2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Lliga de Campions2013-14 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2013 Shirak Tre Penne
Classificació Fase 1 (anada) 02/07/2013 Lusitans EB/Streymur
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2013 Tre Penne Shirak
Classificació Fase 1 (tornada) 09/07/2013 EB/Streymur Lusitans
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2013 Fola Dinamo Zagreb
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2013 Steaua București Vardar
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2013 Birkirkara Maribor
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2013 Ekranas Hafnarfjarðar
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2013 Sheriff Tiraspol Sutjeska
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2013 Dinamo Tbilisi EB/Streymur
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2013 BATE Borisov Shakhter Karagandy
Classificació Fase 2 (anada) 16/07/2013 Viktoria Plzeň Željezničar
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2013 The New Saints Legia Warszawa
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2013 Cliftonville Celtic
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2013 Győr Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2013 Slovan Bratislava Ludogorets
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2013 Elfsborg Daugava Daugavpils
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2013 Sligo Rovers Molde
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2013 Neftçi Skënderbeu
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2013 Helsinki Nõmme Kalju
Classificació Fase 2 (anada) 17/07/2013 Shirak Partizan
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2013 Sutjeska Sheriff Tiraspol
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2013 Nõmme Kalju Helsinki
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2013 Molde Sligo Rovers
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2013 Skënderbeu Neftçi
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2013 EB/Streymur Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2013 Maccabi Tel Aviv Győr
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2013 Vardar Steaua București
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2013 Celtic Cliftonville
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2013 Dinamo Zagreb Fola
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2013 Željezničar Viktoria Plzeň
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2013 Hafnarfjarðar Ekranas
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2013 Shakhter Karagandy BATE Borisov
Classificació Fase 2 (tornada) 23/07/2013 Daugava Daugavpils Elfsborg
Classificació Fase 2 (tornada) 24/07/2013 Partizan Shirak
Classificació Fase 2 (tornada) 24/07/2013 Legia Warszawa The New Saints
Classificació Fase 2 (tornada) 24/07/2013 Maribor Birkirkara
Classificació Fase 2 (tornada) 24/07/2013 Ludogorets Slovan Bratislava
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2013 Shakhter Karagandy Skënderbeu
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2013 Nõmme Kalju Viktoria Plzeň
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2013 Dinamo Tbilisi Steaua București
