2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Europa League2011-12 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2011 Honka Nõmme Kalju
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2011 Ferencváros Ulisses
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2011 Varaždin Lusitans
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2011 Aalesund Neath
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2011 UE Santa Coloma Paks
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2011 Spartak Trnava Zeta
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2011 Dinamo Tbilisi Milsami Orhei
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2011 Daugava Daugavpils Tromsø
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2011 ÍF KR
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2011 Banga Qarabağ
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2011 Trans Rabotnički
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2011 Rad Tre Penne
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2011 Olimpik-Şüvälan Minsk
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2011 Banants Metalurgi Rustavi
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2011 ÍBV St Patrick's
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2011 Elfsborg Fola Esch
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2011 The New Saints Cliftonville
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2011 Jagiellonia Irtysh
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2011 Birkirkara Vllaznia
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2011 Fulham NSÍ
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2011 Renova Glentoran
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2011 Široki Brijeg Olimpija
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2011 Koper Shakhter Karagandy
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2011 Budućnost Flamurtari
Classificació Fase 1 (anada) 30/06/2011 Käerjéng Häcken
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2011 Paks UE Santa Coloma
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2011 NSÍ Fulham
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2011 Neath Aalesund
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2011 Rabotnički Trans
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2011 Glentoran Renova
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2011 Olimpija Široki Brijeg
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2011 Tre Penne Rad
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2011 Lusitans Varaždin
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2011 Cliftonville The New Saints
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2011 St Patrick's ÍBV
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2011 Tromsø Daugava Daugavpils
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2011 Qarabağ Banga
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2011 Vllaznia Birkirkara
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2011 Häcken Käerjéng
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2011 Minsk Olimpik-Şüvälan
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2011 Nõmme Kalju Honka
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2011 Fola Esch Elfsborg
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2011 Zeta Spartak Trnava
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2011 Milsami Orhei Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2011 Irtysh Jagiellonia
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2011 Metalurgi Rustavi Banants
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2011 Shakhter Karagandy Koper
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2011 Flamurtari Budućnost
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2011 KR ÍF
Classificació Fase 1 (tornada) 07/07/2011 Ulisses Ferencváros
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2011 Željezničar Sheriff Tiraspol
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2011 Glentoran Vorskla
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2011 Juvenes-Dogana Rabotnički
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2011 Crusaders Fulham
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2011 Metalurg Skopje Lokomotiv Sofia
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2011 Iskra-Stal Varaždin
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2011 Domžale RNK Split
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2011 Hafnarfjarðar Nacional
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2011 KR Žilina
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2011 Tauras Den Haag
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2011 Vllaznia Thun
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2011 Liepājas Metalurgs Red Bull Salzburg
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2011 Kecskemét Aktobe
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2011 Häcken Honka
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2011 KuPS Gaz Metan
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2011 Rad Olympiakos Volou
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2011 Śląsk Wrocław Dundee United
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2011 Metalurgi Rustavi Irtysh
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2011 Shakhter Karagandy St Patrick's
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2011 Rudar Pljevlja Austria Wien
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2011 TPS Westerlo
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2011 Sant Julià Bnei Yehuda
