2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

Copa UEFA1971-72 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Trentadosens de Final (anada) 14/09/1971 Vitória de Setúbal Nîmes
Trentadosens de Final (anada) 14/09/1971 Den Haag Aris Bonnevoie
Trentadosens de Final (anada) 14/09/1971 Keflavík Tottenham
Trentadosens de Final (anada) 14/09/1971 Glentoran Eintracht Braunschweig
Trentadosens de Final (anada) 14/09/1971 Fenerbahçe Ferencváros
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1971 Hertha Berliner Elfsborg
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1971 Bologna Anderlecht
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1971 Spartak Moskva Košice
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1971 Željezničar Club Brugge
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1971 Dinamo Zagreb Botev Vratsa
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1971 Hamburger St. Johnstone
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1971 Carl Zeiss Jena Lokomotiv Plovdiv
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1971 UTA Arad Austria Salzburg
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1971 OFK Beograd Djurgården
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1971 Marsa Juventus
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1971 Porto Nantes
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1971 Napoli Rapid București
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1971 Rosenborg HIFK Helsinki
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1971 Wolverhampton Académica
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1971 Southampton Atlético de Bilbao
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1971 Vasas Shelbourne
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1971 Dundee AB
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1971 Saint-Étienne Köln
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1971 Celta de Vigo Aberdeen
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1971 Lierse Leeds
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1971 Hallescher PSV
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1971 Basel Real Madrid
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1971 Lugano Legia Warszawa
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1971 Zagłębie Wałbrzych Teplice
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1971 Atlético de Madrid Panionios
Trentadosens de Final (anada) 22/09/1971 Milan Dighenis Morphou
Trentadosens de Final (tornada) 28/09/1971 Aris Bonnevoie Den Haag
Trentadosens de Final (tornada) 28/09/1971 Eintracht Braunschweig Glentoran
Trentadosens de Final (tornada) 28/09/1971 Anderlecht Bologna
Trentadosens de Final (tornada) 28/09/1971 Köln Saint-Étienne
Trentadosens de Final (tornada) 28/09/1971 Tottenham Keflavík
Trentadosens de Final (tornada) 28/09/1971 Juventus Marsa
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1971 Nîmes Vitória de Setúbal
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1971 St. Johnstone Hamburger
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1971 Aberdeen Celta de Vigo
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1971 Dighenis Morphou Milan
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1971 Legia Warszawa Lugano
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1971 Club Brugge Željezničar
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1971 Atlético de Bilbao Southampton
