Temporada 2014-15 Europa League

Partits
TipusDataLocalResultat Visitant
Classificació Fase 1 (Anada)01/07/2014Jeunesse d'Esch0 - 2Dundalk
Classificació Fase 1 (Anada)01/07/2014Sliema1 - 1Ferencváros
Classificació Fase 1 (Anada)01/07/2014Shkëndija2 - 1Zimbru
Classificació Fase 1 (Anada)03/07/2014Folgore1 - 2Budućnost
Classificació Fase 1 (Anada)03/07/2014Broughton1 - 1Haugesund
Classificació Fase 1 (Anada)03/07/2014Víkingur Gøta2 - 1Daugava Daugavpils
Classificació Fase 1 (Anada)03/07/2014B361 - 2Linfield
Classificació Fase 1 (Anada)03/07/2014Rudar Velenje1 - 1Laçi
Classificació Fase 1 (Anada)03/07/2014Hibernians2 - 4Spartak Trnava
Classificació Fase 1 (Anada)03/07/2014Čukarički4 - 0Sant Julià
Classificació Fase 1 (Anada)03/07/2014RNK Split2 - 0Mika
Classificació Fase 1 (Anada)03/07/2014Hafnarfjordur3 - 0Glenavon
Classificació Fase 1 (Anada)03/07/2014Fram0 - 1Nõmme Kalju
Classificació Fase 1 (Anada)03/07/2014Göteborg0 - 0Fola
Classificació Fase 1 (Anada)03/07/2014Diósgyőr2 - 1Birkirkara
Classificació Fase 1 (Anada)03/07/2014Derry City4 - 0Aberystwyth
Classificació Fase 1 (Anada)03/07/2014Aberdeen5 - 0Daugava Rīga
Classificació Fase 1 (Anada)03/07/2014Crusaders3 - 1Ekranas
Classificació Fase 1 (Anada)03/07/2014Stjarnan4 - 0Bangor
Classificació Fase 1 (Anada)03/07/2014Differdange1 - 0Atlantas
Classificació Fase 1 (Anada)03/07/2014Sioni2 - 3Flamurtari
Classificació Fase 1 (Anada)03/07/2014Rosenborg4 - 0Jelgava
Classificació Fase 1 (Anada)03/07/2014Shirak1 - 2Shakhter
Classificació Fase 1 (Anada)03/07/2014Banga0 - 0Sligo
Classificació Fase 1 (Anada)03/07/2014Santos Tartu0 - 7Tromsø
Classificació Fase 1 (Anada)03/07/2014Qäbälä0 - 2Široki Brijeg
Classificació Fase 1 (Anada)03/07/2014Veris0 - 0Litex
Classificació Fase 1 (Anada)03/07/2014Pyunik1 - 4Astana
Classificació Fase 1 (Anada)03/07/2014Kairat1 - 0Kukësi
Classificació Fase 1 (Anada)03/07/2014Čelik Nikšić0 - 5Koper
Classificació Fase 1 (Anada)03/07/2014Tiraspol2 - 3Inter Baku
Classificació Fase 1 (Anada)03/07/2014Turnovo0 - 1Chikhura Sachkhere
Classificació Fase 1 (Anada)03/07/2014UE Santa Coloma0 - 3Metalurg Skopje
Classificació Fase 1 (Anada)03/07/2014VPS2 - 1Brommapojkarna
Classificació Fase 1 (Anada)03/07/2014Botev Plovdiv4 - 0Libertas
Classificació Fase 1 (Anada)03/07/2014Vaduz3 - 0Europa FC
Classificació Fase 1 (Anada)03/07/2014Sillamäe2 - 1Honka
Classificació Fase 1 (Anada)03/07/2014Željezničar0 - 0Lovćen
Classificació Fase 1 (Anada)03/07/2014MYPA1 - 0ÍF
Classificació Fase 1 (Tornada)08/07/2014Linfield1 - 1B36
Classificació Fase 1 (Tornada)10/07/2014Shakhter4 - 0Shirak
Classificació Fase 1 (Tornada)10/07/2014Sligo4 - 0Banga
Classificació Fase 1 (Tornada)10/07/2014Kukësi0 - 0Kairat
Classificació Fase 1 (Tornada)10/07/2014Birkirkara1 - 4Diósgyőr
Classificació Fase 1 (Tornada)10/07/2014Spartak Trnava5 - 0Hibernians
Classificació Fase 1 (Tornada)10/07/2014Bangor0 - 4Stjarnan
Classificació Fase 1 (Tornada)10/07/2014Aberystwyth0 - 5Derry City
Classificació Fase 1 (Tornada)10/07/2014ÍF0 - 0MYPA
Classificació Fase 1 (Tornada)10/07/2014Ferencváros2 - 1Sliema
Classificació Fase 1 (Tornada)10/07/2014Europa FC0 - 1Vaduz
Classificació Fase 1 (Tornada)10/07/2014Koper4 - 0Čelik Nikšić
Classificació Fase 1 (Tornada)10/07/2014Široki Brijeg3 - 0Qäbälä
Classificació Fase 1 (Tornada)10/07/2014Metalurg Skopje2 - 0UE Santa Coloma
Classificació Fase 1 (Tornada)10/07/2014Glenavon2 - 3Hafnarfjordur
Classificació Fase 1 (Tornada)10/07/2014Dundalk3 - 1Jeunesse d'Esch
Classificació Fase 1 (Tornada)10/07/2014Zimbru2 - 0Shkëndija
Classificació Fase 1 (Tornada)10/07/2014Flamurtari1 - 2Sioni
Classificació Fase 1 (Tornada)10/07/2014Fola0 - 2Göteborg
Classificació Fase 1 (Tornada)10/07/2014Chikhura Sachkhere3 - 1Turnovo
Classificació Fase 1 (Tornada)10/07/2014Mika1 - 1RNK Split
Classificació Fase 1 (Tornada)10/07/2014Laçi1 - 1Rudar Velenje
Classificació Fase 1 (Tornada)10/07/2014Daugava Daugavpils1 - 1Víkingur Gøta
