lbl_CampeonesFerias
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Europa League2015-16 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2015 Renova Dacia Chișinău
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2015 Niederkorn Shamrock Rovers
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2015 Balzan Željezničar
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 MTK Budapest Vojvodina
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 VPS AIK
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 Laçi Inter Baku
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 Alashkert St. Johnstone
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 Kruoja Jagiellonia
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 Shirak Zrinjski
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 Ordabasy Beitar Jerusalem
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 Newtown Valletta
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 La Fiorita Vaduz
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 Budućnost Spartaks Jūrmala
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 Jelgava Litex Lovech
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 Birkirkara Ulisses
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 UCD Dudelange
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 Crvena Zvezda Kairat
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 Cork City KR
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 Linfield NSÍ
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 West Ham Lusitans
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 Glenavon Shakhtyor Soligorsk
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 Glentoran Žilina
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 Shkëndija Aberdeen
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 Neftçi Podgorica
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 Olimpic Sarajevo Spartak Trnava
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 Dinamo Tbilisi Qäbälä
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 Saxan Apollon Limassol
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 Domžale Čukarički
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 Celje Śląsk Wrocław
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 Broughton Lokomotiva Zagreb
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 Europa FC Slovan Bratislava
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 Botoşani Tskhinvali
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 Strømsgodset Partizani
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 Trakai HB
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 Sheriff Tiraspol Odd
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 Differdange Bala
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 Brøndby Juvenes-Dogana
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 Sillamäe Hajduk Split
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 Go Ahead Eagles Ferencváros
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 Debrecen Sutjeska
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 Atlantas Beroe
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 Lahti Elfsborg
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 Skonto St Patrick's
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 Dinamo Batumi Omonia
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 Aktobe Nõmme Kalju
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 Sant Julià Randers
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 Flora Rabotnički
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 Seinäjoki Hafnarfjarðar
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 Kukësi Torpedo Zhodino
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 Víkingur Reykjavík Koper
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2015 Víkingur Gøta Rosenborg
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2015 Shamrock Rovers Niederkorn
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 Sutjeska Debrecen
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 Ferencváros Go Ahead Eagles
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 NSÍ Linfield
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 Śląsk Wrocław Celje
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 Partizani Strømsgodset
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 Spartak Trnava Olimpic Sarajevo
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 Koper Víkingur Reykjavík
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 Juvenes-Dogana Brøndby
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 Vojvodina MTK Budapest
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 Jagiellonia Kruoja
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 Podgorica Neftçi
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 St Patrick's Skonto
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 Čukarički Domžale
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 HB Trakai
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 Bala Differdange
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 Valletta Newtown
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 St. Johnstone Alashkert
