2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades completes dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades completes dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades completes dels equips de la lliga espanyola

prev Recopa1997-98 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 13/08/1997 HB APOEL
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/1997 Dinamo Batumi Ararat Yerevan
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/1997 Cwmbran Town Naţional Bucureşti
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/1997 Sloga Jugomagnat NK Zagreb
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/1997 Balzers BVSC Budapest
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/1997 Tallinna Sadam Belshina
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/1997 Primorje Union Luxembourg
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/1997 Levski Sofia Slovan Bratislava
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/1997 Kilmarnock Shelbourne
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/1997 Zimbru Shakhtar Donetsk
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/1997 Helsinki Crvena Zvezda
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/1997 Glenavon Legia Warszawa
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/1997 Hibernians ÍBV
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/1997 Dinaburg Kapaz
Classificació Fase 1 (anada) 14/08/1997 Žalgiris Hapoel Be'er Sheva
Classificació Fase 1 (tornada) 27/08/1997 ÍBV Hibernians
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/1997 Kapaz Dinaburg
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/1997 APOEL HB
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/1997 Naţional Bucureşti Cwmbran Town
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/1997 Hapoel Be'er Sheva Žalgiris
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/1997 Shakhtar Donetsk Zimbru
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/1997 Crvena Zvezda Helsinki
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/1997 Shelbourne Kilmarnock
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/1997 NK Zagreb Sloga Jugomagnat
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/1997 BVSC Budapest Balzers
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/1997 Belshina Tallinna Sadam
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/1997 Union Luxembourg Primorje
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/1997 Legia Warszawa Glenavon
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/1997 Slovan Bratislava Levski Sofia
Classificació Fase 1 (tornada) 28/08/1997 Ararat Yerevan Dinamo Batumi
Setzens de final (anada) 18/09/1997 Vicenza Legia Warszawa
Setzens de final (anada) 18/09/1997 Kocaelispor Naţional Bucureşti
Setzens de final (anada) 18/09/1997 APOEL Sturm Graz
Setzens de final (anada) 18/09/1997 Betis BVSC Budapest
Setzens de final (anada) 18/09/1997 Slavia Praha Luzern
Setzens de final (anada) 18/09/1997 ÍBV Stuttgart
Setzens de final (anada) 18/09/1997 Nice Kilmarnock
Setzens de final (anada) 18/09/1997 Boavista Shakhtar Donetsk
Setzens de final (anada) 18/09/1997 AIK Solna Primorje
Setzens de final (anada) 18/09/1997 AEK Dinaburg
Setzens de final (anada) 18/09/1997 Germinal Ekeren Crvena Zvezda
Setzens de final (anada) 18/09/1997 Hapoel Be'er Sheva Roda
Setzens de final (anada) 18/09/1997 NK Zagreb Tromsø
Setzens de final (anada) 18/09/1997 København Ararat Yerevan
