2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Europa League2014-15 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 01/07/2014 Jeunesse d'Esch Dundalk
Classificació Fase 1 (anada) 01/07/2014 Sliema Wanderers Ferencváros
Classificació Fase 1 (anada) 01/07/2014 Shkëndija Zimbru
Classificació Fase 1 (anada) 03/07/2014 Folgore Budućnost
Classificació Fase 1 (anada) 03/07/2014 Broughton Haugesund
Classificació Fase 1 (anada) 03/07/2014 Víkingur Gøta Daugava Daugavpils
Classificació Fase 1 (anada) 03/07/2014 B36 Linfield
Classificació Fase 1 (anada) 03/07/2014 Rudar Velenje Laçi
Classificació Fase 1 (anada) 03/07/2014 Hibernians Spartak Trnava
Classificació Fase 1 (anada) 03/07/2014 Čukarički Sant Julià
Classificació Fase 1 (anada) 03/07/2014 RNK Split Mika
Classificació Fase 1 (anada) 03/07/2014 Hafnarfjarðar Glenavon
Classificació Fase 1 (anada) 03/07/2014 Fram Nõmme Kalju
Classificació Fase 1 (anada) 03/07/2014 Göteborg Fola
Classificació Fase 1 (anada) 03/07/2014 Diósgyőr Birkirkara
Classificació Fase 1 (anada) 03/07/2014 Derry City Aberystwyth Town
Classificació Fase 1 (anada) 03/07/2014 Aberdeen Daugava Rīga
Classificació Fase 1 (anada) 03/07/2014 Crusaders Ekranas
Classificació Fase 1 (anada) 03/07/2014 Stjarnan Bangor
Classificació Fase 1 (anada) 03/07/2014 Differdange Atlantas
Classificació Fase 1 (anada) 03/07/2014 Sioni Flamurtari
Classificació Fase 1 (anada) 03/07/2014 Rosenborg Jelgava
Classificació Fase 1 (anada) 03/07/2014 Shirak Shakhter Karagandy
Classificació Fase 1 (anada) 03/07/2014 Banga Sligo Rovers
Classificació Fase 1 (anada) 03/07/2014 Santos Tartu Tromsø
Classificació Fase 1 (anada) 03/07/2014 Qäbälä Široki Brijeg
Classificació Fase 1 (anada) 03/07/2014 Veris Litex Lovech
Classificació Fase 1 (anada) 03/07/2014 Pyunik Astana
Classificació Fase 1 (anada) 03/07/2014 Kairat Kukësi
Classificació Fase 1 (anada) 03/07/2014 Čelik Nikšić Koper
Classificació Fase 1 (anada) 03/07/2014 Tiraspol Inter Baku
Classificació Fase 1 (anada) 03/07/2014 Turnovo Chikhura Sachkhere
Classificació Fase 1 (anada) 03/07/2014 UE Santa Coloma Metalurg Skopje
Classificació Fase 1 (anada) 03/07/2014 VPS Brommapojkarna
Classificació Fase 1 (anada) 03/07/2014 Botev Plovdiv Libertas
Classificació Fase 1 (anada) 03/07/2014 Vaduz Europa FC
Classificació Fase 1 (anada) 03/07/2014 Sillamäe Honka
Classificació Fase 1 (anada) 03/07/2014 Željezničar Lovćen
Classificació Fase 1 (anada) 03/07/2014 MYPA ÍF
Classificació Fase 1 (tornada) 08/07/2014 Linfield B36
Classificació Fase 1 (tornada) 10/07/2014 Shakhter Karagandy Shirak
Classificació Fase 1 (tornada) 10/07/2014 Sligo Rovers Banga
Classificació Fase 1 (tornada) 10/07/2014 Kukësi Kairat
Classificació Fase 1 (tornada) 10/07/2014 Birkirkara Diósgyőr
Classificació Fase 1 (tornada) 10/07/2014 Spartak Trnava Hibernians
Classificació Fase 1 (tornada) 10/07/2014 Bangor Stjarnan
Classificació Fase 1 (tornada) 10/07/2014 Aberystwyth Town Derry City
Classificació Fase 1 (tornada) 10/07/2014 ÍF MYPA
Classificació Fase 1 (tornada) 10/07/2014 Ferencváros Sliema Wanderers
Classificació Fase 1 (tornada) 10/07/2014 Europa FC Vaduz
Classificació Fase 1 (tornada) 10/07/2014 Koper Čelik Nikšić
Classificació Fase 1 (tornada) 10/07/2014 Široki Brijeg Qäbälä
Classificació Fase 1 (tornada) 10/07/2014 Metalurg Skopje UE Santa Coloma
Classificació Fase 1 (tornada) 10/07/2014 Glenavon Hafnarfjarðar
Classificació Fase 1 (tornada) 10/07/2014 Dundalk Jeunesse d'Esch
Classificació Fase 1 (tornada) 10/07/2014 Zimbru Shkëndija
Classificació Fase 1 (tornada) 10/07/2014 Flamurtari Sioni
Classificació Fase 1 (tornada) 10/07/2014 Fola Göteborg
Classificació Fase 1 (tornada) 10/07/2014 Chikhura Sachkhere Turnovo
Classificació Fase 1 (tornada) 10/07/2014 Mika RNK Split
Classificació Fase 1 (tornada) 10/07/2014 Laçi Rudar Velenje
Classificació Fase 1 (tornada) 10/07/2014 Daugava Daugavpils Víkingur Gøta
Classificació Fase 1 (tornada) 10/07/2014 Honka Sillamäe
Classificació Fase 1 (tornada) 10/07/2014 Ekranas Crusaders
Classificació Fase 1 (tornada) 10/07/2014 Lovćen Željezničar
Classificació Fase 1 (tornada) 10/07/2014 Budućnost Folgore
Classificació Fase 1 (tornada) 10/07/2014 Inter Baku Tiraspol
Classificació Fase 1 (tornada) 10/07/2014 Brommapojkarna VPS
Classificació Fase 1 (tornada) 10/07/2014 Sant Julià Čukarički
Classificació Fase 1 (tornada) 10/07/2014 Atlantas Differdange
Classificació Fase 1 (tornada) 10/07/2014 Nõmme Kalju Fram
Classificació Fase 1 (tornada) 10/07/2014 Jelgava Rosenborg
Classificació Fase 1 (tornada) 10/07/2014 Haugesund Broughton
Classificació Fase 1 (tornada) 10/07/2014 Daugava Rīga Aberdeen
Classificació Fase 1 (tornada) 10/07/2014 Tromsø Santos Tartu
Classificació Fase 1 (tornada) 10/07/2014 Astana Pyunik
Classificació Fase 1 (tornada) 10/07/2014 Libertas Botev Plovdiv
Classificació Fase 1 (tornada) 11/07/2014 Litex Lovech Veris
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2014 Atlantas Shakhter Karagandy