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 Aberdeen Shkëndija
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 Hafnarfjarðar Seinäjoki
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 Željezničar Balzan
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 KR Cork City
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 Rabotnički Flora
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 Litex Lovech Jelgava
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 Dacia Chișinău Renova
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 Vaduz La Fiorita
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 Kairat Crvena Zvezda
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 Spartaks Jūrmala Budućnost
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 Nõmme Kalju Aktobe
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 Omonia Dinamo Batumi
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 Qäbälä Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 Tskhinvali Botoşani
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 Torpedo Zhodino Kukësi
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 Inter Baku Laçi
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 Dudelange UCD
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 Ulisses Birkirkara
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 Shakhtyor Soligorsk Glenavon
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 Rosenborg Víkingur Gøta
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 Slovan Bratislava Europa FC
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 Odd Sheriff Tiraspol
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 Apollon Limassol Saxan
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 Hajduk Split Sillamäe
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 Beroe Atlantas
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 Beitar Jerusalem Ordabasy
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 AIK VPS
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 Randers Sant Julià
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 Lusitans West Ham
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 Zrinjski Shirak
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 Žilina Glentoran
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 Elfsborg Lahti
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2015 Lokomotiva Zagreb Broughton
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2015 Cherno More Dinamo Minsk
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2015 Kairat Alashkert
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2015 Jelgava Rabotnički
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2015 Dacia Chișinău Žilina
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2015 Randers Elfsborg
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2015 Skonto Debrecen
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2015 Shakhtyor Soligorsk Wolfsberg
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2015 Mladá Boleslav Strømsgodset
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2015 Rijeka Aberdeen
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2015 Hapoel Be'er Sheva Thun
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2015 Čukarički Qäbälä
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2015 Hafnarfjarðar Inter Baku
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2015 KR Rosenborg
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2015 Legia Warszawa Botoşani
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2015 Shamrock Rovers Odd
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2015 West Ham Birkirkara
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2015 Inverness Astra
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2015 Śląsk Wrocław Göteborg
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2015 Jagiellonia Omonia
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2015 Vojvodina Spartaks Jūrmala
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2015 Ferencváros Željezničar
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2015 Beroe Brøndby
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2015 Slovan Bratislava UCD
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2015 Spartak Trnava Linfield
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2015 Trabzonspor Differdange
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2015 Lokomotiva Zagreb PAOK
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2015 Vaduz Nõmme Kalju
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2015 København Newtown
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2015 Charleroi Beitar Jerusalem
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2015 Kukësi Podgorica
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2015 AIK Shirak
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2015 Apollon Limassol Trakai
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2015 Koper Hajduk Split
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2015 Elfsborg Randers
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2015 Botoşani Legia Warszawa
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2015 Rosenborg KR
