2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa UEFA2005-06 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 14/07/2005 Linfield Ventspils
Classificació Fase 1 (anada) 14/07/2005 Domagnano Domžale
Classificació Fase 1 (anada) 14/07/2005 Mainz 05 Mika
Classificació Fase 1 (anada) 14/07/2005 Longford Town Carmarthen
Classificació Fase 1 (anada) 14/07/2005 Rhyl Atlantas
Classificació Fase 1 (anada) 14/07/2005 Portadown Viking
Classificació Fase 1 (anada) 14/07/2005 Ferencváros MTZ-RIPO Minsk
Classificació Fase 1 (anada) 14/07/2005 ÍBV B36
Classificació Fase 1 (anada) 14/07/2005 Vaduz Dacia Chișinău
Classificació Fase 1 (anada) 14/07/2005 Esbjerg Flora
Classificació Fase 1 (anada) 14/07/2005 NSÍ Liepājas Metalurgs
Classificació Fase 1 (anada) 14/07/2005 Elbasani Vardar
Classificació Fase 1 (anada) 14/07/2005 Omonia Hibernians
Classificació Fase 1 (anada) 14/07/2005 TVMK MYPA
Classificació Fase 1 (anada) 14/07/2005 Sant Julià Rapid București
Classificació Fase 1 (anada) 14/07/2005 Etzella Keflavík
Classificació Fase 1 (anada) 14/07/2005 Nistru Khazar Lankaran
Classificació Fase 1 (anada) 14/07/2005 Baskimi Žepče
Classificació Fase 1 (anada) 14/07/2005 Banants Lokomotivi Tbilisi
Classificació Fase 1 (anada) 14/07/2005 Torpedo Kutaisi BATE Borisov
Classificació Fase 1 (anada) 14/07/2005 Bakı Žilina
Classificació Fase 1 (anada) 14/07/2005 Ekranas Cork City
Classificació Fase 1 (anada) 14/07/2005 Teuta Široki Brijeg
Classificació Fase 1 (anada) 14/07/2005 Birkirkara APOEL
Classificació Fase 1 (anada) 14/07/2005 Allianssi Pétange
Classificació Fase 1 (tornada) 28/07/2005 Široki Brijeg Teuta
Classificació Fase 1 (tornada) 28/07/2005 Keflavík Etzella
Classificació Fase 1 (tornada) 28/07/2005 Hibernians Omonia
Classificació Fase 1 (tornada) 28/07/2005 Flora Esbjerg
Classificació Fase 1 (tornada) 28/07/2005 Žepče Baskimi
Classificació Fase 1 (tornada) 28/07/2005 Žilina Bakı
Classificació Fase 1 (tornada) 28/07/2005 B36 ÍBV
Classificació Fase 1 (tornada) 28/07/2005 Rapid București Sant Julià
Classificació Fase 1 (tornada) 28/07/2005 Viking Portadown
Classificació Fase 1 (tornada) 28/07/2005 APOEL Birkirkara
Classificació Fase 1 (tornada) 28/07/2005 BATE Borisov Torpedo Kutaisi
Classificació Fase 1 (tornada) 28/07/2005 Pétange Allianssi
Classificació Fase 1 (tornada) 28/07/2005 Liepājas Metalurgs NSÍ
Classificació Fase 1 (tornada) 28/07/2005 Vardar Elbasani
Classificació Fase 1 (tornada) 28/07/2005 Domžale Domagnano
Classificació Fase 1 (tornada) 28/07/2005 Dacia Chișinău Vaduz
Classificació Fase 1 (tornada) 28/07/2005 Atlantas Rhyl
Classificació Fase 1 (tornada) 28/07/2005 MYPA TVMK
Classificació Fase 1 (tornada) 28/07/2005 Ventspils Linfield
Classificació Fase 1 (tornada) 28/07/2005 Khazar Lankaran Nistru
Classificació Fase 1 (tornada) 28/07/2005 Mika Mainz 05
Classificació Fase 1 (tornada) 28/07/2005 Lokomotivi Tbilisi Banants
Classificació Fase 1 (tornada) 28/07/2005 MTZ-RIPO Minsk Ferencváros
Classificació Fase 1 (tornada) 28/07/2005 Carmarthen Longford Town
Classificació Fase 1 (tornada) 28/07/2005 Cork City Ekranas
Classificació Fase 2 (anada) 11/08/2005 ASKÖ Pasching Zenit
Classificació Fase 2 (anada) 11/08/2005 Dinamo București Omonia
Classificació Fase 2 (anada) 11/08/2005 Banants Dnipro
Classificació Fase 2 (anada) 11/08/2005 Krylya Sovetov BATE Borisov
Classificació Fase 2 (anada) 11/08/2005 Celje Levski Sofia
Classificació Fase 2 (anada) 11/08/2005 Sopron Metalurh Donetsk
Classificació Fase 2 (anada) 11/08/2005 Mainz 05 Keflavík
Classificació Fase 2 (anada) 11/08/2005 Liepājas Metalurgs Genk
Classificació Fase 2 (anada) 11/08/2005 Vaduz Beşiktaş
