Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

Copa del Rei1988-89 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (Anada) 28/08/1988 Avilés Industrial Oviedo
Ronda 1 (Anada) 30/08/1988 Poblense Atlético Baleares
Ronda 1 (Anada) 30/08/1988 Las Palmas Atlético Maspalomas
Ronda 1 (Anada) 30/08/1988 Arenteiro Deportivo de La Coruña
Ronda 1 (Anada) 30/08/1988 Plasencia Castilla
Ronda 1 (Anada) 30/08/1988 Atlético Marbella CD Málaga
Ronda 1 (Anada) 30/08/1988 Rayo Cantabria Gimnástica de Torrelavega
Ronda 1 (Anada) 31/08/1988 Olímpic Alcoyano
Ronda 1 (Anada) 31/08/1988 Deportivo Aragón Real Burgos
Ronda 1 (Anada) 31/08/1988 Linares CF Granada
Ronda 1 (Anada) 31/08/1988 Fraga Lleida
Ronda 1 (Anada) 31/08/1988 Villarreal Castellón
Ronda 1 (Anada) 31/08/1988 Alzira Sporting Mahonés
Ronda 1 (Anada) 31/08/1988 Poli Almería Lorca
Ronda 1 (Anada) 31/08/1988 Benidorm Hércules
Ronda 1 (Anada) 31/08/1988 Constancia Cala Millor
Ronda 1 (Anada) 31/08/1988 Atlético Sanluqueño Xerez
Ronda 1 (Anada) 31/08/1988 Mestalla Gandía
Ronda 1 (Anada) 31/08/1988 Conquense Parla
Ronda 1 (Anada) 31/08/1988 San Sebastián de los Reyes RSD Alcalá
Ronda 1 (Anada) 31/08/1988 Tarrasa Barcelona Atlètic
Ronda 1 (Anada) 31/08/1988 Getafe Leganés
Ronda 1 (Anada) 31/08/1988 Mirandés Andorra
Ronda 1 (Anada) 31/08/1988 Cultural de Durango Sestao
Ronda 1 (Anada) 31/08/1988 Lalín Arosa
Ronda 1 (Anada) 31/08/1988 AD Ceuta Balompédica Linense
Ronda 1 (Anada) 31/08/1988 Albacete Elche
Ronda 1 (Anada) 31/08/1988 Eibar Osasuna Promesas
Ronda 1 (Anada) 31/08/1988 Laredo Racing de Santander
Ronda 1 (Anada) 31/08/1988 Cultural Leonesa Lugo
Ronda 1 (Anada) 31/08/1988 Orense Pontevedra
Ronda 1 (Anada) 31/08/1988 Basconia Lemona
Ronda 1 (Anada) 31/08/1988 Daimiel Córdoba
Ronda 1 (Anada) 31/08/1988 Bergantiños As Pontes
Ronda 1 (Anada) 31/08/1988 Telde Tenerife
Ronda 1 (Anada) 31/08/1988 Teruel Levante
Ronda 1 (Anada) 31/08/1988 Langreo Caudal
Ronda 1 (Anada) 31/08/1988 Barcelona Aficionados FC Andorra
Ronda 1 (Anada) 31/08/1988 Ávila Cacereño
Ronda 1 (Anada) 31/08/1988 Cieza Eldense
Ronda 1 (Anada) 31/08/1988 Melilla Ronda
Ronda 1 (Anada) 31/08/1988 Mollerussa Gimnástico de Tarragona
Ronda 1 (Anada) 31/08/1988 Betis Deportivo Sevilla Atlético
Ronda 1 (Anada) 31/08/1988 Atlético Madrileño Rayo Vallecano
Ronda 1 (Anada) 31/08/1988 Júpiter Hospitalet
Ronda 1 (Tornada) 07/09/1988 Oviedo Avilés Industrial
Ronda 1 (Anada) 07/09/1988 Girona Figueres
Ronda 1 (Anada) 07/09/1988 Badajoz Recreativo de Huelva
Ronda 1 (Anada) 07/09/1988 Ponferradina Salamanca
Ronda 1 (Tornada) 08/09/1988 Sporting Mahonés Alzira
Ronda 1 (Anada) 08/09/1988 Arnedo San Sebastián
Ronda 1 (Tornada) 13/09/1988 Tenerife Telde