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2015 Brøndby Beroe
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2015 PAOK Lokomotiva Zagreb
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2015 Nõmme Kalju Vaduz
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2015 Željezničar Ferencváros
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2015 Debrecen Skonto
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2015 Qäbälä Čukarički
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2015 Omonia Jagiellonia
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2015 Spartaks Jūrmala Vojvodina
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2015 Inter Baku Hafnarfjarðar
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2015 Odd Shamrock Rovers
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2015 Dinamo Minsk Cherno More
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2015 Alashkert Kairat
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2015 UCD Slovan Bratislava
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2015 Göteborg Śląsk Wrocław
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2015 Trakai Apollon Limassol
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2015 Hajduk Split Koper
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2015 Differdange Trabzonspor
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2015 Beitar Jerusalem Charleroi
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2015 Strømsgodset Mladá Boleslav
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2015 Thun Hapoel Be'er Sheva
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2015 Žilina Dacia Chișinău
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2015 Astra Inverness
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2015 Rabotnički Jelgava
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2015 Wolfsberg Shakhtyor Soligorsk
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2015 Podgorica Kukësi
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2015 Linfield Spartak Trnava
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2015 Aberdeen Rijeka
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2015 Birkirkara West Ham
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2015 Newtown København
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2015 Shirak AIK
Classificació Fase 3 (anada) 29/07/2015 Jablonec København
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2015 Apollon Limassol Qäbälä
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2015 Sturm Graz Rubin Kazan
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2015 PAOK Spartak Trnava
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2015 AIK Atromitos
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2015 Altach Vitória de Guimarães
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2015 Krasnodar Slovan Bratislava
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2015 Thun Vaduz
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2015 Slovan Liberec Kiryat Shmona
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2015 Elfsborg Odd
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2015 Žilina Vorskla
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2015 AZ Alkmaar İstanbul Başakşehir
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2015 Zurich Dinamo Minsk
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2015 Kukësi Legia Warszawa
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2015 Târgu Mureş Saint-Étienne
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2015 Kairat Aberdeen
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2015 Southampton Vitesse
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2015 Standard Liège Željezničar
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2015 Wolfsberg Borussia Dortmund
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2015 Rabotnički Trabzonspor
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2015 Girondins de Bordeaux AEK Larnaca
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2015 Charleroi Zorya
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2015 West Ham Astra
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2015 Athletic Club Inter Baku
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2015 Hajduk Split Strømsgodset
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2015 Brøndby Omonia
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2015 Os Belenenses Göteborg
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2015 Sampdoria Vojvodina
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2015 Debrecen Rosenborg
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2015 Astra West Ham
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2015 Saint-Étienne Târgu Mureş
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2015 Zorya Charleroi
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2015 Vitesse Southampton
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2015 Atromitos AIK
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2015 Željezničar Standard Liège
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2015 Vojvodina Sampdoria
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2015 Spartak Trnava PAOK
