2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa UEFA1998-99 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 21/07/1998 Germinal Ekeren Sarajevo
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Shakhtar Birkirkara
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 HB VPS
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Union Luxembourg Göteborg
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Inter Bratislava Tirana
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Ferencváros Principat
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Omonia Linfield
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Belshina CSKA Sofia
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 NK Mura FKP/Daugava
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Sadam Tallinn Polonia Warszawa
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Željezničar Kilmarnock
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Argeș Pitești Dinamo Bakı
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Shirak Malmö
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Tiligul Anderlecht
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Oțelul Galați Sloga Jugomagnat
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Hapoel Tel Aviv FinnPa
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Newtown Wisła Kraków
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Shelbourne Rangers
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Akraness Žalgiris
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Kolkheti Crvena Zvezda
Classificació Fase 1 (tornada) 28/07/1998 Göteborg Union Luxembourg
Classificació Fase 1 (tornada) 28/07/1998 Sarajevo Germinal Ekeren
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 FinnPa Hapoel Tel Aviv
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 CSKA Sofia Belshina
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 Anderlecht Tiligul
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 Sloga Jugomagnat Oțelul Galați
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 Malmö Shirak
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 VPS HB
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 Birkirkara Shakhtar
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 FKP/Daugava NK Mura
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 Linfield Omonia
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 Tirana Inter Bratislava
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 Polonia Warszawa Sadam Tallinn
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 Žalgiris Akraness
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 Wisła Kraków Newtown
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 Crvena Zvezda Kolkheti
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 Rangers Shelbourne
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 Dinamo Bakı Argeș Pitești
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 Kilmarnock Željezničar
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 Principat Ferencváros
1/48 de Final (anada) 11/08/1998 Hajduk Split Malmö
1/48 de Final (anada) 11/08/1998 Rangers PAOK
1/48 de Final (anada) 11/08/1998 Ferencváros AEK
1/48 de Final (anada) 11/08/1998 VB Oțelul Galați
1/48 de Final (anada) 11/08/1998 Göteborg Fenerbahçe
1/48 de Final (anada) 11/08/1998 Molde CSKA Sofia
