2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa UEFA1978-79 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Trentadosens de Final (anada) 05/09/1978 ÍBV Glentoran
Trentadosens de Final (anada) 12/09/1978 Finn Harps Everton
Trentadosens de Final (anada) 12/09/1978 Standard Liège Dundee United
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1978 Elfsborg Strasbourg
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1978 Basel Stuttgart
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1978 Athletic Club Ajax
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1978 Hertha Berliner Botev Plovdiv
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1978 Duisburg Lech Poznań
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1978 Borussia Mönchengladbach Sturm Graz
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1978 Dukla Praha Vicenza
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1978 Jeunesse d'Esch Lausanne
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1978 Galatasaray West Bromwich Albion
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1978 CSKA Septemvriysko Zname Valencia
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1978 Dynamo Berlin Crvena Zvezda
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1978 Hajduk Split Rapid Wien
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1978 Nantes Benfica
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1978 Carl Zeiss Jena Lierse
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1978 Start Esbjerg
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1978 Torpedo Moskva Molde
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1978 Dinamo Tbilisi Napoli
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1978 KuPS B1903
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1978 Timișoara MTK Budapest
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1978 Twente Manchester City
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1978 Argeș Pitești Panathinaikos
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1978 Sporting de Gijón Torino
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1978 Arsenal Lokomotive Leipzig
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1978 Braga Hibernians
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1978 Milan Lokomotíva Košice
Trentadosens de Final (anada) 13/09/1978 Hibernian Norrköping
Trentadosens de Final (tornada) 14/09/1978 Glentoran ÍBV
Trentadosens de Final (anada) 14/09/1978 Budapest Honvéd Adanaspor
Trentadosens de Final (anada) 14/09/1978 Olympiacos Levski-Spartak
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1978 Pezoporikos Śląsk Wrocław
Trentadosens de Final (tornada) 20/09/1978 Hibernians Braga
Trentadosens de Final (tornada) 26/09/1978 Lausanne Jeunesse d'Esch
Trentadosens de Final (tornada) 26/09/1978 Everton Finn Harps
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1978 Molde Torpedo Moskva
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1978 MTK Budapest Timișoara
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1978 Panathinaikos Argeș Pitești
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1978 Lokomotíva Košice Milan
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1978 Napoli Dinamo Tbilisi
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1978 Lech Poznań Duisburg
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1978 Crvena Zvezda Dynamo Berlin
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1978 Lierse Carl Zeiss Jena
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1978 Benfica Nantes
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1978 Valencia CSKA Septemvriysko Zname
