lbl_CampeonesFerias
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Europa League2016-17 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 28/06/2016 St Patrick's Jeunesse d'Esch
Classificació Fase 1 (anada) 28/06/2016 Käpäz Dacia Chișinău
Classificació Fase 1 (anada) 28/06/2016 Rabotnički Budućnost
Classificació Fase 1 (anada) 28/06/2016 Partizani Slovan Bratislava
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2016 Connah's Quay Stabæk
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2016 Odd Mariehamn
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2016 Maccabi Tel Aviv Gorica
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2016 Beroe Radnik
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2016 NSÍ Shakhtyor Soligorsk
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2016 Teuta Kairat
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2016 Domžale Lusitans
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2016 La Fiorita Debrecen
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2016 Spartak Trnava Hibernians
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2016 Aktobe MTK Budapest
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2016 Čukarički Ordabasy
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2016 Aberdeen Fola
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2016 Linfield Cork City
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2016 Shkëndija Cracovia
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2016 Heart of Midlothian FCI Tallinn
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2016 Shamrock Rovers RoPS
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2016 Breiðablik Jelgava
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2016 KR Glenavon
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2016 Dila Shirak
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2016 Ventspils Víkingur Gøta
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2016 Admira Spartak Myjava
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2016 Slavia Sofia Zagłębie
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2016 Kukësi Rudar Pljevlja
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2016 Qäbälä Samtredia
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2016 Differdange Cliftonville
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2016 Zimbru Chikhura Sachkhere
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2016 Midtjylland Sūduva
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2016 Široki Brijeg Birkirkara
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2016 Göteborg Llandudno Town
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2016 Europa FC Pyunik
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2016 AIK Bala
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2016 Dinamo Minsk Spartaks Jūrmala
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2016 Vaduz Sileks
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2016 Sloboda Beitar Jerusalem
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2016 Atlantas Helsinki
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2016 Balzan Neftçi
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2016 Levadia HB
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2016 Videoton Zaria Balti
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2016 Banants Omonia
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2016 Trakai Nõmme Kalju
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2016 Bokelj Vojvodina
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2016 UE Santa Coloma Lokomotiva Zagreb
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2016 Valur Brøndby
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2016 AEK Larnaca Folgore
Classificació Fase 1 (tornada) 05/07/2016 Jeunesse d'Esch St Patrick's
Classificació Fase 1 (tornada) 05/07/2016 Chikhura Sachkhere Zimbru
Classificació Fase 1 (tornada) 05/07/2016 Birkirkara Široki Brijeg
Classificació Fase 1 (tornada) 06/07/2016 FCI Tallinn Heart of Midlothian
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2016 Spartak Myjava Admira
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2016 Llandudno Town Göteborg
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2016 Zaria Balti Videoton
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2016 Bala AIK
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2016 Shakhtyor Soligorsk NSÍ
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2016 Sileks Vaduz
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2016 Vojvodina Bokelj
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2016 Hibernians Spartak Trnava
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2016 Víkingur Gøta Ventspils
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2016 Cracovia Shkëndija
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2016 Folgore AEK Larnaca
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2016 Samtredia Qäbälä
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2016 Lusitans Domžale
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2016 Cork City Linfield
