2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev 2ª Divisió B Grup II1995-96 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Sporting de Gijón B7038217105236997
2Osasuna B66381715641221158
3Avilés Industrial6638171564538958
4Cultural Leonesa653818119683510512
5Real Unión63381615749349010
6Valladolid B5738169134338875
7Barakaldo563814141046349314
8Numancia563814141043361119
9Aurrera533814111339439810
10Langreo513813121338421108
11Bermeo513814915414013116
12Izarra4838121214293611711
13Real Sociedad B4738138173741855
14Lemona463811131435391029
15Beasain42389151435468317
16Logroñés B393891217405311712
17Tudelano383881416355110712
18Cultural de Durango35386171540611068
19Palencia35388111932459411
20Amurrio34388102048669811

Resultats

Destacats

Nom Pos Minuts Club
Esteban
3420 Avilés
Elola
3420 Beasain
Magallón
3395 Tudelano
Cruchaga
3330 Osasuna B
Echevarría
3330 Numancia
Núñez
3330 Izarra
Melgar
3322 Langreo
Luisito
3249 Palencia
Indias
3243 Beasain
Álvaro Iglesias
3240 Barakaldo
Nom Pos Grogues Club
Bedia
15 Numancia
Mange
15 Izarra
Raúl Pérez
15 Logroñés B
Rupi
14 Leonesa
Durán
14 Tudelano
Navarro
14 Amurrio
Ibán Pérez
13 Osasuna B
Ibarrondo
13 Barakaldo
Txiki
12 Osasuna B
Urbano
12 Sporting B
  Nom Pos Vermelles Club
Leturia
5 Beasain
Rupi
3 Leonesa
Urizar
3 Barakaldo
Cortés
3 Beasain
Sedano
3 Palencia
Navarro
3 Amurrio
Marín
2 Avilés
Arrieta
2 Irún
Aláez
2 Leonesa
Blanco
2 Leonesa
Nom Pos Coef Club PJ G
Juan Carlos
0.82 Leonesa3529
Núñez
0.83 Izarra3731
Juanjo
0.86 Sporting B3026
Álvaro Iglesias
0.88 Barakaldo3632
Urcelay
0.91 Irún3532
Echevarría
0.91 Numancia3734
Esteban
1 Avilés3838
Triviño
1.06 Aurrerá3133
Raúl Iglesias
1.06 Real Sociedad B3335
Melgar
1.1 Langreo3741
Nom P TG TV
Del Amo Cagigas9386
Jallas Amigo9496
García Menocal9498
Silvosa Rodríguez9519
Iglesias Villanueva8382
Ferreiro Varela8415
González Vázquez8423
Bastos Martínez8439
Rey Cebey8455
Castro Gómez8461
Rábade Prieto8472
Bello Rebolo7250
López Pascual7302
Pereira Sotelo7320
Reverté Bonet7394
Iglesias Figueroa7407
Fernández Aja7414
Sanjorge Otero7424
Montiel Alonso7483
Rosanes González7535
Toledo Fernández6322
Crespo García6365
Elías Fajula6395
Alzina Carreró6415
Noguer Planas6423
San Martín Vergara5182
Montes Llaneza5212
Gea Verdugo5312
Caballero Herreros5353
Ruiz Campo5384
Gauna Rodríguez492
Cadavieco Villanueva4120
Undiano Mallenco4151
De Diego Pagola4170
Sáez García4193
Salvador Martínez4204
Turienzo Álvarez4212
Márquez Méndez4212
Segura García4212
Delgado Ferreiro4220
López Villate4223
Rubinos Pérez4223
Serna Postigo4233
Hernando Serrano4233
Gómez Fuentes4240
Granel Martínez4242
Colina Sarobe4264
Orueta Ibarrola4282
Mortera Fernández371
Lobos Enríquez381
Lomas Pérez3100
Gómez Sal3101
Rey Rodil3121
Rebollo Soto3150
Martínez Barrio3151
Guerrero García3160
Valiente Andaluz3162
Fernández Fernández3171
González González3171
Basterretxea Bitorika3181
Felipe Rosón3192
García Jorge3193
Aguilera Hernando3202
Muñiz Fernández3232
Medina Cabello3263
Hernández Velázquez221
González Díez230
García Carreras260
Pérez Lima261
Pérez Pérez271
Gil García291
Téllez Sánchez2100
Gálvez Obrero2101
Pardo del Burgo2111
López López2111
Villanueva Angulo2121
Gil Oteiza2121
Aguirre Huerga2121
Carte Moriones2124
Velasco Carballo2151
Moreno Delgado2152
Baños Martínez2172
Tevar Muñoz110
Del Cerro Escobar130
Pardo Clérigo140
Fernández Hinojosa140
Diestro Manzano141
Montesinos Mariano141
Villalba Reneses150
García Rubio150
Acevedo Martínez151
Rubio Iniesta151
Rodríguez Báez171
Sánchez García172
Carlos Codoñer1101
Gols:
836
Promig golejador:
2,20
Targetes Grogues:
2043
Targetes Grogues Per Partit:
5,38
Expulsions:
203
Expulsions Per Partit:
0,53
Estrangers:
67
Percentatge Estrangers:
13.87
Victòries locals:
158
Victòries visitants:
100
Empats:
122
Màxima victòria local:
7-0 Cultural Leonesa-Tudelano
Màxima victòria visitant:
0-5 Beasain-Cultural Leonesa
Millor ratxa guanyadora:
Osasuna B: 6 Partits (Jornades 33-38)
Pitjor ratxa perdedora:
Lemona: 5 Partits (Jornades 12-16)
Millor ratxa no perdent:
Osasuna B: 17 Partits (Jornades 13-29)
Pitjor ratxa no guanyant:
Beasain: 18 Partits (Jornades 1-18)
Nom Club Pos P Min G TG TV
Elola Beasain
38 3420 0 0 0
Cuyami Real Sociedad B
25 2082 7 1 0
Marcos Avilés
27 1317 2 5 1
Castilla Barakaldo
2 180 0 0 0

Progrés

Matriu