2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev 2ª Divisió B Grup I2020-21

Classificació


Data inicial
Data final

Grup A

Punts PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Celta de Vigo B110100010
2Guijuelo110100020
3Compostela000000000
4Unionistas de Salamanca000000000
5Salamanca UDS000000000
6Deportivo de La Coruña000000000
7Zamora000000000
8Coruxo000000000
9Pontevedra000000000
10Racing de Ferrol000000000

Grup B

Punts PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Cultural Leonesa311004230
2Marino de Luanco000000000
3Numancia000000000
4Covadonga000000000
5Lealtad000000000
6Langreo000000000
7Oviedo B000000000
8Burgos CF000000000
9Valladolid Promesas000000000
10Sporting de Gijón B010012420
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Descens

Resultats

17/10/2020
18/10/2020
Racing de Ferrol
Pontevedra
-
-
Coruxo
Zamora
-
-
Deportivo de La Coruña
Salamanca UDS
-
-
Unionistas de Salamanca
Compostela
-
-
Valladolid Promesas
Burgos CF
-
-
Oviedo B
Langreo
-
-
Lealtad
Covadonga
-
-
Numancia
Marino de Luanco
-
-
25/10/2020
Pontevedra
Unionistas de Salamanca
-
-
Celta de Vigo B
Racing de Ferrol
-
-
Zamora
Guijuelo
-
-
Salamanca UDS
Coruxo
-
-
Compostela
Deportivo de La Coruña
-
-
Burgos CF
Sporting de Gijón B
-
-
Langreo
Valladolid Promesas
-
-
Covadonga
Oviedo B
-
-
Marino de Luanco
Lealtad
-
-
Cultural Leonesa
Numancia
-
-
01/11/2020
Pontevedra
Celta de Vigo B
-
-
Racing de Ferrol
Zamora
-
-
Guijuelo
Salamanca UDS
-
-
Coruxo
Compostela
-
-
Unionistas de Salamanca
Deportivo de La Coruña
-
-
Burgos CF
Langreo
-
-
Valladolid Promesas
Covadonga
-
-
Oviedo B
Marino de Luanco
-
-
Lealtad
Cultural Leonesa
-
-
Sporting de Gijón B
Numancia
-
-
08/11/2020
Celta de Vigo B
Unionistas de Salamanca
-
-
Zamora
Pontevedra
-
-
Salamanca UDS
Racing de Ferrol
-
-
Compostela
Guijuelo
-
-
Deportivo de La Coruña
Coruxo
-
-
Langreo
Sporting de Gijón B
-
-
Covadonga
Burgos CF
-
-
Marino de Luanco
Valladolid Promesas
-
-
Cultural Leonesa
Oviedo B
-
-
Numancia
Lealtad
-
-
22/11/2020
Celta de Vigo B
Zamora
-
-
Pontevedra
Salamanca UDS
-
-
Racing de Ferrol
Compostela
-
-
Guijuelo
Deportivo de La Coruña
-
-
Unionistas de Salamanca
Coruxo
-
-
Langreo
Covadonga
-
-
Burgos CF
Marino de Luanco
-
-
Valladolid Promesas
Cultural Leonesa
-
-
Oviedo B
Numancia
-
-
Sporting de Gijón B
Lealtad
-
-
29/11/2020
Zamora
Unionistas de Salamanca
-
-
Salamanca UDS
Celta de Vigo B
-
-
Compostela
Pontevedra
-
-
Deportivo de La Coruña
Racing de Ferrol
-
-
Coruxo
Guijuelo
-
-
Covadonga
Sporting de Gijón B
-
-
Marino de Luanco
Langreo
-
-
Cultural Leonesa
Burgos CF
-
-
Numancia
Valladolid Promesas
-
-
Lealtad
Oviedo B
-
-
06/12/2020
Zamora
Salamanca UDS
-
-
Celta de Vigo B
Compostela
-
-
Pontevedra
Deportivo de La Coruña
-
-
Racing de Ferrol
Coruxo
-
-
Unionistas de Salamanca
Guijuelo
-
-
Covadonga
Marino de Luanco
-
-
Langreo
Cultural Leonesa
-
-
Burgos CF
Numancia
-
-
Valladolid Promesas
Lealtad
-
-
Sporting de Gijón B
Oviedo B
-
-
13/12/2020
Unionistas de Salamanca
Salamanca UDS
-
-
Compostela
Zamora
-
-
Deportivo de La Coruña
Celta de Vigo B
-
-
Coruxo
Pontevedra
-
-
Guijuelo
Racing de Ferrol
-
-
Sporting de Gijón B
Marino de Luanco
-
-
Cultural Leonesa
Covadonga
-
-
Numancia
Langreo
-
-
