2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa del Generalísimo1948-49 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 04/09/1948 Plus Ultra Conquense
Ronda 1 05/09/1948 España de Tánger Larache
Ronda 1 05/09/1948 Lérida UD Huesca
Ronda 1 05/09/1948 Salamanca Atlético Zamora
Ronda 1 05/09/1948 CD Talavera Toledo
Ronda 1 05/09/1948 Manchego Tomelloso CF
Ronda 1 05/09/1948 Segarra Acero
Ronda 1 05/09/1948 Olímpico Sueca
Ronda 1 05/09/1948 Eldense Alicante
Ronda 1 05/09/1948 Orihuela Elche
Ronda 1 05/09/1948 CD Naval Cartagena FC
Ronda 1 05/09/1948 CD Cieza Imperial
Ronda 1 05/09/1948 RCD Córdoba Electromecánicas Córdoba
Ronda 1 05/09/1948 Iliturgi Jaén
Ronda 1 05/09/1948 Betis Recreativo de Huelva
Ronda 1 05/09/1948 Balompédica Linense Algeciras
Ronda 1 05/09/1948 SD Ceuta Atlético Tetuán
Ronda 1 05/09/1948 Burgos Fábrica Nacional de Palencia
Ronda 1 05/09/1948 Cacereño Badajoz
Ronda 1 05/09/1948 Juvenil Arsenal Club
Ronda 1 05/09/1948 Barreda Gimnástica de Torrelavega
Ronda 1 05/09/1948 Arosa Santiago
Ronda 1 05/09/1948 Escoriaza Atlético Zaragoza
Ronda 1 05/09/1948 Lucense Orensana
Ronda 1 05/09/1948 Avilés Juvencia
Ronda 1 05/09/1948 La Felguera Caudal
Ronda 1 05/09/1948 Arenas de Guecho Sestao
Ronda 1 05/09/1948 Real Unión Osasuna
Ronda 1 05/09/1948 Mirandés Alavés
Ronda 1 05/09/1948 Logroñés Maestranza Aérea Logroño
Ronda 1 05/09/1948 Numancia Tudelano
Ronda 1 05/09/1948 Mallorca Atlético Baleares
Ronda 1 05/09/1948 San Martín San Andrés
Ronda 1 05/09/1948 Zaragoza Arenas de Zaragoza
Ronda 1 05/09/1948 Pontevedra Berbés
Ronda 1 (desempat) 07/09/1948 Mirandés Alavés
Ronda 1 (desempat) 12/10/1948 Plus Ultra Conquense
Ronda 1 09/12/1948 Tarrasa Júpiter
Ronda 2 19/12/1948 UD Melilla Larache
Ronda 2 19/12/1948 Tarrasa Lérida
Ronda 2 19/12/1948 Balompédica Linense SD Ceuta
Ronda 2 19/12/1948 Cádiz Betis
Ronda 2 19/12/1948 RCD Córdoba Iliturgi
Ronda 2 19/12/1948 Albacete CD Cieza
Ronda 2 19/12/1948 CA Almería Cartagena FC
Ronda 2 19/12/1948 Alicante Elche
Ronda 2 19/12/1948 Badajoz CD Talavera
Ronda 2 19/12/1948 Tomelloso CF Plus Ultra
Ronda 2 19/12/1948 Ávila Salamanca
Ronda 2 19/12/1948 Gimnástica Segoviana Burgos
Ronda 2 19/12/1948 Arenas de Zaragoza Escoriaza
Ronda 2 19/12/1948 Erandio Arenas de Guecho
Ronda 2 19/12/1948 Igualada San Martín
Ronda 2 19/12/1948 Pontevedra Arosa
Ronda 2 19/12/1948 Juvenil Lucense
Ronda 2 19/12/1948 Maestranza Aérea León Cultural Leonesa
Ronda 2 19/12/1948 Avilés La Felguera
Ronda 2 19/12/1948 Gimnástica de Torrelavega Indauchu
Ronda 2 19/12/1948 Osasuna Numancia
Ronda 2 19/12/1948 Maestranza Aérea Logroño Mirandés
Ronda 2 19/12/1948 Constancia Mallorca
Ronda 2 (desempat) 21/12/1948 Gimnástica Segoviana Burgos
Ronda 2 (desempat) 21/12/1948 Alicante Elche
Ronda 3 25/12/1948 Mallorca San Martín
Ronda 3 26/12/1948 Tomelloso CF Badajoz
Ronda 3 26/12/1948 Burgos Salamanca
Ronda 3 26/12/1948 Arenas de Zaragoza Tarrasa
Ronda 3 26/12/1948 RCD Córdoba Cádiz
Ronda 3 26/12/1948 Osasuna Maestranza Aérea Logroño
Ronda 3 26/12/1948 Arenas de Guecho Indauchu
Ronda 3 26/12/1948 Avilés Maestranza Aérea León
Ronda 3 26/12/1948 Pontevedra Lucense
Ronda 3 26/12/1948 Segarra Alicante
Ronda 3 26/12/1948 CA Almería Albacete
Ronda 3 26/12/1948 SD Ceuta UD Melilla
Ronda 4 01/01/1949 Sabadell Gerona
Ronda 4 01/01/1949 Badalona Mallorca
Ronda 4 01/01/1949 Hércules Segarra
Ronda 4 02/01/1949 Mestalla Alcoyano
Ronda 4 02/01/1949 CD Málaga SD Ceuta
Ronda 4 02/01/1949 RCD Córdoba Sevilla