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1978 Manchester City Twente
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1978 Strasbourg Elfsborg
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1978 West Bromwich Albion Galatasaray
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1978 Torino Sporting de Gijón
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1978 Dundee United Standard Liège
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1978 Ajax Athletic Club
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1978 Rapid Wien Hajduk Split
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1978 Stuttgart Basel
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1978 Vicenza Dukla Praha
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1978 Sturm Graz Borussia Mönchengladbach
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1978 Norrköping Hibernian
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1978 Lokomotive Leipzig Arsenal
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1978 Esbjerg Start
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1978 B1903 KuPS
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1978 Śląsk Wrocław Pezoporikos
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1978 Adanaspor Budapest Honvéd
Trentadosens de Final (tornada) 27/09/1978 Botev Plovdiv Hertha Berliner
Trentadosens de Final (tornada) 28/09/1978 Levski-Spartak Olympiacos
Setzens de final (anada) 18/10/1978 Benfica Borussia Mönchengladbach
Setzens de final (anada) 18/10/1978 Torpedo Moskva Stuttgart
Setzens de final (anada) 18/10/1978 Braga West Bromwich Albion
Setzens de final (anada) 18/10/1978 Manchester City Standard Liège
Setzens de final (anada) 18/10/1978 Sporting de Gijón Crvena Zvezda
Setzens de final (anada) 18/10/1978 Strasbourg Hibernian
Setzens de final (anada) 18/10/1978 Everton Dukla Praha
Setzens de final (anada) 18/10/1978 Ajax Lausanne
Setzens de final (anada) 18/10/1978 Hertha Berliner Dinamo Tbilisi
Setzens de final (anada) 18/10/1978 KuPS Esbjerg
Setzens de final (anada) 18/10/1978 Carl Zeiss Jena Duisburg
Setzens de final (anada) 18/10/1978 Hajduk Split Arsenal
Setzens de final (anada) 18/10/1978 Argeș Pitești Valencia
Setzens de final (anada) 18/10/1978 Budapest Honvéd Timișoara
Setzens de final (anada) 19/10/1978 Levski-Spartak Milan
Setzens de final (anada) 21/10/1978 ÍBV Śląsk Wrocław
Setzens de final (tornada) 01/11/1978 Timișoara Budapest Honvéd
Setzens de final (tornada) 01/11/1978 Esbjerg KuPS
Setzens de final (tornada) 01/11/1978 Borussia Mönchengladbach Benfica
Setzens de final (tornada) 01/11/1978 Valencia Argeș Pitești
Setzens de final (tornada) 01/11/1978 Dukla Praha Everton
Setzens de final (tornada) 01/11/1978 Dinamo Tbilisi Hertha Berliner
Setzens de final (tornada) 01/11/1978 Stuttgart Torpedo Moskva
Setzens de final (tornada) 01/11/1978 Crvena Zvezda Sporting de Gijón
Setzens de final (tornada) 01/11/1978 Arsenal Hajduk Split
Setzens de final (tornada) 01/11/1978 Hibernian Strasbourg
Setzens de final (tornada) 01/11/1978 West Bromwich Albion Braga
Setzens de final (tornada) 01/11/1978 Lausanne Ajax
Setzens de final (tornada) 01/11/1978 Standard Liège Manchester City
Setzens de final (tornada) 01/11/1978 Duisburg Carl Zeiss Jena
Setzens de final (tornada) 01/11/1978 Milan Levski-Spartak
Setzens de final (tornada) 02/11/1978 Śląsk Wrocław ÍBV
Vuitens de final (anada) 22/11/1978 Stuttgart Dukla Praha
Vuitens de final (anada) 22/11/1978 Valencia West Bromwich Albion
Vuitens de final (anada) 22/11/1978 Strasbourg Duisburg
Vuitens de final (anada) 22/11/1978 Esbjerg Hertha Berliner
