2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Lliga de Campions2007-08 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2007 Olimpi Rustavi Astana 64
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2007 Khazar Lankaran Dinamo Zagreb
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2007 APOEL BATE Borisov
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2007 The New Saints Ventspils
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2007 Zeta Kaunas
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2007 Linfield Elfsborg
Classificació Fase 1 (anada) 17/07/2007 Murata Tampere United
Classificació Fase 1 (anada) 18/07/2007 Domžale Tirana
Classificació Fase 1 (anada) 18/07/2007 Hafnarfjarðar HB
Classificació Fase 1 (anada) 18/07/2007 Derry City Pyunik
Classificació Fase 1 (anada) 18/07/2007 Marsaxlokk Sarajevo
Classificació Fase 1 (anada) 18/07/2007 Dudelange Žilina
Classificació Fase 1 (anada) 18/07/2007 Sheriff Tiraspol Rànger's
Classificació Fase 1 (anada) 18/07/2007 Pobeda Levadia Tallinn
Classificació Fase 1 (tornada) 24/07/2007 Dinamo Zagreb Khazar Lankaran
Classificació Fase 1 (tornada) 24/07/2007 BATE Borisov APOEL
Classificació Fase 1 (tornada) 24/07/2007 Rànger's Sheriff Tiraspol
Classificació Fase 1 (tornada) 24/07/2007 Kaunas Zeta
Classificació Fase 1 (tornada) 24/07/2007 Sarajevo Marsaxlokk
Classificació Fase 1 (tornada) 24/07/2007 Astana 64 Olimpi Rustavi
Classificació Fase 1 (tornada) 25/07/2007 Tirana Domžale
Classificació Fase 1 (tornada) 25/07/2007 Žilina Dudelange
Classificació Fase 1 (tornada) 25/07/2007 Elfsborg Linfield
Classificació Fase 1 (tornada) 25/07/2007 Tampere United Murata
Classificació Fase 1 (tornada) 25/07/2007 Levadia Tallinn Pobeda
Classificació Fase 1 (tornada) 25/07/2007 Pyunik Derry City
Classificació Fase 1 (tornada) 25/07/2007 Ventspils The New Saints
Classificació Fase 1 (tornada) 25/07/2007 HB Hafnarfjarðar
Classificació Fase 2 (anada) 31/07/2007 Tampere United Levski Sofia
Classificació Fase 2 (anada) 31/07/2007 Pyunik Shakhtar
Classificació Fase 2 (anada) 31/07/2007 København Beitar Jerusalem
Classificació Fase 2 (anada) 31/07/2007 Genk Sarajevo
Classificació Fase 2 (anada) 31/07/2007 Debrecen Elfsborg
Classificació Fase 2 (anada) 31/07/2007 Zagłębie Steaua București
Classificació Fase 2 (anada) 31/07/2007 Rangers Zeta
Classificació Fase 2 (anada) 01/08/2007 Hafnarfjarðar BATE Borisov
Classificació Fase 2 (anada) 01/08/2007 Domžale Dinamo Zagreb
Classificació Fase 2 (anada) 01/08/2007 Crvena Zvezda Levadia Tallinn
Classificació Fase 2 (anada) 01/08/2007 Žilina Slavia Praha
Classificació Fase 2 (anada) 01/08/2007 Beşiktaş Sheriff Tiraspol
Classificació Fase 2 (anada) 01/08/2007 Ventspils Red Bull Salzburg
Classificació Fase 2 (anada) 01/08/2007 Astana 64 Rosenborg
Classificació Fase 2 (tornada) 07/08/2007 Zeta Rangers
Classificació Fase 2 (tornada) 07/08/2007 Dinamo Zagreb Domžale
Classificació Fase 2 (tornada) 07/08/2007 Beitar Jerusalem København
Classificació Fase 2 (tornada) 07/08/2007 Levski Sofia Tampere United
Classificació Fase 2 (tornada) 08/08/2007 Steaua București Zagłębie