Ronda 1 (Tornada) 13/09/1988 Barcelona Atlètic Tarrasa
Ronda 1 (Tornada) 14/09/1988 Lemona Basconia
Ronda 1 (Tornada) 14/09/1988 Figueres Girona
Ronda 1 (Tornada) 14/09/1988 Sestao Cultural de Durango
Ronda 1 (Tornada) 15/09/1988 Castilla Plasencia
Ronda 1 (Tornada) 15/09/1988 Salamanca Ponferradina
Ronda 1 (Tornada) 15/09/1988 Recreativo de Huelva Badajoz
Ronda 1 (Tornada) 15/09/1988 Cala Millor Constancia
Ronda 1 (Tornada) 15/09/1988 San Sebastián Arnedo
Ronda 1 (Tornada) 15/09/1988 Hércules Benidorm
Ronda 1 (Tornada) 15/09/1988 Atlético Baleares Poblense
Ronda 1 (Tornada) 15/09/1988 CD Málaga Atlético Marbella
Ronda 1 (Tornada) 15/09/1988 Lorca Poli Almería
Ronda 1 (Tornada) 15/09/1988 Deportivo de La Coruña Arenteiro
Ronda 1 (Tornada) 15/09/1988 Maspalomas Las Palmas Atlético
Ronda 1 (Tornada) 15/09/1988 Gimnástica de Torrelavega Rayo Cantabria
Ronda 1 (Tornada) 15/09/1988 Rayo Vallecano Atlético Madrileño
Ronda 1 (Tornada) 15/09/1988 Leganés Getafe
Ronda 1 (Tornada) 15/09/1988 Parla Conquense
Ronda 1 (Tornada) 15/09/1988 Xerez Atlético Sanluqueño
Ronda 1 (Tornada) 15/09/1988 Real Burgos Deportivo Aragón
Ronda 1 (Tornada) 15/09/1988 Andorra Mirandés
Ronda 1 (Tornada) 15/09/1988 Arosa Lalín
Ronda 1 (Tornada) 15/09/1988 RSD Alcalá San Sebastián de los Reyes
Ronda 1 (Tornada) 15/09/1988 Córdoba Daimiel
Ronda 1 (Tornada) 15/09/1988 Castellón Villarreal
Ronda 1 (Tornada) 15/09/1988 Eldense Cieza
Ronda 1 (Tornada) 15/09/1988 Alcoyano Olímpic
Ronda 1 (Tornada) 15/09/1988 Lleida Fraga
Ronda 1 (Tornada) 15/09/1988 Lugo Cultural Leonesa
Ronda 1 (Tornada) 15/09/1988 Pontevedra Orense
Ronda 1 (Tornada) 15/09/1988 As Pontes Bergantiños
Ronda 1 (Tornada) 15/09/1988 Levante Teruel
Ronda 1 (Tornada) 15/09/1988 Caudal Langreo
Ronda 1 (Tornada) 15/09/1988 FC Andorra Barcelona Aficionados
Ronda 1 (Tornada) 15/09/1988 Cacereño Ávila
Ronda 1 (Tornada) 15/09/1988 Gandía Mestalla
Ronda 1 (Tornada) 15/09/1988 Ronda Melilla
Ronda 1 (Tornada) 15/09/1988 Osasuna Promesas Eibar
Ronda 1 (Tornada) 15/09/1988 Gimnástico de Tarragona Mollerussa
Ronda 1 (Tornada) 15/09/1988 Elche Albacete
Ronda 1 (Tornada) 15/09/1988 Granada Linares CF
Ronda 1 (Tornada) 15/09/1988 Racing de Santander Laredo
Ronda 1 (Tornada) 15/09/1988 Hospitalet Júpiter
Ronda 1 (Tornada) 15/09/1988 Sevilla Atlético Betis Deportivo
Ronda 1 (Tornada) 22/09/1988 Balompédica Linense AD Ceuta
Ronda 2 (Anada) 28/09/1988 Alcoyano Hércules
Ronda 2 (Anada) 28/09/1988 Lorca Cartagena
Ronda 2 (Anada) 28/09/1988 Levante Castellón
Ronda 2 (Anada) 28/09/1988 Mollerussa Lleida
Ronda 2 (Anada) 28/09/1988 San Sebastián Eibar
Ronda 2 (Anada) 28/09/1988 Parla Leganés
Ronda 2 (Anada) 28/09/1988 RSD Alcalá Atlético Madrileño
Ronda 2 (Anada) 28/09/1988 Ávila Castilla
