2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Europa League2020-21

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda Previa 1 18/08/2020 Engordany Zeta
Ronda Previa 1 20/08/2020 Santa Coloma Iskra
Ronda Previa 1 20/08/2020 Coleraine La Fiorita
Ronda Previa 1 20/08/2020 Glentoran HB
Ronda Previa 1 20/08/2020 St Joseph's B36
Ronda Previa 1 20/08/2020 NSÍ Barry Town
Ronda Previa 1 21/08/2020 Tre Penne Gjilani
Ronda Previa 1 22/08/2020 Lincoln Prishtina
Classificació Fase 1 25/08/2020 Riteriai Derry City
Classificació Fase 1 26/08/2020 Progrès Zeta
Classificació Fase 1 27/08/2020 Vaduz Hibernians
Classificació Fase 1 27/08/2020 Keşla Laçi
Classificació Fase 1 27/08/2020 CSKA Sofia Sirens
Classificació Fase 1 27/08/2020 Lokomotivi Tbilisi Universitatea Craiova
Classificació Fase 1 27/08/2020 Gjilani APOEL
Classificació Fase 1 27/08/2020 Neftçi Shkupi
Classificació Fase 1 27/08/2020 Bodø/Glimt Kauno Žalgiris
Classificació Fase 1 27/08/2020 Malmö Cracovia
Classificació Fase 1 27/08/2020 Kairat Noah
Classificació Fase 1 27/08/2020 Ordabasy Botoşani
Classificació Fase 1 27/08/2020 Ventspils Dinamo-Auto
Classificació Fase 1 27/08/2020 Borac Sutjeska
Classificació Fase 1 27/08/2020 Teuta Beitar Jerusalem
Classificació Fase 1 27/08/2020 Dinamo Minsk Piast
Classificació Fase 1 27/08/2020 Lincoln Union Titus Pétange
Classificació Fase 1 27/08/2020 Sumqayit Shkëndija
Classificació Fase 1 27/08/2020 Alashkert Renova
Classificació Fase 1 27/08/2020 Apollon Limassol Saburtalo
Classificació Fase 1 27/08/2020 AGF Honka Espoo
Classificació Fase 1 27/08/2020 Aberdeen NSÍ
Classificació Fase 1 27/08/2020 Hammarby Puskás Akadémia
Classificació Fase 1 27/08/2020 B36 Levadia Tallinn
Classificació Fase 1 27/08/2020 Budapest Honvéd Inter Turku
Classificació Fase 1 27/08/2020 Shamrock Rovers Ilves
Classificació Fase 1 27/08/2020 Partizan RFS
Classificació Fase 1 27/08/2020 Lech Poznań Valmiera
Classificació Fase 1 27/08/2020 Maribor Coleraine
Classificació Fase 1 27/08/2020 Olimpija Víkingur Reykjavík
Classificació Fase 1 27/08/2020 Rosenborg Breiðablik
Classificació Fase 1 27/08/2020 FCSB Shirak
Classificació Fase 1 27/08/2020 Servette Ružomberok
Classificació Fase 1 27/08/2020 Motherwell Glentoran
Classificació Fase 1 27/08/2020 Zrinjski Differdange
Classificació Fase 1 27/08/2020 Shakhtyor Soligorsk Sfintul Gheorghe
Classificació Fase 1 27/08/2020 Valletta Bala Town
Classificació Fase 1 27/08/2020 Hafnarfjarðar Dunajská Streda
Classificació Fase 1 27/08/2020 The New Saints Žilina
Classificació Fase 1 27/08/2020 Žalgiris Paide
Classificació Fase 1 27/08/2020 Hapoel Be'er Sheva Dinamo Batumi
Classificació Fase 1 27/08/2020 Iskra Lokomotiv Plovdiv
Classificació Fase 1 27/08/2020 Petrocub TSC Bačka Topola
Classificació Fase 1 27/08/2020 Kukësi Slavia Sofia
Classificació Fase 1 27/08/2020 Fehérvár Bohemians
Classificació Fase 1 09/09/2020 Maccabi Haifa Željezničar
Classificació Fase 1 10/09/2020 Nõmme Kalju Mura
Classificació Fase 2 16/09/2020 Hammarby Lech Poznań
Classificació Fase 2 16/09/2020 B36 The New Saints
Classificació Fase 2 16/09/2020 Progrès Willem II
Classificació Fase 2 17/09/2020 Connah's Quay Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 2 17/09/2020 Hibernians Fehérvár
Classificació Fase 2 17/09/2020 Kaysar APOEL
Classificació Fase 2 17/09/2020 Djurgården Europa FC
Classificació Fase 2 17/09/2020 Ventspils Rosenborg
Classificació Fase 2 17/09/2020 Renova Hajduk Split
Classificació Fase 2 17/09/2020 Ararat-Armenia Fola
Classificació Fase 2 17/09/2020 Shamrock Rovers Milan
Classificació Fase 2 17/09/2020 Teuta Granada
Classificació Fase 2 17/09/2020 Lincoln Rangers
Classificació Fase 2 17/09/2020 KuPS Slovan Bratislava
Classificació Fase 2 17/09/2020 Botoşani Shkëndija
Classificació Fase 2 17/09/2020 Bodø/Glimt Žalgiris
Classificació Fase 2 17/09/2020 Riteriai Slovan Liberec