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2016 Glenavon KR
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2016 Cliftonville Differdange
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2016 Pyunik Europa FC
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2016 Kairat Teuta
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2016 Shirak Dila
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2016 Ordabasy Čukarički
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2016 Sūduva Midtjylland
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2016 Budućnost Rabotnički
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2016 Stabæk Connah's Quay
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2016 HB Levadia
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2016 Rudar Pljevlja Kukësi
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2016 Jelgava Breiðablik
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2016 Neftçi Balzan
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2016 Debrecen La Fiorita
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2016 Helsinki Atlantas
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2016 Radnik Beroe
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2016 MTK Budapest Aktobe
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2016 Spartaks Jūrmala Dinamo Minsk
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2016 Mariehamn Odd
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2016 Zagłębie Slavia Sofia
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2016 Lokomotiva Zagreb UE Santa Coloma
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2016 Nõmme Kalju Trakai
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2016 RoPS Shamrock Rovers
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2016 Fola Aberdeen
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2016 Omonia Banants
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2016 Dacia Chișinău Käpäz
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2016 Beitar Jerusalem Sloboda
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2016 Gorica Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2016 Brøndby Valur
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2016 Midtjylland Vaduz
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2016 Shirak Spartak Trnava
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2016 Kairat Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2016 Dinamo Minsk St Patrick's
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2016 Levadia Slavia Praha
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2016 RoPS Lokomotiva Zagreb
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2016 Neftçi Shkëndija
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2016 Debrecen Torpedo Zhodino
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2016 Hibernian Brøndby
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2016 Maccabi Haifa Nõmme Kalju
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2016 Slovan Bratislava Jelgava
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2016 KR Grasshopper
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2016 Austria Wien Kukësi
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2016 Aberdeen Ventspils
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2016 Cliftonville AEK Larnaca
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2016 Piast Göteborg
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2016 Videoton Čukarički
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2016 MTK Budapest Qäbälä
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2016 Birkirkara Heart of Midlothian
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2016 Partizan Zagłębie
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2016 Giannina Odd
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2016 Admira Käpäz
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2016 Genk Budućnost
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2016 CSMS laşi Hajduk Split
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2016 Vojvodina Connah's Quay
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2016 Maribor Levski Sofia
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2016 Beroe Helsinki
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2016 Shakhtyor Soligorsk Domžale
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2016 SønderjyskE Strømsgodset
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2016 Beitar Jerusalem Omonia
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2016 Häcken Cork City
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2016 Zimbru Osmanlıspor
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2016 AIK Europa FC
Classificació Fase 2 (tornada) 20/07/2016 Käpäz Admira
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2016 Levski Sofia Maribor
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2016 Odd Giannina
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2016 Vaduz Midtjylland
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2016 Slavia Praha Levadia
