CAMés
2022-232012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34

prev Lliga de Campions 2022-23

Màxim Golejador
Ronda

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda Preliminar (semifinal) 21/06/2022 La Fiorita
1
2
Inter d'Escaldes
Ronda Preliminar (semifinal) 21/06/2022 Levadia Tallinn
1
6
Víkingur Reykjavík
Ronda Preliminar (final) 24/06/2022 Inter d'Escaldes
0
1
Víkingur Reykjavík
Classificació Fase 1 (anada) 05/07/2022 Lech Poznań
1
0
Qarabağ
Classificació Fase 1 (anada) 05/07/2022 Shkupi
3
0
Lincoln Red Imps
Classificació Fase 1 (anada) 05/07/2022 Shamrock Rovers
3
0
Hibernians
Classificació Fase 1 (anada) 05/07/2022 The New Saints
1
0
Linfield
Classificació Fase 1 (anada) 05/07/2022 Ballkani
1
1
Žalgiris
Classificació Fase 1 (anada) 05/07/2022 Ludogorets
2
0
Sutjeska
Classificació Fase 1 (anada) 05/07/2022 Malmö
3
2
Víkingur Reykjavík
Classificació Fase 1 (anada) 05/07/2022 Pyunik
0
0
Cluj
Classificació Fase 1 (anada) 06/07/2022 Maribor
0
0
Shakhtyor Soligorsk
Classificació Fase 1 (anada) 06/07/2022 Slovan Bratislava
0
0
Dinamo Batumi
Classificació Fase 1 (anada) 06/07/2022 Bodø/Glimt
3
0
Classificació Fase 1 (anada) 06/07/2022 Zrinjski
0
0
Sheriff Tiraspol
Classificació Fase 1 (anada) 06/07/2022 Dudelange
1
0
Tirana
Classificació Fase 1 (anada) 06/07/2022 Helsinki
1
0
RFS
Classificació Fase 1 (anada) 06/07/2022 Tobol
0
0
Ferencváros
Classificació Fase 1 (tornada) 12/07/2022 Sutjeska
0
1
Ludogorets
Classificació Fase 1 (tornada) 12/07/2022 RFS
2
1
Helsinki
Classificació Fase 1 (tornada) 12/07/2022 Žalgiris
1
0
Ballkani
Classificació Fase 1 (tornada) 12/07/2022 Qarabağ
5
1
Lech Poznań
Classificació Fase 1 (tornada) 12/07/2022 Sheriff Tiraspol
1
0
Zrinjski
Classificació Fase 1 (tornada) 12/07/2022 Tirana
1
2
Dudelange
Classificació Fase 1 (tornada) 12/07/2022 Hibernians
0
0
Shamrock Rovers
Classificació Fase 1 (tornada) 12/07/2022 Lincoln Red Imps
2
0
Shkupi
Classificació Fase 1 (tornada) 12/07/2022 Víkingur Reykjavík
3
3
Malmö
Classificació Fase 1 (tornada) 13/07/2022
3
1
Bodø/Glimt
Classificació Fase 1 (tornada) 13/07/2022 Dinamo Batumi
1
2
Slovan Bratislava
Classificació Fase 1 (tornada) 13/07/2022 Ferencváros
5
1
Tobol
Classificació Fase 1 (tornada) 13/07/2022 Cluj
2
2
Pyunik
Classificació Fase 1 (tornada) 13/07/2022 Linfield
2
0
The New Saints
Classificació Fase 1 (tornada) 13/07/2022 Shakhtyor Soligorsk
0
2
Maribor
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2022 Pyunik
0
1
Dudelange
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2022 Qarabağ
3
2
Zürich
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2022 Žalgiris
1
0
Malmö
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2022 Ludogorets
3
0
Shamrock Rovers
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2022 Midtjylland
1
1
AEK Larnaca
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2022 Linfield
1
0
Bodø/Glimt
Classificació Fase 2 (anada) 19/07/2022 Dinamo Zagreb
2
2
Shkupi
Classificació Fase 2 (anada) 20/07/2022 Helsinki
1
2
Viktoria Plzeň
Classificació Fase 2 (anada) 20/07/2022 Maccabi Haifa
1
1
Olympiacos
Classificació Fase 2 (anada) 20/07/2022 Ferencváros
1
2
Slovan Bratislava
Classificació Fase 2 (anada) 20/07/2022 Dynamo Kyiv
0
0
Fenerbahçe
Classificació Fase 2 (anada) 20/07/2022 Maribor
0
0
Sheriff Tiraspol
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2022 Shamrock Rovers
2
1
Ludogorets
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2022 AEK Larnaca
1
1
Midtjylland
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2022 Viktoria Plzeň
5
0
Helsinki
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2022 Sheriff Tiraspol
1
0
Maribor
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2022 Dudelange
1
4
Pyunik
Classificació Fase 2 (tornada) 26/07/2022 Shkupi
0
1
Dinamo Zagreb
Classificació Fase 2 (tornada) 27/07/2022 Fenerbahçe
1
2
Dynamo Kyiv
Classificació Fase 2 (tornada) 27/07/2022 Zürich
2
2
Qarabağ
Classificació Fase 2 (tornada) 27/07/2022 Olympiacos
0
4
Maccabi Haifa
Classificació Fase 2 (tornada) 27/07/2022 Slovan Bratislava
1
4
Ferencváros
Classificació Fase 2 (tornada) 27/07/2022 Bodø/Glimt
8
0
Linfield
Classificació Fase 2 (tornada) 27/07/2022 Malmö
0
2
Žalgiris
Col·labora amb BDFutbol!