2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa UEFA2003-04 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 12/08/2003 Haka Hajduk Split
Classificació Fase 1 (anada) 12/08/2003 Valletta Neuchâtel
Classificació Fase 1 (anada) 12/08/2003 Sarajevo Smederevo
Classificació Fase 1 (anada) 13/08/2003 Ventspils Wisła Płock
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/2003 Torpedo Moskva Domagnano
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/2003 MYPA Young Boys
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/2003 Celje Belasica
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/2003 Brøndby Dinamo Minsk
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/2003 Petržalka Dudelange
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/2003 Kärnten Grindavík
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/2003 Puchov Sioni
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/2003 Ekranas Debrecen
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/2003 Atyrau Levski Sofia
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/2003 Cementarnica Katowice
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/2003 Dinamo Tirana Lokeren
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/2003 Levadia Tallinn Varaždin
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/2003 Žižkov Astana 64
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/2003 Neman Steaua București
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/2003 Etzella Kamen Ingrad
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/2003 APOEL Derry City
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/2003 Cwmbran Town Maccabi Haifa
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/2003 NSÍ Lyn
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/2003 Molde
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/2003 Manchester City The New Saints
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/2003 AIK Solna Fylkir
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/2003 Željezničar Anorthosis
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/2003 Malmö Portadown
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/2003 Hapoel Tel Aviv Banants
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/2003 Groclin Grodzisk Wielkopolski Atlantas
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/2003 Lens Torpedo Kutaisi
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/2003 Olimpija Ljubljana Shelbourne
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/2003 Odense TVMK
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/2003 Crvena Zvezda Nistru
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/2003 Birkirkara Ferencváros
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/2003 Coleraine União de Leiria
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/2003 Vaduz Dnipro
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/2003 Litex Lovech Zimbru
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/2003 Vllaznia Dundee
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/2003 Esbjerg Santa Coloma
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/2003 Dinamo București Liepājas Metalurgs
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/2003 Nordsjælland Shirak
Classificació Fase 1 (tornada) 27/08/2003 Astana 64 Žižkov
Classificació Fase 1 (tornada) 27/08/2003 Atlantas Groclin Grodzisk Wielkopolski