Classificació Fase 2 (anada) 11/08/2005 Litex Lovech Rijeka
Classificació Fase 2 (anada) 11/08/2005 Rapid București Vardar
Classificació Fase 2 (anada) 11/08/2005 Esbjerg Tromsø
Classificació Fase 2 (anada) 11/08/2005 Djurgårdens Cork City
Classificació Fase 2 (anada) 11/08/2005 Halmstad Linfield
Classificació Fase 2 (anada) 11/08/2005 Midtjylland B36
Classificació Fase 2 (anada) 11/08/2005 Žilina Austria Wien
Classificació Fase 2 (anada) 11/08/2005 Ashdod Domžale
Classificació Fase 2 (anada) 11/08/2005 Groclin Grodzisk Wielkopolski Banská Bystrica
Classificació Fase 2 (anada) 11/08/2005 OFK Beograd Lokomotiv Plovdiv
Classificació Fase 2 (anada) 11/08/2005 Inter Zaprešić Crvena Zvezda
Classificació Fase 2 (anada) 11/08/2005 Nistru Grazer AK
Classificació Fase 2 (anada) 11/08/2005 MTZ-RIPO Minsk Teplice
Classificació Fase 2 (anada) 11/08/2005 MYPA Dundee United
Classificació Fase 2 (anada) 11/08/2005 Grasshopper Wisła Płock
Classificació Fase 2 (anada) 11/08/2005 APOEL Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 2 (anada) 11/08/2005 Baskimi Maccabi Petah
Classificació Fase 2 (anada) 11/08/2005 Zeta Široki Brijeg
Classificació Fase 2 (anada) 11/08/2005 Legia Warszawa Zürich
Classificació Fase 2 (anada) 11/08/2005 Rhyl Viking
Classificació Fase 2 (anada) 11/08/2005 København Carmarthen
Classificació Fase 2 (anada) 11/08/2005 Brann Allianssi
Classificació Fase 2 (tornada) 25/08/2005 Metalurh Donetsk Sopron
Classificació Fase 2 (tornada) 25/08/2005 Tromsø Esbjerg
Classificació Fase 2 (tornada) 25/08/2005 Zürich Legia Warszawa
Classificació Fase 2 (tornada) 25/08/2005 BATE Borisov Krylya Sovetov
Classificació Fase 2 (tornada) 25/08/2005 Beşiktaş Vaduz
Classificació Fase 2 (tornada) 25/08/2005 Lokomotiv Plovdiv OFK Beograd
Classificació Fase 2 (tornada) 25/08/2005 Omonia Dinamo București
Classificació Fase 2 (tornada) 25/08/2005 Levski Sofia Celje
Classificació Fase 2 (tornada) 25/08/2005 Maccabi Tel Aviv APOEL
Classificació Fase 2 (tornada) 25/08/2005 Vardar Rapid București
Classificació Fase 2 (tornada) 25/08/2005 Viking Rhyl
Classificació Fase 2 (tornada) 25/08/2005 Dnipro Banants
Classificació Fase 2 (tornada) 25/08/2005 B36 Midtjylland
Classificació Fase 2 (tornada) 25/08/2005 Zenit ASKÖ Pasching
Classificació Fase 2 (tornada) 25/08/2005 Rijeka Litex Lovech
Classificació Fase 2 (tornada) 25/08/2005 Wisła Płock Grasshopper
Classificació Fase 2 (tornada) 25/08/2005 Maccabi Petah Baskimi
Classificació Fase 2 (tornada) 25/08/2005 Domžale Ashdod
Classificació Fase 2 (tornada) 25/08/2005 Teplice MTZ-RIPO Minsk
Classificació Fase 2 (tornada) 25/08/2005 Banská Bystrica Groclin Grodzisk Wielkopolski
Classificació Fase 2 (tornada) 25/08/2005 Grazer AK Nistru
Classificació Fase 2 (tornada) 25/08/2005 Linfield Halmstad
Classificació Fase 2 (tornada) 25/08/2005 Allianssi Brann
Classificació Fase 2 (tornada) 25/08/2005 Crvena Zvezda Inter Zaprešić
Classificació Fase 2 (tornada) 25/08/2005 Cork City Djurgårdens
Classificació Fase 2 (tornada) 25/08/2005 Carmarthen København
Classificació Fase 2 (tornada) 25/08/2005 Austria Wien Žilina
Classificació Fase 2 (tornada) 25/08/2005 Keflavík Mainz 05
Classificació Fase 2 (tornada) 25/08/2005 Široki Brijeg Zeta
Classificació Fase 2 (tornada) 25/08/2005 Dundee United MYPA
Classificació Fase 2 (tornada) 25/08/2005 Genk Liepājas Metalurgs
Classificació Fase 3 (anada) 15/09/2005 Hamburger København
Classificació Fase 3 (anada) 15/09/2005 Slavia Praha Cork City
Classificació Fase 3 (anada) 15/09/2005 APOEL Hertha Berliner
Classificació Fase 3 (anada) 15/09/2005 Crvena Zvezda Braga
Classificació Fase 3 (anada) 15/09/2005 Brøndby Zürich
Classificació Fase 3 (anada) 15/09/2005 Tromsø Galatasaray