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2014 Kairat Esbjerg
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2014 Laçi Zorya
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2014 Košice Slovan Liberec
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2014 Neftçi Koper
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2014 Dinamo Minsk MYPA
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2014 Budućnost Omonia
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2014 Trenčín Vojvodina
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2014 RoPS Asteras
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2014 Ruch Chorzów Vaduz
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2014 Astana Hapoel Tel Aviv
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2014 Linfield AIK Solna
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2014 Zestafoni Spartak Trnava
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2014 Molde Gorica
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2014 Čukarički Grödig
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2014 Sarajevo Haugesund
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2014 Aberdeen Groningen
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2014 Motherwell Stjarnan
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2014 Dundalk Hajduk Split
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2014 Derry City Shakhtyor Soligorsk
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2014 Rijeka Ferencváros
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2014 Sillamäe Krasnodar
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2014 Bursaspor Chikhura Sachkhere
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2014 RNK Split Hapoel Be'er Sheva
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2014 Metalurg Skopje Željezničar
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2014 Víkingur Gøta Tromsø
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2014 Elfsborg Inter Baku
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2014 Győr Göteborg
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2014 Zulte Waregem Zawisza
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2014 Litex Lovech Diósgyőr
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2014 Cluj Jagodina
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2014 CSKA Sofia Zimbru
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2014 Luzern St. Johnstone
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2014 Rosenborg Sligo Rovers
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2014 Mladá Boleslav Široki Brijeg
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2014 Brommapojkarna Crusaders
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2014 Neman Hafnarfjarðar
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2014 Petrolul Flamurtari
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2014 Nõmme Kalju Lech Poznań
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2014 Botev Plovdiv St Pölten
Classificació Fase 2 (tornada) 22/07/2014 Željezničar Metalurg Skopje
Classificació Fase 2 (tornada) 24/07/2014 Tromsø Víkingur Gøta
Classificació Fase 2 (tornada) 24/07/2014 Groningen Aberdeen
Classificació Fase 2 (tornada) 24/07/2014 AIK Solna Linfield
Classificació Fase 2 (tornada) 24/07/2014 Chikhura Sachkhere Bursaspor
Classificació Fase 2 (tornada) 24/07/2014 Lech Poznań Nõmme Kalju
Classificació Fase 2 (tornada) 24/07/2014 Grödig Čukarički
Classificació Fase 2 (tornada) 24/07/2014 Flamurtari Petrolul
Classificació Fase 2 (tornada) 24/07/2014 Göteborg Győr
Classificació Fase 2 (tornada) 24/07/2014 Slovan Liberec Košice
Classificació Fase 2 (tornada) 24/07/2014 Vaduz Ruch Chorzów
Classificació Fase 2 (tornada) 24/07/2014 Shakhtyor Soligorsk Derry City
Classificació Fase 2 (tornada) 24/07/2014 Zimbru CSKA Sofia
Classificació Fase 2 (tornada) 24/07/2014 Esbjerg Kairat
Classificació Fase 2 (tornada) 24/07/2014 Inter Baku Elfsborg
Classificació Fase 2 (tornada) 24/07/2014 Hapoel Tel Aviv Astana
Classificació Fase 2 (tornada) 24/07/2014 Spartak Trnava Zestafoni
Classificació Fase 2 (tornada) 24/07/2014 Ferencváros Rijeka
Classificació Fase 2 (tornada) 24/07/2014 Zorya Laçi
Classificació Fase 2 (tornada) 24/07/2014 Sligo Rovers Rosenborg
Classificació Fase 2 (tornada) 24/07/2014 Stjarnan Motherwell
Classificació Fase 2 (tornada) 24/07/2014 Hafnarfjarðar Neman
Classificació Fase 2 (tornada) 24/07/2014 St Pölten Botev Plovdiv
Classificació Fase 2 (tornada) 24/07/2014 St. Johnstone Luzern
Classificació Fase 2 (tornada) 24/07/2014 Crusaders Brommapojkarna
Classificació Fase 2 (tornada) 24/07/2014 Gorica Molde
Classificació Fase 2 (tornada) 24/07/2014 Jagodina Cluj
Classificació Fase 2 (tornada) 24/07/2014 Koper Neftçi
Classificació Fase 2 (tornada) 24/07/2014 Omonia Budućnost
