2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Lliga de Campions2017-18 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 27/06/2017 Alashkert Santa Coloma
Classificació Fase 1 (anada) 27/06/2017 The New Saints Europa FC
Classificació Fase 1 (anada) 27/06/2017 Hibernians FCI Tallinn
Classificació Fase 1 (anada) 27/06/2017 Víkingur Gøta Trepça'89
Classificació Fase 1 (anada) 28/06/2017 Linfield La Fiorita
Classificació Fase 1 (tornada) 04/07/2017 Santa Coloma Alashkert
Classificació Fase 1 (tornada) 04/07/2017 FCI Tallinn Hibernians
Classificació Fase 1 (tornada) 04/07/2017 Trepça'89 Víkingur Gøta
Classificació Fase 1 (tornada) 04/07/2017 Europa FC The New Saints
Classificació Fase 1 (tornada) 04/07/2017 La Fiorita Linfield
Classificació Fase 2 (anada) 11/07/2017 Partizan Budućnost
Classificació Fase 2 (anada) 11/07/2017 Qarabağ Samtredia
Classificació Fase 2 (anada) 11/07/2017 Hibernians Red Bull Salzburg
Classificació Fase 2 (anada) 11/07/2017 Rijeka The New Saints
Classificació Fase 2 (anada) 12/07/2017 Malmö Vardar
Classificació Fase 2 (anada) 12/07/2017 Hafnarfjarðar Víkingur Gøta
Classificació Fase 2 (anada) 12/07/2017 Spartaks Jūrmala Astana
Classificació Fase 2 (anada) 12/07/2017 Zrinjski Maribor
Classificació Fase 2 (anada) 12/07/2017 Dundalk Rosenborg
Classificació Fase 2 (anada) 12/07/2017 Hapoel Be'er Sheva Budapest Honvéd
Classificació Fase 2 (anada) 12/07/2017 Sheriff Tiraspol Kukësi
Classificació Fase 2 (anada) 12/07/2017 APOEL Dudelange
Classificació Fase 2 (anada) 12/07/2017 BATE Borisov Alashkert
Classificació Fase 2 (anada) 12/07/2017 Mariehamn Legia Warszawa
Classificació Fase 2 (anada) 12/07/2017 Žalgiris Ludogorets
Classificació Fase 2 (anada) 12/07/2017 Žilina København
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2017 Linfield Celtic
Classificació Fase 2 (tornada) 18/07/2017 Víkingur Gøta Hafnarfjarðar
Classificació Fase 2 (tornada) 18/07/2017 Budućnost Partizan
Classificació Fase 2 (tornada) 18/07/2017 The New Saints Rijeka
Classificació Fase 2 (tornada) 18/07/2017 Astana Spartaks Jūrmala
Classificació Fase 2 (tornada) 18/07/2017 Samtredia Qarabağ
Classificació Fase 2 (tornada) 18/07/2017 Vardar Malmö
Classificació Fase 2 (tornada) 18/07/2017 Alashkert BATE Borisov
Classificació Fase 2 (tornada) 19/07/2017 Ludogorets Žalgiris
Classificació Fase 2 (tornada) 19/07/2017 Budapest Honvéd Hapoel Be'er Sheva
Classificació Fase 2 (tornada) 19/07/2017 Celtic Linfield
Classificació Fase 2 (tornada) 19/07/2017 Legia Warszawa Mariehamn
Classificació Fase 2 (tornada) 19/07/2017 Red Bull Salzburg Hibernians
Classificació Fase 2 (tornada) 19/07/2017 Maribor Zrinjski
Classificació Fase 2 (tornada) 19/07/2017 Kukësi Sheriff Tiraspol
Classificació Fase 2 (tornada) 19/07/2017 København Žilina
Classificació Fase 2 (tornada) 19/07/2017 Rosenborg Dundalk
Classificació Fase 2 (tornada) 19/07/2017 Dudelange APOEL
Classificació Fase 3 (anada) 25/07/2017 Partizan Olympiacos
Classificació Fase 3 (anada) 25/07/2017 Vardar København
Classificació Fase 3 (anada) 25/07/2017 Slavia Praha BATE Borisov