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2011 Minsk Gaziantepspor
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2011 Shakhtyor Soligorsk Ventspils
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2011 Örebro Sarajevo
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2011 Anorthosis Gagra
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2011 Paks Tromsø
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2011 Ferencváros Aalesund
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2011 Vålerenga Mika
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2011 Maccabi Tel Aviv Khazar Lankaran
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2011 Floriana AEK Larnaca
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2011 Llanelli Town Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2011 Sūduva Elfsborg
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2011 EB/Streymur Qarabağ
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2011 Vaduz Vojvodina
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2011 Olimpija Bohemians
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2011 Differdange Levadia Tallinn
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2011 The New Saints Midtjylland
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2011 Flamurtari Jablonec
Classificació Fase 2 (anada) 14/07/2011 Tirana Spartak Trnava
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2011 Rabotnički Juvenes-Dogana
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2011 Ventspils Shakhtyor Soligorsk
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2011 Gaz Metan KuPS
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2011 Vojvodina Vaduz
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2011 Mika Vålerenga
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2011 Irtysh Metalurgi Rustavi
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2011 Olympiakos Volou Rad
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2011 RNK Split Domžale
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2011 Westerlo TPS
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2011 Gaziantepspor Minsk
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2011 Fulham Crusaders
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2011 Bohemians Olimpija
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2011 Nacional Hafnarfjarðar
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2011 Dundee United Śląsk Wrocław
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2011 St Patrick's Shakhter Karagandy
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2011 Austria Wien Rudar Pljevlja
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2011 Khazar Lankaran Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2011 Levadia Tallinn Differdange
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2011 Aktobe Kecskemét
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2011 Gagra Anorthosis
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2011 Den Haag Tauras
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2011 Lokomotiv Sofia Metalurg Skopje
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2011 Žilina KR
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2011 Thun Vllaznia
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2011 Midtjylland The New Saints
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2011 Tromsø Paks
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2011 Red Bull Salzburg Liepājas Metalurgs
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2011 Spartak Trnava Tirana
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2011 Sarajevo Örebro
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2011 Honka Häcken
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2011 Vorskla Glentoran
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2011 AEK Larnaca Floriana
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2011 Dinamo Tbilisi Llanelli Town
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2011 Varaždin Iskra-Stal
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2011 Jablonec Flamurtari
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2011 Sheriff Tiraspol Željezničar
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2011 Elfsborg Sūduva
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2011 Qarabağ EB/Streymur
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2011 Bnei Yehuda Sant Julià
Classificació Fase 2 (tornada) 21/07/2011 Aalesund Ferencváros
Classificació Fase 3 (anada) 26/07/2011 Bnei Yehuda Helsingborg
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2011 Mainz 05 Gaz Metan
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2011 Nacional Häcken
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2011 Brugge Qarabağ
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2011 Paks Heart of Midlothian
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2011 Željezničar Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2011 Palermo Thun
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2011 Stoke City Hajduk Split
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2011 Alania Aktobe
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2011 Midtjylland Vitória de Guimarães
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2011 Atlético de Madrid Strømsgodset
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2011 Ried Brøndby
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2011 Differdange Olympiakos Volou