Classificació Fase 2 (tornada) 24/07/2014 Diósgyőr Litex Lovech
Classificació Fase 2 (tornada) 24/07/2014 Široki Brijeg Mladá Boleslav
Classificació Fase 2 (tornada) 24/07/2014 Hajduk Split Dundalk
Classificació Fase 2 (tornada) 24/07/2014 Vojvodina Trenčín
Classificació Fase 2 (tornada) 24/07/2014 Asteras RoPS
Classificació Fase 2 (tornada) 24/07/2014 Zawisza Zulte Waregem
Classificació Fase 2 (tornada) 24/07/2014 Krasnodar Sillamäe
Classificació Fase 2 (tornada) 24/07/2014 Haugesund Sarajevo
Classificació Fase 2 (tornada) 24/07/2014 Hapoel Be'er Sheva RNK Split
Classificació Fase 2 (tornada) 24/07/2014 Shakhter Karagandy Atlantas
Classificació Fase 2 (tornada) 24/07/2014 MYPA Dinamo Minsk
Classificació Fase 3 (anada) 31/07/2014 Shakhter Karagandy Hajduk Split
Classificació Fase 3 (anada) 31/07/2014 Elfsborg Hafnarfjarðar
Classificació Fase 3 (anada) 31/07/2014 Omonia Metalurg Skopje
Classificació Fase 3 (anada) 31/07/2014 Astra Slovan Liberec
Classificació Fase 3 (anada) 31/07/2014 Ruch Chorzów Esbjerg
Classificació Fase 3 (anada) 31/07/2014 Dynamo Moskva Kiryat Shmona
Classificació Fase 3 (anada) 31/07/2014 Mladá Boleslav Olympique Lyonnais
Classificació Fase 3 (anada) 31/07/2014 Trenčín Hull City
Classificació Fase 3 (anada) 31/07/2014 Brommapojkarna Torino
Classificació Fase 3 (anada) 31/07/2014 PSV St Pölten
Classificació Fase 3 (anada) 31/07/2014 Astana AIK Solna
Classificació Fase 3 (anada) 31/07/2014 Karabükspor Rosenborg
Classificació Fase 3 (anada) 31/07/2014 Göteborg Rio Ave
Classificació Fase 3 (anada) 31/07/2014 Dinamo Minsk Cluj
Classificació Fase 3 (anada) 31/07/2014 Zorya Molde
Classificació Fase 3 (anada) 31/07/2014 Neftçi Chikhura Sachkhere
Classificació Fase 3 (anada) 31/07/2014 Víkingur Gøta Rijeka
Classificació Fase 3 (anada) 31/07/2014 RNK Split Chernomorets Odessa
Classificació Fase 3 (anada) 31/07/2014 Zulte Waregem Shakhtyor Soligorsk
Classificació Fase 3 (anada) 31/07/2014 Club Brugge Brøndby
Classificació Fase 3 (anada) 31/07/2014 Mainz 05 Asteras
Classificació Fase 3 (anada) 31/07/2014 Diósgyőr Krasnodar
Classificació Fase 3 (anada) 31/07/2014 Stjarnan Lech Poznań
Classificació Fase 3 (anada) 31/07/2014 Petrolul Viktoria Plzeň
Classificació Fase 3 (anada) 31/07/2014 Sarajevo Atromitos
Classificació Fase 3 (anada) 31/07/2014 Real Sociedad Aberdeen
Classificació Fase 3 (anada) 31/07/2014 St. Johnstone Spartak Trnava
Classificació Fase 3 (anada) 31/07/2014 Grödig Zimbru
Classificació Fase 3 (anada) 31/07/2014 Young Boys Ermis
Classificació Fase 3 (tornada) 07/08/2014 Torino Brommapojkarna
Classificació Fase 3 (tornada) 07/08/2014 Spartak Trnava St. Johnstone
Classificació Fase 3 (tornada) 07/08/2014 Atromitos Sarajevo
Classificació Fase 3 (tornada) 07/08/2014 Brøndby Club Brugge
Classificació Fase 3 (tornada) 07/08/2014 Viktoria Plzeň Petrolul
Classificació Fase 3 (tornada) 07/08/2014 Asteras Mainz 05
Classificació Fase 3 (tornada) 07/08/2014 Aberdeen Real Sociedad
Classificació Fase 3 (tornada) 07/08/2014 Olympique Lyonnais Mladá Boleslav
Classificació Fase 3 (tornada) 07/08/2014 Hull City Trenčín
Classificació Fase 3 (tornada) 07/08/2014 Hafnarfjarðar Elfsborg
Classificació Fase 3 (tornada) 07/08/2014 Metalurg Skopje Omonia
Classificació Fase 3 (tornada) 07/08/2014 Cluj Dinamo Minsk
Classificació Fase 3 (tornada) 07/08/2014 Hajduk Split Shakhter Karagandy
Classificació Fase 3 (tornada) 07/08/2014 Shakhtyor Soligorsk Zulte Waregem
Classificació Fase 3 (tornada) 07/08/2014 Chikhura Sachkhere Neftçi
Classificació Fase 3 (tornada) 07/08/2014 Rosenborg Karabükspor
Classificació Fase 3 (tornada) 07/08/2014 Lech Poznań Stjarnan
Classificació Fase 3 (tornada) 07/08/2014 St Pölten PSV
Classificació Fase 3 (tornada) 07/08/2014 Zimbru Grödig
Classificació Fase 3 (tornada) 07/08/2014 AIK Solna Astana
Classificació Fase 3 (tornada) 07/08/2014 Kiryat Shmona Dynamo Moskva
Classificació Fase 3 (tornada) 07/08/2014 Esbjerg Ruch Chorzów
Classificació Fase 3 (tornada) 07/08/2014 Slovan Liberec Astra
Classificació Fase 3 (tornada) 07/08/2014 Molde Zorya
Classificació Fase 3 (tornada) 07/08/2014 Chernomorets Odessa RNK Split
Classificació Fase 3 (tornada) 07/08/2014 Krasnodar Diósgyőr
Classificació Fase 3 (tornada) 07/08/2014 Ermis Young Boys
Classificació Fase 3 (tornada) 07/08/2014 Rio Ave Göteborg
Classificació Fase 3 (tornada) 07/08/2014 Rijeka Víkingur Gøta
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2014 Dnipro Hajduk Split
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2014 Stjarnan Inter
Classificació: Playoff (anada) 21/08/2014 Zorya Feyenoord
Classificació: Playoff (anada) 21/08/2014 Lokeren Hull City
Classificació: Playoff (anada) 21/08/2014 Olympique Lyonnais Astra
Classificació: Playoff (anada) 21/08/2014 RNK Split Torino
Classificació: Playoff (anada) 21/08/2014 Real Sociedad Krasnodar
Classificació: Playoff (anada) 21/08/2014 Partizan Neftçi
Classificació: Playoff (anada) 21/08/2014 Grasshopper Club Brugge