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/2003 Ferencváros Birkirkara
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/2003 Domagnano Torpedo Moskva
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/2003 Nistru Crvena Zvezda
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/2003 Dnipro Vaduz
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/2003 Belasica Celje
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/2003 Smederevo Sarajevo
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/2003 Banants Hapoel Tel Aviv
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/2003 Shirak Nordsjælland
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/2003 Sioni Puchov
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/2003 Lokeren Dinamo Tirana
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/2003 Neuchâtel Valletta
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/2003 Portadown Malmö
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/2003 Derry City APOEL
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/2003 The New Saints Manchester City
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/2003 Dundee Vllaznia
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/2003 Shelbourne Olimpija Ljubljana
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/2003 Katowice Cementarnica
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/2003 União de Leiria Coleraine
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/2003 Torpedo Kutaisi Lens
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/2003 Liepājas Metalurgs Dinamo București
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/2003 Dudelange Petržalka
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/2003 Lyn NSÍ
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/2003 Dinamo Minsk Brøndby
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/2003 Fylkir AIK Solna
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/2003 Kamen Ingrad Etzella
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/2003 Molde
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/2003 Young Boys MYPA
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/2003 Grindavík Kärnten
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/2003 Steaua București Neman
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/2003 Santa Coloma Esbjerg
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/2003 Maccabi Haifa Cwmbran Town
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/2003 Varaždin Levadia Tallinn
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/2003 Zimbru Litex Lovech
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/2003 Anorthosis Željezničar
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/2003 Debrecen Ekranas
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/2003 Hajduk Split Haka
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/2003 Levski Sofia Atyrau
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/2003 Wisła Płock Ventspils
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/2003 TVMK Odense
1/48 de Final (anada) 24/09/2003 Hapoel Ramat Gan Levski Sofia
1/48 de Final (anada) 24/09/2003 Puchov Barcelona
1/48 de Final (anada) 24/09/2003 Dinamo București Shakhtar
1/48 de Final (anada) 24/09/2003 APOEL Mallorca
1/48 de Final (anada) 24/09/2003 Malatyaspor Basel
1/48 de Final (anada) 24/09/2003 Grasshopper Hajduk Split
1/48 de Final (anada) 24/09/2003 Vålerenga Grazer AK