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2011 KR Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2011 Metalurgi Rustavi Rennes
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2011 Dinamo București Varaždin
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2011 RNK Split Fulham
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2011 Gaziantepspor Legia Warszawa
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2011 AZ Alkmaar Jablonec
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2011 Levski Sofia Spartak Trnava
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2011 Hapoel Tel Aviv Vaduz
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2011 Young Boys Westerlo
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2011 Bursaspor Gomel
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2011 Aalesund Elfsborg
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2011 Olimpija Austria Wien
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2011 Omonia Den Haag
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2011 Vorskla Sligo Rovers
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2011 Sparta Praha Sarajevo
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2011 Anorthosis Rabotnički
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2011 Red Bull Salzburg Senica
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2011 Vålerenga PAOK
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2011 Karpaty St Patrick's
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2011 AEK Larnaca Mladá Boleslav
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2011 Ventspils Crvena Zvezda
Classificació Fase 3 (anada) 28/07/2011 Śląsk Wrocław Lokomotiv Sofia
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2011 Dinamo Tbilisi KR
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2011 Senica Red Bull Salzburg
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2011 Gaz Metan Mainz 05
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2011 Helsingborg Bnei Yehuda
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2011 Hajduk Split Stoke City
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2011 Gomel Bursaspor
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2011 Legia Warszawa Gaziantepspor
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2011 Rennes Metalurgi Rustavi
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2011 Spartak Trnava Levski Sofia
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2011 Thun Palermo
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2011 Maccabi Tel Aviv Željezničar
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2011 Lokomotiv Sofia Śląsk Wrocław
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2011 PAOK Vålerenga
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2011 Vaduz Hapoel Tel Aviv
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2011 Den Haag Omonia
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2011 Westerlo Young Boys
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2011 Rabotnički Anorthosis
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2011 Häcken Nacional
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2011 Olympiakos Volou Differdange
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2011 Brøndby Ried
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2011 Austria Wien Olimpija
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2011 Sligo Rovers Vorskla
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2011 Fulham RNK Split
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2011 Jablonec AZ Alkmaar
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2011 Heart of Midlothian Paks
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2011 St Patrick's Karpaty
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2011 Strømsgodset Atlético de Madrid
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2011 Sarajevo Sparta Praha
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2011 Crvena Zvezda Ventspils
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2011 Vitória de Guimarães Midtjylland
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2011 Mladá Boleslav AEK Larnaca
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2011 Varaždin Dinamo București
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2011 Elfsborg Aalesund
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2011 Aktobe Alania
Classificació Fase 3 (tornada) 04/08/2011 Qarabağ Brugge
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2011 Slovan Bratislava Roma
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2011 Crvena Zvezda Rennes
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2011 Metalist Sochaux
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2011 Hannover 96 Sevilla
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2011 Fulham Dnipro
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2011 Nacional Birmingham
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2011 AEK Dinamo Tbilisi
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2011 Shamrock Rovers Partizan
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2011 Heart of Midlothian Tottenham
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2011 Differdange PSG
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2011 Rosenborg AEK Larnaca
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2011 Beşiktaş Alania
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2011 Maribor Rangers
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2011 Athletic Club Trabzonspor
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2011 Lazio Rabotnički
