lbl_CampeonesFerias
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa UEFA1998-99 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 21/07/1998 Germinal Ekeren Sarajevo
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Shakhtar Birkirkara
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 HB VPS
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Union Luxembourg Göteborg
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Inter Bratislava Tirana
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Ferencváros Principat
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Omonia Linfield
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Belshina CSKA Sofia
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Mura FKP/Daugava
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Sadam Tallinn Polonia Warszawa
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Željezničar Kilmarnock
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Argeș Pitești Bakı
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Shirak Malmö
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Tiligul Anderlecht
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Oțelul Galați Sloga
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Hapoel Tel Aviv FinnPa
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Newtown Wisła Kraków
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Shelbourne Rangers
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Akraness Žalgiris
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Kolkheti Crvena Zvezda
Classificació Fase 1 (tornada) 28/07/1998 Göteborg Union Luxembourg
Classificació Fase 1 (tornada) 28/07/1998 Sarajevo Germinal Ekeren
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 FinnPa Hapoel Tel Aviv
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 CSKA Sofia Belshina
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 Anderlecht Tiligul
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 Sloga Oțelul Galați
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 Malmö Shirak
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 VPS HB
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 Birkirkara Shakhtar
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 FKP/Daugava Mura
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 Linfield Omonia
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 Tirana Inter Bratislava
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 Polonia Warszawa Sadam Tallinn
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 Žalgiris Akraness
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 Wisła Kraków Newtown
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 Crvena Zvezda Kolkheti
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 Rangers Shelbourne
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 Bakı Argeș Pitești
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 Kilmarnock Željezničar
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 Principat Ferencváros
1/96 de Final (ida( 11/08/1998 Hajduk Split Malmö