Classificació Fase 2 (tornada) 08/08/2007 Levadia Tallinn Crvena Zvezda
Classificació Fase 2 (tornada) 08/08/2007 BATE Borisov Hafnarfjarðar
Classificació Fase 2 (tornada) 08/08/2007 Sheriff Tiraspol Beşiktaş
Classificació Fase 2 (tornada) 08/08/2007 Elfsborg Debrecen
Classificació Fase 2 (tornada) 08/08/2007 Shakhtar Pyunik
Classificació Fase 2 (tornada) 08/08/2007 Sarajevo Genk
Classificació Fase 2 (tornada) 08/08/2007 Red Bull Salzburg Ventspils
Classificació Fase 2 (tornada) 08/08/2007 Rosenborg Astana 64
Classificació Fase 2 (tornada) 08/08/2007 Slavia Praha Žilina
Classificació Fase 3 (anada) 14/08/2007 Lazio Dinamo București
Classificació Fase 3 (anada) 14/08/2007 Rangers Crvena Zvezda
Classificació Fase 3 (anada) 14/08/2007 Benfica København
Classificació Fase 3 (anada) 14/08/2007 Valencia Elfsborg
Classificació Fase 3 (anada) 15/08/2007 Spartak Moskva Celtic
Classificació Fase 3 (anada) 15/08/2007 Tampere United Rosenborg
Classificació Fase 3 (anada) 15/08/2007 Toulouse Liverpool
Classificació Fase 3 (anada) 15/08/2007 BATE Borisov Steaua București
Classificació Fase 3 (anada) 15/08/2007 Sarajevo Dynamo Kyiv
Classificació Fase 3 (anada) 15/08/2007 Fenerbahçe Anderlecht
Classificació Fase 3 (anada) 15/08/2007 Zürich Beşiktaş
Classificació Fase 3 (anada) 15/08/2007 Werder Bremen Dinamo Zagreb
Classificació Fase 3 (anada) 15/08/2007 Red Bull Salzburg Shakhtar
Classificació Fase 3 (anada) 15/08/2007 Ajax Slavia Praha
Classificació Fase 3 (anada) 15/08/2007 Sparta Praha Arsenal
Classificació Fase 3 (anada) 15/08/2007 Sevilla AEK
Classificació Fase 3 (tornada) 28/08/2007 Crvena Zvezda Rangers
Classificació Fase 3 (tornada) 28/08/2007 Dinamo București Lazio
Classificació Fase 3 (tornada) 28/08/2007 Liverpool Toulouse
Classificació Fase 3 (tornada) 29/08/2007 Beşiktaş Zürich
Classificació Fase 3 (tornada) 29/08/2007 Dinamo Zagreb Werder Bremen
Classificació Fase 3 (tornada) 29/08/2007 Steaua București BATE Borisov
Classificació Fase 3 (tornada) 29/08/2007 Dynamo Kyiv Sarajevo
Classificació Fase 3 (tornada) 29/08/2007 Shakhtar Red Bull Salzburg
Classificació Fase 3 (tornada) 29/08/2007 Anderlecht Fenerbahçe
Classificació Fase 3 (tornada) 29/08/2007 Slavia Praha Ajax
Classificació Fase 3 (tornada) 29/08/2007 København Benfica
Classificació Fase 3 (tornada) 29/08/2007 Elfsborg Valencia
Classificació Fase 3 (tornada) 29/08/2007 Celtic Spartak Moskva
Classificació Fase 3 (tornada) 29/08/2007 Arsenal Sparta Praha
Classificació Fase 3 (tornada) 29/08/2007 Rosenborg Tampere United
Classificació Fase 3 (tornada) 03/09/2007 AEK Sevilla
Fase de grups partit 1 18/09/2007 Porto Liverpool
Fase de grups partit 1 18/09/2007 Shakhtar Celtic
Fase de grups partit 1 18/09/2007 Chelsea Rosenborg
Fase de grups partit 1 18/09/2007 Milan Benfica
Fase de grups partit 1 18/09/2007 Olympiacos Lazio
Fase de grups partit 1 18/09/2007 Olympique de Marseille Beşiktaş
Fase de grups partit 1 18/09/2007 Schalke 04 Valencia
Fase de grups partit 1 18/09/2007 Real Madrid Werder Bremen
Fase de grups partit 1 19/09/2007 Sporting de Portugal Manchester United
Fase de grups partit 1 19/09/2007 Fenerbahçe Inter