Vuitens de final (anada) 22/11/1978 Borussia Mönchengladbach Śląsk Wrocław
Vuitens de final (anada) 22/11/1978 Budapest Honvéd Ajax
Vuitens de final (anada) 22/11/1978 Crvena Zvezda Arsenal
Vuitens de final (anada) 23/11/1978 Milan Manchester City
Vuitens de final (tornada) 06/12/1978 Dukla Praha Stuttgart
Vuitens de final (tornada) 06/12/1978 Śląsk Wrocław Borussia Mönchengladbach
Vuitens de final (tornada) 06/12/1978 Hertha Berliner Esbjerg
Vuitens de final (tornada) 06/12/1978 Duisburg Strasbourg
Vuitens de final (tornada) 06/12/1978 Ajax Budapest Honvéd
Vuitens de final (tornada) 06/12/1978 West Bromwich Albion Valencia
Vuitens de final (tornada) 06/12/1978 Arsenal Crvena Zvezda
Vuitens de final (tornada) 06/12/1978 Manchester City Milan
Quarts de final (anada) 07/03/1979 Crvena Zvezda West Bromwich Albion
Quarts de final (anada) 07/03/1979 Budapest Honvéd Duisburg
Quarts de final (anada) 07/03/1979 Hertha Berliner Dukla Praha
Quarts de final (anada) 08/03/1979 Manchester City Borussia Mönchengladbach
Quarts de final (tornada) 20/03/1979 Borussia Mönchengladbach Manchester City
Quarts de final (tornada) 21/03/1979 West Bromwich Albion Crvena Zvezda
Quarts de final (tornada) 21/03/1979 Duisburg Budapest Honvéd
Quarts de final (tornada) 21/03/1979 Dukla Praha Hertha Berliner
Semifinal (anada) 10/04/1979 Duisburg Borussia Mönchengladbach
Semifinal (anada) 11/04/1979 Crvena Zvezda Hertha Berliner
Semifinal (tornada) 24/04/1979 Borussia Mönchengladbach Duisburg
Semifinal (tornada) 25/04/1979 Hertha Berliner Crvena Zvezda
Final (anada) 09/05/1979 Crvena Zvezda Borussia Mönchengladbach
Final (tornada) 23/05/1979 Borussia Mönchengladbach Crvena Zvezda

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Simonsen Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach
90.90
Worm DuisburgDuisburg
80.80
Ray Clarke AjaxAjax
61.00
István Weimper Budapest HonvédBudapest Honvéd
60.86
Milewski Hertha BerlinerHertha Berliner
60.86
Dušan Savić Crvena ZvezdaCrvena Zvezda
60.50
Bruns Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach
50.56
Brian Kidd Manchester CityManchester City
50.83
Bernardo Francisco Gordo BragaBraga
52.50
Miroslav Gajdůšek Dukla PrahaDukla Praha
40.50
    Nom Equip Pos Minuts
Kneib Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach
1110
Schäffer Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach
1110
Dušan Savić Crvena ZvezdaCrvena Zvezda
1080
Aleksandar Stojanov Crvena ZvezdaCrvena Zvezda
1080
Cvijetin Blagojević Crvena ZvezdaCrvena Zvezda
985
Slavoljub Muslin Crvena ZvezdaCrvena Zvezda
949
Jakobs DuisburgDuisburg
930
Dietz DuisburgDuisburg
930
Jara DuisburgDuisburg
930
Lienen Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach
903
    Nom Equip Pos Grogues
Zlatko Krmpotic Crvena ZvezdaCrvena Zvezda
2
Walter Wagner PanathinaikosPanathinaikos
2
Ludek Macela Dukla PrahaDukla Praha
2
Nielsen Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach
2
Petar Baralic Crvena ZvezdaCrvena Zvezda
2
Slavoljub Muslin Crvena ZvezdaCrvena Zvezda
2
Sziedat Hertha BerlinerHertha Berliner
2
Zdravko Borovnica Crvena ZvezdaCrvena Zvezda
2
Leo de Smet LierseLierse
2
Jean-Jacques Marx StrasbourgStrasbourg
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Chalana BenficaBenfica
1
Arthur Von Wartburg BaselBasel
1
Pavel Panov Levski-SpartakLevski-Spartak
1
Mike Galakos OlympiacosOlympiacos
1
Cristos Kaltsas OlympiacosOlympiacos
1
Nikola Jovanovic Crvena ZvezdaCrvena Zvezda
1
Gheorghe Serbanoiu TimișoaraTimișoara
1
Liam Brady ArsenalArsenal
1
Miso Krsticevic Hajduk SplitHajduk Split
1
Dražen Mužinić Hajduk SplitHajduk Split
1
Gols:
365
Promig golejador:
2.90
Targetes Grogues:
213
Targetes Grogues Per Partit:
1.69
Expulsions:
12
Expulsions Per Partit:
0.10
Victòries locals:
78
Victòries visitants:
18
Empats:
30
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
West Bromwich Albion: 4 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Braga: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Borussia Mönchengladbach: 12 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
ÍBV: 4 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Crvena Zvezda
Serbia
12 5 4 3
41%
33%
26%
15 13 18 1
Borussia Mönchengladbach
Alemanya
12 7 5 0
58%
41%
1%
26 11 7 0
Duisburg
Alemanya
10 5 3 2
50%
30%
20%
24 12 2 0
Hertha Berliner
Alemanya
10 5 2 3
50%
20%
30%
14 8 13 0
West Bromwich Albion
Inglaterra
8 5 2 1
62%
25%
13%
13 5 3 0
Dukla Praha
República Txeca
8 3 2 3
37%
25%
38%
11 10 12 0
Manchester City
Inglaterra
8 3 3 2
37%
37%
26%
15 11 10 1
Budapest Honvéd
Hungria
8 4 1 3
50%
12%
38%
20 11 2 0
Strasbourg
França
6 2 1 3
33%
16%
51%
6 8 7 0
Esbjerg
Dinamarca
6 4 1 1
66%
16%
18%
9 6 3 0
Arsenal
Inglaterra
6 3 1 2
50%
16%
34%
10 5 1 1
Milan
Italia
6 2 2 2
33%
33%
34%
7 7 4 0
Valencia
Espanya
6 2 1 3
33%
16%
51%
12 10 7 0
Śląsk Wrocław
Polonia
6 3 2 1
50%
33%
17%
14 9 1 0
Ajax
Països Baixos
6 4 0 2
66%
34%
11 6 0 0
Stuttgart
Alemanya
6 4 0 2
66%
34%
14 10 6 0
Timișoara
Rumania
4 2 0 2
50%
50%
5 6 3 1
Argeș Pitești
Rumania
4 3 0 1
75%
25%
9 7 4 0
KuPS
Finlandia
4 1 1 2
25%
25%
50%
7 11 4 0
Dinamo Tbilisi
Georgia
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 3 4 0
Torpedo Moskva
Rússia
4 2 1 1
50%
25%
25%
9 6 2 0
Sporting de Gijón
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 3 1 0
Carl Zeiss Jena
Alemanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 5 3 0
Levski-Spartak
Bulgaria
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 7 4 1
Hajduk Split
Croacia
4 2 0 2
50%
50%
5 4 5 2
Braga
Portugal
4 1 0 3
25%
75%
7 6 1 0
Hibernian
Escocia
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 4 2 0
Benfica
Portugal
4 1 2 1
25%
50%
25%
2 2 7 2
ÍBV
Islandia
4 0 2 2
50%
50%
2 5 3 0
Everton
Inglaterra
4 3 0 1
75%
25%
12 2 1 0
Lausanne
Suïssa
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 5 4 0
Standard Liège
Bèlgica
4 2 1 1
50%
25%
25%
3 4 4 0
Basel
Suïssa
2 0 0 2
100%
3 7 1 1
Torino
Italia
2 1 0 1
50%
50%
1 3 1 0
Elfsborg
Suecia
2 1 0 1
50%
50%
3 4 1 0
Lokomotive Leipzig
Alemanya
2 0 0 2
100%
1 7 1 0
Dundee United
Escocia
2 0 1 1
50%
50%
0 1 2 0
Hibernians
Malta
2 1 0 1
50%
50%
3 7 0 0
Lokomotíva Košice
Eslovaquia
2 1 0 1
50%
50%
1 1 0 0
Norrköping
Suecia
2 0 1 1
50%
50%
2 3 1 0
Finn Harps
Irlanda
2 0 0 2
100%
0 10 0 0
Adanaspor
Turquia
2 0 1 1
50%
50%
2 8 4 0
Olympiacos
Grecia
2 1 0 1
50%
50%
3 4 7 2
Glentoran
Irlanda del Nord
2 0 2 0
100%
1 1 2 0
Panathinaikos
Grecia
2 0 0 2
100%
1 5 4 0
Athletic Club
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 3 1 0
Botev Plovdiv
Bulgaria
2 0 1 1
50%
50%
1 2 1 0
Twente
Països Baixos
2 0 1 1
50%
50%
3 4 2 0
Rapid Wien
Austria
2 1 0 1
50%
50%
2 3 4 0
Nantes
França
2 0 1 1
50%
50%
0 2 2 0
Pezoporikos
Chipre
2 0 1 1
50%
50%
3 7 0 0
Galatasaray
Turquia
2 0 0 2
100%
2 6 1 0
Lierse
Bèlgica
2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 0
Start
Noruega
2 0 1 1
50%
50%
0 1 1 0
Dynamo Berlin
Alemanya
2 1 0 1
50%
50%
6 6 2 0
Jeunesse d'Esch
Luxemburg
2 0 1 1
50%
50%
0 2 2 0
Vicenza
Italia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 0
Napoli
Italia
2 0 1 1
50%
50%
1 3 3 0
Sturm Graz
Austria
2 0 0 2
100%
2 7 4 0
B1903
Dinamarca
2 0 1 1
50%
50%
5 6 3 0
Lech Poznań
Polonia
2 0 0 2
100%
2 10 1 0
MTK Budapest
Hungria
2 1 0 1
50%
50%
2 3 1 0
Molde
Noruega
2 0 1 1
50%
50%
3 7 0 0
CSKA Septemvriysko Zname
Bulgaria
2 1 0 1
50%
50%
3 5 4 0