Classificació Fase 2 17/09/2020 Lokomotiv Plovdiv Tottenham
Classificació Fase 2 17/09/2020 Göteborg København
Classificació Fase 2 17/09/2020 Neftçi Galatasaray
Classificació Fase 2 17/09/2020 Flora KR
Classificació Fase 2 17/09/2020 Astana Budućnost
Classificació Fase 2 17/09/2020 Olimpija Zrinjski
Classificació Fase 2 17/09/2020 Laçi Hapoel Be'er Sheva
Classificació Fase 2 17/09/2020 Borac Rio Ave
Classificació Fase 2 17/09/2020 Budapest Honvéd Malmö
Classificació Fase 2 17/09/2020 TSC Bačka Topola FCSB
Classificació Fase 2 17/09/2020 Servette Stade de Reims
Classificació Fase 2 17/09/2020 Dunajská Streda Jablonec
Classificació Fase 2 17/09/2020 Osijek Basel
Classificació Fase 2 17/09/2020 Linfield Floriana
Classificació Fase 2 17/09/2020 Coleraine Motherwell
Classificació Fase 2 17/09/2020 Viking Aberdeen
Classificació Fase 2 17/09/2020 Mura AGF
Classificació Fase 2 17/09/2020 Standard Liège Bala Town
Classificació Fase 2 17/09/2020 Aris Kolos Kovalivka
Classificació Fase 2 17/09/2020 Kukësi Wolfsburg
Classificació Fase 2 17/09/2020 Piast TSV
Classificació Fase 2 17/09/2020 Sileks Drita
Classificació Fase 2 17/09/2020 Inter Escaldes Dundalk
Classificació Fase 2 17/09/2020 Maccabi Haifa Kairat
Classificació Fase 2 17/09/2020 Lokomotivi Tbilisi Dynamo Moskva
Classificació Fase 2 17/09/2020 OFI Apollon Limassol
Classificació Fase 2 17/09/2020 Sfintul Gheorghe Partizan
Classificació Fase 2 17/09/2020 CSKA Sofia BATE Borisov
Classificació Fase 2 18/09/2020 Riga Tre Fiori
Classificació Fase 3 23/09/2020 Apollon Limassol Lech Poznań
Classificació Fase 3 24/09/2020 Mura PSV
Classificació Fase 3 24/09/2020 Sarajevo Budućnost
Classificació Fase 3 24/09/2020 Sheriff Tiraspol Dundalk
Classificació Fase 3 24/09/2020 Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 3 24/09/2020 FCSB Slovan Liberec
Classificació Fase 3 24/09/2020 Hapoel Be'er Sheva Motherwell
Classificació Fase 3 24/09/2020 Charleroi Partizan
Classificació Fase 3 24/09/2020 Malmö Lokomotiva Zagreb
Classificació Fase 3 24/09/2020 Galatasaray Hajduk Split
Classificació Fase 3 24/09/2020 Rosenborg Alanyaspor
Classificació Fase 3 24/09/2020 CSKA Sofia B36
Classificació Fase 3 24/09/2020 Riga Celtic
Classificació Fase 3 24/09/2020 APOEL Zrinjski
Classificació Fase 3 24/09/2020 Standard Liège Vojvodina
Classificació Fase 3 24/09/2020 København Piast
Classificació Fase 3 24/09/2020 Floriana Flora
Classificació Fase 3 24/09/2020 Shkëndija Tottenham
Classificació Fase 3 24/09/2020 Granada Lokomotivi Tbilisi
Classificació Fase 3 24/09/2020 Wolfsburg Desna
Classificació Fase 3 24/09/2020 Legia Warszawa Drita
Classificació Fase 3 24/09/2020 Basel Anorthosis
Classificació Fase 3 24/09/2020 Milan Bodø/Glimt
Classificació Fase 3 24/09/2020 LASK Dunajská Streda
Classificació Fase 3 24/09/2020 St Gallen AEK
Classificació Fase 3 24/09/2020 Rijeka Kolos Kovalivka
Classificació Fase 3 24/09/2020 Willem II Rangers
Classificació Fase 3 24/09/2020 Sporting de Portugal Aberdeen
Classificació Fase 3 24/09/2020 Djurgården Cluj
Classificació Fase 3 24/09/2020 Beşiktaş Rio Ave
Classificació Fase 3 24/09/2020 Rostov Maccabi Haifa
Classificació Fase 3 24/09/2020 Viktoria Plzeň SønderjyskE
Classificació Fase 3 24/09/2020 Fehérvár Stade de Reims
Classificació Fase 3 24/09/2020 KuPS Sūduva
Classificació Fase 3 24/09/2020 Ararat-Armenia Celje
Classificació: Playoff 01/10/2020 Charleroi Lech Poznań
Classificació: Playoff 01/10/2020 Slovan Liberec APOEL
Classificació: Playoff 01/10/2020 Dinamo Zagreb Flora
Classificació: Playoff 01/10/2020 Ararat-Armenia Crvena Zvezda
Classificació: Playoff 01/10/2020 Cluj KuPS
Classificació: Playoff 01/10/2020 Rosenborg PSV
Classificació: Playoff 01/10/2020 Hapoel Be'er Sheva Viktoria Plzeň
Classificació: Playoff 01/10/2020 Legia Warszawa Qarabağ
Classificació: Playoff 01/10/2020 Sarajevo Celtic
Classificació: Playoff 01/10/2020 Dinamo Brest Ludogorets