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2016 Grasshopper KR
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2016 AEK Larnaca Cliftonville
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2016 Omonia Beitar Jerusalem
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2016 Strømsgodset SønderjyskE
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2016 Göteborg Piast
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2016 Nõmme Kalju Maccabi Haifa
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2016 Lokomotiva Zagreb RoPS
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2016 Helsinki Beroe
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2016 Torpedo Zhodino Debrecen
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2016 Zagłębie Partizan
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2016 Maccabi Tel Aviv Kairat
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2016 Europa FC AIK
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2016 Qäbälä MTK Budapest
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2016 Kukësi Austria Wien
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2016 Connah's Quay Vojvodina
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2016 Shkëndija Neftçi
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2016 Brøndby Hibernian
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2016 Osmanlıspor Zimbru
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2016 Spartak Trnava Shirak
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2016 Ventspils Aberdeen
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2016 Čukarički Videoton
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2016 Domžale Shakhtyor Soligorsk
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2016 Budućnost Genk
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2016 Cork City Häcken
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2016 St Patrick's Dinamo Minsk
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2016 Heart of Midlothian Birkirkara
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2016 Hajduk Split CSMS laşi
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2016 Jelgava Slovan Bratislava
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2016 Göteborg Helsinki
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2016 Grasshopper Apollon Limassol
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2016 Lille Qäbälä
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2016 Pandurii Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2016 Genk Cork City
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2016 Osmanlıspor Nõmme Kalju
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2016 Luzern Sassuolo
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2016 Jelgava Beitar Jerusalem
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2016 İstanbul Başakşehir Rijeka
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2016 Oleksandriya Hajduk Split
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2016 Torpedo Zhodino Rapid Wien
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2016 Birkirkara Krasnodar
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2016 Slavia Praha Rio Ave
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2016 Zagłębie SønderjyskE
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2016 Lokomotiva Zagreb Vorskla
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2016 Austria Wien Spartak Trnava
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2016 Heracles Arouca
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2016 Vojvodina Dinamo Minsk
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2016 AEK Larnaca Spartak Moskva
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2016 AZ Alkmaar Giannina
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2016 Admira Slovan Liberec
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2016 Shkëndija Mladá Boleslav
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2016 Saint-Étienne AEK
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2016 Aberdeen Maribor
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2016 Panathinaikos AIK
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2016 Domžale West Ham
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2016 Hertha Berliner Brøndby
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2016 Gent Viitorul
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2016 Videoton Midtjylland
Classificació Fase 3 (tornada) 03/08/2016 Slovan Liberec Admira
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2016 Viitorul Gent
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2016 SønderjyskE Zagłębie
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2016 Dinamo Minsk Vojvodina
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2016 AEK Saint-Étienne
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2016 Maribor Aberdeen
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2016 Brøndby Hertha Berliner
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2016 Cork City Genk
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2016 Rijeka İstanbul Başakşehir