1/48 de Final (anada) 11/08/1998 Slavia Praha Inter Bratislava
1/48 de Final (anada) 11/08/1998 Brann Žalgiris
1/48 de Final (anada) 11/08/1998 VPS Grazer AK
1/48 de Final (anada) 11/08/1998 NK Mura Silkeborg
1/48 de Final (anada) 11/08/1998 Wisła Kraków Trabzonspor
1/48 de Final (anada) 11/08/1998 Hapoel Tel Aviv Strømsgodset
1/48 de Final (anada) 11/08/1998 Polonia Warszawa Dynamo Moskva
1/48 de Final (anada) 11/08/1998 Sigma Olomouc Kilmarnock
1/48 de Final (anada) 11/08/1998 Crvena Zvezda Rotor
1/48 de Final (anada) 11/08/1998 Germinal Ekeren Servette
1/48 de Final (anada) 11/08/1998 Omonia Rapid Wien
1/48 de Final (anada) 11/08/1998 Osijek Anderlecht
1/48 de Final (anada) 11/08/1998 Argeș Pitești Istanbulspor
1/48 de Final (anada) 13/08/1998 Zürich Shakhtar
1/48 de Final (tornada) 25/08/1998 Kilmarnock Sigma Olomouc
1/48 de Final (tornada) 25/08/1998 Grazer AK VPS
1/48 de Final (tornada) 25/08/1998 PAOK Rangers
1/48 de Final (tornada) 25/08/1998 AEK Ferencváros
1/48 de Final (tornada) 25/08/1998 Servette Germinal Ekeren
1/48 de Final (tornada) 25/08/1998 Oțelul Galați VB
1/48 de Final (tornada) 25/08/1998 Trabzonspor Wisła Kraków
1/48 de Final (tornada) 25/08/1998 Anderlecht Osijek
1/48 de Final (tornada) 25/08/1998 Strømsgodset Hapoel Tel Aviv
1/48 de Final (tornada) 25/08/1998 Rotor Crvena Zvezda
1/48 de Final (tornada) 25/08/1998 Fenerbahçe Göteborg
1/48 de Final (tornada) 25/08/1998 Silkeborg NK Mura
1/48 de Final (tornada) 25/08/1998 Inter Bratislava Slavia Praha
1/48 de Final (tornada) 25/08/1998 Malmö Hajduk Split
1/48 de Final (tornada) 25/08/1998 Rapid Wien Omonia
1/48 de Final (tornada) 25/08/1998 Shakhtar Zürich
1/48 de Final (tornada) 25/08/1998 CSKA Sofia Molde
1/48 de Final (tornada) 25/08/1998 Dynamo Moskva Polonia Warszawa
1/48 de Final (tornada) 25/08/1998 Žalgiris Brann
1/48 de Final (tornada) 27/08/1998 Istanbulspor Argeș Pitești
1/24 de Final (anada) 15/09/1998 Schalke 04 Slavia Praha
1/24 de Final (anada) 15/09/1998 Košice Liverpool
1/24 de Final (anada) 15/09/1998 Servette CSKA Sofia
1/24 de Final (anada) 15/09/1998 Zürich Anorthosis
1/24 de Final (anada) 15/09/1998 Újpest Club Brugge
1/24 de Final (anada) 15/09/1998 Vitesse AEK
1/24 de Final (anada) 15/09/1998 Fenerbahçe Parma
1/24 de Final (anada) 15/09/1998 Maribor Wisła Kraków
1/24 de Final (anada) 15/09/1998 Crvena Zvezda Metz
1/24 de Final (anada) 15/09/1998 Beitar Jerusalem Rangers
1/24 de Final (anada) 15/09/1998 Sigma Olomouc Olympique de Marseille
1/24 de Final (anada) 15/09/1998 Willem II Dinamo Tbilisi
1/24 de Final (anada) 15/09/1998 Litex Lovech Grazer AK
1/24 de Final (anada) 15/09/1998 Dynamo Moskva Skonto
1/24 de Final (anada) 15/09/1998 Brann Werder Bremen
1/24 de Final (anada) 15/09/1998 Argeș Pitești Celta de Vigo
1/24 de Final (anada) 15/09/1998 Silkeborg Roma
1/24 de Final (anada) 15/09/1998 ŁKS Monaco
1/24 de Final (anada) 15/09/1998 Fiorentina Hajduk Split
1/24 de Final (anada) 15/09/1998 Blackburn Rovers Olympique Lyonnais
1/24 de Final (anada) 15/09/1998 Sparta Praha Real Sociedad
1/24 de Final (anada) 15/09/1998 Steaua București Valencia
1/24 de Final (anada) 15/09/1998 VB Betis
1/24 de Final (anada) 15/09/1998 Udinese Bayer Leverkusen
1/24 de Final (anada) 15/09/1998 Leeds Marítimo
1/24 de Final (anada) 15/09/1998 Girondins de Bordeaux Rapid Wien