Fase de grups partit 1 19/09/2007 PSV CSKA Moskva
Fase de grups partit 1 19/09/2007 Rangers Stuttgart
Fase de grups partit 1 19/09/2007 Roma Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 1 19/09/2007 Barcelona Olympique Lyonnais
Fase de grups partit 1 19/09/2007 Slavia Praha Steaua București
Fase de grups partit 1 19/09/2007 Arsenal Sevilla
Fase de grups partit 2 02/10/2007 Olympique Lyonnais Rangers
Fase de grups partit 2 02/10/2007 Stuttgart Barcelona
Fase de grups partit 2 02/10/2007 Manchester United Roma
Fase de grups partit 2 02/10/2007 Dynamo Kyiv Sporting de Portugal
Fase de grups partit 2 02/10/2007 CSKA Moskva Fenerbahçe
Fase de grups partit 2 02/10/2007 Inter PSV
Fase de grups partit 2 02/10/2007 Steaua București Arsenal
Fase de grups partit 2 02/10/2007 Sevilla Slavia Praha
Fase de grups partit 2 03/10/2007 Rosenborg Schalke 04
Fase de grups partit 2 03/10/2007 Lazio Real Madrid
Fase de grups partit 2 03/10/2007 Benfica Shakhtar
Fase de grups partit 2 03/10/2007 Celtic Milan
Fase de grups partit 2 03/10/2007 Werder Bremen Olympiacos
Fase de grups partit 2 03/10/2007 Liverpool Olympique de Marseille
Fase de grups partit 2 03/10/2007 Valencia Chelsea
Fase de grups partit 2 03/10/2007 Beşiktaş Porto
Fase de grups partit 3 23/10/2007 CSKA Moskva Inter
Fase de grups partit 3 23/10/2007 PSV Fenerbahçe
Fase de grups partit 3 23/10/2007 Arsenal Slavia Praha
Fase de grups partit 3 23/10/2007 Rangers Barcelona
Fase de grups partit 3 23/10/2007 Stuttgart Olympique Lyonnais
Fase de grups partit 3 23/10/2007 Sevilla Steaua București
Fase de grups partit 3 23/10/2007 Dynamo Kyiv Manchester United
Fase de grups partit 3 23/10/2007 Roma Sporting de Portugal
Fase de grups partit 3 24/10/2007 Benfica Celtic
Fase de grups partit 3 24/10/2007 Real Madrid Olympiacos
Fase de grups partit 3 24/10/2007 Werder Bremen Lazio
Fase de grups partit 3 24/10/2007 Chelsea Schalke 04
Fase de grups partit 3 24/10/2007 Rosenborg Valencia
Fase de grups partit 3 24/10/2007 Olympique de Marseille Porto
Fase de grups partit 3 24/10/2007 Beşiktaş Liverpool
Fase de grups partit 3 24/10/2007 Milan Shakhtar
Fase de grups partit 4 06/11/2007 Liverpool Beşiktaş
Fase de grups partit 4 06/11/2007 Valencia Rosenborg
Fase de grups partit 4 06/11/2007 Schalke 04 Chelsea
Fase de grups partit 4 06/11/2007 Lazio Werder Bremen
Fase de grups partit 4 06/11/2007 Olympiacos Real Madrid
Fase de grups partit 4 06/11/2007 Celtic Benfica
Fase de grups partit 4 06/11/2007 Shakhtar Milan
Fase de grups partit 4 06/11/2007 Porto Olympique de Marseille
Fase de grups partit 4 07/11/2007 Steaua București Sevilla
Fase de grups partit 4 07/11/2007 Slavia Praha Arsenal
Fase de grups partit 4 07/11/2007 Fenerbahçe PSV
Fase de grups partit 4 07/11/2007 Inter CSKA Moskva
Fase de grups partit 4 07/11/2007 Sporting de Portugal Roma
Fase de grups partit 4 07/11/2007 Manchester United Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 4 07/11/2007 Barcelona Rangers
Fase de grups partit 4 07/11/2007 Olympique Lyonnais Stuttgart
Fase de grups partit 5 27/11/2007 CSKA Moskva PSV
