Temporada 1998-99 Copa UEFA

Partits
TipusDataLocalResultat Visitant
Classificació Fase 1 (Anada)21/07/1998Germinal Ekeren4 - 1Sarajevo
Classificació Fase 1 (Anada)22/07/1998Shakhtar2 - 1Birkirkara
Classificació Fase 1 (Anada)22/07/1998HB2 - 0VPS
Classificació Fase 1 (Anada)22/07/1998Union Luxembourg0 - 3Göteborg
Classificació Fase 1 (Anada)22/07/1998Inter Bratislava2 - 0Tirana
Classificació Fase 1 (Anada)22/07/1998Ferencváros6 - 0Principat
Classificació Fase 1 (Anada)22/07/1998Omonia5 - 1Linfield
Classificació Fase 1 (Anada)22/07/1998Belshina0 - 0CSKA Sofia
Classificació Fase 1 (Anada)22/07/1998Mura6 - 1 FKP/Daugava
Classificació Fase 1 (Anada)22/07/1998Sadam Tallinn0 - 2Polonia Warszawa
Classificació Fase 1 (Anada)22/07/1998Željezničar1 - 1Kilmarnock
Classificació Fase 1 (Anada)22/07/1998Argeș Pitești5 - 1Bakı
Classificació Fase 1 (Anada)22/07/1998Shirak0 - 2Malmö
Classificació Fase 1 (Anada)22/07/1998Tiligul0 - 1Anderlecht
Classificació Fase 1 (Anada)22/07/1998Oțelul Galați3 - 0Sloga
Classificació Fase 1 (Anada)22/07/1998Hapoel Tel Aviv3 - 1FinnPa
Classificació Fase 1 (Anada)22/07/1998Newtown0 - 0Wisła Kraków
Classificació Fase 1 (Anada)22/07/1998Shelbourne3 - 5Rangers
Classificació Fase 1 (Anada)22/07/1998Akraness3 - 2Žalgiris
Classificació Fase 1 (Anada)22/07/1998Kolkheti0 - 4Crvena Zvezda
Classificació Fase 1 (Tornada)28/07/1998Göteborg4 - 0Union Luxembourg
Classificació Fase 1 (Tornada)28/07/1998Sarajevo0 - 0Germinal Ekeren
Classificació Fase 1 (Tornada)29/07/1998FinnPa1 - 3Hapoel Tel Aviv
Classificació Fase 1 (Tornada)29/07/1998CSKA Sofia3 - 1Belshina
Classificació Fase 1 (Tornada)29/07/1998Anderlecht5 - 0Tiligul
Classificació Fase 1 (Tornada)29/07/1998Sloga1 - 1Oțelul Galați
Classificació Fase 1 (Tornada)29/07/1998Malmö5 - 0Shirak
Classificació Fase 1 (Tornada)29/07/1998VPS4 - 0HB
Classificació Fase 1 (Tornada)29/07/1998Birkirkara0 - 4Shakhtar
Classificació Fase 1 (Tornada)29/07/1998 FKP/Daugava1 - 2Mura
Classificació Fase 1 (Tornada)29/07/1998Linfield5 - 3Omonia
Classificació Fase 1 (Tornada)29/07/1998Tirana0 - 2Inter Bratislava
Classificació Fase 1 (Tornada)29/07/1998Polonia Warszawa3 - 1Sadam Tallinn
Classificació Fase 1 (Tornada)29/07/1998Žalgiris1 - 0Akraness
Classificació Fase 1 (Tornada)29/07/1998Wisła Kraków7 - 0Newtown
Classificació Fase 1 (Tornada)29/07/1998Crvena Zvezda7 - 0Kolkheti
Classificació Fase 1 (Tornada)29/07/1998Rangers2 - 0Shelbourne
Classificació Fase 1 (Tornada)29/07/1998Bakı0 - 2Argeș Pitești
Classificació Fase 1 (Tornada)29/07/1998Kilmarnock1 - 0Željezničar
Classificació Fase 1 (Tornada)29/07/1998Principat1 - 8Ferencváros
1/48 de Final (Anada)11/08/1998Hajduk Split1 - 1Malmö
1/48 de Final (Anada)11/08/1998Rangers2 - 0PAOK
1/48 de Final (Anada)11/08/1998Ferencváros4 - 2AEK
1/48 de Final (Anada)11/08/1998VB3 - 0Oțelul Galați
1/48 de Final (Anada)11/08/1998Göteborg2 - 1Fenerbahçe
