2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Europa League2020-21

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda Previa 1 18/08/2020 Engordany Zeta
Ronda Previa 1 20/08/2020 Glentoran HB
Ronda Previa 1 20/08/2020 Santa Coloma Iskra
Ronda Previa 1 20/08/2020 NSÍ Barry Town
Ronda Previa 1 20/08/2020 St Joseph's B36
Ronda Previa 1 20/08/2020 Coleraine La Fiorita
Ronda Previa 1 21/08/2020 Tre Penne Gjilani
Ronda Previa 1 22/08/2020 Lincoln Prishtina
Classificació Fase 1 25/08/2020 Riteriai Derry City
Classificació Fase 1 26/08/2020 Progrès Zeta
Classificació Fase 1 27/08/2020 AGF Honka Espoo
Classificació Fase 1 27/08/2020 Malmö Cracovia
Classificació Fase 1 27/08/2020 CSKA Sofia Sirens
Classificació Fase 1 27/08/2020 Keşla Laçi
Classificació Fase 1 27/08/2020 Hapoel Be'er Sheva Dinamo Batumi
Classificació Fase 1 27/08/2020 Shakhtyor Soligorsk Sfintul Gheorghe
Classificació Fase 1 27/08/2020 The New Saints Žilina
Classificació Fase 1 27/08/2020 Hafnarfjarðar Dunajská Streda
Classificació Fase 1 27/08/2020 Žalgiris Paide
Classificació Fase 1 27/08/2020 Vaduz Hibernians
Classificació Fase 1 27/08/2020 Hammarby Puskás Akadémia
Classificació Fase 1 27/08/2020 Rosenborg Breiðablik
Classificació Fase 1 27/08/2020 Shamrock Rovers Ilves
Classificació Fase 1 27/08/2020 Iskra Lokomotiv Plovdiv
Classificació Fase 1 27/08/2020 Petrocub TSC Bačka Topola
Classificació Fase 1 27/08/2020 Kukësi Slavia Sofia
Classificació Fase 1 27/08/2020 Valletta Bala Town
Classificació Fase 1 27/08/2020 Zrinjski Differdange
Classificació Fase 1 27/08/2020 Servette Ružomberok
Classificació Fase 1 27/08/2020 FCSB Shirak
Classificació Fase 1 27/08/2020 Motherwell Glentoran
Classificació Fase 1 27/08/2020 Aberdeen NSÍ
Classificació Fase 1 27/08/2020 Maribor Coleraine
Classificació Fase 1 27/08/2020 Lech Poznań Valmiera
Classificació Fase 1 27/08/2020 Partizan RFS
Classificació Fase 1 27/08/2020 Gjilani APOEL
Classificació Fase 1 27/08/2020 Budapest Honvéd Inter Turku
Classificació Fase 1 27/08/2020 Lokomotivi Tbilisi Universitatea Craiova
Classificació Fase 1 27/08/2020 B36 Levadia Tallinn
Classificació Fase 1 27/08/2020 Olimpija Víkingur Reykjavík
Classificació Fase 1 27/08/2020 Dinamo Minsk Piast
Classificació Fase 1 27/08/2020 Fehérvár Bohemians
Classificació Fase 1 27/08/2020 Kairat Noah
Classificació Fase 1 27/08/2020 Ordabasy Botoşani
Classificació Fase 1 27/08/2020 Borac Sutjeska
Classificació Fase 1 27/08/2020 Teuta Beitar Jerusalem
Classificació Fase 1 27/08/2020 Ventspils Dinamo-Auto
Classificació Fase 1 27/08/2020 Lincoln Union Titus Pétange
Classificació Fase 1 27/08/2020 Sumqayit Shkëndija
Classificació Fase 1 27/08/2020 Alashkert Renova
Classificació Fase 1 27/08/2020 Apollon Limassol Saburtalo
Classificació Fase 1 27/08/2020 Bodø/Glimt Kauno Žalgiris
Classificació Fase 1 27/08/2020 Neftçi Shkupi
Classificació Fase 1 09/09/2020 Maccabi Haifa Željezničar
Classificació Fase 1 10/09/2020 Nõmme Kalju Mura
Classificació Fase 2 16/09/2020 B36 The New Saints
Classificació Fase 2 16/09/2020 Hammarby Lech Poznań
Classificació Fase 2 16/09/2020 Progrès Willem II
Classificació Fase 2 17/09/2020 Kukësi Wolfsburg
Classificació Fase 2 17/09/2020 Laçi Hapoel Be'er Sheva
Classificació Fase 2 17/09/2020 CSKA Sofia BATE Borisov
Classificació Fase 2 17/09/2020 Budapest Honvéd Malmö
Classificació Fase 2 17/09/2020 OFI Apollon Limassol
Classificació Fase 2 17/09/2020 Lokomotivi Tbilisi Dynamo Moskva