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2015 Slovan Bratislava Krasnodar
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2015 Borussia Dortmund Wolfsberg
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2015 Aberdeen Kairat
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2015 Vaduz Thun
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2015 København Jablonec
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2015 Göteborg Os Belenenses
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2015 AEK Larnaca Girondins de Bordeaux
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2015 Rosenborg Debrecen
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2015 İstanbul Başakşehir AZ Alkmaar
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2015 Vorskla Žilina
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2015 Vitória de Guimarães Altach
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2015 Kiryat Shmona Slovan Liberec
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2015 Odd Elfsborg
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2015 Strømsgodset Hajduk Split
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2015 Trabzonspor Rabotnički
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2015 Omonia Brøndby
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2015 Inter Baku Athletic Club
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2015 Qäbälä Apollon Limassol
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2015 Rubin Kazan Sturm Graz
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2015 Legia Warszawa Kukësi
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2015 Dinamo Minsk Zurich
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2015 Milsami Orhei Saint-Étienne
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2015 Viktoria Plzeň Vojvodina
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2015 Odd Borussia Dortmund
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2015 Girondins de Bordeaux Kairat
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2015 Altach Os Belenenses
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2015 Žilina Athletic Club
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2015 Rabotnički Rubin Kazan
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2015 Atromitos Fenerbahçe
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2015 Young Boys Qarabağ
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2015 Steaua București Rosenborg
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2015 Sparta Praha Thun
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2015 Ajax Jablonec
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2015 Zorya Legia Warszawa
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2015 PAOK Brøndby
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2015 Molde Standard Liège
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2015 Southampton Midtjylland
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2015 Krasnodar Helsinki
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2015 Astra AZ Alkmaar
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2015 Qäbälä Panathinaikos
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2015 Dinamo Minsk Red Bull Salzburg
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2015 Lech Poznań Videoton
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2015 Slovan Liberec Hajduk Split
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2015 Vojvodina Viktoria Plzeň
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2015 Fenerbahçe Atromitos
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2015 Brøndby PAOK
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2015 Borussia Dortmund Odd
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2015 Red Bull Salzburg Dinamo Minsk
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2015 Panathinaikos Qäbälä
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2015 Standard Liège Molde
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2015 Athletic Club Žilina
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2015 AZ Alkmaar Astra
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2015 Midtjylland Southampton
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2015 Hajduk Split Slovan Liberec
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2015 Qarabağ Young Boys
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2015 Rosenborg Steaua București
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2015 Saint-Étienne Milsami Orhei
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2015 Thun Sparta Praha
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2015 Helsinki Krasnodar
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2015 Videoton Lech Poznań
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2015 Os Belenenses Altach
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2015 Jablonec Ajax
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2015 Rubin Kazan Rabotnički
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2015 Kairat Girondins de Bordeaux
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2015 Legia Warszawa Zorya
Fase de grups partit 1 17/09/2015 Athletic Club Augsburg