Classificació Fase 1 (Tornada)10/07/2014Honka3 - 2Sillamäe
Classificació Fase 1 (Tornada)10/07/2014Ekranas1 - 2Crusaders
Classificació Fase 1 (Tornada)10/07/2014Lovćen0 - 1Željezničar
Classificació Fase 1 (Tornada)10/07/2014Budućnost3 - 0Folgore
Classificació Fase 1 (Tornada)10/07/2014Inter Baku3 - 1Tiraspol
Classificació Fase 1 (Tornada)10/07/2014Brommapojkarna2 - 0VPS
Classificació Fase 1 (Tornada)10/07/2014Sant Julià0 - 0Čukarički
Classificació Fase 1 (Tornada)10/07/2014Atlantas3 - 1Differdange
Classificació Fase 1 (Tornada)10/07/2014Nõmme Kalju2 - 2Fram
Classificació Fase 1 (Tornada)10/07/2014Jelgava0 - 2Rosenborg
Classificació Fase 1 (Tornada)10/07/2014Haugesund2 - 1Broughton
Classificació Fase 1 (Tornada)10/07/2014Daugava Rīga0 - 3Aberdeen
Classificació Fase 1 (Tornada)10/07/2014Tromsø6 - 1Santos Tartu
Classificació Fase 1 (Tornada)10/07/2014Astana2 - 0Pyunik
Classificació Fase 1 (Tornada)10/07/2014Libertas0 - 2Botev Plovdiv
Classificació Fase 1 (Tornada)11/07/2014Litex3 - 0Veris
Classificació Fase 2 (Anada)17/07/2014Atlantas0 - 0Shakhter
Classificació Fase 2 (Anada)17/07/2014Kairat1 - 1Esbjerg
Classificació Fase 2 (Anada)17/07/2014Laçi0 - 3Zorya
Classificació Fase 2 (Anada)17/07/2014Košice0 - 1Slovan Liberec
Classificació Fase 2 (Anada)17/07/2014Neftçi1 - 2Koper
Classificació Fase 2 (Anada)17/07/2014Dinamo Minsk3 - 0MYPA
Classificació Fase 2 (Anada)17/07/2014Budućnost0 - 2Omonia
Classificació Fase 2 (Anada)17/07/2014Trenčín4 - 0Vojvodina
Classificació Fase 2 (Anada)17/07/2014RoPS1 - 1Asteras
Classificació Fase 2 (Anada)17/07/2014Ruch Chorzów3 - 2Vaduz
Classificació Fase 2 (Anada)17/07/2014Astana3 - 0Hapoel Tel Aviv
Classificació Fase 2 (Anada)17/07/2014Linfield1 - 0AIK
Classificació Fase 2 (Anada)17/07/2014Zestafoni0 - 0Spartak Trnava
Classificació Fase 2 (Anada)17/07/2014Molde4 - 1Gorica
Classificació Fase 2 (Anada)17/07/2014Čukarički0 - 4Grödig
Classificació Fase 2 (Anada)17/07/2014Sarajevo0 - 1Haugesund
Classificació Fase 2 (Anada)17/07/2014Aberdeen0 - 0Groningen
Classificació Fase 2 (Anada)17/07/2014Motherwell2 - 2Stjarnan
Classificació Fase 2 (Anada)17/07/2014Dundalk0 - 2Hajduk Split
Classificació Fase 2 (Anada)17/07/2014Derry City0 - 1Shakhtyor
Classificació Fase 2 (Anada)17/07/2014Rijeka1 - 0Ferencváros
Classificació Fase 2 (Anada)17/07/2014Sillamäe0 - 4Krasnodar
Classificació Fase 2 (Anada)17/07/2014Bursaspor0 - 0Chikhura Sachkhere
Classificació Fase 2 (Anada)17/07/2014RNK Split2 - 1Hapoel Be'er Sheva
Classificació Fase 2 (Anada)17/07/2014Metalurg Skopje0 - 0Željezničar
Classificació Fase 2 (Anada)17/07/2014Víkingur Gøta0 - 0Tromsø
Classificació Fase 2 (Anada)17/07/2014Elfsborg0 - 1Inter Baku
Classificació Fase 2 (Anada)17/07/2014Győr0 - 3Göteborg
Classificació Fase 2 (Anada)17/07/2014Zulte Waregem2 - 1Zawisza
Classificació Fase 2 (Anada)17/07/2014Litex0 - 2Diósgyőr
Classificació Fase 2 (Anada)17/07/2014Cluj0 - 0Jagodina
Classificació Fase 2 (Anada)17/07/2014CSKA Sofia1 - 1Zimbru
Classificació Fase 2 (Anada)17/07/2014Luzern1 - 1St. Johnstone
Classificació Fase 2 (Anada)17/07/2014Rosenborg1 - 2Sligo
Classificació Fase 2 (Anada)17/07/2014Mladá Boleslav2 - 1Široki Brijeg
Classificació Fase 2 (Anada)17/07/2014Brommapojkarna4 - 0Crusaders
Classificació Fase 2 (Anada)17/07/2014Neman1 - 1Hafnarfjordur
Classificació Fase 2 (Anada)17/07/2014Petrolul2 - 0Flamurtari
Classificació Fase 2 (Anada)17/07/2014Nõmme Kalju1 - 0Lech Poznań
Classificació Fase 2 (Anada)17/07/2014Botev Plovdiv2 - 1St Pölten
Classificació Fase 2 (Tornada)22/07/2014Željezničar2 - 2Metalurg Skopje
Classificació Fase 2 (Tornada)24/07/2014Tromsø1 - 2Víkingur Gøta
Classificació Fase 2 (Tornada)24/07/2014Groningen1 - 2Aberdeen
Classificació Fase 2 (Tornada)24/07/2014AIK2 - 0Linfield
Classificació Fase 2 (Tornada)24/07/2014Chikhura Sachkhere0 - 0Bursaspor
Classificació Fase 2 (Tornada)24/07/2014Lech Poznań3 - 0Nõmme Kalju