1/24 de Final (anada) 15/09/1998 Aston Villa Strømsgodset
1/24 de Final (anada) 15/09/1998 Stuttgart Feyenoord
1/24 de Final (anada) 15/09/1998 Atlético de Madrid Obilić
1/24 de Final (anada) 15/09/1998 Vitória de Guimarães Celtic
1/24 de Final (anada) 15/09/1998 Sporting de Portugal Bologna
1/24 de Final (anada) 16/09/1998 Anderlecht Grasshopper
1/24 de Final (tornada) 29/09/1998 Parma Fenerbahçe
1/24 de Final (tornada) 29/09/1998 Olympique de Marseille Sigma Olomouc
1/24 de Final (tornada) 29/09/1998 Roma Silkeborg
1/24 de Final (tornada) 29/09/1998 Rapid Wien Girondins de Bordeaux
1/24 de Final (tornada) 29/09/1998 Obilić Atlético de Madrid
1/24 de Final (tornada) 29/09/1998 Monaco ŁKS
1/24 de Final (tornada) 29/09/1998 Grasshopper Anderlecht
1/24 de Final (tornada) 29/09/1998 Club Brugge Újpest
1/24 de Final (tornada) 29/09/1998 Real Sociedad Sparta Praha
1/24 de Final (tornada) 29/09/1998 Feyenoord Stuttgart
1/24 de Final (tornada) 29/09/1998 AEK Vitesse
1/24 de Final (tornada) 29/09/1998 Anorthosis Zürich
1/24 de Final (tornada) 29/09/1998 Strømsgodset Aston Villa
1/24 de Final (tornada) 29/09/1998 Grazer AK Litex Lovech
1/24 de Final (tornada) 29/09/1998 Metz Crvena Zvezda
1/24 de Final (tornada) 29/09/1998 Werder Bremen Brann
1/24 de Final (tornada) 29/09/1998 Hajduk Split Fiorentina
1/24 de Final (tornada) 29/09/1998 Skonto Dynamo Moskva
1/24 de Final (tornada) 29/09/1998 CSKA Sofia Servette
1/24 de Final (tornada) 29/09/1998 Dinamo Tbilisi Willem II
1/24 de Final (tornada) 29/09/1998 Bologna Sporting de Portugal
1/24 de Final (tornada) 29/09/1998 Slavia Praha Schalke 04
1/24 de Final (tornada) 29/09/1998 Wisła Kraków Maribor
1/24 de Final (tornada) 29/09/1998 Liverpool Košice
1/24 de Final (tornada) 29/09/1998 Bayer Leverkusen Udinese
1/24 de Final (tornada) 29/09/1998 Celtic Vitória de Guimarães
1/24 de Final (tornada) 29/09/1998 Olympique Lyonnais Blackburn Rovers
1/24 de Final (tornada) 29/09/1998 Valencia Steaua București
1/24 de Final (tornada) 29/09/1998 Betis VB
1/24 de Final (tornada) 29/09/1998 Marítimo Leeds
1/24 de Final (tornada) 29/09/1998 Celta de Vigo Argeș Pitești
1/24 de Final (tornada) 01/10/1998 Rangers Beitar Jerusalem
Setzens de final (anada) 20/10/1998 Grazer AK Monaco
Setzens de final (anada) 20/10/1998 Willem II Betis
Setzens de final (anada) 20/10/1998 Vitesse Girondins de Bordeaux
Setzens de final (anada) 20/10/1998 CSKA Sofia Atlético de Madrid
Setzens de final (anada) 20/10/1998 Stuttgart Club Brugge
Setzens de final (anada) 20/10/1998 Grasshopper Fiorentina
Setzens de final (anada) 20/10/1998 Roma Leeds
Setzens de final (anada) 20/10/1998 Werder Bremen Olympique de Marseille
Setzens de final (anada) 20/10/1998 Liverpool Valencia
Setzens de final (anada) 20/10/1998 Celtic Zürich
Setzens de final (anada) 20/10/1998 Celta de Vigo Aston Villa
Setzens de final (anada) 20/10/1998 Wisła Kraków Parma
Setzens de final (anada) 20/10/1998 Bologna Slavia Praha
Setzens de final (anada) 20/10/1998 Crvena Zvezda Olympique Lyonnais
Setzens de final (anada) 20/10/1998 Dynamo Moskva Real Sociedad
Setzens de final (anada) 22/10/1998 Bayer Leverkusen Rangers
Setzens de final (tornada) 03/11/1998 Betis Willem II
Setzens de final (tornada) 03/11/1998 Real Sociedad Dynamo Moskva
Setzens de final (tornada) 03/11/1998 Valencia Liverpool