1/96 de Final (ida( 11/08/1998 Rangers PAOK
1/96 de Final (ida( 11/08/1998 Ferencváros AEK
1/96 de Final (ida( 11/08/1998 VB Oțelul Galați
1/96 de Final (ida( 11/08/1998 Göteborg Fenerbahçe
1/96 de Final (ida( 11/08/1998 Molde CSKA Sofia
1/96 de Final (ida( 11/08/1998 Slavia Praha Inter Bratislava
1/96 de Final (ida( 11/08/1998 Brann Žalgiris
1/96 de Final (ida( 11/08/1998 VPS Grazer AK
1/96 de Final (ida( 11/08/1998 Mura Silkeborg
1/96 de Final (ida( 11/08/1998 Wisła Kraków Trabzonspor
1/96 de Final (ida( 11/08/1998 Hapoel Tel Aviv Strømsgodset
1/96 de Final (ida( 11/08/1998 Polonia Warszawa Dynamo Moskva
1/96 de Final (ida( 11/08/1998 Sigma Olomouc Kilmarnock
1/96 de Final (ida( 11/08/1998 Crvena Zvezda Rotor
1/96 de Final (ida( 11/08/1998 Germinal Ekeren Servette
1/96 de Final (ida( 11/08/1998 Omonia Rapid Wien
1/96 de Final (ida( 11/08/1998 Osijek Anderlecht
1/96 de Final (ida( 11/08/1998 Argeș Pitești Istanbulspor
1/96 de Final (ida( 13/08/1998 Zurich Shakhtar
1/96 de Final (tornada) 25/08/1998 Kilmarnock Sigma Olomouc
1/96 de Final (tornada) 25/08/1998 Grazer AK VPS
1/96 de Final (tornada) 25/08/1998 PAOK Rangers
1/96 de Final (tornada) 25/08/1998 AEK Ferencváros
1/96 de Final (tornada) 25/08/1998 Servette Germinal Ekeren
1/96 de Final (tornada) 25/08/1998 Oțelul Galați VB
1/96 de Final (tornada) 25/08/1998 Trabzonspor Wisła Kraków
1/96 de Final (tornada) 25/08/1998 Anderlecht Osijek
1/96 de Final (tornada) 25/08/1998 Strømsgodset Hapoel Tel Aviv
1/96 de Final (tornada) 25/08/1998 Rotor Crvena Zvezda
1/96 de Final (tornada) 25/08/1998 Fenerbahçe Göteborg
1/96 de Final (tornada) 25/08/1998 Silkeborg Mura
1/96 de Final (tornada) 25/08/1998 Inter Bratislava Slavia Praha
1/96 de Final (tornada) 25/08/1998 Malmö Hajduk Split
1/96 de Final (tornada) 25/08/1998 Rapid Wien Omonia
1/96 de Final (tornada) 25/08/1998 Shakhtar Zurich
1/96 de Final (tornada) 25/08/1998 CSKA Sofia Molde
1/96 de Final (tornada) 25/08/1998 Dynamo Moskva Polonia Warszawa
1/96 de Final (tornada) 25/08/1998 Žalgiris Brann
1/96 de Final (tornada) 27/08/1998 Istanbulspor Argeș Pitești
1/48 de Final (anada) 15/09/1998 Schalke 04 Slavia Praha
1/48 de Final (anada) 15/09/1998 Košice Liverpool
1/48 de Final (anada) 15/09/1998 Servette CSKA Sofia
1/48 de Final (anada) 15/09/1998 Zurich Anorthosis
1/48 de Final (anada) 15/09/1998 Újpest Club Brugge
1/48 de Final (anada) 15/09/1998 Vitesse AEK
1/48 de Final (anada) 15/09/1998 Fenerbahçe Parma
1/48 de Final (anada) 15/09/1998 Maribor Wisła Kraków
1/48 de Final (anada) 15/09/1998 Crvena Zvezda Metz
1/48 de Final (anada) 15/09/1998 Beitar Jerusalem Rangers
1/48 de Final (anada) 15/09/1998 Sigma Olomouc Olympique de Marseille
1/48 de Final (anada) 15/09/1998 Willem II Dinamo Tbilisi
1/48 de Final (anada) 15/09/1998 Litex Lovech Grazer AK
1/48 de Final (anada) 15/09/1998 Dynamo Moskva Skonto
1/48 de Final (anada) 15/09/1998 Brann Werder Bremen
1/48 de Final (anada) 15/09/1998 Argeș Pitești Celta de Vigo
1/48 de Final (anada) 15/09/1998 Silkeborg Roma
1/48 de Final (anada) 15/09/1998 ŁKS Monaco