Ronda 4 02/01/1949 Tomelloso CF Granada
Ronda 4 02/01/1949 Murcia Albacete
Ronda 4 02/01/1949 Salamanca Levante
Ronda 4 02/01/1949 Arenas de Zaragoza Castellón
Ronda 4 02/01/1949 Real Sociedad Osasuna
Ronda 4 02/01/1949 Baracaldo Santander
Ronda 4 02/01/1949 Avilés Real Gijón
Ronda 4 02/01/1949 Deportivo de La Coruña Ferrol
Ronda 4 06/01/1949 Lucense Celta de Vigo
Ronda 4 06/01/1949 Atlético de Bilbao Arenas de Guecho
Ronda 5 13/03/1949 Albacete Alcoyano
Ronda 5 13/03/1949 Sevilla CD Málaga
Ronda 5 13/03/1949 Granada Hércules
Ronda 5 13/03/1949 Baracaldo Real Sociedad
Ronda 5 13/03/1949 Gerona Mallorca
Ronda 5 13/03/1949 Celta de Vigo Salamanca
Ronda 5 27/03/1949 Real Gijón Deportivo de La Coruña
Ronda 5 30/03/1949 Atlético de Bilbao Arenas de Zaragoza
Vuitens de final (anada) 21/04/1949 Español Celta de Vigo
Vuitens de final (anada) 21/04/1949 Gimnástico de Tarragona Albacete
Vuitens de final (anada) 21/04/1949 Real Madrid Atlético de Bilbao
Vuitens de final (anada) 24/04/1949 Atlético de Madrid Sevilla
Vuitens de final (tornada) 24/04/1949 Atlético de Bilbao Real Madrid
Vuitens de final (tornada) 24/04/1949 Albacete Gimnástico de Tarragona
Vuitens de final (tornada) 24/04/1949 Celta de Vigo Español
Vuitens de final (anada) 24/04/1949 Real Sociedad Oviedo
Vuitens de final (anada) 24/04/1949 Granada Valladolid
Vuitens de final (anada) 24/04/1949 Barcelona Gerona
Vuitens de final (anada) 24/04/1949 Deportivo de La Coruña Valencia
Vuitens de final (desempat) 27/04/1949 Atlético de Bilbao Real Madrid
Quarts de final (anada) 01/05/1949 Granada Barcelona
Quarts de final (anada) 01/05/1949 Valencia Real Sociedad
Quarts de final (anada) 01/05/1949 Español Atlético de Madrid
Quarts de final (anada) 01/05/1949 Atlético de Bilbao Gimnástico de Tarragona
Quarts de final (tornada) 08/05/1949 Atlético de Madrid Español
Quarts de final (tornada) 08/05/1949 Gimnástico de Tarragona Atlético de Bilbao
Quarts de final (tornada) 08/05/1949 Barcelona Granada
Quarts de final (tornada) 08/05/1949 Real Sociedad Valencia
Semifinal (anada) 15/05/1949 Español Atlético de Bilbao
Semifinal (anada) 15/05/1949 Valencia Barcelona
Semifinal (tornada) 22/05/1949 Barcelona Valencia
Semifinal (tornada) 22/05/1949 Atlético de Bilbao Español
Final 29/05/1949 Valencia Atlético de Bilbao
Tercer Lloc 29/05/1949 Barcelona Español

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Venancio Atlético de BilbaoAtlético de Bilbao
91.00
Zarra Atlético de BilbaoAtlético de Bilbao
90.90
Basora BarcelonaBarcelona
71.40
Mijares MallorcaMallorca
71.75
Epi ValenciaValencia
50.83
Artigas EspañolEspañol
50.71
Iriondo Atlético de BilbaoAtlético de Bilbao
51.25
Panizo Atlético de BilbaoAtlético de Bilbao
50.50
Loren SalamancaSalamanca
51.25
Juncosa Atlético de MadridAtlético de Madrid
52.50
    Nom Equip Pos Minuts
Lezama Atlético de BilbaoAtlético de Bilbao
900
Celaya Atlético de BilbaoAtlético de Bilbao
900
Zarra Atlético de BilbaoAtlético de Bilbao
900
Panizo Atlético de BilbaoAtlético de Bilbao
900
Venancio Atlético de BilbaoAtlético de Bilbao
810
Gainza Atlético de BilbaoAtlético de Bilbao
810
Barrenechea Atlético de BilbaoAtlético de Bilbao
720
Arrieta Atlético de BilbaoAtlético de Bilbao
720
Canito Atlético de BilbaoAtlético de Bilbao
720
Bertol Atlético de BilbaoAtlético de Bilbao
720
    Nom Equip Pos Grogues
    Nom Equip Pos Vermelles
Arza Atlético TetuánAtlético Tetuán
1
Marín UD MelillaUD Melilla
1
Hervás SegarraSegarra
1
González Arenas de ZaragozaArenas de Zaragoza