Classificació Fase 2 (Tornada)24/07/2014Grödig1 - 2Čukarički
Classificació Fase 2 (Tornada)24/07/2014Flamurtari1 - 3Petrolul
Classificació Fase 2 (Tornada)24/07/2014Göteborg0 - 1Győr
Classificació Fase 2 (Tornada)24/07/2014Slovan Liberec3 - 0Košice
Classificació Fase 2 (Tornada)24/07/2014Vaduz0 - 0Ruch Chorzów
Classificació Fase 2 (Tornada)24/07/2014Shakhtyor5 - 1Derry City
Classificació Fase 2 (Tornada)24/07/2014Zimbru0 - 0CSKA Sofia
Classificació Fase 2 (Tornada)24/07/2014Esbjerg1 - 0Kairat
Classificació Fase 2 (Tornada)24/07/2014Inter Baku0 - 1Elfsborg
Classificació Fase 2 (Tornada)24/07/2014Hapoel Tel Aviv1 - 0Astana
Classificació Fase 2 (Tornada)24/07/2014Spartak Trnava3 - 0Zestafoni
Classificació Fase 2 (Tornada)24/07/2014Ferencváros1 - 2Rijeka
Classificació Fase 2 (Tornada)24/07/2014Zorya2 - 1Laçi
Classificació Fase 2 (Tornada)24/07/2014Sligo1 - 3Rosenborg
Classificació Fase 2 (Tornada)24/07/2014Stjarnan3 - 2Motherwell
Classificació Fase 2 (Tornada)24/07/2014Hafnarfjordur2 - 0Neman
Classificació Fase 2 (Tornada)24/07/2014St Pölten2 - 0Botev Plovdiv
Classificació Fase 2 (Tornada)24/07/2014St. Johnstone1 - 1Luzern
Classificació Fase 2 (Tornada)24/07/2014Crusaders1 - 1Brommapojkarna
Classificació Fase 2 (Tornada)24/07/2014Gorica1 - 1Molde
Classificació Fase 2 (Tornada)24/07/2014Jagodina0 - 1Cluj
Classificació Fase 2 (Tornada)24/07/2014Koper0 - 2Neftçi
Classificació Fase 2 (Tornada)24/07/2014Omonia0 - 0Budućnost
Classificació Fase 2 (Tornada)24/07/2014Diósgyőr1 - 2Litex
Classificació Fase 2 (Tornada)24/07/2014Široki Brijeg0 - 4Mladá Boleslav
Classificació Fase 2 (Tornada)24/07/2014Hajduk Split1 - 2Dundalk
Classificació Fase 2 (Tornada)24/07/2014Vojvodina3 - 0Trenčín
Classificació Fase 2 (Tornada)24/07/2014Asteras4 - 2RoPS
Classificació Fase 2 (Tornada)24/07/2014Zawisza1 - 3Zulte Waregem
Classificació Fase 2 (Tornada)24/07/2014Krasnodar5 - 0Sillamäe
Classificació Fase 2 (Tornada)24/07/2014Haugesund1 - 3Sarajevo
Classificació Fase 2 (Tornada)24/07/2014Hapoel Be'er Sheva0 - 0RNK Split
Classificació Fase 2 (Tornada)24/07/2014Shakhter3 - 0Atlantas
Classificació Fase 2 (Tornada)24/07/2014MYPA0 - 0Dinamo Minsk
Classificació Fase 3 (Anada)31/07/2014Shakhter4 - 2Hajduk Split
Classificació Fase 3 (Anada)31/07/2014Elfsborg4 - 1Hafnarfjordur
Classificació Fase 3 (Anada)31/07/2014Omonia3 - 0Metalurg Skopje
Classificació Fase 3 (Anada)31/07/2014Astra3 - 0Slovan Liberec
Classificació Fase 3 (Anada)31/07/2014Ruch Chorzów0 - 0Esbjerg
Classificació Fase 3 (Anada)31/07/2014Dynamo Moscú1 - 1Kiryat Shmona
Classificació Fase 3 (Anada)31/07/2014Mladá Boleslav1 - 4Olympique Lyonnais
Classificació Fase 3 (Anada)31/07/2014Trenčín0 - 0Hull City
Classificació Fase 3 (Anada)31/07/2014Brommapojkarna0 - 3Torino
Classificació Fase 3 (Anada)31/07/2014PSV1 - 0St Pölten
Classificació Fase 3 (Anada)31/07/2014Astana1 - 1AIK
Classificació Fase 3 (Anada)31/07/2014Karabükspor0 - 0Rosenborg
Classificació Fase 3 (Anada)31/07/2014Göteborg0 - 1Rio Ave
Classificació Fase 3 (Anada)31/07/2014Dinamo Minsk1 - 0Cluj
Classificació Fase 3 (Anada)31/07/2014Zorya1 - 1Molde
Classificació Fase 3 (Anada)31/07/2014Neftçi0 - 0Chikhura Sachkhere
Classificació Fase 3 (Anada)31/07/2014Víkingur Gøta1 - 5Rijeka
Classificació Fase 3 (Anada)31/07/2014RNK Split2 - 0Chernomorets Odessa
Classificació Fase 3 (Anada)31/07/2014Zulte Waregem2 - 5Shakhtyor
Classificació Fase 3 (Anada)31/07/2014Club Brugge3 - 0Brøndby
Classificació Fase 3 (Anada)31/07/2014Mainz 051 - 0Asteras
Classificació Fase 3 (Anada)31/07/2014Diósgyőr1 - 5Krasnodar
Classificació Fase 3 (Anada)31/07/2014Stjarnan1 - 0Lech Poznań
Classificació Fase 3 (Anada)31/07/2014Petrolul1 - 1Plzeň
Classificació Fase 3 (Anada)31/07/2014Sarajevo1 - 2Atromitos
Classificació Fase 3 (Anada)31/07/2014Real Sociedad2 - 0Aberdeen
Classificació Fase 3 (Anada)31/07/2014St. Johnstone1 - 2Spartak Trnava
Classificació Fase 3 (Anada)31/07/2014Grödig1 - 2Zimbru