Lealtad
Burgos CF
-
-
Oviedo B
Valladolid Promesas
-
-
10/01/2021
Salamanca UDS
Compostela
-
-
Zamora
Deportivo de La Coruña
-
-
Celta de Vigo B
Coruxo
-
-
Pontevedra
Guijuelo
-
-
Racing de Ferrol
Unionistas de Salamanca
-
-
Marino de Luanco
Cultural Leonesa
-
-
Covadonga
Numancia
-
-
Langreo
Lealtad
-
-
Burgos CF
Oviedo B
-
-
Valladolid Promesas
Sporting de Gijón B
-
-
16/01/2021
Pontevedra
Racing de Ferrol
-
-
Celta de Vigo B
Guijuelo
-
-
Zamora
Coruxo
-
-
Salamanca UDS
Deportivo de La Coruña
-
-
Compostela
Unionistas de Salamanca
-
-
Burgos CF
Valladolid Promesas
-
-
Langreo
Oviedo B
-
-
Covadonga
Lealtad
-
-
Marino de Luanco
Numancia
-
-
Cultural Leonesa
Sporting de Gijón B
-
-
24/01/2021
Unionistas de Salamanca
Pontevedra
-
-
Racing de Ferrol
Celta de Vigo B
-
-
Guijuelo
Zamora
-
-
Coruxo
Salamanca UDS
-
-
Deportivo de La Coruña
Compostela
-
-
Sporting de Gijón B
Burgos CF
-
-
Valladolid Promesas
Langreo
-
-
Oviedo B
Covadonga
-
-
Lealtad
Marino de Luanco
-
-
Numancia
Cultural Leonesa
-
-
31/01/2021
Celta de Vigo B
Pontevedra
-
-
Zamora
Racing de Ferrol
-
-
Salamanca UDS
Guijuelo
-
-
Compostela
Coruxo
-
-
Deportivo de La Coruña
Unionistas de Salamanca
-
-
Langreo
Burgos CF
-
-
Covadonga
Valladolid Promesas
-
-
Marino de Luanco
Oviedo B
-
-
Cultural Leonesa
Lealtad
-
-
Numancia
Sporting de Gijón B
-
-
07/02/2021
Unionistas de Salamanca
Celta de Vigo B
-
-
Pontevedra
Zamora
-
-
Racing de Ferrol
Salamanca UDS
-
-
Guijuelo
Compostela
-
-
Coruxo
Deportivo de La Coruña
-
-
Sporting de Gijón B
Langreo
-
-
Burgos CF
Covadonga
-
-
Valladolid Promesas
Marino de Luanco
-
-
Oviedo B
Cultural Leonesa
-
-
Lealtad
Numancia
-
-
14/02/2021
Zamora
Celta de Vigo B
-
-
Salamanca UDS
Pontevedra
-
-
Compostela
Racing de Ferrol
-
-
Deportivo de La Coruña
Guijuelo
-
-
Coruxo
Unionistas de Salamanca
-
-
Covadonga
Langreo
-
-
Marino de Luanco
Burgos CF
-
-
Cultural Leonesa
Valladolid Promesas
-
-
Numancia
Oviedo B
-
-
Lealtad
Sporting de Gijón B
-
-
21/02/2021
Unionistas de Salamanca
Zamora
-
-
Celta de Vigo B
Salamanca UDS
-
-
Pontevedra
Compostela
-
-
Racing de Ferrol
Deportivo de La Coruña
-
-
Guijuelo
Coruxo
-
-
Sporting de Gijón B
Covadonga
-
-
Langreo
Marino de Luanco
-
-
Burgos CF
Cultural Leonesa
-
-
Valladolid Promesas
Numancia
-
-
Oviedo B
Lealtad
-
-
07/03/2021
Salamanca UDS
Zamora
-
-
Compostela
Celta de Vigo B
-
-
Deportivo de La Coruña
Pontevedra
-
-
Coruxo
Racing de Ferrol
-
-
Guijuelo
Unionistas de Salamanca
-
-
Marino de Luanco
Covadonga
-
-
Cultural Leonesa
Langreo
-
-
Numancia
Burgos CF
-
-
Lealtad
Valladolid Promesas
-
-
Oviedo B
Sporting de Gijón B
-
-
14/03/2021
Salamanca UDS
Unionistas de Salamanca
-
-
Zamora
Compostela
-
-
Celta de Vigo B
Deportivo de La Coruña
-
-
Pontevedra
Coruxo
-
-
Racing de Ferrol
Guijuelo
-
-
Marino de Luanco
Sporting de Gijón B
-
-
Covadonga
Cultural Leonesa
-
-
Langreo
Numancia
-
-
Burgos CF
Lealtad
-
-
Valladolid Promesas
Oviedo B
-
-
21/03/2021
Compostela
Salamanca UDS
-
-
Deportivo de La Coruña
Zamora
-
-
Coruxo
Celta de Vigo B
-
-
Guijuelo
Pontevedra
-
-
Unionistas de Salamanca
Racing de Ferrol
-
-
Cultural Leonesa
Marino de Luanco
-
-
Numancia
Covadonga
-
-
Lealtad
Langreo
-
-
Oviedo B
Burgos CF
-
-
Sporting de Gijón B
Valladolid Promesas
-
-