Classificació: Playoff (anada) 21/08/2014 Asteras Maccabi Tel Aviv
Classificació: Playoff (anada) 21/08/2014 Spartak Trnava Zürich
Classificació: Playoff (anada) 21/08/2014 Zimbru PAOK
Classificació: Playoff (anada) 21/08/2014 Trabzonspor Rostov
Classificació: Playoff (anada) 21/08/2014 Zwolle Sparta Praha
Classificació: Playoff (anada) 21/08/2014 Panathinaikos Midtjylland
Classificació: Playoff (anada) 21/08/2014 PSV Shakhtyor Soligorsk
Classificació: Playoff (anada) 21/08/2014 Young Boys Debrecen
Classificació: Playoff (anada) 21/08/2014 Apollon Limassol Lokomotiv Moskva
Classificació: Playoff (anada) 21/08/2014 Petrolul Dinamo Zagreb
Classificació: Playoff (anada) 21/08/2014 Dinamo Minsk Nacional
Classificació: Playoff (anada) 21/08/2014 Elfsborg Rio Ave
Classificació: Playoff (anada) 21/08/2014 Karabükspor Saint-Étienne
Classificació: Playoff (anada) 21/08/2014 Rijeka Sheriff Tiraspol
Classificació: Playoff (anada) 21/08/2014 AEL Tottenham
Classificació: Playoff (anada) 21/08/2014 Helsinki Rapid Wien
Classificació: Playoff (anada) 21/08/2014 Ruch Chorzów Metalist
Classificació: Playoff (anada) 21/08/2014 Dynamo Moskva Omonia
Classificació: Playoff (anada) 21/08/2014 Aktobe Legia Warszawa
Classificació: Playoff (anada) 21/08/2014 Astana Villarreal
Classificació: Playoff (anada) 21/08/2014 Sarajevo Borussia Mönchengladbach
Classificació: Playoff (anada) 21/08/2014 Qarabağ Twente
Classificació: Playoff (tornada) 28/08/2014 Villarreal Astana
Classificació: Playoff (tornada) 28/08/2014 Rapid Wien Helsinki
Classificació: Playoff (tornada) 28/08/2014 Torino RNK Split
Classificació: Playoff (tornada) 28/08/2014 Debrecen Young Boys
Classificació: Playoff (tornada) 28/08/2014 Sparta Praha Zwolle
Classificació: Playoff (tornada) 28/08/2014 Zürich Spartak Trnava
Classificació: Playoff (tornada) 28/08/2014 Hull City Lokeren
Classificació: Playoff (tornada) 28/08/2014 Tottenham AEL
Classificació: Playoff (tornada) 28/08/2014 Nacional Dinamo Minsk
Classificació: Playoff (tornada) 28/08/2014 Borussia Mönchengladbach Sarajevo
Classificació: Playoff (tornada) 28/08/2014 Feyenoord Zorya
Classificació: Playoff (tornada) 28/08/2014 Club Brugge Grasshopper
Classificació: Playoff (tornada) 28/08/2014 Saint-Étienne Karabükspor
Classificació: Playoff (tornada) 28/08/2014 Rostov Trabzonspor
Classificació: Playoff (tornada) 28/08/2014 Midtjylland Panathinaikos
Classificació: Playoff (tornada) 28/08/2014 Twente Qarabağ
Classificació: Playoff (tornada) 28/08/2014 Maccabi Tel Aviv Asteras
Classificació: Playoff (tornada) 28/08/2014 Hajduk Split Dnipro
Classificació: Playoff (tornada) 28/08/2014 Legia Warszawa Aktobe
Classificació: Playoff (tornada) 28/08/2014 Sheriff Tiraspol Rijeka
Classificació: Playoff (tornada) 28/08/2014 Shakhtyor Soligorsk PSV
Classificació: Playoff (tornada) 28/08/2014 Astra Olympique Lyonnais
Classificació: Playoff (tornada) 28/08/2014 PAOK Zimbru
Classificació: Playoff (tornada) 28/08/2014 Krasnodar Real Sociedad
Classificació: Playoff (tornada) 28/08/2014 Metalist Ruch Chorzów
Classificació: Playoff (tornada) 28/08/2014 Neftçi Partizan
Classificació: Playoff (tornada) 28/08/2014 Omonia Dynamo Moskva
Classificació: Playoff (tornada) 28/08/2014 Lokomotiv Moskva Apollon Limassol
Classificació: Playoff (tornada) 28/08/2014 Dinamo Zagreb Petrolul
Classificació: Playoff (tornada) 28/08/2014 Inter Stjarnan
Classificació: Playoff (tornada) 28/08/2014 Rio Ave Elfsborg
Fase de grups partit 1 18/09/2014 Standard Liège Rijeka
Fase de grups partit 1 18/09/2014 Steaua București Aalborg
Fase de grups partit 1 18/09/2014 Young Boys Slovan Bratislava
Fase de grups partit 1 18/09/2014 Dnipro Inter
Fase de grups partit 1 18/09/2014 Sevilla Feyenoord
Fase de grups partit 1 18/09/2014 Lille Krasnodar
Fase de grups partit 1 18/09/2014 Everton Wolfsburg
Fase de grups partit 1 18/09/2014 PAOK Dinamo Minsk
Fase de grups partit 1 18/09/2014 Rio Ave Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 1 18/09/2014 Napoli Sparta Praha
Fase de grups partit 1 18/09/2014 Fiorentina Guingamp
Fase de grups partit 1 18/09/2014 Club Brugge Torino
Fase de grups partit 1 18/09/2014 Legia Warszawa Lokeren
Fase de grups partit 1 18/09/2014 Qarabağ Saint-Étienne
Fase de grups partit 1 18/09/2014 Panathinaikos Dynamo Moskva
Fase de grups partit 1 18/09/2014 PSV Estoril
Fase de grups partit 1 18/09/2014 Dinamo Zagreb Astra
Fase de grups partit 1 18/09/2014 Red Bull Salzburg Celtic
Fase de grups partit 1 18/09/2014 Borussia Mönchengladbach Villarreal
Fase de grups partit 1 18/09/2014 Apollon Limassol Zürich
Fase de grups partit 1 18/09/2014 Metalist Trabzonspor
Fase de grups partit 1 18/09/2014 Beşiktaş Asteras
Fase de grups partit 1 18/09/2014 Partizan Tottenham
Fase de grups partit 1 18/09/2014 København Helsinki
Fase de grups partit 2 02/10/2014 Wolfsburg Lille
Fase de grups partit 2 02/10/2014 Sparta Praha Young Boys