Classificació Fase 3 (anada) 25/07/2017 AEK CSKA Moskva
Classificació Fase 3 (anada) 25/07/2017 FCSB Viktoria Plzeň
Classificació Fase 3 (anada) 25/07/2017 Qarabağ Sheriff Tiraspol
Classificació Fase 3 (anada) 26/07/2017 Celtic Rosenborg
Classificació Fase 3 (anada) 26/07/2017 Club Brugge İstanbul Başakşehir
Classificació Fase 3 (anada) 26/07/2017 Astana Legia Warszawa
Classificació Fase 3 (anada) 26/07/2017 Dynamo Kyiv Young Boys
Classificació Fase 3 (anada) 26/07/2017 Red Bull Salzburg Rijeka
Classificació Fase 3 (anada) 26/07/2017 Hapoel Be'er Sheva Ludogorets
Classificació Fase 3 (anada) 26/07/2017 Maribor Hafnarfjarðar
Classificació Fase 3 (anada) 26/07/2017 Nice Ajax
Classificació Fase 3 (anada) 26/07/2017 Viitorul APOEL
Classificació Fase 3 (tornada) 01/08/2017 Sheriff Tiraspol Qarabağ
Classificació Fase 3 (tornada) 02/08/2017 Legia Warszawa Astana
Classificació Fase 3 (tornada) 02/08/2017 Rosenborg Celtic
Classificació Fase 3 (tornada) 02/08/2017 Young Boys Dynamo Kyiv
Classificació Fase 3 (tornada) 02/08/2017 Rijeka Red Bull Salzburg
Classificació Fase 3 (tornada) 02/08/2017 Ajax Nice
Classificació Fase 3 (tornada) 02/08/2017 Hafnarfjarðar Maribor
Classificació Fase 3 (tornada) 02/08/2017 Ludogorets Hapoel Be'er Sheva
Classificació Fase 3 (tornada) 02/08/2017 Viktoria Plzeň FCSB
Classificació Fase 3 (tornada) 02/08/2017 Olympiacos Partizan
Classificació Fase 3 (tornada) 02/08/2017 København Vardar
Classificació Fase 3 (tornada) 02/08/2017 BATE Borisov Slavia Praha
Classificació Fase 3 (tornada) 02/08/2017 APOEL Viitorul
Classificació Fase 3 (tornada) 02/08/2017 CSKA Moskva AEK
Classificació Fase 3 (tornada) 02/08/2017 İstanbul Başakşehir Club Brugge
Classificació: Playoff (anada) 15/08/2017 Qarabağ København
Classificació: Playoff (anada) 15/08/2017 Sporting de Portugal FCSB
Classificació: Playoff (anada) 15/08/2017 Hoffenheim Liverpool
Classificació: Playoff (anada) 15/08/2017 Young Boys CSKA Moskva
Classificació: Playoff (anada) 15/08/2017 APOEL Slavia Praha
Classificació: Playoff (anada) 16/08/2017 Celtic Astana
Classificació: Playoff (anada) 16/08/2017 Olympiacos Rijeka
Classificació: Playoff (anada) 16/08/2017 Hapoel Be'er Sheva Maribor
Classificació: Playoff (anada) 16/08/2017 İstanbul Başakşehir Sevilla
Classificació: Playoff (anada) 16/08/2017 Napoli Nice
Classificació: Playoff (tornada) 22/08/2017 Astana Celtic
Classificació: Playoff (tornada) 22/08/2017 Sevilla İstanbul Başakşehir
Classificació: Playoff (tornada) 22/08/2017 Nice Napoli
Classificació: Playoff (tornada) 22/08/2017 Rijeka Olympiacos
Classificació: Playoff (tornada) 22/08/2017 Maribor Hapoel Be'er Sheva
Classificació: Playoff (tornada) 23/08/2017 FCSB Sporting de Portugal
Classificació: Playoff (tornada) 23/08/2017 Liverpool Hoffenheim
Classificació: Playoff (tornada) 23/08/2017 København Qarabağ
Classificació: Playoff (tornada) 23/08/2017 Slavia Praha APOEL
Classificació: Playoff (tornada) 23/08/2017 CSKA Moskva Young Boys
Fase de grups partit 1 12/09/2017 Chelsea Qarabağ
Fase de grups partit 1 12/09/2017 Olympiacos Sporting de Portugal