Fase de grups partit 1 17/09/2015 Napoli Club Brugge
Fase de grups partit 1 17/09/2015 Qäbälä PAOK
Fase de grups partit 1 17/09/2015 Borussia Dortmund Krasnodar
Fase de grups partit 1 17/09/2015 Midtjylland Legia Warszawa
Fase de grups partit 1 17/09/2015 Partizan AZ Alkmaar
Fase de grups partit 1 17/09/2015 Asteras Sparta Praha
Fase de grups partit 1 17/09/2015 APOEL Schalke 04
Fase de grups partit 1 17/09/2015 Tottenham Qarabağ
Fase de grups partit 1 17/09/2015 Anderlecht Monaco
Fase de grups partit 1 17/09/2015 Lech Poznań Os Belenenses
Fase de grups partit 1 17/09/2015 Fiorentina Basel
Fase de grups partit 1 17/09/2015 Skënderbeu Beşiktaş
Fase de grups partit 1 17/09/2015 Sporting de Portugal Lokomotiv
Fase de grups partit 1 17/09/2015 Saint-Étienne Rosenborg
Fase de grups partit 1 17/09/2015 Dnipro Lazio
Fase de grups partit 1 17/09/2015 Groningen Olympique de Marseille
Fase de grups partit 1 17/09/2015 Slovan Liberec Braga
Fase de grups partit 1 17/09/2015 Viktoria Plzeň Dinamo Minsk
Fase de grups partit 1 17/09/2015 Sion Rubin Kazan
Fase de grups partit 1 17/09/2015 Rapid Wien Villarreal
Fase de grups partit 1 17/09/2015 Fenerbahçe Molde
Fase de grups partit 1 17/09/2015 Ajax Celtic
Fase de grups partit 1 17/09/2015 Girondins de Bordeaux Liverpool
Fase de grups partit 2 01/10/2015 Olympique de Marseille Slovan Liberec
Fase de grups partit 2 01/10/2015 Braga Groningen
Fase de grups partit 2 01/10/2015 AZ Alkmaar Athletic Club
Fase de grups partit 2 01/10/2015 Lazio Saint-Étienne
Fase de grups partit 2 01/10/2015 Celtic Fenerbahçe
Fase de grups partit 2 01/10/2015 Molde Ajax
Fase de grups partit 2 01/10/2015 Rubin Kazan Girondins de Bordeaux
Fase de grups partit 2 01/10/2015 Liverpool Sion
Fase de grups partit 2 01/10/2015 Krasnodar Qäbälä
Fase de grups partit 2 01/10/2015 PAOK Borussia Dortmund
Fase de grups partit 2 01/10/2015 Club Brugge Midtjylland
Fase de grups partit 2 01/10/2015 Legia Warszawa Napoli
Fase de grups partit 2 01/10/2015 Rosenborg Dnipro
Fase de grups partit 2 01/10/2015 Villarreal Viktoria Plzeň
Fase de grups partit 2 01/10/2015 Beşiktaş Sporting de Portugal
Fase de grups partit 2 01/10/2015 Os Belenenses Fiorentina
Fase de grups partit 2 01/10/2015 Basel Lech Poznań
Fase de grups partit 2 01/10/2015 Dinamo Minsk Rapid Wien
Fase de grups partit 2 01/10/2015 Schalke 04 Asteras
Fase de grups partit 2 01/10/2015 Sparta Praha APOEL
Fase de grups partit 2 01/10/2015 Augsburg Partizan
Fase de grups partit 2 01/10/2015 Monaco Tottenham
Fase de grups partit 2 01/10/2015 Qarabağ Anderlecht
Fase de grups partit 2 01/10/2015 Lokomotiv Skënderbeu
Fase de grups partit 3 22/10/2015 Anderlecht Tottenham
Fase de grups partit 3 22/10/2015 Schalke 04 Sparta Praha
Fase de grups partit 3 22/10/2015 Slovan Liberec Groningen
Fase de grups partit 3 22/10/2015 AZ Alkmaar Augsburg
Fase de grups partit 3 22/10/2015 Monaco Qarabağ
Fase de grups partit 3 22/10/2015 Fiorentina Lech Poznań
Fase de grups partit 3 22/10/2015 Basel Os Belenenses
Fase de grups partit 3 22/10/2015 Sporting de Portugal Skënderbeu
Fase de grups partit 3 22/10/2015 Braga Olympique de Marseille
Fase de grups partit 3 22/10/2015 Lokomotiv Beşiktaş
Fase de grups partit 3 22/10/2015 Dnipro Saint-Étienne
Fase de grups partit 3 22/10/2015 Lazio Rosenborg
Fase de grups partit 3 22/10/2015 Partizan Athletic Club
Fase de grups partit 3 22/10/2015 Rapid Wien Viktoria Plzeň
Fase de grups partit 3 22/10/2015 APOEL Asteras
Fase de grups partit 3 22/10/2015 Liverpool Rubin Kazan
Fase de grups partit 3 22/10/2015 Villarreal Dinamo Minsk
Fase de grups partit 3 22/10/2015 Midtjylland Napoli
Fase de grups partit 3 22/10/2015 Legia Warszawa Club Brugge
Fase de grups partit 3 22/10/2015 PAOK Krasnodar
Fase de grups partit 3 22/10/2015 Qäbälä Borussia Dortmund
Fase de grups partit 3 22/10/2015 Girondins de Bordeaux Sion
Fase de grups partit 3 22/10/2015 Molde Celtic
Fase de grups partit 3 22/10/2015 Fenerbahçe Ajax
Fase de grups partit 4 05/11/2015 Rubin Kazan Liverpool
Fase de grups partit 4 05/11/2015 Sion Girondins de Bordeaux
Fase de grups partit 4 05/11/2015 Celtic Molde
Fase de grups partit 4 05/11/2015 Viktoria Plzeň Rapid Wien
Fase de grups partit 4 05/11/2015 Ajax Fenerbahçe
Fase de grups partit 4 05/11/2015 Dinamo Minsk Villarreal
Fase de grups partit 4 05/11/2015 Napoli Midtjylland
Fase de grups partit 4 05/11/2015 Club Brugge Legia Warszawa
Fase de grups partit 4 05/11/2015 Borussia Dortmund Qäbälä
Fase de grups partit 4 05/11/2015 Krasnodar PAOK
Fase de grups partit 4 05/11/2015 Rosenborg Lazio
Fase de grups partit 4 05/11/2015 Groningen Slovan Liberec
Fase de grups partit 4 05/11/2015 Qarabağ Monaco
Fase de grups partit 4 05/11/2015 Os Belenenses Basel
Fase de grups partit 4 05/11/2015 Olympique de Marseille Braga
Fase de grups partit 4 05/11/2015 Saint-Étienne Dnipro
Fase de grups partit 4 05/11/2015 Beşiktaş Lokomotiv
Fase de grups partit 4 05/11/2015 Skënderbeu Sporting de Portugal
Fase de grups partit 4 05/11/2015 Tottenham Anderlecht
Fase de grups partit 4 05/11/2015 Sparta Praha Schalke 04
Fase de grups partit 4 05/11/2015 Asteras APOEL
Fase de grups partit 4 05/11/2015 Augsburg AZ Alkmaar
Fase de grups partit 4 05/11/2015 Lech Poznań Fiorentina
