2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa del Rei2017-18 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 30/08/2017 Olímpic Olot
Ronda 1 30/08/2017 UD San Fernando Marbella
Ronda 1 30/08/2017 Gimnástica de Torrelavega Cultural de Durango
Ronda 1 30/08/2017 Ponferradina Rápido de Bouzas
Ronda 1 30/08/2017 Murcia Cacereño
Ronda 1 30/08/2017 Lleida Esportiu Melilla
Ronda 1 30/08/2017 UD Logroñés Avilés
Ronda 1 30/08/2017 Badalona Elche
Ronda 1 30/08/2017 Peña Sport Mirandés
Ronda 1 30/08/2017 Antequera Arcos
Ronda 1 30/08/2017 Gimnástica Segoviana Pontevedra
Ronda 1 30/08/2017 Rayo Majadahonda Adarve
Ronda 1 30/08/2017 CF Lorca Deportiva Villanovense
Ronda 1 30/08/2017 FC Cartagena UCAM Murcia
Ronda 1 30/08/2017 Calahorra Real Unión
Ronda 1 30/08/2017 Leioa Racing de Santander
Ronda 1 31/08/2017 Talavera de la Reina Toledo
Ronda 2 05/09/2017 Gimnàstic de Tarragona Lugo
Ronda 2 05/09/2017 Cádiz Almería
Ronda 2 06/09/2017 Zaragoza Granada
Ronda 2 06/09/2017 Murcia Racing de Ferrol
Ronda 2 06/09/2017 Rayo Vallecano Tenerife
Ronda 2 06/09/2017 Hércules CF Lorca Deportiva
Ronda 2 06/09/2017 Huesca Valladolid
Ronda 1 06/09/2017 Formentera Tarazona
Ronda 2 06/09/2017 Ponferradina Atlético Baleares
Ronda 2 06/09/2017 Mallorca Lleida Esportiu
Ronda 2 06/09/2017 Lorca FC Córdoba
Ronda 2 06/09/2017 Oviedo Numancia
Ronda 2 06/09/2017 Marbella Gimnástica Segoviana
Ronda 2 06/09/2017 Reus Sporting de Gijón
Ronda 2 06/09/2017 Fuenlabrada Mérida AD
Ronda 2 06/09/2017 FC Cartagena Mirandés
Ronda 2 06/09/2017 Calahorra Leioa
Ronda 2 06/09/2017 Olot Alcoyano
Ronda 2 06/09/2017 UD Logroñés Adarve
Ronda 2 06/09/2017 Elche Cultural de Durango
Ronda 2 06/09/2017 Talavera de la Reina Antequera
Ronda 2 07/09/2017 Osasuna Albacete
Ronda 2 07/09/2017 Alcorcón Cultural Leonesa
Ronda 3 19/09/2017 Sporting de Gijón Numancia
Ronda 3 20/09/2017 Gimnástica Segoviana Ponferradina
Ronda 3 20/09/2017 Murcia Olot
Ronda 3 20/09/2017 Córdoba Tenerife
Ronda 3 20/09/2017 Formentera UD Logroñés
Ronda 3 20/09/2017 Calahorra Fuenlabrada
Ronda 3 20/09/2017 Talavera de la Reina FC Cartagena
Ronda 3 20/09/2017 Hércules Elche
Ronda 3 20/09/2017 Cádiz Osasuna
Ronda 3 21/09/2017 Zaragoza Lugo
Ronda 3 21/09/2017 Cultural Leonesa Valladolid
Setzens de final (anada) 24/10/2017 Cádiz Betis
Setzens de final (anada) 24/10/2017 Murcia Barcelona
Setzens de final (anada) 24/10/2017 Zaragoza Valencia
Setzens de final (anada) 24/10/2017 Getafe Alavés
Setzens de final (anada) 24/10/2017 FC Cartagena Sevilla
Setzens de final (anada) 24/10/2017 Numancia Málaga
Setzens de final (anada) 25/10/2017 Ponferradina Villarreal
Setzens de final (anada) 25/10/2017 Elche Atlético de Madrid