Ronda 2 (Anada) 28/09/1988 Hospitalet Barcelona Atlètic
Ronda 2 (Anada) 28/09/1988 Gandía Sporting Mahonés
Ronda 2 (Anada) 28/09/1988 Córdoba Granada
Ronda 2 (Anada) 28/09/1988 Orense Arosa
Ronda 2 (Anada) 28/09/1988 FC Andorra Figueres
Ronda 2 (Anada) 28/09/1988 Lemona Sestao
Ronda 2 (Anada) 28/09/1988 As Pontes Deportivo de La Coruña
Ronda 2 (Anada) 28/09/1988 Betis Deportivo Recreativo de Huelva
Ronda 2 (Anada) 28/09/1988 Melilla CD Málaga
Ronda 2 (Anada) 28/09/1988 Eldense Elche
Ronda 2 (Anada) 28/09/1988 Langreo Oviedo
Ronda 2 (Anada) 28/09/1988 Maspalomas Tenerife
Ronda 2 (Anada) 28/09/1988 AD Ceuta Xerez
Ronda 2 (Anada) 28/09/1988 Cala Millor Atlético Baleares
Ronda 2 (Anada) 05/10/1988 Lugo Salamanca
Ronda 2 (Tornada) 12/10/1988 Salamanca Lugo
Ronda 2 (Tornada) 12/10/1988 Tenerife Maspalomas
Ronda 2 (Tornada) 12/10/1988 Eibar San Sebastián
Ronda 2 (Tornada) 12/10/1988 Leganés Parla
Ronda 2 (Tornada) 12/10/1988 Atlético Baleares Cala Millor
Ronda 2 (Tornada) 12/10/1988 Arosa Orense
Ronda 2 (Tornada) 12/10/1988 Sestao Lemona
Ronda 2 (Anada) 12/10/1988 Mirandés Real Burgos
Ronda 2 (Anada) 12/10/1988 Gimnástica de Torrelavega Racing de Santander
Ronda 2 (Tornada) 12/10/1988 Hércules Alcoyano
Ronda 2 (Tornada) 19/10/1988 Racing de Santander Gimnástica de Torrelavega
Ronda 2 (Tornada) 19/10/1988 Xerez AD Ceuta
Ronda 2 (Tornada) 19/10/1988 Elche Eldense
Ronda 2 (Tornada) 19/10/1988 CD Málaga Melilla
Ronda 2 (Tornada) 19/10/1988 Real Burgos Mirandés
Ronda 2 (Tornada) 19/10/1988 Castellón Levante
Ronda 2 (Tornada) 19/10/1988 Lleida Mollerussa
Ronda 2 (Tornada) 19/10/1988 Atlético Madrileño RSD Alcalá
Ronda 2 (Tornada) 19/10/1988 Castilla Ávila
Ronda 2 (Tornada) 19/10/1988 Cartagena Lorca
Ronda 2 (Tornada) 19/10/1988 Sporting Mahonés Gandía
Ronda 2 (Tornada) 19/10/1988 Granada Córdoba
Ronda 2 (Tornada) 19/10/1988 Recreativo de Huelva Betis Deportivo
Ronda 2 (Tornada) 19/10/1988 Deportivo de La Coruña As Pontes
Ronda 2 (Tornada) 19/10/1988 Oviedo Langreo
Ronda 2 (Tornada) 19/10/1988 Barcelona Atlètic Hospitalet
Ronda 2 (Tornada) 19/10/1988 Figueres FC Andorra
Ronda 3 (Anada) 01/11/1988 Sporting Mahonés Real Burgos
Ronda 3 (Anada) 01/11/1988 Arosa Hércules
Ronda 3 (Anada) 01/11/1988 Atlético Baleares Recreativo de Huelva
Ronda 3 (Anada) 01/11/1988 Barcelona Atlètic Racing de Santander
Ronda 3 (Anada) 02/11/1988 San Sebastián Deportivo de La Coruña
Ronda 3 (Anada) 02/11/1988 RSD Alcalá Cartagena
Ronda 3 (Anada) 02/11/1988 Ávila Elche
Ronda 3 (Anada) 02/11/1988 Córdoba Xerez
Ronda 3 (Anada) 02/11/1988 Sabadell Oviedo
Ronda 3 (Anada) 02/11/1988 Figueres Lleida
Ronda 3 (Anada) 02/11/1988 Leganés CD Málaga
Ronda 3 (Anada) 02/11/1988 Lugo Sestao
Ronda 3 (Anada) 13/11/1988 Tenerife Castellón