Setzens de final (tornada) 03/11/1998 Atlético de Madrid CSKA Sofia
Setzens de final (tornada) 03/11/1998 Leeds Roma
Setzens de final (tornada) 03/11/1998 Olympique de Marseille Werder Bremen
Setzens de final (tornada) 03/11/1998 Fiorentina Grasshopper
Setzens de final (tornada) 03/11/1998 Aston Villa Celta de Vigo
Setzens de final (tornada) 03/11/1998 Zürich Celtic
Setzens de final (tornada) 03/11/1998 Olympique Lyonnais Crvena Zvezda
Setzens de final (tornada) 03/11/1998 Monaco Grazer AK
Setzens de final (tornada) 03/11/1998 Parma Wisła Kraków
Setzens de final (tornada) 03/11/1998 Club Brugge Stuttgart
Setzens de final (tornada) 03/11/1998 Girondins de Bordeaux Vitesse
Setzens de final (tornada) 03/11/1998 Slavia Praha Bologna
Setzens de final (tornada) 05/11/1998 Rangers Bayer Leverkusen
Vuitens de final (anada) 24/11/1998 Grasshopper Girondins de Bordeaux
Vuitens de final (anada) 24/11/1998 Bologna Betis
Vuitens de final (anada) 24/11/1998 Rangers Parma
Vuitens de final (anada) 24/11/1998 Olympique Lyonnais Club Brugge
Vuitens de final (anada) 24/11/1998 Monaco Olympique de Marseille
Vuitens de final (anada) 24/11/1998 Celta de Vigo Liverpool
Vuitens de final (anada) 24/11/1998 Roma Zürich
Vuitens de final (anada) 24/11/1998 Real Sociedad Atlético de Madrid
Vuitens de final (tornada) 08/12/1998 Zürich Roma
Vuitens de final (tornada) 08/12/1998 Olympique de Marseille Monaco
Vuitens de final (tornada) 08/12/1998 Club Brugge Olympique Lyonnais
Vuitens de final (tornada) 08/12/1998 Betis Bologna
Vuitens de final (tornada) 08/12/1998 Parma Rangers
Vuitens de final (tornada) 08/12/1998 Girondins de Bordeaux Grasshopper
Vuitens de final (tornada) 08/12/1998 Atlético de Madrid Real Sociedad
Vuitens de final (tornada) 08/12/1998 Liverpool Celta de Vigo
Quarts de final (anada) 02/03/1999 Atlético de Madrid Roma
Quarts de final (anada) 02/03/1999 Olympique de Marseille Celta de Vigo
Quarts de final (anada) 02/03/1999 Girondins de Bordeaux Parma
Quarts de final (anada) 02/03/1999 Bologna Olympique Lyonnais
Quarts de final (tornada) 16/03/1999 Celta de Vigo Olympique de Marseille
Quarts de final (tornada) 16/03/1999 Roma Atlético de Madrid
Quarts de final (tornada) 16/03/1999 Olympique Lyonnais Bologna
Quarts de final (tornada) 16/03/1999 Parma Girondins de Bordeaux
Semifinal (anada) 06/04/1999 Olympique de Marseille Bologna
Semifinal (anada) 06/04/1999 Atlético de Madrid Parma
Semifinal (tornada) 20/04/1999 Bologna Olympique de Marseille
Semifinal (tornada) 20/04/1999 Parma Atlético de Madrid
Final 12/05/1999 Parma Olympique de Marseille

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Kovačević Real SociedadReal Sociedad
81.33
Shaun Bartlett ZürichZürich
81.00
Tomasz Kulawik Wisła KrakówWisła Kraków
81.14
Chiesa ParmaParma
81.00
Caveglia Olympique LyonnaisOlympique Lyonnais
70.88
Perica Ognjenovic Crvena ZvezdaCrvena Zvezda
71.00
Demis Nikolaidis AEKAEK
61.50
Crespo ParmaParma
60.75
Signori BolognaBologna
50.50
Wiltord Girondins de BordeauxGirondins de Bordeaux
50.63
    Nom Equip Pos Minuts
Thuram ParmaParma
990
Buffon ParmaParma
990
Pirès Olympique de MarseilleOlympique de Marseille
978
Blanc Olympique de MarseilleOlympique de Marseille
900
Marocchi BolognaBologna
900
Sensini ParmaParma
900
Domoraud Olympique de MarseilleOlympique de Marseille
900
Antonioli BolognaBologna
900
Barry Ferguson RangersRangers