Classificació Fase 3 (Anada)31/07/2014Young Boys1 - 0Ermis
Classificació Fase 3 (Tornada)07/08/2014Torino4 - 0Brommapojkarna
Classificació Fase 3 (Tornada)07/08/2014Spartak Trnava1 - 1St. Johnstone
Classificació Fase 3 (Tornada)07/08/2014Atromitos1 - 3Sarajevo
Classificació Fase 3 (Tornada)07/08/2014Brøndby0 - 2Club Brugge
Classificació Fase 3 (Tornada)07/08/2014Plzeň1 - 4Petrolul
Classificació Fase 3 (Tornada)07/08/2014Asteras3 - 1Mainz 05
Classificació Fase 3 (Tornada)07/08/2014Rio Ave0 - 0Göteborg
Classificació Fase 3 (Tornada)07/08/2014Olympique Lyonnais2 - 1Mladá Boleslav
Classificació Fase 3 (Tornada)07/08/2014Hull City2 - 1Trenčín
Classificació Fase 3 (Tornada)07/08/2014Hafnarfjordur2 - 1Elfsborg
Classificació Fase 3 (Tornada)07/08/2014Metalurg Skopje0 - 1Omonia
Classificació Fase 3 (Tornada)07/08/2014Cluj0 - 2Dinamo Minsk
Classificació Fase 3 (Tornada)07/08/2014Hajduk Split3 - 0Shakhter
Classificació Fase 3 (Tornada)07/08/2014Shakhtyor2 - 2Zulte Waregem
Classificació Fase 3 (Tornada)07/08/2014Chikhura Sachkhere2 - 3Neftçi
Classificació Fase 3 (Tornada)07/08/2014Rosenborg1 - 1Karabükspor
Classificació Fase 3 (Tornada)07/08/2014Lech Poznań0 - 0Stjarnan
Classificació Fase 3 (Tornada)07/08/2014St Pölten2 - 3PSV
Classificació Fase 3 (Tornada)07/08/2014Rijeka4 - 0Víkingur Gøta
Classificació Fase 3 (Tornada)07/08/2014AIK0 - 3Astana
Classificació Fase 3 (Tornada)07/08/2014Kiryat Shmona1 - 2Dynamo Moscú
Classificació Fase 3 (Tornada)07/08/2014Esbjerg2 - 2Ruch Chorzów
Classificació Fase 3 (Tornada)07/08/2014Slovan Liberec2 - 3Astra
Classificació Fase 3 (Tornada)07/08/2014Molde1 - 2Zorya
Classificació Fase 3 (Tornada)07/08/2014Chernomorets Odessa0 - 0RNK Split
Classificació Fase 3 (Tornada)07/08/2014Krasnodar3 - 0Diósgyőr
Classificació Fase 3 (Tornada)07/08/2014Ermis0 - 2Young Boys
Classificació Fase 3 (Tornada)07/08/2014Zimbru0 - 1Grödig
Classificació Fase 3 (Tornada)07/08/2014Aberdeen2 - 3Real Sociedad
Classificació PlayOff (Anada)20/08/2014Dnipro2 - 1Hajduk Split
Classificació PlayOff (Anada)20/08/2014Stjarnan0 - 3Inter
Classificació PlayOff (Anada)21/08/2014Asteras2 - 0Maccabi Tel Aviv
Classificació PlayOff (Anada)21/08/2014Spartak Trnava1 - 3Zurich
Classificació PlayOff (Anada)21/08/2014Aktobe0 - 1Legia Warszawa
Classificació PlayOff (Anada)21/08/2014Rijeka1 - 0Sheriff
Classificació PlayOff (Anada)21/08/2014Sarajevo2 - 3Borussia Mönchengladbach
Classificació PlayOff (Anada)21/08/2014Lokeren1 - 0Hull City
Classificació PlayOff (Anada)21/08/2014Olympique Lyonnais1 - 2Astra
Classificació PlayOff (Anada)21/08/2014RNK Split0 - 0Torino
Classificació PlayOff (Anada)21/08/2014Real Sociedad1 - 0Krasnodar
Classificació PlayOff (Anada)21/08/2014Partizan3 - 2Neftçi
Classificació PlayOff (Anada)21/08/2014Grasshopper1 - 2Club Brugge
Classificació PlayOff (Anada)21/08/2014Dynamo Moscú2 - 2Omonia
Classificació PlayOff (Anada)21/08/2014Ruch Chorzów0 - 0Metalist
Classificació PlayOff (Anada)21/08/2014Qarabağ0 - 0Twente
Classificació PlayOff (Anada)21/08/2014Helsinki2 - 1Rapid Wien
Classificació PlayOff (Anada)21/08/2014AEL1 - 2Tottenham
Classificació PlayOff (Anada)21/08/2014PSV1 - 0Shakhtyor
Classificació PlayOff (Anada)21/08/2014Elfsborg2 - 1Rio Ave
Classificació PlayOff (Anada)21/08/2014Dinamo Minsk2 - 0Nacional
Classificació PlayOff (Anada)21/08/2014Petrolul1 - 3Dinamo Zagreb
Classificació PlayOff (Anada)21/08/2014Apollon1 - 1Lokomotiv
Classificació PlayOff (Anada)21/08/2014Astana0 - 3Villarreal
Classificació PlayOff (Anada)21/08/2014Zorya1 - 1Feyenoord
Classificació PlayOff (Anada)21/08/2014Panathinaikos4 - 1Midtjylland
Classificació PlayOff (Anada)21/08/2014Zwolle1 - 1Sparta Praha
Classificació PlayOff (Anada)21/08/2014Trabzonspor2 - 0Rostov
Classificació PlayOff (Anada)21/08/2014Zimbru1 - 0PAOK
Classificació PlayOff (Anada)21/08/2014Young Boys3 - 1Debrecen
Classificació PlayOff (Anada)21/08/2014Karabükspor1 - 0Saint-Étienne