1/48 de Final (Anada)11/08/1998Molde0 - 0CSKA Sofia
1/48 de Final (Anada)11/08/1998Slavia Praha4 - 0Inter Bratislava
1/48 de Final (Anada)11/08/1998Brann1 - 0Žalgiris
1/48 de Final (Anada)11/08/1998VPS0 - 0Grazer AK
1/48 de Final (Anada)11/08/1998Mura0 - 0Silkeborg
1/48 de Final (Anada)11/08/1998Wisła Kraków5 - 1Trabzonspor
1/48 de Final (Anada)11/08/1998Hapoel Tel Aviv1 - 0Strømsgodset
1/48 de Final (Anada)11/08/1998Polonia Warszawa0 - 1Dynamo Moscú
1/48 de Final (Anada)11/08/1998Sigma Olomouc2 - 0Kilmarnock
1/48 de Final (Anada)11/08/1998Crvena Zvezda2 - 1Rotor
1/48 de Final (Anada)11/08/1998Germinal Ekeren1 - 4Servette
1/48 de Final (Anada)11/08/1998Omonia3 - 1Rapid Wien
1/48 de Final (Anada)11/08/1998Osijek3 - 1Anderlecht
1/48 de Final (Anada)11/08/1998Argeș Pitești2 - 0Istanbulspor
1/48 de Final (Anada)13/08/1998Zurich4 - 0Shakhtar
1/48 de Final (Tornada)25/08/1998Kilmarnock0 - 2Sigma Olomouc
1/48 de Final (Tornada)25/08/1998Grazer AK3 - 0VPS
1/48 de Final (Tornada)25/08/1998PAOK0 - 0Rangers
1/48 de Final (Tornada)25/08/1998AEK4 - 0Ferencváros
1/48 de Final (Tornada)25/08/1998Servette1 - 2Germinal Ekeren
1/48 de Final (Tornada)25/08/1998Oțelul Galați0 - 3VB
1/48 de Final (Tornada)25/08/1998Trabzonspor1 - 2Wisła Kraków
1/48 de Final (Tornada)25/08/1998Anderlecht2 - 0Osijek
1/48 de Final (Tornada)25/08/1998Strømsgodset1 - 0Hapoel Tel Aviv
1/48 de Final (Tornada)25/08/1998Rotor1 - 2Crvena Zvezda
1/48 de Final (Tornada)25/08/1998Fenerbahçe1 - 0Göteborg
1/48 de Final (Tornada)25/08/1998Silkeborg2 - 0Mura
1/48 de Final (Tornada)25/08/1998Inter Bratislava2 - 0Slavia Praha
1/48 de Final (Tornada)25/08/1998Malmö1 - 2Hajduk Split
1/48 de Final (Tornada)25/08/1998Rapid Wien2 - 0Omonia
1/48 de Final (Tornada)25/08/1998Shakhtar3 - 2Zurich
1/48 de Final (Tornada)25/08/1998CSKA Sofia2 - 0Molde
1/48 de Final (Tornada)25/08/1998Dynamo Moscú1 - 0Polonia Warszawa
1/48 de Final (Tornada)25/08/1998Žalgiris0 - 0Brann
1/48 de Final (Tornada)27/08/1998Istanbulspor4 - 2Argeș Pitești
1/24 de Final (Anada)15/09/1998Schalke 041 - 0Slavia Praha
1/24 de Final (Anada)15/09/1998Košice0 - 3Liverpool
1/24 de Final (Anada)15/09/1998Servette2 - 1CSKA Sofia
1/24 de Final (Anada)15/09/1998Zurich4 - 0Anorthosis
1/24 de Final (Anada)15/09/1998Újpest0 - 5Club Brugge
1/24 de Final (Anada)15/09/1998Vitesse3 - 0AEK
1/24 de Final (Anada)15/09/1998Fenerbahçe1 - 0Parma
1/24 de Final (Anada)15/09/1998Maribor0 - 2Wisła Kraków
1/24 de Final (Anada)15/09/1998Crvena Zvezda2 - 1Metz
1/24 de Final (Anada)15/09/1998Beitar Jerusalem1 - 1Rangers
1/24 de Final (Anada)15/09/1998Sigma Olomouc2 - 2Olympique de Marseille
1/24 de Final (Anada)15/09/1998Willem II3 - 0Dinamo Tbilisi
1/24 de Final (Anada)15/09/1998Litex1 - 1Grazer AK
1/24 de Final (Anada)15/09/1998Dynamo Moscú2 - 2Skonto
1/24 de Final (Anada)15/09/1998Brann2 - 0Werder Bremen