Ronda 3 (Tornada) 06/12/1988 Racing de Santander Barcelona Atlètic
Ronda 3 (Tornada) 06/12/1988 Recreativo de Huelva Atlético Baleares
Ronda 3 (Tornada) 08/12/1988 CD Málaga Leganés
Ronda 3 (Tornada) 08/12/1988 Oviedo Sabadell
Ronda 3 (Tornada) 08/12/1988 Cartagena RSD Alcalá
Ronda 3 (Tornada) 08/12/1988 Sestao Lugo
Ronda 3 (Tornada) 08/12/1988 Lleida Figueres
Ronda 3 (Tornada) 08/12/1988 Xerez Córdoba
Ronda 3 (Tornada) 08/12/1988 Castellón Tenerife
Ronda 3 (Tornada) 08/12/1988 Real Burgos Sporting Mahonés
Ronda 3 (Tornada) 08/12/1988 Elche Ávila
Ronda 3 (Tornada) 08/12/1988 Hércules Arosa
Ronda 3 (Tornada) 08/12/1988 Deportivo de La Coruña San Sebastián
Setzens de Final (Anada) 21/01/1989 Deportivo de La Coruña Sabadell
Setzens de Final (Anada) 22/01/1989 CD Málaga Español
Setzens de Final (Anada) 22/01/1989 Lleida Cádiz
Setzens de Final (Anada) 22/01/1989 Zaragoza Valladolid
Setzens de Final (Anada) 22/01/1989 Recreativo de Huelva Murcia
Setzens de Final (Anada) 22/01/1989 Betis Logroñés
Setzens de Final (Anada) 25/01/1989 Xerez Celta de Vigo
Setzens de Final (Anada) 25/01/1989 Atlético de Madrid Las Palmas
Setzens de Final (Anada) 25/01/1989 Racing de Santander Valencia
Setzens de Final (Anada) 25/01/1989 Elche Real Madrid
Setzens de Final (Anada) 25/01/1989 Cartagena Barcelona
Setzens de Final (Anada) 25/01/1989 Sestao Athletic Club
Setzens de Final (Anada) 25/01/1989 Real Burgos Mallorca
Setzens de Final (Anada) 25/01/1989 Arosa Real Sociedad
Setzens de Final (Anada) 25/01/1989 Osasuna Sevilla
Setzens de Final (Anada) 25/01/1989 Tenerife Sporting de Gijón
Setzens de Final (Tornada) 01/02/1989 Real Sociedad Arosa
Setzens de Final (Tornada) 01/02/1989 Cádiz Lleida
Setzens de Final (Tornada) 01/02/1989 Athletic Club Sestao
Setzens de Final (Tornada) 01/02/1989 Mallorca Real Burgos
Setzens de Final (Tornada) 01/02/1989 Sevilla Osasuna
Setzens de Final (Tornada) 01/02/1989 Celta de Vigo Xerez
Setzens de Final (Tornada) 01/02/1989 Real Madrid Elche
Setzens de Final (Tornada) 01/02/1989 Sporting de Gijón Tenerife
Setzens de Final (Tornada) 01/02/1989 Las Palmas Atlético de Madrid
Setzens de Final (Tornada) 01/02/1989 Barcelona Cartagena
Setzens de Final (Tornada) 01/02/1989 Valencia Racing de Santander
Setzens de Final (Tornada) 02/02/1989 Murcia Recreativo de Huelva
Setzens de Final (Tornada) 04/02/1989 Sabadell Deportivo de La Coruña
Setzens de Final (Tornada) 05/02/1989 Español CD Málaga
Setzens de Final (Tornada) 05/02/1989 Valladolid Zaragoza
Setzens de Final (Tornada) 05/02/1989 Logroñés Betis
Vuitens de Final (Anada) 15/02/1989 Racing de Santander Barcelona
Vuitens de Final (Anada) 15/02/1989 Español Atlético de Madrid
Vuitens de Final (Anada) 15/02/1989 Sporting de Gijón Real Madrid
