2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 NordSud1949-50 NordSud1939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 NordSud1948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 NordSud1957-58 NordSud1947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 NordSud1956-57 NordSud1946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 NordSud1955-56 NordSud1945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 NordSud1954-55 NordSud1944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 NordSud1953-54 NordSud1943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 NordSud1952-53 NordSud1942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 NordSud1951-52 NordSud1941-42 123
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 NordSud1950-51 NordSud1940-41 NordSud
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

Copa del Rei1932-33 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Setzens de final (anada) 09/04/1933 Barcelona Betis
Setzens de final (anada) 09/04/1933 Arenas de Guecho Athletic Club
Setzens de final (anada) 09/04/1933 Constancia CD Castellón
Setzens de final (anada) 09/04/1933 Sevilla Oviedo
Setzens de final (anada) 09/04/1933 Levante Deportivo de La Coruña
Setzens de final (anada) 09/04/1933 Donostia Sporting de Gijón
Setzens de final (anada) 09/04/1933 Celta de Vigo Zaragoza
Setzens de final (anada) 09/04/1933 Club Gijón Español
Setzens de final (anada) 09/04/1933 Valladolid Valencia
Setzens de final (anada) 09/04/1933 Onuba Murcia
Setzens de final (anada) 09/04/1933 Deportivo Torrelavega Palafrugell
Setzens de final (anada) 09/04/1933 Victoria Athletic de Madrid
Setzens de final (anada) 09/04/1933 Logroño Unión Irún
Setzens de final (anada) 09/04/1933 Madrid Racing de Santander
Setzens de final (anada) 09/04/1933 Baracaldo Osasuna
Setzens de final (anada) 09/04/1933 Racing de Ferrol Hércules
Setzens de final (tornada) 16/04/1933 Hércules Racing de Ferrol
Setzens de final (tornada) 16/04/1933 Oviedo Sevilla
Setzens de final (tornada) 16/04/1933 Athletic de Madrid Victoria
Setzens de final (tornada) 16/04/1933 Unión Irún Logroño
Setzens de final (tornada) 16/04/1933 Racing de Santander Madrid
Setzens de final (tornada) 16/04/1933 Betis Barcelona
Setzens de final (tornada) 16/04/1933 Español Club Gijón
Setzens de final (tornada) 16/04/1933 Sporting de Gijón Donostia
Setzens de final (tornada) 16/04/1933 Deportivo de La Coruña Levante
Setzens de final (tornada) 16/04/1933 Palafrugell Deportivo Torrelavega
Setzens de final (tornada) 16/04/1933 Zaragoza Celta de Vigo
Setzens de final (tornada) 16/04/1933 Athletic Club Arenas de Guecho
Setzens de final (tornada) 16/04/1933 Murcia Onuba
Setzens de final (tornada) 23/04/1933 Valencia Valladolid
Setzens de final (tornada) 30/04/1933 Osasuna Baracaldo
Setzens de final (tornada) 30/04/1933 CD Castellón Constancia
Vuitens de final (anada) 07/05/1933 Palafrugell Murcia
Vuitens de final (anada) 07/05/1933 Hércules Betis
Vuitens de final (anada) 07/05/1933 Sporting de Gijón CD Castellón
Vuitens de final (anada) 07/05/1933 Zaragoza Español
Vuitens de final (anada) 07/05/1933 Osasuna Deportivo de La Coruña
Vuitens de final (anada) 07/05/1933 Sevilla Athletic Club
Vuitens de final (anada) 07/05/1933 Unión Irún Madrid
Vuitens de final (anada) 07/05/1933 Athletic de Madrid Valencia
Vuitens de final (tornada) 14/05/1933 Athletic Club Sevilla
Vuitens de final (tornada) 14/05/1933 Deportivo de La Coruña Osasuna
Vuitens de final (tornada) 14/05/1933 Madrid Unión Irún
Vuitens de final (tornada) 14/05/1933 Betis Hércules
Vuitens de final (tornada) 14/05/1933 Valencia Athletic de Madrid
Vuitens de final (tornada) 14/05/1933 CD Castellón Sporting de Gijón
Vuitens de final (tornada) 14/05/1933 Español Zaragoza
Vuitens de final (tornada) 14/05/1933 Murcia Palafrugell
Vuitens de final (desempat) 16/05/1933 Valencia Athletic de Madrid
Quarts de final (anada) 28/05/1933 Murcia Español
Quarts de final (anada) 28/05/1933 Betis Valencia
Quarts de final (anada) 28/05/1933 Deportivo de La Coruña Athletic Club
Quarts de final (anada) 28/05/1933 Madrid Sporting de Gijón
Quarts de final (tornada) 04/06/1933 Athletic Club Deportivo de La Coruña
Quarts de final (tornada) 04/06/1933 Español Murcia
Quarts de final (tornada) 04/06/1933 Sporting de Gijón Madrid
Quarts de final (tornada) 06/06/1933 Valencia Betis
Semifinal (anada) 11/06/1933 Athletic Club Español
Semifinal (anada) 11/06/1933 Madrid Valencia
Semifinal (tornada) 18/06/1933 Valencia Madrid
Semifinal (tornada) 18/06/1933 Español Athletic Club
Final 25/06/1933 Athletic Club Madrid