Fase de grups partit 2 02/10/2014 Krasnodar Everton
Fase de grups partit 2 02/10/2014 Slovan Bratislava Napoli
Fase de grups partit 2 02/10/2014 Lokeren Metalist
Fase de grups partit 2 02/10/2014 Dinamo Minsk Fiorentina
Fase de grups partit 2 02/10/2014 Trabzonspor Legia Warszawa
Fase de grups partit 2 02/10/2014 Dynamo Kyiv Steaua București
Fase de grups partit 2 02/10/2014 Zürich Borussia Mönchengladbach
Fase de grups partit 2 02/10/2014 Villarreal Apollon Limassol
Fase de grups partit 2 02/10/2014 Helsinki Club Brugge
Fase de grups partit 2 02/10/2014 Torino København
Fase de grups partit 2 02/10/2014 Asteras Partizan
Fase de grups partit 2 02/10/2014 Tottenham Beşiktaş
Fase de grups partit 2 02/10/2014 Astra Red Bull Salzburg
Fase de grups partit 2 02/10/2014 Celtic Dinamo Zagreb
Fase de grups partit 2 02/10/2014 Dynamo Moskva PSV
Fase de grups partit 2 02/10/2014 Estoril Panathinaikos
Fase de grups partit 2 02/10/2014 Saint-Étienne Dnipro
Fase de grups partit 2 02/10/2014 Inter Qarabağ
Fase de grups partit 2 02/10/2014 Feyenoord Standard Liège
Fase de grups partit 2 02/10/2014 Guingamp PAOK
Fase de grups partit 2 02/10/2014 Aalborg Rio Ave
Fase de grups partit 2 02/10/2014 Rijeka Sevilla
Fase de grups partit 3 22/10/2014 Metalist Legia Warszawa
Fase de grups partit 3 23/10/2014 Inter Saint-Étienne
Fase de grups partit 3 23/10/2014 Torino Helsinki
Fase de grups partit 3 23/10/2014 Tottenham Asteras
Fase de grups partit 3 23/10/2014 Partizan Beşiktaş
Fase de grups partit 3 23/10/2014 Borussia Mönchengladbach Apollon Limassol
Fase de grups partit 3 23/10/2014 Villarreal Zürich
Fase de grups partit 3 23/10/2014 Dnipro Qarabağ
Fase de grups partit 3 23/10/2014 Celtic Astra
Fase de grups partit 3 23/10/2014 Red Bull Salzburg Dinamo Zagreb
Fase de grups partit 3 23/10/2014 Estoril Dynamo Moskva
Fase de grups partit 3 23/10/2014 PSV Panathinaikos
Fase de grups partit 3 23/10/2014 Trabzonspor Lokeren
Fase de grups partit 3 23/10/2014 PAOK Fiorentina
Fase de grups partit 3 23/10/2014 Dinamo Minsk Guingamp
Fase de grups partit 3 23/10/2014 Steaua București Rio Ave
Fase de grups partit 3 23/10/2014 Aalborg Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 3 23/10/2014 Young Boys Napoli
Fase de grups partit 3 23/10/2014 Slovan Bratislava Sparta Praha
Fase de grups partit 3 23/10/2014 Lille Everton
Fase de grups partit 3 23/10/2014 Krasnodar Wolfsburg
Fase de grups partit 3 23/10/2014 Standard Liège Sevilla
Fase de grups partit 3 23/10/2014 Rijeka Feyenoord
Fase de grups partit 3 23/10/2014 Club Brugge København
Fase de grups partit 4 06/11/2014 Dynamo Moskva Estoril
Fase de grups partit 4 06/11/2014 Panathinaikos PSV
Fase de grups partit 4 06/11/2014 Legia Warszawa Metalist
Fase de grups partit 4 06/11/2014 Feyenoord Rijeka
Fase de grups partit 4 06/11/2014 Dinamo Zagreb Red Bull Salzburg
Fase de grups partit 4 06/11/2014 Astra Celtic
Fase de grups partit 4 06/11/2014 Beşiktaş Partizan
Fase de grups partit 4 06/11/2014 Asteras Tottenham
Fase de grups partit 4 06/11/2014 København Club Brugge
Fase de grups partit 4 06/11/2014 Helsinki Torino
Fase de grups partit 4 06/11/2014 Apollon Limassol Borussia Mönchengladbach
Fase de grups partit 4 06/11/2014 Zürich Villarreal
Fase de grups partit 4 06/11/2014 Qarabağ Dnipro
Fase de grups partit 4 06/11/2014 Saint-Étienne Inter
Fase de grups partit 4 06/11/2014 Sevilla Standard Liège
Fase de grups partit 4 06/11/2014 Wolfsburg Krasnodar
Fase de grups partit 4 06/11/2014 Everton Lille
Fase de grups partit 4 06/11/2014 Sparta Praha Slovan Bratislava
Fase de grups partit 4 06/11/2014 Napoli Young Boys
Fase de grups partit 4 06/11/2014 Dynamo Kyiv Aalborg
Fase de grups partit 4 06/11/2014 Rio Ave Steaua București
Fase de grups partit 4 06/11/2014 Guingamp Dinamo Minsk
Fase de grups partit 4 06/11/2014 Fiorentina PAOK
Fase de grups partit 4 06/11/2014 Lokeren Trabzonspor
Fase de grups partit 5 27/11/2014 Torino Club Brugge
Fase de grups partit 5 27/11/2014 Helsinki København
Fase de grups partit 5 27/11/2014 Villarreal Borussia Mönchengladbach
Fase de grups partit 5 27/11/2014 Zürich Apollon Limassol
Fase de grups partit 5 27/11/2014 Lokeren Legia Warszawa
Fase de grups partit 5 27/11/2014 Trabzonspor Metalist
Fase de grups partit 5 27/11/2014 Guingamp Fiorentina
Fase de grups partit 5 27/11/2014 Dinamo Minsk PAOK
Fase de grups partit 5 27/11/2014 Dynamo Kyiv Rio Ave
Fase de grups partit 5 27/11/2014 Aalborg Steaua București
Fase de grups partit 5 27/11/2014 Sparta Praha Napoli
Fase de grups partit 5 27/11/2014 Slovan Bratislava Young Boys
Fase de grups partit 5 27/11/2014 Wolfsburg Everton
Fase de grups partit 5 27/11/2014 Krasnodar Lille
Fase de grups partit 5 27/11/2014 Feyenoord Sevilla
Fase de grups partit 5 27/11/2014 Saint-Étienne Qarabağ
Fase de grups partit 5 27/11/2014 Inter Dnipro
Fase de grups partit 5 27/11/2014 Dynamo Moskva Panathinaikos
Fase de grups partit 5 27/11/2014 Astra Dinamo Zagreb