1/48 de Final (anada) 24/09/2003 CSKA Sofia Torpedo Moskva
1/48 de Final (anada) 24/09/2003 Smederevo Slavia Praha
1/48 de Final (anada) 24/09/2003 Zimbru Aris
1/48 de Final (anada) 24/09/2003 União de Leiria Molde
1/48 de Final (anada) 24/09/2003 Utrecht Žilina
1/48 de Final (anada) 24/09/2003 Kaiserslautern Teplice
1/48 de Final (anada) 24/09/2003 Wüstenrot Salzburg Udinese
1/48 de Final (anada) 24/09/2003 Brøndby Žižkov
1/48 de Final (anada) 24/09/2003 Cementarnica Lens
1/48 de Final (anada) 24/09/2003 MYPA Sochaux
1/48 de Final (anada) 24/09/2003 Metalurh Donetsk Parma
1/48 de Final (anada) 24/09/2003 Spartak Moskva Esbjerg
1/48 de Final (anada) 24/09/2003 Varaždin Debrecen
1/48 de Final (anada) 24/09/2003 Dundee Perugia
1/48 de Final (anada) 24/09/2003 Hertha Berliner Groclin Grodzisk Wielkopolski
1/48 de Final (anada) 24/09/2003 Dinamo Zagreb MTK Budapest
1/48 de Final (anada) 24/09/2003 Maccabi Haifa Celje
1/48 de Final (anada) 24/09/2003 Gençlerbirliği Blackburn Rovers
1/48 de Final (anada) 24/09/2003 Panionios Nordsjælland
1/48 de Final (anada) 24/09/2003 Louviéroise Benfica
1/48 de Final (anada) 24/09/2003 Newcastle NAC Breda
1/48 de Final (anada) 24/09/2003 Odense Crvena Zvezda
1/48 de Final (anada) 24/09/2003 Gaziantepspor Hapoel Tel Aviv
1/48 de Final (anada) 24/09/2003 Olimpija Ljubljana Liverpool
1/48 de Final (anada) 24/09/2003 Villarreal Trabzonspor
1/48 de Final (anada) 24/09/2003 Sporting de Portugal Malmö
1/48 de Final (anada) 24/09/2003 Manchester City Lokeren
1/48 de Final (anada) 24/09/2003 Roma Vardar
1/48 de Final (anada) 24/09/2003 Heart of Midlothian Željezničar
1/48 de Final (anada) 24/09/2003 Ventspils Rosenborg
1/48 de Final (anada) 24/09/2003 Southampton Steaua București
1/48 de Final (anada) 24/09/2003 Austria Wien Borussia Dortmund
1/48 de Final (anada) 24/09/2003 AIK Solna Valencia
1/48 de Final (anada) 24/09/2003 PAOK Lyn
1/48 de Final (anada) 24/09/2003 Auxerre Neuchâtel
1/48 de Final (anada) 24/09/2003 Ferencváros København
1/48 de Final (anada) 25/09/2003 Girondins de Bordeaux Petržalka
1/48 de Final (anada) 25/09/2003 Wisła Kraków NEC Nijmegen
1/48 de Final (anada) 25/09/2003 Feyenoord Kärnten
1/48 de Final (anada) 25/09/2003 Hamburger Dnipro
1/48 de Final (anada) 25/09/2003 Kamen Ingrad Schalke 04
1/48 de Final (tornada) 15/10/2003 Shakhtar Dinamo București
1/48 de Final (tornada) 15/10/2003 Hapoel Tel Aviv Gaziantepspor
1/48 de Final (tornada) 15/10/2003 Levski Sofia Hapoel Ramat Gan
1/48 de Final (tornada) 15/10/2003 Hajduk Split Grasshopper
1/48 de Final (tornada) 15/10/2003 Groclin Grodzisk Wielkopolski Hertha Berliner
1/48 de Final (tornada) 15/10/2003 Grazer AK Vålerenga
1/48 de Final (tornada) 15/10/2003 Slavia Praha Smederevo
1/48 de Final (tornada) 15/10/2003 Torpedo Moskva CSKA Sofia
1/48 de Final (tornada) 15/10/2003 Nordsjælland Panionios
1/48 de Final (tornada) 15/10/2003 Parma Metalurh Donetsk
1/48 de Final (tornada) 15/10/2003 NAC Breda Newcastle
1/48 de Final (tornada) 15/10/2003 Željezničar Heart of Midlothian
1/48 de Final (tornada) 15/10/2003 Perugia Dundee
1/48 de Final (tornada) 15/10/2003 Aris Zimbru
1/48 de Final (tornada) 15/10/2003 Borussia Dortmund Austria Wien
1/48 de Final (tornada) 15/10/2003 NEC Nijmegen Wisła Kraków
1/48 de Final (tornada) 15/10/2003 Lokeren Manchester City
1/48 de Final (tornada) 15/10/2003 Lens Cementarnica
1/48 de Final (tornada) 15/10/2003 MTK Budapest Dinamo Zagreb