Fase de grups partit 5 27/11/2007 Manchester United Sporting de Portugal
Fase de grups partit 5 27/11/2007 Stuttgart Rangers
Fase de grups partit 5 27/11/2007 Olympique Lyonnais Barcelona
Fase de grups partit 5 27/11/2007 Dynamo Kyiv Roma
Fase de grups partit 5 27/11/2007 Inter Fenerbahçe
Fase de grups partit 5 27/11/2007 Sevilla Arsenal
Fase de grups partit 5 27/11/2007 Steaua București Slavia Praha
Fase de grups partit 5 28/11/2007 Beşiktaş Olympique de Marseille
Fase de grups partit 5 28/11/2007 Rosenborg Chelsea
Fase de grups partit 5 28/11/2007 Valencia Schalke 04
Fase de grups partit 5 28/11/2007 Werder Bremen Real Madrid
Fase de grups partit 5 28/11/2007 Lazio Olympiacos
Fase de grups partit 5 28/11/2007 Benfica Milan
Fase de grups partit 5 28/11/2007 Celtic Shakhtar
Fase de grups partit 5 28/11/2007 Liverpool Porto
Fase de grups partit 6 04/12/2007 Shakhtar Benfica
Fase de grups partit 6 04/12/2007 Milan Celtic
Fase de grups partit 6 11/12/2007 Chelsea Valencia
Fase de grups partit 6 11/12/2007 Olympiacos Werder Bremen
Fase de grups partit 6 11/12/2007 Real Madrid Lazio
Fase de grups partit 6 11/12/2007 Schalke 04 Rosenborg
Fase de grups partit 6 11/12/2007 Porto Beşiktaş
Fase de grups partit 6 11/12/2007 Olympique de Marseille Liverpool
Fase de grups partit 6 12/12/2007 Slavia Praha Sevilla
Fase de grups partit 6 12/12/2007 Rangers Olympique Lyonnais
Fase de grups partit 6 12/12/2007 Barcelona Stuttgart
Fase de grups partit 6 12/12/2007 Roma Manchester United
Fase de grups partit 6 12/12/2007 Sporting de Portugal Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 6 12/12/2007 PSV Inter
Fase de grups partit 6 12/12/2007 Fenerbahçe CSKA Moskva
Fase de grups partit 6 12/12/2007 Arsenal Steaua București
Vuitens de final (anada) 19/02/2008 Liverpool Inter
Vuitens de final (anada) 19/02/2008 Olympiacos Chelsea
Vuitens de final (anada) 19/02/2008 Schalke 04 Porto
Vuitens de final (anada) 19/02/2008 Roma Real Madrid
Vuitens de final (anada) 20/02/2008 Fenerbahçe Sevilla
Vuitens de final (anada) 20/02/2008 Arsenal Milan
Vuitens de final (anada) 20/02/2008 Olympique Lyonnais Manchester United
Vuitens de final (anada) 20/02/2008 Celtic Barcelona
Vuitens de final (tornada) 04/03/2008 Sevilla Fenerbahçe
Vuitens de final (tornada) 04/03/2008 Barcelona Celtic
Vuitens de final (tornada) 04/03/2008 Manchester United Olympique Lyonnais
Vuitens de final (tornada) 04/03/2008 Milan Arsenal
Vuitens de final (tornada) 05/03/2008 Porto Schalke 04
Vuitens de final (tornada) 05/03/2008 Real Madrid Roma
Vuitens de final (tornada) 05/03/2008 Chelsea Olympiacos
Vuitens de final (tornada) 11/03/2008 Inter Liverpool
Quarts de final (anada) 01/04/2008 Schalke 04 Barcelona
Quarts de final (anada) 01/04/2008 Roma Manchester United
Quarts de final (anada) 02/04/2008 Fenerbahçe Chelsea
Quarts de final (anada) 02/04/2008 Arsenal Liverpool
Quarts de final (tornada) 08/04/2008 Chelsea Fenerbahçe
Quarts de final (tornada) 08/04/2008 Liverpool Arsenal
Quarts de final (tornada) 09/04/2008 Barcelona Schalke 04
Quarts de final (tornada) 09/04/2008 Manchester United Roma
Semifinal (anada) 22/04/2008 Liverpool Chelsea
