lbl_CampeonesFerias
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Lliga de Campions1998-99 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Dinamo Tbilisi Vllaznia
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Dynamo Kyiv Barry Town
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Kareda Maribor
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Obilić ÍBV
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Zimbru Újpest
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Sileks Club Brugge
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Beitar Jerusalem B36
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Skonto Dinamo Minsk
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Helsinki Yerevan
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 ŁKS Käpäz
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Grasshopper Jeunesse d'Esch
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Steaua București Flora
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Valletta Anorthosis
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Litex Lovech Halmstad
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Cliftonville Košice
Classificació Fase 1 (anada) 22/07/1998 Celtic St Patrick's
Classificació Fase 1 (tornada) 27/07/1998 B36 Beitar Jerusalem
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 Barry Town Dynamo Kyiv
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 Club Brugge Sileks
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 St Patrick's Celtic
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 Maribor Kareda
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 Käpäz ŁKS
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 Flora Steaua București
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 Yerevan Helsinki
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 Vllaznia Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 Dinamo Minsk Skonto
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 Košice Cliftonville
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 Anorthosis Valletta
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 Újpest Zimbru
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 Jeunesse d'Esch Grasshopper
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 Halmstad Litex Lovech
Classificació Fase 1 (tornada) 29/07/1998 ÍBV Obilić
Classificació Fase 2 (anada) 12/08/1998 Dinamo Tbilisi Athletic Club
Classificació Fase 2 (anada) 12/08/1998 Benfica Beitar Jerusalem
Classificació Fase 2 (anada) 12/08/1998 Celtic Croatia Zagreb
Classificació Fase 2 (anada) 12/08/1998 Manchester United ŁKS
Classificació Fase 2 (anada) 12/08/1998 Sturm Graz Újpest
Classificació Fase 2 (anada) 12/08/1998 Bayern München Obilić
Classificació Fase 2 (anada) 12/08/1998 Olympiacos Anorthosis
Classificació Fase 2 (anada) 12/08/1998 Helsinki Metz
Classificació Fase 2 (anada) 12/08/1998 Galatasaray Grasshopper
Classificació Fase 2 (anada) 12/08/1998 Dynamo Kyiv Sparta Praha
Classificació Fase 2 (anada) 12/08/1998 Košice Brøndby
Classificació Fase 2 (anada) 12/08/1998 Steaua București Panathinaikos
Classificació Fase 2 (anada) 12/08/1998 Litex Lovech Spartak Moskva
Classificació Fase 2 (anada) 12/08/1998 Maribor PSV
Classificació Fase 2 (anada) 12/08/1998 Rosenborg Club Brugge
Classificació Fase 2 (anada) 12/08/1998 Inter Skonto
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/1998 Újpest Sturm Graz