1/48 de Final (tornada) 15/10/2003 Udinese Wüstenrot Salzburg
1/48 de Final (tornada) 15/10/2003 Mallorca APOEL
1/48 de Final (tornada) 15/10/2003 Žilina Utrecht
1/48 de Final (tornada) 15/10/2003 Blackburn Rovers Gençlerbirliği
1/48 de Final (tornada) 15/10/2003 Barcelona Puchov
1/48 de Final (tornada) 15/10/2003 Valencia AIK Solna
1/48 de Final (tornada) 15/10/2003 Benfica Louviéroise
1/48 de Final (tornada) 15/10/2003 Neuchâtel Auxerre
1/48 de Final (tornada) 15/10/2003 Liverpool Olimpija Ljubljana
1/48 de Final (tornada) 15/10/2003 Malmö Sporting de Portugal
1/48 de Final (tornada) 15/10/2003 Steaua București Southampton
1/48 de Final (tornada) 15/10/2003 Crvena Zvezda Odense
1/48 de Final (tornada) 15/10/2003 Debrecen Varaždin
1/48 de Final (tornada) 15/10/2003 Dnipro Hamburger
1/48 de Final (tornada) 15/10/2003 Vardar Roma
1/48 de Final (tornada) 15/10/2003 Rosenborg Ventspils
1/48 de Final (tornada) 15/10/2003 Petržalka Girondins de Bordeaux
1/48 de Final (tornada) 15/10/2003 Esbjerg Spartak Moskva
1/48 de Final (tornada) 15/10/2003 Lyn PAOK
1/48 de Final (tornada) 15/10/2003 Celje Maccabi Haifa
1/48 de Final (tornada) 15/10/2003 København Ferencváros
1/48 de Final (tornada) 15/10/2003 Trabzonspor Villarreal
1/48 de Final (tornada) 15/10/2003 Sochaux MYPA
1/48 de Final (tornada) 15/10/2003 Basel Malatyaspor
1/48 de Final (tornada) 15/10/2003 Molde União de Leiria
1/48 de Final (tornada) 16/10/2003 Kärnten Feyenoord
1/48 de Final (tornada) 16/10/2003 Schalke 04 Kamen Ingrad
1/48 de Final (tornada) 16/10/2003 Žižkov Brøndby
1/48 de Final (tornada) 16/10/2003 Teplice Kaiserslautern
1/24 de Final (anada) 29/10/2003 Rosenborg Crvena Zvezda
1/24 de Final (anada) 06/11/2003 Valencia Maccabi Haifa
1/24 de Final (anada) 06/11/2003 Feyenoord Teplice
1/24 de Final (anada) 06/11/2003 Borussia Dortmund Sochaux
1/24 de Final (anada) 06/11/2003 Basel Newcastle
1/24 de Final (anada) 06/11/2003 PAOK Debrecen
1/24 de Final (anada) 06/11/2003 Steaua București Liverpool
1/24 de Final (anada) 06/11/2003 Villarreal Torpedo Moskva
1/24 de Final (anada) 06/11/2003 Gençlerbirliği Sporting de Portugal
1/24 de Final (anada) 06/11/2003 Panionios Barcelona
1/24 de Final (anada) 06/11/2003 Girondins de Bordeaux Heart of Midlothian
1/24 de Final (anada) 06/11/2003 Vålerenga Wisła Kraków
1/24 de Final (anada) 06/11/2003 Utrecht Auxerre
1/24 de Final (anada) 06/11/2003 Schalke 04 Brøndby
1/24 de Final (anada) 06/11/2003 Dinamo Zagreb Dnipro
1/24 de Final (anada) 06/11/2003 Slavia Praha Levski Sofia
1/24 de Final (anada) 06/11/2003 Gaziantepspor Lens
1/24 de Final (anada) 06/11/2003 Spartak Moskva Dinamo București
1/24 de Final (anada) 06/11/2003 Wüstenrot Salzburg Parma
1/24 de Final (anada) 06/11/2003 Benfica Molde
1/24 de Final (anada) 06/11/2003 Perugia Aris
1/24 de Final (anada) 06/11/2003 Roma Hajduk Split
1/24 de Final (anada) 06/11/2003 København Mallorca
1/24 de Final (anada) 06/11/2003 Manchester City Groclin Grodzisk Wielkopolski
1/24 de Final (tornada) 27/11/2003 Dinamo București Spartak Moskva
1/24 de Final (tornada) 27/11/2003 Sporting de Portugal Gençlerbirliği
1/24 de Final (tornada) 27/11/2003 Crvena Zvezda Rosenborg
1/24 de Final (tornada) 27/11/2003 Levski Sofia Slavia Praha
1/24 de Final (tornada) 27/11/2003 Groclin Grodzisk Wielkopolski Manchester City
1/24 de Final (tornada) 27/11/2003 Dnipro Dinamo Zagreb
1/24 de Final (tornada) 27/11/2003 Barcelona Panionios