Classificació: Playoff 01/10/2020 Malmö Granada
Classificació: Playoff 01/10/2020 Standard Liège Fehérvár
Classificació: Playoff 01/10/2020 København Rijeka
Classificació: Playoff 01/10/2020 Rangers Galatasaray
Classificació: Playoff 01/10/2020 Young Boys Tirana
Classificació: Playoff 01/10/2020 Dundalk
Classificació: Playoff 01/10/2020 Rio Ave Milan
Classificació: Playoff 01/10/2020 Sporting de Portugal LASK
Classificació: Playoff 01/10/2020 Tottenham Maccabi Haifa
Classificació: Playoff 01/10/2020 AEK Wolfsburg
Classificació: Playoff 01/10/2020 Basel CSKA Sofia
Fase de grups partit 1 22/10/2020 Villarreal Sivasspor
Fase de grups partit 1 22/10/2020 Leicester Zorya
Fase de grups partit 1 22/10/2020 Sparta Praha Lille
Fase de grups partit 1 22/10/2020 Celtic Milan
Fase de grups partit 1 22/10/2020 Maccabi Tel Aviv Qarabağ
Fase de grups partit 1 22/10/2020 Wolfsberger CSKA Moskva
Fase de grups partit 1 22/10/2020 Tottenham LASK
Fase de grups partit 1 22/10/2020 Ludogorets Royal Antwerp
Fase de grups partit 1 22/10/2020 Rijeka Real Sociedad
Fase de grups partit 1 22/10/2020 Dinamo Zagreb Feyenoord
Fase de grups partit 1 22/10/2020 Braga AEK
Fase de grups partit 1 22/10/2020 PSV Granada
Fase de grups partit 1 22/10/2020 Napoli AZ Alkmaar
Fase de grups partit 1 22/10/2020 PAOK Omonia
Fase de grups partit 1 22/10/2020 Hoffenheim Crvena Zvezda
Fase de grups partit 1 22/10/2020 Lech Poznań Benfica
Fase de grups partit 1 22/10/2020 Standard Liège Rangers
Fase de grups partit 1 22/10/2020 Hapoel Be'er Sheva Slavia Praha
Fase de grups partit 1 22/10/2020 Bayer Leverkusen Nice
Fase de grups partit 1 22/10/2020 Dundalk Molde
Fase de grups partit 1 22/10/2020 Young Boys Roma
Fase de grups partit 1 22/10/2020 CSKA Sofia Cluj
Fase de grups partit 1 22/10/2020 Slovan Liberec Gent
Fase de grups partit 1 22/10/2020 Rapid Wien Arsenal
Fase de grups partit 2 29/10/2020 AZ Alkmaar Rijeka
Fase de grups partit 2 29/10/2020 Feyenoord Wolfsberger
Fase de grups partit 2 29/10/2020 LASK Ludogorets
Fase de grups partit 2 29/10/2020 Royal Antwerp Tottenham
Fase de grups partit 2 29/10/2020 Granada PAOK
Fase de grups partit 2 29/10/2020 Real Sociedad Napoli
Fase de grups partit 2 29/10/2020 Sivasspor Maccabi Tel Aviv
Fase de grups partit 2 29/10/2020 Omonia PSV
Fase de grups partit 2 29/10/2020 Rangers Lech Poznań
Fase de grups partit 2 29/10/2020 Benfica Standard Liège
Fase de grups partit 2 29/10/2020 Nice Hapoel Be'er Sheva
Fase de grups partit 2 29/10/2020 Slavia Praha Bayer Leverkusen
Fase de grups partit 2 29/10/2020 Molde Rapid Wien
Fase de grups partit 2 29/10/2020 Arsenal Dundalk
Fase de grups partit 2 29/10/2020 Cluj Young Boys
Fase de grups partit 2 29/10/2020 Roma CSKA Sofia
Fase de grups partit 2 29/10/2020 Gent Hoffenheim
Fase de grups partit 2 29/10/2020 Qarabağ Villarreal
Fase de grups partit 2 29/10/2020 CSKA Moskva Dinamo Zagreb
Fase de grups partit 2 29/10/2020 Lille Celtic
Fase de grups partit 2 29/10/2020 Zorya Braga
Fase de grups partit 2 29/10/2020 Milan Sparta Praha
Fase de grups partit 2 29/10/2020 Crvena Zvezda Slovan Liberec
Fase de grups partit 2 29/10/2020 AEK Leicester
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Leicester Braga
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Crvena Zvezda Gent
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Hoffenheim Slovan Liberec
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Rapid Wien Dundalk
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Feyenoord CSKA Moskva
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Dinamo Zagreb Wolfsberger
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Royal Antwerp LASK
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Villarreal Maccabi Tel Aviv
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Milan Lille
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Celtic Sparta Praha