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/1998 Beitar Jerusalem Benfica
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/1998 ŁKS Manchester United
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/1998 Athletic Club Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/1998 Spartak Moskva Litex Lovech
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/1998 Obilić Bayern München
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/1998 Anorthosis Olympiacos
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/1998 Metz Helsinki
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/1998 Panathinaikos Steaua București
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/1998 Grasshopper Galatasaray
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/1998 Skonto Inter
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/1998 PSV Maribor
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/1998 Brøndby Košice
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/1998 Sparta Praha Dynamo Kyiv
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/1998 Club Brugge Rosenborg
Classificació Fase 2 (tornada) 26/08/1998 Croatia Zagreb Celtic
Fase de grups partit 1 16/09/1998 Brøndby Bayern München
Fase de grups partit 1 16/09/1998 Manchester United Barcelona
Fase de grups partit 1 16/09/1998 Kaiserslautern Benfica
Fase de grups partit 1 16/09/1998 Lens Arsenal
Fase de grups partit 1 16/09/1998 Panathinaikos Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 1 16/09/1998 Real Madrid Inter
Fase de grups partit 1 16/09/1998 Sturm Graz Spartak Moskva
Fase de grups partit 1 16/09/1998 Juventus Galatasaray
Fase de grups partit 1 16/09/1998 Athletic Club Rosenborg
Fase de grups partit 1 16/09/1998 Croatia Zagreb Ajax
Fase de grups partit 1 16/09/1998 Porto Olympiacos
Fase de grups partit 1 16/09/1998 PSV Helsinki
Fase de grups partit 2 30/09/1998 Spartak Moskva Real Madrid
Fase de grups partit 2 30/09/1998 Barcelona Brøndby
Fase de grups partit 2 30/09/1998 Bayern München Manchester United
Fase de grups partit 2 30/09/1998 Dynamo Kyiv Lens
Fase de grups partit 2 30/09/1998 Arsenal Panathinaikos
Fase de grups partit 2 30/09/1998 Benfica PSV
Fase de grups partit 2 30/09/1998 Helsinki Kaiserslautern
Fase de grups partit 2 30/09/1998 Rosenborg Juventus
Fase de grups partit 2 30/09/1998 Galatasaray Athletic Club
Fase de grups partit 2 30/09/1998 Olympiacos Croatia Zagreb
Fase de grups partit 2 30/09/1998 Ajax Porto
Fase de grups partit 2 30/09/1998 Inter Sturm Graz
Fase de grups partit 3 21/10/1998 Helsinki Benfica
Fase de grups partit 3 21/10/1998 Olympiacos Ajax
Fase de grups partit 3 21/10/1998 Porto Croatia Zagreb
Fase de grups partit 3 21/10/1998 Rosenborg Galatasaray
Fase de grups partit 3 21/10/1998 Athletic Club Juventus
Fase de grups partit 3 21/10/1998 Inter Spartak Moskva
Fase de grups partit 3 21/10/1998 Real Madrid Sturm Graz
Fase de grups partit 3 21/10/1998 PSV Kaiserslautern
Fase de grups partit 3 21/10/1998 Lens Panathinaikos
Fase de grups partit 3 21/10/1998 Arsenal Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 3 21/10/1998 Brøndby Manchester United
Fase de grups partit 3 21/10/1998 Bayern München Barcelona
Fase de grups partit 4 04/11/1998 Barcelona Bayern München
Fase de grups partit 4 04/11/1998 Ajax Olympiacos
Fase de grups partit 4 04/11/1998 Croatia Zagreb Porto
Fase de grups partit 4 04/11/1998 Panathinaikos Lens