Classificació Fase 2 17/09/2020 Maccabi Haifa Kairat
Classificació Fase 2 17/09/2020 Inter Escaldes Dundalk
Classificació Fase 2 17/09/2020 Sileks Drita
Classificació Fase 2 17/09/2020 Shamrock Rovers Milan
Classificació Fase 2 17/09/2020 Piast TSV
Classificació Fase 2 17/09/2020 Aris Kolos Kovalivka
Classificació Fase 2 17/09/2020 Borac Rio Ave
Classificació Fase 2 17/09/2020 Djurgårdens Europa FC
Classificació Fase 2 17/09/2020 Standard Liège Bala Town
Classificació Fase 2 17/09/2020 Mura AGF
Classificació Fase 2 17/09/2020 Viking Aberdeen
Classificació Fase 2 17/09/2020 TSC Bačka Topola FCSB
Classificació Fase 2 17/09/2020 Servette Stade de Reims
Classificació Fase 2 17/09/2020 Dunajská Streda Jablonec
Classificació Fase 2 17/09/2020 Osijek Basel
Classificació Fase 2 17/09/2020 Linfield Floriana
Classificació Fase 2 17/09/2020 Coleraine Motherwell
Classificació Fase 2 17/09/2020 Hibernians Fehérvár
Classificació Fase 2 17/09/2020 Sfintul Gheorghe Partizan
Classificació Fase 2 17/09/2020 Connah's Quay Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 2 17/09/2020 Lincoln Rangers
Classificació Fase 2 17/09/2020 Olimpija Zrinjski
Classificació Fase 2 17/09/2020 Kaysar APOEL
Classificació Fase 2 17/09/2020 Ventspils Rosenborg
Classificació Fase 2 17/09/2020 Renova Hajduk Split
Classificació Fase 2 17/09/2020 Ararat-Armenia Fola
Classificació Fase 2 17/09/2020 Astana Budućnost
Classificació Fase 2 17/09/2020 Teuta Granada
Classificació Fase 2 17/09/2020 KuPS Slovan Bratislava
Classificació Fase 2 17/09/2020 Botoşani Shkëndija
Classificació Fase 2 17/09/2020 Bodø/Glimt Žalgiris
Classificació Fase 2 17/09/2020 Riteriai Slovan Liberec
Classificació Fase 2 17/09/2020 Lokomotiv Plovdiv Tottenham
Classificació Fase 2 17/09/2020 Göteborg København
Classificació Fase 2 17/09/2020 Neftçi Galatasaray
Classificació Fase 2 17/09/2020 Flora KR
Classificació Fase 2 18/09/2020 Riga Tre Fiori
Classificació Fase 3 23/09/2020 Apollon Limassol Lech Poznań
Classificació Fase 3 24/09/2020 FCSB Slovan Liberec
Classificació Fase 3 24/09/2020 Shkëndija Tottenham
Classificació Fase 3 24/09/2020 Sheriff Tiraspol Dundalk
Classificació Fase 3 24/09/2020 Sarajevo Budućnost
Classificació Fase 3 24/09/2020 APOEL Zrinjski
Classificació Fase 3 24/09/2020 Galatasaray Hajduk Split
Classificació Fase 3 24/09/2020 København Piast
Classificació Fase 3 24/09/2020 Standard Liège Vojvodina
Classificació Fase 3 24/09/2020 Legia Warszawa Drita
Classificació Fase 3 24/09/2020 Granada Lokomotivi Tbilisi
Classificació Fase 3 24/09/2020 Wolfsburg Desna
Classificació Fase 3 24/09/2020 Basel Anorthosis
Classificació Fase 3 24/09/2020 Milan Bodø/Glimt
Classificació Fase 3 24/09/2020 LASK Dunajská Streda
Classificació Fase 3 24/09/2020 Rijeka Kolos Kovalivka
Classificació Fase 3 24/09/2020 Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 3 24/09/2020 Fehérvár Stade de Reims
Classificació Fase 3 24/09/2020 Hapoel Be'er Sheva Motherwell
Classificació Fase 3 24/09/2020 Mura PSV
Classificació Fase 3 24/09/2020 Malmö Lokomotiva Zagreb
Classificació Fase 3 24/09/2020 Charleroi Partizan
Classificació Fase 3 24/09/2020 Rosenborg Alanyaspor
Classificació Fase 3 24/09/2020 Beşiktaş Rio Ave
Classificació Fase 3 24/09/2020 CSKA Sofia B36
Classificació Fase 3 24/09/2020 Riga Celtic
Classificació Fase 3 24/09/2020 Djurgårdens Cluj
Classificació Fase 3 24/09/2020 Floriana Flora