Destacats

Jugador Pos G Club
Dioni
3 Leonesa
Santamaría
1 Sporting B
Berto
1 Sporting B
Kawaya
1 Leonesa
Nom Pos Minuts Club
Molina
90 Guijuelo
Carlos Rubén
90 Guijuelo
Deco
90 Guijuelo
Jonathan
90 Guijuelo
Josín
90 Guijuelo
Pina
90 Guijuelo
Lolo Pla
90 Guijuelo
Raúl Parra
90 Guijuelo
Solís
90 Celta de Vigo B
Pampín
90 Celta de Vigo B
Nom Pos Grogues Club
Carlos Rubén
1 Guijuelo
Kamal
1 Guijuelo
Alfon
1 Celta de Vigo B
Coto
1 Sporting B
Kone
1 Sporting B
Montes
1 Leonesa
Rodas
1 Leonesa
Castañeda
1 Leonesa
  Nom Pos Vermelles Club
Gols:
6
Promig golejador:
0,03
Targetes Grogues:
8
Targetes Grogues Per Partit:
0,04
Expulsions:
0
Expulsions Per Partit:
0,00
Estrangers:
19
Percentatge Estrangers:
23.75
Victòries locals:
0
Victòries visitants:
1
Empats:
1
Millor ratxa guanyadora:
Cultural Leonesa: 1 Partits (Jornades 1-1)
Pitjor ratxa perdedora:
Sporting de Gijón B: 1 Partits (Jornades 1-1)
Millor ratxa no perdent:
Guijuelo: 1 Partits (Jornades 1-1)
Pitjor ratxa no guanyant:
Guijuelo: 1 Partits (Jornades 1-1)