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2011 Ried PSV
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2011 Celtic Sion
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2011 Standard Liège Helsingborg
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2011 Śląsk Wrocław Rapid București
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2011 PAOK Karpaty
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2011 Braga Young Boys
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2011 Legia Warszawa Spartak Moskva
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2011 Ekranas Hapoel Tel Aviv
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2011 Lokomotiv Moskva Spartak Trnava
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2011 Vaslui Sparta Praha
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2011 Zestafoni Brugge
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2011 Helsinki Schalke 04
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2011 Litex Lovech Dynamo Kyiv
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2011 Omonia Red Bull Salzburg
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2011 Vorskla Dinamo București
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2011 Aalesund AZ Alkmaar
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2011 Austria Wien Gaz Metan
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2011 Maccabi Tel Aviv Panathinaikos
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2011 Thun Stoke City
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2011 Steaua București CSKA Sofia
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2011 Nordsjælland Sporting de Portugal
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2011 Atlético de Madrid Vitória de Guimarães
Classificació: Playoff (anada) 18/08/2011 Bursaspor Anderlecht
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2011 Rangers Maribor
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2011 Vitória de Guimarães Atlético de Madrid
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2011 Panathinaikos Maccabi Tel Aviv
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2011 Helsingborg Standard Liège
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2011 Rapid București Śląsk Wrocław
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2011 Sparta Praha Vaslui
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2011 Young Boys Braga
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2011 CSKA Sofia Steaua București
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2011 Schalke 04 Helsinki
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2011 Partizan Shamrock Rovers
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2011 Dinamo Tbilisi AEK
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2011 Sochaux Metalist
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2011 Dnipro Fulham
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2011 Rabotnički Lazio
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2011 Birmingham Nacional
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2011 Stoke City Thun
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2011 AZ Alkmaar Aalesund
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2011 Roma Slovan Bratislava
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2011 PSG Differdange
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2011 Anderlecht Bursaspor
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2011 Tottenham Heart of Midlothian
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2011 Karpaty PAOK
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2011 Sevilla Hannover 96
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2011 Red Bull Salzburg Omonia
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2011 Sporting de Portugal Nordsjælland
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2011 Brugge Zestafoni
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2011 Hapoel Tel Aviv Ekranas
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2011 PSV Ried
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2011 AEK Larnaca Rosenborg
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2011 Alania Beşiktaş
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2011 Gaz Metan Austria Wien
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2011 Spartak Trnava Lokomotiv Moskva
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2011 Dynamo Kyiv Litex Lovech
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2011 Sion Celtic
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2011 Rennes Crvena Zvezda
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2011 Spartak Moskva Legia Warszawa
Classificació: Playoff (tornada) 25/08/2011 Dinamo București Vorskla
Fase de grups partit 1 15/09/2011 Shamrock Rovers Rubin Kazan
Fase de grups partit 1 15/09/2011 PAOK Tottenham
Fase de grups partit 1 15/09/2011 AZ Alkmaar Malmö
Fase de grups partit 1 15/09/2011 Slovan Bratislava Athletic Club
Fase de grups partit 1 15/09/2011 Maccabi Haifa AEK Larnaca
Fase de grups partit 1 15/09/2011 Steaua București Schalke 04
Fase de grups partit 1 15/09/2011 Wisła Kraków Odense
Fase de grups partit 1 15/09/2011 Fulham Twente
Fase de grups partit 1 15/09/2011 Sturm Graz Lokomotiv Moskva
Fase de grups partit 1 15/09/2011 Anderlecht AEK
Fase de grups partit 1 15/09/2011 PSG Red Bull Salzburg
Fase de grups partit 1 15/09/2011 København Vorskla
Fase de grups partit 1 15/09/2011 Beşiktaş Maccabi Tel Aviv
Fase de grups partit 1 15/09/2011 Dynamo Kyiv Stoke City