Fase de grups partit 4 04/11/1998 Galatasaray Rosenborg
Fase de grups partit 4 04/11/1998 Juventus Athletic Club
Fase de grups partit 4 04/11/1998 Spartak Moskva Inter
Fase de grups partit 4 04/11/1998 Benfica Helsinki
Fase de grups partit 4 04/11/1998 Manchester United Brøndby
Fase de grups partit 4 04/11/1998 Dynamo Kyiv Arsenal
Fase de grups partit 4 04/11/1998 Kaiserslautern PSV
Fase de grups partit 4 05/11/1998 Sturm Graz Real Madrid
Fase de grups partit 5 25/11/1998 Arsenal Lens
Fase de grups partit 5 25/11/1998 Olympiacos Porto
Fase de grups partit 5 25/11/1998 Ajax Croatia Zagreb
Fase de grups partit 5 25/11/1998 Rosenborg Athletic Club
Fase de grups partit 5 25/11/1998 Spartak Moskva Sturm Graz
Fase de grups partit 5 25/11/1998 Inter Real Madrid
Fase de grups partit 5 25/11/1998 Bayern München Brøndby
Fase de grups partit 5 25/11/1998 Barcelona Manchester United
Fase de grups partit 5 25/11/1998 Dynamo Kyiv Panathinaikos
Fase de grups partit 5 25/11/1998 Helsinki PSV
Fase de grups partit 5 25/11/1998 Benfica Kaiserslautern
Fase de grups partit 5 02/12/1998 Galatasaray Juventus
Fase de grups partit 6 09/12/1998 Manchester United Bayern München
Fase de grups partit 6 09/12/1998 Kaiserslautern Helsinki
Fase de grups partit 6 09/12/1998 Sturm Graz Inter
Fase de grups partit 6 09/12/1998 Real Madrid Spartak Moskva
Fase de grups partit 6 09/12/1998 Juventus Rosenborg
Fase de grups partit 6 09/12/1998 Athletic Club Galatasaray
Fase de grups partit 6 09/12/1998 Lens Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 6 09/12/1998 Croatia Zagreb Olympiacos
Fase de grups partit 6 09/12/1998 Brøndby Barcelona
Fase de grups partit 6 09/12/1998 Porto Ajax
Fase de grups partit 6 09/12/1998 Panathinaikos Arsenal
Fase de grups partit 6 09/12/1998 PSV Benfica
Quarts de final (anada) 03/03/1999 Real Madrid Dynamo Kyiv
Quarts de final (anada) 03/03/1999 Manchester United Inter
Quarts de final (anada) 03/03/1999 Bayern München Kaiserslautern
Quarts de final (anada) 03/03/1999 Juventus Olympiacos
Quarts de final (tornada) 17/03/1999 Kaiserslautern Bayern München
Quarts de final (tornada) 17/03/1999 Dynamo Kyiv Real Madrid
Quarts de final (tornada) 17/03/1999 Olympiacos Juventus
Quarts de final (tornada) 17/03/1999 Inter Manchester United
Semifinal (anada) 07/04/1999 Manchester United Juventus
Semifinal (anada) 07/04/1999 Dynamo Kyiv Bayern München
Semifinal (tornada) 21/04/1999 Bayern München Dynamo Kyiv
Semifinal (tornada) 21/04/1999 Juventus Manchester United
Final 26/05/1999 Manchester United Bayern München

Top 10

  Nom Equip Pos Gols GolsPP
Andriy Shevchenko Dynamo Kyiv
10 0.71
Yorke Manchester United
8 0.73
Serhiy Rebrov Dynamo Kyiv
8 0.57
Nuno Gomes Benfica
7 1.00
Zlatko Zahovič Porto
7 1.17
Hakan Şükür Galatasaray
6 0.86
Inzaghi Juventus
6 0.60
Sigurd Rushfeldt Rosenborg
6 0.75
Ruud van Nistelrooy PSV
6 0.86
Siniša Gogić Olympiacos
5 0.56
  Nom Equip Pos Gols GolsPP
Yorke Manchester United
8 0.73
Andriy Shevchenko Dynamo Kyiv
8 0.57
Zlatko Zahovič Porto
7 1.17
Inzaghi Juventus
6 0.60
Ruud van Nistelrooy PSV
5 0.71
Nuno Gomes Benfica
5 0.71
Giggs Manchester United
4 0.44
Rische Kaiserslautern
4 0.57
Serhiy Rebrov Dynamo Kyiv
4 0.29
Basler Bayern München
4 0.40
  Nom Equip Pos Minuts
Andriy Shevchenko Dynamo Kyiv
1269
Serhiy Rebrov Dynamo Kyiv
1244
Olexandr Holovko Dynamo Kyiv
1200
Olexandr Shovkovskiy Dynamo Kyiv
1200
Oleg Luzhny Dynamo Kyiv
1199