Progrés

Matriu

BurCelComCorCovCulDepGuiLanLeaMarNumOviPonRacSalSpoUniValZam
Burgos CF
Celta de Vigo B
Compostela
Coruxo
Covadonga
Cultural Leonesa
Deportivo de La Coruña
Guijuelo0-0
Langreo
Lealtad
Marino de Luanco
Numancia
Oviedo B
Pontevedra
Racing de Ferrol
Salamanca UDS
Sporting de Gijón B2-4
Unionistas de Salamanca
Valladolid Promesas
Zamora
Jornada 1LocalVisitant
17/10/2020
17/10/2020
18/10/2020
Racing de Ferrol
Pontevedra
18/10/2020
Coruxo
Zamora
18/10/2020
Deportivo de La Coruña
Salamanca UDS
18/10/2020
Unionistas de Salamanca
Compostela
18/10/2020
Valladolid Promesas
Burgos CF
18/10/2020
Oviedo B
Langreo
18/10/2020
Lealtad
Covadonga
18/10/2020
Numancia
Marino de Luanco
Jornada 2LocalVisitant
25/10/2020
Pontevedra
Unionistas de Salamanca
25/10/2020
Celta de Vigo B
Racing de Ferrol
25/10/2020
Zamora
Guijuelo
25/10/2020
Salamanca UDS
Coruxo
25/10/2020
Compostela
Deportivo de La Coruña
25/10/2020
Burgos CF
Sporting de Gijón B
25/10/2020
Langreo
Valladolid Promesas
25/10/2020
Covadonga
Oviedo B
25/10/2020
Marino de Luanco
Lealtad
25/10/2020
Cultural Leonesa
Numancia
Jornada 3LocalVisitant
01/11/2020
Pontevedra
Celta de Vigo B
01/11/2020
Racing de Ferrol
Zamora
01/11/2020
Guijuelo
Salamanca UDS
01/11/2020
Coruxo
Compostela
01/11/2020
Unionistas de Salamanca
Deportivo de La Coruña
01/11/2020
Burgos CF
Langreo
01/11/2020
Valladolid Promesas
Covadonga
01/11/2020
Oviedo B
Marino de Luanco
01/11/2020
Lealtad
Cultural Leonesa
01/11/2020
Sporting de Gijón B
Numancia
Jornada 4LocalVisitant
08/11/2020
Celta de Vigo B
Unionistas de Salamanca
08/11/2020
Zamora
Pontevedra
08/11/2020
Salamanca UDS
Racing de Ferrol
08/11/2020
Compostela
Guijuelo
08/11/2020
Deportivo de La Coruña
Coruxo
08/11/2020
Langreo
Sporting de Gijón B
08/11/2020
Covadonga
Burgos CF
08/11/2020
Marino de Luanco
Valladolid Promesas
08/11/2020
Cultural Leonesa
Oviedo B
08/11/2020
Numancia
Lealtad
Jornada 5LocalVisitant
22/11/2020
Celta de Vigo B
Zamora
22/11/2020
Pontevedra
Salamanca UDS
22/11/2020
Racing de Ferrol
Compostela
22/11/2020
Guijuelo
Deportivo de La Coruña
22/11/2020
Unionistas de Salamanca
Coruxo
22/11/2020
Langreo
Covadonga
22/11/2020
Burgos CF
Marino de Luanco
22/11/2020
Valladolid Promesas
Cultural Leonesa
22/11/2020
Oviedo B
Numancia
22/11/2020
Sporting de Gijón B
Lealtad
Jornada 6LocalVisitant
29/11/2020
Zamora
Unionistas de Salamanca
29/11/2020
Salamanca UDS
Celta de Vigo B
29/11/2020
Compostela
Pontevedra
29/11/2020
Deportivo de La Coruña
Racing de Ferrol
29/11/2020
Coruxo
Guijuelo
29/11/2020
Covadonga
Sporting de Gijón B
29/11/2020
Marino de Luanco
Langreo
29/11/2020
Cultural Leonesa
Burgos CF
29/11/2020
Numancia
Valladolid Promesas
29/11/2020
Lealtad
Oviedo B
Jornada 7LocalVisitant
06/12/2020
Zamora
Salamanca UDS
06/12/2020
Celta de Vigo B
Compostela
06/12/2020
Pontevedra
Deportivo de La Coruña
06/12/2020
Racing de Ferrol
Coruxo
06/12/2020
Unionistas de Salamanca
Guijuelo
06/12/2020
Covadonga
Marino de Luanco
06/12/2020
Langreo
Cultural Leonesa
06/12/2020
Burgos CF
Numancia
06/12/2020
Valladolid Promesas
Lealtad
06/12/2020
Sporting de Gijón B
Oviedo B
Jornada 8LocalVisitant
13/12/2020
Unionistas de Salamanca
Salamanca UDS
13/12/2020
Compostela
Zamora
13/12/2020
Deportivo de La Coruña
Celta de Vigo B
13/12/2020
Coruxo
Pontevedra
13/12/2020
Guijuelo
Racing de Ferrol
13/12/2020
Sporting de Gijón B
Marino de Luanco
13/12/2020
Cultural Leonesa
Covadonga
13/12/2020
Numancia
Langreo
13/12/2020
Lealtad
Burgos CF
13/12/2020
Oviedo B
Valladolid Promesas
Jornada 9LocalVisitant
10/01/2021
Salamanca UDS
Compostela
10/01/2021
Zamora
Deportivo de La Coruña
10/01/2021
Celta de Vigo B
Coruxo
10/01/2021
Pontevedra
Guijuelo
10/01/2021
Racing de Ferrol
Unionistas de Salamanca
10/01/2021
Marino de Luanco
Cultural Leonesa