Fase de grups partit 1 15/09/2011 Lazio Vaslui
Fase de grups partit 1 15/09/2011 Zürich Sporting de Portugal
Fase de grups partit 1 15/09/2011 PSV Legia Warszawa
Fase de grups partit 1 15/09/2011 Hapoel Tel Aviv Rapid București
Fase de grups partit 1 15/09/2011 Atlético de Madrid Celtic
Fase de grups partit 1 15/09/2011 Hannover 96 Standard Liège
Fase de grups partit 1 15/09/2011 Austria Wien Metalist
Fase de grups partit 1 15/09/2011 Brugge Maribor
Fase de grups partit 1 15/09/2011 Birmingham Braga
Fase de grups partit 1 15/09/2011 Udinese Rennes
Fase de grups partit 2 29/09/2011 Vaslui Zürich
Fase de grups partit 2 29/09/2011 Rubin Kazan PAOK
Fase de grups partit 2 29/09/2011 Sporting de Portugal Lazio
Fase de grups partit 2 29/09/2011 Maccabi Tel Aviv Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 2 29/09/2011 Twente Wisła Kraków
Fase de grups partit 2 29/09/2011 Rapid București PSV
Fase de grups partit 2 29/09/2011 Legia Warszawa Hapoel Tel Aviv
Fase de grups partit 2 29/09/2011 Standard Liège København
Fase de grups partit 2 29/09/2011 Vorskla Hannover 96
Fase de grups partit 2 29/09/2011 AEK Sturm Graz
Fase de grups partit 2 29/09/2011 Lokomotiv Moskva Anderlecht
Fase de grups partit 2 29/09/2011 Tottenham Shamrock Rovers
Fase de grups partit 2 29/09/2011 Odense Fulham
Fase de grups partit 2 29/09/2011 AEK Larnaca Steaua București
Fase de grups partit 2 29/09/2011 Stoke City Beşiktaş
Fase de grups partit 2 29/09/2011 Schalke 04 Maccabi Haifa
Fase de grups partit 2 29/09/2011 Rennes Atlético de Madrid
Fase de grups partit 2 29/09/2011 Celtic Udinese
Fase de grups partit 2 29/09/2011 Braga Brugge
Fase de grups partit 2 29/09/2011 Malmö Austria Wien
Fase de grups partit 2 29/09/2011 Metalist AZ Alkmaar
Fase de grups partit 2 29/09/2011 Athletic Club PSG
Fase de grups partit 2 29/09/2011 Red Bull Salzburg Slovan Bratislava
Fase de grups partit 2 29/09/2011 Maribor Birmingham
Fase de grups partit 3 20/10/2011 PAOK Shamrock Rovers
Fase de grups partit 3 20/10/2011 Standard Liège Vorskla
Fase de grups partit 3 20/10/2011 Zürich Lazio
Fase de grups partit 3 20/10/2011 AEK Larnaca Schalke 04
Fase de grups partit 3 20/10/2011 Tottenham Rubin Kazan
Fase de grups partit 3 20/10/2011 Hannover 96 København
Fase de grups partit 3 20/10/2011 Rapid București Legia Warszawa
Fase de grups partit 3 20/10/2011 Hapoel Tel Aviv PSV
Fase de grups partit 3 20/10/2011 Sporting de Portugal Vaslui
Fase de grups partit 3 20/10/2011 Lokomotiv Moskva AEK
Fase de grups partit 3 20/10/2011 Wisła Kraków Fulham
Fase de grups partit 3 20/10/2011 Odense Twente
Fase de grups partit 3 20/10/2011 Maccabi Haifa Steaua București
Fase de grups partit 3 20/10/2011 Sturm Graz Anderlecht
Fase de grups partit 3 20/10/2011 Udinese Atlético de Madrid
Fase de grups partit 3 20/10/2011 Brugge Birmingham
Fase de grups partit 3 20/10/2011 Maribor Braga
Fase de grups partit 3 20/10/2011 AZ Alkmaar Austria Wien
Fase de grups partit 3 20/10/2011 Malmö Metalist
Fase de grups partit 3 20/10/2011 Slovan Bratislava PSG
Fase de grups partit 3 20/10/2011 Athletic Club Red Bull Salzburg
Fase de grups partit 3 20/10/2011 Dynamo Kyiv Beşiktaş
Fase de grups partit 3 20/10/2011 Stoke City Maccabi Tel Aviv
Fase de grups partit 3 20/10/2011 Rennes Celtic
Fase de grups partit 4 03/11/2011 Lazio Zürich
Fase de grups partit 4 03/11/2011 Vaslui Sporting de Portugal
Fase de grups partit 4 03/11/2011 Legia Warszawa Rapid București
Fase de grups partit 4 03/11/2011 København Hannover 96
Fase de grups partit 4 03/11/2011 Vorskla Standard Liège
Fase de grups partit 4 03/11/2011 Shamrock Rovers PAOK
Fase de grups partit 4 03/11/2011 Rubin Kazan Tottenham
Fase de grups partit 4 03/11/2011 PSV Hapoel Tel Aviv
Fase de grups partit 4 03/11/2011 Maccabi Tel Aviv Stoke City
Fase de grups partit 4 03/11/2011 AEK Lokomotiv Moskva
Fase de grups partit 4 03/11/2011 Anderlecht Sturm Graz
Fase de grups partit 4 03/11/2011 Fulham Wisła Kraków
Fase de grups partit 4 03/11/2011 Twente Odense
Fase de grups partit 4 03/11/2011 Steaua București Maccabi Haifa
Fase de grups partit 4 03/11/2011 Schalke 04 AEK Larnaca
Fase de grups partit 4 03/11/2011 Atlético de Madrid Udinese
Fase de grups partit 4 03/11/2011 Celtic Rennes
Fase de grups partit 4 03/11/2011 Beşiktaş Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 4 03/11/2011 Birmingham Brugge
Fase de grups partit 4 03/11/2011 Braga Maribor
Fase de grups partit 4 03/11/2011 Austria Wien AZ Alkmaar
Fase de grups partit 4 03/11/2011 Metalist Malmö
Fase de grups partit 4 03/11/2011 PSG Slovan Bratislava
Fase de grups partit 4 03/11/2011 Red Bull Salzburg Athletic Club
Fase de grups partit 5 30/11/2011 Celtic Atlético de Madrid
Fase de grups partit 5 30/11/2011 Rennes Udinese
Fase de grups partit 5 30/11/2011 Rubin Kazan Shamrock Rovers
Fase de grups partit 5 30/11/2011 Malmö AZ Alkmaar
Fase de grups partit 5 30/11/2011 Maribor Brugge
Fase de grups partit 5 30/11/2011 Metalist Austria Wien
Fase de grups partit 5 30/11/2011 Braga Birmingham
Fase de grups partit 5 30/11/2011 Tottenham PAOK
Fase de grups partit 5 30/11/2011 Legia Warszawa PSV
Fase de grups partit 5 30/11/2011 Standard Liège Hannover 96
Fase de grups partit 5 30/11/2011 Vorskla København
Fase de grups partit 5 30/11/2011 Rapid București Hapoel Tel Aviv
Fase de grups partit 5 01/12/2011 Red Bull Salzburg PSG
Fase de grups partit 5 01/12/2011 Sporting de Portugal Zürich
Fase de grups partit 5 01/12/2011 Vaslui Lazio
Fase de grups partit 5 01/12/2011 Stoke City Dynamo Kyiv
Fase de grups partit 5 01/12/2011 Maccabi Tel Aviv Beşiktaş
Fase de grups partit 5 01/12/2011 Athletic Club Slovan Bratislava