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Zorya AEK
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Roma Cluj
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Arsenal Molde
Fase de grups partit 3 05/11/2020 PAOK PSV
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Hapoel Be'er Sheva Bayer Leverkusen
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Young Boys CSKA Sofia
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Lech Poznań Standard Liège
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Benfica Rangers
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Slavia Praha Nice
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Omonia Granada
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Ludogorets Tottenham
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Sivasspor Qarabağ
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Rijeka Napoli
Fase de grups partit 3 05/11/2020 Real Sociedad AZ Alkmaar
Fase de grups partit 4 26/11/2020 Cluj Roma
Fase de grups partit 4 26/11/2020 Dundalk Rapid Wien
Fase de grups partit 4 26/11/2020 PSV PAOK
Fase de grups partit 4 26/11/2020 Nice Slavia Praha
Fase de grups partit 4 26/11/2020 Rangers Benfica
Fase de grups partit 4 26/11/2020 Bayer Leverkusen Hapoel Be'er Sheva
Fase de grups partit 4 26/11/2020 Granada Omonia
Fase de grups partit 4 26/11/2020 Napoli Rijeka
Fase de grups partit 4 26/11/2020 AZ Alkmaar Real Sociedad
Fase de grups partit 4 26/11/2020 Tottenham Ludogorets
Fase de grups partit 4 26/11/2020 CSKA Sofia Young Boys
Fase de grups partit 4 26/11/2020 Molde Arsenal
Fase de grups partit 4 26/11/2020 Braga Leicester
Fase de grups partit 4 26/11/2020 AEK Zorya
Fase de grups partit 4 26/11/2020 Sparta Praha Celtic
Fase de grups partit 4 26/11/2020 Lille Milan
Fase de grups partit 4 26/11/2020 Maccabi Tel Aviv Villarreal
Fase de grups partit 4 26/11/2020 Qarabağ Sivasspor
Fase de grups partit 4 26/11/2020 LASK Royal Antwerp
Fase de grups partit 4 26/11/2020 Wolfsberger Dinamo Zagreb
Fase de grups partit 4 26/11/2020 CSKA Moskva Feyenoord
Fase de grups partit 4 26/11/2020 Slovan Liberec Hoffenheim
Fase de grups partit 4 26/11/2020 Gent Crvena Zvezda
Fase de grups partit 4 26/11/2020 Standard Liège Lech Poznań
Fase de grups partit 5 03/12/2020 Granada PSV
Fase de grups partit 5 03/12/2020 Slavia Praha Hapoel Be'er Sheva
Fase de grups partit 5 03/12/2020 Cluj CSKA Sofia
Fase de grups partit 5 03/12/2020 Molde Dundalk
Fase de grups partit 5 03/12/2020 Arsenal Rapid Wien
Fase de grups partit 5 03/12/2020 Nice Bayer Leverkusen
Fase de grups partit 5 03/12/2020 Crvena Zvezda Hoffenheim
Fase de grups partit 5 03/12/2020 Rangers Standard Liège
Fase de grups partit 5 03/12/2020 Benfica Lech Poznań
Fase de grups partit 5 03/12/2020 Gent Slovan Liberec
Fase de grups partit 5 03/12/2020 Omonia PAOK
Fase de grups partit 5 03/12/2020 AZ Alkmaar Napoli
Fase de grups partit 5 03/12/2020 Real Sociedad Rijeka
Fase de grups partit 5 03/12/2020 Feyenoord Dinamo Zagreb
Fase de grups partit 5 03/12/2020 CSKA Moskva Wolfsberger
Fase de grups partit 5 03/12/2020 Royal Antwerp Ludogorets
Fase de grups partit 5 03/12/2020 LASK Tottenham
Fase de grups partit 5 03/12/2020 Sivasspor Villarreal
Fase de grups partit 5 03/12/2020 Qarabağ Maccabi Tel Aviv
Fase de grups partit 5 03/12/2020 Milan Celtic
Fase de grups partit 5 03/12/2020 Lille Sparta Praha
Fase de grups partit 5 03/12/2020 Zorya Leicester
Fase de grups partit 5 03/12/2020 AEK Braga
Fase de grups partit 5 03/12/2020 Roma Young Boys
Fase de grups partit 6 10/12/2020 Maccabi Tel Aviv Sivasspor
Fase de grups partit 6 10/12/2020 Villarreal Qarabağ
Fase de grups partit 6 10/12/2020 Dundalk Arsenal
Fase de grups partit 6 10/12/2020 Rijeka AZ Alkmaar
Fase de grups partit 6 10/12/2020 Braga Zorya
Fase de grups partit 6 10/12/2020 Hoffenheim Gent