Setzens de final (anada) 25/10/2017 Formentera Athletic Club
Setzens de final (anada) 25/10/2017 Eibar Celta de Vigo
Setzens de final (anada) 25/10/2017 Valladolid Leganés
Setzens de final (anada) 26/10/2017 Tenerife Espanyol
Setzens de final (anada) 26/10/2017 Girona Levante
Setzens de final (anada) 26/10/2017 Deportivo de La Coruña Las Palmas
Setzens de final (anada) 26/10/2017 Lleida Esportiu Real Sociedad
Setzens de final (anada) 26/10/2017 Fuenlabrada Real Madrid
Setzens de final (tornada) 28/11/2017 Levante Girona
Setzens de final (tornada) 28/11/2017 Celta de Vigo Eibar
Setzens de final (tornada) 28/11/2017 Real Madrid Fuenlabrada
Setzens de final (tornada) 28/11/2017 Leganés Valladolid
Setzens de final (tornada) 28/11/2017 Málaga Numancia
Setzens de final (tornada) 29/11/2017 Athletic Club Formentera
Setzens de final (tornada) 29/11/2017 Barcelona Murcia
Setzens de final (tornada) 29/11/2017 Real Sociedad Lleida Esportiu
Setzens de final (tornada) 29/11/2017 Sevilla FC Cartagena
Setzens de final (tornada) 29/11/2017 Las Palmas Deportivo de La Coruña
Setzens de final (tornada) 29/11/2017 Atlético de Madrid Elche
Setzens de final (tornada) 30/11/2017 Betis Cádiz
Setzens de final (tornada) 30/11/2017 Valencia Zaragoza
Setzens de final (tornada) 30/11/2017 Espanyol Tenerife
Setzens de final (tornada) 30/11/2017 Villarreal Ponferradina
Setzens de final (tornada) 30/11/2017 Alavés Getafe
Vuitens de final (anada) 03/01/2018 Formentera Alavés
Vuitens de final (anada) 03/01/2018 Lleida Esportiu Atlético de Madrid
Vuitens de final (anada) 03/01/2018 Cádiz Sevilla
Vuitens de final (anada) 03/01/2018 Las Palmas Valencia
Vuitens de final (anada) 04/01/2018 Espanyol Levante
Vuitens de final (anada) 04/01/2018 Numancia Real Madrid
Vuitens de final (anada) 04/01/2018 Celta de Vigo Barcelona
Vuitens de final (anada) 04/01/2018 Leganés Villarreal
Vuitens de final (tornada) 09/01/2018 Valencia Las Palmas
Vuitens de final (tornada) 09/01/2018 Atlético de Madrid Lleida Esportiu
Vuitens de final (tornada) 10/01/2018 Alavés Formentera
Vuitens de final (tornada) 10/01/2018 Villarreal Leganés
Vuitens de final (tornada) 10/01/2018 Real Madrid Numancia
Vuitens de final (tornada) 11/01/2018 Sevilla Cádiz
Vuitens de final (tornada) 11/01/2018 Barcelona Celta de Vigo
Vuitens de final (tornada) 11/01/2018 Levante Espanyol
Quarts de final (anada) 17/01/2018 Atlético de Madrid Sevilla
Quarts de final (anada) 17/01/2018 Valencia Alavés
Quarts de final (anada) 17/01/2018 Espanyol Barcelona
Quarts de final (anada) 18/01/2018 Leganés Real Madrid
Quarts de final (tornada) 23/01/2018 Sevilla Atlético de Madrid