Classificació Fase 3 24/09/2020 Rostov Maccabi Haifa
Classificació Fase 3 24/09/2020 Viktoria Plzeň SønderjyskE
Classificació Fase 3 24/09/2020 KuPS Sūduva
Classificació Fase 3 24/09/2020 Ararat-Armenia Celje
Classificació Fase 3 24/09/2020 Sporting de Portugal Aberdeen
Classificació Fase 3 24/09/2020 Willem II Rangers
Classificació Fase 3 24/09/2020 St Gallen AEK
Classificació: Playoff 01/10/2020 Legia Warszawa Qarabağ
Classificació: Playoff 01/10/2020 København Rijeka
Classificació: Playoff 01/10/2020 Slovan Liberec APOEL
Classificació: Playoff 01/10/2020 Charleroi Lech Poznań
Classificació: Playoff 01/10/2020 Rosenborg PSV
Classificació: Playoff 01/10/2020 Hapoel Be'er Sheva Viktoria Plzeň
Classificació: Playoff 01/10/2020 Sarajevo Celtic
Classificació: Playoff 01/10/2020 Dinamo Brest Ludogorets
Classificació: Playoff 01/10/2020 Standard Liège Fehérvár
Classificació: Playoff 01/10/2020 Basel CSKA Sofia
Classificació: Playoff 01/10/2020 Dundalk
Classificació: Playoff 01/10/2020 Young Boys Tirana
Classificació: Playoff 01/10/2020 Ararat-Armenia Crvena Zvezda
Classificació: Playoff 01/10/2020 Rangers Galatasaray
Classificació: Playoff 01/10/2020 AEK Wolfsburg
Classificació: Playoff 01/10/2020 Tottenham Maccabi Haifa
Classificació: Playoff 01/10/2020 Sporting de Portugal LASK
Classificació: Playoff 01/10/2020 Rio Ave Milan
Classificació: Playoff 01/10/2020 Dinamo Zagreb Flora
Classificació: Playoff 01/10/2020 Malmö Granada
Classificació: Playoff 01/10/2020 Cluj KuPS
Fase de grups partit 1 22/10/2020 Standard Liège Rangers
Fase de grups partit 1 22/10/2020 Braga AEK
Fase de grups partit 1 22/10/2020 Rijeka Real Sociedad
Fase de grups partit 1 22/10/2020 Napoli AZ Alkmaar
Fase de grups partit 1 22/10/2020 PAOK Omonia
Fase de grups partit 1 22/10/2020 PSV Granada
Fase de grups partit 1 22/10/2020 Lech Poznań Benfica
Fase de grups partit 1 22/10/2020 Dundalk Molde
Fase de grups partit 1 22/10/2020 Hapoel Be'er Sheva Slavia Praha
Fase de grups partit 1 22/10/2020 Bayer Leverkusen Nice
Fase de grups partit 1 22/10/2020 Rapid Wien Arsenal
Fase de grups partit 1 22/10/2020 Young Boys Roma
Fase de grups partit 1 22/10/2020 CSKA Sofia Cluj
Fase de grups partit 1 22/10/2020 Sparta Praha Lille
Fase de grups partit 1 22/10/2020 Leicester Zorya
Fase de grups partit 1 22/10/2020 Maccabi Tel Aviv Qarabağ
Fase de grups partit 1 22/10/2020 Celtic Milan
Fase de grups partit 1 22/10/2020 Villarreal Sivasspor
Fase de grups partit 1 22/10/2020 Tottenham LASK
Fase de grups partit 1 22/10/2020 Ludogorets Royal Antwerp
Fase de grups partit 1 22/10/2020 Wolfsberger CSKA Moskva
Fase de grups partit 1 22/10/2020 Dinamo Zagreb Feyenoord
Fase de grups partit 1 22/10/2020 Slovan Liberec Gent
Fase de grups partit 1 22/10/2020 Hoffenheim Crvena Zvezda
Fase de grups partit 2 29/10/2020 Rangers Lech Poznań
Fase de grups partit 2 29/10/2020 AZ Alkmaar Rijeka
Fase de grups partit 2 29/10/2020 Real Sociedad Napoli
Fase de grups partit 2 29/10/2020 Granada PAOK
Fase de grups partit 2 29/10/2020 Omonia PSV
Fase de grups partit 2 29/10/2020 Benfica Standard Liège
Fase de grups partit 2 29/10/2020 Royal Antwerp Tottenham
Fase de grups partit 2 29/10/2020 CSKA Moskva Dinamo Zagreb
Fase de grups partit 2 29/10/2020 Zorya Braga
Fase de grups partit 2 29/10/2020 AEK Leicester
Fase de grups partit 2 29/10/2020 Milan Sparta Praha
Fase de grups partit 2 29/10/2020 Lille Celtic
Fase de grups partit 2 29/10/2020 Sivasspor Maccabi Tel Aviv