Classificació Fase 3 (anada) 15/09/2005 Beerschot Olympique de Marseille
Classificació Fase 3 (anada) 15/09/2005 Auxerre Levski Sofia
Classificació Fase 3 (anada) 15/09/2005 Halmstad Sporting de Portugal
Classificació Fase 3 (anada) 15/09/2005 Dinamo București Everton
Classificació Fase 3 (anada) 15/09/2005 Hibernian Dnipro
Classificació Fase 3 (anada) 15/09/2005 Grazer AK Strasbourg
Classificació Fase 3 (anada) 15/09/2005 Litex Lovech Genk
Classificació Fase 3 (anada) 15/09/2005 Middlesbrough Xanthi
Classificació Fase 3 (anada) 15/09/2005 Palermo Anorthosis
Classificació Fase 3 (anada) 15/09/2005 Baník Ostrava Heerenveen
Classificació Fase 3 (anada) 15/09/2005 Monaco Willem II
Classificació Fase 3 (anada) 15/09/2005 Bolton Wanderers Lokomotiv Plovdiv
Classificació Fase 3 (anada) 15/09/2005 Lens Groclin Grodzisk Wielkopolski
Classificació Fase 3 (anada) 15/09/2005 Basel Široki Brijeg
Classificació Fase 3 (anada) 15/09/2005 Vålerenga Steaua București
Classificació Fase 3 (anada) 15/09/2005 Bayer Leverkusen CSKA Sofia
Classificació Fase 3 (anada) 15/09/2005 Vitória de Guimarães Wisła Kraków
Classificació Fase 3 (anada) 15/09/2005 Stuttgart Domžale
Classificació Fase 3 (anada) 15/09/2005 CSKA Moskva Midtjylland
Classificació Fase 3 (anada) 15/09/2005 Krylya Sovetov AZ Alkmaar
Classificació Fase 3 (anada) 15/09/2005 Zenit AEK
Classificació Fase 3 (anada) 15/09/2005 Shakhtar Debrecen
Classificació Fase 3 (anada) 15/09/2005 Vitória de Setúbal Sampdoria
Classificació Fase 3 (anada) 15/09/2005 Maccabi Petah Partizan
Classificació Fase 3 (anada) 15/09/2005 PAOK Metalurh Donetsk
Classificació Fase 3 (anada) 15/09/2005 Teplice Espanyol
Classificació Fase 3 (anada) 15/09/2005 Viking Austria Wien
Classificació Fase 3 (anada) 15/09/2005 Beşiktaş Malmö
Classificació Fase 3 (anada) 15/09/2005 Brann Lokomotiv Moskva
Classificació Fase 3 (anada) 15/09/2005 Feyenoord Rapid București
Classificació Fase 3 (anada) 15/09/2005 Rennes Osasuna
Classificació Fase 3 (anada) 15/09/2005 Grasshopper MYPA
Classificació Fase 3 (anada) 15/09/2005 Sevilla Mainz 05
Classificació Fase 3 (anada) 15/09/2005 Roma Aris
Classificació Fase 3 (tornada) 29/09/2005 Heerenveen Baník Ostrava
Classificació Fase 3 (tornada) 29/09/2005 Austria Wien Viking
Classificació Fase 3 (tornada) 29/09/2005 Sporting de Portugal Halmstad
Classificació Fase 3 (tornada) 29/09/2005 Espanyol Teplice
Classificació Fase 3 (tornada) 29/09/2005 Sampdoria Vitória de Setúbal
Classificació Fase 3 (tornada) 29/09/2005 Aris Roma
Classificació Fase 3 (tornada) 29/09/2005 Partizan Maccabi Petah
Classificació Fase 3 (tornada) 29/09/2005 Galatasaray Tromsø
Classificació Fase 3 (tornada) 29/09/2005 Groclin Grodzisk Wielkopolski Lens
Classificació Fase 3 (tornada) 29/09/2005 Levski Sofia Auxerre
Classificació Fase 3 (tornada) 29/09/2005 Hertha Berliner APOEL
Classificació Fase 3 (tornada) 29/09/2005 AEK Zenit
Classificació Fase 3 (tornada) 29/09/2005 Willem II Monaco
Classificació Fase 3 (tornada) 29/09/2005 Lokomotiv Moskva Brann
Classificació Fase 3 (tornada) 29/09/2005 Rapid București Feyenoord
Classificació Fase 3 (tornada) 29/09/2005 Metalurh Donetsk PAOK
Classificació Fase 3 (tornada) 29/09/2005 MYPA Grasshopper
Classificació Fase 3 (tornada) 29/09/2005 Anorthosis Palermo
Classificació Fase 3 (tornada) 29/09/2005 Lokomotiv Plovdiv Bolton Wanderers
Classificació Fase 3 (tornada) 29/09/2005 CSKA Sofia Bayer Leverkusen
Classificació Fase 3 (tornada) 29/09/2005 Domžale Stuttgart
Classificació Fase 3 (tornada) 29/09/2005 Olympique de Marseille Beerschot
Classificació Fase 3 (tornada) 29/09/2005 Steaua București Vålerenga
