2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev 2ª Divisió B Grup I2020-21

Classificació


Data inicial
Data final

Grup A

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Unionistas de Salamanca2110631113301
2Zamora1810532118222
3Deportivo de La Coruña161044275281
4Racing de Ferrol15104331410273
5Celta de Vigo B149423108190
6Pontevedra1393421111231
7SD Compostela12926195160
8Coruxo710217514331
9Guijuelo68134610212
10Salamanca UDS49117414331

Grup B

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Burgos CF179522115211
2Cultural Leonesa169441148240
3Langreo16104421310181
4Valladolid Promesas148422128171
5Lealtad141035277304
6Numancia12933376202
7Oviedo B1210334914254
8Covadonga993061215180
9Marino de Luanco810226815242
10Sporting de Gijón B68134712192
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Descens

Resultats

09/01/2021
10/01/2021
Salamanca UDS
SD Compostela
-
-
Pontevedra
Guijuelo
-
-
Covadonga
Numancia
-
-
Valladolid Promesas
Sporting de Gijón B
-
-
16/01/2021
Celta de Vigo B
Guijuelo
-
-
Burgos CF
Valladolid Promesas
-
-
Cultural Leonesa
Sporting de Gijón B
-
-
17/01/2021
24/01/2021
Unionistas de Salamanca
Pontevedra
-
-
Racing de Ferrol
Celta de Vigo B
-
-
Guijuelo
Zamora
-
-
Coruxo
Salamanca UDS
-
-
Deportivo de La Coruña
SD Compostela
-
-
Sporting de Gijón B
Burgos CF
-
-
Valladolid Promesas
Langreo
-
-
Oviedo B
Covadonga
-
-
Lealtad
Marino de Luanco
-
-
Numancia
Cultural Leonesa
-
-
31/01/2021
Celta de Vigo B
Pontevedra
-
-
Zamora
Racing de Ferrol
-
-
Salamanca UDS
Guijuelo
-
-
SD Compostela
Coruxo
-
-
Deportivo de La Coruña
Unionistas de Salamanca
-
-
Langreo
Burgos CF
-
-
Covadonga
Valladolid Promesas
-
-
Marino de Luanco
Oviedo B
-
-
Cultural Leonesa
Lealtad
-
-
Numancia
Sporting de Gijón B
-
-
07/02/2021
Unionistas de Salamanca
Celta de Vigo B
-
-
Pontevedra
Zamora
-
-
Racing de Ferrol
Salamanca UDS
-
-
Guijuelo
SD Compostela
-
-
Coruxo
Deportivo de La Coruña
-
-
Sporting de Gijón B
Langreo
-
-
Burgos CF
Covadonga
-
-
Valladolid Promesas
Marino de Luanco
-
-
Oviedo B
Cultural Leonesa
-
-
Lealtad
Numancia
-
-
14/02/2021
Zamora
Celta de Vigo B
-
-
Salamanca UDS
Pontevedra
-
-
SD Compostela
Racing de Ferrol
-
-
Deportivo de La Coruña
Guijuelo
-
-
Coruxo
Unionistas de Salamanca
-
-
Covadonga
Langreo
-
-
Marino de Luanco
Burgos CF
-
-
Cultural Leonesa
Valladolid Promesas
-
-
Numancia
Oviedo B
-
-
Lealtad
Sporting de Gijón B
-
-
21/02/2021
Unionistas de Salamanca
Zamora
-
-
Celta de Vigo B
Salamanca UDS
-
-
Pontevedra
SD Compostela
-
-
Racing de Ferrol
Deportivo de La Coruña
-
-
Guijuelo
Coruxo
-
-
Sporting de Gijón B
Covadonga
-
-
Langreo
Marino de Luanco
-
-
Burgos CF
Cultural Leonesa
-
-
Valladolid Promesas
Numancia
-
-
Oviedo B
Lealtad
-
-
07/03/2021
Salamanca UDS
Zamora
-
-
SD Compostela
Celta de Vigo B
-
-
Deportivo de La Coruña
Pontevedra
-
-
Coruxo
Racing de Ferrol
-
-
Guijuelo
Unionistas de Salamanca
-
-
Marino de Luanco
Covadonga
-
-
Cultural Leonesa
Langreo
-
-
Numancia
Burgos CF
-
-
Lealtad
Valladolid Promesas
-
-
Oviedo B
Sporting de Gijón B
-
-
14/03/2021
Salamanca UDS
Unionistas de Salamanca
-
-
Zamora
SD Compostela
-
-
Celta de Vigo B
Deportivo de La Coruña
-
-
Pontevedra
Coruxo
-
-
Racing de Ferrol
Guijuelo
-
-
Marino de Luanco
Sporting de Gijón B
-
-
Covadonga
Cultural Leonesa
-
-
Langreo
Numancia
-
-
Burgos CF
Lealtad
-
-
Valladolid Promesas
Oviedo B
-
-
21/03/2021
SD Compostela
Salamanca UDS
-
-
Deportivo de La Coruña
Zamora
-
-
Coruxo
Celta de Vigo B
-
-
Guijuelo
Pontevedra
-
-
Unionistas de Salamanca
Racing de Ferrol
-
-
Cultural Leonesa
Marino de Luanco
-
-
Numancia
Covadonga
-
-
Lealtad
Langreo
-
-
Oviedo B
Burgos CF
-
-
Sporting de Gijón B
Valladolid Promesas
-
-