Vuitens de Final (Anada) 15/02/1989 Celta de Vigo Osasuna
Vuitens de Final (Anada) 15/02/1989 Deportivo de La Coruña Real Sociedad
Vuitens de Final (Anada) 15/02/1989 Recreativo de Huelva Mallorca
Vuitens de Final (Anada) 15/02/1989 Athletic Club Valladolid
Vuitens de Final (Anada) 15/02/1989 Cádiz Betis
Vuitens de Final (Tornada) 22/02/1989 Betis Cádiz
Vuitens de Final (Tornada) 22/02/1989 Osasuna Celta de Vigo
Vuitens de Final (Tornada) 22/02/1989 Barcelona Racing de Santander
Vuitens de Final (Tornada) 22/02/1989 Real Madrid Sporting de Gijón
Vuitens de Final (Tornada) 22/02/1989 Atlético de Madrid Español
Vuitens de Final (Tornada) 22/02/1989 Real Sociedad Deportivo de La Coruña
Vuitens de Final (Tornada) 22/02/1989 Mallorca Recreativo de Huelva
Vuitens de Final (Tornada) 22/02/1989 Valladolid Athletic Club
Quarts de Final (Anada) 19/03/1989 Valladolid Cádiz
Quarts de Final (Anada) 29/03/1989 Barcelona Atlético de Madrid
Quarts de Final (Anada) 29/03/1989 Real Madrid Celta de Vigo
Quarts de Final (Anada) 29/03/1989 Deportivo de La Coruña Mallorca
Quarts de Final (Tornada) 12/04/1989 Mallorca Deportivo de La Coruña
Quarts de Final (Tornada) 12/04/1989 Atlético de Madrid Barcelona
Quarts de Final (Tornada) 22/04/1989 Cádiz Valladolid
Quarts de Final (Tornada) 11/05/1989 Celta de Vigo Real Madrid
Semifinal (Anada) 06/06/1989 Deportivo de La Coruña Valladolid
Semifinal (Anada) 07/06/1989 Atlético de Madrid Real Madrid
Semifinal (Tornada) 14/06/1989 Valladolid Deportivo de La Coruña
Semifinal (Tornada) 21/06/1989 Real Madrid Atlético de Madrid
Final 30/06/1989 Real Madrid Valladolid

Top 10

  Nom Equip Pos Gols GolsPP
Alzugaray Recreativo de Huelva
8 1.14
Mel Castellón
7 1.17
Baltazar Atlético de Madrid
6 0.75
Raudnei Deportivo de La Coruña
6 0.55
Yeli Ávila
6 1.50
Melenas Recreativo de Huelva
5 0.63
Latapia Hércules
5 1.25
Lauridsen CD Málaga
5 0.63
Losada Real Madrid
5 1.25
Hidalgo Deportivo de La Coruña
5 0.38
  Nom Equip Pos Minuts
Fran Deportivo de La Coruña
1245
Gil Deportivo de La Coruña
1141
Cayetano Deportivo de La Coruña
1137
Portela Deportivo de La Coruña
1091
Raudnei Deportivo de La Coruña
1039
Aspiazu Deportivo de La Coruña
1010
Ramón Calvo Deportivo de La Coruña
1008
Ravnić Valladolid
870
Lemos Valladolid
870
Quico Recreativo de Huelva
862
  Nom Equip Pos Grogues
Quico Recreativo de Huelva
5
Coballes RSD Alcalá
4
Fran Deportivo de La Coruña
4
Miguel Ángel Recreativo de Huelva
4
Bugallo Arosa
4
Vinyals Castellón
3
Hidalgo Deportivo de La Coruña
3
Atilano Celta de Vigo
3
Mantecón RSD Alcalá
3
Endrino Barcelona Atlètic
3
  Nom Equip Pos Vermelles
Pardina Atlético Madrileño
2
Villanueva Sporting Mahonés
2
Antonio Mata CD Málaga
1
Cartagena Elche