Classificació PlayOff (Tornada)28/08/2014Nacional2 - 3Dinamo Minsk
Classificació PlayOff (Tornada)28/08/2014Zurich1 - 1Spartak Trnava
Classificació PlayOff (Tornada)28/08/2014Villarreal4 - 0Astana
Classificació PlayOff (Tornada)28/08/2014Tottenham3 - 0AEL
Classificació PlayOff (Tornada)28/08/2014Astra0 - 1Olympique Lyonnais
Classificació PlayOff (Tornada)28/08/2014Borussia Mönchengladbach7 - 0Sarajevo
Classificació PlayOff (Tornada)28/08/2014Inter6 - 0Stjarnan
Classificació PlayOff (Tornada)28/08/2014Debrecen0 - 0Young Boys
Classificació PlayOff (Tornada)28/08/2014Hull City2 - 1Lokeren
Classificació PlayOff (Tornada)28/08/2014Sparta Praha3 - 1Zwolle
Classificació PlayOff (Tornada)28/08/2014Midtjylland1 - 2Panathinaikos
Classificació PlayOff (Tornada)28/08/2014Torino1 - 0RNK Split
Classificació PlayOff (Tornada)28/08/2014Rapid Wien3 - 3Helsinki
Classificació PlayOff (Tornada)28/08/2014Saint-Étienne1 - 0Karabükspor
Classificació PlayOff (Tornada)28/08/2014Feyenoord4 - 3Zorya
Classificació PlayOff (Tornada)28/08/2014Dinamo Zagreb2 - 1Petrolul
Classificació PlayOff (Tornada)28/08/2014Twente1 - 1Qarabağ
Classificació PlayOff (Tornada)28/08/2014Maccabi Tel Aviv3 - 1Asteras
Classificació PlayOff (Tornada)28/08/2014Hajduk Split0 - 0Dnipro
Classificació PlayOff (Tornada)28/08/2014Rostov0 - 0Trabzonspor
Classificació PlayOff (Tornada)28/08/2014Sheriff0 - 3Rijeka
Classificació PlayOff (Tornada)28/08/2014Shakhtyor0 - 2PSV
Classificació PlayOff (Tornada)28/08/2014Club Brugge1 - 0Grasshopper
Classificació PlayOff (Tornada)28/08/2014Omonia1 - 2Dynamo Moscú
Classificació PlayOff (Tornada)28/08/2014Legia Warszawa2 - 0Aktobe
Classificació PlayOff (Tornada)28/08/2014Krasnodar3 - 0Real Sociedad
Classificació PlayOff (Tornada)28/08/2014Metalist1 - 0Ruch Chorzów
Classificació PlayOff (Tornada)28/08/2014Neftçi1 - 2Partizan
Classificació PlayOff (Tornada)28/08/2014Lokomotiv1 - 4Apollon
Classificació PlayOff (Tornada)28/08/2014PAOK4 - 0Zimbru
Classificació PlayOff (Tornada)28/08/2014Rio Ave1 - 0Elfsborg
Fase de Grups (Jornada 1)18/09/2014Apollon3 - 2Zurich
Fase de Grups (Jornada 1)18/09/2014Borussia Mönchengladbach1 - 1Villarreal
Fase de Grups (Jornada 1)18/09/2014Standard Liège2 - 0Rijeka
Fase de Grups (Jornada 1)18/09/2014Dinamo Zagreb5 - 1Astra
Fase de Grups (Jornada 1)18/09/2014PSV1 - 0Estoril
Fase de Grups (Jornada 1)18/09/2014Panathinaikos1 - 2Dynamo Moscú
Fase de Grups (Jornada 1)18/09/2014Qarabağ0 - 0Saint-Étienne
Fase de Grups (Jornada 1)18/09/2014Dnipro0 - 1Inter
Fase de Grups (Jornada 1)18/09/2014Sevilla2 - 0Feyenoord
Fase de Grups (Jornada 1)18/09/2014Lille1 - 1Krasnodar
Fase de Grups (Jornada 1)18/09/2014Everton4 - 1Wolfsburg
Fase de Grups (Jornada 1)18/09/2014Young Boys5 - 0Slovan Bratislava
Fase de Grups (Jornada 1)18/09/2014Napoli3 - 1Sparta Praha
Fase de Grups (Jornada 1)18/09/2014Rio Ave0 - 3Dynamo Kiev
Fase de Grups (Jornada 1)18/09/2014Steaua București6 - 0Aalborg
Fase de Grups (Jornada 1)18/09/2014Salzburg2 - 2Celtic
Fase de Grups (Jornada 1)18/09/2014Beşiktaş1 - 1Asteras
Fase de Grups (Jornada 1)18/09/2014Partizan0 - 0Tottenham
Fase de Grups (Jornada 1)18/09/2014København2 - 0Helsinki
Fase de Grups (Jornada 1)18/09/2014Club Brugge0 - 0Torino
Fase de Grups (Jornada 1)18/09/2014PAOK6 - 1Dinamo Minsk
Fase de Grups (Jornada 1)18/09/2014Fiorentina3 - 0Guingamp
Fase de Grups (Jornada 1)18/09/2014Metalist1 - 2Trabzonspor
Fase de Grups (Jornada 1)18/09/2014Legia Warszawa1 - 0Lokeren
Fase de Grups (Jornada 2)02/10/2014Zurich1 - 1Borussia Mönchengladbach
Fase de Grups (Jornada 2)02/10/2014Dynamo Kiev3 - 1Steaua București
Fase de Grups (Jornada 2)02/10/2014Slovan Bratislava0 - 2Napoli
Fase de Grups (Jornada 2)02/10/2014Sparta Praha3 - 1Young Boys
Fase de Grups (Jornada 2)02/10/2014Inter2 - 0Qarabağ
Fase de Grups (Jornada 2)02/10/2014Aalborg1 - 0Rio Ave
Fase de Grups (Jornada 2)02/10/2014Guingamp2 - 0PAOK