Semifinal (anada) 23/04/2008 Barcelona Manchester United
Semifinal (tornada) 29/04/2008 Manchester United Barcelona
Semifinal (tornada) 30/04/2008 Chelsea Liverpool
Final 21/05/2008 Manchester United Chelsea

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Yssouf Koné RosenborgRosenborg
80.80
Cristiano Ronaldo Manchester UnitedManchester United
80.73
Luís Fabiano SevillaSevilla
70.70
Kuyt LiverpoolLiverpool
70.58
Kanouté SevillaSevilla
60.67
Drogba ChelseaChelsea
60.55
Gerrard LiverpoolLiverpool
60.46
Fàbregas ArsenalArsenal
60.60
Fernando Torres LiverpoolLiverpool
60.55
Messi BarcelonaBarcelona
60.67
    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Cristiano Ronaldo Manchester UnitedManchester United
80.73
Gerrard LiverpoolLiverpool
60.46
Drogba ChelseaChelsea
60.55
Fernando Torres LiverpoolLiverpool
60.55
Messi BarcelonaBarcelona
60.67
Kanouté SevillaSevilla
50.56
Ibrahimović InterInter
50.71
Deivid FenerbahçeFenerbahçe
50.45
Babel LiverpoolLiverpool
50.38
Kuyt LiverpoolLiverpool
50.42
    Nom Equip Pos Minuts
Reina LiverpoolLiverpool
1290
Carragher LiverpoolLiverpool
1200
Makélélé ChelseaChelsea
1184
Mascherano LiverpoolLiverpool
1183
Hyypiä LiverpoolLiverpool
1171
Gerrard LiverpoolLiverpool
1157
Edu Dracena FenerbahçeFenerbahçe
1092
Mehmet Aurélio FenerbahçeFenerbahçe
1082
Cole ChelseaChelsea
1039
Essien ChelseaChelsea
1038
    Nom Equip Pos Grogues
Alan Hutton RangersRangers
5
Jermaine Jones Schalke 04Schalke 04
5
Scott Brown CelticCeltic
5
Ladislav Volešák Slavia PrahaSlavia Praha
4
Kevin Thomson RangersRangers
4
Brandão ShakhtarShakhtar
4
Mario Mandžukić Dinamo ZagrebDinamo Zagreb
4
Marius Croitoru Steaua BucureștiSteaua București
4
Diego Lugano FenerbahçeFenerbahçe
4
Essien ChelseaChelsea
4
    Nom Equip Pos Vermelles
Emin Guliyev Khazar LankaranKhazar Lankaran
1
Martin Stranzl Spartak MoskvaSpartak Moskva
1
Pennant LiverpoolLiverpool
1
Suazo InterInter
1
Chivu InterInter
1
Deivid FenerbahçeFenerbahçe
1
Vasilis Torosidis OlympiacosOlympiacos
1
Cribari LazioLazio
1
Diego Werder BremenWerder Bremen
1
Binya BenficaBenfica
1
Gols:
545
Promig golejador:
2.56
Targetes Grogues:
798
Targetes Grogues Per Partit:
3.75
Expulsions:
37
Expulsions Per Partit:
0.17
Victòries locals:
109
Victòries visitants:
62
Empats:
42
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Liverpool: 5 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Dynamo Kiev: 6 Partits
Millor ratxa no perdent:
Manchester United: 13 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Steaua Bucarest: 6 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Liverpool
Inglaterra
14 8 3 3
57%
21%
22%
34 12 16 1
Chelsea
Inglaterra
13 6 6 1
46%
46%
8%
20 8 17 1
Manchester United
Inglaterra
13 9 4 0
69%
30%
1%
20 6 17 0
Barcelona
Espanya
12 8 3 1
66%
25%
9%
18 6 20 0
Fenerbahçe
Turquia
12 7 2 3
58%
16%
26%
18 14 25 1
Arsenal
Inglaterra
12 7 3 2
58%
25%
17%
24 9 21 0
Shakhtar
Ucrania
10 5 0 5
50%
50%
13 14 20 0
Beşiktaş
Turquia
10 5 1 4
50%
10%
40%
11 16 22 0
Sevilla
Espanya
10 8 0 2
80%
20%
25 13 15 0
Celtic
Escocia
10 3 2 5
30%
20%
50%
9 12 19 0
Schalke 04
Alemanya
10 3 2 5
30%