1/48 de Final (anada) 15/09/1998 Fiorentina Hajduk Split
1/48 de Final (anada) 15/09/1998 Blackburn Rovers Olympique Lyonnais
1/48 de Final (anada) 15/09/1998 Sparta Praha Real Sociedad
1/48 de Final (anada) 15/09/1998 Steaua București Valencia
1/48 de Final (anada) 15/09/1998 Vejle Betis
1/48 de Final (anada) 15/09/1998 Udinese Bayer Leverkusen
1/48 de Final (anada) 15/09/1998 Leeds Marítimo
1/48 de Final (anada) 15/09/1998 Girondins de Bordeaux Rapid Wien
1/48 de Final (anada) 15/09/1998 Aston Villa Strømsgodset
1/48 de Final (anada) 15/09/1998 Stuttgart Feyenoord
1/48 de Final (anada) 15/09/1998 Atlético de Madrid Obilić
1/48 de Final (anada) 15/09/1998 Vitória de Guimarães Celtic
1/48 de Final (anada) 15/09/1998 Sporting de Portugal Bologna
1/48 de Final (anada) 16/09/1998 Anderlecht Grasshopper
1/48 de Final (tornada) 29/09/1998 Parma Fenerbahçe
1/48 de Final (tornada) 29/09/1998 Olympique de Marseille Sigma Olomouc
1/48 de Final (tornada) 29/09/1998 Roma Silkeborg
1/48 de Final (tornada) 29/09/1998 Rapid Wien Girondins de Bordeaux
1/48 de Final (tornada) 29/09/1998 Obilić Atlético de Madrid
1/48 de Final (tornada) 29/09/1998 Monaco ŁKS
1/48 de Final (tornada) 29/09/1998 Grasshopper Anderlecht
1/48 de Final (tornada) 29/09/1998 Club Brugge Újpest
1/48 de Final (tornada) 29/09/1998 Real Sociedad Sparta Praha
1/48 de Final (tornada) 29/09/1998 Feyenoord Stuttgart
1/48 de Final (tornada) 29/09/1998 AEK Vitesse
1/48 de Final (tornada) 29/09/1998 Anorthosis Zurich
1/48 de Final (tornada) 29/09/1998 Strømsgodset Aston Villa
1/48 de Final (tornada) 29/09/1998 Grazer AK Litex Lovech
1/48 de Final (tornada) 29/09/1998 Metz Crvena Zvezda
1/48 de Final (tornada) 29/09/1998 Werder Bremen Brann
1/48 de Final (tornada) 29/09/1998 Hajduk Split Fiorentina
1/48 de Final (tornada) 29/09/1998 Skonto Dynamo Moskva
1/48 de Final (tornada) 29/09/1998 CSKA Sofia Servette
1/48 de Final (tornada) 29/09/1998 Dinamo Tbilisi Willem II
1/48 de Final (tornada) 29/09/1998 Bologna Sporting de Portugal
1/48 de Final (tornada) 29/09/1998 Slavia Praha Schalke 04
1/48 de Final (tornada) 29/09/1998 Wisła Kraków Maribor
1/48 de Final (tornada) 29/09/1998 Liverpool Košice
1/48 de Final (tornada) 29/09/1998 Bayer Leverkusen Udinese
1/48 de Final (tornada) 29/09/1998 Celtic Vitória de Guimarães
1/48 de Final (tornada) 29/09/1998 Olympique Lyonnais Blackburn Rovers
1/48 de Final (tornada) 29/09/1998 Valencia Steaua București
1/48 de Final (tornada) 29/09/1998 Betis Vejle
1/48 de Final (tornada) 29/09/1998 Marítimo Leeds
1/48 de Final (tornada) 29/09/1998 Celta de Vigo Argeș Pitești
1/48 de Final (tornada) 01/10/1998 Rangers Beitar Jerusalem
Setzens de final (anada) 20/10/1998 Grazer AK Monaco
Setzens de final (anada) 20/10/1998 Willem II Betis
Setzens de final (anada) 20/10/1998 Vitesse Girondins de Bordeaux
Setzens de final (anada) 20/10/1998 CSKA Sofia Atlético de Madrid
Setzens de final (anada) 20/10/1998 Stuttgart Club Brugge
Setzens de final (anada) 20/10/1998 Grasshopper Fiorentina
Setzens de final (anada) 20/10/1998 Roma Leeds