Classificació Fase 3 (tornada) 29/09/2005 Strasbourg Grazer AK
Classificació Fase 3 (tornada) 29/09/2005 Cork City Slavia Praha
Classificació Fase 3 (tornada) 29/09/2005 Mainz 05 Sevilla
Classificació Fase 3 (tornada) 29/09/2005 Široki Brijeg Basel
Classificació Fase 3 (tornada) 29/09/2005 København Hamburger
Classificació Fase 3 (tornada) 29/09/2005 Genk Litex Lovech
Classificació Fase 3 (tornada) 29/09/2005 Malmö Beşiktaş
Classificació Fase 3 (tornada) 29/09/2005 Braga Crvena Zvezda
Classificació Fase 3 (tornada) 29/09/2005 Wisła Kraków Vitória de Guimarães
Classificació Fase 3 (tornada) 29/09/2005 Osasuna Rennes
Classificació Fase 3 (tornada) 29/09/2005 AZ Alkmaar Krylya Sovetov
Classificació Fase 3 (tornada) 29/09/2005 Zürich Brøndby
Classificació Fase 3 (tornada) 29/09/2005 Debrecen Shakhtar
Classificació Fase 3 (tornada) 29/09/2005 Xanthi Middlesbrough
Classificació Fase 3 (tornada) 29/09/2005 Midtjylland CSKA Moskva
Classificació Fase 3 (tornada) 29/09/2005 Dnipro Hibernian
Classificació Fase 3 (tornada) 29/09/2005 Everton Dinamo București
Fase de grups partit 1 19/10/2005 Lokomotiv Moskva Espanyol
Fase de grups partit 1 20/10/2005 CSKA Moskva Olympique de Marseille
Fase de grups partit 1 20/10/2005 Basel Strasbourg
Fase de grups partit 1 20/10/2005 Beşiktaş Bolton Wanderers
Fase de grups partit 1 20/10/2005 Zenit Vitória de Guimarães
Fase de grups partit 1 20/10/2005 Rennes Stuttgart
Fase de grups partit 1 20/10/2005 Shakhtar PAOK
Fase de grups partit 1 20/10/2005 Dinamo București Heerenveen
Fase de grups partit 1 20/10/2005 Tromsø Roma
Fase de grups partit 1 20/10/2005 Halmstad Hertha Berliner
Fase de grups partit 1 20/10/2005 CSKA Sofia Hamburger
Fase de grups partit 1 20/10/2005 Maccabi Petah Palermo
Fase de grups partit 1 20/10/2005 Viking Monaco
Fase de grups partit 1 20/10/2005 Steaua București Lens
Fase de grups partit 1 20/10/2005 Dnipro AZ Alkmaar
Fase de grups partit 1 20/10/2005 Grasshopper Middlesbrough
Fase de grups partit 2 03/11/2005 Slavia Praha CSKA Sofia
Fase de grups partit 2 03/11/2005 Stuttgart Shakhtar
Fase de grups partit 2 03/11/2005 Sevilla Beşiktaş
Fase de grups partit 2 03/11/2005 Bolton Wanderers Zenit
Fase de grups partit 2 03/11/2005 Rapid București Rennes
Fase de grups partit 2 03/11/2005 Brøndby Maccabi Petah
Fase de grups partit 2 03/11/2005 Heerenveen CSKA Moskva
Fase de grups partit 2 03/11/2005 Levski Sofia Dinamo București
Fase de grups partit 2 03/11/2005 Strasbourg Tromsø
Fase de grups partit 2 03/11/2005 Crvena Zvezda Basel
Fase de grups partit 2 03/11/2005 Middlesbrough Dnipro
Fase de grups partit 2 03/11/2005 Litex Lovech Grasshopper
Fase de grups partit 2 03/11/2005 Sampdoria Steaua București
Fase de grups partit 2 03/11/2005 Lens Halmstad
Fase de grups partit 2 03/11/2005 Palermo Lokomotiv Moskva
Fase de grups partit 2 03/11/2005 Hamburger Viking
Fase de grups partit 3 23/11/2005 Lokomotiv Moskva Brøndby
Fase de grups partit 3 24/11/2005 Olympique de Marseille Heerenveen
Fase de grups partit 3 24/11/2005 Roma Strasbourg
Fase de grups partit 3 24/11/2005 CSKA Moskva Levski Sofia
Fase de grups partit 3 24/11/2005 Zenit Sevilla
Fase de grups partit 3 24/11/2005 PAOK Stuttgart
Fase de grups partit 3 24/11/2005 AZ Alkmaar Middlesbrough
Fase de grups partit 3 24/11/2005 Dnipro Litex Lovech
Fase de grups partit 3 24/11/2005 Viking Slavia Praha
Fase de grups partit 3 24/11/2005 Halmstad Sampdoria
Fase de grups partit 3 24/11/2005 Hertha Berliner Lens
Fase de grups partit 3 24/11/2005 Espanyol Palermo
Fase de grups partit 3 24/11/2005 Monaco Hamburger
Fase de grups partit 3 24/11/2005 Vitória de Guimarães Bolton Wanderers
Fase de grups partit 3 24/11/2005 Shakhtar Rapid București