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2016 Sassuolo Luzern
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2016 Hajduk Split Oleksandriya
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2016 Mladá Boleslav Shkëndija
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2016 West Ham Domžale
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2016 Giannina AZ Alkmaar
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2016 Beitar Jerusalem Jelgava
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2016 Qäbälä Lille
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2016 Arouca Heracles
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2016 AIK Panathinaikos
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2016 Rapid Wien Torpedo Zhodino
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2016 Apollon Limassol Grasshopper
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2016 Vorskla Lokomotiva Zagreb
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2016 Krasnodar Birkirkara
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2016 Spartak Trnava Austria Wien
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2016 Spartak Moskva AEK Larnaca
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2016 Midtjylland Videoton
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2016 Helsinki Göteborg
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2016 Nõmme Kalju Osmanlıspor
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2016 Rio Ave Slavia Praha
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2016 Maccabi Tel Aviv Pandurii
Classificació: Playoff (anada) 17/08/2016 Beitar Jerusalem Saint-Étienne
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2016 Göteborg Qarabağ
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2016 Vojvodina AZ Alkmaar
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2016 Astra West Ham
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2016 Gent Shkëndija
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2016 Sassuolo Crvena Zvezda
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2016 Fenerbahçe Grasshopper
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2016 Panathinaikos Brøndby
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2016 Lokomotiva Zagreb Genk
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2016 İstanbul Başakşehir Shakhtar
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2016 AEK Larnaca Slovan Liberec
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2016 Austria Wien Rosenborg
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2016 Slavia Praha Anderlecht
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2016 Astana Bate Borisov
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2016 Qäbälä Maribor
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2016 Maccabi Tel Aviv Hajduk Split
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2016 Midtjylland Osmanlıspor
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2016 Krasnodar Partizani
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2016 SønderjyskE Sparta Praha
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2016 Dinamo Tbilisi PAOK
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2016 Trenčín Rapid Wien
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2016 Arouca Olympiacos
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2016 Bate Borisov Astana
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2016 West Ham Astra
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2016 Olympiacos Arouca
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2016 Crvena Zvezda Sassuolo
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2016 Hajduk Split Maccabi Tel Aviv
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2016 Maribor Qäbälä
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2016 Osmanlıspor Midtjylland
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2016 Genk Lokomotiva Zagreb
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2016 AZ Alkmaar Vojvodina
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2016 PAOK Dinamo Tbilisi
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2016 Shkëndija Gent
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2016 Rapid Wien Trenčín
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2016 Sparta Praha SønderjyskE
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2016 Anderlecht Slavia Praha
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2016 Partizani Krasnodar
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2016 Rosenborg Austria Wien
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2016 Brøndby Panathinaikos
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2016 Grasshopper Fenerbahçe
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2016 Slovan Liberec AEK Larnaca
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2016 Qarabağ Göteborg
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2016 Shakhtar İstanbul Başakşehir
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2016 Saint-Étienne Beitar Jerusalem