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2013 Basel Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2013 Nordsjælland Zenit
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2013 PAOK Metalist
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2013 PSV Zulte Waregem
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2013 Dinamo Zagreb Sheriff Tiraspol
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2013 Olympique Lyonnais Grasshopper
Classificació Fase 3 (anada) 30/07/2013 Austria Wien Hafnarfjarðar
Classificació Fase 3 (anada) 31/07/2013 Ludogorets Partizan
Classificació Fase 3 (anada) 31/07/2013 Celtic Elfsborg
Classificació Fase 3 (anada) 31/07/2013 Red Bull Salzburg Fenerbahçe
Classificació Fase 3 (anada) 31/07/2013 APOEL Maribor
Classificació Fase 3 (anada) 31/07/2013 Molde Legia Warszawa
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2013 Steaua București Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2013 Grasshopper Olympique Lyonnais
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2013 Skënderbeu Shakhter Karagandy
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2013 Fenerbahçe Red Bull Salzburg
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2013 Maribor APOEL
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2013 Partizan Ludogorets
Classificació Fase 3 (tornada) 06/08/2013 Maccabi Tel Aviv Basel
Classificació Fase 3 (tornada) 07/08/2013 Legia Warszawa Molde
Classificació Fase 3 (tornada) 07/08/2013 Viktoria Plzeň Nõmme Kalju
Classificació Fase 3 (tornada) 07/08/2013 Elfsborg Celtic
Classificació Fase 3 (tornada) 07/08/2013 Sheriff Tiraspol Dinamo Zagreb
Classificació Fase 3 (tornada) 07/08/2013 Metalist PAOK
Classificació Fase 3 (tornada) 07/08/2013 Zenit Nordsjælland
Classificació Fase 3 (tornada) 07/08/2013 Hafnarfjarðar Austria Wien
Classificació Fase 3 (tornada) 07/08/2013 Zulte Waregem PSV
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2013 Olympique Lyonnais Real Sociedad
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2013 Paços de Ferreira Zenit
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2013 PSV Milan
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2013 Viktoria Plzeň Maribor
Classificació: Playoff (anada) 20/08/2013 Shakhter Karagandy Celtic
Classificació: Playoff (anada) 21/08/2013 Fenerbahçe Arsenal
Classificació: Playoff (anada) 21/08/2013 Schalke 04 PAOK
Classificació: Playoff (anada) 21/08/2013 Dinamo Zagreb Austria Wien
Classificació: Playoff (anada) 21/08/2013 Ludogorets Basel
Classificació: Playoff (anada) 21/08/2013 Steaua București Legia Warszawa
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2013 Austria Wien Dinamo Zagreb
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2013 Basel Ludogorets
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2013 Legia Warszawa Steaua București
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2013 PAOK Schalke 04
Classificació: Playoff (tornada) 27/08/2013 Arsenal Fenerbahçe
Classificació: Playoff (tornada) 28/08/2013 Maribor Viktoria Plzeň
Classificació: Playoff (tornada) 28/08/2013 Real Sociedad Olympique Lyonnais
Classificació: Playoff (tornada) 28/08/2013 Celtic Shakhter Karagandy
Classificació: Playoff (tornada) 28/08/2013 Milan PSV
Classificació: Playoff (tornada) 28/08/2013 Zenit Paços de Ferreira