Fase de grups partit 2 29/10/2020 Qarabağ Villarreal
Fase de grups partit 2 29/10/2020 Nice Hapoel Be'er Sheva
Fase de grups partit 2 29/10/2020 LASK Ludogorets
Fase de grups partit 2 29/10/2020 Feyenoord Wolfsberger
Fase de grups partit 2 29/10/2020 Crvena Zvezda Slovan Liberec
Fase de grups partit 2 29/10/2020 Gent Hoffenheim
Fase de grups partit 2 29/10/2020 Roma CSKA Sofia
Fase de grups partit 2 29/10/2020 Cluj Young Boys
Fase de grups partit 2 29/10/2020 Arsenal Dundalk
Fase de grups partit 2 29/10/2020 Molde Rapid Wien
Fase de grups partit 2 29/10/2020 Slavia Praha Bayer Leverkusen
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Ludogorets Tottenham
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Sivasspor Qarabağ
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Real Sociedad AZ Alkmaar
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Rijeka Napoli
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Roma Cluj
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Milan Lille
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Benfica Rangers
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Lech Poznań Standard Liège
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Slavia Praha Nice
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Hapoel Be'er Sheva Bayer Leverkusen
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Young Boys CSKA Sofia
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Arsenal Molde
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Leicester Braga
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Rapid Wien Dundalk
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Omonia Granada
Fase de grups partit 3 05/11/2020 PAOK PSV
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Villarreal Maccabi Tel Aviv
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Celtic Sparta Praha
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Royal Antwerp LASK
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Dinamo Zagreb Wolfsberger
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Feyenoord CSKA Moskva
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Hoffenheim Slovan Liberec
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Crvena Zvezda Gent
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Zorya AEK
Fase de grups partit 4 26/11/2020 Molde Arsenal
Fase de grups partit 4 26/11/2020 Braga Leicester
Fase de grups partit 4 26/11/2020 Tottenham Ludogorets
Fase de grups partit 4 26/11/2020 Gent Crvena Zvezda
Fase de grups partit 4 26/11/2020 AZ Alkmaar Real Sociedad
Fase de grups partit 4 26/11/2020 Napoli Rijeka
Fase de grups partit 4 26/11/2020 Granada Omonia
Fase de grups partit 4 26/11/2020 PSV PAOK
Fase de grups partit 4 26/11/2020 Rangers Benfica
Fase de grups partit 4 26/11/2020 Nice Slavia Praha
Fase de grups partit 4 26/11/2020 Bayer Leverkusen Hapoel Be'er Sheva
Fase de grups partit 4 26/11/2020 Dundalk Rapid Wien
Fase de grups partit 4 26/11/2020 Cluj Roma
Fase de grups partit 4 26/11/2020 Standard Liège Lech Poznań
Fase de grups partit 4 26/11/2020 Slovan Liberec Hoffenheim
Fase de grups partit 4 26/11/2020 Maccabi Tel Aviv Villarreal
Fase de grups partit 4 26/11/2020 CSKA Moskva Feyenoord
Fase de grups partit 4 26/11/2020 CSKA Sofia Young Boys
Fase de grups partit 4 26/11/2020 Sparta Praha Celtic
Fase de grups partit 4 26/11/2020 Lille Milan
Fase de grups partit 4 26/11/2020 AEK Zorya