Fase de grups partit 1 15/09/2016 Southampton Sparta Praha
Fase de grups partit 1 15/09/2016 Osmanlıspor Steaua București
Fase de grups partit 1 15/09/2016 Braga Gent
Fase de grups partit 1 15/09/2016 Villarreal Zurich
Fase de grups partit 1 15/09/2016 Zorya Fenerbahçe
Fase de grups partit 1 15/09/2016 Viktoria Plzeň Roma
Fase de grups partit 1 15/09/2016 AZ Alkmaar Dundalk
Fase de grups partit 1 15/09/2016 Red Bull Salzburg Krasnodar
Fase de grups partit 1 15/09/2016 PAOK Fiorentina
Fase de grups partit 1 15/09/2016 Inter Hapoel Be'er Sheva
Fase de grups partit 1 15/09/2016 Standard Liège Celta de Vigo
Fase de grups partit 1 15/09/2016 Konyaspor Shakhtar
Fase de grups partit 1 15/09/2016 Nice Schalke 04
Fase de grups partit 1 15/09/2016 Panathinaikos Ajax
Fase de grups partit 1 15/09/2016 Young Boys Olympiacos
Fase de grups partit 1 15/09/2016 Rapid Wien Genk
Fase de grups partit 1 15/09/2016 Qarabağ Slovan Liberec
Fase de grups partit 1 15/09/2016 Feyenoord Manchester United
Fase de grups partit 1 15/09/2016 Mainz 05 Saint-Étienne
Fase de grups partit 1 15/09/2016 Maccabi Tel Aviv Zenit
Fase de grups partit 1 15/09/2016 Astra Austria Wien
Fase de grups partit 1 15/09/2016 Sassuolo Athletic Club
Fase de grups partit 1 15/09/2016 Anderlecht Qäbälä
Fase de grups partit 1 15/09/2016 APOEL Astana
Fase de grups partit 2 29/09/2016 Zenit AZ Alkmaar
Fase de grups partit 2 29/09/2016 Steaua București Villarreal
Fase de grups partit 2 29/09/2016 Saint-Étienne Anderlecht
Fase de grups partit 2 29/09/2016 Zurich Osmanlıspor
Fase de grups partit 2 29/09/2016 Austria Wien Viktoria Plzeň
Fase de grups partit 2 29/09/2016 Celta de Vigo Panathinaikos
Fase de grups partit 2 29/09/2016 Hapoel Be'er Sheva Southampton
Fase de grups partit 2 29/09/2016 Manchester United Zorya
Fase de grups partit 2 29/09/2016 Olympiacos APOEL
Fase de grups partit 2 29/09/2016 Roma Astra
Fase de grups partit 2 29/09/2016 Astana Young Boys
Fase de grups partit 2 29/09/2016 Ajax Standard Liège
Fase de grups partit 2 29/09/2016 Gent Konyaspor
Fase de grups partit 2 29/09/2016 Genk Sassuolo
Fase de grups partit 2 29/09/2016 Shakhtar Braga
Fase de grups partit 2 29/09/2016 Schalke 04 Red Bull Salzburg
Fase de grups partit 2 29/09/2016 Krasnodar Nice
Fase de grups partit 2 29/09/2016 Fiorentina Qarabağ
Fase de grups partit 2 29/09/2016 Slovan Liberec PAOK
Fase de grups partit 2 29/09/2016 Sparta Praha Inter
Fase de grups partit 2 29/09/2016 Fenerbahçe Feyenoord
Fase de grups partit 2 29/09/2016 Qäbälä Mainz 05
Fase de grups partit 2 29/09/2016 Dundalk Maccabi Tel Aviv
Fase de grups partit 2 29/09/2016 Athletic Club Rapid Wien
Fase de grups partit 3 20/10/2016 Mainz 05 Anderlecht
Fase de grups partit 3 20/10/2016 Olympiacos Astana
Fase de grups partit 3 20/10/2016 Krasnodar Schalke 04
Fase de grups partit 3 20/10/2016 Hapoel Be'er Sheva Sparta Praha
Fase de grups partit 3 20/10/2016 Konyaspor Braga
Fase de grups partit 3 20/10/2016 Standard Liège Panathinaikos
Fase de grups partit 3 20/10/2016 Steaua București Zurich
Fase de grups partit 3 20/10/2016 Shakhtar Gent
Fase de grups partit 3 20/10/2016 Osmanlıspor Villarreal
Fase de grups partit 3 20/10/2016 Celta de Vigo Ajax
Fase de grups partit 3 20/10/2016 Qarabağ PAOK
Fase de grups partit 3 20/10/2016 Red Bull Salzburg Nice
Fase de grups partit 3 20/10/2016 Genk Athletic Club
Fase de grups partit 3 20/10/2016 Slovan Liberec Fiorentina
Fase de grups partit 3 20/10/2016 Inter Southampton
Fase de grups partit 3 20/10/2016 Viktoria Plzeň Astra
Fase de grups partit 3 20/10/2016 Dundalk Zenit
Fase de grups partit 3 20/10/2016 Rapid Wien Sassuolo
Fase de grups partit 3 20/10/2016 Feyenoord Zorya
Fase de grups partit 3 20/10/2016 Roma Austria Wien
Fase de grups partit 3 20/10/2016 Manchester United Fenerbahçe
Fase de grups partit 3 20/10/2016 Saint-Étienne Qäbälä
Fase de grups partit 3 20/10/2016 Young Boys APOEL
Fase de grups partit 3 20/10/2016 AZ Alkmaar Maccabi Tel Aviv
Fase de grups partit 4 03/11/2016 Qäbälä Saint-Étienne
Fase de grups partit 4 03/11/2016 Athletic Club Genk
Fase de grups partit 4 03/11/2016 PAOK Qarabağ
Fase de grups partit 4 03/11/2016 Zenit Dundalk
Fase de grups partit 4 03/11/2016 Gent Shakhtar
Fase de grups partit 4 03/11/2016 Nice Red Bull Salzburg
Fase de grups partit 4 03/11/2016 Maccabi Tel Aviv AZ Alkmaar
Fase de grups partit 4 03/11/2016 Astra Viktoria Plzeň
Fase de grups partit 4 03/11/2016 Astana Olympiacos
Fase de grups partit 4 03/11/2016 Austria Wien Roma
Fase de grups partit 4 03/11/2016 Fenerbahçe Manchester United
Fase de grups partit 4 03/11/2016 APOEL Young Boys
Fase de grups partit 4 03/11/2016 Anderlecht Mainz 05
Fase de grups partit 4 03/11/2016 Sassuolo Rapid Wien
Fase de grups partit 4 03/11/2016 Zorya Feyenoord
Fase de grups partit 4 03/11/2016 Villarreal Osmanlıspor
Fase de grups partit 4 03/11/2016 Braga Konyaspor
Fase de grups partit 4 03/11/2016 Schalke 04 Krasnodar
Fase de grups partit 4 03/11/2016 Southampton Inter
Fase de grups partit 4 03/11/2016 Zurich Steaua București
Fase de grups partit 4 03/11/2016 Ajax Celta de Vigo
Fase de grups partit 4 03/11/2016 Panathinaikos Standard Liège
Fase de grups partit 4 03/11/2016 Sparta Praha Hapoel Be'er Sheva
