Temporada 2011-12 Europa League

Partits
TipusDataLocalResultat Visitant
Classificació Fase 1 (Anada)30/06/2011Honka0 - 0Nõmme Kalju
Classificació Fase 1 (Anada)30/06/2011ÍBV1 - 0St Patrick's
Classificació Fase 1 (Anada)30/06/2011Ferencváros3 - 0Ulisses
Classificació Fase 1 (Anada)30/06/2011Varaždin5 - 1Lusitans
Classificació Fase 1 (Anada)30/06/2011Aalesund4 - 1Neath
Classificació Fase 1 (Anada)30/06/2011UE Santa Coloma0 - 1Paks
Classificació Fase 1 (Anada)30/06/2011Spartak Trnava3 - 0Zeta
Classificació Fase 1 (Anada)30/06/2011Elfsborg4 - 0Fola
Classificació Fase 1 (Anada)30/06/2011TNS1 - 1Cliftonville
Classificació Fase 1 (Anada)30/06/2011Daugava Daugavpils0 - 5Tromsø
Classificació Fase 1 (Anada)30/06/2011Banga0 - 4Qarabağ
Classificació Fase 1 (Anada)30/06/2011Trans1 - 4Rabotnički
Classificació Fase 1 (Anada)30/06/2011Rad6 - 0Tre Penne
Classificació Fase 1 (Anada)30/06/2011Olimpik-Şüvälan1 - 1Minsk
Classificació Fase 1 (Anada)30/06/2011Banants0 - 1Metalurgi Rustavi
Classificació Fase 1 (Anada)30/06/2011ÍF1 - 3KR
Classificació Fase 1 (Anada)30/06/2011Dinamo Tbilisi2 - 0Milsami Orhei
Classificació Fase 1 (Anada)30/06/2011Käerjéng1 - 1Häcken
Classificació Fase 1 (Anada)30/06/2011Birkirkara0 - 1Vllaznia
Classificació Fase 1 (Anada)30/06/2011Fulham3 - 0NSÍ
Classificació Fase 1 (Anada)30/06/2011Renova2 - 1Glentoran
Classificació Fase 1 (Anada)30/06/2011Široki Brijeg0 - 0Olimpija
Classificació Fase 1 (Anada)30/06/2011Koper1 - 1Shakhter
Classificació Fase 1 (Anada)30/06/2011Budućnost1 - 3Flamurtari
Classificació Fase 1 (Anada)30/06/2011Jagiellonia1 - 0Irtysh
Classificació Fase 1 (Tornada)07/07/2011NSÍ0 - 0Fulham
Classificació Fase 1 (Tornada)07/07/2011Neath0 - 2Aalesund
Classificació Fase 1 (Tornada)07/07/2011Rabotnički3 - 0Trans
Classificació Fase 1 (Tornada)07/07/2011Glentoran2 - 1Renova
Classificació Fase 1 (Tornada)07/07/2011Paks4 - 0UE Santa Coloma
Classificació Fase 1 (Tornada)07/07/2011Olimpija3 - 0Široki Brijeg
Classificació Fase 1 (Tornada)07/07/2011Tre Penne1 - 3Rad
Classificació Fase 1 (Tornada)07/07/2011Lusitans0 - 1Varaždin
Classificació Fase 1 (Tornada)07/07/2011Cliftonville0 - 1TNS
Classificació Fase 1 (Tornada)07/07/2011St Patrick's2 - 0ÍBV
Classificació Fase 1 (Tornada)07/07/2011Tromsø2 - 1Daugava Daugavpils
Classificació Fase 1 (Tornada)07/07/2011Fola1 - 1Elfsborg
Classificació Fase 1 (Tornada)07/07/2011Vllaznia1 - 1Birkirkara
Classificació Fase 1 (Tornada)07/07/2011Häcken5 - 1Käerjéng
Classificació Fase 1 (Tornada)07/07/2011Minsk2 - 1Olimpik-Şüvälan
Classificació Fase 1 (Tornada)07/07/2011Nõmme Kalju0 - 2Honka
Classificació Fase 1 (Tornada)07/07/2011Qarabağ3 - 0Banga
Classificació Fase 1 (Tornada)07/07/2011Flamurtari1 - 2Budućnost
Classificació Fase 1 (Tornada)07/07/2011Ulisses0 - 2Ferencváros
Classificació Fase 1 (Tornada)07/07/2011Irtysh2 - 0Jagiellonia
Classificació Fase 1 (Tornada)07/07/2011Metalurgi Rustavi1 - 1Banants
Classificació Fase 1 (Tornada)07/07/2011Shakhter2 - 1Koper
Classificació Fase 1 (Tornada)07/07/2011Zeta2 - 1Spartak Trnava
Classificació Fase 1 (Tornada)07/07/2011KR5 - 1ÍF
Classificació Fase 1 (Tornada)07/07/2011Milsami Orhei1 - 3Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 2 (Anada)14/07/2011Željezničar1 - 0Sheriff
Classificació Fase 2 (Anada)14/07/2011Glentoran0 - 2Vorskla
Classificació Fase 2 (Anada)14/07/2011Juvenes-Dogana0 - 1Rabotnički
Classificació Fase 2 (Anada)14/07/2011Crusaders1 - 3Fulham
Classificació Fase 2 (Anada)14/07/2011Metalurg Skopje0 - 0Lokomotiv Sofia