1
Tomás Gimnástica de Torrelavega
1
Goyo AD Ceuta
1
Eizmendi Xerez
1
Antonio Hierro Hércules
1
Roteta Mollerussa
1
Añón CD Málaga
1
Gols:
600
Gols Per Partit:
2.55
Targetes Grogues:
704
Targetes Grogues Per Partit:
3.00
Expulsions:
80
Expulsions Per Partit:
0.34
Victòries locals:
122
Victòries visitants:
48
Empats:
65
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
San Sebastián: 5 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Figueres: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Racing de Santander: 8 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Gimnástica de Torrelavega: 4 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Deportivo de La Coruña 14 6 3 5
42%
21%
37%
24 16 16 0
Recreativo de Huelva 10 5 4 1
50%
40%
10%
22 5 22 1
Racing de Santander 10 5 3 2
50%
30%
20%
19 9 10 1
Valladolid 9 4 2 3
44%
22%
34%
10 7 14 1
Real Madrid 9 6 2 1
66%
22%
12%
21 11 10 0
Elche 8 3 4 1
37%
50%
13%
11 8 15 1
Real Burgos 8 5 1 2
62%
12%
26%
18 11 15 1
Xerez 8 3 2 3
37%
25%
38%
10 9 8 2
CD Málaga 8 3 4 1
37%
50%
13%
15 6 6 3
Atlético de Madrid 8 4 2 2
50%
25%
25%
13 6 8 0
Sestao 8 4 3 1
50%
37%
13%
10 5 9 0
Arosa 8 4 1 3
50%
12%
38%
10 7 17 2
Tenerife 8 4 2 2
50%
25%
25%
14 10 11 1
Lleida 8 4 3 1
50%
37%
13%
12 9 12 3
Castellón 6 3 1 2
50%
16%
34%
12 9 12 1
Barcelona Atlètic 6 2 3 1
33%
50%
17%
6 5 18 1
RSD Alcalá 6 4 1 1
66%
16%
18%
10 5 16 2
Ávila 6 1 4 1
16%
66%
18%
8 8 3 0
Leganés 6 2 2 2
33%
33%
34%
4 8 9 0
Córdoba 6 4 1 1
66%
16%
18%
9 5 6 2
Hércules 6 2 1 3
33%
16%
51%
8 6 11 3
Figueres 6 3 0 3
50%
50%
18 8 12 1
Sporting Mahonés 6 3 1 2
50%
16%
34%
11 10 11 3
San Sebastián 6 5 0 1
83%
17%
15 11 13 1
Oviedo 6 4 1 1
66%
16%
18%
13 5 10 0
Atlético Baleares 6 4 0 2
66%
34%
8 6 9 1
Mallorca 6 2 3 1
33%
50%
17%
5 5 12 1
Barcelona 6 4 1 1
66%
16%
18%
14 9 3 0
Celta de Vigo 6 3 1 2
50%
16%
34%
9 8 19 3
Cádiz 6 2 3 1
33%
50%
17%
9 7 8 0
Lugo 6 2 1 3
33%
16%
51%
9 7 8 0
Cartagena 6 3 0 3
50%
50%
4 8 9 3
Mollerussa 4 1 1 2
25%
25%
50%
6 6 7 2
Osasuna 4 2 1 1
50%
25%
25%
3 2 5 1
Eibar 4 2 0 2
50%
50%
4 3 3 0
Orense 4 2 0 2
50%
50%
4 4 12 1
Lemona 4 1 1 2
25%
25%
50%
5 7 4 0
Real Sociedad 4 2 2 0
50%
50%
3 1 2 0
Sabadell 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 5 5 0
As Pontes 4 1 2 1
25%
50%
25%
3 4 9 1
Betis Deportivo 4 2 1 1
50%
25%
25%
3 7 10 1
Athletic Club 4 1 2 1
25%
50%
25%
3 4 5 0
Atlético Madrileño 4 1 0 3
25%
75%
4 6 14 5
Levante 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 8 2 0
Salamanca 4 3 0 1
75%
25%
5 4 9 0
FC Andorra 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 8 6 2
Betis 4 1 3 0
25%
75%
7 3 7 0
Eldense 4 1 3 0
25%
75%
4 3 4 1
Español 4 1 2 1
25%
50%
25%
1 3 5 1
Melilla 4 1 2 1
25%
50%
25%
8 4 1 0