Fase de Grups (Jornada 2)02/10/2014Dinamo Minsk0 - 3Fiorentina
Fase de Grups (Jornada 2)02/10/2014Lokeren1 - 0Metalist
Fase de Grups (Jornada 2)02/10/2014Trabzonspor0 - 1Legia Warszawa
Fase de Grups (Jornada 2)02/10/2014Villarreal4 - 0Apollon
Fase de Grups (Jornada 2)02/10/2014Wolfsburg1 - 1Lille
Fase de Grups (Jornada 2)02/10/2014Krasnodar1 - 1Everton
Fase de Grups (Jornada 2)02/10/2014Feyenoord2 - 1Standard Liège
Fase de Grups (Jornada 2)02/10/2014Rijeka2 - 2Sevilla
Fase de Grups (Jornada 2)02/10/2014Saint-Étienne0 - 0Dnipro
Fase de Grups (Jornada 2)02/10/2014Estoril2 - 0Panathinaikos
Fase de Grups (Jornada 2)02/10/2014Dynamo Moscú1 - 0PSV
Fase de Grups (Jornada 2)02/10/2014Celtic1 - 0Dinamo Zagreb
Fase de Grups (Jornada 2)02/10/2014Astra1 - 2Salzburg
Fase de Grups (Jornada 2)02/10/2014Tottenham1 - 1Beşiktaş
Fase de Grups (Jornada 2)02/10/2014Asteras2 - 0Partizan
Fase de Grups (Jornada 2)02/10/2014Torino1 - 0København
Fase de Grups (Jornada 2)02/10/2014Helsinki0 - 3Club Brugge
Fase de Grups (Jornada 3)22/10/2014Metalist0 - 1Legia Warszawa
Fase de Grups (Jornada 3)23/10/2014Inter0 - 0Saint-Étienne
Fase de Grups (Jornada 3)23/10/2014Dnipro0 - 1Qarabağ
Fase de Grups (Jornada 3)23/10/2014Celtic2 - 1Astra
Fase de Grups (Jornada 3)23/10/2014Partizan0 - 4Beşiktaş
Fase de Grups (Jornada 3)23/10/2014Trabzonspor2 - 0Lokeren
Fase de Grups (Jornada 3)23/10/2014Villarreal4 - 1Zurich
Fase de Grups (Jornada 3)23/10/2014Borussia Mönchengladbach5 - 0Apollon
Fase de Grups (Jornada 3)23/10/2014Torino2 - 0Helsinki
Fase de Grups (Jornada 3)23/10/2014Club Brugge1 - 1København
Fase de Grups (Jornada 3)23/10/2014Tottenham5 - 1Asteras
Fase de Grups (Jornada 3)23/10/2014PSV1 - 1Panathinaikos
Fase de Grups (Jornada 3)23/10/2014PAOK0 - 1Fiorentina
Fase de Grups (Jornada 3)23/10/2014Dinamo Minsk0 - 0Guingamp
Fase de Grups (Jornada 3)23/10/2014Steaua București2 - 1Rio Ave
Fase de Grups (Jornada 3)23/10/2014Aalborg3 - 0Dynamo Kiev
Fase de Grups (Jornada 3)23/10/2014Young Boys2 - 0Napoli
Fase de Grups (Jornada 3)23/10/2014Slovan Bratislava0 - 3Sparta Praha
Fase de Grups (Jornada 3)23/10/2014Lille0 - 0Everton
Fase de Grups (Jornada 3)23/10/2014Krasnodar2 - 4Wolfsburg
Fase de Grups (Jornada 3)23/10/2014Estoril1 - 2Dynamo Moscú
Fase de Grups (Jornada 3)23/10/2014Standard Liège0 - 0Sevilla
Fase de Grups (Jornada 3)23/10/2014Rijeka3 - 1Feyenoord
Fase de Grups (Jornada 3)23/10/2014Salzburg4 - 2Dinamo Zagreb
Fase de Grups (Jornada 4)06/11/2014Helsinki2 - 1Torino
Fase de Grups (Jornada 4)06/11/2014København0 - 4Club Brugge
Fase de Grups (Jornada 4)06/11/2014Dynamo Moscú1 - 0Estoril
Fase de Grups (Jornada 4)06/11/2014Dynamo Kiev2 - 0Aalborg
Fase de Grups (Jornada 4)06/11/2014Astra1 - 1Celtic
Fase de Grups (Jornada 4)06/11/2014Beşiktaş2 - 1Partizan
Fase de Grups (Jornada 4)06/11/2014Asteras1 - 2Tottenham
Fase de Grups (Jornada 4)06/11/2014Zurich3 - 2Villarreal
Fase de Grups (Jornada 4)06/11/2014Apollon0 - 2Borussia Mönchengladbach
Fase de Grups (Jornada 4)06/11/2014Qarabağ1 - 2Dnipro
Fase de Grups (Jornada 4)06/11/2014Saint-Étienne1 - 1Inter
Fase de Grups (Jornada 4)06/11/2014Feyenoord2 - 0Rijeka
Fase de Grups (Jornada 4)06/11/2014Sevilla3 - 1Standard Liège
Fase de Grups (Jornada 4)06/11/2014Wolfsburg5 - 1Krasnodar
Fase de Grups (Jornada 4)06/11/2014Everton3 - 0Lille
Fase de Grups (Jornada 4)06/11/2014Panathinaikos2 - 3PSV
Fase de Grups (Jornada 4)06/11/2014Napoli3 - 0Young Boys
Fase de Grups (Jornada 4)06/11/2014Sparta Praha4 - 0Slovan Bratislava
Fase de Grups (Jornada 4)06/11/2014Rio Ave2 - 2Steaua București
Fase de Grups (Jornada 4)06/11/2014Lokeren1 - 1Trabzonspor
Fase de Grups (Jornada 4)06/11/2014Guingamp2 - 0Dinamo Minsk
Fase de Grups (Jornada 4)06/11/2014Dinamo Zagreb1 - 5Salzburg
Fase de Grups (Jornada 4)06/11/2014Legia Warszawa2 - 1Metalist
Fase de Grups (Jornada 4)06/11/2014Fiorentina1 - 1PAOK
Fase de Grups (Jornada 5)27/11/2014Feyenoord2 - 0Sevilla