Fase de grups partit 1 12/09/2017 Barcelona Juventus
Fase de grups partit 1 12/09/2017 Celtic PSG
Fase de grups partit 1 12/09/2017 Bayern München Anderlecht
Fase de grups partit 1 12/09/2017 Manchester United Basel
Fase de grups partit 1 12/09/2017 Roma Atlético de Madrid
Fase de grups partit 1 12/09/2017 Benfica CSKA Moskva
Fase de grups partit 1 13/09/2017 Real Madrid APOEL
Fase de grups partit 1 13/09/2017 Porto Beşiktaş
Fase de grups partit 1 13/09/2017 Shakhtar Napoli
Fase de grups partit 1 13/09/2017 Feyenoord Manchester City
Fase de grups partit 1 13/09/2017 Liverpool Sevilla
Fase de grups partit 1 13/09/2017 Maribor Spartak Moskva
Fase de grups partit 1 13/09/2017 Tottenham Borussia Dortmund
Fase de grups partit 1 13/09/2017 RB Leipzig Monaco
Fase de grups partit 2 26/09/2017 Manchester City Shakhtar
Fase de grups partit 2 26/09/2017 APOEL Tottenham
Fase de grups partit 2 26/09/2017 Sevilla Maribor
Fase de grups partit 2 26/09/2017 Spartak Moskva Liverpool
Fase de grups partit 2 26/09/2017 Napoli Feyenoord
Fase de grups partit 2 26/09/2017 Borussia Dortmund Real Madrid
Fase de grups partit 2 26/09/2017 Monaco Porto
Fase de grups partit 2 26/09/2017 Beşiktaş RB Leipzig
Fase de grups partit 2 27/09/2017 Juventus Olympiacos
Fase de grups partit 2 27/09/2017 Basel Benfica
Fase de grups partit 2 27/09/2017 Sporting de Portugal Barcelona
Fase de grups partit 2 27/09/2017 CSKA Moskva Manchester United
Fase de grups partit 2 27/09/2017 PSG Bayern München
Fase de grups partit 2 27/09/2017 Anderlecht Celtic
Fase de grups partit 2 27/09/2017 Atlético de Madrid Chelsea
Fase de grups partit 2 27/09/2017 Qarabağ Roma
Fase de grups partit 3 17/10/2017 Monaco Beşiktaş
Fase de grups partit 3 17/10/2017 Feyenoord Shakhtar
Fase de grups partit 3 17/10/2017 Maribor Liverpool
Fase de grups partit 3 17/10/2017 APOEL Borussia Dortmund
Fase de grups partit 3 17/10/2017 Real Madrid Tottenham
Fase de grups partit 3 17/10/2017 Spartak Moskva Sevilla
Fase de grups partit 3 17/10/2017 RB Leipzig Porto
Fase de grups partit 3 17/10/2017 Manchester City Napoli
Fase de grups partit 3 18/10/2017 Juventus Sporting de Portugal
Fase de grups partit 3 18/10/2017 Barcelona Olympiacos
Fase de grups partit 3 18/10/2017 Qarabağ Atlético de Madrid
Fase de grups partit 3 18/10/2017 CSKA Moskva Basel
Fase de grups partit 3 18/10/2017 Bayern München Celtic
Fase de grups partit 3 18/10/2017 Anderlecht PSG
Fase de grups partit 3 18/10/2017 Chelsea Roma
Fase de grups partit 3 18/10/2017 Benfica Manchester United
Fase de grups partit 4 31/10/2017 Roma Chelsea
Fase de grups partit 4 31/10/2017 Sporting de Portugal Juventus
Fase de grups partit 4 31/10/2017 Olympiacos Barcelona
Fase de grups partit 4 31/10/2017 PSG Anderlecht
Fase de grups partit 4 31/10/2017 Celtic Bayern München
Fase de grups partit 4 31/10/2017 Basel CSKA Moskva
Fase de grups partit 4 31/10/2017 Manchester United Benfica
Fase de grups partit 4 31/10/2017 Atlético de Madrid Qarabağ
Fase de grups partit 4 01/11/2017 Porto RB Leipzig