Fase de grups partit 6 10/12/2020 PSV Omonia
Fase de grups partit 6 10/12/2020 Lech Poznań Rangers
Fase de grups partit 6 10/12/2020 Standard Liège Benfica
Fase de grups partit 6 10/12/2020 Hapoel Be'er Sheva Nice
Fase de grups partit 6 10/12/2020 Bayer Leverkusen Slavia Praha
Fase de grups partit 6 10/12/2020 Rapid Wien Molde
Fase de grups partit 6 10/12/2020 Young Boys Cluj
Fase de grups partit 6 10/12/2020 PAOK Granada
Fase de grups partit 6 10/12/2020 Leicester AEK
Fase de grups partit 6 10/12/2020 Sparta Praha Milan
Fase de grups partit 6 10/12/2020 Celtic Lille
Fase de grups partit 6 10/12/2020 CSKA Sofia Roma
Fase de grups partit 6 10/12/2020 Tottenham Royal Antwerp
Fase de grups partit 6 10/12/2020 Ludogorets LASK
Fase de grups partit 6 10/12/2020 Wolfsberger Feyenoord
Fase de grups partit 6 10/12/2020 Dinamo Zagreb CSKA Moskva
Fase de grups partit 6 10/12/2020 Slovan Liberec Crvena Zvezda
Fase de grups partit 6 10/12/2020 Napoli Real Sociedad
Setzens de final (anada) 18/02/2021 Maccabi Tel Aviv Shakhtar
Setzens de final (anada) 18/02/2021 Dynamo Kyiv Club Brugge
Setzens de final (anada) 18/02/2021 Royal Antwerp Rangers
Setzens de final (anada) 18/02/2021 Red Bull Salzburg Villarreal
Setzens de final (anada) 18/02/2021 Lille Ajax
Setzens de final (anada) 18/02/2021 Granada Napoli
Setzens de final (anada) 18/02/2021 Molde Hoffenheim
Setzens de final (anada) 18/02/2021 Olympiacos PSV
Setzens de final (anada) 18/02/2021 Young Boys Bayer Leverkusen
Setzens de final (anada) 18/02/2021 Krasnodar Dinamo Zagreb
Setzens de final (anada) 18/02/2021 Braga Roma
Setzens de final (anada) 18/02/2021 Slavia Praha Leicester
Setzens de final (anada) 18/02/2021 Crvena Zvezda Milan
Setzens de final (anada) 18/02/2021 Real Sociedad Manchester United
Setzens de final (anada) 18/02/2021 Wolfsberger Tottenham
Setzens de final (anada) 18/02/2021 Benfica Arsenal
Setzens de final (tornada) 24/02/2021 Tottenham Wolfsberger
Setzens de final (tornada) 25/02/2021 PSV Olympiacos
Setzens de final (tornada) 25/02/2021 Ajax Lille
Setzens de final (tornada) 25/02/2021 Shakhtar Maccabi Tel Aviv
Setzens de final (tornada) 25/02/2021 Napoli Granada
Setzens de final (tornada) 25/02/2021 Hoffenheim Molde
Setzens de final (tornada) 25/02/2021 Villarreal Red Bull Salzburg
Setzens de final (tornada) 25/02/2021 Rangers Royal Antwerp
Setzens de final (tornada) 25/02/2021 Arsenal Benfica
Setzens de final (tornada) 25/02/2021 Bayer Leverkusen Young Boys
Setzens de final (tornada) 25/02/2021 Dinamo Zagreb Krasnodar
Setzens de final (tornada) 25/02/2021 Roma Braga
Setzens de final (tornada) 25/02/2021 Leicester Slavia Praha
Setzens de final (tornada) 25/02/2021 Milan Crvena Zvezda
Setzens de final (tornada) 25/02/2021 Manchester United Real Sociedad
Setzens de final (tornada) 25/02/2021 Club Brugge Dynamo Kyiv
Vuitens de final (anada) 11/03/2021 Manchester United Milan
Vuitens de final (anada) 11/03/2021 Dynamo Kyiv Villarreal
Vuitens de final (anada) 11/03/2021 Ajax Young Boys
Vuitens de final (anada) 11/03/2021 Granada Molde
Vuitens de final (anada) 11/03/2021 Tottenham Dinamo Zagreb
Vuitens de final (anada) 11/03/2021 Olympiacos Arsenal
Vuitens de final (anada) 11/03/2021 Roma Shakhtar
Vuitens de final (anada) 11/03/2021 Slavia Praha Rangers
Vuitens de final (tornada) 18/03/2021 Milan Manchester United
Vuitens de final (tornada) 18/03/2021 Arsenal Olympiacos
Vuitens de final (tornada) 18/03/2021 Dinamo Zagreb Tottenham
Vuitens de final (tornada) 18/03/2021 Molde Granada
Vuitens de final (tornada) 18/03/2021 Young Boys Ajax
Vuitens de final (tornada) 18/03/2021 Villarreal Dynamo Kyiv
Vuitens de final (tornada) 18/03/2021 Rangers Slavia Praha
Vuitens de final (tornada) 18/03/2021 Shakhtar Roma
Quarts de final (anada) 08/04/2021 Arsenal Slavia Praha
Quarts de final (anada) 08/04/2021 Granada Manchester United
Quarts de final (anada) 08/04/2021 Dinamo Zagreb Villarreal