Fase de grups partit 4 26/11/2020 Qarabağ Sivasspor
Fase de grups partit 4 26/11/2020 LASK Royal Antwerp
Fase de grups partit 4 26/11/2020 Wolfsberger Dinamo Zagreb
Fase de grups partit 5 03/12/2020 Zorya Leicester
Fase de grups partit 5 03/12/2020 CSKA Moskva Wolfsberger
Fase de grups partit 5 03/12/2020 Lille Sparta Praha
Fase de grups partit 5 03/12/2020 Milan Celtic
Fase de grups partit 5 03/12/2020 Qarabağ Maccabi Tel Aviv
Fase de grups partit 5 03/12/2020 Sivasspor Villarreal
Fase de grups partit 5 03/12/2020 LASK Tottenham
Fase de grups partit 5 03/12/2020 Royal Antwerp Ludogorets
Fase de grups partit 5 03/12/2020 AEK Braga
Fase de grups partit 5 03/12/2020 Feyenoord Dinamo Zagreb
Fase de grups partit 5 03/12/2020 Rangers Standard Liège
Fase de grups partit 5 03/12/2020 Real Sociedad Rijeka
Fase de grups partit 5 03/12/2020 AZ Alkmaar Napoli
Fase de grups partit 5 03/12/2020 Omonia PAOK
Fase de grups partit 5 03/12/2020 Granada PSV
Fase de grups partit 5 03/12/2020 Benfica Lech Poznań
Fase de grups partit 5 03/12/2020 Gent Slovan Liberec
Fase de grups partit 5 03/12/2020 Nice Bayer Leverkusen
Fase de grups partit 5 03/12/2020 Crvena Zvezda Hoffenheim
Fase de grups partit 5 03/12/2020 Cluj CSKA Sofia
Fase de grups partit 5 03/12/2020 Roma Young Boys
Fase de grups partit 5 03/12/2020 Molde Dundalk
Fase de grups partit 5 03/12/2020 Slavia Praha Hapoel Be'er Sheva
Fase de grups partit 5 03/12/2020 Arsenal Rapid Wien
Fase de grups partit 6 10/12/2020 Villarreal Qarabağ
Fase de grups partit 6 10/12/2020 Hoffenheim Gent
Fase de grups partit 6 10/12/2020 Braga Zorya
Fase de grups partit 6 10/12/2020 Slovan Liberec Crvena Zvezda
Fase de grups partit 6 10/12/2020 Dinamo Zagreb CSKA Moskva
Fase de grups partit 6 10/12/2020 Wolfsberger Feyenoord
Fase de grups partit 6 10/12/2020 Ludogorets LASK
Fase de grups partit 6 10/12/2020 Tottenham Royal Antwerp
Fase de grups partit 6 10/12/2020 CSKA Sofia Roma
Fase de grups partit 6 10/12/2020 Celtic Lille
Fase de grups partit 6 10/12/2020 Sparta Praha Milan
Fase de grups partit 6 10/12/2020 Leicester AEK
Fase de grups partit 6 10/12/2020 Maccabi Tel Aviv Sivasspor
Fase de grups partit 6 10/12/2020 Rijeka AZ Alkmaar
Fase de grups partit 6 10/12/2020 Hapoel Be'er Sheva Nice
Fase de grups partit 6 10/12/2020 Dundalk Arsenal
Fase de grups partit 6 10/12/2020 Rapid Wien Molde
Fase de grups partit 6 10/12/2020 Napoli Real Sociedad
Fase de grups partit 6 10/12/2020 Bayer Leverkusen Slavia Praha
Fase de grups partit 6 10/12/2020 Young Boys Cluj
Fase de grups partit 6 10/12/2020 Standard Liège Benfica
Fase de grups partit 6 10/12/2020 Lech Poznań Rangers
Fase de grups partit 6 10/12/2020 PSV Omonia
Fase de grups partit 6 10/12/2020 PAOK Granada

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Mikael Ishak Lech PoznańLech Poznań
80.80
Malen PSVPSV
70.88
Kane TottenhamTottenham
61.00
Yazıcı LilleLille
61.00
Jean-Pierre Nsame Young BoysYoung Boys
60.86
Pizzi BenficaBenfica
61.00
Bailey Bayer LeverkusenBayer Leverkusen
50.83
Lukáš Juliš Sparta PrahaSparta Praha
50.83
Elvis Manu LudogoretsLudogorets
50.83
James Tavernier RangersRangers
50.56
    Nom Equip Pos Minuts
Valentin Antov CSKA SofiaCSKA Sofia
900
Gustavo Busatto CSKA SofiaCSKA Sofia
900
Filip Bednarek Lech PoznańLech Poznań
900
Tymoteusz Puchacz Lech PoznańLech Poznań
884
Ali Sowe CSKA SofiaCSKA Sofia
884
Marwan Kabha Hapoel BeHapoel Be'er Sheva
866