868
Ingesson BolognaBologna
856
    Nom Equip Pos Grogues
Santi Denia Atlético de MadridAtlético de Madrid
5
Jürgen Hartmann Grazer AKGrazer AK
4
Giorgio Del Signore ZürichZürich
4
Gallas Olympique de MarseilleOlympique de Marseille
4
Milan Lesnjak Club BruggeClub Brugge
4
Carteron Olympique LyonnaisOlympique Lyonnais
3
Krassimir Tchomakov CSKA SofiaCSKA Sofia
3
Giovanni van Bronckhorst RangersRangers
3
Francesco Di Jorio ZürichZürich
3
Konstantin Golovskoy Dynamo MoskvaDynamo Moskva
3
    Nom Equip Pos Vermelles
Womé RomaRoma
2
Rafael Amirbayov Dinamo BakıDinamo Bakı
1
Sander Westerveld VitesseVitesse
1
Molina Atlético de MadridAtlético de Madrid
1
Marek Špilár KošiceKošice
1
Wilcox Blackburn RoversBlackburn Rovers
1
Sergei Shtaniuk Dynamo MoskvaDynamo Moskva
1
Santi Denia Atlético de MadridAtlético de Madrid
1
Bruno Ribeiro LeedsLeeds
1
Tom Boyd CelticCeltic
1
Gols:
613
Promig golejador:
2.99
Targetes Grogues:
790
Targetes Grogues Per Partit:
3.85
Expulsions:
64
Expulsions Per Partit:
0.31
Victòries locals:
110
Victòries visitants:
54
Empats:
41
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Estrella Roja: 5 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Estrella Roja: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Olympique de Marseille: 10 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Olympique de Marseille: 4 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Parma
Italia
11 7 2 2
63%
18%
19%
25 10 20 3
Olympique de Marseille
França
11 4 6 1
36%
54%
10%
16 12 25 1
Atlético de Madrid
Espanya
10 7 0 3
70%
30%
19 12 26 4
Rangers
Escocia
10 5 4 1
50%
40%
10%
19 12 13 1
Bologna
Italia
10 6 2 2
60%
20%
20%
16 7 18 1
Girondins de Bordeaux
França
8 4 3 1
50%
37%
13%
11 13 14 1
Celta de Vigo
Espanya
8 5 1 2
62%
12%
26%
16 5 11 1
Wisła Kraków
Polonia
8 5 2 1
62%
25%
13%
21 5 8 0
CSKA Sofia
Bulgaria
8 3 2 3
37%
25%
38%
9 8 20 0
Crvena Zvezda
Serbia
8 5 0 3
62%
38%
21 10 18 2
Olympique Lyonnais
França
8 6 1 1
75%
12%
13%
15 11 21 3
Zürich
Suïssa
8 4 2 2
50%
25%
25%
20 11 19 0
Roma
Italia
8 4 2 2
50%
25%
25%
9 6 20 3
Club Brugge
Bèlgica
6 2 2 2
33%
33%
34%
14 10 14 1
Anderlecht
Bèlgica
6 3 1 2
50%
16%
34%
9 5 6 0
Argeș Pitești
Rumania
6 3 0 3
50%
50%
11 13 11 1
Grazer AK
Austria
6 2 3 1
33%
50%
17%
9 8 8 0
Slavia Praha
República Txeca
6 2 0 4
33%
67%
6 7 10 0
Liverpool
Inglaterra
6 2 2 2
33%
33%
34%
11 6 11 2
Dynamo Moskva
Rússia
6 3 1 2
50%
16%
34%
9 10 10 2
Grasshopper
Suïssa
6 2 3 1
33%
50%
17%
8 5 13 1
Betis
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
11 6 7 0
Monaco
França
6 2 3 1
33%
50%
17%
12 7 9 2
Real Sociedad
Espanya
6 5 0 1
83%
17%
14 9 17 0
Celtic
Escocia
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 7 5 1
Fenerbahçe
Turquia
4 2 0 2
50%
50%
4 5 4 1
Stuttgart
Alemanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
7 7 11 2
Brann
Noruega
4 2 1 1
50%
25%
25%
3 4 6 0
Aston Villa
Inglaterra
4 3 0 1
75%
25%
8 5 10 0
Leeds
Inglaterra
4 1 1 2
25%
25%
50%
1 2 6 1
Bayer Leverkusen
Alemanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 11 0
Silkeborg
Dinamarca
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 3 6 0
Vitesse
Països Baixos
4 1 1 2
25%
25%
50%
7 6 6 1
Valencia
Espanya
4 2 2 0
50%
50%
9 5 5 2
Sigma Olomouc
República Txeca
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 6 8 0
Servette
Suïssa
4 2 0 2