Quarts de final (anada) 08/04/2021 Ajax Roma
Quarts de final (tornada) 15/04/2021 Manchester United Granada
Quarts de final (tornada) 15/04/2021 Slavia Praha Arsenal
Quarts de final (tornada) 15/04/2021 Villarreal Dinamo Zagreb
Quarts de final (tornada) 15/04/2021 Roma Ajax

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Kane TottenhamTottenham
81.00
Mikael Ishak Lech PoznańLech Poznań
80.80
Pizzi BenficaBenfica
70.88
Yazıcı LilleLille
70.88
Malen PSVPSV
70.70
Mayoral RomaRoma
70.58
Zahavi PSVPSV
61.00
Alcácer VillarrealVillarreal
60.86
Jean-Pierre Nsame Young BoysYoung Boys
60.67
Mislav Oršić Dinamo ZagrebDinamo Zagreb
60.46
    Nom Equip Pos Minuts
Rui Silva GranadaGranada
1260
Davies TottenhamTottenham
1171
Connor Goldson RangersRangers
1170
Glen Kamara RangersRangers
1152
Arijan Ademi Dinamo ZagrebDinamo Zagreb
1134
Dominik Livaković Dinamo ZagrebDinamo Zagreb
1110
Borna Barišić RangersRangers
1105
Allan McGregor RangersRangers
1080
Gonalons GranadaGranada
1063
Ondřej Kolář Slavia PrahaSlavia Praha
1055
    Nom Equip Pos Grogues
Petros Mantalos AEKAEK
5
Montoro GranadaGranada
5
Germán GranadaGranada
5
Peter Michorl LASKLASK
4
David Zima Slavia PrahaSlavia Praha
4
Mariano Bareiro Hapoel BeHapoel Be'er Sheva
4
Schneiderlin NiceNice
4
Emanuel Insua AEKAEK
4
Ricardo Esgaio BragaBraga
4
Douglas Augusto PAOKPAOK
4
    Nom Equip Pos Vermelles
Jordi Aláez Santa ColomaSanta Coloma
1
Yevhen Shakhov AEKAEK
1
Matthäus Taferner WolfsbergerWolfsberger
1
James Holland LASKLASK
1
Michal Ďuriš OmoniaOmonia
1
Otamendi BenficaBenfica
1
Osimhen NapoliNapoli
1
Bellarabi Bayer LeverkusenBayer Leverkusen
1
Lukas Grgic LASKLASK
1
Saborit Maccabi Tel AvivMaccabi Tel Aviv
1
Gols:
1081
Promig golejador:
3.03
Targetes Grogues:
1641
Targetes Grogues Per Partit:
4.60
Expulsions:
88
Expulsions Per Partit:
0.25
Victòries locals:
168
Victòries visitants:
136
Empats:
53
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Villarreal: 8 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Dundalk: 6 Partits
Millor ratxa no perdent:
Glasgow Rangers: 12 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Dundalk: 6 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Granada
Espanya
15 8 2 5
53%
13%
34%
21 12 43 0
Tottenham
Inglaterra
13 10 1 2
76%
7%
17%
37 13 17 0
Dinamo Zagreb
Croacia
13 8 2 3
61%
15%
24%
20 9 21 0
Milan
Italia
13 6 5 2
46%
38%
16%
23 16 21 0
Rangers
Escocia
13 9 3 1
69%
23%
8%
34 16 25 2
Villarreal
Espanya
12 11 1 0
91%
8%
1%
28 7 17 0
Slavia Praha
República Txeca
12 6 3 3
50%
25%
25%
17 16 26 0
Arsenal
Inglaterra
12 9 2 1
75%
16%
9%
32 11 14 0
Roma
Italia
12 9 2 1
75%
16%
9%
26 9 27 0
Young Boys
Suïssa
11 6 1 4
54%
9%
37%
18 15 16 2
Hapoel Be'er Sheva
Israel
10 6 0 4
60%
40%
16 14 29 0
CSKA Sofia
Bulgaria
10 5 2 3
50%
20%
30%
13 10 21 0
Molde
Noruega
10 5 2 3
50%
20%
30%
16 17 19 1
PSV
Països Baixos
10 7 0 3
70%
30%
23 15 19 0
Lech Poznań
Polonia
10 5 0 5
50%
50%
19 15 16 2
Dundalk
Irlanda
9 2 1 6
22%
11%
67%
13 21 18 1
Crvena Zvezda
Serbia
9 4 4 1
44%
44%
12%
14 8 23 2
Standard Liège
Bèlgica
9 4 1 4
44%
11%
45%
14 16 21 1
Slovan Liberec
República Txeca
9 5 1 3
55%
11%
34%
12 14 19 0
Rijeka
Croacia
8 3 1 4
37%
12%
51%
9 12 23 0
Royal Antwerp
Bèlgica
8 4 0 4
50%
50%
13 14 18 1
Wolfsberger
Austria
8 3 1 4
37%
12%
51%
8 14 21 1
Maccabi Tel Aviv
Israel
8 3 2 3
37%
25%
38%
6 10 16 1
Real Sociedad
Espanya
8 2 4 2
25%
50%
25%
5 8 9 0
Braga
Portugal
8 4 1 3
50%
12%
38%
15 15 17 1
Benfica
Portugal
8 3 4 1
37%
50%
13%
21 13 7 1
Napoli
Italia
8 4 2 2
50%
25%
25%
9 7 19 1
Hoffenheim
Alemanya
8 5 2 1
62%
25%
13%
20 7 12 0
Lille
França
8 3 2 3
37%
25%
38%
16 12 25 0
Bayer Leverkusen
Alemanya
8 5 0 3
62%
38%
24 14 10 1
Celtic
Escocia
8 3 1 4
37%
12%
51%
12 19 17 0
LASK
Austria
8 5 1 2
62%
12%
26%
22 13 17 3
AEK
Grecia
8 3 0 5
37%
63%
10 16 23 1
Cluj
Rumania
8 3 2 3
37%
25%
38%
8 11 19 3
Leicester