Setzens de final (anada) 18/09/1997 Belshina Lokomotiv Moskva
Setzens de final (anada) 18/09/1997 Chelsea Slovan Bratislava
Setzens de final (tornada) 02/10/1997 Lokomotiv Moskva Belshina
Setzens de final (tornada) 02/10/1997 Slovan Bratislava Chelsea
Setzens de final (tornada) 02/10/1997 Dinaburg AEK
Setzens de final (tornada) 02/10/1997 Legia Warszawa Vicenza
Setzens de final (tornada) 02/10/1997 Ararat Yerevan København
Setzens de final (tornada) 02/10/1997 Tromsø NK Zagreb
Setzens de final (tornada) 02/10/1997 Roda Hapoel Be'er Sheva
Setzens de final (tornada) 02/10/1997 Luzern Slavia Praha
Setzens de final (tornada) 02/10/1997 BVSC Budapest Betis
Setzens de final (tornada) 02/10/1997 Kilmarnock Nice
Setzens de final (tornada) 02/10/1997 Naţional Bucureşti Kocaelispor
Setzens de final (tornada) 02/10/1997 Sturm Graz APOEL
Setzens de final (tornada) 02/10/1997 Stuttgart ÍBV
Setzens de final (tornada) 02/10/1997 Shakhtar Donetsk Boavista
Setzens de final (tornada) 02/10/1997 Primorje AIK Solna
Setzens de final (tornada) 02/10/1997 Crvena Zvezda Germinal Ekeren
Vuitens de final (anada) 23/10/1997 AEK Sturm Graz
Vuitens de final (anada) 23/10/1997 Primorje Roda
Vuitens de final (anada) 23/10/1997 Nice Slavia Praha
Vuitens de final (anada) 23/10/1997 Betis København
Vuitens de final (anada) 23/10/1997 Shakhtar Donetsk Vicenza
Vuitens de final (anada) 23/10/1997 Lokomotiv Moskva Kocaelispor
Vuitens de final (anada) 23/10/1997 Germinal Ekeren Stuttgart
Vuitens de final (anada) 23/10/1997 Tromsø Chelsea
Vuitens de final (tornada) 06/11/1997 Chelsea Tromsø
Vuitens de final (tornada) 06/11/1997 Kocaelispor Lokomotiv Moskva
Vuitens de final (tornada) 06/11/1997 Vicenza Shakhtar Donetsk
Vuitens de final (tornada) 06/11/1997 København Betis
Vuitens de final (tornada) 06/11/1997 Sturm Graz AEK
Vuitens de final (tornada) 06/11/1997 Slavia Praha Nice
Vuitens de final (tornada) 06/11/1997 Roda Primorje
Vuitens de final (tornada) 06/11/1997 Stuttgart Germinal Ekeren
Quarts de final (anada) 05/03/1998 Betis Chelsea
Quarts de final (anada) 05/03/1998 Roda Vicenza
Quarts de final (anada) 05/03/1998 Slavia Praha Stuttgart
Quarts de final (anada) 05/03/1998 AEK Lokomotiv Moskva
Quarts de final (tornada) 19/03/1998 Stuttgart Slavia Praha
Quarts de final (tornada) 19/03/1998 Vicenza Roda
Quarts de final (tornada) 19/03/1998 Lokomotiv Moskva AEK
Quarts de final (tornada) 19/03/1998 Chelsea Betis
Semifinal (anada) 02/04/1998 Stuttgart Lokomotiv Moskva
Semifinal (anada) 02/04/1998 Vicenza Chelsea
Semifinal (tornada) 16/04/1998 Lokomotiv Moskva Stuttgart
Semifinal (tornada) 16/04/1998 Chelsea Vicenza
Final 13/05/1998 Chelsea Stuttgart

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Luiso VicenzaVicenza
81.00
Bobič StuttgartStuttgart
60.75
Van Houdt RodaRoda
61.00
Akpoborie StuttgartStuttgart
60.75
Vialli ChelseaChelsea
50.63
Atelkin Shakhtar DonetskShakhtar Donetsk
51.00
Torma RodaRoda
41.33
Vácha Slavia PrahaSlavia Praha
40.67
Alfonso BetisBetis
40.67
Zola ChelseaChelsea
40.50
    Nom Equip Pos Minuts
De Goey ChelseaChelsea
810
Wise ChelseaChelsea
810
Leboeuf ChelseaChelsea
802
Poschner StuttgartStuttgart
777
Solomatin Lokomotiv MoskvaLokomotiv Moskva
720
Verlaat StuttgartStuttgart
720
Brivio VicenzaVicenza
720
Vialli ChelseaChelsea
717
Luiso VicenzaVicenza
715
Balakov StuttgartStuttgart
711
    Nom Equip Pos Grogues
Dicara VicenzaVicenza
3
Di Carlo VicenzaVicenza
3
Haber StuttgartStuttgart
3