Arnaud Bodart Standard LiègeStandard Liège
840
Glen Kamara RangersRangers
810
Ohad Levita Hapoel BeHapoel Be'er Sheva
810
Martin Koscelník Slovan LiberecSlovan Liberec
810
    Nom Equip Pos Grogues
Petros Mantalos AEKAEK
5
Ladislav Krejčí Sparta PrahaSparta Praha
4
Mariano Bareiro Hapoel BeHapoel Be'er Sheva
4
Schneiderlin NiceNice
4
Emanuel Insua AEKAEK
4
Dumfries PSVPSV
4
Douglas Augusto PAOKPAOK
4
Peter Michorl LASKLASK
4
Xeka LilleLille
3
Filip Ozobić QarabağQarabağ
3
    Nom Equip Pos Vermelles
Jordi Aláez Santa ColomaSanta Coloma
1
Bellarabi Bayer LeverkusenBayer Leverkusen
1
Lukas Grgic LASKLASK
1
Samba Camara SivassporSivasspor
1
Senesi FeyenoordFeyenoord
1
Ladislav Krejčí Sparta PrahaSparta Praha
1
Borevković Rio AveRio Ave
1
Coates Sporting de PortugalSporting de Portugal
1
Osimhen NapoliNapoli
1
Agustin Torassa TiranaTirana
1
Gols:
923
Promig golejador:
3.07
Targetes Grogues:
1425
Targetes Grogues Per Partit:
4.73
Expulsions:
80
Expulsions Per Partit:
0.27
Victòries locals:
146
Victòries visitants:
113
Empats:
42
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Arsenal: 6 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Dundalk: 6 Partits
Millor ratxa no perdent:
Glasgow Rangers: 9 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Dundalk: 6 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Hapoel Be'er Sheva
Israel
10 6 0 4
60%
40%
16 14 29 0
CSKA Sofia
Bulgaria
10 5 2 3
50%
20%
30%
13 10 21 0
Lech Poznań
Polonia
10 5 0 5
50%
50%
19 15 16 2
Dundalk
Irlanda
9 2 1 6
22%
11%
67%
13 21 18 1
Milan
Italia
9 6 2 1
66%
22%
12%
19 11 12 0
Standard Liège
Bèlgica
9 4 1 4
44%
11%
45%
14 16 21 1
Rangers
Escocia
9 7 2 0
77%
22%
1%
24 8 14 0
Granada
Espanya
9 6 2 1
66%
22%
12%
15 4 24 0
Slovan Liberec
República Txeca
9 5 1 3
55%
11%
34%
12 14 19 0
Tottenham
Inglaterra
9 7 1 1
77%
11%
12%
27 9 7 0
AEK
Grecia
8 3 0 5
37%
63%
10 16 23 1
Cluj
Rumania
8 3 2 3
37%
25%
38%
8 11 19 3
Celtic
Escocia
8 3 1 4
37%
12%
51%
12 19 17 0
Rijeka
Croacia
8 3 1 4
37%
12%
51%
9 12 23 0
LASK
Austria
8 5 1 2
62%
12%
26%
22 13 17 3
PSV
Països Baixos
8 6 0 2
75%
25%
19 10 15 0
Qarabağ
Azerbaijan
7 1 1 5
14%
14%
72%
7 13 15 0
Ludogorets
Bulgaria
7 1 0 6
14%
86%
9 19 13 2
Young Boys
Suïssa
7 4 1 2
57%
14%
29%
12 7 10 2
Crvena Zvezda
Serbia
7 4 2 1
57%
28%
15%
11 5 19 0
Dinamo Zagreb
Croacia
7 5 2 0
71%
28%
1%
12 2 12 0
Braga
Portugal
6 4 1 1
66%
16%
18%
14 10 15 0
Real Sociedad
Espanya
6 2 3 1
33%
50%
17%
5 4 8 0
Napoli
Italia
6 3 2 1
50%
33%
17%
7 4 9 1
Gent
Bèlgica
6 0 0 6
100%
4 15 12 0
AZ Alkmaar
Països Baixos
6 2 2 2
33%
33%
34%
7 5 16 1
Hoffenheim
Alemanya
6 5 1 0
83%
16%
1%
17 2 11 0
Omonia
Chipre
6 1 1 4
16%
16%
68%
5 12 16 1
Royal Antwerp
Bèlgica
6 4 0 2
66%
34%
8 5 13 0
Villarreal
Espanya
6 5 1 0
83%
16%
1%
17 5 9 0
Leicester
Inglaterra
6 4 1 1
66%
16%
18%
14 5 10 0
Wolfsberger
Austria
6 3 1 2
50%
16%
34%
7 6 18 1
CSKA Moskva
Rússia
6 0 3 3
50%
50%
3 8 13 0
Maccabi Tel Aviv
Israel
6 3 2 1
50%
33%
17%
6 7 14 1
Lille
França
6 3 2 1
50%
33%
17%
14 8 17 0
Sparta Praha
República Txeca
6 2 0 4
33%
67%
10 12 19 3
Sivasspor
Turquia
6 2 0 4
33%
67%
9 11 20 1
PAOK
Grecia
6 1 3 2
16%
50%
34%
8 7 20 0
Feyenoord
Països Baixos
6 1 2 3
16%
33%
51%
4 8 20 2
Roma
Italia
6 4 1 1
66%
16%
18%
13 5 13 0
Arsenal
Inglaterra
6 6 0 0
100%
20 5 10 0
Rapid Wien
Austria
6 2 1 3
33%
16%
51%
11 13 16 0
Zorya
Ucrania
6 2 0 4
33%
67%
6 11 9 0
Nice
França
6 1 0 5
16%
84%
8 16 17 1
Bayer Leverkusen
Alemanya
6 5 0 1