Inglaterra
8 4 2 2
50%
25%
25%
14 7 15 0
Ludogorets
Bulgaria
7 1 0 6
14%
86%
9 19 13 2
Qarabağ
Azerbaijan
7 1 1 5
14%
14%
72%
7 13 15 0
Sivasspor
Turquia
6 2 0 4
33%
67%
9 11 20 1
Manchester United
Inglaterra
6 4 2 0
66%
33%
1%
10 1 12 0
Sparta Praha
República Txeca
6 2 0 4
33%
67%
10 12 19 3
CSKA Moskva
Rússia
6 0 3 3
50%
50%
3 8 13 0
Feyenoord
Països Baixos
6 1 2 3
16%
33%
51%
4 8 20 2
AZ Alkmaar
Països Baixos
6 2 2 2
33%
33%
34%
7 5 16 1
PAOK
Grecia
6 1 3 2
16%
50%
34%
8 7 20 0
Omonia
Chipre
6 1 1 4
16%
16%
68%
5 12 16 1
Nice
França
6 1 0 5
16%
84%
8 16 17 1
Gent
Bèlgica
6 0 0 6
100%
4 15 12 0
Rapid Wien
Austria
6 2 1 3
33%
16%
51%
11 13 16 0
Ajax
Països Baixos
6 4 1 1
66%
16%
18%
11 5 12 0
Zorya
Ucrania
6 2 0 4
33%
67%
6 11 9 0
Fehérvár
Hungria
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 4 8 0
Rosenborg
Noruega
4 3 0 1
75%
25%
10 5 10 1
Maccabi Haifa
Israel
4 3 0 1
75%
25%
9 10 6 0
B36
Islas Feroe
4 2 1 1
50%
25%
25%
9 9 19 0
Olympiacos
Grecia
4 2 0 2
50%
50%
7 7 11 1
APOEL
Chipre
4 2 1 1
50%
25%
25%
8 4 8 0
Dynamo Kyiv
Ucrania
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 5 4 0
Shakhtar
Ucrania
4 2 0 2
50%
50%
4 5 8 0
Malmö
Suecia
4 3 0 1
75%
25%
10 3 8 0
Apollon Limassol
Chipre
3 2 0 1
66%
34%
6 6 6 0
FCSB
Rumania
3 1 1 1
33%
33%
34%
9 8 5 1
Coleraine
Irlanda del Nord
3 1 2 0
33%
66%
1%
4 3 12 0
Basel
Suïssa
3 2 0 1
66%
34%
6 6 12 1
Motherwell
Escocia
3 1 1 1
33%
33%
34%
7 6 7 2
Rio Ave
Portugal
3 1 2 0
33%
66%
1%
5 3 12 1
Flora
Estonia
3 1 1 1
33%
33%
34%
3 4 7 1
Galatasaray
Turquia
3 2 0 1
66%
34%
6 3 5 0
København
Dinamarca
3 2 0 1
66%
34%
5 2 7 0
Dunajská Streda
Eslovaquia
3 2 0 1
66%
34%
7 10 7 1
Zrinjski
Bosnia-Herzegovina
3 2 1 0
66%
33%
1%
8 4 11 0
Lincoln
Gibraltar
3 2 0 1
66%
34%
5 5 4 0
KuPS
Finlandia
3 1 1 1
33%
33%
34%
4 4 7 0
Wolfsburg
Alemanya
3 2 0 1
66%
34%
7 2 8 0
Ararat-Armenia
Armenia
3 2 0 1
66%
34%
6 5 10 1
Bodø/Glimt
Noruega
3 2 0 1
66%
34%
11 5 2 0
Partizan
Serbia
3 2 0 1
66%
34%
3 2 11 0
Piast
Polonia
3 2 0 1
66%
34%
5 5 5 0
Shkëndija
Macedonia del Nord
3 2 0 1
66%
34%
4 3 4 1
Aberdeen
Escocia
3 2 0 1
66%
34%
8 1 2 0
Mura
Eslovenia
3 2 0 1
66%
34%
8 5 7 0
Lokomotivi Tbilisi
Georgia
3 2 0 1
66%
34%
4 4 8 1
Club Brugge
Bèlgica
2 0 1 1
50%
50%
1 2 2 0
Hajduk Split
Croacia
2 1 0 1
50%
50%
1 2 7 0
Krasnodar
Rússia
2 0 0 2
100%
2 4 1 0
Dinamo Tbilisi
Georgia
2 1 0 1
50%
50%
2 6 4 0
Willem II
Països Baixos
2 1 0 1
50%
50%
5 4 3 0
Red Bull Salzburg
Austria
2 0 0 2
100%
1 4 8 0
Stade de Reims
França
2 1 1 0
50%
50%
1 0 7 1
Sporting de Portugal
Portugal
2 1 0 1
50%
50%
2 4 5 1
Floriana
Malta
2 1 1 0
50%
50%
1 0 6 0
Kolos Kovalivka
Ucrania
2 1 0 1
50%
50%
2 3 7 0
Drita
Kosovo
2 1 0 1
50%
50%
2 2 4 0
Riga
Letonia
2 1 0 1
50%
50%
1 1 1 0
Sarajevo
Bosnia-Herzegovina
2 1 0 1
50%
50%
2 2 8 1
Islas Feroe
2 1 0 1
50%
50%
7 4 3 0
Charleroi
Bèlgica
2 1 0 1
50%
50%
3 3 3 0
Legia Warszawa
Polonia
2 1 0 1
50%
50%
2 3 4 0
Budućnost
Montenegro
2 1 0 1
50%
50%
2 2 6 0
Viktoria Plzeň
República Txeca
2 1 0 1
50%
50%
3 1 3 0
Djurgården
Suecia
2 1 0 1
50%
50%
2 2 5 0
Neftçi
Azerbaijan
2 1 0 1
50%
50%
3 4 7 0
Sfintul Gheorghe
Moldavia
2 0 1 1
50%
50%
0 1 8 1
Progrès
Luxemburg
2 1 0 1
50%
50%
3 5 6 0
Hibernians
Malta
2 1 0 1
50%
50%
2 1 7 2
Laçi
Albania
2 0 1 1
50%
50%
1 2 6 2
Servette
Suïssa
2 1 0 1
50%
50%
3 1 2 0
Kairat
Kazajistán
2 1 0 1
50%
50%
5 3 4 0
Olimpija
Eslovenia
2 1 0 1
50%
50%
4 4 5 0
Botoşani
Rumania
2 1 0 1
50%
50%
2 2 6 0
Ventspils
Letonia
2 1 0 1
50%
50%
3 6 3 2
Borac
Bosnia-Herzegovina
2 1 0 1
50%
50%
1 2 6 0
Teuta
Albania
2 1 0 1
50%
50%
2 4 6 1
Shamrock Rovers
Irlanda
2 0 1 1
50%
50%
2 4 5 1
Budapest Honvéd
Hungria
2 1 0 1
50%
50%
2 3 7 0
Renova
Macedonia del Nord
2 1 0 1
50%
50%
1 1 7 0
Hammarby
Suecia
2 1 0 1
50%
50%
3 3 7 1
Bala Town
Gales
2 1 0 1
50%
50%
1 2 6 0
Riteriai
Lituania
2 1 0 1
50%
50%
4 7 8 0
AGF
Dinamarca
2 1 0 1
50%
50%
5 5 2 0