Quarts de final (tornada) 24/01/2018 Alavés Valencia
Quarts de final (tornada) 24/01/2018 Real Madrid Leganés
Quarts de final (tornada) 25/01/2018 Barcelona Espanyol
Semifinal (anada) 31/01/2018 Leganés Sevilla
Semifinal (anada) 01/02/2018 Barcelona Valencia
Semifinal (tornada) 07/02/2018 Sevilla Leganés
Semifinal (tornada) 08/02/2018 Valencia Barcelona
Final 21/04/2018 Sevilla Barcelona

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Curto MurciaMurcia
62.00
Correa SevillaSevilla
50.63
Luis Suárez BarcelonaBarcelona
50.83
Munir AlavésAlavés
41.00
Messi BarcelonaBarcelona
40.67
Barral CádizCádiz
30.50
Juan Carlos TenerifeTenerife
31.00
Ben Yedder SevillaSevilla
30.50
Demirović AlavésAlavés
31.00
Gerard Moreno EspanyolEspanyol
30.50
    Nom Equip Pos Minuts
Cillessen BarcelonaBarcelona
810
Jaume ValenciaValencia
720
Champagne LeganésLeganés
720
Tito LeganésLeganés
713
Lenglet SevillaSevilla
701
El Zhar LeganésLeganés
683
Piqué BarcelonaBarcelona
635
Mercado SevillaSevilla
630
Correa SevillaSevilla
626
Nzonzi SevillaSevilla
623
    Nom Equip Pos Grogues
Mercado SevillaSevilla
3
Cordero FC CartagenaFC Cartagena
3
Franco Vázquez SevillaSevilla
3
Villarejo Talavera de la ReinaTalavera de la Reina
3
Barral CádizCádiz
3
Gumbau LeganésLeganés
3
Moreno PonferradinaPonferradina
3
Morales FC CartagenaFC Cartagena
3
Auñón AdarveAdarve
2
Gianni AdarveAdarve
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Alain LeioaLeioa
1
Diamanka NumanciaNumancia
1
Marc Trilles Lleida EsportiuLleida Esportiu
1
Vallejo Real MadridReal Madrid
1
Paco Candela FuenlabradaFuenlabrada
1
Juanfran Deportivo de La CoruñaDeportivo de La Coruña
1
Borja Lázaro AlcorcónAlcorcón
1
Ndiaye CF Lorca DeportivaCF Lorca Deportiva
1
Miñano HérculesHércules
1
Carlos David HuescaHuesca
1
Gols:
307
Gols Per Partit:
2.74
Targetes Grogues:
494
Targetes Grogues Per Partit:
4.41
Expulsions:
23
Expulsions Per Partit:
0.21
Victòries locals:
52
Victòries visitants:
43
Empats:
17
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Sevilla: 6 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Valencia: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Sevilla: 8 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Numancia: 3 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Barcelona 9 7 1 1
77%
11%
12%
24 2 13 0
Sevilla 9 7 1 1
77%
11%
12%
19 9 14 0
Valencia 8 4 1 3
50%
12%
38%
14 8 18 0
Leganés 8 4 1 3
50%
12%
38%
8 8 21 0
Real Madrid 6 3 2 1
50%
33%
17%
11 6 5 1
Formentera 6 2 2 2
33%
33%
34%
8 10 12 0
Cádiz 6 3 0 3
50%
50%
9 9 16 0
Alavés 6 5 0 1
83%
17%
12 4 14 1
Atlético de Madrid 6 3 1 2
50%
16%
34%
13 6 7 0
Espanyol 6 3 1 2
50%
16%
34%
7 6 15 0
Numancia 6 2 3 1
