Previa 3 (tornada) 14/04/1935 Granollers Sport La Plana
Ronda Previa 3 (tornada) 14/04/1935 Unión Sporting Vigo Deportivo de La Coruña
Ronda Previa 3 (tornada) 14/04/1935 Guecho Júpiter
Ronda Previa 3 (desempat) 16/04/1935 Xerez FC Recreativo Granada
Ronda Previa 4 (anada) 20/04/1935 Deportivo de La Coruña Ferroviaria
Ronda Previa 4 (anada) 21/04/1935 Xerez FC Júpiter
Ronda Previa 4 (anada) 21/04/1935 Ceuta Sport Club Victoria
Ronda Previa 4 (anada) 21/04/1935 Constancia Granollers
Ronda Previa 4 (tornada) 21/04/1935 Ferroviaria Deportivo de La Coruña
Ronda Previa 4 (tornada) 28/04/1935 Granollers Constancia
Ronda Previa 4 (tornada) 28/04/1935 Victoria Ceuta Sport Club
Ronda Previa 4 (tornada) 28/04/1935 Júpiter Xerez FC
Ronda Previa 5 (anada) 01/05/1935 Stadium Avilesino Sporting de Gijón
Ronda Previa 5 (anada) 01/05/1935 Baracaldo Arenas de Guecho
Ronda Previa 5 (anada) 01/05/1935 Granollers Español
Ronda Previa 5 (anada) 02/05/1935 Gimnástico Valencia
Ronda Previa 5 (anada) 02/05/1935 Girona Badalona
Ronda Previa 5 (anada) 02/05/1935 Zaragoza Júpiter
Ronda Previa 5 (anada) 02/05/1935 Ferroviaria Valladolid
Ronda Previa 5 (anada) 03/05/1935 Unión Irún Donostia
Ronda Previa 5 (anada) 04/05/1935 Murcia Hércules
Ronda Previa 5 (tornada) 05/05/1935 Español Granollers
Ronda Previa 5 (tornada) 05/05/1935 Valencia Gimnástico
Ronda Previa 5 (anada) 05/05/1935 Athletic de Madrid Nacional de Madrid
Ronda Previa 5 (anada) 05/05/1935 Betis Ceuta Sport Club
Ronda Previa 5 (anada) 05/05/1935 Elche Malacitano
Ronda Previa 5 (tornada) 05/05/1935 Badalona Girona
Ronda Previa 5 (tornada) 05/05/1935 Valladolid Ferroviaria
Ronda Previa 5 (tornada) 05/05/1935 Arenas de Guecho Baracaldo
Ronda Previa 5 (tornada) 05/05/1935 Donostia Unión Irún
Ronda Previa 5 (tornada) 05/05/1935 Júpiter Zaragoza
Ronda Previa 5 (tornada) 05/05/1935 Sporting de Gijón Stadium Avilesino
Ronda Previa 5 (tornada) 05/05/1935 Hércules Murcia
Ronda Previa 5 (desempat) 07/05/1935 Unión Irún Donostia
Ronda Previa 6 (anada) 09/05/1935 Arenas de Guecho Athletic de Madrid
Ronda Previa 6 (anada) 09/05/1935 Valencia Hércules
Ronda Previa 6 11/05/1935 Badalona Español
Ronda Previa 6 11/05/1935 Sporting de Gijón Valladolid
Ronda Previa 6 (anada) 12/05/1935 Zaragoza Unión Irún
Ronda Previa 6 12/05/1935 Betis Elche
Ronda Previa 6 (tornada) 12/05/1935 Athletic de Madrid Arenas de Guecho
Ronda Previa 6 (tornada) 14/05/1935 Zaragoza Unión Irún
Ronda Previa 6 (tornada) 14/05/1935 Hércules Valencia
Vuitens de final (anada) 19/05/1935 Zaragoza Oviedo
Vuitens de final (anada) 19/05/1935 Levante FC Valencia
Vuitens de final (anada) 19/05/1935 Celta de Vigo Sabadell
Vuitens de final (anada) 19/05/1935 Athletic Club Betis
Vuitens de final (anada) 19/05/1935 Badalona Osasuna
Vuitens de final (anada) 19/05/1935 Athletic de Madrid Racing de Santander
Vuitens de final (anada) 19/05/1935 Sporting de Gijón Barcelona
Vuitens de final (anada) 19/05/1935 Sevilla Madrid
Vuitens de final (tornada) 26/05/1935 Sabadell Celta de Vigo
Vuitens de final (tornada) 26/05/1935 Osasuna Badalona
Vuitens de final (tornada) 26/05/1935 Barcelona Sporting de Gijón
Vuitens de final (tornada) 26/05/1935 Valencia Levante FC
Vuitens de final (tornada) 26/05/1935 Oviedo Zaragoza
Vuitens de final (tornada) 26/05/1935 Racing de Santander Athletic de Madrid
Vuitens de final (tornada) 26/05/1935 Madrid Sevilla
Vuitens de final (tornada) 26/05/1935 Betis Athletic Club
Vuitens de final (desempat) 28/05/1935 Athletic de Madrid Racing de Santander
Quarts de final (anada) 02/06/1935 Zaragoza Osasuna
Quarts de final (anada) 02/06/1935 Barcelona Levante FC
Quarts de final (anada) 02/06/1935 Athletic de Madrid Sevilla
Quarts de final (anada) 02/06/1935 Betis Sabadell
Quarts de final (tornada) 09/06/1935 Levante FC Barcelona
Quarts de final (tornada) 09/06/1935 Sabadell Betis
Quarts de final (tornada) 09/06/1935 Sevilla Athletic de Madrid
Quarts de final (tornada) 09/06/1935 Osasuna Zaragoza
Quarts de final (desempat) 11/06/1935 Levante FC Barcelona
Semifinal (anada) 16/06/1935 Levante FC Sabadell
Semifinal (anada) 16/06/1935 Sevilla Osasuna
Semifinal (tornada) 23/06/1935 Sabadell Levante FC