Fase de grups partit 3 24/11/2005 Tromsø Crvena Zvezda
Fase de grups partit 4 30/11/2005 Litex Lovech AZ Alkmaar
Fase de grups partit 4 30/11/2005 Steaua București Halmstad
Fase de grups partit 4 30/11/2005 Sampdoria Hertha Berliner
Fase de grups partit 4 30/11/2005 Maccabi Petah Lokomotiv Moskva
Fase de grups partit 4 30/11/2005 Brøndby Espanyol
Fase de grups partit 4 30/11/2005 CSKA Sofia Viking
Fase de grups partit 4 30/11/2005 Slavia Praha Monaco
Fase de grups partit 4 30/11/2005 Grasshopper Dnipro
Fase de grups partit 4 01/12/2005 Crvena Zvezda Roma
Fase de grups partit 4 01/12/2005 Rennes Shakhtar
Fase de grups partit 4 01/12/2005 Beşiktaş Zenit
Fase de grups partit 4 01/12/2005 Sevilla Vitória de Guimarães
Fase de grups partit 4 01/12/2005 Rapid București PAOK
Fase de grups partit 4 01/12/2005 Dinamo București CSKA Moskva
Fase de grups partit 4 01/12/2005 Levski Sofia Olympique de Marseille
Fase de grups partit 4 01/12/2005 Basel Tromsø
Fase de grups partit 5 14/12/2005 Vitória de Guimarães Beşiktaş
Fase de grups partit 5 14/12/2005 Stuttgart Rapid București
Fase de grups partit 5 14/12/2005 Bolton Wanderers Sevilla
Fase de grups partit 5 14/12/2005 Strasbourg Crvena Zvezda
Fase de grups partit 5 14/12/2005 Olympique de Marseille Dinamo București
Fase de grups partit 5 14/12/2005 Heerenveen Levski Sofia
Fase de grups partit 5 14/12/2005 PAOK Rennes
Fase de grups partit 5 14/12/2005 Roma Basel
Fase de grups partit 5 15/12/2005 AZ Alkmaar Grasshopper
Fase de grups partit 5 15/12/2005 Hertha Berliner Steaua București
Fase de grups partit 5 15/12/2005 Lens Sampdoria
Fase de grups partit 5 15/12/2005 Palermo Brøndby
Fase de grups partit 5 15/12/2005 Espanyol Maccabi Petah
Fase de grups partit 5 15/12/2005 Hamburger Slavia Praha
Fase de grups partit 5 15/12/2005 Monaco CSKA Sofia
Fase de grups partit 5 15/12/2005 Middlesbrough Litex Lovech
Setzens de final (anada) 15/02/2006 Rosenborg Zenit
Setzens de final (anada) 15/02/2006 Basel Monaco
Setzens de final (anada) 15/02/2006 Lille Shakhtar
Setzens de final (anada) 15/02/2006 Heerenveen Steaua București
Setzens de final (anada) 15/02/2006 Club Brugge Roma
Setzens de final (anada) 15/02/2006 Schalke 04 Espanyol
Setzens de final (anada) 15/02/2006 Udinese Lens
Setzens de final (anada) 15/02/2006 Bolton Wanderers Olympique de Marseille
Setzens de final (anada) 15/02/2006 Betis AZ Alkmaar
Setzens de final (anada) 15/02/2006 Lokomotiv Moskva Sevilla
Setzens de final (anada) 15/02/2006 Artmedia Bratislava Levski Sofia
Setzens de final (anada) 15/02/2006 Hertha Berliner Rapid București
Setzens de final (anada) 15/02/2006 Litex Lovech Strasbourg
Setzens de final (anada) 16/02/2006 Slavia Praha Palermo
Setzens de final (anada) 16/02/2006 Stuttgart Middlesbrough
Setzens de final (anada) 16/02/2006 Thun Hamburger
Setzens de final (tornada) 23/02/2006 Zenit Rosenborg
Setzens de final (tornada) 23/02/2006 Middlesbrough Stuttgart
Setzens de final (tornada) 23/02/2006 Strasbourg Litex Lovech
Setzens de final (tornada) 23/02/2006 Hamburger Thun
Setzens de final (tornada) 23/02/2006 Steaua București Heerenveen
Setzens de final (tornada) 23/02/2006 Rapid București Hertha Berliner
Setzens de final (tornada) 23/02/2006 Shakhtar Lille
Setzens de final (tornada) 23/02/2006 Levski Sofia Artmedia Bratislava
Setzens de final (tornada) 23/02/2006 Palermo Slavia Praha
Setzens de final (tornada) 23/02/2006 AZ Alkmaar Betis
Setzens de final (tornada) 23/02/2006 Monaco Basel
Setzens de final (tornada) 23/02/2006 Lens Udinese
Setzens de final (tornada) 23/02/2006 Olympique de Marseille Bolton Wanderers
Setzens de final (tornada) 23/02/2006 Roma Club Brugge