50%
50%
7 5 8 1
Rapid Wien
Austria
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 6 10 1
Fiorentina
Italia
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 4 10 1
Werder Bremen
Alemanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
7 6 12 1
Willem II
Països Baixos
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 4 5 0
VB
Dinamarca
4 3 0 1
75%
25%
7 5 9 0
AEK
Grecia
4 1 1 2
25%
25%
50%
9 10 13 1
Strømsgodset
Noruega
4 1 0 3
25%
75%
3 7 10 1
Hajduk Split
Croacia
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 7 0
Shakhtar
Ucrania
4 3 0 1
75%
25%
9 7 6 2
VPS
Finlandia
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 5 6 0
Göteborg
Suecia
4 3 0 1
75%
25%
9 2 4 0
Inter Bratislava
Eslovaquia
4 3 0 1
75%
25%
6 4 8 1
Ferencváros
Hungria
4 3 0 1
75%
25%
18 7 8 0
Omonia
Chipre
4 2 0 2
50%
50%
11 9 10 0
NK Mura
Eslovenia
4 2 1 1
50%
25%
25%
8 4 8 0
Polonia Warszawa
Polonia
4 2 0 2
50%
50%
5 3 8 0
Kilmarnock
Escocia
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 5 5 1
Malmö
Suecia
4 2 1 1
50%
25%
25%
9 3 7 0
Oțelul Galați
Rumania
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 7 7 1
Germinal Ekeren
Bèlgica
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 6 11 0
Žalgiris
Lituania
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 4 11 0
Hapoel Tel Aviv
Israel
4 3 0 1
75%
25%
7 3 9 1
Tiligul
Moldavia
2 0 0 2
100%
0 6 3 0
Blackburn Rovers
Inglaterra
2 0 1 1
50%
50%
2 3 8 1
Principat
Andorra
2 0 0 2
100%
1 14 2 0
Sparta Praha
República Txeca
2 0 0 2
100%
2 5 1 1
Shelbourne
Irlanda
2 0 0 2
100%
3 7 1 0
Steaua București
Rumania
2 0 0 2
100%
3 7 5 0
Tirana
Albania
2 0 0 2
100%
0 4 2 0
Akraness
Islandia
2 1 0 1
50%
50%
3 3 3 0
Udinese
Italia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 1
Union Luxembourg
Luxemburg
2 0 0 2
100%
0 7 3 0
Marítimo
Portugal
2 1 0 1
50%
50%
1 1 4 0
Molde
Noruega
2 0 1 1
50%
50%
0 2 5 1
HB
Islas Feroe
2 1 0 1
50%
50%
2 4 0 0
Birkirkara
Malta
2 0 0 2
100%
1 6 9 2
Feyenoord
Països Baixos
2 1 0 1
50%
50%
3 4 5 0
Kolkheti
Georgia
2 0 0 2
100%
0 11 3 0
Obilić
Serbia
2 0 0 2
100%
0 3 5 0
Vitória de Guimarães
Portugal
2 0 0 2
100%
2 4 3 0
Sarajevo
Bosnia-Herzegovina
2 0 1 1
50%
50%
1 4 4 0
Sporting de Portugal
Portugal
2 0 0 2
100%
1 4 2 2
Newtown
Gales
2 0 1 1
50%
50%
0 7 0 0
Linfield
Irlanda del Nord
2 1 0 1
50%
50%
6 8 4 0
ŁKS
Polonia
2 0 1 1
50%
50%
1 3 1 0
Belshina
Bielorrusia
2 0 1 1
50%
50%
1 3 4 0
Osijek
Croacia
2 1 0 1
50%
50%
3 3 5 0
Istanbulspor
Turquia
2 1 0 1
50%
50%
4 4 3 0
Sloga Jugomagnat
Macedonia del Nord
2 0 1 1
50%
50%
1 4 4 0
Schalke 04
Alemanya
2 1 0 1
50%
50%
1 1 3 0
Košice
Eslovaquia
2 0 0 2
100%
0 8 2 1
Shirak
Armenia
2 0 0 2
100%
0 7 3 0
Anorthosis
Chipre
2 0 0 2
100%
2 7 6 2
Újpest
Hungria
2 0 1 1
50%
50%
2 7 7 0
Dinamo Bakı
Azerbaijan
2 0 0 2
100%
1 7 4 1
Rotor
Rússia
2 0 0 2
100%
2 4 5 0
Željezničar
Bosnia-Herzegovina
2 0 1 1
50%
50%
1 2 6 0
Metz
França
2 1 0 1
50%
50%
3 3 4 1
Beitar Jerusalem
Israel
2 0 1 1
50%
50%
3 5 4 0
FinnPa
Finlandia
2 0 0 2
100%
2 6 4 0
Sadam Tallinn
Estonia
2 0 0 2
100%
1 5 2 0
PAOK
Grecia
2 0 1 1
50%
50%
0 2 4 0
Litex Lovech
Bulgaria
2 0 1 1
50%
50%
1 3 5 0
Skonto
Letonia
2 0 1 1
50%
50%
4 5 5 0
FKP/Daugava
Letonia
2 0 0 2
100%
2 8 4 0
Trabzonspor
Turquia
2 0 0 2
100%
2 7 0 1
Maribor
Eslovenia
2 0 0 2
100%
0 5 4 0
Dinamo Tbilisi
Georgia
2 0 0 2
100%
0 6 5 1