83%
17%
21 8 8 1
Slavia Praha
República Txeca
6 4 0 2
66%
34%
11 10 15 0
Molde
Noruega
6 3 1 2
50%
16%
34%
9 11 10 0
Benfica
Portugal
6 3 3 0
50%
50%
18 9 6 1
Rosenborg
Noruega
4 3 0 1
75%
25%
10 5 10 1
Malmö
Suecia
4 3 0 1
75%
25%
10 3 8 0
Fehérvár
Hungria
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 4 8 0
B36
Islas Feroe
4 2 1 1
50%
25%
25%
9 9 19 0
APOEL
Chipre
4 2 1 1
50%
25%
25%
8 4 8 0
Maccabi Haifa
Israel
4 3 0 1
75%
25%
9 10 6 0
Ararat-Armenia
Armenia
3 2 0 1
66%
34%
6 5 10 1
Wolfsburg
Alemanya
3 2 0 1
66%
34%
7 2 8 0
Basel
Suïssa
3 2 0 1
66%
34%
6 6 12 1
Piast
Polonia
3 2 0 1
66%
34%
5 5 5 0
Rio Ave
Portugal
3 1 2 0
33%
66%
1%
5 3 12 1
Mura
Eslovenia
3 2 0 1
66%
34%
8 5 7 0
Shkëndija
Macedonia del Nord
3 2 0 1
66%
34%
4 3 4 1
Lokomotivi Tbilisi
Georgia
3 2 0 1
66%
34%
4 4 8 1
Partizan
Serbia
3 2 0 1
66%
34%
3 2 11 0
Aberdeen
Escocia
3 2 0 1
66%
34%
8 1 2 0
Motherwell
Escocia
3 1 1 1
33%
33%
34%
7 6 7 2
Dunajská Streda
Eslovaquia
3 2 0 1
66%
34%
7 10 7 1
Lincoln
Gibraltar
3 2 0 1
66%
34%
5 5 4 0
Bodø/Glimt
Noruega
3 2 0 1
66%
34%
11 5 2 0
Coleraine
Irlanda del Nord
3 1 2 0
33%
66%
1%
4 3 12 0
KuPS
Finlandia
3 1 1 1
33%
33%
34%
4 4 7 0
Zrinjski
Bosnia-Herzegovina
3 2 1 0
66%
33%
1%
8 4 11 0
Apollon Limassol
Chipre
3 2 0 1
66%
34%
6 6 6 0
Flora
Estonia
3 1 1 1
33%
33%
34%
3 4 7 1
FCSB
Rumania
3 1 1 1
33%
33%
34%
9 8 5 1
Galatasaray
Turquia
3 2 0 1
66%
34%
6 3 5 0
København
Dinamarca
3 2 0 1
66%
34%
5 2 7 0
Floriana
Malta
2 1 1 0
50%
50%
1 0 6 0
Neftçi
Azerbaijan
2 1 0 1
50%
50%
3 4 7 0
Budućnost
Montenegro
2 1 0 1
50%
50%
2 2 6 0
Sporting de Portugal
Portugal
2 1 0 1
50%
50%
2 4 5 1
Viktoria Plzeň
República Txeca
2 1 0 1
50%
50%
3 1 3 0
Charleroi
Bèlgica
2 1 0 1
50%
50%
3 3 3 0
Islas Feroe
2 1 0 1
50%
50%
7 4 3 0
Dinamo Tbilisi
Georgia
2 1 0 1
50%
50%
2 6 4 0
Kolos Kovalivka
Ucrania
2 1 0 1
50%
50%
2 3 7 0
Djurgårdens
Suecia
2 1 0 1
50%
50%
2 2 5 0
Hajduk Split
Croacia
2 1 0 1
50%
50%
1 2 7 0
Stade de Reims
França
2 1 1 0
50%
50%
1 0 7 1
Sarajevo
Bosnia-Herzegovina
2 1 0 1
50%
50%
2 2 8 1
Riga
Letonia
2 1 0 1
50%
50%
1 1 1 0
Drita
Kosovo
2 1 0 1
50%
50%
2 2 4 0
Legia Warszawa
Polonia
2 1 0 1
50%
50%
2 3 4 0
Willem II
Països Baixos
2 1 0 1
50%
50%
5 4 3 0
The New Saints
Gales
2 1 1 0
50%
50%
5 3 8 0
Botoşani
Rumania
2 1 0 1
50%
50%
2 2 6 0
Kairat
Kazajistán
2 1 0 1
50%
50%
5 3 4 0
Laçi
Albania
2 0 1 1
50%
50%
1 2 6 2
Sfintul Gheorghe
Moldavia
2 0 1 1
50%
50%
0 1 8 1
TSC Bačka Topola
Serbia
2 1 1 0
50%
50%
8 6 4 3
Olimpija
Eslovenia
2 1 0 1
50%
50%
4 4 5 0
Žalgiris
Lituania
2 1 0 1
50%
50%
3 3 3 0
Hibernians
Malta
2 1 0 1
50%
50%
2 1 7 2
Budapest Honvéd
Hungria
2 1 0 1
50%
50%
2 3 7 0
Hammarby
Suecia
2 1 0 1
50%
50%
3 3 7 1
Servette
Suïssa
2 1 0 1
50%
50%
3 1 2 0
Shamrock Rovers
Irlanda
2 0 1 1
50%
50%
2 4 5 1
Bala Town
Gales
2 1 0 1
50%
50%
1 2 6 0
Renova
Macedonia del Nord
2 1 0 1
50%
50%
1 1 7 0
Lokomotiv Plovdiv
Bulgaria
2 1 0 1
50%
50%
2 2 4 2
AGF
Dinamarca
2 1 0 1
50%
50%
5 5 2 0
Borac
Bosnia-Herzegovina
2 1 0 1
50%
50%
1 2 6 0
Kukësi
Albania
2 1 0 1
50%
50%
2 5 4 0
NSÍ
Islas Feroe
2 1 0 1
50%
50%
5 7 4 0
Progrès
Luxemburg
2 1 0 1
50%
50%
3 5 6 0
Teuta
Albania
2 1 0 1
50%
50%
2 4 6 1
Zeta
Montenegro
2 1 0 1
50%
50%
3 4 4 0
Glentoran
Irlanda del Nord
2 1 0 1
50%
50%
2 5 7 1
Riteriai
Lituania
2 1 0 1
50%
50%
4 7 8 0
Ventspils
Letonia
2 1 0 1
50%
50%
3 6 3 2
Gjilani
Kosovo
2 1 0 1
50%
50%
3 3 6 0
Iskra
Montenegro
2 0 1 1
50%
50%
0 1 10 0
Sūduva