1/24 de Final (Anada)15/09/1998Argeș Pitești0 - 1Celta de Vigo
1/24 de Final (Anada)15/09/1998Silkeborg0 - 2Roma
1/24 de Final (Anada)15/09/1998ŁKS1 - 3Monaco
1/24 de Final (Anada)15/09/1998Fiorentina2 - 1Hajduk Split
1/24 de Final (Anada)15/09/1998Blackburn Rovers0 - 1Olympique Lyonnais
1/24 de Final (Anada)15/09/1998Sparta Praha2 - 4Real Sociedad
1/24 de Final (Anada)15/09/1998Steaua București3 - 4Valencia
1/24 de Final (Anada)15/09/1998Vejle1 - 0Betis
1/24 de Final (Anada)15/09/1998Udinese1 - 1Bayer Leverkusen
1/24 de Final (Anada)15/09/1998Leeds1 - 0Marítimo
1/24 de Final (Anada)15/09/1998Girondins de Bordeaux1 - 1Rapid Wien
1/24 de Final (Anada)15/09/1998Aston Villa3 - 2Strømsgodset
1/24 de Final (Anada)15/09/1998Stuttgart1 - 3Feyenoord
1/24 de Final (Anada)15/09/1998Atlético de Madrid2 - 0Obilić
1/24 de Final (Anada)15/09/1998Vitória de Guimarães1 - 2Celtic
1/24 de Final (Anada)15/09/1998Sporting de Portugal0 - 2Bologna
1/24 de Final (Anada)16/09/1998Anderlecht0 - 2Grasshopper
1/24 de Final (Tornada)29/09/1998Parma3 - 1Fenerbahçe
1/24 de Final (Tornada)29/09/1998Olympique de Marseille4 - 0Sigma Olomouc
1/24 de Final (Tornada)29/09/1998Roma1 - 0Silkeborg
1/24 de Final (Tornada)29/09/1998Rapid Wien1 - 2Girondins de Bordeaux
1/24 de Final (Tornada)29/09/1998Obilić0 - 1Atlético de Madrid
1/24 de Final (Tornada)29/09/1998Monaco0 - 0ŁKS
1/24 de Final (Tornada)29/09/1998Grasshopper0 - 0Anderlecht
1/24 de Final (Tornada)29/09/1998Club Brugge2 - 2Újpest
1/24 de Final (Tornada)29/09/1998Real Sociedad1 - 0Sparta Praha
1/24 de Final (Tornada)29/09/1998Feyenoord0 - 3Stuttgart
1/24 de Final (Tornada)29/09/1998AEK3 - 3Vitesse
1/24 de Final (Tornada)29/09/1998Anorthosis2 - 3Zurich
1/24 de Final (Tornada)29/09/1998Strømsgodset0 - 3Aston Villa
1/24 de Final (Tornada)29/09/1998Grazer AK2 - 0Litex
1/24 de Final (Tornada)29/09/1998Metz2 - 1Crvena Zvezda
1/24 de Final (Tornada)29/09/1998Werder Bremen4 - 0Brann
1/24 de Final (Tornada)29/09/1998Hajduk Split0 - 0Fiorentina
1/24 de Final (Tornada)29/09/1998Skonto2 - 3Dynamo Moscú
1/24 de Final (Tornada)29/09/1998CSKA Sofia1 - 0Servette
1/24 de Final (Tornada)29/09/1998Dinamo Tbilisi0 - 3Willem II
1/24 de Final (Tornada)29/09/1998Bologna2 - 1Sporting de Portugal
1/24 de Final (Tornada)29/09/1998Slavia Praha1 - 0Schalke 04
1/24 de Final (Tornada)29/09/1998Wisła Kraków3 - 0Maribor
1/24 de Final (Tornada)29/09/1998Liverpool5 - 0Košice
1/24 de Final (Tornada)29/09/1998Bayer Leverkusen1 - 0Udinese
1/24 de Final (Tornada)29/09/1998Celtic2 - 1Vitória de Guimarães
1/24 de Final (Tornada)29/09/1998Olympique Lyonnais2 - 2Blackburn Rovers
1/24 de Final (Tornada)29/09/1998Valencia3 - 0Steaua București
1/24 de Final (Tornada)29/09/1998Betis5 - 0Vejle
1/24 de Final (Tornada)29/09/1998Marítimo1 - 0Leeds
1/24 de Final (Tornada)29/09/1998Celta de Vigo7 - 0Argeș Pitești
