lbl_CampeonesFerias
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa del Rei2018-19 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 05/09/2018 Talavera de la Reina Jaén
Ronda 1 05/09/2018 Navalcarnero Cultural Leonesa
Ronda 1 05/09/2018 Lleida Esportiu Teruel
Ronda 1 05/09/2018 Mensajero SD Compostela
Ronda 1 05/09/2018 Poblense Ontinyent
Ronda 1 05/09/2018 Yeclano Deportivo Melilla
Ronda 1 05/09/2018 Don Benito FC Cartagena
Ronda 1 05/09/2018 Calahorra Gimnástica de Torrelavega
Ronda 1 05/09/2018 Cornellà Sant Andreu
Ronda 1 05/09/2018 Rápido de Bouzas Unionistas de Salamanca
Ronda 1 05/09/2018 Langreo UD Logroñés
Ronda 1 05/09/2018 Castellón Conquense
Ronda 1 05/09/2018 UCAM Murcia Agrupación Ceuta
Ronda 1 05/09/2018 Internacional de Madrid Fuenlabrada
Ronda 1 05/09/2018 Barakaldo Mutilvera
Ronda 1 05/09/2018 Marbella Ebro
Ronda 1 05/09/2018 Mirandés Racing de Santander
Ronda 1 05/09/2018 Gernika Cultural de Durango
Ronda 2 11/09/2018 Málaga Almería
Ronda 2 11/09/2018 Mallorca Oviedo
Ronda 2 12/09/2018 Lleida Esportiu SD Compostela
Ronda 2 12/09/2018 Osasuna Reus
Ronda 2 12/09/2018 Ebro Murcia
Ronda 2 12/09/2018 Calahorra Castellón
Ronda 2 12/09/2018 Cultural Leonesa Fuenlabrada
Ronda 2 12/09/2018 Sant Andreu Gernika
Ronda 2 12/09/2018 Villanovense Badalona
Ronda 2 12/09/2018 Alcorcón Extremadura UD
Ronda 2 12/09/2018 Lorca FC Unionistas de Salamanca
Ronda 2 12/09/2018 Zaragoza Deportivo de La Coruña
Ronda 2 12/09/2018 FC Cartagena UD Logroñés
Ronda 2 12/09/2018 Tenerife Cádiz
Ronda 2 12/09/2018 Córdoba Gimnàstic de Tarragona
Ronda 2 12/09/2018 Ontinyent Jaén
Ronda 2 12/09/2018 UCAM Murcia Racing de Santander
Ronda 2 12/09/2018 Melilla Tudelano
Ronda 2 13/09/2018 Las Palmas Rayo Majadahonda
Ronda 2 13/09/2018 Elche Granada
Ronda 2 13/09/2018 Albacete Lugo
Ronda 2 13/09/2018 Numancia Sporting de Gijón
Ronda 3 16/10/2018 Elche Córdoba
Ronda 3 17/10/2018 Racing de Santander UD Logroñés
Ronda 3 17/10/2018 Melilla Ontinyent
Ronda 3 17/10/2018 Lorca FC Cultural Leonesa
Ronda 3 17/10/2018 Sant Andreu Calahorra
Ronda 3 17/10/2018 Zaragoza Cádiz
Ronda 3 17/10/2018 Mutilvera Villanovense
Ronda 3 17/10/2018 Lugo Alcorcón
Ronda 3 17/10/2018 Ebro Lleida Esportiu
Ronda 3 18/10/2018 Almería Reus
Ronda 3 18/10/2018 Rayo Majadahonda Sporting de Gijón
Setzens de final (anada) 30/10/2018 Lugo Levante
Setzens de final (anada) 30/10/2018 Sant Andreu Atlético de Madrid
Setzens de final (anada) 30/10/2018 Leganés Rayo Vallecano
Setzens de final (anada) 30/10/2018 Ebro Valencia
Setzens de final (anada) 31/10/2018 Córdoba Getafe
Setzens de final (anada) 31/10/2018 Melilla Real Madrid
Setzens de final (anada) 31/10/2018 Mallorca Valladolid
Setzens de final (anada) 31/10/2018 Alavés Girona
Setzens de final (anada) 31/10/2018 Cultural Leonesa Barcelona
Setzens de final (anada) 01/11/2018 Celta de Vigo Real Sociedad
Setzens de final (anada) 01/11/2018 Racing de Santander Betis
Setzens de final (anada) 01/11/2018 Almería Villarreal
Setzens de final (anada) 01/11/2018 Cádiz Espanyol
Setzens de final (anada) 01/11/2018 Sporting de Gijón Eibar
Setzens de final (anada) 01/11/2018 Villanovense Sevilla
Setzens de final (anada) 28/11/2018 Athletic Club Huesca
Setzens de final (tornada) 04/12/2018 Valencia Ebro
Setzens de final (tornada) 04/12/2018 Getafe Córdoba
Setzens de final (tornada) 04/12/2018 Rayo Vallecano Leganés