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1971 Nantes Porto
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1971 Ferencváros Fenerbahçe
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1971 Djurgården OFK Beograd
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1971 Elfsborg Hertha Berliner
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1971 AB Dundee
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1971 HIFK Helsinki Rosenborg
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1971 Lokomotiv Plovdiv Carl Zeiss Jena
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1971 Teplice Zagłębie Wałbrzych
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1971 Austria Salzburg UTA Arad
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1971 Košice Spartak Moskva
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1971 Botev Vratsa Dinamo Zagreb
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1971 Leeds Lierse
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1971 Real Madrid Basel
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1971 Shelbourne Vasas
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1971 Académica Wolverhampton
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1971 Rapid București Napoli
Trentadosens de Final (tornada) 06/10/1971 Panionios Atlético de Madrid
Setzens de final (anada) 19/10/1971 Köln Dundee
Setzens de final (anada) 19/10/1971 Rapid București Legia Warszawa
Setzens de final (anada) 20/10/1971 Den Haag Wolverhampton
Setzens de final (anada) 20/10/1971 Zagłębie Wałbrzych UTA Arad
Setzens de final (anada) 20/10/1971 OFK Beograd Carl Zeiss Jena
Setzens de final (anada) 20/10/1971 Dinamo Zagreb Rapid Wien
Setzens de final (anada) 20/10/1971 Željezničar Bologna
Setzens de final (anada) 20/10/1971 Ferencváros Panionios
Setzens de final (anada) 20/10/1971 Eintracht Braunschweig Atlético de Bilbao
Setzens de final (anada) 20/10/1971 Rosenborg Lierse
Setzens de final (anada) 20/10/1971 Nantes Tottenham
Setzens de final (anada) 20/10/1971 Milan Hertha Berliner
Setzens de final (anada) 20/10/1971 Real Madrid PSV
Setzens de final (anada) 20/10/1971 St. Johnstone Vasas
Setzens de final (anada) 21/10/1971 Spartak Moskva Vitória de Setúbal
Setzens de final (anada) 21/10/1971 Juventus Aberdeen
Setzens de final (tornada) 02/11/1971 Tottenham Nantes
Setzens de final (tornada) 02/11/1971 Vasas St. Johnstone
Setzens de final (tornada) 03/11/1971 UTA Arad Zagłębie Wałbrzych
Setzens de final (tornada) 03/11/1971 Bologna Željezničar
Setzens de final (tornada) 03/11/1971 Wolverhampton Den Haag
Setzens de final (tornada) 03/11/1971 Dundee Köln
Setzens de final (tornada) 03/11/1971 Lierse Rosenborg
Setzens de final (tornada) 03/11/1971 Hertha Berliner Milan
Setzens de final (tornada) 03/11/1971 Carl Zeiss Jena OFK Beograd
Setzens de final (tornada) 03/11/1971 Rapid Wien Dinamo Zagreb
Setzens de final (tornada) 03/11/1971 Legia Warszawa Rapid București
Setzens de final (tornada) 03/11/1971 Atlético de Bilbao Eintracht Braunschweig
Setzens de final (tornada) 03/11/1971 PSV Real Madrid
Setzens de final (tornada) 04/11/1971 Aberdeen Juventus
Setzens de final (tornada) 04/11/1971 Vitória de Setúbal Spartak Moskva
Vuitens de final (anada) 23/11/1971 Carl Zeiss Jena Wolverhampton
Vuitens de final (anada) 24/11/1971 UTA Arad Vitória de Setúbal
Vuitens de final (anada) 24/11/1971 Milan Dundee
Vuitens de final (anada) 24/11/1971 St. Johnstone Željezničar