Fase de grups partit 4 03/11/2016 Fiorentina Slovan Liberec
Fase de grups partit 5 24/11/2016 Genk Rapid Wien
Fase de grups partit 5 24/11/2016 Zurich Villarreal
Fase de grups partit 5 24/11/2016 Manchester United Feyenoord
Fase de grups partit 5 24/11/2016 Saint-Étienne Mainz 05
Fase de grups partit 5 24/11/2016 Dundalk AZ Alkmaar
Fase de grups partit 5 24/11/2016 Athletic Club Sassuolo
Fase de grups partit 5 24/11/2016 Krasnodar Red Bull Salzburg
Fase de grups partit 5 24/11/2016 Gent Braga
Fase de grups partit 5 24/11/2016 Shakhtar Konyaspor
Fase de grups partit 5 24/11/2016 Steaua București Osmanlıspor
Fase de grups partit 5 24/11/2016 Celta de Vigo Standard Liège
Fase de grups partit 5 24/11/2016 Fiorentina PAOK
Fase de grups partit 5 24/11/2016 Olympiacos Young Boys
Fase de grups partit 5 24/11/2016 Sparta Praha Southampton
Fase de grups partit 5 24/11/2016 Ajax Panathinaikos
Fase de grups partit 5 24/11/2016 Schalke 04 Nice
Fase de grups partit 5 24/11/2016 Roma Viktoria Plzeň
Fase de grups partit 5 24/11/2016 Hapoel Be'er Sheva Inter
Fase de grups partit 5 24/11/2016 Zenit Maccabi Tel Aviv
Fase de grups partit 5 24/11/2016 Fenerbahçe Zorya
Fase de grups partit 5 24/11/2016 Astana APOEL
Fase de grups partit 5 24/11/2016 Qäbälä Anderlecht
Fase de grups partit 5 24/11/2016 Austria Wien Astra
Fase de grups partit 5 24/11/2016 Slovan Liberec Qarabağ
Fase de grups partit 6 08/12/2016 Rapid Wien Athletic Club
Fase de grups partit 6 08/12/2016 Nice Krasnodar
Fase de grups partit 6 08/12/2016 Braga Shakhtar
Fase de grups partit 6 08/12/2016 Villarreal Steaua București
Fase de grups partit 6 08/12/2016 Qarabağ Fiorentina
Fase de grups partit 6 08/12/2016 Osmanlıspor Zurich
Fase de grups partit 6 08/12/2016 Konyaspor Gent
Fase de grups partit 6 08/12/2016 Mainz 05 Qäbälä
Fase de grups partit 6 08/12/2016 Anderlecht Saint-Étienne
Fase de grups partit 6 08/12/2016 Feyenoord Fenerbahçe
Fase de grups partit 6 08/12/2016 APOEL Olympiacos
Fase de grups partit 6 08/12/2016 Viktoria Plzeň Austria Wien
Fase de grups partit 6 08/12/2016 Zorya Manchester United
Fase de grups partit 6 08/12/2016 Young Boys Astana
Fase de grups partit 6 08/12/2016 AZ Alkmaar Zenit
Fase de grups partit 6 08/12/2016 Red Bull Salzburg Schalke 04
Fase de grups partit 6 08/12/2016 Southampton Hapoel Be'er Sheva
Fase de grups partit 6 08/12/2016 Panathinaikos Celta de Vigo
Fase de grups partit 6 08/12/2016 Inter Sparta Praha
Fase de grups partit 6 08/12/2016 Standard Liège Ajax
Fase de grups partit 6 08/12/2016 PAOK Slovan Liberec
Fase de grups partit 6 08/12/2016 Maccabi Tel Aviv Dundalk
Fase de grups partit 6 08/12/2016 Astra Roma
Fase de grups partit 6 09/12/2016 Sassuolo Genk
Setzens de final (anada) 16/02/2017 Olympiacos Osmanlıspor
Setzens de final (anada) 16/02/2017 Krasnodar Fenerbahçe
Setzens de final (anada) 16/02/2017 Hapoel Be'er Sheva Beşiktaş
Setzens de final (anada) 16/02/2017 Gent Tottenham
Setzens de final (anada) 16/02/2017 Anderlecht Zenit
Setzens de final (anada) 16/02/2017 Legia Warszawa Ajax
Setzens de final (anada) 16/02/2017 PAOK Schalke 04
Setzens de final (anada) 16/02/2017 Manchester United Saint-Étienne
Setzens de final (anada) 16/02/2017 Villarreal Roma
Setzens de final (anada) 16/02/2017 Rostov Sparta Praha
Setzens de final (anada) 16/02/2017 Borussia Mönchengladbach Fiorentina
Setzens de final (anada) 16/02/2017 Ludogorets København
Setzens de final (anada) 16/02/2017 Celta de Vigo Shakhtar
Setzens de final (anada) 16/02/2017 AZ Alkmaar Olympique Lyonnais
Setzens de final (anada) 16/02/2017 Astra Genk
Setzens de final (anada) 16/02/2017 Athletic Club APOEL
Setzens de final (tornada) 22/02/2017 Saint-Étienne Manchester United
Setzens de final (tornada) 22/02/2017 Fenerbahçe Krasnodar
Setzens de final (tornada) 22/02/2017 Schalke 04 PAOK
Setzens de final (tornada) 23/02/2017 Osmanlıspor Olympiacos
Setzens de final (tornada) 23/02/2017 Tottenham Gent
Setzens de final (tornada) 23/02/2017 APOEL Athletic Club
Setzens de final (tornada) 23/02/2017 Ajax Legia Warszawa
Setzens de final (tornada) 23/02/2017 Zenit Anderlecht
Setzens de final (tornada) 23/02/2017 Genk Astra
Setzens de final (tornada) 23/02/2017 København Ludogorets
Setzens de final (tornada) 23/02/2017 Shakhtar Celta de Vigo
Setzens de final (tornada) 23/02/2017 Roma Villarreal
Setzens de final (tornada) 23/02/2017 Sparta Praha Rostov
Setzens de final (tornada) 23/02/2017 Fiorentina Borussia Mönchengladbach
Setzens de final (tornada) 23/02/2017 Olympique Lyonnais AZ Alkmaar
Setzens de final (tornada) 23/02/2017 Beşiktaş Hapoel Be'er Sheva
Vuitens de final (anada) 09/03/2017 Rostov Manchester United
Vuitens de final (anada) 09/03/2017 København Ajax
Vuitens de final (anada) 09/03/2017 APOEL Anderlecht
Vuitens de final (anada) 09/03/2017 Celta de Vigo Krasnodar
Vuitens de final (anada) 09/03/2017 Olympiacos Beşiktaş
Vuitens de final (anada) 09/03/2017 Gent Genk
Vuitens de final (anada) 09/03/2017 Schalke 04 Borussia Mönchengladbach
Vuitens de final (anada) 09/03/2017 Olympique Lyonnais Roma
Vuitens de final (tornada) 16/03/2017 Ajax København
Vuitens de final (tornada) 16/03/2017 Borussia Mönchengladbach Schalke 04