1/24 de Final (tornada) 27/11/2003 Torpedo Moskva Villarreal
1/24 de Final (tornada) 27/11/2003 Teplice Feyenoord
1/24 de Final (tornada) 27/11/2003 Parma Wüstenrot Salzburg
1/24 de Final (tornada) 27/11/2003 Brøndby Schalke 04
1/24 de Final (tornada) 27/11/2003 Lens Gaziantepspor
1/24 de Final (tornada) 27/11/2003 Debrecen PAOK
1/24 de Final (tornada) 27/11/2003 Liverpool Steaua București
1/24 de Final (tornada) 27/11/2003 Molde Benfica
1/24 de Final (tornada) 27/11/2003 Wisła Kraków Vålerenga
1/24 de Final (tornada) 27/11/2003 Newcastle Basel
1/24 de Final (tornada) 27/11/2003 Sochaux Borussia Dortmund
1/24 de Final (tornada) 27/11/2003 Auxerre Utrecht
1/24 de Final (tornada) 27/11/2003 Hajduk Split Roma
1/24 de Final (tornada) 27/11/2003 Heart of Midlothian Girondins de Bordeaux
1/24 de Final (tornada) 27/11/2003 Mallorca København
1/24 de Final (tornada) 27/11/2003 Aris Perugia
1/24 de Final (tornada) 11/12/2003 Maccabi Haifa Valencia
Setzens de final (anada) 26/02/2004 Brøndby Barcelona
Setzens de final (anada) 26/02/2004 Sochaux Inter
Setzens de final (anada) 26/02/2004 Celtic Teplice
Setzens de final (anada) 26/02/2004 Galatasaray Villarreal
Setzens de final (anada) 26/02/2004 Club Brugge Debrecen
Setzens de final (anada) 26/02/2004 Auxerre Panathinaikos
Setzens de final (anada) 26/02/2004 Valencia Beşiktaş
Setzens de final (anada) 26/02/2004 Liverpool Levski Sofia
Setzens de final (anada) 26/02/2004 Vålerenga Newcastle
Setzens de final (anada) 26/02/2004 Benfica Rosenborg
Setzens de final (anada) 26/02/2004 Perugia PSV
Setzens de final (anada) 26/02/2004 Olympique de Marseille Dnipro
Setzens de final (anada) 26/02/2004 Groclin Grodzisk Wielkopolski Girondins de Bordeaux
Setzens de final (anada) 26/02/2004 Gaziantepspor Roma
Setzens de final (anada) 26/02/2004 Spartak Moskva Mallorca
Setzens de final (anada) 26/02/2004 Parma Gençlerbirliği
Setzens de final (tornada) 03/03/2004 Beşiktaş Valencia
Setzens de final (tornada) 03/03/2004 Gençlerbirliği Parma
Setzens de final (tornada) 03/03/2004 PSV Perugia
Setzens de final (tornada) 03/03/2004 Barcelona Brøndby
Setzens de final (tornada) 03/03/2004 Mallorca Spartak Moskva
Setzens de final (tornada) 03/03/2004 Newcastle Vålerenga
Setzens de final (tornada) 03/03/2004 Dnipro Olympique de Marseille
Setzens de final (tornada) 03/03/2004 Rosenborg Benfica
Setzens de final (tornada) 03/03/2004 Inter Sochaux
Setzens de final (tornada) 03/03/2004 Panathinaikos Auxerre
Setzens de final (tornada) 03/03/2004 Levski Sofia Liverpool
Setzens de final (tornada) 03/03/2004 Debrecen Club Brugge
Setzens de final (tornada) 03/03/2004 Girondins de Bordeaux Groclin Grodzisk Wielkopolski
Setzens de final (tornada) 03/03/2004 Teplice Celtic
Setzens de final (tornada) 03/03/2004 Roma Gaziantepspor
Setzens de final (tornada) 03/03/2004 Villarreal Galatasaray
Vuitens de final (anada) 11/03/2004 Liverpool Olympique de Marseille
Vuitens de final (anada) 11/03/2004 Girondins de Bordeaux Club Brugge
Vuitens de final (anada) 11/03/2004 Villarreal Roma
Vuitens de final (anada) 11/03/2004 Benfica Inter
Vuitens de final (anada) 11/03/2004 Celtic Barcelona
Vuitens de final (anada) 11/03/2004 Newcastle Mallorca
Vuitens de final (anada) 11/03/2004 Auxerre PSV
Vuitens de final (anada) 11/03/2004 Gençlerbirliği Valencia
Vuitens de final (tornada) 25/03/2004 Inter Benfica
Vuitens de final (tornada) 25/03/2004 Club Brugge Girondins de Bordeaux