10/01/2021
Covadonga
Numancia
10/01/2021
Langreo
Lealtad
10/01/2021
Burgos CF
Oviedo B
10/01/2021
Valladolid Promesas
Sporting de Gijón B
Jornada 10LocalVisitant
16/01/2021
Pontevedra
Racing de Ferrol
16/01/2021
Celta de Vigo B
Guijuelo
16/01/2021
Zamora
Coruxo
16/01/2021
Salamanca UDS
Deportivo de La Coruña
16/01/2021
Compostela
Unionistas de Salamanca
16/01/2021
Burgos CF
Valladolid Promesas
16/01/2021
Langreo
Oviedo B
16/01/2021
Covadonga
Lealtad
16/01/2021
Marino de Luanco
Numancia
16/01/2021
Cultural Leonesa
Sporting de Gijón B
Jornada 11LocalVisitant
24/01/2021
Unionistas de Salamanca
Pontevedra
24/01/2021
Racing de Ferrol
Celta de Vigo B
24/01/2021
Guijuelo
Zamora
24/01/2021
Coruxo
Salamanca UDS
24/01/2021
Deportivo de La Coruña
Compostela
24/01/2021
Sporting de Gijón B
Burgos CF
24/01/2021
Valladolid Promesas
Langreo
24/01/2021
Oviedo B
Covadonga
24/01/2021
Lealtad
Marino de Luanco
24/01/2021
Numancia
Cultural Leonesa
Jornada 12LocalVisitant
31/01/2021
Celta de Vigo B
Pontevedra
31/01/2021
Zamora
Racing de Ferrol
31/01/2021
Salamanca UDS
Guijuelo
31/01/2021
Compostela
Coruxo
31/01/2021
Deportivo de La Coruña
Unionistas de Salamanca
31/01/2021
Langreo
Burgos CF
31/01/2021
Covadonga
Valladolid Promesas
31/01/2021
Marino de Luanco
Oviedo B
31/01/2021
Cultural Leonesa
Lealtad
31/01/2021
Numancia
Sporting de Gijón B
Jornada 13LocalVisitant
07/02/2021
Unionistas de Salamanca
Celta de Vigo B
07/02/2021
Pontevedra
Zamora
07/02/2021
Racing de Ferrol
Salamanca UDS
07/02/2021
Guijuelo
Compostela
07/02/2021
Coruxo
Deportivo de La Coruña
07/02/2021
Sporting de Gijón B
Langreo
07/02/2021
Burgos CF
Covadonga
07/02/2021
Valladolid Promesas
Marino de Luanco
07/02/2021
Oviedo B
Cultural Leonesa
07/02/2021
Lealtad
Numancia
Jornada 14LocalVisitant
14/02/2021
Zamora
Celta de Vigo B
14/02/2021
Salamanca UDS
Pontevedra
14/02/2021
Compostela
Racing de Ferrol
14/02/2021
Deportivo de La Coruña
Guijuelo
14/02/2021
Coruxo
Unionistas de Salamanca
14/02/2021
Covadonga
Langreo
14/02/2021
Marino de Luanco
Burgos CF
14/02/2021
Cultural Leonesa
Valladolid Promesas
14/02/2021
Numancia
Oviedo B
14/02/2021
Lealtad
Sporting de Gijón B
Jornada 15LocalVisitant
21/02/2021
Unionistas de Salamanca
Zamora
21/02/2021
Celta de Vigo B
Salamanca UDS
21/02/2021
Pontevedra
Compostela
21/02/2021
Racing de Ferrol
Deportivo de La Coruña
21/02/2021
Guijuelo
Coruxo
21/02/2021
Sporting de Gijón B
Covadonga
21/02/2021
Langreo
Marino de Luanco
21/02/2021
Burgos CF
Cultural Leonesa
21/02/2021
Valladolid Promesas
Numancia
21/02/2021
Oviedo B
Lealtad
Jornada 16LocalVisitant
07/03/2021
Salamanca UDS
Zamora
07/03/2021
Compostela
Celta de Vigo B
07/03/2021
Deportivo de La Coruña
Pontevedra
07/03/2021
Coruxo
Racing de Ferrol
07/03/2021
Guijuelo
Unionistas de Salamanca
07/03/2021
Marino de Luanco
Covadonga
07/03/2021
Cultural Leonesa
Langreo
07/03/2021
Numancia
Burgos CF
07/03/2021
Lealtad
Valladolid Promesas
07/03/2021
Oviedo B
Sporting de Gijón B
Jornada 17LocalVisitant
14/03/2021
Salamanca UDS
Unionistas de Salamanca
14/03/2021
Zamora
Compostela
14/03/2021
Celta de Vigo B
Deportivo de La Coruña
14/03/2021
Pontevedra
Coruxo
14/03/2021
Racing de Ferrol
Guijuelo
14/03/2021
Marino de Luanco
Sporting de Gijón B
14/03/2021
Covadonga
Cultural Leonesa
14/03/2021
Langreo
Numancia
14/03/2021
Burgos CF
Lealtad
14/03/2021
Valladolid Promesas
Oviedo B
Jornada 18LocalVisitant
21/03/2021
Compostela
Salamanca UDS
21/03/2021
Deportivo de La Coruña
Zamora
21/03/2021
Coruxo
Celta de Vigo B
21/03/2021
Guijuelo
Pontevedra
21/03/2021
Unionistas de Salamanca
Racing de Ferrol
21/03/2021
Cultural Leonesa
Marino de Luanco
21/03/2021
Numancia
Covadonga
21/03/2021
Lealtad
Langreo
21/03/2021
Oviedo B
Burgos CF
21/03/2021
Sporting de Gijón B
Valladolid Promesas