Vuitens de final (tornada) 16/03/2017 Beşiktaş Olympiacos
Vuitens de final (tornada) 16/03/2017 Krasnodar Celta de Vigo
Vuitens de final (tornada) 16/03/2017 Anderlecht APOEL
Vuitens de final (tornada) 16/03/2017 Roma Olympique Lyonnais
Vuitens de final (tornada) 16/03/2017 Manchester United Rostov
Vuitens de final (tornada) 16/03/2017 Genk Gent
Quarts de final (anada) 13/04/2017 Ajax Schalke 04
Quarts de final (anada) 13/04/2017 Celta de Vigo Genk
Quarts de final (anada) 13/04/2017 Olympique Lyonnais Beşiktaş
Quarts de final (anada) 13/04/2017 Anderlecht Manchester United
Quarts de final (tornada) 20/04/2017 Genk Celta de Vigo
Quarts de final (tornada) 20/04/2017 Manchester United Anderlecht
Quarts de final (tornada) 20/04/2017 Beşiktaş Olympique Lyonnais
Quarts de final (tornada) 20/04/2017 Schalke 04 Ajax
Semifinal (anada) 03/05/2017 Ajax Olympique Lyonnais
Semifinal (anada) 04/05/2017 Celta de Vigo Manchester United
Semifinal (tornada) 11/05/2017 Manchester United Celta de Vigo
Semifinal (tornada) 11/05/2017 Olympique Lyonnais Ajax
Final 24/05/2017 Ajax Manchester United

Top 10

  Nom Equip Pos Gols GolsPP
Kalifa Coulibaly Gent
9 0.69
Giuliano Zenit
8 1.00
Džeko Roma
8 1.00
Leon Bailey Genk
7 0.58
Aduriz Athletic Club
7 1.17
Łukasz Teodorczyk Anderlecht
7 0.54
Lacazette Olympique Lyonnais
6 0.75
Dolberg Ajax
6 0.46
Ivan Tričkovski AEK Larnaca
6 0.75
Fedor Smolov Krasnodar
6 0.75
  Nom Equip Pos Minuts
Mbwana Samatta Genk
1384
Leander Dendoncker Anderlecht
1290
Predrag Rajković Maccabi Tel Aviv
1290
Onana Ajax
1290
Younes Ajax
1287
Alejandro Pozuelo Genk
1273
Pogba Manchester United
1263
Ricardinho Qäbälä
1260
Dmytro Bezotosniy Qäbälä
1260
Haris Medunjanin Maccabi Tel Aviv
1260
  Nom Equip Pos Grogues
Manuel da Costa Olympiacos
6
Mubarak Wakaso Panathinaikos
6
Veltman Ajax
6
Klaassen Ajax
5
Ander Herrera Manchester United
5
Júnior Morais Astra
5
Alejandro Pozuelo Genk
5
Raúl García Athletic Club
5
Geraldo Alves Astra
5
Alberto Botía Olympiacos
5
  Nom Equip Pos Vermelles
Eric Bailly Manchester United
2
Igor Picuşciac Zaria Balti
1
Rashad Eyubov Qäbälä
1
Paul-José M'Poku Panathinaikos
1
Nejc Skubic Konyaspor
1
Mauro Braga
1
Botteghin Feyenoord
1
Kevin Mbabu Young Boys
1
Roger Cañas Astana
1
Radim Breite Slovan Liberec
1
Gols:
1191
Gols Per Partit:
2.54
Targetes Grogues:
1985
Targetes Grogues Per Partit:
4.24
Expulsions:
94
Expulsions Per Partit:
0.20
Victòries locals:
213
Victòries visitants:
132
Empats:
123
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Shakhtar: 9 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Qäbälä: 7 Partits
Millor ratxa no perdent:
Manchester United: 11 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Qäbälä: 7 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Genk 18 10 4 4
55%
22%
23%
34 23 25 1
Manchester United 15 10 3 2
66%
20%
14%
25 8 23 2
Ajax 15 8 3 4
53%
20%
27%
24 17 44 4
Qäbälä 14 5 1 8
35%
7%
58%
20 21 23 2
Osmanlıspor 14 8 3 3
57%
21%
22%
23 12 27 1
Celta de Vigo 14 6 5 3
42%
35%
23%
21 14 26 2
Anderlecht 14 8 3 3
57%
21%
22%
29 14 31 0
Gent 14 6 5 3
42%
35%
23%
26 22 19 1
Krasnodar 14 6 3 5
42%
21%
37%
21 14 34 3
Maccabi Tel Aviv 14 8 2 4
57%
14%
29%
22 16 34 1
Austria Wien 12 6 2 4
50%
16%
34%
21 18 25 2
Schalke 04 12 7 3 2
58%
25%
17%
19 11 26 1
AZ Alkmaar 12 5 3 4
41%
25%
34%
14 22 17 0
Olympiacos 12 5 4 3
41%
33%
26%
15 12 30 1
Saint-Étienne 12 5 5 2
41%
41%
18%
11 10 15 1
Panathinaikos 10 3 2 5
30%
20%
50%
10 14 30 3
Rapid Wien 10 3 4 3
30%
40%
30%
14 10 20 0
Sassuolo 10 3 4 3
30%
40%
30%
17 13 19 0
Slovan Liberec 10 5 1 4
50%
10%
40%
15 13 25 1
Astra 10 3 4 3
30%
40%
30%
11 14 31 0
Fenerbahçe 10 6 2 2
60%
20%
20%
14 8 20 0
Shakhtar 10 9 0 1
90%
10%
26 8 26 1
Sparta Praha 10 5 2 3
50%
20%
30%
12 13 21 2
PAOK 10 5 2 3
50%
20%
30%
13 10 25 0
Roma 10 5 3 2
50%
30%
20%
24 13 18 1
APOEL 10 5 0 5
50%
50%
12 11 25 2
Qarabağ 8 3 1 4
37%
12%
51%
10 13 15 1
Göteborg 8 5 1 2
62%
12%
26%
14 6 13 0
Beitar Jerusalem 8 3 3 2
37%
37%
26%
9 6 20 0
Vojvodina 8 4 3 1
50%
37%
13%
12 6 12 0
Lokomotiva Zagreb 8 4 3 1
50%
37%
13%
16 9 14 0
AEK Larnaca 8 5 1 2
62%
12%
26%
13 8 13 2
Zenit 8 6 0 2
75%
25%
20 11 18 0
Midtjylland 8 4 2 2
50%
25%
25%
9 6 15 1
Hapoel Be'er Sheva 8 2 2 4
25%
25%
50%
8 11 16 0
Fiorentina 8 5 1 2
62%
12%
26%
18 10 14 1
Villarreal 8 3 3 2
37%
37%
26%
10 12 15 0
Astana 8 2 3 3
25%
37%
38%
9 13 26 1
Athletic Club 8 4 1 3
50%
12%
38%
13 15 17 1
Brøndby 8 4 1 3
50%
12%
38%
15 8 12 2
Olympique Lyonnais 8 5 0 3
62%
38%
23 14 19 0
Shkëndija 8 4 1 3
50%
12%
38%
8 8 19 0
Jelgava 6 2 3 1
33%
50%
17%
9 8 15 1
Nõmme Kalju 6 1 2 3
16%
33%
51%
7 8 15 0
Cork City 6 2 2 2
33%
33%
34%
5 5 13 0
Slavia Praha 6 1 2 3
16%
33%
51%
4 10 12 0
Grasshopper 6 2 2 2
33%
33%
34%
10 13 12 0
Hajduk Split 6 4 1 1
66%
16%
18%
13 7 12 0
Maribor 6 2 3 1
33%
50%
17%
5 5 17 0
SønderjyskE 6 2 3 1
33%
50%
17%
9 8 9 0
Spartak Trnava 6 4 1 1
66%
16%
18%
10 2 17 0
Domžale 6 4 1 1
66%
16%
18%
10 8 14 0
Southampton 6 2 2 2
33%
33%
34%
6 4 4 0
Steaua București 6 1 3 2
16%
50%
34%
5 7 13 2
Videoton 6 2 2 2
33%
33%
34%
7 5 15 2
Braga 6 1 3 2
16%
50%
34%
9 11 11 1
Zorya 6 0 2 4
33%
67%
2 8 8 1
Viktoria Plzeň 6 1 3 2