Vuitens de final (tornada) 25/03/2004 Valencia Gençlerbirliği
Vuitens de final (tornada) 25/03/2004 Mallorca Newcastle
Vuitens de final (tornada) 25/03/2004 Olympique de Marseille Liverpool
Vuitens de final (tornada) 25/03/2004 Roma Villarreal
Vuitens de final (tornada) 25/03/2004 PSV Auxerre
Vuitens de final (tornada) 25/03/2004 Barcelona Celtic
Quarts de final (anada) 08/04/2004 Girondins de Bordeaux Valencia
Quarts de final (anada) 08/04/2004 Celtic Villarreal
Quarts de final (anada) 08/04/2004 PSV Newcastle
Quarts de final (anada) 08/04/2004 Olympique de Marseille Inter
Quarts de final (tornada) 14/04/2004 Newcastle PSV
Quarts de final (tornada) 14/04/2004 Inter Olympique de Marseille
Quarts de final (tornada) 14/04/2004 Villarreal Celtic
Quarts de final (tornada) 14/04/2004 Valencia Girondins de Bordeaux
Semifinal (anada) 22/04/2004 Newcastle Olympique de Marseille
Semifinal (anada) 22/04/2004 Villarreal Valencia
Semifinal (tornada) 06/05/2004 Valencia Villarreal
Semifinal (tornada) 06/05/2004 Olympique de Marseille Newcastle
Final 19/05/2004 Valencia Olympique de Marseille

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Sonny Anderson VillarrealVillarreal
60.50
Drogba Olympique de MarseilleOlympique de Marseille
60.75
Kežman PSVPSV
61.00
Eldar Hadžimemedović LynLyn
63.00
Nikola Žigić Crvena ZvezdaCrvena Zvezda
61.20
Shearer NewcastleNewcastle
60.60
Georgi Ivanov Levski SofiaLevski Sofia
60.86
Ionel Dănciulescu Dinamo BucureștiDinamo București
50.83
Mista ValenciaValencia
50.56
Bellamy NewcastleNewcastle
50.71
    Nom Equip Pos Minuts
Reina VillarrealVillarreal
1080
Riquelme VillarrealVillarreal
1075
Given NewcastleNewcastle
990
Bernard NewcastleNewcastle
983
Coloccini VillarrealVillarreal
981
Speed NewcastleNewcastle
977
Robert NewcastleNewcastle
972
Bramble NewcastleNewcastle
967
Sonny Anderson VillarrealVillarreal
967
Ayala ValenciaValencia
915
    Nom Equip Pos Grogues
Magne Hoseth MoldeMolde
4
Marchena ValenciaValencia
4
Carboni ValenciaValencia
4
Belletti VillarrealVillarreal
4
Antti Okkonen MYPAMYPA
3
Custódio Sporting de PortugalSporting de Portugal
3
Sebastjan Gobec CeljeCelje
3
Chamakh Girondins de BordeauxGirondins de Bordeaux
3
Coloccini VillarrealVillarreal
3
Edis Mulalic ŽeljezničarŽeljezničar
3
    Nom Equip Pos Vermelles
Gilbert Agius VallettaValletta
1
Hersi NEC NijmegenNEC Nijmegen
1
Zonneveld NEC NijmegenNEC Nijmegen
1
Ax NEC NijmegenNEC Nijmegen
1
Mamar Mamouni LouviéroiseLouviéroise
1
Ørjan Berg RosenborgRosenborg
1
Ionut Badea Dinamo BucureștiDinamo București
1
Damian Gorawski Wisła KrakówWisła Kraków
1
Swerts FeyenoordFeyenoord
1
Mezkouze Karaliopoulos ArisAris
1
Gols:
715
Promig golejador:
2.49
Targetes Grogues:
918
Targetes Grogues Per Partit:
3.20
Expulsions:
55
Expulsions Per Partit:
0.19
Victòries locals:
129
Victòries visitants:
82
Empats:
76
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Barcelona: 5 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Mallorca: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Newcastle: 11 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Valerenga: 6 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Valencia
Espanya
13 10 2 1
76%
15%
9%
20 5 22 0
Newcastle
Inglaterra
12 8 3 1
66%
25%
9%
24 9 11 0
Villarreal
Espanya
12 5 4 3
41%
33%
26%
16 9 26 1
Girondins de Bordeaux
França
10 6 1 3
60%
10%
30%
15 9 19 2
Olympique de Marseille
França
9 5 3 1
55%
33%
12%
8 4 7 1
Mallorca
Espanya
8 4 1 3