1
Asensio CastellónCastellón
1
Medina GeronaGerona
1
Gallart MallorcaMallorca
1
Manolín Real SociedadReal Sociedad
1
Alsúa II Real SociedadReal Sociedad
1
Gols:
414
Promig golejador:
3.31
Expulsions:
9
Expulsions Per Partit:
0.07
Victòries locals:
84
Victòries visitants:
34
Empats:
7
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Mallorca: 4 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Español: 4 Partits
Millor ratxa no perdent:
Atlético de Bilbao: 6 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Español: 4 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Atlético de Bilbao
Espanya
10 6 2 2
60%
20%
20%
32 12 0 0
Español
Espanya
7 2 0 5
28%
72%
14 19 0 0
Valencia
Espanya
6 5 0 1
83%
17%
12 7 0 0
Barcelona
Espanya
6 4 1 1
66%
16%
18%
23 8 0 0
Albacete
Espanya
6 5 0 1
83%
17%
13 9 0 0
Real Sociedad
Espanya
5 3 0 2
60%
40%
11 5 0 2
Salamanca
Espanya
5 4 0 1
80%
20%
19 11 0 0
Granada
Espanya
5 3 1 1
60%
20%
20%
9 9 0 0
Arenas de Zaragoza
Espanya
5 4 0 1
80%
20%
9 11 0 1
Mallorca
Espanya
5 4 0 1
80%
20%
12 7 0 1
SD Ceuta
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
10 10 0 0
Gimnástico de Tarragona
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
7 7 0 0
Arenas de Guecho
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
11 12 0 0
Avilés
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
14 5 0 0
Lucense
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
8 4 0 0
Burgos
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
11 10 0 0
Celta de Vigo
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
10 7 0 0
RCD Córdoba
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
11 6 0 0
Osasuna
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
8 3 0 0
Alicante
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 3 0 0
Tomelloso CF
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
7 2 0 0
Elche
Espanya
3 1 1 1
33%
33%
34%
4 3 0 0
Atlético de Madrid
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
8 8 0 0
Real Madrid
Espanya
3 0 2 1
66%
34%
4 6 0 0
Deportivo de La Coruña
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
6 3 0 0
Sevilla
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
9 4 0 0
Gerona
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
8 13 0 1
Tarrasa
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
8 5 0 0
Pontevedra
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
7 5 0 0
San Martín
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
6 5 0 0
Maestranza Aérea Logroño
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
7 6 0 0
Mirandés
Espanya
3 1 1 1
33%
33%
34%
5 6 0 0
Segarra
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
9 3 0 1
Badajoz
Espanya
3 2 0 1
66%
34%
7 5 0 0
Plus Ultra
Espanya
3 1 1 1
33%
33%
34%
9 8 0 0
Cádiz
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
6 5 0 0
Gimnástica Segoviana
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
6 5 0 0
Indauchu
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
7 6 0 0
CA Almería
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 2 0 0
CD Talavera
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
8 6 0 0
UD Melilla
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
6 5 0 1
Iliturgi
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 6 0 0
Hércules
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 4 0 0
Alcoyano
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 2 0 0
Betis
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
7 6 0 0