1/24 de Final (Tornada)01/10/1998Rangers4 - 2Beitar Jerusalem
Setzens de Final (Anada)20/10/1998Grazer AK3 - 3Monaco
Setzens de Final (Anada)20/10/1998Willem II1 - 1Betis
Setzens de Final (Anada)20/10/1998Vitesse0 - 1Girondins de Bordeaux
Setzens de Final (Anada)20/10/1998CSKA Sofia2 - 4Atlético de Madrid
Setzens de Final (Anada)20/10/1998Stuttgart1 - 1Club Brugge
Setzens de Final (Anada)20/10/1998Grasshopper0 - 2Fiorentina
Setzens de Final (Anada)20/10/1998Roma1 - 0Leeds
Setzens de Final (Anada)20/10/1998Werder Bremen1 - 1Olympique de Marseille
Setzens de Final (Anada)20/10/1998Liverpool0 - 0Valencia
Setzens de Final (Anada)20/10/1998Celtic1 - 1Zurich
Setzens de Final (Anada)20/10/1998Celta de Vigo0 - 1Aston Villa
Setzens de Final (Anada)20/10/1998Wisła Kraków1 - 1Parma
Setzens de Final (Anada)20/10/1998Bologna2 - 1Slavia Praha
Setzens de Final (Anada)20/10/1998Crvena Zvezda1 - 2Olympique Lyonnais
Setzens de Final (Anada)20/10/1998Dynamo Moscú2 - 3Real Sociedad
Setzens de Final (Anada)22/10/1998Bayer Leverkusen1 - 2Rangers
Setzens de Final (Tornada)03/11/1998Betis3 - 0Willem II
Setzens de Final (Tornada)03/11/1998Real Sociedad3 - 0Dynamo Moscú
Setzens de Final (Tornada)03/11/1998Valencia2 - 2Liverpool
Setzens de Final (Tornada)03/11/1998Atlético de Madrid1 - 0CSKA Sofia
Setzens de Final (Tornada)03/11/1998Leeds0 - 0Roma
Setzens de Final (Tornada)03/11/1998Olympique de Marseille3 - 2Werder Bremen
Setzens de Final (Tornada)03/11/1998Fiorentina0 - 3Grasshopper
Setzens de Final (Tornada)03/11/1998Aston Villa1 - 3Celta de Vigo
Setzens de Final (Tornada)03/11/1998Zurich4 - 2Celtic
Setzens de Final (Tornada)03/11/1998Olympique Lyonnais3 - 2Crvena Zvezda
Setzens de Final (Tornada)03/11/1998Monaco4 - 0Grazer AK
Setzens de Final (Tornada)03/11/1998Parma2 - 1Wisła Kraków
Setzens de Final (Tornada)03/11/1998Club Brugge3 - 2Stuttgart
Setzens de Final (Tornada)03/11/1998Girondins de Bordeaux2 - 1Vitesse
Setzens de Final (Tornada)03/11/1998Slavia Praha0 - 2Bologna
Setzens de Final (Tornada)05/11/1998Rangers1 - 1Bayer Leverkusen
Vuitens de Final (Anada)24/11/1998Grasshopper3 - 3Girondins de Bordeaux
Vuitens de Final (Anada)24/11/1998Bologna4 - 1Betis
Vuitens de Final (Anada)24/11/1998Rangers1 - 1Parma
Vuitens de Final (Anada)24/11/1998Olympique Lyonnais1 - 0Club Brugge
Vuitens de Final (Anada)24/11/1998Monaco2 - 2Olympique de Marseille
Vuitens de Final (Anada)24/11/1998Celta de Vigo3 - 1Liverpool
Vuitens de Final (Anada)24/11/1998Roma1 - 0Zurich
Vuitens de Final (Anada)24/11/1998Real Sociedad2 - 1Atlético de Madrid
Vuitens de Final (Tornada)08/12/1998Zurich2 - 2Roma
Vuitens de Final (Tornada)08/12/1998Olympique de Marseille1 - 0Monaco
Vuitens de Final (Tornada)08/12/1998Club Brugge3 - 4Olympique Lyonnais
Vuitens de Final (Tornada)08/12/1998Betis1 - 0Bologna
Vuitens de Final (Tornada)08/12/1998Parma3 - 1Rangers