50%
12%
38%
13 13 21 1
Barcelona
Espanya
8 5 2 1
62%
25%
13%
17 3 5 3
Dnipro
Ucrania
8 4 2 2
50%
25%
25%
9 4 15 0
Gençlerbirliği
Turquia
8 5 2 1
62%
25%
13%
13 5 14 1
Benfica
Portugal
8 4 2 2
50%
25%
25%
12 8 7 0
Groclin Grodzisk Wielkopolski
Polonia
8 3 3 2
37%
37%
26%
9 6 15 0
Liverpool
Inglaterra
8 4 3 1
50%
37%
13%
14 7 4 0
Auxerre
França
8 4 3 1
50%
37%
13%
8 4 6 0
Levski Sofia
Bulgaria
8 4 2 2
50%
25%
25%
15 9 12 0
Debrecen
Hungria
8 3 4 1
37%
50%
13%
10 7 13 0
Roma
Italia
8 4 2 2
50%
25%
25%
11 6 15 1
Brøndby
Dinamarca
8 5 0 3
62%
38%
11 6 12 0
Torpedo Moskva
Rússia
6 3 2 1
50%
33%
17%
12 4 12 0
Maccabi Haifa
Israel
6 3 2 1
50%
33%
17%
10 7 10 0
Molde
Noruega
6 3 0 3
50%
50%
10 7 10 0
Manchester City
Inglaterra
6 4 2 0
66%
33%
1%
12 3 4 0
Gaziantepspor
Turquia
6 4 1 1
66%
16%
18%
8 3 9 0
Lens
França
6 4 0 2
66%
34%
12 6 11 1
Crvena Zvezda
Serbia
6 3 2 1
50%
33%
17%
14 8 12 0
PSV
Països Baixos
6 2 3 1
33%
50%
17%
9 5 5 0
Dinamo București
Rumania
6 4 1 1
66%
16%
18%
14 10 12 3
Perugia
Italia
6 3 2 1
50%
33%
17%
7 4 6 0
Spartak Moskva
Rússia
6 3 1 2
50%
16%
34%
9 7 14 1
Parma
Italia
6 3 1 2
50%
16%
34%
13 5 5 1
Hajduk Split
Croacia
6 1 3 2
16%
50%
34%
4 5 12 2
Sochaux
França
6 3 3 0
50%
50%
11 4 6 0
Vålerenga
Noruega
6 0 5 1
83%
17%
3 5 13 0
Rosenborg
Noruega
6 4 1 1
66%
16%
18%
13 3 8 1
Steaua București
Rumania
6 1 4 1
16%
66%
18%
4 4 9 0
Teplice
República Txeca
6 4 1 1
66%
16%
18%
7 5 14 0
Celtic
Escocia
6 2 2 2
33%
33%
34%
5 4 8 1
Inter
Italia
6 1 3 2
16%
50%
34%
6 7 6 1
MYPA
Finlandia
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 7 5 2
Smederevo
Serbia
4 1 1 2
25%
25%
50%
6 5 6 1
Cementarnica
Macedonia del Nord
4 0 2 2
50%
50%
1 7 7 1
Borussia Dortmund
Alemanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 7 3 1
Panionios
Grecia
4 2 0 2
50%
50%
3 6 11 0
Ferencváros
Hungria
4 2 2 0
50%
50%
8 2 9 1
União de Leiria
Portugal
4 2 0 2
50%
50%
8 5 7 1
Neuchâtel
Suïssa
4 2 0 2
50%
50%
4 2 5 0
Celje
Eslovenia
4 2 1 1
50%
25%
25%
15 6 8 0
Zimbru
Moldavia
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 3 6 1
Dundee
Escocia
4 2 0 2
50%
50%
6 3 4 0
Esbjerg
Dinamarca
4 2 1 1
50%
25%
25%
10 4 0 0
Dinamo Zagreb
Croacia
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 10 1
Nordsjælland
Dinamarca
4 2 0 2
50%
50%
7 3 5 0
Wisła Kraków
Polonia
4 2 2 0
50%
50%
4 2 11 1
Puchov
Eslovaquia
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 9 4 0
Feyenoord
Països Baixos
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 4 4 1
Basel
Suïssa
4 1 0 3
25%
75%
5 6 5 0
Kärnten
Austria
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 5 10 1
Wüstenrot Salzburg
Austria
4 1 0 3
25%
75%
2 11 13 0
Slavia Praha
República Txeca
4 2 2 0
50%
50%
6 4 6 0
Aris
Grecia
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 5 3 1
Odense
Dinamarca
4 1 2 1
25%
50%
25%
9 7 4 0
Ventspils
Letonia
4 0 2 2
50%
50%
4 13 7 0
Petržalka
Eslovaquia
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 3 8 0
Sporting de Portugal
Portugal
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 4 11 0
Žižkov
República Txeca
4 2 0 2
50%
50%
6 3 6 0
Lyn
Noruega
4 3 0 1
75%
25%
10 4 6 0
PAOK
Grecia
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 2 8 0
Olimpija Ljubljana
Eslovenia
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 6 5 0
Lokeren
Bèlgica
4 2 0 2
50%
50%
9 5 7 0
Utrecht
Països Baixos
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 4 9 0
AIK Solna
Suecia
4 1 1 2