Fase de grups partit 1 17/09/2013 Galatasaray Real Madrid
Fase de grups partit 1 17/09/2013 Viktoria Plzeň Manchester City
Fase de grups partit 1 17/09/2013 Bayern München CSKA Moskva
Fase de grups partit 1 17/09/2013 Olympiacos PSG
Fase de grups partit 1 17/09/2013 Benfica Anderlecht
Fase de grups partit 1 17/09/2013 København Juventus
Fase de grups partit 1 17/09/2013 Real Sociedad Shakhtar
Fase de grups partit 1 17/09/2013 Manchester United Bayer Leverkusen
Fase de grups partit 1 18/09/2013 Atlético de Madrid Zenit
Fase de grups partit 1 18/09/2013 Chelsea Basel
Fase de grups partit 1 18/09/2013 Olympique de Marseille Arsenal
Fase de grups partit 1 18/09/2013 Napoli Borussia Dortmund
Fase de grups partit 1 18/09/2013 Schalke 04 Steaua București
Fase de grups partit 1 18/09/2013 Barcelona Ajax
Fase de grups partit 1 18/09/2013 Milan Celtic
Fase de grups partit 1 18/09/2013 Austria Wien Porto
Fase de grups partit 2 01/10/2013 Celtic Barcelona
Fase de grups partit 2 01/10/2013 Basel Schalke 04
Fase de grups partit 2 01/10/2013 Steaua București Chelsea
Fase de grups partit 2 01/10/2013 Borussia Dortmund Olympique de Marseille
Fase de grups partit 2 01/10/2013 Arsenal Napoli
Fase de grups partit 2 01/10/2013 Zenit Austria Wien
Fase de grups partit 2 01/10/2013 Porto Atlético de Madrid
Fase de grups partit 2 01/10/2013 Ajax Milan
Fase de grups partit 2 02/10/2013 CSKA Moskva Viktoria Plzeň
Fase de grups partit 2 02/10/2013 Shakhtar Manchester United
Fase de grups partit 2 02/10/2013 Bayer Leverkusen Real Sociedad
Fase de grups partit 2 02/10/2013 Juventus Galatasaray
Fase de grups partit 2 02/10/2013 Real Madrid København
Fase de grups partit 2 02/10/2013 PSG Benfica
Fase de grups partit 2 02/10/2013 Anderlecht Olympiacos
Fase de grups partit 2 02/10/2013 Manchester City Bayern München
Fase de grups partit 3 22/10/2013 Celtic Ajax
Fase de grups partit 3 22/10/2013 Milan Barcelona
Fase de grups partit 3 22/10/2013 Steaua București Basel
Fase de grups partit 3 22/10/2013 Schalke 04 Chelsea
Fase de grups partit 3 22/10/2013 Arsenal Borussia Dortmund
Fase de grups partit 3 22/10/2013 Olympique de Marseille Napoli
Fase de grups partit 3 22/10/2013 Porto Zenit
Fase de grups partit 3 22/10/2013 Austria Wien Atlético de Madrid
Fase de grups partit 3 23/10/2013 Bayer Leverkusen Shakhtar
Fase de grups partit 3 23/10/2013 Manchester United Real Sociedad
Fase de grups partit 3 23/10/2013 Real Madrid Juventus
Fase de grups partit 3 23/10/2013 Galatasaray København
Fase de grups partit 3 23/10/2013 Anderlecht PSG
Fase de grups partit 3 23/10/2013 Benfica Olympiacos
Fase de grups partit 3 23/10/2013 CSKA Moskva Manchester City
Fase de grups partit 3 23/10/2013 Bayern München Viktoria Plzeň
Fase de grups partit 4 05/11/2013 Viktoria Plzeň Bayern München
Fase de grups partit 4 05/11/2013 Real Sociedad Manchester United
Fase de grups partit 4 05/11/2013 Manchester City CSKA Moskva
Fase de grups partit 4 05/11/2013 Olympiacos Benfica
Fase de grups partit 4 05/11/2013 PSG Anderlecht
Fase de grups partit 4 05/11/2013 København Galatasaray
Fase de grups partit 4 05/11/2013 Juventus Real Madrid
Fase de grups partit 4 05/11/2013 Shakhtar Bayer Leverkusen
Fase de grups partit 4 06/11/2013 Napoli Olympique de Marseille