Fase de grups partit 4 01/11/2017 Napoli Manchester City
Fase de grups partit 4 01/11/2017 Liverpool Maribor
Fase de grups partit 4 01/11/2017 Sevilla Spartak Moskva
Fase de grups partit 4 01/11/2017 Shakhtar Feyenoord
Fase de grups partit 4 01/11/2017 Tottenham Real Madrid
Fase de grups partit 4 01/11/2017 Borussia Dortmund APOEL
Fase de grups partit 4 01/11/2017 Beşiktaş Monaco
Fase de grups partit 5 21/11/2017 Borussia Dortmund Tottenham
Fase de grups partit 5 21/11/2017 Spartak Moskva Maribor
Fase de grups partit 5 21/11/2017 Beşiktaş Porto
Fase de grups partit 5 21/11/2017 Sevilla Liverpool
Fase de grups partit 5 21/11/2017 Napoli Shakhtar
Fase de grups partit 5 21/11/2017 Manchester City Feyenoord
Fase de grups partit 5 21/11/2017 Monaco RB Leipzig
Fase de grups partit 5 21/11/2017 APOEL Real Madrid
Fase de grups partit 5 22/11/2017 Juventus Barcelona
Fase de grups partit 5 22/11/2017 CSKA Moskva Benfica
Fase de grups partit 5 22/11/2017 Qarabağ Chelsea
Fase de grups partit 5 22/11/2017 PSG Celtic
Fase de grups partit 5 22/11/2017 Atlético de Madrid Roma
Fase de grups partit 5 22/11/2017 Sporting de Portugal Olympiacos
Fase de grups partit 5 22/11/2017 Basel Manchester United
Fase de grups partit 5 22/11/2017 Anderlecht Bayern München
Fase de grups partit 6 05/12/2017 Celtic Anderlecht
Fase de grups partit 6 05/12/2017 Roma Qarabağ
Fase de grups partit 6 05/12/2017 Barcelona Sporting de Portugal
Fase de grups partit 6 05/12/2017 Olympiacos Juventus
Fase de grups partit 6 05/12/2017 Chelsea Atlético de Madrid
Fase de grups partit 6 05/12/2017 Benfica Basel
Fase de grups partit 6 05/12/2017 Bayern München PSG
Fase de grups partit 6 05/12/2017 Manchester United CSKA Moskva
Fase de grups partit 6 06/12/2017 Real Madrid Borussia Dortmund
Fase de grups partit 6 06/12/2017 Liverpool Spartak Moskva
Fase de grups partit 6 06/12/2017 Maribor Sevilla
Fase de grups partit 6 06/12/2017 Shakhtar Manchester City
Fase de grups partit 6 06/12/2017 Feyenoord Napoli
Fase de grups partit 6 06/12/2017 Porto Monaco
Fase de grups partit 6 06/12/2017 RB Leipzig Beşiktaş
Fase de grups partit 6 06/12/2017 Tottenham APOEL
Vuitens de final (anada) 13/02/2018 Juventus Tottenham
Vuitens de final (anada) 13/02/2018 Basel Manchester City
Vuitens de final (anada) 14/02/2018 Porto Liverpool
Vuitens de final (anada) 14/02/2018 Real Madrid PSG
Vuitens de final (anada) 20/02/2018 Bayern München Beşiktaş
Vuitens de final (anada) 20/02/2018 Chelsea Barcelona
Vuitens de final (anada) 21/02/2018 Sevilla Manchester United
Vuitens de final (anada) 21/02/2018 Shakhtar Roma
Vuitens de final (tornada) 06/03/2018 PSG Real Madrid
Vuitens de final (tornada) 06/03/2018 Liverpool Porto
Vuitens de final (tornada) 07/03/2018 Tottenham Juventus
Vuitens de final (tornada) 07/03/2018 Manchester City Basel
Vuitens de final (tornada) 13/03/2018 Roma Shakhtar
Vuitens de final (tornada) 13/03/2018 Manchester United Sevilla
Vuitens de final (tornada) 14/03/2018 Barcelona Chelsea
Vuitens de final (tornada) 14/03/2018 Beşiktaş Bayern München
Quarts de final (anada) 03/04/2018 Sevilla Bayern München