Fase de grups partit 4 05/11/2015 Athletic Club Partizan
Fase de grups partit 5 26/11/2015 Lazio Dnipro
Fase de grups partit 5 26/11/2015 Braga Slovan Liberec
Fase de grups partit 5 26/11/2015 Monaco Anderlecht
Fase de grups partit 5 26/11/2015 Os Belenenses Lech Poznań
Fase de grups partit 5 26/11/2015 Basel Fiorentina
Fase de grups partit 5 26/11/2015 Beşiktaş Skënderbeu
Fase de grups partit 5 26/11/2015 Lokomotiv Sporting de Portugal
Fase de grups partit 5 26/11/2015 Rosenborg Saint-Étienne
Fase de grups partit 5 26/11/2015 Sparta Praha Asteras
Fase de grups partit 5 26/11/2015 AZ Alkmaar Partizan
Fase de grups partit 5 26/11/2015 Augsburg Athletic Club
Fase de grups partit 5 26/11/2015 Schalke 04 APOEL
Fase de grups partit 5 26/11/2015 Olympique de Marseille Groningen
Fase de grups partit 5 26/11/2015 Villarreal Rapid Wien
Fase de grups partit 5 26/11/2015 Dinamo Minsk Viktoria Plzeň
Fase de grups partit 5 26/11/2015 Club Brugge Napoli
Fase de grups partit 5 26/11/2015 Legia Warszawa Midtjylland
Fase de grups partit 5 26/11/2015 PAOK Qäbälä
Fase de grups partit 5 26/11/2015 Krasnodar Borussia Dortmund
Fase de grups partit 5 26/11/2015 Liverpool Girondins de Bordeaux
Fase de grups partit 5 26/11/2015 Rubin Kazan Sion
Fase de grups partit 5 26/11/2015 Celtic Ajax
Fase de grups partit 5 26/11/2015 Molde Fenerbahçe
Fase de grups partit 5 26/11/2015 Qarabağ Tottenham
Fase de grups partit 6 10/12/2015 Dnipro Rosenborg
Fase de grups partit 6 10/12/2015 Saint-Étienne Lazio
Fase de grups partit 6 10/12/2015 Asteras Schalke 04
Fase de grups partit 6 10/12/2015 APOEL Sparta Praha
Fase de grups partit 6 10/12/2015 Partizan Augsburg
Fase de grups partit 6 10/12/2015 Athletic Club AZ Alkmaar
Fase de grups partit 6 10/12/2015 Tottenham Monaco
Fase de grups partit 6 10/12/2015 Skënderbeu Lokomotiv
Fase de grups partit 6 10/12/2015 Anderlecht Qarabağ
Fase de grups partit 6 10/12/2015 Lech Poznań Basel
Fase de grups partit 6 10/12/2015 Fiorentina Os Belenenses
Fase de grups partit 6 10/12/2015 Sporting de Portugal Beşiktaş
Fase de grups partit 6 10/12/2015 Fenerbahçe Celtic
Fase de grups partit 6 10/12/2015 Ajax Molde
Fase de grups partit 6 10/12/2015 Girondins de Bordeaux Rubin Kazan
Fase de grups partit 6 10/12/2015 Sion Liverpool
Fase de grups partit 6 10/12/2015 Qäbälä Krasnodar
Fase de grups partit 6 10/12/2015 Borussia Dortmund PAOK
Fase de grups partit 6 10/12/2015 Midtjylland Club Brugge
Fase de grups partit 6 10/12/2015 Napoli Legia Warszawa
Fase de grups partit 6 10/12/2015 Rapid Wien Dinamo Minsk
Fase de grups partit 6 10/12/2015 Viktoria Plzeň Villarreal
Fase de grups partit 6 10/12/2015 Slovan Liberec Olympique de Marseille
Fase de grups partit 6 10/12/2015 Groningen Braga
Setzens de final (anada) 16/02/2016 Fenerbahçe Lokomotiv
Setzens de final (anada) 18/02/2016 Sparta Praha Krasnodar
Setzens de final (anada) 18/02/2016 Valencia Rapid Wien
Setzens de final (anada) 18/02/2016 Augsburg Liverpool
Setzens de final (anada) 18/02/2016 Sporting de Portugal Bayer Leverkusen
Setzens de final (anada) 18/02/2016 Galatasaray Lazio
Setzens de final (anada) 18/02/2016 Villarreal Napoli
Setzens de final (anada) 18/02/2016 Sevilla Molde
Setzens de final (anada) 18/02/2016 Midtjylland Manchester United
Setzens de final (anada) 18/02/2016 Anderlecht Olympiacos
Setzens de final (anada) 18/02/2016 Borussia Dortmund Porto
Setzens de final (anada) 18/02/2016 Fiorentina Tottenham
Setzens de final (anada) 18/02/2016 Sion Braga
Setzens de final (anada) 18/02/2016 Shakhtar Schalke 04
Setzens de final (anada) 18/02/2016 Olympique de Marseille Athletic Club
Setzens de final (anada) 18/02/2016 Saint-Étienne Basel
Setzens de final (tornada) 24/02/2016 Braga Sion
Setzens de final (tornada) 25/02/2016 Molde Sevilla
Setzens de final (tornada) 25/02/2016 Liverpool Augsburg
Setzens de final (tornada) 25/02/2016 Schalke 04 Shakhtar
Setzens de final (tornada) 25/02/2016 Olympiacos Anderlecht
Setzens de final (tornada) 25/02/2016 Porto Borussia Dortmund
Setzens de final (tornada) 25/02/2016 Lokomotiv Fenerbahçe
Setzens de final (tornada) 25/02/2016 Rapid Wien Valencia
Setzens de final (tornada) 25/02/2016 Tottenham Fiorentina
Setzens de final (tornada) 25/02/2016 Krasnodar Sparta Praha
Setzens de final (tornada) 25/02/2016 Lazio Galatasaray
Setzens de final (tornada) 25/02/2016 Athletic Club Olympique de Marseille
Setzens de final (tornada) 25/02/2016 Bayer Leverkusen Sporting de Portugal
Setzens de final (tornada) 25/02/2016 Napoli Villarreal
Setzens de final (tornada) 25/02/2016 Basel Saint-Étienne
Setzens de final (tornada) 25/02/2016 Manchester United Midtjylland
Vuitens de final (anada) 10/03/2016 Basel Sevilla
Vuitens de final (anada) 10/03/2016 Borussia Dortmund Tottenham
Vuitens de final (anada) 10/03/2016 Athletic Club Valencia
Vuitens de final (anada) 10/03/2016 Liverpool Manchester United
Vuitens de final (anada) 10/03/2016 Shakhtar Anderlecht
Vuitens de final (anada) 10/03/2016 Villarreal Bayer Leverkusen
Vuitens de final (anada) 10/03/2016 Sparta Praha Lazio
Vuitens de final (anada) 10/03/2016 Fenerbahçe Braga
Vuitens de final (tornada) 17/03/2016 Bayer Leverkusen Villarreal
Vuitens de final (tornada) 17/03/2016 Lazio Sparta Praha
Vuitens de final (tornada) 17/03/2016 Sevilla Basel
Vuitens de final (tornada) 17/03/2016 Anderlecht Shakhtar