Fase de Grups (Jornada 5)27/11/2014Lokeren1 - 0Legia Warszawa
Fase de Grups (Jornada 5)27/11/2014Trabzonspor3 - 1Metalist
Fase de Grups (Jornada 5)27/11/2014Guingamp1 - 2Fiorentina
Fase de Grups (Jornada 5)27/11/2014Dinamo Minsk0 - 2PAOK
Fase de Grups (Jornada 5)27/11/2014Dynamo Kiev2 - 0Rio Ave
Fase de Grups (Jornada 5)27/11/2014Aalborg1 - 0Steaua București
Fase de Grups (Jornada 5)27/11/2014Sparta Praha0 - 0Napoli
Fase de Grups (Jornada 5)27/11/2014Slovan Bratislava1 - 3Young Boys
Fase de Grups (Jornada 5)27/11/2014Wolfsburg0 - 2Everton
Fase de Grups (Jornada 5)27/11/2014Krasnodar1 - 1Lille
Fase de Grups (Jornada 5)27/11/2014Torino0 - 0Club Brugge
Fase de Grups (Jornada 5)27/11/2014Dynamo Moscú2 - 1Panathinaikos
Fase de Grups (Jornada 5)27/11/2014Celtic1 - 3Salzburg
Fase de Grups (Jornada 5)27/11/2014Villarreal2 - 2Borussia Mönchengladbach
Fase de Grups (Jornada 5)27/11/2014Zurich3 - 1Apollon
Fase de Grups (Jornada 5)27/11/2014Helsinki2 - 1København
Fase de Grups (Jornada 5)27/11/2014Tottenham1 - 0Partizan
Fase de Grups (Jornada 5)27/11/2014Asteras2 - 2Beşiktaş
Fase de Grups (Jornada 5)27/11/2014Rijeka2 - 0Standard Liège
Fase de Grups (Jornada 5)27/11/2014Saint-Étienne1 - 1Qarabağ
Fase de Grups (Jornada 5)27/11/2014Inter2 - 1Dnipro
Fase de Grups (Jornada 5)27/11/2014Astra1 - 0Dinamo Zagreb
Fase de Grups (Jornada 5)28/11/2014Estoril3 - 3PSV
Fase de Grups (Jornada 6)11/12/2014Apollon0 - 2Villarreal
Fase de Grups (Jornada 6)11/12/2014Sevilla1 - 0Rijeka
Fase de Grups (Jornada 6)11/12/2014Club Brugge2 - 1Helsinki
Fase de Grups (Jornada 6)11/12/2014Borussia Mönchengladbach3 - 0Zurich
Fase de Grups (Jornada 6)11/12/2014Everton0 - 1Krasnodar
Fase de Grups (Jornada 6)11/12/2014Lille0 - 3Wolfsburg
Fase de Grups (Jornada 6)11/12/2014Young Boys2 - 0Sparta Praha
Fase de Grups (Jornada 6)11/12/2014København1 - 5Torino
Fase de Grups (Jornada 6)11/12/2014Napoli3 - 0Slovan Bratislava
Fase de Grups (Jornada 6)11/12/2014Steaua București0 - 2Dynamo Kiev
Fase de Grups (Jornada 6)11/12/2014Rio Ave2 - 0Aalborg
Fase de Grups (Jornada 6)11/12/2014PAOK1 - 2Guingamp
Fase de Grups (Jornada 6)11/12/2014Metalist0 - 1Lokeren
Fase de Grups (Jornada 6)11/12/2014Legia Warszawa2 - 0Trabzonspor
Fase de Grups (Jornada 6)11/12/2014Dnipro1 - 0Saint-Étienne
Fase de Grups (Jornada 6)11/12/2014Panathinaikos1 - 1Estoril
Fase de Grups (Jornada 6)11/12/2014PSV0 - 1Dynamo Moscú
Fase de Grups (Jornada 6)11/12/2014Dinamo Zagreb4 - 3Celtic
Fase de Grups (Jornada 6)11/12/2014Salzburg5 - 1Astra
Fase de Grups (Jornada 6)11/12/2014Beşiktaş1 - 0Tottenham
Fase de Grups (Jornada 6)11/12/2014Partizan0 - 0Asteras
Fase de Grups (Jornada 6)11/12/2014Fiorentina1 - 2Dinamo Minsk
Fase de Grups (Jornada 6)11/12/2014Standard Liège0 - 3Feyenoord
Fase de Grups (Jornada 6)11/12/2014Qarabağ0 - 0Inter
Setzens de Final (Anada)19/02/2015Roma1 - 1Feyenoord
Setzens de Final (Anada)19/02/2015Young Boys1 - 4Everton
Setzens de Final (Anada)19/02/2015Torino2 - 2Athletic Club
Setzens de Final (Anada)19/02/2015Ajax1 - 0Legia Warszawa
Setzens de Final (Anada)19/02/2015Villarreal2 - 1Salzburg
Setzens de Final (Anada)19/02/2015Guingamp2 - 1Dynamo Kiev
Setzens de Final (Anada)19/02/2015Celtic3 - 3Inter
Setzens de Final (Anada)19/02/2015Tottenham1 - 1Fiorentina
Setzens de Final (Anada)19/02/2015Liverpool1 - 0Beşiktaş
Setzens de Final (Anada)19/02/2015Anderlecht0 - 0Dynamo Moscú
Setzens de Final (Anada)19/02/2015Aalborg1 - 3Club Brugge
Setzens de Final (Anada)19/02/2015PSV0 - 1Zenit
Setzens de Final (Anada)19/02/2015Trabzonspor0 - 4Napoli
Setzens de Final (Anada)19/02/2015Dnipro2 - 0Olympiacos
Setzens de Final (Anada)19/02/2015Wolfsburg2 - 0Sporting de Portugal
Setzens de Final (Anada)19/02/2015Sevilla1 - 0Borussia Mönchengladbach
Setzens de Final (Tornada)26/02/2015Inter1 - 0Celtic
Setzens de Final (Tornada)26/02/2015Fiorentina2 - 0Tottenham
Setzens de Final (Tornada)26/02/2015Beşiktaş1 - 0Liverpool