Setzens de final (tornada) 04/12/2018 Espanyol Cádiz
Setzens de final (tornada) 05/12/2018 Sevilla Villanovense
Setzens de final (tornada) 05/12/2018 Girona Alavés
Setzens de final (tornada) 05/12/2018 Atlético de Madrid Sant Andreu
Setzens de final (tornada) 05/12/2018 Villarreal Almería
Setzens de final (tornada) 05/12/2018 Real Sociedad Celta de Vigo
Setzens de final (tornada) 05/12/2018 Barcelona Cultural Leonesa
Setzens de final (tornada) 05/12/2018 Valladolid Mallorca
Setzens de final (tornada) 06/12/2018 Huesca Athletic Club
Setzens de final (tornada) 06/12/2018 Betis Racing de Santander
Setzens de final (tornada) 06/12/2018 Eibar Sporting de Gijón
Setzens de final (tornada) 06/12/2018 Real Madrid Melilla
Setzens de final (tornada) 06/12/2018 Levante Lugo
Vuitens de final (anada) 08/01/2019 Sporting de Gijón Valencia
Vuitens de final (anada) 09/01/2019 Getafe Valladolid
Vuitens de final (anada) 09/01/2019 Villarreal Espanyol
Vuitens de final (anada) 09/01/2019 Real Madrid Leganés
Vuitens de final (anada) 09/01/2019 Girona Atlético de Madrid
Vuitens de final (anada) 10/01/2019 Athletic Club Sevilla
Vuitens de final (anada) 10/01/2019 Betis Real Sociedad
Vuitens de final (anada) 10/01/2019 Levante Barcelona
Vuitens de final (tornada) 15/01/2019 Valladolid Getafe
Vuitens de final (tornada) 15/01/2019 Valencia Sporting de Gijón
Vuitens de final (tornada) 16/01/2019 Atlético de Madrid Girona
Vuitens de final (tornada) 16/01/2019 Sevilla Athletic Club
Vuitens de final (tornada) 16/01/2019 Leganés Real Madrid
Vuitens de final (tornada) 17/01/2019 Real Sociedad Betis
Vuitens de final (tornada) 17/01/2019 Espanyol Villarreal
Vuitens de final (tornada) 17/01/2019 Barcelona Levante
Quarts de final (anada) 22/01/2019 Getafe Valencia
Quarts de final (anada) 23/01/2019 Sevilla Barcelona
Quarts de final (anada) 24/01/2019 Espanyol Betis
Quarts de final (anada) 24/01/2019 Real Madrid Girona
Quarts de final (tornada) 29/01/2019 Valencia Getafe
Quarts de final (tornada) 30/01/2019 Barcelona Sevilla
Quarts de final (tornada) 30/01/2019 Betis Espanyol
Quarts de final (tornada) 31/01/2019 Girona Real Madrid
Semifinal (anada) 06/02/2019 Barcelona Real Madrid
Semifinal (anada) 07/02/2019 Betis Valencia
Semifinal (tornada) 27/02/2019 Real Madrid Barcelona
Semifinal (tornada) 28/02/2019 Valencia Betis
Final 25/05/2019 Barcelona Valencia

Top 10

  Nom Equip Pos Minuts
Jaume Valencia
810
Joel Betis
750
Canales Betis
686
Mandi Betis
660
Semedo Barcelona
646
Vinícius Real Madrid
634
Cillessen Barcelona
630
Lenglet Barcelona
630
Keylor Navas Real Madrid
630
Parejo Valencia
626
  Nom Equip Pos Grogues
Cabaco Levante
3
Murillo Valencia
3
Martínez Cultural Leonesa
3
Iván González Cultural Leonesa
3
Busquets Barcelona
3
Djené Getafe
3
Jutglà Sant Andreu
3
Montoro Almería
3
Roque Mesa Sevilla
2
Álvaro Sporting de Gijón
2
  Nom Equip Pos Vermelles
Kiko Rápido de Bouzas
1
Lo Celso Betis
1
Sergio Marcos Cultural Leonesa
1
Tiago Portuga Ebro
1
Cristian Fernández Calahorra
1
Víctor López UD Logroñés
1
Adri Castellano Granada
1
Djené Getafe
1
Artigas Lorca FC
1
Ruano Melilla
1
Gols:
307
Gols Per Partit:
2.74
Targetes Grogues:
533
Targetes Grogues Per Partit:
4.76
Expulsions:
17
Expulsions Per Partit:
0.15
Victòries locals:
52
Victòries visitants:
34
Empats:
26
Màxima victòria local:
Millor ratxa guanyadora:
Racing de Santander: 3 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Cultural Leonesa: 2 Partits
Millor ratxa no perdent:
Betis: 7 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Girona: 4 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Valencia 9 6 1 2
66%
11%
23%
15 8 23 0
Barcelona 9 5 1 3
55%
11%
34%
20 9 18 0
Real Madrid 8 5 1 2
62%
12%
26%
21 9 15 0
Betis 8 3 4 1
37%
50%
13%
13 7 16 1
Sevilla 6 3 1 2
50%
16%
34%
7 8 10 0
Espanyol 6 2 2 2
33%
33%
34%
9 9 13 1
Getafe 6 4 1 1
66%
16%
18%
11 6 18 1
Girona 6 1 3 2
16%
50%
34%
11 14 8 0
Sporting de Gijón 6 3 2 1
50%
33%
17%
9 8 11 0
Cultural Leonesa 5 2 1 2
40%
20%
40%
7 6 16 1
Racing de Santander 5 3 0 2
60%
40%
4 5 18 1
Sant Andreu 5 2 1 2
40%
20%
40%
3 6 18 2
Ebro 5 2 1 2
40%
20%
40%
4 4 13 1
Melilla 5 3 0 2
60%
40%
8 11 9 1
Atlético de Madrid 4 2 2 0
50%
50%
9 4 6 0
Lugo 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 5 7 0
Córdoba 4 2 0 2
50%
50%
8 8 11 0
Cádiz 4 3 0 1
75%
25%
5 3 12 0
Almería 4 2 1 1
50%
25%
25%
8 13 14 0
Levante 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 5 11 0
Leganés 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 5 7 0
Athletic Club 4 3 0 1
75%
25%
10 3 3 0
Real Sociedad 4 1 3 0
25%
75%
5 3 13 0
Villanovense 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 3 8 0
Valladolid 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 4 8 0
Villarreal 4 1 2 1
25%
50%
25%
14 8 8 0
Mallorca 3 1 0 2
33%
67%
3 4 5 0
Calahorra 3 1 1 1
33%
33%
34%
3 2 9 1
Ontinyent 3 1 1 1
33%
33%
34%
5 4 12 0
UD Logroñés 3 1 1 1
33%
33%
34%
3 3 5 1
Lleida Esportiu 3 2 0 1
66%
34%
4 2 6 0
Eibar 2 0 1 1
50%
50%
2 4 4 0
Alcorcón 2 1 0 1
50%
50%
1 1 4 0
Lorca FC 2 1 0 1
50%
50%
2 4 5 1
Rayo Vallecano 2 0 1 1
50%
50%
2 3 3 0
Rayo Majadahonda 2 1 1 0
50%
50%
3 2 5 0
Elche 2 1 0 1
50%
50%
3 5 4 0
Celta de Vigo 2 0 1 1
50%
50%
1 3 2 0
Alavés 2 0 1 1
50%
50%
3 4 4 0
Zaragoza 2 1 0 1
50%
50%
2 2 2 0
Reus 2 1 0 1
50%
50%
3 4 4 0
Huesca 2 0 0 2
100%
0 8 5 0
FC Cartagena 2 1 1 0
50%
50%
2 1 1 0
Fuenlabrada 2 0 2 0
100%
3 3 7 1
Castellón 2 1 0 1
50%
50%
1 2 9 0
Unionistas de Salamanca 2 1 0 1
50%
50%
5 2 6 0
Mutilvera 2 0 1 1
50%
50%
2 4 3 0
Gernika 2 1 0 1
50%
50%
1 1 5 0
UCAM Murcia 2 1 0 1
50%
50%
2 2 8 0
Jaén 2 0 2 0
100%
3 3 12 0
SD Compostela 2 1 0 1
50%
50%
3 1 6 0
Poblense 1 0 0 1
100%
1 4 4 0
Yeclano Deportivo 1 0 0 1
100%
1 2 1 1
Don Benito 1 0 0 1
100%
0 1 0 0
Conquense 1 0 0 1
100%
0 1 1 0
Gimnástica de Torrelavega 1 0 1 0
100%
1 1 5 0
Cornellà 1 0 1 0
100%
1 1 4 0
Rápido de Bouzas 1 0 0 1
100%
0 4 2 1
Mensajero 1 0 0 1
100%
0 3 4 0
Teruel 1 0 0 1
100%
0 2 3 0
Langreo 1 0 0 1
100%
1 2 1 0
Navalcarnero 1 0 0 1
100%
0 2 1 0
Murcia 1 0 1 0
100%
0 0 2 0
Internacional de Madrid 1 0 1 0
100%
2 2 2 0
Osasuna 1 0 0 1
100%
1 2 2 0
Oviedo 1 0 0 1
100%
0 1 2 0
Badalona 1 0 0 1
100%
1 2 0 0
Málaga 1 0 0 1
100%
1 2 3 0
Extremadura UD 1 0 0 1
100%
0 1 1 0
Cultural de Durango 1 0 0 1
100%
0 1 1 0
Deportivo de La Coruña 1 0 0 1
100%
1 2 4 0
Tenerife 1 0 0 1
100%
1 2 4 0
Agrupación Ceuta 1 0 0 1
100%
0 2 2 0
Mirandés 1 0 0 1
100%
0 1 2 0
Gimnàstic de Tarragona 1 0 0 1
100%
0 2 6 0
Tudelano 1 0 0 1
100%
0 3 2 1
Las Palmas 1 0 0 1
100%
1 2 1 0
Barakaldo 1 0 1 0
100%
1 1 1 0
Granada 1 0 0 1
100%
1 2 5 1
Albacete 1 0 0 1
100%
2 3 4 0
Numancia 1 0 0 1
100%
1 2 2 0
Marbella 1 0 0 1
100%
0 1 5 0
Talavera de la Reina 1 0 1 0
100%
2 2 6 0
Notificar error