Fase de grups partit 5 27/11/2014 Celtic Red Bull Salzburg
Fase de grups partit 5 27/11/2014 Asteras Beşiktaş
Fase de grups partit 5 27/11/2014 Tottenham Partizan
Fase de grups partit 5 27/11/2014 Rijeka Standard Liège
Fase de grups partit 5 28/11/2014 Estoril PSV
Fase de grups partit 6 11/12/2014 PSV Dynamo Moskva
Fase de grups partit 6 11/12/2014 Everton Krasnodar
Fase de grups partit 6 11/12/2014 Borussia Mönchengladbach Zürich
Fase de grups partit 6 11/12/2014 Apollon Limassol Villarreal
Fase de grups partit 6 11/12/2014 Club Brugge Helsinki
Fase de grups partit 6 11/12/2014 København Torino
Fase de grups partit 6 11/12/2014 Beşiktaş Tottenham
Fase de grups partit 6 11/12/2014 Red Bull Salzburg Astra
Fase de grups partit 6 11/12/2014 Sevilla Rijeka
Fase de grups partit 6 11/12/2014 Lille Wolfsburg
Fase de grups partit 6 11/12/2014 Young Boys Sparta Praha
Fase de grups partit 6 11/12/2014 Panathinaikos Estoril
Fase de grups partit 6 11/12/2014 Napoli Slovan Bratislava
Fase de grups partit 6 11/12/2014 Dinamo Zagreb Celtic
Fase de grups partit 6 11/12/2014 Steaua București Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 6 11/12/2014 Rio Ave Aalborg
Fase de grups partit 6 11/12/2014 PAOK Guingamp
Fase de grups partit 6 11/12/2014 Fiorentina Dinamo Minsk
Fase de grups partit 6 11/12/2014 Metalist Lokeren
Fase de grups partit 6 11/12/2014 Legia Warszawa Trabzonspor
Fase de grups partit 6 11/12/2014 Dnipro Saint-Étienne
Fase de grups partit 6 11/12/2014 Partizan Asteras
Fase de grups partit 6 11/12/2014 Standard Liège Feyenoord
Fase de grups partit 6 11/12/2014 Qarabağ Inter
Setzens de final (anada) 19/02/2015 Anderlecht Dynamo Moskva
Setzens de final (anada) 19/02/2015 Young Boys Everton
Setzens de final (anada) 19/02/2015 Torino Athletic Club
Setzens de final (anada) 19/02/2015 Ajax Legia Warszawa
Setzens de final (anada) 19/02/2015 Villarreal Red Bull Salzburg
Setzens de final (anada) 19/02/2015 Guingamp Dynamo Kyiv
Setzens de final (anada) 19/02/2015 Celtic Inter
Setzens de final (anada) 19/02/2015 Tottenham Fiorentina
Setzens de final (anada) 19/02/2015 Liverpool Beşiktaş
Setzens de final (anada) 19/02/2015 Aalborg Club Brugge
Setzens de final (anada) 19/02/2015 PSV Zenit
Setzens de final (anada) 19/02/2015 Roma Feyenoord
Setzens de final (anada) 19/02/2015 Trabzonspor Napoli
Setzens de final (anada) 19/02/2015 Dnipro Olympiacos
Setzens de final (anada) 19/02/2015 Wolfsburg Sporting de Portugal
Setzens de final (anada) 19/02/2015 Sevilla Borussia Mönchengladbach
Setzens de final (tornada) 26/02/2015 Inter Celtic
Setzens de final (tornada) 26/02/2015 Fiorentina Tottenham
Setzens de final (tornada) 26/02/2015 Beşiktaş Liverpool
Setzens de final (tornada) 26/02/2015 Zenit PSV
Setzens de final (tornada) 26/02/2015 Dynamo Kyiv Guingamp
Setzens de final (tornada) 26/02/2015 Dynamo Moskva Anderlecht
Setzens de final (tornada) 26/02/2015 Red Bull Salzburg Villarreal
Setzens de final (tornada) 26/02/2015 Olympiacos Dnipro
Setzens de final (tornada) 26/02/2015 Sporting de Portugal Wolfsburg
Setzens de final (tornada) 26/02/2015 Everton Young Boys
Setzens de final (tornada) 26/02/2015 Athletic Club Torino
Setzens de final (tornada) 26/02/2015 Club Brugge Aalborg
Setzens de final (tornada) 26/02/2015 Legia Warszawa Ajax
Setzens de final (tornada) 26/02/2015 Napoli Trabzonspor
Setzens de final (tornada) 26/02/2015 Feyenoord Roma
Setzens de final (tornada) 26/02/2015 Borussia Mönchengladbach Sevilla
Vuitens de final (anada) 12/03/2015 Zenit Torino
Vuitens de final (anada) 12/03/2015 Wolfsburg Inter
Vuitens de final (anada) 12/03/2015 Dnipro Ajax
Vuitens de final (anada) 12/03/2015 Club Brugge Beşiktaş
Vuitens de final (anada) 12/03/2015 Fiorentina Roma
Vuitens de final (anada) 12/03/2015 Villarreal Sevilla
Vuitens de final (anada) 12/03/2015 Everton Dynamo Kyiv
Vuitens de final (anada) 12/03/2015 Napoli Dynamo Moskva
Vuitens de final (tornada) 19/03/2015 Beşiktaş Club Brugge
Vuitens de final (tornada) 19/03/2015 Ajax Dnipro
Vuitens de final (tornada) 19/03/2015 Roma Fiorentina
Vuitens de final (tornada) 19/03/2015 Dynamo Moskva Napoli
Vuitens de final (tornada) 19/03/2015 Torino Zenit
Vuitens de final (tornada) 19/03/2015 Inter Wolfsburg
Vuitens de final (tornada) 19/03/2015 Sevilla Villarreal
Vuitens de final (tornada) 19/03/2015 Dynamo Kyiv Everton
Quarts de final (anada) 16/04/2015 Sevilla Zenit
Quarts de final (anada) 16/04/2015 Club Brugge Dnipro
Quarts de final (anada) 16/04/2015 Dynamo Kyiv Fiorentina
Quarts de final (anada) 16/04/2015 Wolfsburg Napoli
Quarts de final (tornada) 23/04/2015 Napoli Wolfsburg
Quarts de final (tornada) 23/04/2015 Zenit Sevilla
Quarts de final (tornada) 23/04/2015 Dnipro Club Brugge
Quarts de final (tornada) 23/04/2015 Fiorentina Dynamo Kyiv
Semifinal (anada) 07/05/2015 Napoli Dnipro
Semifinal (anada) 07/05/2015 Sevilla Fiorentina
Semifinal (tornada) 14/05/2015 Dnipro Napoli