Setzens de Final (Tornada)26/02/2015Zenit3 - 0PSV
Setzens de Final (Tornada)26/02/2015Dynamo Kiev3 - 1Guingamp
Setzens de Final (Tornada)26/02/2015Dynamo Moscú3 - 1Anderlecht
Setzens de Final (Tornada)26/02/2015Salzburg1 - 3Villarreal
Setzens de Final (Tornada)26/02/2015Olympiacos2 - 2Dnipro
Setzens de Final (Tornada)26/02/2015Sporting de Portugal0 - 0Wolfsburg
Setzens de Final (Tornada)26/02/2015Everton3 - 1Young Boys
Setzens de Final (Tornada)26/02/2015Athletic Club2 - 3Torino
Setzens de Final (Tornada)26/02/2015Club Brugge3 - 0Aalborg
Setzens de Final (Tornada)26/02/2015Legia Warszawa0 - 3Ajax
Setzens de Final (Tornada)26/02/2015Napoli1 - 0Trabzonspor
Setzens de Final (Tornada)26/02/2015Feyenoord1 - 2Roma
Setzens de Final (Tornada)26/02/2015Borussia Mönchengladbach2 - 3Sevilla
Vuitens de Final (Anada)12/03/2015Zenit2 - 0Torino
Vuitens de Final (Anada)12/03/2015Wolfsburg3 - 1Inter
Vuitens de Final (Anada)12/03/2015Dnipro1 - 0Ajax
Vuitens de Final (Anada)12/03/2015Club Brugge2 - 1Beşiktaş
Vuitens de Final (Anada)12/03/2015Fiorentina1 - 1Roma
Vuitens de Final (Anada)12/03/2015Villarreal1 - 3Sevilla
Vuitens de Final (Anada)12/03/2015Everton2 - 1Dynamo Kiev
Vuitens de Final (Anada)12/03/2015Napoli3 - 1Dynamo Moscú
Vuitens de Final (Tornada)19/03/2015Beşiktaş1 - 3Club Brugge
Vuitens de Final (Tornada)19/03/2015Ajax2 - 1Dnipro
Vuitens de Final (Tornada)19/03/2015Roma0 - 3Fiorentina
Vuitens de Final (Tornada)19/03/2015Dynamo Moscú0 - 0Napoli
Vuitens de Final (Tornada)19/03/2015Torino1 - 0Zenit
Vuitens de Final (Tornada)19/03/2015Inter1 - 2Wolfsburg
Vuitens de Final (Tornada)19/03/2015Sevilla2 - 1Villarreal
Vuitens de Final (Tornada)19/03/2015Dynamo Kiev5 - 2Everton
Quarts de Final (Anada)16/04/2015Sevilla2 - 1Zenit
Quarts de Final (Anada)16/04/2015Club Brugge0 - 0Dnipro
Quarts de Final (Anada)16/04/2015Dynamo Kiev1 - 1Fiorentina
Quarts de Final (Anada)16/04/2015Wolfsburg1 - 4Napoli
Quarts de Final (Tornada)23/04/2015Napoli2 - 2Wolfsburg
Quarts de Final (Tornada)23/04/2015Zenit2 - 2Sevilla
Quarts de Final (Tornada)23/04/2015Dnipro1 - 0Club Brugge
Quarts de Final (Tornada)23/04/2015Fiorentina2 - 0Dynamo Kiev
Semifinal (Anada)07/05/2015Napoli1 - 1Dnipro
Semifinal (Anada)07/05/2015Sevilla3 - 0Fiorentina
Semifinal (Tornada)14/05/2015Dnipro1 - 0Napoli
Semifinal (Tornada)14/05/2015Fiorentina0 - 2Sevilla
Final27/05/2015Dnipro2 - 3Sevilla
Destacats
 NomDem GolsClub
 Alan 8Salzburg
Hrgota
8Borussia Mönchengladbach
Lukaku
8Everton
Vietto
8Villarreal
Higuaín
7Napoli
Kane
7Tottenham
 Stefanos Athanasiadis 7PAOK
 Andrej Kramarić 7Rijeka
Bacca
7Sevilla
 Adam Rooney 6Aberdeen
 NomDem MinutsClub
 Denys Boyko 1560Dnipro
 Douglas 1560Dnipro
 Mathew Ryan 1440Club Brugge
 Timmy Simons 1366Club Brugge
 Artem Fedetskiy 1310Dnipro
 Oscar Duarte 1306Club Brugge
 Yevhen Konoplyanka 1300Dnipro
 Ruslan Rotan 1275Dnipro
Carriço
1260Sevilla
 Christopher Samba 1170Dynamo Moscú
 NomDem GroguesClub
 Artem Fedetskiy 7Dnipro
 Jaba Kankava 7Dnipro
 Ruslan Rotan 6Dnipro
 Roman Zozulya 6Dnipro
 Oleg Veretilo 5Dinamo Minsk
Pina
5Villarreal
 Branko Ilić 5Partizan
Molinaro
5Torino
Krychowiak
5Sevilla
Davies
4Tottenham
 NomDem VermellesClub
 Vasilije Jovović 1Čelik Nikšić
Fazio
1Tottenham
Bruma
1PSV
Lloris
1Tottenham
 Michał Żyro 1Legia Warszawa
Kolodzciejczak
1Sevilla
Diallo
1Guingamp
 Slobodan Simović 1Dinamo Minsk
 Nicolai Larsen 1Aalborg
 Ruslan Rotan 1Dnipro
Gols:
1285
Gols Per Partit:
2,66
Targetes Grogues:
1955
Targetes Grogues Per Partit:
4,05
Expulsions:
105
Expulsions Per Partit:
0,22
Victòries locals:
222
Victòries visitants:
147
Empats:
114
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Dynamo Moscú: 7 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Metalist: 6 Partits
Millor ratxa no perdent:
Brujas: 15 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Metalist: 6 Partits
Última actualització: 11/02/2019
Notificar error