Setzens de final (tornada) 23/02/2006 Sevilla Lokomotiv Moskva
Setzens de final (tornada) 23/02/2006 Espanyol Schalke 04
Vuitens de final (anada) 09/03/2006 Middlesbrough Roma
Vuitens de final (anada) 09/03/2006 Udinese Levski Sofia
Vuitens de final (anada) 09/03/2006 Olympique de Marseille Zenit
Vuitens de final (anada) 09/03/2006 Basel Strasbourg
Vuitens de final (anada) 09/03/2006 Lille Sevilla
Vuitens de final (anada) 09/03/2006 Palermo Schalke 04
Vuitens de final (anada) 09/03/2006 Steaua București Betis
Vuitens de final (anada) 09/03/2006 Rapid București Hamburger
Vuitens de final (tornada) 15/03/2006 Hamburger Rapid București
Vuitens de final (tornada) 15/03/2006 Roma Middlesbrough
Vuitens de final (tornada) 15/03/2006 Sevilla Lille
Vuitens de final (tornada) 16/03/2006 Zenit Olympique de Marseille
Vuitens de final (tornada) 16/03/2006 Levski Sofia Udinese
Vuitens de final (tornada) 16/03/2006 Strasbourg Basel
Vuitens de final (tornada) 16/03/2006 Schalke 04 Palermo
Vuitens de final (tornada) 16/03/2006 Betis Steaua București
Quarts de final (anada) 30/03/2006 Levski Sofia Schalke 04
Quarts de final (anada) 30/03/2006 Rapid București Steaua București
Quarts de final (anada) 30/03/2006 Basel Middlesbrough
Quarts de final (anada) 30/03/2006 Sevilla Zenit
Quarts de final (tornada) 06/04/2006 Schalke 04 Levski Sofia
Quarts de final (tornada) 06/04/2006 Zenit Sevilla
Quarts de final (tornada) 06/04/2006 Steaua București Rapid București
Quarts de final (tornada) 06/04/2006 Middlesbrough Basel
Semifinal (anada) 20/04/2006 Schalke 04 Sevilla
Semifinal (anada) 20/04/2006 Steaua București Middlesbrough
Semifinal (tornada) 27/04/2006 Middlesbrough Steaua București
Semifinal (tornada) 27/04/2006 Sevilla Schalke 04
Final 10/05/2006 Middlesbrough Sevilla

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Mugurel Buga Rapid BucureștiRapid București
90.56
Daniel Niculae Rapid BucureștiRapid București
80.57
Omer Golan Maccabi PetahMaccabi Petah
70.88
Matías Delgado BaselBasel
70.58
Kanouté SevillaSevilla
60.55
Saviola SevillaSevilla
60.50
Aleksandr Kerzhakov ZenitZenit
60.43
Nikola Žigić Crvena ZvezdaCrvena Zvezda
60.86
Andrey Arshavin ZenitZenit
60.46
Nicolae Dică Steaua BucureștiSteaua București
60.46
    Nom Equip Pos Minuts
Valentin Bădoi Rapid BucureștiRapid București
1416
Marius Constantin Rapid BucureștiRapid București
1377
Ionuţ Rada Rapid BucureștiRapid București
1283
George Ogăraru Steaua BucureștiSteaua București
1260
Dorin Goian Steaua BucureștiSteaua București
1260
Lucio Wagner Levski SofiaLevski Sofia
1260
Mugurel Buga Rapid BucureștiRapid București
1259
Aleksandr Kerzhakov ZenitZenit
1253
Daniel Niculae Rapid BucureștiRapid București
1226
Aleksandr Anyukov ZenitZenit
1213
    Nom Equip Pos Grogues
Dani Alves SevillaSevilla
7
Lucian Burdujan Rapid BucureștiRapid București
5
Martin Škrtel ZenitZenit
5
Maresca SevillaSevilla
4
Pavel Mareš ZenitZenit
4
Robert Popov Litex LovechLitex Lovech
4
Daniel Borimirov Levski SofiaLevski Sofia
4
Puerta SevillaSevilla
4
Olexandr Gorshkov ZenitZenit
4
Vladislav Radimov ZenitZenit
4
    Nom Equip Pos Vermelles
Boulahrouz HamburgerHamburger
2
Kazimieras Gnedojus AtlantasAtlantas
1
Peter Møller KøbenhavnKøbenhavn
1
Perrotta RomaRoma
1
Vladislav Radimov ZenitZenit
1
Lionel Medeiros Vitória de GuimarãesVitória de Guimarães
1
Codrea PalermoPalermo
1
Olexandr Radchenko DniproDnipro
1
Ifeanyi Udeze PAOKPAOK
1
Meißner StuttgartStuttgart
1
Gols:
834
Promig golejador:
2.50
Targetes Grogues:
1145
Targetes Grogues Per Partit:
3.44
Expulsions:
61
Expulsions Per Partit:
0.18
Victòries locals:
164
Victòries visitants:
97
Empats:
72
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Viking: 5 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Halmstad: 4 Partits
Millor ratxa no perdent:
Rapid Bucurest: 9 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Cork: 5 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Rapid București
Rumania
16 10 4 2
62%
25%
13%
28 8 25 0
Middlesbrough
Inglaterra
15 8 2 5
53%
13%
34%
20 14 22 0
Sevilla
Espanya
15 9 4 2
60%
26%
14%
25 7 39 2
Steaua București
Rumania
14 7 5 2
50%
35%
15%
23 8 16 0
Zenit
Rússia
14 6 6 2
42%
42%
16%
17 14 36 4
Levski Sofia
Bulgaria
14 7 2 5
50%
14%
36%
16 12 19 1
Basel
Suïssa
12 7 2 3
58%
16%
26%
22 16 8 0
Hamburger
Alemanya
10 6 1 3
60%
10%
30%
12 7 17 2
Olympique de Marseille
França
10 4 4 2
40%
40%
20%
8 6 18 2
Litex Lovech
Bulgaria
10 4 2 4
40%
20%
40%
9 11 20 1
Palermo
Italia
10 6 2 2
60%
20%
20%
15 8 19 2
Strasbourg
França
10 5 4 1
50%
40%
10%
18 7 11 0
Viking
Noruega
10 6 1 3
60%
10%
30%
11 10 11 0
Roma
Italia
10 6 2 2
60%
20%
20%
17 11 13 3
Lokomotiv Moskva
Rússia
8 4 1 3
50%
12%
38%
13 9 6 0
Bolton Wanderers
Inglaterra
8 3 3 2
37%
37%
26%
8 7 7 0
Espanyol
Espanya
8 3 3 2
37%
37%
26%
8 8 18 1
Lens
França
8 4 2 2
50%
25%
25%
13 11 10 0
Tromsø
Noruega
8 3 1 4
37%
12%
51%
10 11 10 0
Shakhtar
Ucrania
8 5 1 2
62%
12%
26%
12 5 7 0
AZ Alkmaar
Països Baixos
8 5 1 2
62%
12%
26%
13 10 13 0
Crvena Zvezda
Serbia
8 3 3 2
37%
37%
26%
15 9 16 1
Monaco
França
8 5 1 2
62%
12%
26%
12 5 6 0
Grasshopper
Suïssa
8 2 1 5
25%
12%
63%
10 11 6 0
Heerenveen
Països Baixos
8 3 2 3
37%
25%
38%
9 7 11 0
Maccabi Petah
Israel
8 3 0 5
37%
63%
17 13 21 1
Stuttgart
Alemanya
8 5 0 3
62%
38%
10 7 11 1
Beşiktaş
Turquia
8 4 2 2
50%
25%
25%
15 9 11 0
Slavia Praha
República Txeca
8 4 1 3
50%
12%
38%
12 11 13 0
Hertha Berliner
Alemanya
8 3 3 2
37%
37%
26%
5 4 10 0
Dinamo București
Rumania
8 3 1 4
37%
12%
51%
11 8 17 0
Schalke 04
Alemanya
8 4 2 2
50%
25%
25%
12 5 12 1
Dnipro
Ucrania
8 4 1 3
50%
12%
38%
17 12 18 1
Halmstad
Suecia
8 2 1 5
25%
12%
63%
10 19 10 0
CSKA Moskva
Rússia
6 3 1 2
50%
16%
34%
9 6 3 0
Široki Brijeg
Bosnia-Herzegovina
6 3 0 3
50%
50%
9 11 16 1
Cork City
Irlanda
6 1 2 3
16%
33%
51%
4 6 12 0
Vitória de Guimarães
Portugal
6 3 0 3
50%
50%
8 8 15 1
APOEL
Chipre
6 3 1 2
50%
16%
34%
10 6 8 0
CSKA Sofia
Bulgaria
6 3 0 3
50%
50%
7 7 5 0
Rennes
França
6 1 1 4
16%
16%
68%
4 11 12 1
Sampdoria
Italia
6 2 3 1
33%
50%
17%
6 4 10 0
Domžale
Eslovenia
6 3 2 1
50%
33%
17%
12 5 4 1
PAOK
Grecia
6 1 2 3
16%
33%
51%
9 8 10 3
MYPA
Finlandia
6 1 4 1
16%
66%
18%
5 7 14 0
Mainz 05
Alemanya
6 3 2 1
50%
33%
17%
8 2 7 0
Brøndby
Dinamarca
6 2 1 3
33%
16%
51%
8 10 13 2
Genk
Bèlgica
4 2 1 1
50%
25%
25%
8 5 9 0
Brann
Noruega
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 5 5 2
København
Dinamarca
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 2 10 2
Austria Wien
Austria
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 5 9 0
Midtjylland
Dinamarca
4 1 1 2
25%
25%
50%
6 9 7 0
Teplice
República Txeca
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 5 7 0
Grazer AK
Austria
4 2 0 2
50%
50%
3 7 7 0
Lokomotiv Plovdiv
Bulgaria
4 1 0 3
25%
75%
4 6 10 1
Groclin Grodzisk Wielkopolski
Polonia
4 1 2 1
25%
50%
25%
7 6 12 0
Zürich
Suïssa
4 3 0 1
75%
25%
7 4 9 1
Linfield
Irlanda del Nord
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 7 10 1
Allianssi
Finlandia
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 3 7 0
Krylya Sovetov
Rússia
4 3 0 1
75%
25%
10 6 5 1
Esbjerg
Dinamarca
4 2 0 2
50%
50%
8 3 1 0
MTZ-RIPO Minsk
Bielorrusia
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 5 10 0
Liepājas Metalurgs
Letonia
4 2 0 2
50%
50%
8 6 7 0
Metalurh Donetsk
Ucrania