20%
50%
6 7 26 0
Slavia Praha
República Txeca
10 3 4 3
30%
40%
30%
8 17 21 1
Steaua București
Rumania
10 3 2 5
30%
20%
50%
11 13 24 0
Roma
Italia
10 5 2 3
50%
20%
30%
15 11 23 0
Rangers
Escocia
10 5 2 3
50%
20%
30%
11 9 22 2
Rosenborg
Noruega
10 6 1 3
60%
10%
30%
21 12 10 0
Lazio
Italia
8 2 3 3
25%
37%
38%
12 13 15 3
Benfica
Portugal
8 4 1 3
50%
12%
38%
8 7 16 1
Dynamo Kyiv
Ucrania
8 2 0 6
25%
75%
8 19 13 0
Werder Bremen
Alemanya
8 4 0 4
50%
50%
13 16 12 1
Valencia
Espanya
8 3 2 3
37%
25%
38%
7 7 9 1
Porto
Portugal
8 4 2 2
50%
25%
25%
9 8 11 1
Milan
Italia
8 4 2 2
50%
25%
25%
12 7 15 0
Olympiacos
Grecia
8 3 3 2
37%
37%
26%
11 10 17 1
Real Madrid
Espanya
8 3 2 3
37%
25%
38%
15 13 16 1
Inter
Italia
8 5 0 3
62%
38%
12 7 17 4
Olympique Lyonnais
França
8 3 2 3
37%
25%
38%
12 12 17 0
Olympique de Marseille
França
6 2 1 3
33%
16%
51%
6 9 13 0
Tampere United
Finlandia
6 4 0 2
66%
34%
6 6 9 0
Elfsborg
Suecia
6 2 2 2
33%
33%
34%
3 5 9 0
Sporting de Portugal
Portugal
6 2 1 3
33%
16%
51%
9 8 9 0
PSV
Països Baixos
6 2 1 3
33%
16%
51%
3 6 8 1
BATE Borisov
Bielorrusia
6 2 2 2
33%
33%
34%
9 8 16 2
CSKA Moskva
Rússia
6 0 1 5
16%
84%
7 14 15 0
Dinamo Zagreb
Croacia
6 3 1 2
50%
16%
34%
12 9 15 0
Stuttgart
Alemanya
6 1 0 5
16%
84%
7 15 10 0
Sarajevo
Bosnia-Herzegovina
6 3 0 3
50%
50%
11 7 12 0
Red Bull Salzburg
Austria
4 3 0 1
75%
25%
9 3 6 0
Crvena Zvezda
Serbia
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 3 14 0
Pyunik
Armenia
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 4 8 1
Astana 64
Kazajistán
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 10 10 0
København
Dinamarca
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 4 7 0
Hafnarfjarðar
Islandia
4 1 2 1
25%
50%
25%
6 5 8 1
Levadia Tallinn
Estonia
4 2 1 1
50%
25%
25%
3 2 3 0
Ventspils
Letonia
4 1 0 3
25%
75%
4 11 9 0
Zeta
Montenegro
4 1 0 3
25%
75%
5 7 9 0
Domžale
Eslovenia
4 2 0 2
50%
50%
5 6 7 0
Sheriff Tiraspol
Moldavia
4 2 0 2
50%
50%
5 4 7 1
Žilina
Eslovaquia
4 2 2 0
50%
50%
7 5 5 0
HB
Islas Feroe
2 0 1 1
50%
50%
1 4 4 0
Tirana
Albania
2 0 0 2
100%
1 3 3 0
Murata
San Marino
2 0 0 2
100%
1 4 3 0
Kaunas
Lituania
2 1 0 1
50%
50%
4 5 7 1
Derry City
Irlanda
2 0 1 1
50%
50%
0 2 4 0
The New Saints
Gales
2 1 0 1
50%
50%
4 4 1 0
APOEL
Chipre
2 1 0 1
50%
50%
2 3 5 0
Khazar Lankaran
Azerbaijan
2 0 1 1
50%
50%
2 4 6 2
Linfield
Irlanda del Nord
2 0 1 1
50%
50%
0 1 3 0
Debrecen
Hungria
2 0 1 1
50%
50%
0 1 5 1
Marsaxlokk
Malta
2 0 0 2
100%
1 9 4 0
Zagłębie
Polonia
2 0 0 2
100%
1 3 5 0
Sparta Praha
República Txeca
2 0 0 2
100%
0 5 5 0
Ajax
Països Baixos
2 0 0 2
100%
1 3 4 0
Dudelange
Luxemburg
2 0 0 2
100%
5 7 2 0
Zürich
Suïssa
2 0 1 1
50%
50%
1 3 5 0
Anderlecht
Bèlgica
2 0 0 2
100%
0 3 3 0
Rànger's
Andorra
2 0 0 2
100%
0 5 5 2
Toulouse
França
2 0 0 2
100%
0 5 3 0
Pobeda
Macedonia del Nord
2 0 1 1
50%
50%
0 1 3 2
Spartak Moskva
Rússia
2 0 2 0
100%
2 2 3 1
Levski Sofia
Bulgaria
2 0 0 2
100%
0 2 3 0
Dinamo București
Rumania
2 0 1 1
50%
50%
2 4 6 1
Beitar Jerusalem
Israel
2 0 1 1
50%
50%
1 2 7 1
Genk
Bèlgica
2 1 0 1
50%
50%
2 2 6 0
AEK
Grecia
2 0 0 2
100%
1 6 5 0
Olimpi Rustavi
Georgia
2 0 1 1
50%
50%
0 3 3 1