Schmeichel Manchester United
1170
Kahn Bayern München
1170
Stam Manchester United
1170
Andriy Gusin Dynamo Kyiv
1150
Vladyslav Vaschuk Dynamo Kyiv
1147
  Nom Equip Pos Grogues
Vassilios Karapialis Olympiacos
4
Matthäus Bayern München
4
John Faxe Jensen Brøndby
4
Effenberg Bayern München
4
Yuri Nikiforov PSV
4
Mirković Juventus
3
Vladyslav Vaschuk Dynamo Kyiv
3
Zé Elias Inter
3
Keane Manchester United
3
Scholes Manchester United
3
  Nom Equip Pos Vermelles
Gjergj Shllaku Vllaznia
1
David Mujiri Dinamo Tbilisi
1
Peruzzi Juventus
1
Fresi Inter
1
Nicky Butt Manchester United
1
Tahar El Khalej Benfica
1
Vedat İnceefe Galatasaray
1
Norbert Tóth Újpest
1
Lacruz Athletic Club
1
Patrick Lodewijks PSV
1
Gols:
452
Gols Per Partit:
3.03
Targetes Grogues:
527
Targetes Grogues Per Partit:
3.54
Expulsions:
36
Expulsions Per Partit:
0.24
Victòries locals:
82
Victòries visitants:
34
Empats:
33
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Spartak Moscú: 4 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Brondby: 5 Partits
Millor ratxa no perdent:
Manchester United: 13 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Sturm Graz: 6 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Dynamo Kyiv 14 7 4 3
50%
28%
22%
28 14 12 1
Manchester United 13 6 7 0
46%
53%
1%
31 16 16 1
Bayern München 13 7 4 2
53%
30%
17%
25 12 25 0
Juventus 10 2 7 1
20%
70%
10%
13 11 23 1
Helsinki 10 4 3 3
40%
30%
30%
15 13 15 1
Olympiacos 10 5 3 2
50%
30%
20%
16 12 25 1
Inter 10 6 2 2
60%
20%
20%
17 9 20 2
Panathinaikos 8 3 1 4
37%
12%
51%
14 14 14 1
Galatasaray 8 4 2 2
50%
25%
25%
13 11 20 1
Brøndby 8 2 0 6
25%
75%
6 19 14 0
Spartak Moskva 8 4 2 2
50%
25%
25%
18 8 15 0
Rosenborg 8 3 2 3
37%
25%
38%
11 12 15 0
Croatia Zagreb 8 3 2 3
37%
25%
38%
8 8 13 0
Kaiserslautern 8 4 1 3
50%
12%
38%
12 12 12 2
Benfica 8 3 2 3
37%
25%
38%
16 13 13 1
Athletic Club 8 2 3 3
25%
37%
38%
7 8 14 1
Real Madrid 8 4 1 3
50%
12%
38%
18 11 15 0
PSV 8 3 1 4
37%
12%
51%
15 14 25 1
Sturm Graz 8 2 1 5
25%
12%
63%
9 18 9 0
Porto 6 2 1 3
33%
16%
51%
11 9 16 0
Barcelona 6 2 2 2
33%
33%
34%
11 9 8 1
Lens 6 2 2 2
33%
33%
34%
5 6 9 2
Arsenal 6 2 2 2
33%
33%
34%
8 8 8 1
Ajax 6 2 1 3
33%
16%
51%
4 6 10 0
Celtic 4 2 1 1
50%
25%
25%
3 3 5 0
Košice 4 3 0 1
75%
25%
14 3 8 0
Dinamo Tbilisi 4 2 0 2
50%
50%
6 5 9 2
Anorthosis 4 2 0 2
50%
50%
11 6 9 1
Litex Lovech 4 1 0 3
25%
75%
5 13 9 2
Skonto 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 8 10 0
Újpest 4 1 0 3
25%
75%
5 9 13 3
ŁKS 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 4 5 0
Club Brugge 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 5 5 0
Grasshopper 4 2 0 2
50%
50%
11 5 4 0
Beitar Jerusalem 4 3 0 1
75%
25%
9 9 6 1
Steaua București 4 1 1 2
25%
25%
50%
10 12 10 1
Maribor 4 3 0 1
75%
25%
7 5 8 1
Obilić 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 6 4 0
Zimbru 2 1 0 1
50%
50%
2 3 7 2
Kareda 2 0 0 2
100%
0 4 1 0
Sileks 2 0 1 1
50%
50%
1 2 1 0
Barry Town 2 0 0 2
100%
1 10 1 0
Vllaznia 2 1 0 1
50%
50%
3 4 1 1
ÍBV 2 0 0 2
100%
1 4 4 0
Sparta Praha 2 1 0 1
50%
50%
1 1 2 1
Metz 2 0 1 1
50%
50%
1 2 2 1
Dinamo Minsk 2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
Yerevan 2 0 0 2
100%
0 5 6 1
Käpäz 2 0 0 2
100%
2 7 2 0
Jeunesse d'Esch 2 0 0 2
100%
0 8 3 0
St Patrick's 2 0 1 1
50%
50%
0 2 4 0
Flora 2 1 0 1
50%
50%
4 5 1 0
Valletta 2 0 0 2
100%
0 8 7 1
Cliftonville 2 0 0 2
100%
1 13 3 0
B36 2 0 0 2
100%
1 5 2 0
Halmstad 2 1 0 1
50%
50%
2 3 5 0
Notificar error