Lituania
1 0 0 1
100%
0 2 2 0
SønderjyskE
Dinamarca
1 0 0 1
100%
0 3 3 0
Puskás Akadémia
Hungria
1 0 0 1
100%
0 3 3 0
Rostov
Rússia
1 0 0 1
100%
1 2 0 1
Breiðablik
Islandia
1 0 0 1
100%
2 4 2 0
Beşiktaş
Turquia
1 0 1 0
100%
1 1 5 0
Celje
Eslovenia
1 0 0 1
100%
0 1 5 0
HB
Islas Feroe
1 0 0 1
100%
0 1 4 0
Alanyaspor
Turquia
1 0 0 1
100%
0 1 4 1
Ilves
Finlandia
1 0 1 0
100%
2 2 3 0
Lokomotiva Zagreb
Croacia
1 0 0 1
100%
0 5 2 0
Petrocub
Moldavia
1 0 0 1
100%
0 2 1 1
Santa Coloma
Andorra
1 0 1 0
100%
0 0 5 1
Derry City
Irlanda
1 0 0 1
100%
2 3 2 0
St Joseph's
Gibraltar
1 0 0 1
100%
1 2 3 0
St Gallen
Suïssa
1 0 0 1
100%
0 1 3 1
Honka Espoo
Finlandia
1 0 0 1
100%
2 5 0 0
Cracovia
Polonia
1 0 0 1
100%
0 2 2 0
Sirens
Malta
1 0 0 1
100%
1 2 1 0
Keşla
Azerbaijan
1 0 1 0
100%
0 0 2 1
Prishtina
Kosovo
1 0 0 1
100%
0 3 0 0
Dinamo Batumi
Georgia
1 0 0 1
100%
0 3 1 0
Shakhtyor Soligorsk
Bielorrusia
1 0 1 0
100%
0 0 2 1
Tre Penne
San Marino
1 0 0 1
100%
1 3 6 1
Žilina
Eslovaquia
1 0 0 1
100%
1 3 3 1
Hafnarfjarðar
Islandia
1 0 0 1
100%
0 2 2 0
Tirana
Albania
1 0 0 1
100%
0 3 4 1
La Fiorita
San Marino
1 0 0 1
100%
0 1 4 0
Paide
Estonia
1 0 0 1
100%
0 2 2 0
Dinamo Brest
Bielorrusia
1 0 0 1
100%
0 2 3 0
Vaduz
Liechtenstein
1 0 0 1
100%
0 2 2 0
Barry Town
Gales
1 0 0 1
100%
1 5 1 0
Saburtalo
Georgia
1 0 0 1
100%
1 5 3 1
Valletta
Malta
1 0 0 1
100%
0 1 2 0
Desna
Ucrania
1 0 0 1
100%
0 2 4 1
Viking
Noruega
1 0 0 1
100%
0 2 0 0
Europa FC
Gibraltar
1 0 0 1
100%
1 2 3 1
Noah
Armenia
1 0 0 1
100%
1 4 2 0
Ordabasy
Kazajistán
1 0 0 1
100%
1 2 2 0
Aris
Grecia
1 0 0 1
100%
1 2 2 0
TSV
Austria
1 0 0 1
100%
2 3 3 0
Sutjeska
Montenegro
1 0 0 1
100%
0 1 4 0
Sileks
Macedonia del Nord
1 0 0 1
100%
0 2 4 1
Inter Escaldes
Andorra
1 0 0 1
100%
0 1 5 0
Dynamo Moskva
Rússia
1 0 0 1
100%
1 2 2 0
OFI
Grecia
1 0 0 1
100%
0 1 4 0
BATE Borisov
Bielorrusia
1 0 0 1
100%
0 2 3 0
Beitar Jerusalem
Israel
1 0 0 1
100%
0 2 3 0
Dinamo-Auto
Moldavia
1 0 0 1
100%
1 2 4 0
Nõmme Kalju
Estonia
1 0 0 1
100%
0 4 0 0
Željezničar
Bosnia-Herzegovina
1 0 0 1
100%
1 3 6 0
Union Titus Pétange
Luxemburg
1 0 0 1
100%
0 2 2 0
Shkupi
Macedonia del Nord
1 0 0 1
100%
1 2 2 1
Sumqayit
Azerbaijan
1 0 0 1
100%
0 2 4 1
Kauno Žalgiris
Lituania
1 0 0 1
100%
1 6 1 0
Alashkert
Armenia
1 0 0 1
100%
0 1 4 0
Bohemians
Irlanda
1 0 1 0
100%
1 1 4 0
Jablonec
República Txeca
1 0 0 1
100%
3 5 3 0
Osijek
Croacia
1 0 0 1
100%
1 2 2 0
Dinamo Minsk
Bielorrusia
1 0 0 1
100%
0 2 2 0
Slavia Sofia
Bulgaria
1 0 0 1
100%
1 2 2 0
Vojvodina
Serbia
1 0 0 1
100%
1 2 6 0
Sheriff Tiraspol
Moldavia
1 0 1 0
100%
1 1 4 0
Tre Fiori
San Marino
1 0 0 1
100%
0 1 5 0
KR
Islandia
1 0 0 1
100%
1 2 4 1
Differdange
Luxemburg
1 0 0 1
100%
0 3 3 0
Ružomberok
Eslovaquia
1 0 0 1
100%
0 3 3 0
Göteborg
Suecia
1 0 0 1
100%
1 2 2 0
Shirak
Armenia
1 0 0 1
100%
0 3 2 0
Maribor
Eslovenia
1 0 1 0
100%
1 1 1 0
Anorthosis
Chipre
1 0 0 1
100%
2 3 3 1
Slovan Bratislava
Eslovaquia
1 0 1 0
100%
1 1 2 0
RFS
Letonia
1 0 0 1
100%
0 1 2 0
Astana
Kazajistán
1 0 0 1
100%
0 1 5 0
Fola
Luxemburg
1 0 0 1
100%
3 4 5 1
Inter Turku
Finlandia
1 0 0 1
100%
1 2 3 0
Universitatea Craiova
Rumania
1 0 0 1
100%
1 2 5 0
Kaysar
Kazajistán
1 0 0 1
100%
1 4 4 0
Levadia Tallinn
Estonia
1 0 0 1
100%
3 4 4 0
Connah's Quay
Gales
1 0 0 1
100%
0 1 5 0
Víkingur Reykjavík
Islandia
1 0 0 1
100%
1 2 2 1
Linfield
Irlanda del Nord
1 0 0 1
100%
0 1 5 1
Valmiera
Letonia
1 0 0 1
100%
0 3 0 0
Engordany
Andorra
1 0 0 1
100%
1 3 2 0