Fase de grups partit 4 06/11/2013 Ajax Celtic
Fase de grups partit 4 06/11/2013 Basel Steaua București
Fase de grups partit 4 06/11/2013 Chelsea Schalke 04
Fase de grups partit 4 06/11/2013 Borussia Dortmund Arsenal
Fase de grups partit 4 06/11/2013 Barcelona Milan
Fase de grups partit 4 06/11/2013 Zenit Porto
Fase de grups partit 4 06/11/2013 Atlético de Madrid Austria Wien
Fase de grups partit 5 26/11/2013 Borussia Dortmund Napoli
Fase de grups partit 5 26/11/2013 Zenit Atlético de Madrid
Fase de grups partit 5 26/11/2013 Steaua București Schalke 04
Fase de grups partit 5 26/11/2013 Arsenal Olympique de Marseille
Fase de grups partit 5 26/11/2013 Basel Chelsea
Fase de grups partit 5 26/11/2013 Porto Austria Wien
Fase de grups partit 5 26/11/2013 Celtic Milan
Fase de grups partit 5 26/11/2013 Ajax Barcelona
Fase de grups partit 5 27/11/2013 Bayer Leverkusen Manchester United
Fase de grups partit 5 27/11/2013 Shakhtar Real Sociedad
Fase de grups partit 5 27/11/2013 Juventus København
Fase de grups partit 5 27/11/2013 Anderlecht Benfica
Fase de grups partit 5 27/11/2013 PSG Olympiacos
Fase de grups partit 5 27/11/2013 CSKA Moskva Bayern München
Fase de grups partit 5 27/11/2013 Manchester City Viktoria Plzeň
Fase de grups partit 5 27/11/2013 Real Madrid Galatasaray
Fase de grups partit 6 10/12/2013 Olympiacos Anderlecht
Fase de grups partit 6 10/12/2013 Benfica PSG
Fase de grups partit 6 10/12/2013 København Real Madrid
Fase de grups partit 6 10/12/2013 Real Sociedad Bayer Leverkusen
Fase de grups partit 6 10/12/2013 Manchester United Shakhtar
Fase de grups partit 6 10/12/2013 Bayern München Manchester City
Fase de grups partit 6 10/12/2013 Viktoria Plzeň CSKA Moskva
Fase de grups partit 6 11/12/2013 Schalke 04 Basel
Fase de grups partit 6 11/12/2013 Galatasaray Juventus
Fase de grups partit 6 11/12/2013 Barcelona Celtic
Fase de grups partit 6 11/12/2013 Chelsea Steaua București
Fase de grups partit 6 11/12/2013 Olympique de Marseille Borussia Dortmund
Fase de grups partit 6 11/12/2013 Austria Wien Zenit
Fase de grups partit 6 11/12/2013 Atlético de Madrid Porto
Fase de grups partit 6 11/12/2013 Milan Ajax
Fase de grups partit 6 11/12/2013 Napoli Arsenal
Vuitens de final (anada) 18/02/2014 Bayer Leverkusen PSG
Vuitens de final (anada) 18/02/2014 Manchester City Barcelona
Vuitens de final (anada) 19/02/2014 Milan Atlético de Madrid
Vuitens de final (anada) 19/02/2014 Arsenal Bayern München
Vuitens de final (anada) 25/02/2014 Olympiacos Manchester United
Vuitens de final (anada) 25/02/2014 Zenit Borussia Dortmund
Vuitens de final (anada) 26/02/2014 Galatasaray Chelsea
Vuitens de final (anada) 26/02/2014 Schalke 04 Real Madrid
Vuitens de final (tornada) 11/03/2014 Bayern München Arsenal
Vuitens de final (tornada) 11/03/2014 Atlético de Madrid Milan
Vuitens de final (tornada) 12/03/2014 PSG Bayer Leverkusen
Vuitens de final (tornada) 12/03/2014 Barcelona Manchester City
Vuitens de final (tornada) 18/03/2014 Real Madrid Schalke 04
Vuitens de final (tornada) 18/03/2014 Chelsea Galatasaray
Vuitens de final (tornada) 19/03/2014 Borussia Dortmund Zenit
Vuitens de final (tornada) 19/03/2014 Manchester United Olympiacos
Quarts de final (anada) 01/04/2014 Manchester United Bayern München