Quarts de final (anada) 03/04/2018 Juventus Real Madrid
Quarts de final (anada) 04/04/2018 Barcelona Roma
Quarts de final (anada) 04/04/2018 Liverpool Manchester City
Quarts de final (tornada) 10/04/2018 Manchester City Liverpool
Quarts de final (tornada) 10/04/2018 Roma Barcelona
Quarts de final (tornada) 11/04/2018 Real Madrid Juventus
Quarts de final (tornada) 11/04/2018 Bayern München Sevilla
Semifinal (anada) 24/04/2018 Liverpool Roma
Semifinal (anada) 25/04/2018 Bayern München Real Madrid
Semifinal (tornada) 01/05/2018 Real Madrid Bayern München
Semifinal (tornada) 02/05/2018 Roma Liverpool
Final 26/05/2018 Real Madrid Liverpool

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Cristiano Ronaldo Real MadridReal Madrid
151.15
Firmino LiverpoolLiverpool
110.73
Salah LiverpoolLiverpool
110.73
Ben Yedder SevillaSevilla
100.91
Mané LiverpoolLiverpool
100.77
Džeko RomaRoma
80.67
Cavani PSGPSG
70.88
Kane TottenhamTottenham
71.00
Scott Sinclair CelticCeltic
60.55
Neymar PSGPSG
60.86
    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Cristiano Ronaldo Real MadridReal Madrid
151.15
Mané LiverpoolLiverpool
100.77
Firmino LiverpoolLiverpool
100.67
Salah LiverpoolLiverpool
100.67
Džeko RomaRoma
80.67
Ben Yedder SevillaSevilla
80.73
Kane TottenhamTottenham
71.00
Cavani PSGPSG
70.88
Messi BarcelonaBarcelona
60.60
Neymar PSGPSG
60.86
    Nom Equip Pos Minuts
Lovren LiverpoolLiverpool
1230
Firmino LiverpoolLiverpool
1230
Karius LiverpoolLiverpool
1170
Cristiano Ronaldo Real MadridReal Madrid
1170
Mané LiverpoolLiverpool
1117
Salah LiverpoolLiverpool
1110
Nuno Morais APOELAPOEL
1080
Escudero SevillaSevilla
1080
Mitja Viler MariborMaribor
1080
Kolarov RomaRoma
1080
    Nom Equip Pos Grogues
Blaž Vrhovec MariborMaribor
5
Taulant Xhaka BaselBasel
5
De Bruyne Manchester CityManchester City
4
Mercado SevillaSevilla
4
Pontus Wernbloom CSKA MoskvaCSKA Moskva
4
Benatia JuventusJuventus
4
Emre Can LiverpoolLiverpool
4
Lorenzo Ebecilio APOELAPOEL
4
Koulibaly NapoliNapoli
4
Bruno Fernandes Sporting de PortugalSporting de Portugal
4
    Nom Equip Pos Vermelles
Blerand Kurtishaj TrepçaTrepça'89
1
Joe Gomez LiverpoolLiverpool
1
André Almeida BenficaBenfica
1
Yaroslav Rakitskiy ShakhtarShakhtar
1
Dino Ndlovu QarabağQarabağ
1
Luisão BenficaBenfica
1
Piqué BarcelonaBarcelona
1
Savić Atlético de MadridAtlético de Madrid
1
Pedro Henrique QarabağQarabağ
1
Vertonghen TottenhamTottenham
1
Gols:
647
Gols Per Partit:
2.95
Targetes Grogues:
884
Targetes Grogues Per Partit:
4.04
Expulsions:
43
Expulsions Per Partit:
0.20
Victòries locals:
100
Victòries visitants:
72
Empats:
47
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Bayern München: 7 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Benfica: 6 Partits
Millor ratxa no perdent:
Liverpool: 13 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Qarabag: 7 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Liverpool 15 9 4 2
60%
26%
14%
47 19 24 1
Real Madrid 13 9 2 2
69%
15%
16%
33 16 21 0
Maribor 12 4 4 4
33%
33%
34%
10 20 21 1
Celtic 12 5 1 6
41%