CD Málaga
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
8 6 0 0
Numancia
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
6 1 0 0
Balompédica Linense
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 4 0 0
Baracaldo
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 3 0 0
Real Gijón
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 4 0 0
Alavés
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
3 4 0 0
CD Cieza
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 3 0 0
Juvenil
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 0
Cartagena FC
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 3 0 0
Gimnástica de Torrelavega
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
5 5 0 0
Arosa
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
6 4 0 0
La Felguera
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
5 5 0 0
Escoriaza
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 4 0 0
Larache
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
5 5 0 0
Conquense
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
5 9 0 0
Maestranza Aérea León
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
5 11 0 0
Lérida
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 5 0 0
Valladolid
Espanya
1 0 0 1
100%
1 4 0 0
Oviedo
Espanya
1 0 0 1
100%
0 4 0 0
Santander
Espanya
1 0 0 1
100%
0 3 0 0
CD Naval
Espanya
1 0 0 1
100%
0 4 0 0
Constancia
Espanya
1 0 0 1
100%
1 4 0 0
Ferrol
Espanya
1 0 0 1
100%
0 3 0 0
Sabadell
Espanya
1 0 0 1
100%
2 4 0 0
UD Huesca
Espanya
1 0 0 1
100%
1 3 0 0
Electromecánicas Córdoba
Espanya
1 0 0 1
100%
1 4 0 0
Badalona
Espanya
1 0 0 1
100%
0 2 0 0
Castellón
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 0 1
Mestalla
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 0 0
Cultural Leonesa
Espanya
1 0 0 1
100%
3 5 0 0
España de Tánger
Espanya
1 0 0 1
100%
1 3 0 0
Imperial
Espanya
1 0 0 1
100%
0 3 0 0
Atlético Zamora
Espanya
1 0 0 1
100%
0 2 0 0
Murcia
Espanya
1 0 0 1
100%
2 3 0 0
Levante
Espanya
1 0 0 1
100%
1 6 0 0
Fábrica Nacional de Palencia
Espanya
1 0 0 1
100%
0 4 0 0
Erandio
Espanya
1 0 0 1
100%
2 3 0 0
Cacereño
Espanya
1 0 0 1
100%
1 3 0 0
Atlético Tetuán
Espanya
1 0 0 1
100%
1 3 0 1
Arsenal Club
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 0 0
Barreda
Espanya
1 0 0 1
100%
0 2 0 0
Santiago
Espanya
1 0 0 1
100%
0 3 0 0
Atlético Zaragoza
Espanya
1 0 0 1
100%
1 3 0 0
Olímpico
Espanya
1 1 0 0
100%
3 1 0 0
Orensana
Espanya
1 0 0 1
100%
0 2 0 0
Acero
Espanya
1 0 0 1
100%
0 6 0 0
Juvencia
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 0 0
Caudal
Espanya
1 0 0 1
100%
2 3 0 0
Eldense
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 0 0
Sestao
Espanya
1 0 0 1
100%
0 3 0 0
Igualada
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 0 0
Real Unión
Espanya
1 0 0 1
100%
1 4 0 0
Logroñés
Espanya
1 0 0 1
100%
2 3 0 0
Recreativo de Huelva
Espanya
1 0 0 1
100%
2 5 0 0
Tudelano
Espanya
1 0 0 1
100%
0 6 0 0
Manchego
Espanya
1 0 0 1
100%
1 3 0 0
Atlético Baleares
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 0 0
Orihuela
Espanya
1 0 0 1
100%
0 2 0 0
Zaragoza
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 0 0
Toledo
Espanya
1 0 0 1
100%
2 5 0 0
Jaén
Espanya
1 0 0 1
100%
2 3 0 0
Berbés
Espanya
1 0 0 1
100%
0 2 0 0
Júpiter
Espanya
1 0 0 1
100%
2 3 0 0
Sueca
Espanya
1 0 0 1
100%
1 3 0 0
Ávila
Espanya
1 0 0 1
100%
2 4 0 0
Algeciras
Espanya
1 0 0 1
100%
1 3 0 0
San Andrés
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 0 0