Vuitens de final (tornada) 17/03/2016 Manchester United Liverpool
Vuitens de final (tornada) 17/03/2016 Valencia Athletic Club
Vuitens de final (tornada) 17/03/2016 Tottenham Borussia Dortmund
Vuitens de final (tornada) 17/03/2016 Braga Fenerbahçe
Quarts de final (anada) 07/04/2016 Borussia Dortmund Liverpool
Quarts de final (anada) 07/04/2016 Athletic Club Sevilla
Quarts de final (anada) 07/04/2016 Villarreal Sparta Praha
Quarts de final (anada) 07/04/2016 Braga Shakhtar
Quarts de final (tornada) 14/04/2016 Sparta Praha Villarreal
Quarts de final (tornada) 14/04/2016 Shakhtar Braga
Quarts de final (tornada) 14/04/2016 Sevilla Athletic Club
Quarts de final (tornada) 14/04/2016 Liverpool Borussia Dortmund
Semifinal (anada) 28/04/2016 Shakhtar Sevilla
Semifinal (anada) 28/04/2016 Villarreal Liverpool
Semifinal (tornada) 05/05/2016 Liverpool Villarreal
Semifinal (tornada) 05/05/2016 Sevilla Shakhtar
Final 18/05/2016 Liverpool Sevilla

Top 10

  Nom Equip Pos Gols GolsPP
Aubameyang Borussia Dortmund
11 0.79
Aduriz Athletic Club
10 0.71
Róbert Mak PAOK
9 0.75
Bakambu Villarreal
9 0.69
Reus Borussia Dortmund
9 0.69
Gameiro Sevilla
8 0.89
Matej Jelić Žilina
7 0.88
Mkhitaryan Borussia Dortmund
7 0.47
Róbert Vittek Slovan Bratislava
7 1.40
Alexander Søderlund Rosenborg
6 0.43
  Nom Equip Pos Minuts
Herrerín Athletic Club
1470
Mignolet Liverpool
1350
Olexiy Gai Qäbälä
1246
Jonas Svensson Rosenborg
1246
Víctor Ruiz Villarreal
1241
Mkhitaryan Borussia Dortmund
1235
Clyne Liverpool
1216
Weigl Borussia Dortmund
1213
Bořek Dočkal Sparta Praha
1209
Sergei Zenjov Qäbälä
1197
  Nom Equip Pos Grogues
Nikita Korzun Dinamo Minsk
7
Martin Frýdek Sparta Praha
6
Steven Defour Anderlecht
5
Giorgos Tzavellas PAOK
5
Oleg Kuzmin Rubin Kazan
5
Artur Jędrzejczyk Krasnodar
5
Vitaliy Vernydub Qäbälä
5
Mike Jensen Rosenborg
5
Jakob Poulsen Midtjylland
4
Baže Ilijoski Rabotnički
4
  Nom Equip Pos Vermelles
Olexandr Kucher Shakhtar
2
Rafał Grzyb Jagiellonia
1
Jairo da Silva PAOK
1
Khazri Girondins de Bordeaux
1
Oleg Kuzmin Rubin Kazan
1
Aleksandar Subić Partizan
1
Karol Linetty Lech Poznań
1
Berić Saint-Étienne
1
Sall Saint-Étienne
1
Václav Procházka Viktoria Plzeň
1
Gols:
1229
Gols Per Partit:
2.59
Targetes Grogues:
2059
Targetes Grogues Per Partit:
4.33
Expulsions:
118
Expulsions Per Partit:
0.25
Victòries locals:
217
Victòries visitants:
141
Empats:
117
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Legia Varsovia: 6 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Dinamo Minsk: 5 Partits
Millor ratxa no perdent:
Sparta Praga: 12 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Qäbälä: 8 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Athletic Club 16 9 3 4
56%
18%
26%
28 17 30 0
Borussia Dortmund 16 11 2 3
68%
12%
20%
39 16 22 0
Liverpool 15 6 7 2
40%
46%
14%
19 13 25 0
Rosenborg 14 6 3 5
42%
21%
37%
19 16 25 0
Qäbälä 14 3 5 6
21%
35%
44%
11 18 35 1
Sparta Praha 14 7 5 2
50%
35%
15%
27 16 37 2
Villarreal 14 9 3 2
64%
21%
15%
23 13 23 1
Braga 12 6 2 4
50%
16%
34%
16 15 24 1
Fenerbahçe 12 6 4 2
50%
33%
17%
16 11 34 4
Krasnodar 12 6 3 3
50%
25%
25%
19 12 26 2
Legia Warszawa 12 7 1 4
58%
8%
34%
16 12 22 1
Dinamo Minsk 12 4 2 6
33%
16%
51%
12 15 31 1
PAOK 12 4 6 2
33%
50%
17%
18 7 22 3
Saint-Étienne 12 5 4 3
41%
33%
26%
20 14 25 4
Os Belenenses 10 3 4 3
30%
40%
30%
5 9 27 0
Basel 10 5 2 3
50%
20%
30%
14 12 22 1
Tottenham 10 5 2 3
50%
20%
30%
17 12 15 0
Girondins de Bordeaux 10 3 4 3
30%
40%
30%
11 9 27 3
Lazio 10 5 4 1
50%
40%
10%
18 12 19 2
AZ Alkmaar 10 4 1 5
40%
10%
50%
16 17 19 1
Slovan Liberec 10 6 1 3
60%
10%
30%
13 9 32 0
Rubin Kazan 10 3 5 2
30%
50%
20%
12 10 20 2
Molde 10 5 2 3
50%
20%
30%
14 13 18 2
Midtjylland 10 4 2 4
40%
20%
40%
11 19 19 1
Anderlecht 10 5 1 4
50%
10%
40%
12 11 26 1
Sevilla 9 5 2 2
55%
22%
23%
17 8 22 1
Ajax 8 2 5 1
25%
62%
13%
7 6 18 2
Žilina 8 6 0 2
75%
25%
19 10 14 1
Shakhtar 8 5 2 1
62%
25%
13%
16 7 19 2
Lech Poznań 8 3 2 3
37%
25%
38%
6 6 13 1
Odd 8 4 1 3
50%
12%
38%
15 14 12 0
Brøndby 8 3 4 1
37%
50%
13%
15 8 20 1
Hajduk Split 8 4 1 3
50%
12%
38%
17 9 11 1
Rabotnički 8 3 2 3
37%
25%
38%
7 5 20 2
Viktoria Plzeň 8 3 1 4
37%
12%
51%
13 10 16 1
Augsburg 8 3 1 4
37%
12%
51%
12 12 20 0
Qarabağ 8 3 1 4
37%
12%
51%
8 8 15 0
Sion 8 2 4 2
25%
50%
25%
8 9 18 1
Lokomotiv 8 3 3 2
37%
37%
26%
13 10 17 1
Sporting de Portugal 8 3 1 4
37%
12%
51%
15 15 17 2
Napoli 8 6 1 1
75%
12%
13%
23 5 12 0
Rapid Wien 8 5 0 3
62%
38%
10 16 12 0
Olympique de Marseille 8 4 1 3
50%
12%
38%
13 9 22 0
Vojvodina 8 3 2 3
37%
25%
38%
11 9 14 0
Fiorentina 8 3 2 3
37%
25%
38%
12 10 10 3
Schalke 04 8 4 3 1
50%
37%
13%
15 6 10 0
Kairat 8 5 1 2
62%
12%
26%
13 7 17 0
Astra 6 3 2 1
50%
33%
17%
8 7 16 0
Debrecen 6 2 1 3
33%
16%
51%
17 12 14 1
Celtic 6 0 3 3
50%
50%
8 12 15 2
AIK 6 3 1 2
50%
16%
34%
11 6 11 1
Inter Baku 6 1 4 1
16%
66%
18%
5 6 8 0
Thun 6 1 4 1
16%
66%
18%
9 10 15 0
Strømsgodset 6 3 0 3
50%
50%
6 7 14 0
Elfsborg 6 3 2 1
50%
33%
17%
10 5 10 0
Kukësi 6 2 1 3
33%
16%
51%
6 7 11 0
Slovan Bratislava 6 4 1 1
66%
16%
18%
18 6 7 1
Željezničar 6 4 0 2
66%
34%
7 3 9 0
Groningen 6 0 2 4
33%
67%
2 8 8 1
Club Brugge 6 1 2 3
16%
33%
51%
4 11 7 0
Skënderbeu 6 1 0 5
16%
84%
4 13 10 1
Aberdeen 6 1 4 1
16%
66%
18%
8 6 5 0
Monaco 6 1 3 2
16%
50%
34%
5 9 14 0
Dnipro 6 2 1 3