8%
51%
20 22 14 0
Roma 12 6 2 4
50%
16%
34%
21 19 16 1
Qarabağ 12 4 3 5
33%
25%
42%
12 17 23 3
Bayern München 12 8 2 2
66%
16%
18%
26 12 23 0
APOEL 12 4 3 5
33%
25%
42%
10 18 27 0
Sevilla 12 4 6 2
33%
50%
17%
19 18 24 1
Manchester City 10 6 0 4
60%
40%
20 12 19 0
Barcelona 10 6 3 1
60%
30%
10%
17 6 18 1
CSKA Moskva 10 7 0 3
70%
30%
14 10 21 0
Juventus 10 5 3 2
50%
30%
20%
14 12 26 2
Olympiacos 10 3 2 5
30%
20%
50%
12 17 26 0
Napoli 8 4 0 4
50%
50%
15 11 15 0
PSG 8 5 0 3
62%
38%
27 9 12 1
Chelsea 8 3 3 2
37%
37%
26%
17 12 10 0
Sporting de Portugal 8 3 2 3
37%
25%
38%
13 10 25 0
Manchester United 8 5 1 2
62%
12%
26%
13 5 10 0
Basel 8 5 0 3
62%
38%
13 10 14 0
Porto 8 3 2 3
37%
25%
38%
15 15 14 1
Beşiktaş 8 4 2 2
50%
25%
25%
12 13 20 1
Shakhtar 8 5 0 3
62%
38%
11 11 16 2
Tottenham 8 5 2 1
62%
25%
13%
18 8 12 1
Atlético de Madrid 6 1 4 1
16%
66%
18%
5 4 6 1
Benfica 6 0 0 6
100%
1 14 12 2
Feyenoord 6 1 0 5
16%
84%
5 14 16 1
Spartak Moskva 6 1 3 2
16%
50%
34%
9 13 12 0
RB Leipzig 6 2 1 3
33%
16%
51%
10 11 10 1
Borussia Dortmund 6 0 2 4
33%
67%
7 13 10 0
Anderlecht 6 1 0 5
16%
84%
2 17 6 1
København 6 3 0 3
50%
50%
10 7 10 1
Monaco 6 0 2 4
33%
67%
6 16 14 1
Rijeka 6 2 2 2
33%
33%
34%
9 5 11 1
Astana 6 3 1 2
50%
16%
34%
9 11 19 0
Hapoel Be'er Sheva 6 4 0 2
66%
34%
10 8 16 1
Legia Warszawa 4 3 0 1
75%
25%
11 3 3 0
The New Saints 4 1 0 3
25%
75%
5 10 9 0
Hibernians 4 2 0 2
50%
50%
3 6 3 0
Víkingur Gøta 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 5 11 2
Linfield 4 1 1 2
25%
25%
50%
1 6 8 0
Partizan 4 1 2 1
25%
50%
25%
5 5 10 0
Red Bull Salzburg 4 2 2 0
50%
50%
7 1 8 1
Vardar 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 6 11 0
Hafnarfjarðar 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 3 7 0
Nice 4 0 2 2
50%
50%
3 7 8 2
Young Boys 4 1 0 3
25%
75%
3 6 9 0
Rosenborg 4 1 2 1
25%
50%
25%
3 3 5 0
İstanbul Başakşehir 4 1 2 1
25%
50%
25%
8 7 6 0
Ludogorets 4 2 0 2
50%
50%
8 6 12 1
BATE Borisov 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 4 10 1
Sheriff Tiraspol 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 4 8 1
FCSB 4 1 2 1
25%
50%
25%
7 8 13 1
Slavia Praha 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 4 6 0
Alashkert 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 5 8 0
Santa Coloma 2 0 1 1
50%
50%
1 2 10 0
Žalgiris 2 1 0 1
50%
50%
3 5 7 1
Europa FC 2 1 0 1
50%
50%
3 4 7 2
Club Brugge 2 0 1 1
50%
50%
3 5 3 0
FCI Tallinn 2 0 0 2
100%
0 3 5 0
Žilina 2 1 0 1
50%
50%
3 4 4 1
Trepça'89 2 0 0 2
100%
2 6 6 1
Ajax 2 0 2 0
100%
3 3 7 0
La Fiorita 2 0 1 1
50%
50%
0 1 5 0
Dudelange 2 0 0 2
100%
0 2 4 0
Hoffenheim 2 0 0 2
100%
3 6 6 0
Budućnost 2 0 1 1
50%
50%
0 2 6 0
Kukësi 2 1 0 1
50%
50%
2 2 4 0
Dynamo Kyiv 2 1 0 1
50%
50%
3 3 7 0
Malmö 2 0 1 1
50%
50%
2 4 5 0
AEK 2 0 0 2
100%
0 3 4 0
Viitorul 2 1 0 1
50%
50%
1 4 7 1
Spartaks Jūrmala 2 0 1 1
50%
50%
1 2 6 0
Budapest Honvéd 2 0 0 2
100%
3 5 7 0
Zrinjski 2 0 1 1
50%
50%
2 3 3 0
Dundalk 2 0 1 1
50%
50%
2 3 2 0
Mariehamn 2 0 0 2
100%
0 9 2 1
Samtredia 2 0 0 2
100%
0 6 6 0
Viktoria Plzeň 2 0 1 1
50%
50%
3 6 13 1
Notificar error