Fase de grups partit 5 01/12/2011 AEK Larnaca Maccabi Haifa
Fase de grups partit 5 01/12/2011 Schalke 04 Steaua București
Fase de grups partit 5 01/12/2011 Odense Wisła Kraków
Fase de grups partit 5 01/12/2011 Lokomotiv Moskva Sturm Graz
Fase de grups partit 5 01/12/2011 AEK Anderlecht
Fase de grups partit 5 01/12/2011 Twente Fulham
Fase de grups partit 6 14/12/2011 Maccabi Haifa Schalke 04
Fase de grups partit 6 14/12/2011 Slovan Bratislava Red Bull Salzburg
Fase de grups partit 6 14/12/2011 Steaua București AEK Larnaca
Fase de grups partit 6 14/12/2011 Beşiktaş Stoke City
Fase de grups partit 6 14/12/2011 Dynamo Kyiv Maccabi Tel Aviv
Fase de grups partit 6 14/12/2011 Lazio Sporting de Portugal
Fase de grups partit 6 14/12/2011 Zürich Vaslui
Fase de grups partit 6 14/12/2011 Anderlecht Lokomotiv Moskva
Fase de grups partit 6 14/12/2011 Sturm Graz AEK
Fase de grups partit 6 14/12/2011 Fulham Odense
Fase de grups partit 6 14/12/2011 Wisła Kraków Twente
Fase de grups partit 6 14/12/2011 PSG Athletic Club
Fase de grups partit 6 15/12/2011 Brugge Braga
Fase de grups partit 6 15/12/2011 Atlético de Madrid Rennes
Fase de grups partit 6 15/12/2011 Birmingham Maribor
Fase de grups partit 6 15/12/2011 Udinese Celtic
Fase de grups partit 6 15/12/2011 Austria Wien Malmö
Fase de grups partit 6 15/12/2011 AZ Alkmaar Metalist
Fase de grups partit 6 15/12/2011 PSV Rapid București
Fase de grups partit 6 15/12/2011 Hapoel Tel Aviv Legia Warszawa
Fase de grups partit 6 15/12/2011 København Standard Liège
Fase de grups partit 6 15/12/2011 Hannover 96 Vorskla
Fase de grups partit 6 15/12/2011 Shamrock Rovers Tottenham
Fase de grups partit 6 15/12/2011 PAOK Rubin Kazan
Setzens de final (anada) 14/02/2012 Braga Beşiktaş
Setzens de final (anada) 14/02/2012 Rubin Kazan Olympiacos
Setzens de final (anada) 16/02/2012 Udinese PAOK
Setzens de final (anada) 16/02/2012 Stoke City Valencia
Setzens de final (anada) 16/02/2012 Porto Manchester City
Setzens de final (anada) 16/02/2012 Hannover 96 Brugge
Setzens de final (anada) 16/02/2012 Trabzonspor PSV
Setzens de final (anada) 16/02/2012 Wisła Kraków Standard Liège
Setzens de final (anada) 16/02/2012 Steaua București Twente
Setzens de final (anada) 16/02/2012 Legia Warszawa Sporting de Portugal
Setzens de final (anada) 16/02/2012 Lazio Atlético de Madrid
Setzens de final (anada) 16/02/2012 AZ Alkmaar Anderlecht
Setzens de final (anada) 16/02/2012 Viktoria Plzeň Schalke 04
Setzens de final (anada) 16/02/2012 Ajax Manchester United
Setzens de final (anada) 16/02/2012 Red Bull Salzburg Metalist
Setzens de final (anada) 16/02/2012 Lokomotiv Moskva Athletic Club
Setzens de final (tornada) 22/02/2012 Manchester City Porto
Setzens de final (tornada) 23/02/2012 Valencia Stoke City
Setzens de final (tornada) 23/02/2012 Athletic Club Lokomotiv Moskva
Setzens de final (tornada) 23/02/2012 Twente Steaua București
Setzens de final (tornada) 23/02/2012 PAOK Udinese
Setzens de final (tornada) 23/02/2012 PSV Trabzonspor
Setzens de final (tornada) 23/02/2012 Brugge Hannover 96
Setzens de final (tornada) 23/02/2012 Standard Liège Wisła Kraków
Setzens de final (tornada) 23/02/2012 Beşiktaş Braga
Setzens de final (tornada) 23/02/2012 Manchester United Ajax
Setzens de final (tornada) 23/02/2012 Sporting de Portugal Legia Warszawa
Setzens de final (tornada) 23/02/2012 Schalke 04 Viktoria Plzeň
Setzens de final (tornada) 23/02/2012 Metalist Red Bull Salzburg
Setzens de final (tornada) 23/02/2012 Olympiacos Rubin Kazan
Setzens de final (tornada) 23/02/2012 Anderlecht AZ Alkmaar
Setzens de final (tornada) 23/02/2012 Atlético de Madrid Lazio
Vuitens de final (anada) 08/03/2012 Manchester United Athletic Club
Vuitens de final (anada) 08/03/2012 Metalist Olympiacos
Vuitens de final (anada) 08/03/2012 Standard Liège Hannover 96
Vuitens de final (anada) 08/03/2012 Valencia PSV
Vuitens de final (anada) 08/03/2012 AZ Alkmaar Udinese
Vuitens de final (anada) 08/03/2012 Atlético de Madrid Beşiktaş
Vuitens de final (anada) 08/03/2012 Sporting de Portugal Manchester City
Vuitens de final (anada) 08/03/2012 Twente Schalke 04
Vuitens de final (tornada) 15/03/2012 Manchester City Sporting de Portugal
Vuitens de final (tornada) 15/03/2012 Hannover 96 Standard Liège
Vuitens de final (tornada) 15/03/2012 PSV Valencia
Vuitens de final (tornada) 15/03/2012 Udinese AZ Alkmaar
Vuitens de final (tornada) 15/03/2012 Athletic Club Manchester United
Vuitens de final (tornada) 15/03/2012 Olympiacos Metalist
Vuitens de final (tornada) 15/03/2012 Schalke 04 Twente
Vuitens de final (tornada) 15/03/2012 Beşiktaş Atlético de Madrid
Quarts de final (anada) 29/03/2012 AZ Alkmaar Valencia
Quarts de final (anada) 29/03/2012 Schalke 04 Athletic Club
Quarts de final (anada) 29/03/2012 Sporting de Portugal Metalist
Quarts de final (anada) 29/03/2012 Atlético de Madrid Hannover 96
Quarts de final (tornada) 05/04/2012 Valencia AZ Alkmaar
Quarts de final (tornada) 05/04/2012 Metalist Sporting de Portugal
Quarts de final (tornada) 05/04/2012 Hannover 96 Atlético de Madrid
Quarts de final (tornada) 05/04/2012 Athletic Club Schalke 04
Semifinal (anada) 19/04/2012 Atlético de Madrid Valencia
Semifinal (anada) 19/04/2012 Sporting de Portugal Athletic Club
Semifinal (tornada) 26/04/2012 Valencia Atlético de Madrid
Semifinal (tornada) 26/04/2012 Athletic Club Sporting de Portugal
Final 09/05/2012 Atlético de Madrid Athletic Club

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Huntelaar Schalke 04Schalke 04
141.17
Falcao Atlético de MadridAtlético de Madrid
120.80
Barazite Austria WienAustria Wien
110.92
Adrián López Atlético de MadridAtlético de Madrid
110.58