Vuitens de Final (Tornada)08/12/1998Girondins de Bordeaux0 - 0Grasshopper
Vuitens de Final (Tornada)08/12/1998Atlético de Madrid4 - 1Real Sociedad
Vuitens de Final (Tornada)08/12/1998Liverpool0 - 1Celta de Vigo
Quarts de Final (Anada)02/03/1999Atlético de Madrid2 - 1Roma
Quarts de Final (Anada)02/03/1999Olympique de Marseille2 - 1Celta de Vigo
Quarts de Final (Anada)02/03/1999Girondins de Bordeaux2 - 1Parma
Quarts de Final (Anada)02/03/1999Bologna3 - 0Olympique Lyonnais
Quarts de Final (Tornada)16/03/1999Celta de Vigo0 - 0Olympique de Marseille
Quarts de Final (Tornada)16/03/1999Roma1 - 2Atlético de Madrid
Quarts de Final (Tornada)16/03/1999Olympique Lyonnais2 - 0Bologna
Quarts de Final (Tornada)16/03/1999Parma6 - 0Girondins de Bordeaux
Semifinal (Anada)06/04/1999Olympique de Marseille0 - 0Bologna
Semifinal (Anada)06/04/1999Atlético de Madrid1 - 3Parma
Semifinal (Tornada)20/04/1999Bologna1 - 1Olympique de Marseille
Semifinal (Tornada)20/04/1999Parma2 - 1Atlético de Madrid
Final12/05/1999Parma3 - 0Olympique de Marseille
Equips
EquipPPGPEPP%GFGCTGTV
Parma11722
64%
18%
18%
2510203
Olympique de Marseille11461
36%
55%
9%
1612251
Atlético de Madrid10703
70%
30%
1912264
Rangers10541
50%
40%
10%
1912131
Bologna10622
60%
20%
20%
167181
Girondins de Bordeaux8431
50%
38%
12%
1113141
Crvena Zvezda8503
62%
38%
2110182
Olympique Lyonnais8611
75%
12%
13%
1511213
Roma8422
50%
25%
25%
96203
Celta de Vigo8512
62%
12%
26%
165111
Wisła Kraków8521
62%
25%
13%
21580
CSKA Sofia8323
38%
25%
37%
98200
Zurich8422
50%
25%
25%
2011190
Slavia Praha6204
33%
67%
67100
Grazer AK6231
33%
50%
17%
9880
Dynamo Moscú6312
50%
17%
33%
910102
Club Brugge6222
33%
33%
34%
1410141
Monaco6231
33%
50%
17%
12792
Real Sociedad6501
83%
17%
149170
Betis6312
50%
17%
33%
11670
Liverpool6222
33%
33%
34%
116112
Anderlecht6312
50%
17%
33%
9560
Grasshopper6231
33%
50%
17%
85131
Argeș Pitești6303
50%
50%
1113111
Germinal Ekeren4211
50%
25%
25%
76110
Brann4211
50%
25%
25%
3460
Willem II4211
50%
25%
25%
7450
Silkeborg4112
25%
25%
50%
2360
Strømsgodset4103
25%
75%
37101
Valencia4220
50%
50%
9552
Sigma Olomouc4211
50%
25%
25%
6680
Servette4202
50%
50%
7581
Rapid Wien4112
25%
25%
50%
56101
VPS4112
25%
25%
50%
4560
Fiorentina4211
50%
25%
25%
44101
Omonia4202
50%
50%
119100
Vitesse4112
25%
25%
50%
7661
Ferencváros4301
75%
25%
18780
Göteborg4301
75%
25%
9240
Inter Bratislava4301
75%
25%
6481
Werder Bremen4112
25%
25%
50%
76121
Fenerbahçe4202
50%
50%
4541
Bayer Leverkusen4121
25%
50%
25%
44110
Mura4211
50%
25%
25%
8480
Leeds4112
25%
25%
50%
1261
AEK4112
25%
25%
50%
910131
Oțelul Galați4112
25%
25%
50%
4771
Stuttgart4112
25%
25%
50%
77112
Kilmarnock4112
25%
25%
50%
2551
Polonia Warszawa4202
50%
50%
5380
Žalgiris4112
25%
25%
50%
34110
Aston Villa4301
75%
25%
85100
Shakhtar4301
75%
25%
9762
Malmö4211
50%
25%
25%
9370
Hajduk Split4121
25%
50%
25%
4470
Celtic4211
50%
25%
25%
7751
Hapoel Tel Aviv4301