Hospitalet 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 2 8 2
Langreo 4 2 0 2
50%
50%
3 9 4 0
Sporting de Gijón 4 1 1 2
25%
25%
50%
13 13 5 0
AD Ceuta 4 3 0 1
75%
25%
5 4 3 1
Alcoyano 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 4 2
Lorca 4 1 0 3
25%
75%
4 5 6 0
Maspalomas 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 3 3 0
Granada 4 1 1 2
25%
25%
50%
5 7 2 0
Cala Millor 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 5 7 0
Castilla 4 1 2 1
25%
50%
25%
6 6 5 0
Gandía 4 1 2 1
25%
50%
25%
3 3 8 1
Gimnástica de Torrelavega 4 0 2 2
50%
50%
0 6 1 1
Parla 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 3 9 1
Mirandés 4 1 0 3
25%
75%
4 8 8 0
Balompédica Linense 2 0 0 2
100%
1 3 0 0
Fraga 2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 1
Villarreal 2 0 1 1
50%
50%
2 3 5 0
Ponferradina 2 0 0 2
100%
1 3 1 0
Alzira 2 1 0 1
50%
50%
3 5 3 1
Badajoz 2 0 1 1
50%
50%
0 6 2 0
Poli Almería 2 1 0 1
50%
50%
3 4 5 0
Girona 2 0 0 2
100%
1 11 3 0
Arnedo 2 0 0 2
100%
3 6 2 0
Linares CF 2 0 1 1
50%
50%
2 3 1 0
Zaragoza 2 0 1 1
50%
50%
1 2 2 0
Olímpic 2 0 1 1
50%
50%
1 3 1 1
Murcia 2 1 0 1
50%
50%
4 5 7 1
Logroñés 2 0 1 1
50%
50%
1 5 2 0
Rayo Cantabria 2 0 2 0
100%
0 0 0 0
Atlético Marbella 2 0 1 1
50%
50%
1 4 3 1
Las Palmas 2 0 0 2
100%
0 3 2 1
Valencia 2 0 1 1
50%
50%
2 3 5 0
Plasencia 2 0 1 1
50%
50%
2 4 4 0
Arenteiro 2 1 0 1
50%
50%
2 5 5 0
Las Palmas Atlético 2 0 0 2
100%
0 3 1 0
Poblense 2 0 0 2
100%
2 4 0 0
Deportivo Aragón 2 0 0 2
100%
3 5 3 0
Júpiter 2 0 0 2
100%
0 4 5 0
Sevilla Atlético 2 0 0 2
100%
0 2 9 0
Benidorm 2 1 0 1
50%
50%
2 5 4 0
Osasuna Promesas 2 0 0 2
100%
0 3 2 1
Laredo 2 0 1 1
50%
50%
1 5 3 2
Lalín 2 0 1 1
50%
50%
3 4 5 2
Cultural Leonesa 2 1 0 1
50%
50%
2 4 0 0
Sevilla 2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Cultural de Durango 2 0 1 1
50%
50%
1 3 1 0
Pontevedra 2 1 0 1
50%
50%
1 2 5 1
Basconia 2 0 1 1
50%
50%
3 4 0 0
Andorra 2 1 0 1
50%
50%
1 2 5 0
Daimiel 2 0 1 1
50%
50%
1 3 0 0
Bergantiños 2 0 1 1
50%
50%
1 2 6 0
Getafe 2 1 0 1
50%
50%
1 1 5 0
Telde 2 0 1 1
50%
50%
0 5 2 0
Tarrasa 2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 0
Teruel 2 0 1 1
50%
50%
1 2 0 0
San Sebastián de los Reyes 2 0 1 1
50%
50%
1 5 2 0
Caudal 2 0 0 2
100%
1 3 8 3
Barcelona Aficionados 2 0 1 1
50%
50%
3 4 0 0
Conquense 2 0 1 1
50%
50%
1 4 5 1
Cacereño 2 0 2 0
100%
2 2 0 0
Cieza 2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 0
Mestalla 2 0 1 1
50%
50%
0 1 3 0
Atlético Sanluqueño 2 0 1 1
50%
50%
0 2 3 1
Ronda 2 0 1 1
50%
50%
0 5 0 0
Gimnástico de Tarragona 2 1 0 1
50%
50%
3 5 4 2
Constancia 2 0 1 1
50%
50%
1 3 1 0
Albacete 2 0 0 2
100%
1 3 3 0
Rayo Vallecano 2 1 0 1
50%
50%
2 2 3 0
Avilés Industrial 2 0 0 2
100%
1 3 2 0
Notificar error