Johnson FulhamFulham
80.62
Miroslav Radović Legia WarszawaLegia Warszawa
70.78
Akpala BruggeBrugge
70.64
Matías Suárez AnderlechtAnderlecht
70.70
Jonathan Cristaldo MetalistMetalist
70.70
Llorente Athletic ClubAthletic Club
70.47
    Nom Equip Pos Grogues
Gabi Atlético de MadridAtlético de Madrid
6
Huth Stoke CityStoke City
6
Cherundolo Hannover 96Hannover 96
5
Armend Dallku VorsklaVorskla
5
Cziommer Red Bull SalzburgRed Bull Salzburg
5
Javi Martínez Athletic ClubAthletic Club
5
Schlaudraff Hannover 96Hannover 96
5
Roman Bezus VorsklaVorskla
5
Ivica Vrdoljak Legia WarszawaLegia Warszawa
5
Alexandru Bourceanu Steaua BucureștiSteaua București
5
    Nom Equip Pos Vermelles
Patrik Čarnota Spartak TrnavaSpartak Trnava
2
Alexander Grünwald Austria WienAustria Wien
2
Irakli Kobalia Metalurgi RustaviMetalurgi Rustavi
1
Osman Chávez Wisła KrakówWisła Kraków
1
Eric Bicfalvi Steaua BucureștiSteaua București
1
Valentin Iliev Steaua BucureștiSteaua București
1
Moisander AZ AlkmaarAZ Alkmaar
1
Jonathan Cristaldo MetalistMetalist
1
Chantôme PSGPSG
1
Tiéné PSGPSG
1
Gols:
1300
Promig golejador:
2.71
Targetes Grogues:
2145
Targetes Grogues Per Partit:
4.47
Expulsions:
120
Expulsions Per Partit:
0.25
Victòries locals:
233
Victòries visitants:
135
Empats:
112
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Atlético de Madrid: 12 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Shamrock Rovers: 6 Partits
Millor ratxa no perdent:
Atlético de Madrid: 12 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Maccabi Tel Aviv: 7 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Atlético de Madrid
Espanya
19 17 1 1
89%
5%
6%
43 11 40 2
Athletic Club
Espanya
16 9 3 4
56%
18%
26%
28 23 40 1
AZ Alkmaar
Països Baixos
16 7 6 3
43%
37%
20%
27 17 27 2
Sporting de Portugal
Portugal
16 9 3 4
56%
18%
26%
22 16 37 1
Hannover 96
Alemanya
14 7 4 3
50%
28%
22%
23 16 33 0
Fulham
Inglaterra
14 7 4 3
50%
28%
22%
24 8 21 2
Red Bull Salzburg
Austria
14 7 2 5
50%
14%
36%
22 19 37 2
Schalke 04
Alemanya
14 7 4 3
50%
28%
22%
31 15 23 1
Metalist
Ucrania
14 8 4 2
57%
28%
15%
31 12 37 2
Beşiktaş
Turquia
12 6 0 6
50%
50%
19 16 37 1
Maccabi Tel Aviv
Israel
12 4 3 5
33%
25%
42%
23 20 29 2
Standard Liège
Bèlgica
12 6 5 1
50%
41%
9%
16 9 31 1
Vorskla
Ucrania
12 5 3 4
41%
25%
34%
16 13 22 0
PSV
Països Baixos
12 8 3 1
66%
25%
9%
27 12 22 0
PAOK
Grecia
12 6 5 1
50%
41%
9%
18 10 24 1
Brugge
Bèlgica
12 5 3 4
41%
25%
34%
22 17 30 0
Austria Wien
Austria
12 6 3 3
50%
25%
25%
22 16 19 2
AEK Larnaca
Chipre
12 5 4 3
41%
33%
26%
20 14 22 2
Stoke City
Inglaterra
12 7 2 3
58%
16%
26%
17 10 33 2
Legia Warszawa
Polonia
12 5 3 4
41%
25%
34%
15 16 31 2
Lazio
Italia
10 4 3 3
40%
30%
30%
17 10 23 1
Braga
Portugal
10 4 4 2
40%
40%
20%
15 10 19 2
Lokomotiv Moskva
Rússia
10 6 1 3
60%
10%
30%
19 14 26 1
Udinese
Italia
10 4 4 2
40%
40%
20%
11 10 18 0
Rennes
França
10 4 3 3
40%
30%
30%
18 13 16 1
Steaua București
Rumania
10 3 3 4
30%
30%
40%
12 14 27 4
Hapoel Tel Aviv
Israel
10 4 1 5
40%
10%
50%
19 12 28 3
Anderlecht
Bèlgica
10 7 1 2
70%
10%
20%
22 10 25 0
Twente
Països Baixos
10 7 1 2
70%
10%
20%
18 11 18 0
Maribor
Eslovenia
8 1 2 5
12%
25%
63%
9 17 20 1
Tottenham
Inglaterra
8 4 2 2
50%
25%
25%
14 4 12 0
Shamrock Rovers
Irlanda
8 1 1 6
12%
12%
76%
7 21 19 0
AEK
Grecia
8 2 1 5
25%
12%
63%
10 16 21 3
Birmingham
Inglaterra
8 4 2 2
50%
25%
25%
11 8 17 0
Slovan Bratislava
Eslovaquia
8 1 2 5
12%
25%
63%
6 12 19 0
PSG
França
8 5 1 2
62%
12%
26%
14 7 16 3
Celtic
Escocia
8 3 3 2
37%
37%
26%
12 7 15 1
Rapid București
Rumania
8 2 1 5
25%
12%
63%
9 14 19 2
Wisła Kraków
Polonia
8 3 2 3
37%
25%
38%
9 14 19 3
Spartak Trnava
Eslovaquia
8 3 2 3
37%
25%
38%
11 9 25 5
Rabotnički
Macedonia del Nord
8 5 0 3
62%
38%
15 12 14 0
Dynamo Kyiv
Ucrania
8 3 4 1
37%
50%
13%
10 8 19 2
Rubin Kazan
Rússia
8 3 2 3
37%
25%
38%
11 7 20 1
Vaslui
Rumania
8 2 3 3
25%
37%
38%
7 9 29 1
Valencia
Espanya
8 4 1 3
50%
12%
38%
14 10 21 1
Aalesund
Noruega
8 5 1 2
62%
12%
26%
17 12 13 1
Dinamo Tbilisi
Georgia
8 5 1 2
62%
12%
26%
18 6 24 3
Thun
Suïssa
6 1 3 2
16%
50%
34%
6 9 8 1
Sturm Graz
Austria
6 1 0 5
16%
84%
5 14 15 2
Zürich
Suïssa
6 1 2 3
16%
33%
51%
5 8 11 1
København
Dinamarca
6 1 2 3
16%
33%
51%
5 9 9 0
Nacional
Portugal
6 2 2 2
33%
33%
34%
7 6 13 0
Paks
Hungria
6 3 2 1
50%
33%
17%
11 6 12 0
Varaždin
Croacia
6 3 2 1
50%
33%
17%
13 7 9 2
Gaz Metan
Rumania
6 3 1 2
50%
16%
34%
6 6 14 0
Differdange
Luxemburg
6 1 1 4
16%
16%
68%
1 12 13 0
Elfsborg
Suecia
6 2 3 1
33%
50%
17%
10 7 7 0
St Patrick's
Irlanda
6 2 0 4
33%
67%
6 8 11 0
Metalurgi Rustavi
Georgia
6 2 2 2
33%
33%
34%
7 9 15 2
Olimpija
Eslovenia
6 2 3 1
33%
50%
17%
9 5 17 2
Śląsk Wrocław
Polonia
6 2 2 2
33%
33%
34%
5 7 13 0
Malmö
Suecia
6 0 1 5
16%
84%
4 15 11 0
Qarabağ
Azerbaijan
6 3 2 1
50%
33%
17%
10 5 7 0
Häcken
Suecia
6 4 1 1
66%
16%
18%
11 6 6 0
Maccabi Haifa
Israel
6 2 0 4
33%
67%
10 12 14 0
Odense
Dinamarca
6 1 1 4
16%
16%
68%
9 14 10 1
KR
Islandia
6 3 0 3
50%
50%
12 10 12 0
Heart of Midlothian
Escocia
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 7 4 0
Helsingborg
Suecia
4 1 0 3
25%
75%
4 5 7 0
Vaduz
Liechtenstein
4 2 0 2
50%
50%
5 8 10 1
Jablonec
República Txeca
4 2 1 1
50%
25%
25%
8 4 7 0
Midtjylland
Dinamarca
4 2 1 1
50%
25%
25%
9 5 6 0
Honka
Finlandia
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 3 4 0
Vitória de Guimarães
Portugal
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 7 8 1
Ried
Austria
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 9 8 0
Dinamo București
Rumania
4 1 1 2
25%
25%
50%
7 8 12 1
Young Boys
Suïssa
4 2 2 0
50%
50%
7 3 10 2
Bursaspor
Turquia
4 2 1 1
50%
25%
25%
8 6 13 1
Omonia
Chipre
4 2 0 2
50%
50%
5 3 12 1