Setzens de final (anada) 20/10/1998 Werder Bremen Olympique de Marseille
Setzens de final (anada) 20/10/1998 Liverpool Valencia
Setzens de final (anada) 20/10/1998 Celtic Zurich
Setzens de final (anada) 20/10/1998 Celta de Vigo Aston Villa
Setzens de final (anada) 20/10/1998 Wisła Kraków Parma
Setzens de final (anada) 20/10/1998 Bologna Slavia Praha
Setzens de final (anada) 20/10/1998 Crvena Zvezda Olympique Lyonnais
Setzens de final (anada) 20/10/1998 Dynamo Moskva Real Sociedad
Setzens de final (anada) 22/10/1998 Bayer Leverkusen Rangers
Setzens de final (tornada) 03/11/1998 Betis Willem II
Setzens de final (tornada) 03/11/1998 Real Sociedad Dynamo Moskva
Setzens de final (tornada) 03/11/1998 Valencia Liverpool
Setzens de final (tornada) 03/11/1998 Atlético de Madrid CSKA Sofia
Setzens de final (tornada) 03/11/1998 Leeds Roma
Setzens de final (tornada) 03/11/1998 Olympique de Marseille Werder Bremen
Setzens de final (tornada) 03/11/1998 Fiorentina Grasshopper
Setzens de final (tornada) 03/11/1998 Aston Villa Celta de Vigo
Setzens de final (tornada) 03/11/1998 Zurich Celtic
Setzens de final (tornada) 03/11/1998 Olympique Lyonnais Crvena Zvezda
Setzens de final (tornada) 03/11/1998 Monaco Grazer AK
Setzens de final (tornada) 03/11/1998 Parma Wisła Kraków
Setzens de final (tornada) 03/11/1998 Club Brugge Stuttgart
Setzens de final (tornada) 03/11/1998 Girondins de Bordeaux Vitesse
Setzens de final (tornada) 03/11/1998 Slavia Praha Bologna
Setzens de final (tornada) 05/11/1998 Rangers Bayer Leverkusen
Vuitens de final (anada) 24/11/1998 Grasshopper Girondins de Bordeaux
Vuitens de final (anada) 24/11/1998 Bologna Betis
Vuitens de final (anada) 24/11/1998 Rangers Parma
Vuitens de final (anada) 24/11/1998 Olympique Lyonnais Club Brugge
Vuitens de final (anada) 24/11/1998 Monaco Olympique de Marseille
Vuitens de final (anada) 24/11/1998 Celta de Vigo Liverpool
Vuitens de final (anada) 24/11/1998 Roma Zurich
Vuitens de final (anada) 24/11/1998 Real Sociedad Atlético de Madrid
Vuitens de final (tornada) 08/12/1998 Zurich Roma
Vuitens de final (tornada) 08/12/1998 Olympique de Marseille Monaco
Vuitens de final (tornada) 08/12/1998 Club Brugge Olympique Lyonnais
Vuitens de final (tornada) 08/12/1998 Betis Bologna
Vuitens de final (tornada) 08/12/1998 Parma Rangers
Vuitens de final (tornada) 08/12/1998 Girondins de Bordeaux Grasshopper
Vuitens de final (tornada) 08/12/1998 Atlético de Madrid Real Sociedad
Vuitens de final (tornada) 08/12/1998 Liverpool Celta de Vigo
Quarts de final (anada) 02/03/1999 Atlético de Madrid Roma
Quarts de final (anada) 02/03/1999 Olympique de Marseille Celta de Vigo
Quarts de final (anada) 02/03/1999 Girondins de Bordeaux Parma
Quarts de final (anada) 02/03/1999 Bologna Olympique Lyonnais
Quarts de final (tornada) 16/03/1999 Celta de Vigo Olympique de Marseille
Quarts de final (tornada) 16/03/1999 Roma Atlético de Madrid
Quarts de final (tornada) 16/03/1999 Olympique Lyonnais Bologna
Quarts de final (tornada) 16/03/1999 Parma Girondins de Bordeaux
Semifinal (anada) 06/04/1999 Olympique de Marseille Bologna