Destacats

Nom Pos Minuts Club
Diego Rivas
900 Ferrol
Pumar
900 Ferrol
Andriu
900 Coruxo
Antón
900 Coruxo
Carlos Abad
900 Deportivo de la Coruña
Mujaid
900 Deportivo de la Coruña
Miguel
900 Unionistas
Ramiro
900 Unionistas
Gorri
900 Unionistas
Rober
900 Oviedo B
Gols:
188
Promig golejador:
1,04
Targetes Grogues:
468
Targetes Grogues Per Partit:
2,60
Expulsions:
29
Expulsions Per Partit:
0,16
Estrangers:
116
Percentatge Estrangers:
24.02
Victòries locals:
43
Victòries visitants:
21
Empats:
29
Màxima victòria local:
4-0 Racing de Ferrol-Coruxo
Màxima victòria visitant:
0-3 Salamanca UDS-Celta de Vigo B
Millor ratxa guanyadora:
Unionistas de Salamanca: 5 Partits (Jornades 5-9)
Pitjor ratxa perdedora:
Salamanca UDS: 6 Partits (Jornades 3-8)
Millor ratxa no perdent:
SD Compostela: 8 Partits (Jornades 3-10)
Pitjor ratxa no guanyant:
Salamanca UDS: 7 Partits (Jornades 4-10)
Nom Club Pos P Min G TG TV
Borges Deportivo de la Coruña
10 850 0 2 0
Elsinho Ferrol
10 839 3 2 0
Ketu Langreo
10 823 3 1 0
Barovero Burgos CF
9 810 0 1 0
Pato Guillén SD Compostela
9 810 0 1 0
Lucas Cunha Celta de Vigo B
9 810 0 0 0
Holsgrove Celta de Vigo B
9 810 0 1 0
Ferrares Celta de Vigo B
9 810 0 2 0
Vanderson Oviedo B
9 757 4 3 1
Bussmann Lealtad
8 720 0 1 0
Telis Lealtad
8 720 0 2 0
Quintana Ferrol
8 713 2 4 1
Saha Lealtad
10 709 1 5 0
Zamorano Guijuelo
8 627 0 0 0
Charles Pontevedra
7 596 2 2 1
Juampa SD Compostela
9 581 0 3 0
Fall Lealtad
10 561 1 2 0
Chávez Salamanca CF
8 560 2 3 0
Sequeira Celta de Vigo B
6 540 0 1 0
Christian Sánchez Sporting B
6 540 0 2 0
Bruninho Celta de Vigo B
9 536 2 1 0
Kone Sporting B
8 535 0 2 0
Agbo Deportivo de la Coruña
8 526 0 3 0
Atta Lealtad
10 503 0 3 0
Kristian Álvarez Salamanca CF
6 496 0 5 0
Delorenzi Salamanca CF
6 496 0 4 1
Nacho González Deportivo de la Coruña
9 461 0 5 0
Otia Lealtad
5 433 0 2 1
Paulo Vitor Valladolid B
8 415 0 2 0
Mora Salamanca CF
7 410 1 2 0
Beauvue Deportivo de la Coruña
7 386 1 1 0
Lacerda Salamanca CF
6 362 0 3 0
Télles Salamanca CF
7 361 0 0 0
Šarkauskas Guijuelo
4 360 0 0 0
Ohemeng Salamanca CF
6 354 0 0 0
Garay Unionistas
6 342 0 2 0
Thérésin Leonesa
4 336 1 2 0
Arroyo Salamanca CF
4 316 0 1 0
Josipovic Celta de Vigo B
6 295 0 2 0
Kawaya Leonesa
4 294 1 1 0
Ricki Coruxo
4 281 0 0 0
Ricki Celta de Vigo B
4 281 0 0 0
Luis Martínez Salamanca CF
4 262 0 0 0
Madrigal Salamanca CF
5 260 0 0 0
Lautaro Celta de Vigo B
6 258 1 1 0
Sepúlveda Salamanca CF
3 242 0 2 0
Rolán Deportivo de la Coruña
3 242 2 0 0
Allyson Langreo
7 235 0 1 0
Aguado Oviedo B
5 234 0 1 0
Ronald Numancia
5 210 0 1 0
Peñaloza Ferrol
7 203 0 2 0
Rui Costa Deportivo de la Coruña
7 196 0 0 0
Mapisa Zamora
2 180 0 0 0
Kania Lealtad
2 180 0 0 0
Falconis Salamanca CF
5 158 0 0 0
Monárrez Salamanca CF
5 156 0 1 0
Răzvan Guijuelo
5 148 0 1 0
Miku Deportivo de la Coruña
5 145 0 0 0
Rocha Zamora
3 135 0 1 0
Sarr Oviedo B
1 90 0 0 0
Ojog Guijuelo
1 85 0 1 0
Pisculichi Burgos CF
6 84 1 0 0
Nathan Ferrol
6 76 1 1 0
Moha Numancia
4 76 0 0 0
Meseguer Zamora
4 74 0 1 0
Bikoro Numancia
4 66 0 1 0
Bruno Herrera Lealtad
1 64 0 0 0
Cissé Celta de Vigo B
5 60 0 1 0
Leak Burgos CF
3 52 0 0 0
Silvas Salamanca CF
1 44 0 0 0
Iñaki Martínez Pontevedra
3 31 0 0 0
Ciampichetti Leonesa
1 20 0 0 0
Amoah Valladolid B
2 16 0 0 0
Iago Burgos CF
1 16 0 0 0
Spahiu Guijuelo
3 15 0 1 0
Duma Salamanca CF
1 14 0 1 0
Rosales Burgos CF
2 10 0 0 0
Mvondo Langreo
1 8 0 0 0
Stamboulidis Langreo
2 2 0 0 0
Freitas Valladolid B
0 0 0 0 0
Lucho Deportivo de la Coruña
0 0 0 0 0
Barba Salamanca CF
0 0 0 0 0
Gassan Oviedo B
0 0 0 0 0
Kang Langreo
0 0 0 0 0
Diarra Leonesa
0 0 0 0 0
Manso Leonesa
0 0 0 0 0
Ali Radjel Numancia
0 0 0 0 0
Moreyra Celta de Vigo B
0 0 0 0 0
Vesprini SD Compostela
0 0 0 0 0
Moser Ferrol
0 0 0 0 0