The New Saints
Gales
2 1 1 0
50%
50%
5 3 8 0
Zeta
Montenegro
2 1 0 1
50%
50%
3 4 4 0
Gjilani
Kosovo
2 1 0 1
50%
50%
3 3 6 0
Glentoran
Irlanda del Nord
2 1 0 1
50%
50%
2 5 7 1
Žalgiris
Lituania
2 1 0 1
50%
50%
3 3 3 0
Lokomotiv Plovdiv
Bulgaria
2 1 0 1
50%
50%
2 2 4 2
NSÍ
Islas Feroe
2 1 0 1
50%
50%
5 7 4 0
TSC Bačka Topola
Serbia
2 1 1 0
50%
50%
8 6 4 3
Iskra
Montenegro
2 0 1 1
50%
50%
0 1 10 0
Kukësi
Albania
2 1 0 1
50%
50%
2 5 4 0
La Fiorita
San Marino
1 0 0 1
100%
0 1 4 0
Beitar Jerusalem
Israel
1 0 0 1
100%
0 2 3 0
Dinamo Brest
Bielorrusia
1 0 0 1
100%
0 2 3 0
Dinamo Minsk
Bielorrusia
1 0 0 1
100%
0 2 2 0
Celje
Eslovenia
1 0 0 1
100%
0 1 5 0
Sumqayit
Azerbaijan
1 0 0 1
100%
0 2 4 1
Sūduva
Lituania
1 0 0 1
100%
0 2 2 0
SønderjyskE
Dinamarca
1 0 0 1
100%
0 3 3 0
Alashkert
Armenia
1 0 0 1
100%
0 1 4 0
Rostov
Rússia
1 0 0 1
100%
1 2 0 1
Beşiktaş
Turquia
1 0 1 0
100%
1 1 5 0
Santa Coloma
Andorra
1 0 1 0
100%
0 0 5 1
Union Titus Pétange
Luxemburg
1 0 0 1
100%
0 2 2 0
Tirana
Albania
1 0 0 1
100%
0 3 4 1
Dinamo-Auto
Moldavia
1 0 0 1
100%
1 2 4 0
Prishtina
Kosovo
1 0 0 1
100%
0 3 0 0
Derry City
Irlanda
1 0 0 1
100%
2 3 2 0
Tre Penne
San Marino
1 0 0 1
100%
1 3 6 1
Vaduz
Liechtenstein
1 0 0 1
100%
0 2 2 0
Keşla
Azerbaijan
1 0 1 0
100%
0 0 2 1
Barry Town
Gales
1 0 0 1
100%
1 5 1 0
Sirens
Malta
1 0 0 1
100%
1 2 1 0
Universitatea Craiova
Rumania
1 0 0 1
100%
1 2 5 0
Saburtalo
Georgia
1 0 0 1
100%
1 5 3 1
Shkupi
Macedonia del Nord
1 0 0 1
100%
1 2 2 1
Kauno Žalgiris
Lituania
1 0 0 1
100%
1 6 1 0
Cracovia
Polonia
1 0 0 1
100%
0 2 2 0
St Joseph's
Gibraltar
1 0 0 1
100%
1 2 3 0
Noah
Armenia
1 0 0 1
100%
1 4 2 0
Ordabasy
Kazajistán
1 0 0 1
100%
1 2 2 0
HB
Islas Feroe
1 0 0 1
100%
0 1 4 0
Sutjeska
Montenegro
1 0 0 1
100%
0 1 4 0
Nõmme Kalju
Estonia
1 0 0 1
100%
0 4 0 0
Desna
Ucrania
1 0 0 1
100%
0 2 4 1
St Gallen
Suïssa
1 0 0 1
100%
0 1 3 1
Osijek
Croacia
1 0 0 1
100%
1 2 2 0
Jablonec
República Txeca
1 0 0 1
100%
3 5 3 0
Ružomberok
Eslovaquia
1 0 0 1
100%
0 3 3 0
Differdange
Luxemburg
1 0 0 1
100%
0 3 3 0
Shakhtyor Soligorsk
Bielorrusia
1 0 1 0
100%
0 0 2 1
Astana
Kazajistán
1 0 0 1
100%
0 1 5 0
KR
Islandia
1 0 0 1
100%
1 2 4 1
Valletta
Malta
1 0 0 1
100%
0 1 2 0
Göteborg
Suecia
1 0 0 1
100%
1 2 2 0
Hafnarfjarðar
Islandia
1 0 0 1
100%
0 2 2 0
Slovan Bratislava
Eslovaquia
1 0 1 0
100%
1 1 2 0
Žilina
Eslovaquia
1 0 0 1
100%
1 3 3 1
Paide
Estonia
1 0 0 1
100%
0 2 2 0
Dinamo Batumi
Georgia
1 0 0 1
100%
0 3 1 0
Fola
Luxemburg
1 0 0 1
100%
3 4 5 1
Petrocub
Moldavia
1 0 0 1
100%
0 2 1 1
Europa FC
Gibraltar
1 0 0 1
100%
1 2 3 1
Kaysar
Kazajistán
1 0 0 1
100%
1 4 4 0
Connah's Quay
Gales
1 0 0 1
100%
0 1 5 0
Slavia Sofia
Bulgaria
1 0 0 1
100%
1 2 2 0
Bohemians
Irlanda
1 0 1 0
100%
1 1 4 0
Linfield
Irlanda del Nord
1 0 0 1
100%
0 1 5 1
Shirak
Armenia
1 0 0 1
100%
0 3 2 0
Viking
Noruega
1 0 0 1
100%
0 2 0 0
Breiðablik
Islandia
1 0 0 1
100%
2 4 2 0
Anorthosis
Chipre
1 0 0 1
100%
2 3 3 1
Puskás Akadémia
Hungria
1 0 0 1
100%
0 3 3 0
Željezničar
Bosnia-Herzegovina
1 0 0 1
100%
1 3 6 0
Vojvodina
Serbia
1 0 0 1
100%
1 2 6 0
Levadia Tallinn
Estonia
1 0 0 1
100%
3 4 4 0
Alanyaspor
Turquia
1 0 0 1
100%
0 1 4 1
Lokomotiva Zagreb
Croacia
1 0 0 1
100%
0 5 2 0
Inter Turku
Finlandia
1 0 0 1
100%
1 2 3 0
Sheriff Tiraspol
Moldavia
1 0 1 0
100%
1 1 4 0
Ilves
Finlandia
1 0 1 0
100%
2 2 3 0
Honka Espoo
Finlandia
1 0 0 1
100%
2 5 0 0
Tre Fiori
San Marino
1 0 0 1
100%
0 1 5 0
BATE Borisov
Bielorrusia
1 0 0 1
100%
0 2 3 0
OFI
Grecia
1 0 0 1
100%
0 1 4 0
Dynamo Moskva
Rússia
1 0 0 1
100%
1 2 2 0
Valmiera
Letonia
1 0 0 1
100%
0 3 0 0
Inter Escaldes
Andorra
1 0 0 1
100%
0 1 5 0
Maribor
Eslovenia
1 0 1 0
100%
1 1 1 0
Sileks
Macedonia del Nord
1 0 0 1
100%
0 2 4 1
TSV
Austria
1 0 0 1
100%
2 3 3 0
Víkingur Reykjavík
Islandia
1 0 0 1
100%
1 2 2 1
Aris
Grecia
1 0 0 1
100%
1 2 2 0
RFS
Letonia
1 0 0 1
100%
0 1 2 0
Engordany
Andorra
1 0 0 1
100%
1 3 2 0