16%
50%
34%
7 10 20 1
Dundalk 6 1 1 4
16%
16%
68%
5 8 11 1
Red Bull Salzburg 6 2 1 3
33%
16%
51%
6 6 11 0
Inter 6 2 0 4
33%
67%
7 11 10 3
Standard Liège 6 1 4 1
16%
66%
18%
8 6 13 0
Konyaspor 6 0 1 5
16%
84%
2 12 11 1
Nice 6 2 0 4
33%
67%
5 11 15 0
Young Boys 6 2 2 2
33%
33%
34%
7 4 14 1
Feyenoord 6 2 1 3
33%
16%
51%
3 7 9 1
Mainz 05 6 2 3 1
33%
50%
17%
8 10 16 0
Beşiktaş 6 4 1 1
66%
16%
18%
13 7 9 1
Zurich 6 1 3 2
16%
50%
34%
5 7 15 0
Helsinki 6 3 2 1
50%
33%
17%
7 5 15 0
Aberdeen 6 3 1 2
50%
16%
34%
8 4 14 1
Dinamo Minsk 6 3 2 1
50%
33%
17%
7 5 12 2
Admira 6 3 1 2
50%
16%
34%
8 7 13 1
Birkirkara 6 2 2 2
33%
33%
34%
6 8 15 1
Zagłębie 6 1 3 2
16%
50%
34%
5 4 11 1
AIK 6 4 0 2
66%
34%
6 3 12 0
St Patrick's 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 4 7 0
Ventspils 4 2 0 2
50%
50%
4 4 7 0
Torpedo Zhodino 4 2 1 1
50%
25%
25%
3 4 9 0
Connah's Quay 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 3 13 1
Shakhtyor Soligorsk 4 2 1 1
50%
25%
25%
9 3 4 0
West Ham 4 1 1 2
25%
25%
50%
5 4 11 0
Giannina 4 1 0 3
25%
75%
5 6 9 0
Odd 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 5 5 0
Kukësi 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 6 8 1
MTK Budapest 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 5 6 0
RoPS 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 5 12 2
Čukarički 4 1 2 1
25%
50%
25%
7 6 10 0
Cliftonville 4 1 1 2
25%
25%
50%
5 6 13 1
İstanbul Başakşehir 4 0 2 2
50%
50%
3 6 12 0
København 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 4 11 1
Budućnost 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 3 8 0
Beroe 4 1 2 1
25%
50%
25%
3 2 11 0
Shirak 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 4 11 0
Vaduz 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 7 7 0
Arouca 4 0 2 2
50%
50%
2 4 17 0
Debrecen 4 2 0 2
50%
50%
8 3 5 0
Borussia Mönchengladbach 4 1 2 1
25%
50%
25%
7 6 9 0
Heart of Midlothian 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 5 6 0
Kairat 4 2 1 1
50%
25%
25%
8 3 5 1
Omonia 4 3 0 1
75%
25%
8 4 11 0
Käpäz 4 1 1 2
25%
25%
50%
1 3 3 0
Rostov 4 1 2 1
25%
50%
25%
6 3 8 0
KR 4 2 1 1
50%
25%
25%
12 6 6 0
Levadia 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 4 7 0
Europa FC 4 1 0 3
25%
75%
3 4 11 0
Neftçi 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 3 9 1
Zimbru 4 1 1 2
25%
25%
50%
5 10 9 1
Partizani 3 0 2 1
66%
34%
0 4 3 0
Slovan Bratislava 3 0 2 1
66%
34%
0 3 7 0
Crvena Zvezda 2 0 1 1
50%
50%
1 4 3 0
Teuta 2 0 0 2
100%
0 6 1 0
Bate Borisov 2 0 1 1
50%
50%
2 4 4 1
Radnik 2 0 1 1
50%
50%
0 2 4 0
Rosenborg 2 0 0 2
100%
2 4 6 0
Dinamo Tbilisi 2 0 0 2
100%
0 5 5 0
Lusitans 2 0 0 2
100%
2 5 6 0
NSÍ 2 0 0 2
100%
0 7 7 1
Stabæk 2 0 1 1
50%
50%
0 1 1 1
Gorica 2 0 0 2
100%
0 4 1 0
Ludogorets 2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 0
Legia Warszawa 2 0 1 1
50%
50%
0 1 2 0
Tottenham 2 0 1 1
50%
50%
2 3 7 1
Jeunesse d'Esch 2 1 0 1
50%
50%
2 2 5 1
Dacia Chișinău 2 0 1 1
50%
50%
0 1 4 0
Glenavon 2 0 0 2
100%
1 8 7 0
Rabotnički 2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 1
Dila 2 1 0 1
50%
50%
1 1 6 0
Víkingur Gøta 2 0 0 2
100%
0 4 9 2
Spartak Myjava 2 0 1 1
50%
50%
3 4 6 0
Slavia Sofia 2 1 0 1
50%
50%
1 3 3 0
Rudar Pljevlja 2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Mariehamn 2 0 1 1
50%
50%
1 3 3 0
Samtredia 2 1 0 1
50%
50%
3 6 5 0
Differdange 2 0 1 1
50%
50%
1 3 7 1
Trenčín 2 1 0 1
50%
50%
2 4 5 1
Viitorul 2 0 1 1
50%
50%
0 5 3 0
Spartak Moskva 2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 0
Hertha Berliner 2 1 0 1
50%
50%
2 3 4 0
Piast 2 0 1 1
50%
50%
0 3 5 0
Linfield 2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 0
Maccabi Haifa 2 0 2 0
100%
2 2 4 0
Hibernian 2 1 0 1
50%
50%
1 1 3 0
FCI Tallinn 2 0 0 2
100%
3 6 8 0
Folgore 2 0 0 2
100%
1 6 7 0
Llandudno Town 2 0 0 2
100%
1 7 3 0
Valur 2 0 0 2
100%
1 10 1 0
UE Santa Coloma 2 0 0 2
100%
2 7 4 0
Cracovia 2 0 0 2
100%
1 4 4 0
Bokelj 2 0 1 1
50%
50%
1 6 6 1
Pyunik 2 1 0 1
50%
50%
2 3 5 1
Trakai 2 1 0 1
50%
50%
3 5 3 0
Banants 2 0 0 2
100%
1 5 5 0
Zaria Balti 2 1 0 1
50%
50%
2 3 4 2
HB 2 0 1 1
50%
50%
1 3 7 0
Balzan 2 1 0 1
50%
50%
2 3 10 0
Bala 2 0 0 2
100%
0 4 2 0
Atlantas 2 0 1 1
50%
50%
1 3 5 0
Sloboda 2 0 1 1
50%
50%
0 1 6 1
Sileks 2 0 0 2
100%
2 5 3 0
Partizan 2 0 2 0
100%
0 0 5 0
La Fiorita 2 0 0 2
100%
0 7 8 0
Fola 2 1 0 1
50%
50%
2 3 7 0
Široki Brijeg 2 0 1 1
50%
50%
1 3 6 0
AEK 2 0 1 1
50%
50%
0 1 2 0
Chikhura Sachkhere 2 1 0 1
50%
50%
3 3 7 1
Mladá Boleslav 2 1 0 1
50%
50%
1 2 2 1
Hibernians 2 0 0 2
100%
0 6 4 0
Aktobe 2 0 1 1
50%
50%
1 3 2 0
Heracles 2 0 2 0
100%
1 1 5 0
Vorskla 2 0 1 1
50%
50%
2 3 2 0
Rio Ave 2 0 2 0
100%
1 1 6 1
Oleksandriya 2 0 0 2
100%
1 6 6 0
Rijeka 2 0 2 0
100%
2 2 4 0
Ordabasy 2 0 1 1
50%
50%
3 6 5 1
Luzern 2 0 1 1
50%
50%
1 4 3 1
Pandurii 2 0 0 2
100%
2 5 2 0
Lille 2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Apollon Limassol 2 0 1 1
50%
50%
4 5 6 1
Breiðablik 2 0 1 1
50%
50%
4 5 1 0
Häcken 2 0 1 1
50%
50%
1 2 2 1
Strømsgodset 2 0 1 1
50%
50%
3 4 6 0
Shamrock Rovers 2 0 1 1
50%
50%
1 3 1 0
Levski Sofia 2 0 2 0
100%
1 1 6 0
Sūduva 2 0 0 2
100%
0 2 5 0
CSMS laşi 2 0 1 1
50%
50%
3 4 4 0
Spartaks Jūrmala 2 0 0 2
100%
1 4 3 0
Notificar error