75%
25%
7391
Vitória de Guimarães2002
100%
2430
Sporting de Portugal2002
100%
1422
ŁKS2011
50%
50%
1310
Skonto2011
50%
50%
4550
Union Luxembourg2002
100%
0730
Sparta Praha2002
100%
2511
Blackburn Rovers2011
50%
50%
2381
Sarajevo2011
50%
50%
1440
HB2101
50%
50%
2400
Feyenoord2101
50%
50%
3450
Steaua București2002
100%
3750
Vejle2101
50%
50%
1560
Marítimo2101
50%
50%
1140
Birkirkara2002
100%
1692
Udinese2011
50%
50%
1251
Obilić2002
100%
0350
Litex2011
50%
50%
1350
Anorthosis2002
100%
2762
Tirana2002
100%
0420
Shirak2002
100%
0730
Tiligul2002
100%
0630
Sloga2011
50%
50%
1440
FinnPa2002
100%
2640
Newtown2011
50%
50%
0700
Željezničar2011
50%
50%
1260
Shelbourne2002
100%
3710
Akraness2101
50%
50%
3330
Kolkheti2002
100%
01130
Sadam Tallinn2002
100%
1520
PAOK2011
50%
50%
0240
VB2200
100%
6030
Molde2011
50%
50%
0251
FKP/Daugava2002
100%
2840
Trabzonspor2002
100%
2701
Belshina2011
50%
50%
1340
Rotor2002
100%
2450
Osijek2101
50%
50%
3350
Istanbulspor2101
50%
50%
4430
Linfield2101
50%
50%
6840
Schalke 042101
50%
50%
1130
Košice2002
100%
0821
Újpest2011
50%
50%
2770
Principat2002
100%
11420
Maribor2002
100%
0540
Metz2101
50%
50%
3341
Beitar Jerusalem2011
50%
50%
3540
Dinamo Tbilisi2002
100%
0651
Bakı2002
100%
1741
Destacats
 NomDem GolsClub
 Shaun Bartlett 8Zurich
Kovačević
8Real Sociedad
 Tomasz Kulawik 8Wisła Kraków
Chiesa
8Parma
 Perica Ognjenovic 7Crvena Zvezda
Caveglia
7Olympique Lyonnais
 Demis Nikolaidis 6AEK
Crespo
6Parma
Wiltord
5Girondins de Bordeaux
 Jonathan Johansson 5Rangers
 NomDem MinutsClub
Buffon
990Parma
Thuram
990Parma
Pirès
978Olympique de Marseille
Blanc
900Olympique de Marseille
Domoraud
900Olympique de Marseille
Sensini
900Parma
Marocchi
900Bologna
Antonioli
900Bologna
 Barry Ferguson 868Rangers
Ingesson
856Bologna
 NomDem GroguesClub
Santi Denia
5Atlético de Madrid
 Jürgen Hartmann 4Grazer AK
 Giorgio Del Signore 4Zurich
 Milan Lesnjak 4Club Brugge
Gallas
4Olympique de Marseille
Luccin
3Olympique de Marseille
 Dejan Ilic 3Crvena Zvezda
 Urs Fischer 3Zurich
Aldair
3Roma
 Konstantin Golovskoy 3Dynamo Moscú
 NomDem VermellesClub
Womé
2Roma
 Rafael Amirbayov 1Bakı
 Sander Westerveld 1Vitesse
Molina
1Atlético de Madrid
 Marek Špilár 1Košice
Wilcox
1Blackburn Rovers
 Sergei Shtaniuk 1Dynamo Moscú
Santi Denia
1Atlético de Madrid
Bruno Ribeiro
1Leeds
 Tom Boyd 1Celtic
Gols:
613
Gols Per Partit:
2,99
Targetes Grogues:
790
Targetes Grogues Per Partit:
3,85
Expulsions:
64
Expulsions Per Partit:
0,31
Victòries locals:
110
Victòries visitants:
54
Empats:
41
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Estrella Roja: 5 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Estrella Roja: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Olympique de Marseille: 10 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Olympique de Marseille: 4 Partits
Última actualització: 10/06/2019
Notificar error