Top 10

  Nom Equip Pos Gols GolsPP
Lazcano MadridMadrid
101.11
Olivares MadridMadrid
101.11
León Deportivo de La CoruñaDeportivo de La Coruña
91.50
Costa ValenciaValencia
81.14
Iraragorri Athletic ClubAthletic Club
70.78
Pin Sporting de GijónSporting de Gijón
71.17
Luis Regueiro MadridMadrid
70.78
Gorostiza Athletic ClubAthletic Club
70.78
Bata Athletic ClubAthletic Club
70.78
Julio González MurciaMurcia
71.40
  Nom Equip Pos Minuts
Cilaurren Athletic ClubAthletic Club
810
Luis Regueiro MadridMadrid
810
Melenchón ValenciaValencia
810
Olivares MadridMadrid
810
Ciriaco MadridMadrid
810
Zamora MadridMadrid
810
Gorostiza Athletic ClubAthletic Club
810
Bata Athletic ClubAthletic Club
810
Pedro Regueiro MadridMadrid
810
Iraragorri Athletic ClubAthletic Club
810
  Nom Equip Pos Grogues
  Nom Equip Pos Vermelles
Gols:
275
Gols Per Partit:
4.44
Targetes Grogues Per Partit:
0.00
Expulsions:
0
Expulsions Per Partit:
0.00
Victòries locals:
39
Victòries visitants:
11
Empats:
12
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Athletic Club: 8 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Sporting de Gijón: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Athletic Club: 9 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Sporting de Gijón: 3 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Athletic Club 9 8 1 0
88%
11%
1%
31 10 0 0
Madrid 9 7 1 1
77%
11%
12%
36 6 0 0
Valencia 9 4 1 4
44%
11%
45%
23 19 0 0
Español 8 4 0 4
50%
50%
18 12 0 0
Betis 6 3 1 2
50%
16%
34%
16 12 0 0
Murcia 6 3 0 3
50%
50%
17 10 0 0
Deportivo de La Coruña 6 2 0 4
33%
67%
17 21 0 0
Sporting de Gijón 6 2 1 3
33%
16%
51%
13 20 0 0
Athletic de Madrid 5 2 1 2
40%
20%
40%
12 9 0 0
Osasuna 4 2 1 1
50%
25%
25%
10 8 0 0
Unión Irún 4 2 0 2
50%
50%
7 14 0 0
Palafrugell 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 5 0 0
Zaragoza 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 8 0 0
Hércules 4 1 2 1
25%
50%
25%
8 8 0 0
CD Castellón 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 10 0 0
Sevilla 4 1 1 2
25%
25%
50%
9 11 0 0
Club Gijón 2 0 0 2
100%
1 6 0 0
Arenas de Guecho 2 0 1 1
50%
50%
3 7 0 0
Baracaldo 2 0 1 1
50%
50%
1 5 0 0
Racing de Santander 2 0 1 1
50%
50%
2 5 0 0
Constancia 2 0 1 1
50%
50%
3 4 0 0
Logroño 2 0 0 2
100%
3 7 0 0
Victoria 2 0 1 1
50%
50%
2 6 0 0
Oviedo 2 0 1 1
50%
50%
4 7 0 0
Deportivo Torrelavega 2 0 1 1
50%
50%
1 4 0 0
Levante 2 1 0 1
50%
50%
4 7 0 0
Onuba 2 1 0 1
50%
50%
3 8 0 0
Donostia 2 0 1 1
50%
50%
4 6 0 0
Valladolid 2 0 1 1
50%
50%
2 8 0 0
Racing de Ferrol 2 0 1 1
50%
50%
1 4 0 0
Celta de Vigo 2 0 1 1
50%
50%
3 4 0 0
Barcelona 2 1 0 1
50%
50%
2 4 0 0
Notificar error