Semifinal (tornada) 14/05/2015 Fiorentina Sevilla
Final 27/05/2015 Dnipro Sevilla

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Alan Red Bull SalzburgRed Bull Salzburg
81.60
Hrgota Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach
80.80
Lukaku EvertonEverton
80.89
Vietto VillarrealVillarreal
80.67
Higuaín NapoliNapoli
70.50
Kane TottenhamTottenham
70.78
Stefanos Athanasiadis PAOKPAOK
70.88
Andrej Kramarić RijekaRijeka
70.58
Bacca SevillaSevilla
70.47
Adam Rooney AberdeenAberdeen
61.00
    Nom Equip Pos Minuts
Denys Boyko DniproDnipro
1560
Douglas DniproDnipro
1560
Mathew Ryan Club BruggeClub Brugge
1440
Timmy Simons Club BruggeClub Brugge
1366
Artem Fedetskiy DniproDnipro
1310
Oscar Duarte Club BruggeClub Brugge
1306
Yevhen Konoplyanka DniproDnipro
1300
Ruslan Rotan DniproDnipro
1275
Carriço SevillaSevilla
1260
Christopher Samba Dynamo MoskvaDynamo Moskva
1170
    Nom Equip Pos Grogues
Artem Fedetskiy DniproDnipro
7
Jaba Kankava DniproDnipro
7
Ruslan Rotan DniproDnipro
6
Roman Zozulya DniproDnipro
6
Oleg Veretilo Dinamo MinskDinamo Minsk
5
Pina VillarrealVillarreal
5
Branko Ilić PartizanPartizan
5
Molinaro TorinoTorino
5
Krychowiak SevillaSevilla
5
Davies TottenhamTottenham
4
    Nom Equip Pos Vermelles
Vasilije Jovović Čelik NikšićČelik Nikšić
1
Fazio TottenhamTottenham
1
Bruma PSVPSV
1
Lloris TottenhamTottenham
1
Michał Żyro Legia WarszawaLegia Warszawa
1
Kolodzciejczak SevillaSevilla
1
Diallo GuingampGuingamp
1
Slobodan Simović Dinamo MinskDinamo Minsk
1
Nicolai Larsen AalborgAalborg
1
Ruslan Rotan DniproDnipro
1
Gols:
1285
Gols Per Partit:
2.66
Targetes Grogues:
1955
Targetes Grogues Per Partit:
4.05
Expulsions:
105
Expulsions Per Partit:
0.22
Victòries locals:
222
Victòries visitants:
147
Empats:
114
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Dynamo Moscú: 7 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Metalist: 6 Partits
Millor ratxa no perdent:
Brujas: 15 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Metalist: 6 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Dnipro 17 7 5 5
41%
29%
30%
17 14 57 1
Club Brugge 16 11 4 1
68%
25%
7%
29 7 29 0
Sevilla 15 11 3 1
73%
20%
7%
29 14 34 1
Fiorentina 14 7 4 3
50%
28%
22%
21 12 28 1
Dynamo Moskva 14 9 4 1
64%
28%
8%
20 12 29 4
Torino 14 8 4 2
57%
28%
15%
23 9 29 2
Napoli 14 8 4 2
57%
28%
15%
26 9 11 0
Dynamo Kyiv 12 7 1 4
58%
8%
34%
23 14 32 4
Young Boys 12 7 1 4
58%
8%
34%
21 15 17 0
Wolfsburg 12 6 3 3
50%
25%
25%
24 18 17 1
Inter 12 6 4 2
50%
33%
17%
21 10 20 1
Dinamo Minsk 12 6 2 4
50%
16%
34%
14 16 20 2
Asteras 12 4 4 4
33%
33%
34%
18 18 22 0
PSV 12 6 2 4
50%
16%
34%
15 14 17 2
Krasnodar 12 6 3 3
50%
25%
25%
27 14 16 1
Rijeka 12 8 1 3
66%
8%
26%
23 10 30 1
Villarreal 12 7 2 3
58%
16%
26%
29 14 25 1
Everton 10 6 2 2
60%
20%
20%
21 11 15 1
Feyenoord 10 5 2 3
50%
20%
30%
17 13 25 2
Trabzonspor 10 4 2 4
40%
20%
40%
10 11 26 2
Legia Warszawa 10 7 0 3
70%
30%
10 6 25 1
Borussia Mönchengladbach 10 5 3 2
50%
30%
20%
26 10 12 1
Tottenham 10 5 3 2
50%
30%
20%
15 8 14 2
Rio Ave 10 3 2 5
30%
20%
50%
8 12 23 1
Beşiktaş 10 4 3 3
40%
30%
30%
14 11 19 2
Astra 10 4 1 5
40%
10%
50%
14 19 20 1
Sparta Praha 8 4 2 2
50%
25%
25%
15 8 15 0
Zürich 8 3 2 3
37%
25%
38%
14 16 14 1
Qarabağ 8 1 5 2
12%
62%
26%
4 6 11 0
PAOK 8 3 1 4
37%
12%
51%
14 8 9 0
Partizan 8 2 2 4
25%
25%
50%
6 12 25 1
Lokeren 8 4 1 3
50%
12%
38%
6 6 16 0
Zimbru 8 3 2 3
37%
25%
38%
7 9 23 1
Metalist 8 1 1 6
12%
12%
76%
4 10 16 0
Apollon Limassol 8 2 1 5
25%
12%
63%
9 20 12 1
Aalborg 8 3 0 5
37%
63%
6 16 13 1
Saint-Étienne 8 1 5 2
12%
62%
26%
3 4 14 0
Dinamo Zagreb 8 4 0 4
50%
50%
17 17 20 0
Helsinki 8 3 1 4
37%
12%
51%
10 15 15 0
Stjarnan 8 4 2 2
50%
25%
25%
14 13 7 0
Guingamp 8 4 1 3
50%
12%
38%
10 10 13 1
Red Bull Salzburg 8 5 1 2
62%
12%
26%
23 13 18 0
Celtic 8 2 3 3
25%
37%
38%
13 15 19 1
Panathinaikos 8 2 2 4
25%
25%
50%
12 13 19 1
RNK Split 8 3 4 1
37%
50%
13%
7 3 19 0
Spartak Trnava 8 4 3 1
50%
37%
13%
17 8 23 0
Astana 8 4 1 3
50%
12%
38%
13 10 16 1
Zorya 6 3 2 1
50%
33%
17%
12 8 13 0
Brommapojkarna 6 2 1 3
33%
16%
51%
8 10 6 1
Metalurg Skopje 6 2 2 2
33%
33%
34%
7 6 17 0
Shakhtyor Soligorsk 6 3 1 2
50%
16%
34%
13 8 11 0
Ruch Chorzów 6 1 4 1
16%
66%
18%
5 5 12 1
Hajduk Split 6 2 1 3
33%
16%
51%
9 8 13 0
Neftçi 6 2 1 3
33%
16%
51%
9 9 15 3
Sarajevo 6 2 0 4
33%
67%
9 15 12 2
Chikhura Sachkhere 6 2 3 1
33%
50%
17%
6 4 12 1
Rosenborg 6 3 2 1
50%
33%
17%
11 4 12 1
Omonia 6 3 2 1
50%
33%
17%
9 4 15 0
Hafnarfjarðar 6 4 1 1
66%
16%
18%
12 8 11 1
Estoril 6 1 2 3
16%
33%
51%
7 8 11 0
Víkingur Gøta 6 2 2 2
33%
33%
34%
6 12 11 0
Elfsborg 6 3 0 3
50%
50%
8 6 17 0
Göteborg 6 2 2 2
33%
33%
34%
5 2 6 0
Diósgyőr 6 3 0 3
50%
50%
10 12 10 0
Petrolul 6 3 1 2
50%
16%
34%
12 8 9 1
Aberdeen 6 3 1 2
50%
16%
34%
12 6 8 0
Slovan Bratislava 6 0 0 6
100%
1 20 10 0
Steaua București 6 2 1 3
33%
16%
51%
11 9 14 0
Shakhter Karagandy 6 4 1 1
66%
16%
18%
13 6 17 0
Standard Liège 6 1 1 4
16%
16%