Progrés A

Progrés B

Matriu

BurCelCorCovCulDepGuiLanLeaMarNumOviPonRacSD SalSpoUniValZam
Burgos CF0-22-01-04-01-0
Celta de Vigo B1-00-10-31-12-0
Coruxo2-13-00-00-1
Covadonga1-22-02-11-32-0
Cultural Leonesa1-12-00-02-1
Deportivo de La Coruña1-21-01-02-1
Guijuelo0-00-01-12-0
Langreo3-22-20-02-21-12-1
Lealtad0-01-01-00-0
Marino de Luanco0-21-02-21-00-1
Numancia1-01-03-12-2
Oviedo B0-12-10-00-3
Pontevedra2-11-10-12-01-1
Racing de Ferrol4-02-31-10-12-2
SD Compostela0-03-02-20-00-0
Salamanca UDS0-32-00-01-2
Sporting de Gijón B2-42-21-11-00-1
Unionistas de Salamanca2-00-11-02-01-0
Valladolid Promesas1-03-21-10-1
Zamora2-01-03-20-02-00-2
Jornada 9LocalVisitant
09/01/2021
10/01/2021
Salamanca UDS
SD Compostela
10/01/2021
10/01/2021
10/01/2021
Pontevedra
Guijuelo
10/01/2021
10/01/2021
Covadonga
Numancia
10/01/2021
10/01/2021
10/01/2021
Valladolid Promesas
Sporting de Gijón B
Jornada 10LocalVisitant
16/01/2021
Celta de Vigo B
Guijuelo
16/01/2021
16/01/2021
Burgos CF
Valladolid Promesas
16/01/2021
16/01/2021
Cultural Leonesa
Sporting de Gijón B
17/01/2021
17/01/2021
17/01/2021
17/01/2021
17/01/2021
Jornada 11LocalVisitant
24/01/2021
Unionistas de Salamanca
Pontevedra
24/01/2021
Racing de Ferrol
Celta de Vigo B
24/01/2021
Guijuelo
Zamora
24/01/2021
Coruxo
Salamanca UDS
24/01/2021
Deportivo de La Coruña
SD Compostela
24/01/2021
Sporting de Gijón B
Burgos CF
24/01/2021
Valladolid Promesas
Langreo
24/01/2021
Oviedo B
Covadonga
24/01/2021
Lealtad
Marino de Luanco
24/01/2021
Numancia
Cultural Leonesa
Jornada 12LocalVisitant
31/01/2021
Celta de Vigo B
Pontevedra
31/01/2021
Zamora
Racing de Ferrol
31/01/2021
Salamanca UDS
Guijuelo
31/01/2021
SD Compostela
Coruxo
31/01/2021
Deportivo de La Coruña
Unionistas de Salamanca
31/01/2021
Langreo
Burgos CF
31/01/2021
Covadonga
Valladolid Promesas
31/01/2021
Marino de Luanco
Oviedo B
31/01/2021
Cultural Leonesa
Lealtad
31/01/2021
Numancia
Sporting de Gijón B
Jornada 13LocalVisitant
07/02/2021
Unionistas de Salamanca
Celta de Vigo B
07/02/2021
Pontevedra
Zamora
07/02/2021
Racing de Ferrol
Salamanca UDS
07/02/2021
Guijuelo
SD Compostela
07/02/2021
Coruxo
Deportivo de La Coruña
07/02/2021
Sporting de Gijón B