Sparta Praha
República Txeca
4 3 0 1
75%
25%
8 2 12 1
Karpaty
Ucrania
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 4 9 1
Crvena Zvezda
Serbia
4 2 0 2
50%
50%
10 7 11 0
Olympiacos
Grecia
4 3 0 1
75%
25%
4 2 16 1
Manchester City
Inglaterra
4 3 0 1
75%
25%
9 4 13 0
Alania
Rússia
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 5 16 0
Vålerenga
Noruega
4 2 0 2
50%
50%
2 5 7 0
Manchester United
Inglaterra
4 1 0 3
25%
75%
6 7 6 0
Minsk
Bielorrusia
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 7 7 1
The New Saints
Gales
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 9 9 0
Rad
Serbia
4 2 1 1
50%
25%
25%
10 3 5 0
Aktobe
Kazajistán
4 0 3 1
75%
25%
3 3 11 2
Irtysh
Kazajistán
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 4 7 1
Westerlo
Bèlgica
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 5 8 0
Tromsø
Noruega
4 2 1 1
50%
25%
25%
8 5 2 0
Bnei Yehuda
Israel
4 3 0 1
75%
25%
5 3 13 1
Vllaznia
Albania
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 3 7 1
Gaziantepspor
Turquia
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 3 11 0
Lokomotiv Sofia
Bulgaria
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 2 12 0
Olympiakos Volou
Grecia
4 3 1 0
75%
25%
8 1 7 1
Željezničar
Bosnia-Herzegovina
4 1 1 2
25%
25%
50%
1 8 8 0
Anorthosis
Chipre
4 2 0 2
50%
50%
5 5 8 0
RNK Split
Croacia
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 4 11 0
Ventspils
Letonia
4 2 0 2
50%
50%
5 11 10 2
Ferencváros
Hungria
4 3 0 1
75%
25%
8 4 8 0
Glentoran
Irlanda del Nord
4 1 0 3
25%
75%
3 8 10 2
Flamurtari
Albania
4 1 0 3
25%
75%
5 10 7 0
Den Haag
Països Baixos
4 3 0 1
75%
25%
6 5 8 1
Sarajevo
Bosnia-Herzegovina
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 7 12 1
Shakhter Karagandy
Kazajistán
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 5 13 0
Trabzonspor
Turquia
3 0 1 2
33%
67%
2 6 8 2
Ekranas
Lituania
2 1 0 1
50%
50%
1 4 5 0
Spartak Moskva
Rússia
2 0 1 1
50%
50%
4 5 2 0
Birkirkara
Malta
2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 0
Jagiellonia
Polonia
2 1 0 1
50%
50%
1 2 2 0
Sion
Suïssa
2 0 0 2
100%
0 6 5 0
Fola Esch
Luxemburg
2 0 1 1
50%
50%
1 5 4 0
NSÍ
Islas Feroe
2 0 1 1
50%
50%
0 3 2 0
Rangers
Escocia
2 0 1 1
50%
50%
2 3 6 0
Renova
Macedonia del Nord
2 1 0 1
50%
50%
3 3 7 1
Rosenborg
Noruega
2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
Cliftonville
Irlanda del Nord
2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 0
ÍBV
Islandia
2 1 0 1
50%
50%
1 2 1 0
Gagra
Georgia
2 1 0 1
50%
50%
2 3 6 0
Helsinki
Finlandia
2 1 0 1
50%
50%
3 6 2 0
Viktoria Plzeň
República Txeca
2 0 1 1
50%
50%
2 4 6 1
Nõmme Kalju
Estonia
2 0 1 1
50%
50%
0 2 5 0
Porto
Portugal
2 0 0 2
100%
1 6 5 1
Ulisses
Armenia
2 0 0 2
100%
0 5 3 0
Lusitans
Andorra
2 0 0 2
100%
1 6 7 0
Neath
Gales
2 0 0 2
100%
1 6 6 0
UE Santa Coloma
Andorra
2 0 0 2
100%
0 5 4 0
Zeta
Montenegro
2 1 0 1
50%
50%
2 4 7 0
Milsami Orhei
Moldavia
2 0 0 2
100%
1 5 9 1
Zestafoni
Georgia
2 0 1 1
50%
50%
3 5 6 0
Daugava Daugavpils
Letonia
2 0 0 2
100%
1 7 5 0
Banga
Lituania
2 0 0 2
100%
0 7 2 0
Trans
Estonia
2 0 0 2
100%
1 7 5 0
Tre Penne
San Marino
2 0 0 2
100%
1 9 1 1
Nordsjælland
Dinamarca
2 0 1 1
50%
50%
1 2 6 0
CSKA Sofia
Bulgaria
2 0 1 1
50%
50%
1 3 4 0
Olimpik-Şüvälan
Azerbaijan
2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 1
Panathinaikos
Grecia
2 1 0 1
50%
50%
2 4 4 0
Litex Lovech
Bulgaria
2 0 0 2
100%
1 3 6 1
Banants
Armenia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
ÍF
Islas Feroe
2 0 0 2
100%
2 8 4 0
Široki Brijeg
Bosnia-Herzegovina
2 0 1 1
50%
50%
0 3 9 1
Käerjéng
Luxemburg
2 0 1 1
50%
50%
2 6 3 0
Partizan
Serbia
2 0 1 1
50%
50%
2 3 5 1
Hajduk Split
Croacia
2 0 0 2
100%
0 2 3 0
Dundee United
Escocia
2 1 0 1
50%
50%
3 3 5 0
Palermo
Italia
2 0 2 0
100%
3 3 6 0
Rudar Pljevlja
Montenegro
2 0 0 2
100%
0 5 4 1
TPS
Finlandia
2 0 1 1
50%
50%
0 1 2 0
Mainz 05
Alemanya
2 0 1 1
50%
50%
2 2 4 0
Tirana
Albania
2 0 1 1
50%
50%
1 3 5 1
Sant Julià
Andorra
2 0 0 2
100%
0 4 8 0
Levadia Tallinn
Estonia
2 0 1 1
50%
50%
0 1 5 0
Bohemians
Irlanda
2 0 1 1
50%
50%
1 3 4 0
Vojvodina
Serbia
2 1 0 1
50%
50%
3 3 7 0
Shakhtyor Soligorsk
Bielorrusia
2 0 0 2
100%
2 4 2 0
Ajax
Països Baixos
2 1 0 1
50%
50%
2 3 3 0
Sūduva
Lituania
2 0 1 1
50%
50%
1 4 4 0
Llanelli Town
Gales
2 1 0 1
50%
50%
2 6 6 0
Floriana
Malta
2 0 0 2
100%
0 9 1 0
Khazar Lankaran
Azerbaijan
2 0 1 1
50%
50%
1 3 5 0
Örebro
Suecia
2 0 1 1
50%
50%
0 2 6 0
Mika
Armenia
2 0 0 2
100%
0 2 5 0
KuPS
Finlandia
2 1 0 1
50%
50%
1 2 2 0
Strømsgodset
Noruega
2 0 0 2
100%
1 4 3 0
Kecskemét
Hungria
2 0 2 0
100%
1 1 7 0
Brøndby
Dinamarca
2 1 0 1
50%
50%
4 4 6 0
Budućnost
Montenegro
2 1 0 1
50%
50%
3 4 4 0
Dnipro
Ucrania
2 1 0 1
50%
50%
1 3 3 0
Sevilla
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 3 7 1
Sochaux
França
2 0 1 1
50%
50%
0 4 5 1
Roma
Italia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 2 0
Sheriff Tiraspol
Moldavia
2 0 1 1
50%
50%
0 1 7 0
Juvenes-Dogana
San Marino
2 0 0 2
100%
0 4 4 1
Mladá Boleslav
República Txeca
2 0 1 1
50%
50%
2 5 3 0
Crusaders
Irlanda del Nord
2 0 0 2
100%
1 7 2 0
Koper
Eslovenia
2 0 1 1
50%
50%
2 3 7 0
Metalurg Skopje
Macedonia del Nord
2 0 1 1
50%
50%
2 3 9 1
Sligo Rovers
Irlanda
2 0 1 1
50%
50%
0 2 3 0
Iskra-Stal
Moldavia
2 0 1 1
50%
50%
2 4 6 0
Gomel
Bielorrusia
2 0 0 2
100%
2 5 6 1
Domžale
Eslovenia
2 0 0 2
100%
2 5 2 0
Hafnarfjarðar
Islandia
2 0 1 1
50%
50%
1 3 5 0
Levski Sofia
Bulgaria
2 1 0 1
50%
50%
3 3 7 1
Žilina
Eslovaquia
2 1 0 1
50%
50%
2 3 6 1
Tauras
Lituania
2 0 0 2
100%
2 5 7 0
Liepājas Metalurgs
Letonia
2 0 1 1
50%
50%
1 4 6 0
Senica
Eslovaquia
2 0 0 2
100%
0 4 5 1
EB/Streymur
Islas Feroe
2 0 2 0
100%
1 1 3 0