Vuitens de final (anada) 24/11/1971 PSV Lierse
Vuitens de final (anada) 24/11/1971 Eintracht Braunschweig Ferencváros
Vuitens de final (anada) 24/11/1971 Rapid Wien Juventus
Vuitens de final (anada) 08/12/1971 Tottenham Rapid București
Vuitens de final (tornada) 08/12/1971 Lierse PSV
Vuitens de final (tornada) 08/12/1971 Vitória de Setúbal UTA Arad
Vuitens de final (tornada) 08/12/1971 Dundee Milan
Vuitens de final (tornada) 08/12/1971 Wolverhampton Carl Zeiss Jena
Vuitens de final (tornada) 08/12/1971 Ferencváros Eintracht Braunschweig
Vuitens de final (tornada) 08/12/1971 Željezničar St. Johnstone
Vuitens de final (tornada) 08/12/1971 Juventus Rapid Wien
Vuitens de final (tornada) 15/12/1971 Rapid București Tottenham
Quarts de final (anada) 23/02/1972 Milan Lierse
Quarts de final (anada) 07/03/1972 Juventus Wolverhampton
Quarts de final (tornada) 07/03/1972 Lierse Milan
Quarts de final (anada) 07/03/1972 UTA Arad Tottenham
Quarts de final (anada) 09/03/1972 Ferencváros Željezničar
Quarts de final (tornada) 21/03/1972 Tottenham UTA Arad
Quarts de final (tornada) 22/03/1972 Željezničar Ferencváros
Quarts de final (tornada) 22/03/1972 Wolverhampton Juventus
Semifinal (anada) 05/04/1972 Tottenham Milan
Semifinal (anada) 05/04/1972 Ferencváros Wolverhampton
Semifinal (tornada) 19/04/1972 Wolverhampton Ferencváros
Semifinal (tornada) 19/04/1972 Milan Tottenham
Final (anada) 03/05/1972 Wolverhampton Tottenham
Final (tornada) 17/05/1972 Tottenham Wolverhampton

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Bründl Eintracht BraunschweigEintracht Braunschweig
101.67
Derek Dougan WolverhamptonWolverhampton
90.75
Martin Chivers TottenhamTottenham
80.73
László Branikovits FerencvárosFerencváros
71.00
Josip Bukal ŽeljezničarŽeljezničar
60.75
Alan Gilzean TottenhamTottenham
60.55
Flórián Albert FerencvárosFerencváros
50.56
John Duncan DundeeDundee
51.00
Silvano Villa MilanMilan
50.71
Lajos Kű FerencvárosFerencváros
50.56
    Nom Equip Pos Minuts
Pat Jennings TottenhamTottenham
1080
John McAlle WolverhamptonWolverhampton
1080
Philip Parkes WolverhamptonWolverhampton
1080
Cyril Knowles TottenhamTottenham
1080
Derek Dougan WolverhamptonWolverhampton
1074
Steve Perryman TottenhamTottenham
1037
Martin Peters TottenhamTottenham
1036
Mike England TottenhamTottenham
990
Martin Chivers TottenhamTottenham
990
David Wagstaffe WolverhamptonWolverhampton
980
    Nom Equip Pos Grogues
Riccardo Sogliano MilanMilan
3
Romeo Benetti MilanMilan
3
László Bálint FerencvárosFerencváros
3
Michael Strempel Carl Zeiss JenaCarl Zeiss Jena
2
József Mucha FerencvárosFerencváros
2
Rincón Vitória de SetúbalVitória de Setúbal
2
Miklós Páncsics FerencvárosFerencváros
2
Martin Chivers TottenhamTottenham
2
Božidar Janković ŽeljezničarŽeljezničar
2
Bernard Shaw WolverhamptonWolverhampton
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Riccardo Sogliano MilanMilan
2
Kostas Lagos PanioniosPanionios
1
Daniel Hegan WolverhamptonWolverhampton
1
Franco Causio JuventusJuventus
1
Charles Vella I MarsaMarsa
1
Geoffrey Gorman GlentoranGlentoran
1
Hans van Eeden Den HaagDen Haag
1
Vasilis Moraitelis PanioniosPanionios
1
Charalampos Intzoglou PanioniosPanionios
1
Wieslaw Korzeniowski Legia WarszawaLegia Warszawa
1
Gols:
368
Promig golejador:
3.02
Targetes Grogues:
148
Targetes Grogues Per Partit:
1.21
Expulsions:
14
Expulsions Per Partit:
0.11
Victòries locals:
71
Victòries visitants:
25
Empats:
26