Quarts de final (anada) 01/04/2014 Barcelona Atlético de Madrid
Quarts de final (anada) 02/04/2014 PSG Chelsea
Quarts de final (anada) 02/04/2014 Real Madrid Borussia Dortmund
Quarts de final (tornada) 08/04/2014 Borussia Dortmund Real Madrid
Quarts de final (tornada) 08/04/2014 Chelsea PSG
Quarts de final (tornada) 09/04/2014 Atlético de Madrid Barcelona
Quarts de final (tornada) 09/04/2014 Bayern München Manchester United
Semifinal (anada) 22/04/2014 Atlético de Madrid Chelsea
Semifinal (anada) 23/04/2014 Real Madrid Bayern München
Semifinal (tornada) 29/04/2014 Bayern München Real Madrid
Semifinal (tornada) 30/04/2014 Chelsea Atlético de Madrid
Final 24/05/2014 Real Madrid Atlético de Madrid

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Cristiano Ronaldo Real MadridReal Madrid
171.55
Ibrahimović PSGPSG
101.25
Diego Costa Atlético de MadridAtlético de Madrid
80.89
Messi BarcelonaBarcelona
81.14
Bale Real MadridReal Madrid
60.50
Agüero Manchester CityManchester City
61.00
Lewandowski Borussia DortmundBorussia Dortmund
60.67
Reus Borussia DortmundBorussia Dortmund
50.56
Vidal JuventusJuventus
50.83
Mohamed Salah BaselBasel
50.50
    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Cristiano Ronaldo Real MadridReal Madrid
171.55
Ibrahimović PSGPSG
101.25
Messi BarcelonaBarcelona
81.14
Diego Costa Atlético de MadridAtlético de Madrid
80.89
Lewandowski Borussia DortmundBorussia Dortmund
60.67
Agüero Manchester CityManchester City
61.00
Bale Real MadridReal Madrid
60.50
Negredo Manchester CityManchester City
50.63
Müller Bayern MünchenBayern München
50.42
Reus Borussia DortmundBorussia Dortmund
50.56
    Nom Equip Pos Minuts
Miranda Atlético de MadridAtlético de Madrid
1200
Casillas Real MadridReal Madrid
1125
Juanfran Atlético de MadridAtlético de Madrid
1110
Gabi Atlético de MadridAtlético de Madrid
1110
Courtois Atlético de MadridAtlético de Madrid
1110
Koke Atlético de MadridAtlético de Madrid
1093
Matúš Kozáčik Viktoria PlzeňViktoria Plzeň
1080
Ciprian Tătăruşanu Steaua BucureștiSteaua București
1080
Iasmin Latovlevici Steaua BucureștiSteaua București
1080
Fraser Forster CelticCeltic
1080
    Nom Equip Pos Grogues
Fabian Schär BaselBasel
5
Balotelli MilanMilan
5
Juanfran Atlético de MadridAtlético de Madrid
5
Markel Bergara Real SociedadReal Sociedad
4
Emre Can Bayer LeverkusenBayer Leverkusen
4
Muntari MilanMilan
4
Alexandru Bourceanu Steaua BucureștiSteaua București
4
Željko Filipović MariborMaribor
4
Federico Piovaccari Steaua BucureștiSteaua București
4
Cosmin Moţi LudogoretsLudogorets
4
    Nom Equip Pos Vermelles
Gert Åge Hansen EB/StreymurEB/Streymur
1
Héctor Herrera PortoPorto
1
Nir Bitton CelticCeltic
1
Chiellini JuventusJuventus
1
Fellaini Manchester UnitedManchester United
1
Sacha Kljestan AnderlechtAnderlecht
1
Veltman AjaxAjax
1
Sergio Ramos Real MadridReal Madrid
1
Verratti PSGPSG
1
Silvio Proto AnderlechtAnderlecht
1
Gols:
597
Gols Per Partit:
2.80
Targetes Grogues:
921
Targetes Grogues Per Partit:
4.32
Expulsions:
50
Expulsions Per Partit:
0.23
Victòries locals:
102
Victòries visitants:
67
Empats:
44
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Plzen: 6 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Olympique de Marseille: 6 Partits
Millor ratxa no perdent:
Atlético de Madrid: 12 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Steaua Bucarest: 9 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Real Madrid 13 11 1 1
84%
7%
9%
41 10 24 1
Atlético de Madrid 13 9 3 1
69%
23%
8%
26 10 34 0
Bayern München 12 7 2 3
58%
16%
26%
24 13 14 2
Zenit 12 6 3 3
50%
25%
25%
23 17 22 2
Viktoria Plzeň 12 7 0 5
58%
42%
26 24 23 1
Steaua București 12 3 6 3
25%
50%
25%
13 15 32 0
Chelsea 12 6 2 4
50%
16%
34%
19 10 25 0
Celtic 12 5 1 6
41%
8%
51%
12 16 23 2
Schalke 04 10 4 2 4
40%
20%
40%
12 18 21 1
Arsenal 10 6 1 3
60%
10%
30%
14 8 15 2
Milan 10 3 4 3
30%
40%
30%
13 11 24 1
Manchester United 10 5 3 2
50%
30%
20%
17 9 17 1
Austria Wien 10 3 3 4
30%
30%
40%
10 13 27 1
Basel 10 5 3 2
50%
30%
20%
15 11 25 1
Borussia Dortmund 10 6 0 4
60%
40%
18 13 19 1
Barcelona 10 6 2 2
60%
20%
20%
21 8 20 0
PSG 10 7 1 2
70%
10%
20%
25 9 20 1
Real Sociedad 8 2 1 5
25%
12%
63%
5 10 17 0
Galatasaray 8 2 2 4
25%
25%
50%
9 17 14 0
Manchester City 8 5 0 3
62%
38%
19 14 22 2
Olympiacos 8 4 1 3
50%
12%
38%
12 11 21 0
Bayer Leverkusen 8 3 1 4
37%
12%
51%
10 16 21 2
Ajax 6 2 2 2
33%
33%
34%
5 8 10 1
Ludogorets 6 3 0 3
50%
50%
9 9 17 1
Porto 6 1 2 3
16%
33%
51%
4 7 14 1
Legia Warszawa 6 2 4 0
33%
66%
1%
8 5 13 0
Benfica 6 3 1 2
50%
16%
34%
8 8 11 0
Shakhter Karagandy 6 4 0 2
66%
34%
9 6 17 0
Anderlecht 6 0 1 5
16%
84%
4 17 19 4
København 6 1 1 4
16%
16%
68%
4 13 9 0
Juventus 6 1 3 2
16%
50%
34%
9 9 9 1
Shakhtar 6 2 2 2
33%
33%
34%
7 6 13 0
Maribor 6 1 3 2
16%
50%
34%
4 5 10 0
Dinamo Zagreb 6 5 0 1
83%
17%
13 4 10 2
Olympique de Marseille 6 0 0 6
100%
5 14 14 1
Napoli 6 4 0 2
66%
34%
10 9 11 0
CSKA Moskva 6 1 0 5
16%
84%
8 17 7 2
Fenerbahçe 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 7 9 0
Olympique Lyonnais 4 2 0 2
50%
50%
2 4 6 1
PSV 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 4 5 0
Shirak 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 2 8 1
PAOK 4 0 2 2
50%
50%
4 7 11 0
Dinamo Tbilisi 4 2 1 1
50%
25%
25%
10 5 10 0
Partizan 4 0 2 2
50%
50%
2 4 12 3
Maccabi Tel Aviv 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 5 12 0
Nõmme Kalju 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 11 6 0
EB/Streymur 4 1 1 2
25%
25%
50%
9 12 11 1
Elfsborg 4 2 1 1
50%
25%
25%
11 2 6 0
Skënderbeu 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 5 8 1
Sheriff Tiraspol 4 1 1 2
25%
25%
50%
6 5 8 0
Hafnarfjarðar 4 2 1 1
50%
25%
25%
3 2 17 0
Molde 4 2 2 0
50%
50%
4 1 8 2
Sutjeska 2 0 1 1
50%
50%
1 6 4 1
Birkirkara 2 0 1 1
50%
50%
0 2 5 0
BATE Borisov 2 0 0 2
100%
0 2 4 0
Vardar 2 0 0 2
100%
1 5 0 0
Fola 2 0 0 2
100%
0 6 4 0
Lusitans 2 0 1 1
50%
50%
3 7 8 1
Tre Penne 2 1 0 1
50%
50%
1 3 8 0
Ekranas 2 0 0 2
100%
1 3 3 1
Željezničar 2 0 0 2
100%
4 6 8 0
Győr 2 0 0 2
100%
1 4 8 0
Cliftonville 2 0 0 2
100%
0 5 2 0
Metalist 2 1 1 0
50%
50%
3 1 3 0
Slovan Bratislava 2 1 0 1
50%
50%
2 4 8 1
Daugava Daugavpils 2 0 0 2
100%
1 11 5 0
Sligo Rovers 2 0 0 2
100%
0 3 3 0
Neftçi 2 0 1 1
50%
50%
0 1 9 1
Paços de Ferreira 2 0 0 2
100%
3 8 4 0
APOEL 2 0 2 0
100%
1 1 7 1
Helsinki 2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Red Bull Salzburg 2 0 1 1
50%
50%
2 4 6 0
Grasshopper 2 0 0 2
100%
0 2 6 0
Zulte Waregem 2 0 0 2
100%
0 5 4 1
The New Saints 2 0 0 2
100%
1 4 4 0
Nordsjælland 2 0 0 2
100%
0 6 4 0
Notificar error