4 2 2 0
50%
50%
8 4 6 0
Vardar
Macedonia del Nord
4 0 3 1
75%
25%
2 5 13 0
Omonia
Chipre
4 3 0 1
75%
25%
9 4 4 1
Keflavík
Islandia
4 2 0 2
50%
50%
6 4 9 1
Nistru
Moldavia
4 2 0 2
50%
50%
5 5 8 0
Vaduz
Liechtenstein
4 1 0 3
25%
75%
3 7 6 0
Lille
França
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 4 5 1
Rhyl
Gales
4 1 0 3
25%
75%
5 7 9 1
Banants
Armenia
4 1 0 3
25%
75%
6 11 8 1
Carmarthen
Gales
4 1 0 3
25%
75%
5 7 7 0
BATE Borisov
Bielorrusia
4 2 0 2
50%
50%
6 4 9 0
Žilina
Eslovaquia
4 1 1 2
25%
25%
50%
6 6 9 2
Udinese
Italia
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 3 7 0
Betis
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 5 13 1
Baskimi
Macedonia del Nord
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 12 5 0
B36
Islas Feroe
4 1 2 1
25%
50%
25%
6 6 12 1
Rosenborg
Noruega
2 0 0 2
100%
1 4 3 0
Club Brugge
Bèlgica
2 0 0 2
100%
2 4 3 0
Aris
Grecia
2 0 1 1
50%
50%
1 5 4 0
Xanthi
Grecia
2 0 1 1
50%
50%
0 2 1 0
Willem II
Països Baixos
2 0 0 2
100%
1 5 3 0
Baník Ostrava
República Txeca
2 1 0 1
50%
50%
2 5 5 0
Osasuna
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 3 5 1
Feyenoord
Països Baixos
2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
Malmö
Suecia
2 1 0 1
50%
50%
2 4 1 0
Partizan
Serbia
2 1 0 1
50%
50%
4 5 8 0
Vålerenga
Noruega
2 0 0 2
100%
1 6 3 0
Vitória de Setúbal
Portugal
2 0 1 1
50%
50%
1 2 2 0
Debrecen
Hungria
2 0 0 2
100%
1 6 4 0
Bayer Leverkusen
Alemanya
2 0 0 2
100%
0 2 4 0
AEK
Grecia
2 0 1 1
50%
50%
0 1 4 0
Wisła Kraków
Polonia
2 0 0 2
100%
0 4 2 0
Anorthosis
Chipre
2 0 0 2
100%
1 6 3 0
Hibernian
Escocia
2 0 1 1
50%
50%
1 5 3 0
OFK Beograd
Serbia
2 1 0 1
50%
50%
2 2 5 0
Sporting de Portugal
Portugal
2 1 0 1
50%
50%
4 4 7 0
Lokomotivi Tbilisi
Georgia
2 1 0 1
50%
50%
3 4 3 0
Žepče
Bosnia-Herzegovina
2 0 1 1
50%
50%
1 4 1 0
Khazar Lankaran
Azerbaijan
2 0 0 2
100%
2 5 3 0
Etzella
Luxemburg
2 0 0 2
100%
0 6 6 0
Sant Julià
Andorra
2 0 0 2
100%
0 10 2 0
TVMK
Estonia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 1
Hibernians
Malta
2 0 0 2
100%
0 6 4 0
Elbasani
Albania
2 0 2 0
100%
1 1 4 0
NSÍ
Islas Feroe
2 0 0 2
100%
0 6 1 0
Flora
Estonia
2 1 0 1
50%
50%
2 7 2 0
Dacia Chișinău
Moldavia
2 1 0 1
50%
50%
1 2 5 0
ÍBV
Islandia
2 0 1 1
50%
50%
2 3 1 2
Ferencváros
Hungria
2 1 0 1
50%
50%
2 3 7 0
Portadown
Irlanda del Nord
2 0 0 2
100%
1 3 4 0
Atlantas
Lituania
2 1 0 1
50%
50%
4 4 4 2
Longford Town
Irlanda
2 1 0 1
50%
50%
3 5 3 0
Mika
Armenia
2 0 1 1
50%
50%
0 4 6 0
Domagnano
San Marino
2 0 0 2
100%
0 8 3 0
Ventspils
Letonia
2 1 0 1
50%
50%
2 2 1 0
Torpedo Kutaisi
Georgia
2 0 0 2
100%
0 6 4 0
Bakı
Azerbaijan
2 1 0 1
50%
50%
2 3 6 2
Ekranas
Lituania
2 1 0 1
50%
50%
1 2 3 0
Teuta
Albania
2 1 0 1
50%
50%
3 4 6 0
Auxerre
França
2 1 0 1
50%
50%
2 2 3 0
Beerschot
Bèlgica
2 0 2 0
100%
0 0 2 0
Galatasaray
Turquia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 6 0
Braga
Portugal
2 0 2 0
100%
1 1 4 0
Legia Warszawa
Polonia
2 0 0 2
100%
1 5 4 1
Zeta
Montenegro
2 0 0 2
100%
2 5 6 1
Maccabi Tel Aviv
Israel
2 0 1 1
50%
50%
2 3 7 0
Wisła Płock
Polonia
2 1 0 1
50%
50%
3 3 4 1
Dundee United
Escocia
2 0 2 0
100%
2 2 3 0
Everton
Inglaterra
2 1 0 1
50%
50%
2 5 5 0
Inter Zaprešić
Croacia
2 0 0 2
100%
1 7 8 1
Banská Bystrica
Eslovaquia
2 0 1 1
50%
50%
1 4 4 0
Ashdod
Israel
2 0 2 0
100%
3 3 5 0
Djurgårdens
Suecia
2 0 2 0
100%
1 1 4 0
Rijeka
Croacia
2 1 0 1
50%
50%
2 2 2 0
Sopron
Hungria
2 0 0 2
100%
1 5 3 0
Celje
Eslovenia
2 1 0 1
50%
50%
1 3 6 0
ASKÖ Pasching
Austria
2 0 2 0
100%
3 3 9 0
Pétange
Luxemburg
2 0 1 1
50%
50%
1 4 3 0
Birkirkara
Malta
2 0 0 2
100%
0 6 6 0
Artmedia Bratislava
Eslovaquia
2 0 0 2
100%
0 3 1 0
Thun
Suïssa
2 1 0 1
50%
50%
1 2 3 0