33%
16%
51%
6 8 16 0
Asteras 6 1 1 4
16%
16%
68%
4 12 10 0
Vaduz 6 4 2 0
66%
33%
1%
17 4 10 0
Spartak Trnava 6 2 3 1
33%
50%
17%
7 5 21 2
Omonia 6 2 3 1
33%
50%
17%
5 3 15 1
APOEL 6 1 0 5
16%
84%
3 12 15 1
Beşiktaş 6 2 3 1
33%
50%
17%
7 6 9 0
Partizan 6 3 0 3
50%
50%
10 14 19 2
West Ham 6 3 1 2
50%
16%
34%
8 5 14 3
Apollon Limassol 6 3 2 1
50%
33%
17%
9 2 12 0
Bayer Leverkusen 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 3 11 1
Wolfsberg 4 2 0 2
50%
50%
3 6 7 0
Koper 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 8 8 0
Manchester United 4 1 1 2
25%
25%
50%
7 6 10 0
Valencia 4 3 0 1
75%
25%
12 2 8 0
Southampton 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 2 8 0
Göteborg 4 1 2 1
25%
50%
25%
3 2 4 0
København 4 3 0 1
75%
25%
8 4 4 1
Charleroi 4 2 0 2
50%
50%
9 7 8 0
Jablonec 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 4 9 1
Atromitos 4 2 0 2
50%
50%
4 5 7 0
Zorya 4 2 0 2
50%
50%
7 4 13 0
Altach 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 3 12 0
Standard Liège 4 3 0 1
75%
25%
6 4 10 0
Trabzonspor 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 3 11 0
Randers 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 1 5 3
Hafnarfjarðar 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 4 13 2
Jelgava 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 5 10 0
Spartaks Jūrmala 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 5 7 0
Newtown 4 2 0 2
50%
50%
5 7 14 1
Beitar Jerusalem 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 10 14 2
Ferencváros 4 1 1 2
25%
25%
50%
5 5 5 0
Śląsk Wrocław 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 3 8 0
Botoşani 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 6 10 1
Shirak 4 1 0 3
25%
75%
3 6 13 3
Jagiellonia 4 2 1 1
50%
25%
25%
9 1 7 1
Podgorica 4 1 2 1
25%
50%
25%
6 7 12 1
Beroe 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 2 3 0
Differdange 4 1 0 3
25%
75%
5 6 8 0
Čukarički 4 2 1 1
50%
25%
25%
2 2 9 0
KR 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 6 12 1
Skonto 4 2 1 1
50%
25%
25%
8 12 13 1
Trakai 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 5 11 0
Birkirkara 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 2 8 2
Shakhtyor Soligorsk 4 2 0 2
50%
50%
5 4 9 0
Shamrock Rovers 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 4 3 0
Nõmme Kalju 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 5 12 0
Lokomotiva Zagreb 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 10 7 0
Dacia Chișinău 4 2 0 2
50%
50%
8 7 14 1
UCD 4 1 0 3
25%
75%
3 8 9 1
Alashkert 4 2 0 2
50%
50%
4 6 10 1
Linfield 4 1 0 3
25%
75%
7 9 13 0
Red Bull Salzburg 2 1 0 1
50%
50%
2 2 5 0
NSÍ 2 1 0 1
50%
50%
4 5 2 0
Panathinaikos 2 0 2 0
100%
2 2 6 0
Helsinki 2 0 1 1
50%
50%
1 5 6 0
Lusitans 2 0 0 2
100%
0 4 7 0
Glenavon 2 0 0 2
100%
1 5 6 0
Glentoran 2 0 0 2
100%
1 7 5 0
Steaua București 2 1 0 1
50%
50%
1 3 5 0
Videoton 2 0 0 2
100%
0 4 6 0
Cork City 2 0 1 1
50%
50%
2 3 7 0
Sant Julià 2 0 0 2
100%
0 4 6 0
Dudelange 2 1 0 1
50%
50%
2 2 5 0
Olympiacos 2 0 0 2
100%
1 3 8 0
Niederkorn 2 0 1 1
50%
50%
0 3 5 0
Galatasaray 2 0 1 1
50%
50%
2 4 1 0
Balzan 2 0 0 2
100%
0 3 8 0
MTK Budapest 2 0 1 1
50%
50%
1 3 5 0
VPS 2 0 1 1
50%
50%
2 6 0 0
Laçi 2 0 2 0
100%
1 1 4 0
Crvena Zvezda 2 0 0 2
100%
1 4 3 1
St. Johnstone 2 1 0 1
50%
50%
2 2 4 0
Zrinjski 2 1 0 1
50%
50%
2 3 5 0
Ordabasy 2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 1
Valletta 2 0 0 2
100%
2 4 6 2
La Fiorita 2 0 0 2
100%
1 10 0 0
Budućnost 2 0 1 1
50%
50%
1 3 4 1
Litex Lovech 2 0 2 0
100%
3 3 4 0
Ulisses 2 0 1 1
50%
50%
1 3 7 1
Kruoja 2 0 0 2
100%
0 9 6 0
Shkëndija 2 0 2 0
100%
1 1 6 0
Olimpic Sarajevo 2 0 2 0
100%
1 1 7 0
Neftçi 2 0 2 0
100%
3 3 5 2
Sillamäe 2 0 1 1
50%
50%
3 7 4 0
Go Ahead Eagles 2 0 1 1
50%
50%
2 5 4 0
Inverness 2 0 1 1
50%
50%
0 1 5 0
Sutjeska 2 1 0 1
50%
50%
2 3 5 0
Hapoel Be'er Sheva 2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 1
Rijeka 2 0 1 1
50%
50%
2 5 3 0
Mladá Boleslav 2 1 0 1
50%
50%
2 2 8 0
Atlantas 2 0 0 2
100%
1 5 4 0
Cherno More 2 0 1 1
50%
50%
1 5 5 1
Lahti 2 0 1 1
50%
50%
2 7 1 0
Víkingur Gøta 2 0 1 1
50%
50%
0 2 6 0
Víkingur Reykjavík 2 0 1 1
50%
50%
2 3 6 0
Torpedo Zhodino 2 0 1 1
50%
50%
0 2 5 0
St Patrick's 2 0 0 2
100%
1 4 6 0
Porto 2 0 0 2
100%
0 3 7 0
Seinäjoki 2 0 0 2
100%
0 2 6 0
Dinamo Batumi 2 1 0 1
50%
50%
1 2 7 1
Flora 2 1 0 1
50%
50%
1 2 4 0
Aktobe 2 0 1 1
50%
50%
0 1 4 1
Juvenes-Dogana 2 0 0 2
100%
0 11 4 0
Young Boys 2 0 0 2
100%
0 4 4 1
Bala 2 1 0 1
50%
50%
3 4 4 1
HB 2 0 0 2
100%
1 7 7 2
Milsami Orhei 2 0 1 1
50%
50%
1 2 8 0
Sampdoria 2 1 0 1
50%
50%
2 4 6 0
Dinamo Tbilisi 2 1 0 1
50%
50%
2 3 2 2
Saxan 2 0 0 2
100%
0 4 7 0
AEK Larnaca 2 0 0 2
100%
0 4 6 1
Domžale 2 0 1 1
50%
50%
0 1 9 2
Celje 2 0 0 2
100%
1 4 4 0
Vitesse 2 0 0 2
100%
0 5 3 0
Broughton 2 0 1 1
50%
50%
3 5 4 0
Târgu Mureş 2 1 0 1
50%
50%
2 4 8 0
Zurich 2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
İstanbul Başakşehir 2 0 0 2
100%
1 4 2 1
Vorskla 2 1 0 1
50%
50%
3 3 11 1
Kiryat Shmona 2 0 0 2
100%
1 5 7 0
Europa FC 2 0 0 2
100%
0 9 3 0
Vitória de Guimarães 2 0 0 2
100%
2 6 6 1
Tskhinvali 2 0 1 1
50%
50%
2 4 6 1
Partizani 2 0 0 2
100%
1 4 3 0
Sturm Graz 2 0 1 1
50%
50%
3 4 3 1
Sheriff Tiraspol 2 0 1 1
50%
50%
0 3 4 0
Renova 2 0 0 2
100%
1 5 3 0
Notificar error