Smirnov Lokomotiv MoskvaLokomotiv Moskva
3
Arifullin Lokomotiv MoskvaLokomotiv Moskva
3
Drozdov Lokomotiv MoskvaLokomotiv Moskva
3
Sculac PrimorjePrimorje
3
Kavalevich BelshinaBelshina
2
Ambrosini VicenzaVicenza
2
Hemmingsen KøbenhavnKøbenhavn
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Mieciel Legia WarszawaLegia Warszawa
1
Ambrosini VicenzaVicenza
1
Dobos AEKAEK
1
Karayannis AEKAEK
1
Yakin StuttgartStuttgart
1
Hanssen TromsøTromsø
1
Englund AIK SolnaAIK Solna
1
Mjällby AIK SolnaAIK Solna
1
Kodelja PrimorjePrimorje
1
Verstraeten Germinal EkerenGerminal Ekeren
1
Gols:
276
Promig golejador:
3.03
Targetes Grogues:
309
Targetes Grogues Per Partit:
3.40
Expulsions:
25
Expulsions Per Partit:
0.27
Victòries locals:
46
Victòries visitants:
27
Empats:
18
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Vicenza: 5 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Yerevan: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Vicenza: 7 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Slavia Praga: 4 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Chelsea
Inglaterra
9 7 0 2
77%
23%
22 8 11 1
Stuttgart
Alemanya
9 6 1 2
66%
11%
23%
17 9 18 2
Lokomotiv Moskva
Rússia
8 4 2 2
50%
25%
25%
10 6 16 0
Vicenza
Italia
8 6 1 1
75%
12%
13%
19 7 16 1
Primorje
Eslovenia
6 3 1 2
50%
16%
34%
5 7 13 2
Slavia Praha
República Txeca
6 2 3 1
33%
50%
17%
10 8 12 0
Betis
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
9 6 12 0
AEK
Grecia
6 3 1 2
50%
16%
34%
12 5 10 2
Roda
Països Baixos
6 4 0 2
66%
34%
21 10 10 0
Shakhtar Donetsk
Ucrania
6 2 2 2
33%
33%
34%
10 9 12 0
Germinal Ekeren
Bèlgica
4 2 1 1
50%
25%
25%
8 9 5 1
Crvena Zvezda
Serbia
4 1 1 2
25%
25%
50%
6 5 10 1
Sturm Graz
Austria
4 3 0 1
75%
25%
5 2 11 0
Kocaelispor
Turquia
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 2 2 0
Tromsø
Noruega
4 2 0 2
50%
50%
10 14 4 1
Hapoel Be'er Sheva
Israel
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 15 8 0
Dinaburg
Letonia
4 2 0 2
50%
50%
4 9 6 1
ÍBV
Islandia
4 2 0 2
50%
50%
6 5 4 0
København
Dinamarca
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 3 4 0
Nice
França
4 1 3 0
25%
75%
7 5 8 0
Legia Warszawa
Polonia
4 1 2 1
25%
50%
25%
6 4 5 1
BVSC Budapest
Hungria
4 2 0 2
50%
50%
5 5 5 0
APOEL
Chipre
4 1 1 2
25%
25%
50%
7 5 7 0
Ararat Yerevan
Armenia
4 1 0 3
25%
75%
3 7 2 1
Kilmarnock
Escocia
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 6 3 1
Slovan Bratislava
Eslovaquia
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 6 8 0
Naţional Bucureşti
Rumania
4 2 0 2
50%
50%
12 5 4 0
Belshina
Bielorrusia
4 1 1 2
25%
25%
50%
6 7 8 0
NK Zagreb
Croacia
4 3 0 1
75%
25%
9 7 8 0
Dinamo Batumi
Georgia
2 1 0 1
50%
50%
2 3 1 0
Cwmbran Town
Gales
2 0 0 2
100%
2 12 3 0
AIK Solna
Suecia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 3
Boavista
Portugal
2 0 1 1
50%
50%
3 4 2 1
Sloga Jugomagnat
Macedonia del Nord
2 0 0 2
100%
1 4 3 0
Luzern
Suïssa
2 0 0 2
100%
2 6 5 0
Zimbru
Moldavia
2 0 1 1
50%
50%
1 4 6 0
Helsinki
Finlandia
2 1 0 1
50%
50%
1 3 2 1
Tallinna Sadam
Estonia
2 0 1 1
50%
50%
2 5 1 1
Union Luxembourg
Luxemburg
2 0 0 2
100%
0 3 4 1
Levski Sofia
Bulgaria
2 0 1 1
50%
50%
2 3 7 0
Žalgiris
Lituania
2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 2
Kapaz
Azerbaijan
2 0 0 2
100%
0 2 7 0
Hibernians
Malta
2 0 0 2
100%
0 4 3 1
Shelbourne
Irlanda
2 0 1 1
50%
50%
2 3 2 0
Glenavon
Irlanda del Nord
2 0 1 1
50%
50%
1 5 4 0
Balzers
Liechtenstein
2 0 0 2
100%
1 5 6 0
HB
Islas Feroe
2 0 1 1
50%
50%
1 7 3 0