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Wolverhampton: 6 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Rapid Bucurest: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Tottenham: 12 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Zeljeznicar: 4 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Tottenham
Inglaterra
12 8 4 0
66%
33%
1%
30 6 5 1
Wolverhampton
Inglaterra
12 8 3 1
66%
25%
9%
27 10 9 1
Milan
Italia
10 5 2 3
50%
20%
30%
20 10 10 2
Ferencváros
Hungria
9 4 3 2
44%
33%
23%
22 12 10 0
UTA Arad
Rumania
8 3 2 3
37%
25%
38%
12 10 2 0
Juventus
Italia
8 5 2 1
62%
25%
13%
21 5 3 1
Željezničar
Bosnia-Herzegovina
8 3 2 3
37%
25%
38%
15 11 8 0
Lierse
Bèlgica
8 3 1 4
37%
12%
51%
13 10 4 0
St. Johnstone
Escocia
6 3 0 3
50%
50%
8 8 2 0
Rapid București
Rumania
6 2 0 4
33%
67%
6 8 3 1
Dundee
Escocia
6 4 0 2
66%
34%
12 9 2 0
Vitória de Setúbal
Portugal
6 3 1 2
50%
16%
34%
7 5 4 0
Eintracht Braunschweig
Alemanya
6 3 2 1
50%
33%
17%
14 10 0 0
Carl Zeiss Jena
Alemanya
6 2 1 3
33%
16%
51%
9 8 6 0
PSV
Països Baixos
5 2 1 2
40%
20%
40%
4 7 5 0
Aberdeen
Escocia
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 3 1 0
Vasas
Hungria
4 2 1 1
50%
25%
25%
3 3 4 0
Atlético de Bilbao
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
6 6 4 0
Rosenborg
Noruega
4 3 0 1
75%
25%
8 4 0 0
Real Madrid
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
7 5 3 0
Legia Warszawa
Polonia
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 5 2 1
OFK Beograd
Serbia
4 1 2 1
25%
50%
25%
7 8 3 0
Zagłębie Wałbrzych
Polonia
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 5 2 0
Köln
Alemanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 7 2 0
Nantes
França
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 2 4 0
Rapid Wien
Austria
4 0 2 2
50%
50%
3 7 3 0
Hertha Berliner
Alemanya
4 3 0 1
75%
25%
11 7 0 1
Spartak Moskva
Rússia
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 6 2 0
Den Haag
Països Baixos
4 1 1 2
25%
25%
50%
8 9 1 1
Dinamo Zagreb
Croacia
4 2 2 0
50%
50%
10 4 3 0
Bologna
Italia
4 1 3 0
25%
75%
6 4 3 0
Panionios
Grecia
3 1 0 2
33%
67%
2 8 5 3
Celta de Vigo
Espanya
2 0 0 2
100%
0 3 2 0
Fenerbahçe
Turquia
2 0 1 1
50%
50%
2 4 3 0
Leeds
Inglaterra
2 1 0 1
50%
50%
2 4 0 0
Glentoran
Irlanda del Nord
2 0 0 2
100%
1 7 0 1
Keflavík
Islandia
2 0 0 2
100%
1 15 0 0
Lugano
Suïssa
2 0 1 1
50%
50%
1 3 0 0
Aris Bonnevoie
Luxemburg
2 0 1 1
50%
50%
2 7 1 0
Teplice
República Txeca
2 0 0 2
100%
2 4 0 0
Atlético de Madrid
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 2 3 0
Nîmes
França
2 1 0 1
50%
50%
2 2 2 0
Basel
Suïssa
2 0 0 2
100%
2 4 1 0
Elfsborg
Suecia
2 0 0 2
100%
2 7 0 0
AB
Dinamarca
2 0 0 2
100%
2 5 0 0
Lokomotiv Plovdiv
Bulgaria
2 1 0 1
50%
50%
3 4 3 0
Hamburger
Alemanya
2 1 0 1
50%
50%
2 4 2 0
Djurgården
Suecia
2 0 1 1
50%
50%
3 6 1 0
Marsa
Malta
2 0 0 2
100%
0 11 0 1
Botev Vratsa
Bulgaria
2 0 0 2
100%
2 8 2 0
Porto
Portugal
2 0 1 1
50%
50%
1 3 4 0
Dighenis Morphou
Chipre
2 0 0 2
100%
0 7 0 0
Napoli
Italia
2 1 0 1
50%
50%
1 2 1 0
Club Brugge
Bèlgica
2 1 0 1
50%
50%
3 4 1 0
HIFK Helsinki
Finlandia
2 0 0 2
100%
0 4 0 0
Košice
Eslovaquia
2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 0
Académica
Portugal
2 0 0 2
100%
1 7 1 0
Southampton
Inglaterra
2 1 0 1
50%
50%
2 3 2 0
Anderlecht
Bèlgica
2 0 1 1
50%
50%
1 3 0 0
Shelbourne
Irlanda
2 0 1 1
50%
50%
1 2 1 0
Saint-Étienne
França
2 0 1 1
50%
50%
2 3 2 0
Austria Salzburg
Austria
2 1 0 1
50%
50%
4 5 1 0
Hallescher
Alemanya
1 0 1 0
100%
0 0 0 0