Semifinal (tornada) 23/06/1935 Osasuna Sevilla
Final 30/06/1935 Sevilla Sabadell

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Costa ValenciaValencia
71.17
Vergara OsasunaOsasuna
71.17
Parera SabadellSabadell
71.00
Gual SabadellSabadell
71.00
Arocha Athletic de MadridAthletic de Madrid
71.00
Forgas BadalonaBadalona
61.20
Elicegui Athletic de MadridAthletic de Madrid
61.00
Escolà BarcelonaBarcelona
61.20
Unamuno BetisBetis
50.83
Martínez Sporting de GijónSporting de Gijón
51.00
    Nom Equip Pos Minuts
Mesa Athletic de MadridAthletic de Madrid
720
Alejandro Athletic de MadridAthletic de Madrid
720
Marculeta Athletic de MadridAthletic de Madrid
720
Peña Athletic de MadridAthletic de Madrid
720
Tomás ZaragozaZaragoza
720
Municha ZaragozaZaragoza
720
Pelayo ZaragozaZaragoza
720
Alonso ZaragozaZaragoza
720
Lerín ZaragozaZaragoza
720
Ruiz ZaragozaZaragoza
720
    Nom Equip Pos Grogues
    Nom Equip Pos Vermelles
Paco Bienzobas OsasunaOsasuna
1
Gols:
347
Promig golejador:
3.73
Expulsions:
1
Expulsions Per Partit:
0.01
Victòries locals:
65
Victòries visitants:
15
Empats:
13
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Zaragoza: 5 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Deportivo de La Coruña: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Sevilla: 7 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Recreativo Granada: 3 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Zaragoza
Espanya
8 5 0 3
62%
38%
13 9 0 0
Athletic de Madrid
Espanya
8 5 1 2
62%
12%
26%
21 14 0 0
Sevilla
Espanya
7 5 2 0
71%
28%
1%
14 5 0 0
Sabadell
Espanya
7 4 1 2
57%
14%
29%
15 9 0 0
Xerez FC
Espanya
7 2 3 2
28%
42%
30%
13 9 0 0
Levante FC
Espanya
7 2 3 2
28%
42%
30%
12 9 0 0
Betis
Espanya
6 4 1 1
66%
16%
18%
17 5 0 0
Valencia
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
20 13 0 0
Osasuna
Espanya
6 3 0 3
50%
50%
16 13 0 1
Ferroviaria
Espanya
6 3 0 3
50%
50%
17 16 0 0
Júpiter
Espanya
6 2 1 3
33%
16%
51%
7 9 0 0
Granollers
Espanya
6 4 1 1
66%
16%
18%
16 9 0 0
Unión Irún
Espanya
5 2 0 3
40%
60%
6 6 0 0
Sporting de Gijón
Espanya
5 2 1 2
40%
20%
40%
10 10 0 0
Barcelona
Espanya
5 2 2 1
40%
40%
20%
10 9 0 0
Badalona
Espanya
5 4 0 1
80%
20%
18 12 0 0
Arenas de Guecho
Espanya
4 1 0 3
25%
75%
7 11 0 0
Indarra
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 4 0 0
Hércules
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
7 6 0 0
Deportivo de La Coruña
Espanya
4 1 0 3
25%
75%
5 11 0 0
Guecho
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 6 0 0
Unión Sporting Vigo
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
5 3 0 0
Cartagena FC
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
11 9 0 0
Santoña
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 8 0 0
Recreativo Granada
Espanya
3 0 2 1
66%
34%
3 6 0 0
Español
Espanya
3 1 0 2
33%
67%
7 9 0 0
Racing de Santander
Espanya
3 1 0 2
33%
67%
6 8 0 0
Valladolid
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
10 3 0 0
Donostia
Espanya
3 1 0 2
33%
67%
2 5 0 0
Ceuta Sport Club
Espanya
3 1 0 2
33%
67%
3 8 0 0
Oviedo
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 2 0 0
Elche
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
5 5 0 0
Athletic Club
Espanya
2 0 0 2
100%
2 5 0 0
Celta de Vigo
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 8 0 0
Gimnástico
Espanya
2 0 0 2
100%
5 14 0 0
Girona
Espanya
2 0 0 2
100%
2 7 0 0
Baracaldo
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
5 6 0 0
Stadium Avilesino
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 5 0 0
Constancia
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
3 5 0 0
Victoria
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 0
Sport La Plana
Espanya
2 0 0 2
100%
1 7 0 0
Racing de Sama
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 0
Nules
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 7 0 0
Arenas de Zaragoza
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 0 0
Roca
Espanya
2 0 0 2
100%
1 3 0 0
Murcia
Espanya
2 0 0 2
100%
2 4 0 0
Madrid
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 1 0 0
Nacional de Madrid
Espanya
1 0 0 1
100%
2 3 0 0
Malacitano
Espanya
1 0 0 1
100%
0 5 0 0