Semifinal (anada) 06/04/1999 Atlético de Madrid Parma
Semifinal (tornada) 20/04/1999 Bologna Olympique de Marseille
Semifinal (tornada) 20/04/1999 Parma Atlético de Madrid
Final 12/05/1999 Parma Olympique de Marseille

Top 10

  Nom Equip Pos Gols GolsPP
Shaun Bartlett Zurich
8 1.00
Kovačević Real Sociedad
8 1.33
Tomasz Kulawik Wisła Kraków
8 1.14
Chiesa Parma
8 1.00
Perica Ognjenovic Crvena Zvezda
7 1.00
Caveglia Olympique Lyonnais
7 0.88
Demis Nikolaidis AEK
6 1.50
Crespo Parma
6 0.75
Wiltord Girondins de Bordeaux
5 0.63
Jonathan Johansson Rangers
5 0.71
  Nom Equip Pos Minuts
Buffon Parma
990
Thuram Parma
990
Pirès Olympique de Marseille
978
Blanc Olympique de Marseille
900
Domoraud Olympique de Marseille
900
Sensini Parma
900
Marocchi Bologna
900
Antonioli Bologna
900
Barry Ferguson Rangers
868
Ingesson Bologna
856
  Nom Equip Pos Grogues
Santi Denia Atlético de Madrid
5
Jürgen Hartmann Grazer AK
4
Giorgio Del Signore Zurich
4
Milan Lesnjak Club Brugge
4
Gallas Olympique de Marseille
4
Luccin Olympique de Marseille
3
Dejan Ilic Crvena Zvezda
3
Urs Fischer Zurich
3
Aldair Roma
3
Konstantin Golovskoy Dynamo Moskva
3
  Nom Equip Pos Vermelles
Womé Roma
2
Rafael Amirbayov Bakı
1
Sander Westerveld Vitesse
1
Molina Atlético de Madrid
1
Marek Špilár Košice
1
Wilcox Blackburn Rovers
1
Sergei Shtaniuk Dynamo Moskva
1
Santi Denia Atlético de Madrid
1
Bruno Ribeiro Leeds
1
Tom Boyd Celtic
1
Gols:
613
Gols Per Partit:
2.99
Targetes Grogues:
790
Targetes Grogues Per Partit:
3.85
Expulsions:
64
Expulsions Per Partit:
0.31
Victòries locals:
110
Victòries visitants:
54
Empats:
41
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Estrella Roja: 5 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Estrella Roja: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Olympique de Marseille: 10 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Olympique de Marseille: 4 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Parma 11 7 2 2
63%
18%
19%
25 10 20 3
Olympique de Marseille 11 4 6 1
36%
54%
10%
16 12 25 1
Atlético de Madrid 10 7 0 3
70%
30%
19 12 26 4
Rangers 10 5 4 1
50%
40%
10%
19 12 13 1
Bologna 10 6 2 2
60%
20%
20%
16 7 18 1
Girondins de Bordeaux 8 4 3 1
50%
37%
13%
11 13 14 1
Crvena Zvezda 8 5 0 3
62%
38%
21 10 18 2
Olympique Lyonnais 8 6 1 1
75%
12%
13%
15 11 21 3
Roma 8 4 2 2
50%
25%
25%
9 6 20 3
Celta de Vigo 8 5 1 2
62%
12%
26%
16 5 11 1
Wisła Kraków 8 5 2 1
62%
25%
13%
21 5 8 0
CSKA Sofia 8 3 2 3
37%
25%
38%
9 8 20 0
Zurich 8 4 2 2
50%
25%
25%
20 11 19 0
Slavia Praha 6 2 0 4
33%
67%
6 7 10 0
Grazer AK 6 2 3 1
33%
50%
17%
9 8 8 0
Dynamo Moskva 6 3 1 2
50%
16%
34%
9 10 10 2
Club Brugge 6 2 2 2
33%
33%
34%
14 10 14 1
Monaco 6 2 3 1
33%
50%
17%
12 7 9 2
Real Sociedad 6 5 0 1
83%
17%
14 9 17 0
Betis 6 3 1 2
50%
16%
34%
11 6 7 0
Liverpool 6 2 2 2
33%
33%
34%
11 6 11 2
Anderlecht 6 3 1 2
50%
16%
34%
9 5 6 0
Grasshopper 6 2 3 1
33%
50%
17%
8 5 13 1
Argeș Pitești 6 3 0 3
50%
50%
11 13 11 1
Germinal Ekeren 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 6 11 0
Brann 4 2 1 1
50%
25%
25%
3 4 6 0