Langreo
07/02/2021
Burgos CF
Covadonga
07/02/2021
Valladolid Promesas
Marino de Luanco
07/02/2021
Oviedo B
Cultural Leonesa
07/02/2021
Lealtad
Numancia
Jornada 14LocalVisitant
14/02/2021
Zamora
Celta de Vigo B
14/02/2021
Salamanca UDS
Pontevedra
14/02/2021
SD Compostela
Racing de Ferrol
14/02/2021
Deportivo de La Coruña
Guijuelo
14/02/2021
Coruxo
Unionistas de Salamanca
14/02/2021
Covadonga
Langreo
14/02/2021
Marino de Luanco
Burgos CF
14/02/2021
Cultural Leonesa
Valladolid Promesas
14/02/2021
Numancia
Oviedo B
14/02/2021
Lealtad
Sporting de Gijón B
Jornada 15LocalVisitant
21/02/2021
Unionistas de Salamanca
Zamora
21/02/2021
Celta de Vigo B
Salamanca UDS
21/02/2021
Pontevedra
SD Compostela
21/02/2021
Racing de Ferrol
Deportivo de La Coruña
21/02/2021
Guijuelo
Coruxo
21/02/2021
Sporting de Gijón B
Covadonga
21/02/2021
Langreo
Marino de Luanco
21/02/2021
Burgos CF
Cultural Leonesa
21/02/2021
Valladolid Promesas
Numancia
21/02/2021
Oviedo B
Lealtad
Jornada 16LocalVisitant
07/03/2021
Salamanca UDS
Zamora
07/03/2021
SD Compostela
Celta de Vigo B
07/03/2021
Deportivo de La Coruña
Pontevedra
07/03/2021
Coruxo
Racing de Ferrol
07/03/2021
Guijuelo
Unionistas de Salamanca
07/03/2021
Marino de Luanco
Covadonga
07/03/2021
Cultural Leonesa
Langreo
07/03/2021
Numancia
Burgos CF
07/03/2021
Lealtad
Valladolid Promesas
07/03/2021
Oviedo B
Sporting de Gijón B
Jornada 17LocalVisitant
14/03/2021
Salamanca UDS
Unionistas de Salamanca
14/03/2021
Zamora
SD Compostela
14/03/2021
Celta de Vigo B
Deportivo de La Coruña
14/03/2021
Pontevedra
Coruxo
14/03/2021
Racing de Ferrol
Guijuelo
14/03/2021
Marino de Luanco
Sporting de Gijón B
14/03/2021
Covadonga
Cultural Leonesa
14/03/2021
Langreo
Numancia
14/03/2021
Burgos CF
Lealtad
14/03/2021
Valladolid Promesas
Oviedo B
Jornada 18LocalVisitant
21/03/2021
SD Compostela
Salamanca UDS
21/03/2021
Deportivo de La Coruña
Zamora
21/03/2021
Coruxo
Celta de Vigo B
21/03/2021
Guijuelo
Pontevedra
21/03/2021
Unionistas de Salamanca
Racing de Ferrol
21/03/2021
Cultural Leonesa
Marino de Luanco
21/03/2021
Numancia
Covadonga
21/03/2021
Lealtad
Langreo
21/03/2021
Oviedo B
Burgos CF
21/03/2021
Sporting de Gijón B
Valladolid Promesas