25%
25%
50%
1 2 3 1
Heart of Midlothian
Escocia
4 2 1 1
50%
25%
25%
3 2 7 0
Željezničar
Bosnia-Herzegovina
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 3 8 0
Varaždin
Croacia
4 2 0 2
50%
50%
9 9 6 1
APOEL
Chipre
4 2 0 2
50%
50%
8 7 7 1
Malmö
Suecia
4 2 0 2
50%
50%
6 3 4 1
Kamen Ingrad
Croacia
4 2 1 1
50%
25%
25%
9 2 8 1
Hapoel Tel Aviv
Israel
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 3 11 0
Schalke 04
Alemanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 3 5 0
Club Brugge
Bèlgica
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 4 5 0
København
Dinamarca
4 0 3 1
75%
25%
4 5 10 0
Hamburger
Alemanya
2 1 0 1
50%
50%
2 4 4 0
Austria Wien
Austria
2 0 0 2
100%
1 3 2 0
Southampton
Inglaterra
2 0 1 1
50%
50%
1 2 2 0
Metalurh Donetsk
Ucrania
2 0 1 1
50%
50%
1 4 3 0
Udinese
Italia
2 1 0 1
50%
50%
2 2 5 0
NAC Breda
Països Baixos
2 0 0 2
100%
0 6 4 0
Vardar
Macedonia del Nord
2 0 1 1
50%
50%
1 5 2 0
NEC Nijmegen
Països Baixos
2 0 0 2
100%
2 4 5 3
Hertha Berliner
Alemanya
2 0 1 1
50%
50%
0 1 5 0
MTK Budapest
Hungria
2 0 1 1
50%
50%
1 3 1 0
Trabzonspor
Turquia
2 0 1 1
50%
50%
2 3 7 0
Panathinaikos
Grecia
2 0 1 1
50%
50%
0 1 2 0
Blackburn Rovers
Inglaterra
2 0 1 1
50%
50%
2 4 3 0
Galatasaray
Turquia
2 0 1 1
50%
50%
2 5 6 0
Beşiktaş
Turquia
2 0 0 2
100%
2 5 2 1
Louviéroise
Bèlgica
2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 1
Litex Lovech
Bulgaria
2 0 1 1
50%
50%
0 2 1 0
Žilina
Eslovaquia
2 0 0 2
100%
0 6 2 0
Cwmbran Town
Gales
2 0 0 2
100%
0 6 2 0
Derry City
Irlanda
2 0 0 2
100%
1 5 6 0
Etzella
Luxemburg
2 0 0 2
100%
1 9 1 0
Neman
Bielorrusia
2 0 2 0
100%
1 1 5 0
Astana 64
Kazajistán
2 0 0 2
100%
1 6 4 0
Levadia Tallinn
Estonia
2 0 0 2
100%
3 6 2 0
Dinamo Tirana
Albania
2 0 0 2
100%
1 7 2 0
Katowice
Polonia
2 0 2 0
100%
1 1 3 0
Atyrau
Kazajistán
2 0 0 2
100%
1 6 2 0
NSÍ
Islas Feroe
2 0 0 2
100%
1 9 4 0
Ekranas
Lituania
2 0 1 1
50%
50%
2 3 6 1
Grindavík
Islandia
2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 0
Dudelange
Luxemburg
2 0 0 2
100%
0 2 6 0
Dinamo Minsk
Bielorrusia
2 0 0 2
100%
0 5 3 1
Belasica
Macedonia del Nord
2 0 0 2
100%
2 12 5 0
Young Boys
Suïssa
2 0 1 1
50%
50%
4 5 5 0
Domagnano
San Marino
2 0 0 2
100%
0 9 5 0
Wisła Płock
Polonia
2 0 2 0
100%
3 3 0 1
Sarajevo
Bosnia-Herzegovina
2 0 1 1
50%
50%
1 4 3 1
Valletta
Malta
2 0 0 2
100%
0 4 7 1
Sioni
Georgia
2 0 0 2
100%
0 6 2 0
Islas Feroe
2 0 0 2
100%
0 6 8 0
The New Saints
Gales
2 0 0 2
100%
0 7 1 0
Fylkir
Islandia
2 0 1 1
50%
50%
0 1 3 0
CSKA Sofia
Bulgaria
2 0 2 0
100%
2 2 4 1
Grazer AK
Austria
2 0 2 0
100%
1 1 5 0
Grasshopper
Suïssa
2 0 2 0
100%
1 1 2 0
Malatyaspor
Turquia
2 1 0 1
50%
50%
2 3 4 0
Shakhtar
Ucrania
2 0 0 2
100%
2 5 1 2
Hapoel Ramat Gan
Israel
2 0 0 2
100%
0 5 5 0
Shirak
Armenia
2 0 0 2
100%
0 6 3 0
Liepājas Metalurgs
Letonia
2 0 1 1
50%
50%
3 6 6 0
Santa Coloma
Andorra
2 0 0 2
100%
1 9 5 1
Vllaznia
Albania
2 0 0 2
100%
0 6 1 0
Vaduz
Liechtenstein
2 0 0 2
100%
0 2 2 0
Coleraine
Irlanda del Nord
2 1 0 1
50%
50%
2 6 4 2
Birkirkara
Malta
2 0 0 2
100%
0 6 2 0
Nistru
Moldavia
2 0 0 2
100%
2 8 3 0
TVMK
Estonia
2 0 1 1
50%
50%
1 4 1 0
Shelbourne
Irlanda
2 0 0 2
100%
2 4 4 0
Torpedo Kutaisi
Georgia
2 0 0 2
100%
0 5 1 0
Atlantas
Lituania
2 0 0 2
100%
1 6 4 0
Banants
Armenia
2 0 1 1
50%
50%
2 3 3 0
Portadown
Irlanda del Nord
2 0 0 2
100%
0 6 2 0
Anorthosis
Chipre
2 0 0 2
100%
1 4 4 0
Kaiserslautern
Alemanya
2 0 0 2
100%
1 3 6 0
Haka
Finlandia
2 1 0 1
50%
50%
2 2 1 0