Willem II 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 4 5 0
Silkeborg 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 3 6 0
Strømsgodset 4 1 0 3
25%
75%
3 7 10 1
Valencia 4 2 2 0
50%
50%
9 5 5 2
Sigma Olomouc 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 6 8 0
Servette 4 2 0 2
50%
50%
7 5 8 1
Rapid Wien 4 1 1 2
25%
25%
50%
5 6 10 1
VPS 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 5 6 0
Fiorentina 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 4 10 1
Omonia 4 2 0 2
50%
50%
11 9 10 0
Vitesse 4 1 1 2
25%
25%
50%
7 6 6 1
Ferencváros 4 3 0 1
75%
25%
18 7 8 0
Göteborg 4 3 0 1
75%
25%
9 2 4 0
Inter Bratislava 4 3 0 1
75%
25%
6 4 8 1
Werder Bremen 4 1 1 2
25%
25%
50%
7 6 12 1
Fenerbahçe 4 2 0 2
50%
50%
4 5 4 1
Bayer Leverkusen 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 11 0
Mura 4 2 1 1
50%
25%
25%
8 4 8 0
Leeds 4 1 1 2
25%
25%
50%
1 2 6 1
AEK 4 1 1 2
25%
25%
50%
9 10 13 1
Oțelul Galați 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 7 7 1
Stuttgart 4 1 1 2
25%
25%
50%
7 7 11 2
Kilmarnock 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 5 5 1
Polonia Warszawa 4 2 0 2
50%
50%
5 3 8 0
Žalgiris 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 4 11 0
Aston Villa 4 3 0 1
75%
25%
8 5 10 0
Shakhtar 4 3 0 1
75%
25%
9 7 6 2
Malmö 4 2 1 1
50%
25%
25%
9 3 7 0
Hajduk Split 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 7 0
Celtic 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 7 5 1
Hapoel Tel Aviv 4 3 0 1
75%
25%
7 3 9 1
Vitória de Guimarães 2 0 0 2
100%
2 4 3 0
Sporting de Portugal 2 0 0 2
100%
1 4 2 2
ŁKS 2 0 1 1
50%
50%
1 3 1 0
Skonto 2 0 1 1
50%
50%
4 5 5 0
Union Luxembourg 2 0 0 2
100%
0 7 3 0
Sparta Praha 2 0 0 2
100%
2 5 1 1
Blackburn Rovers 2 0 1 1
50%
50%
2 3 8 1
Sarajevo 2 0 1 1
50%
50%
1 4 4 0
HB 2 1 0 1
50%
50%
2 4 0 0
Feyenoord 2 1 0 1
50%
50%
3 4 5 0
Steaua București 2 0 0 2
100%
3 7 5 0
Vejle 2 1 0 1
50%
50%
1 5 6 0
Marítimo 2 1 0 1
50%
50%
1 1 4 0
Birkirkara 2 0 0 2
100%
1 6 9 2
Udinese 2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 1
Obilić 2 0 0 2
100%
0 3 5 0
Litex Lovech 2 0 1 1
50%
50%
1 3 5 0
Anorthosis 2 0 0 2
100%
2 7 6 2
Tirana 2 0 0 2
100%
0 4 2 0
Shirak 2 0 0 2
100%
0 7 3 0
Tiligul 2 0 0 2
100%
0 6 3 0
Sloga 2 0 1 1
50%
50%
1 4 4 0
FinnPa 2 0 0 2
100%
2 6 4 0
Newtown 2 0 1 1
50%
50%
0 7 0 0
Željezničar 2 0 1 1
50%
50%
1 2 6 0
Shelbourne 2 0 0 2
100%
3 7 1 0
Akraness 2 1 0 1
50%
50%
3 3 3 0
Kolkheti 2 0 0 2
100%
0 11 3 0
Sadam Tallinn 2 0 0 2
100%
1 5 2 0
PAOK 2 0 1 1
50%
50%
0 2 4 0
VB 2 2 0 0
100%
6 0 3 0
Molde 2 0 1 1
50%
50%
0 2 5 1
FKP/Daugava 2 0 0 2
100%
2 8 4 0
Trabzonspor 2 0 0 2
100%
2 7 0 1
Belshina 2 0 1 1
50%
50%
1 3 4 0
Rotor 2 0 0 2
100%
2 4 5 0
Osijek 2 1 0 1
50%
50%
3 3 5 0
Istanbulspor 2 1 0 1
50%
50%
4 4 3 0
Linfield 2 1 0 1
50%
50%
6 8 4 0
Schalke 04 2 1 0 1
50%
50%
1 1 3 0
Košice 2 0 0 2
100%
0 8 2 1
Újpest 2 0 1 1
50%
50%
2 7 7 0
Principat 2 0 0 2
100%
1 14 2 0
Maribor 2 0 0 2
100%
0 5 4 0
Metz 2 1 0 1
50%
50%
3 3 4 1
Beitar Jerusalem 2 0 1 1
50%
50%
3 5 4 0
Dinamo Tbilisi 2 0 0 2
100%
0 6 5 1
Bakı 2 0 0 2
100%
1 7 4 1
Notificar error