33%
50%
17%
7 8 11 2
Lleida Esportiu 6 2 1 3
33%
16%
51%
4 10 9 1
FC Cartagena 5 3 0 2
60%
40%
5 9 15 0
Murcia 5 3 0 2
60%
40%
10 11 5 0
Elche 5 2 2 1
40%
40%
20%
7 8 18 0
Ponferradina 5 4 0 1
80%
20%
5 3 11 0
Fuenlabrada 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 5 11 1
Celta de Vigo 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 7 1 0
Valladolid 4 2 0 2
50%
50%
7 3 10 0
Tenerife 4 2 1 1
50%
25%
25%
9 4 9 0
Zaragoza 4 2 0 2
50%
50%
5 6 4 0
Las Palmas 4 1 1 2
25%
25%
50%
7 9 10 0
Levante 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 4 14 0
Villarreal 4 2 0 2
50%
50%
5 3 5 0
Olot 3 1 1 1
33%
33%
34%
3 4 10 0
Calahorra 3 2 0 1
66%
34%
4 3 7 0
Talavera de la Reina 3 2 0 1
66%
34%
4 2 9 0
UD Logroñés 3 1 1 1
33%
33%
34%
7 4 6 0
Gimnástica Segoviana 3 2 0 1
66%
34%
4 2 7 0
Málaga 2 0 1 1
50%
50%
2 3 6 0
Córdoba 2 1 0 1
50%
50%
5 6 5 0
Osasuna 2 1 0 1
50%
50%
3 3 6 0
Eibar 2 0 0 2
100%
1 3 5 0
Mirandés 2 1 0 1
50%
50%
3 3 6 0
Hércules 2 1 0 1
50%
50%
2 2 6 1
Antequera 2 1 0 1
50%
50%
3 3 4 2
Real Sociedad 2 1 0 1
50%
50%
3 3 3 0
Sporting de Gijón 2 1 1 0
50%
50%
2 1 3 0
Cultural Leonesa 2 1 0 1
50%
50%
4 6 0 0
Girona 2 0 1 1
50%
50%
1 3 3 0
Betis 2 1 0 1
50%
50%
5 6 4 0
Lugo 2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
Marbella 2 1 0 1
50%
50%
3 3 9 0
Deportivo de La Coruña 2 1 0 1
50%
50%
4 6 5 1
Adarve 2 1 1 0
50%
50%
1 0 8 0
Getafe 2 0 0 2
100%
0 4 5 0
Leioa 2 1 0 1
50%
50%
2 3 8 2
Cultural de Durango 2 1 0 1
50%
50%
5 3 3 0
CF Lorca Deportiva 2 1 0 1
50%
50%
4 3 7 1
Athletic Club 2 0 1 1
50%
50%
1 2 1 0
Albacete 1 0 0 1
100%
2 3 2 0
Alcoyano 1 0 0 1
100%
0 1 8 3
Mérida AD 1 0 0 1
100%
0 2 3 1
Alcorcón 1 0 0 1
100%
2 4 0 1
Rayo Vallecano 1 0 0 1
100%
0 3 3 0
Oviedo 1 0 0 1
100%
0 1 2 0
UD San Fernando 1 0 0 1
100%
1 2 9 2
Gimnástica de Torrelavega 1 0 0 1
100%
0 3 5 0
Rápido de Bouzas 1 0 0 1
100%
0 2 3 1
Cacereño 1 0 0 1
100%
1 3 4 0
Melilla 1 0 0 1
100%
0 1 3 0
Avilés 1 0 0 1
100%
0 4 2 0
Badalona 1 0 1 0
100%
2 2 6 0
Peña Sport 1 0 0 1
100%
1 2 1 0
Arcos 1 0 0 1
100%
0 2 2 0
Pontevedra 1 0 0 1
100%
0 2 1 0
Rayo Majadahonda 1 0 0 1
100%
0 1 3 0
Villanovense 1 0 0 1
100%
1 3 2 0
UCAM Murcia 1 0 0 1
100%
1 2 2 1
Real Unión 1 0 0 1
100%
0 1 1 0
Racing de Santander 1 0 0 1
100%
1 2 3 0
Toledo 1 0 0 1
100%
0 1 3 0
Gimnàstic de Tarragona 1 0 1 0
100%
1 1 2 0
Almería 1 0 0 1
100%
0 1 1 0
Granada 1 0 0 1
100%
0 3 3 0
Racing de Ferrol 1 0 0 1
100%
1 4 0 0
Huesca 1 0 0 1
100%
0 2 2 1
Tarazona 1 0 1 0
100%
1 1 2 0
Atlético Baleares 1 0 0 1
100%
0 1 4 0
Mallorca 1 0 1 0
100%
0 0 0 0
Lorca FC 1 0 0 1
100%
2 4 1 0
Reus 1 0 0 1
100%
0 1 1 0
Olímpic 1 0 1 0
100%
1 1 2 0
Notificar error