2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 NordSud1949-50 NordSud1939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 NordSud1948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 NordSud1957-58 NordSud1947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 NordSud1956-57 NordSud1946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 NordSud1955-56 NordSud1945-46
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 NordSud1954-55 NordSud1944-45
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 NordSud1953-54 NordSud1943-44
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 NordSud1952-53 NordSud1942-43 123
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 NordSud1951-52 NordSud1941-42 123
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 NordSud1950-51 NordSud1940-41 NordSud

prev 2ª Divisió B Grup I2009-10 next

Classificació


Data inicial
Data final

      Punts PJ PG PE PP GF GC TG TV
1
Ponferradina75382112544211046
2
Eibar663819910453412911
3
Palencia653816175462711910
4
Pontevedra63381891148371217
5
Alavés62381614845311227
6
Lemona5338131411514214514
7
Lugo53381314114941828
8
Osasuna B5238131312384312312
9
Celta de Vigo B51381561753611317
10
Montañeros49381310154749986
11
Barakaldo4938121313404312910
12
Cultural Leonesa493812131346491219
13
Mirandés4838111512444212910
14
Zamora463812101639511266
15
Bilbao Athletic463812101635421248
16
Guijuelo4538101513383611111
17
Sestao River443811111632401486
18
Izarra393810919415015012
19
Racing de Ferrol373871615314311713
20
SD Compostela29387823366614711

Resultats

Destacats

Nom Pos Minuts Club
Orlando Quintana
3420 Pontevedra
Escalona
3420 Lugo
Dopico
3410 Montañeros
Rebollo
3330 Palencia
Reguero
3330 Ferrol
Alcalde
3297 Lemona
Cristóbal
3287 Lugo
Víctor Vázquez
3240 Celta de Vigo B
Herrerín
3240 Athletic de Bilbao B
Iván
3201 Mirandés
  Nom Pos Grogues Club
Chema Mato
18 Leonesa
Monti
17 SD Compostela
Charles
16 Pontevedra
Julien
16 Montañeros
Toño
16 SD Compostela
Iturralde
15 Guijuelo
Otero
15 Sestao River
Gorka Martínez
14 Palencia
Lombraña
14 Eibar
Alán Baró
14 Osasuna B
  Nom Pos Coef Club PJ G
Rebollo
0.72 Palencia3727
Montero
0.91 Guijuelo3431
Orlando Quintana
0.97 Pontevedra3837
Etxebarrieta
1.03 Barakaldo3031
Herrerín
1.05 Athletic de Bilbao B3638
Reguero
1.05 Ferrol3739
Escalona
1.07 Lugo3841
Alcalde
1.08 Lemona3740
Iván
1.11 Mirandés3640
Félix Campo
1.32 Zamora3445
Gols:
849
Gols Per Partit:
2,23
Targetes Grogues:
2476
Targetes Grogues Per Partit:
6,52
Expulsions:
184
Expulsions Per Partit:
0,48
Estrangers:
42
Percentatge Estrangers:
7.89
Victòries locals:
169
Victòries visitants:
92
Empats:
119
Màxima victòria local:
5-0 Lemona-Celta de Vigo B
Màxima victòria visitant:
0-5 Pontevedra-Lugo
Millor ratxa guanyadora:
Eibar: 7 Partits (Jornades 7-13)
Pitjor ratxa perdedora:
Sestao River: 5 Partits (Jornades 3-7)
Millor ratxa no perdent:
Ponferradina: 21 Partits (Jornades 15-35)
Pitjor ratxa no guanyant:
SD Compostela: 11 Partits (Jornades 1-11)

Progrés

Matriu

Notificar error