68%
4 10 13 1
Zenit 6 3 1 2
50%
16%
34%
9 5 21 0
Lille 6 0 4 2
66%
34%
3 9 10 0
København 6 1 1 4
16%
16%
68%
5 13 11 2
Olympique Lyonnais 4 3 0 1
75%
25%
8 4 7 1
Hull City 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 3 7 1
Karabükspor 4 1 2 1
25%
50%
25%
2 2 10 0
Lech Poznań 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 2 7 0
St Pölten 4 1 0 3
25%
75%
5 6 7 0
Molde 4 1 2 1
25%
50%
25%
7 5 8 0
Grödig 4 2 0 2
50%
50%
7 4 10 1
Mladá Boleslav 4 2 0 2
50%
50%
8 7 13 0
St. Johnstone 4 0 3 1
75%
25%
4 5 11 0
Cluj 4 1 1 2
25%
25%
50%
1 3 4 1
AIK Solna 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 5 10 1
Zulte Waregem 4 2 1 1
50%
25%
25%
9 9 10 1
Real Sociedad 4 3 0 1
75%
25%
6 5 8 1
Slovan Liberec 4 2 0 2
50%
50%
6 6 9 0
Trenčín 4 1 1 2
25%
25%
50%
5 5 7 0
Sligo Rovers 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 4 8 0
Flamurtari 4 1 0 3
25%
75%
5 9 11 0
Atlantas 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 5 12 0
Crusaders 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 7 11 0
Derry City 4 2 0 2
50%
50%
10 6 3 0
Nõmme Kalju 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 5 4 0
Široki Brijeg 4 2 0 2
50%
50%
6 6 6 0
Čukarički 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 5 7 1
Linfield 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 4 10 0
Haugesund 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 5 5 0
Ajax 4 3 0 1
75%
25%
6 2 4 1
Budućnost 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 3 4 0
Ferencváros 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 5 15 0
Roma 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 6 8 1
Dundalk 4 3 0 1
75%
25%
7 4 7 0
Laçi 4 0 2 2
50%
50%
3 7 7 0
Litex Lovech 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 3 8 0
Tromsø 4 2 1 1
50%
25%
25%
14 3 5 1
Sillamäe 4 1 0 3
25%
75%
4 13 6 0
Koper 4 3 0 1
75%
25%
11 3 9 1
Inter Baku 4 3 0 1
75%
25%
7 4 11 1
Esbjerg 4 1 3 0
25%
75%
4 3 9 0
Botev Plovdiv 4 3 0 1
75%
25%
8 3 3 0
MYPA 4 1 2 1
25%
50%
25%
1 3 3 0
Vaduz 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 3 9 1
Kairat 4 1 2 1
25%
50%
25%
2 2 7 0
Željezničar 4 1 3 0
25%
75%
3 2 10 0
Ermis 2 0 0 2
100%
0 3 5 1
Debrecen 2 0 1 1
50%
50%
1 3 10 1
Lokomotiv Moskva 2 0 1 1
50%
50%
2 5 5 2
Liverpool 2 1 0 1
50%
50%
1 1 3 0
Midtjylland 2 0 0 2
100%
2 6 4 1
Nacional 2 0 0 2
100%
2 5 1 0
Athletic Club 2 0 1 1
50%
50%
4 5 4 0
Aktobe 2 0 0 2
100%
0 3 3 0
Sheriff Tiraspol 2 0 0 2
100%
0 4 6 0
Zwolle 2 0 1 1
50%
50%
2 4 3 0
Rostov 2 0 1 1
50%
50%
0 2 4 0
AEL 2 0 0 2
100%
1 5 3 0
Rapid Wien 2 0 1 1
50%
50%
4 5 4 0
Twente 2 0 2 0
100%
1 1 3 0
Grasshopper 2 0 0 2
100%
1 3 3 0
Maccabi Tel Aviv 2 1 0 1
50%
50%
3 3 5 0
Anderlecht 2 0 1 1
50%
50%
1 3 2 0
Jeunesse d'Esch 2 0 0 2
100%
1 5 6 0
Groningen 2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 0
Viktoria Plzeň 2 0 1 1
50%
50%
2 5 6 0
Pyunik 2 0 0 2
100%
1 6 3 0
Veris 2 0 1 1
50%
50%
0 3 4 1
Qäbälä 2 0 0 2
100%
0 5 4 0
Santos Tartu 2 0 0 2
100%
1 13 4 0
Banga 2 0 1 1
50%
50%
0 4 4 1
Shirak 2 0 0 2
100%
1 6 4 0
Jelgava 2 0 0 2
100%
0 6 6 0
Sioni 2 1 0 1
50%
50%
4 4 9 0
Differdange 2 1 0 1
50%
50%
2 3 4 1
Bangor 2 0 0 2
100%
0 8 5 1
Ekranas 2 0 0 2
100%
2 5 9 0
Daugava Rīga 2 0 0 2
100%
0 8 7 2
Aberystwyth Town 2 0 0 2
100%
0 9 4 1
Birkirkara 2 0 0 2
100%
2 6 3 1
Fola 2 0 1 1
50%
50%
0 2 1 0
Fram 2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 0
Glenavon 2 0 0 2
100%
2 6 2 0
Mika 2 0 1 1
50%
50%
1 3 2 0
Sant Julià 2 0 1 1
50%
50%
0 4 5 0
Hibernians 2 0 0 2
100%
2 9 7 1
Rudar Velenje 2 0 2 0
100%
2 2 5 0
B36 2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 0
Daugava Daugavpils 2 0 1 1
50%
50%
2 3 7 1
Broughton 2 0 1 1
50%
50%
2 3 9 1
Folgore 2 0 0 2
100%
1 5 4 0
Shkëndija 2 1 0 1
50%
50%
2 3 5 1
Sliema Wanderers 2 0 1 1
50%
50%
2 3 6 1
Kukësi 2 0 1 1
50%
50%
0 1 3 0
Atromitos 2 1 0 1
50%
50%
3 4 6 0
Čelik Nikšić 2 0 0 2
100%
0 9 2 2
Turnovo 2 0 0 2
100%
1 4 3 0
Mainz 05 2 1 0 1
50%
50%
2 3 4 0
Brøndby 2 0 0 2
100%
0 5 3 0
Chernomorets Odessa 2 0 1 1
50%
50%
0 2 3 0
Kiryat Shmona 2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 0
Neman 2 0 1 1
50%
50%
1 3 5 0
Luzern 2 0 2 0
100%
2 2 3 0
CSKA Sofia 2 0 2 0
100%
1 1 3 1
Jagodina 2 0 1 1
50%
50%
0 1 4 0
Zawisza 2 0 0 2
100%
2 5 7 1
Győr 2 1 0 1
50%
50%
1 3 5 1
Hapoel Be'er Sheva 2 0 1 1
50%
50%
1 2 8 0
Bursaspor 2 0 2 0
100%
0 0 5 1
Motherwell 2 0 1 1
50%
50%
4 5 6 0
Olympiacos 2 0 1 1
50%
50%
2 4 7 1
Gorica 2 0 1 1
50%
50%
2 5 7 1
Zestafoni 2 0 1 1
50%
50%
0 3 3 0
Hapoel Tel Aviv 2 1 0 1
50%
50%
1 3 1 1
RoPS 2 0 1 1
50%
50%
3 5 4 1
Vojvodina 2 1 0 1
50%
50%
3 4 0 1
Košice 2 0 0 2
100%
0 4 3 0
ÍF 2 0 1 1
50%
50%
0 1 5 0
Lovćen 2 0 1 1
50%
50%
0 1 3 1
Honka 2 1 0 1
50%
50%
4 4 4 0
Europa FC 2 0 0 2
100%
0 4 7 1
Libertas 2 0 0 2
100%
0 6 4 0
VPS 2 1 0 1
50%
50%
2 3 4 0
UE Santa Coloma 2 0 0 2
100%
0 5 9 0
Tiraspol 2 0 0 2
100%
3 6 5 2
Sporting de Portugal 2 0 1 1
50%
50%
0 2 3 0
Notificar error