Classificació Fase 2 (Anada)14/07/2011Iskra-Stal1 - 1Varaždin
Classificació Fase 2 (Anada)14/07/2011Domžale1 - 2RNK Split
Classificació Fase 2 (Anada)14/07/2011Hafnarfjordur1 - 1Nacional
Classificació Fase 2 (Anada)14/07/2011KR3 - 0Žilina
Classificació Fase 2 (Anada)14/07/2011Tauras2 - 3Den Haag
Classificació Fase 2 (Anada)14/07/2011Vllaznia0 - 0Thun
Classificació Fase 2 (Anada)14/07/2011Liepājas Metalurgs1 - 4Salzburg
Classificació Fase 2 (Anada)14/07/2011Kecskemét1 - 1Aktobe
Classificació Fase 2 (Anada)14/07/2011Häcken1 - 0Honka
Classificació Fase 2 (Anada)14/07/2011KuPS1 - 0Gaz Metan
Classificació Fase 2 (Anada)14/07/2011Rad0 - 1Olympiacos Volou
Classificació Fase 2 (Anada)14/07/2011Śląsk Wrocław1 - 0Dundee United
Classificació Fase 2 (Anada)14/07/2011Metalurgi Rustavi1 - 1Irtysh
Classificació Fase 2 (Anada)14/07/2011Shakhter2 - 1St Patrick's
Classificació Fase 2 (Anada)14/07/2011Rudar Pljevlja0 - 3Austria Wien
Classificació Fase 2 (Anada)14/07/2011TPS0 - 1Westerlo
Classificació Fase 2 (Anada)14/07/2011Sant Julià0 - 2Bnei Yehuda
Classificació Fase 2 (Anada)14/07/2011Minsk1 - 1Gaziantepspor
Classificació Fase 2 (Anada)14/07/2011Shakhtyor0 - 1Ventspils
Classificació Fase 2 (Anada)14/07/2011Örebro0 - 0Sarajevo
Classificació Fase 2 (Anada)14/07/2011Anorthosis3 - 0Gagra
Classificació Fase 2 (Anada)14/07/2011Paks1 - 1Tromsø
Classificació Fase 2 (Anada)14/07/2011Ferencváros2 - 1Aalesund
Classificació Fase 2 (Anada)14/07/2011Vålerenga1 - 0Mika
Classificació Fase 2 (Anada)14/07/2011Maccabi Tel Aviv3 - 1Khazar Lankaran
Classificació Fase 2 (Anada)14/07/2011Floriana0 - 8AEK Larnaca
Classificació Fase 2 (Anada)14/07/2011Llanelli2 - 1Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 2 (Anada)14/07/2011Sūduva1 - 1Elfsborg
Classificació Fase 2 (Anada)14/07/2011EB/Streymur1 - 1Qarabağ
Classificació Fase 2 (Anada)14/07/2011Vaduz0 - 2Vojvodina
Classificació Fase 2 (Anada)14/07/2011Olimpija2 - 0Bohemians
Classificació Fase 2 (Anada)14/07/2011Differdange0 - 0Levadia
Classificació Fase 2 (Anada)14/07/2011Tirana0 - 0Spartak Trnava
Classificació Fase 2 (Anada)14/07/2011Flamurtari0 - 2Jablonec
Classificació Fase 2 (Anada)14/07/2011TNS1 - 3Midtjylland
Classificació Fase 2 (Tornada)21/07/2011Ventspils3 - 2Shakhtyor
Classificació Fase 2 (Tornada)21/07/2011Gaz Metan2 - 0KuPS
Classificació Fase 2 (Tornada)21/07/2011Vojvodina1 - 3Vaduz
Classificació Fase 2 (Tornada)21/07/2011Mika0 - 1Vålerenga
Classificació Fase 2 (Tornada)21/07/2011Irtysh0 - 2Metalurgi Rustavi
Classificació Fase 2 (Tornada)21/07/2011Olympiacos Volou1 - 1Rad
Classificació Fase 2 (Tornada)21/07/2011Rabotnički3 - 0Juvenes-Dogana
Classificació Fase 2 (Tornada)21/07/2011Gaziantepspor4 - 1Minsk
Classificació Fase 2 (Tornada)21/07/2011Westerlo0 - 0TPS
Classificació Fase 2 (Tornada)21/07/2011RNK Split3 - 1Domžale
Classificació Fase 2 (Tornada)21/07/2011Fulham4 - 0Crusaders
Classificació Fase 2 (Tornada)21/07/2011Bohemians1 - 1Olimpija
Classificació Fase 2 (Tornada)21/07/2011Nacional2 - 0Hafnarfjordur
Classificació Fase 2 (Tornada)21/07/2011Dundee United3 - 2Śląsk Wrocław
Classificació Fase 2 (Tornada)21/07/2011St Patrick's2 - 0Shakhter
Classificació Fase 2 (Tornada)21/07/2011Austria Wien2 - 0Rudar Pljevlja
Classificació Fase 2 (Tornada)21/07/2011Khazar Lankaran0 - 0Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 2 (Tornada)21/07/2011Levadia0 - 1Differdange
Classificació Fase 2 (Tornada)21/07/2011Aktobe0 - 0Kecskemét
Classificació Fase 2 (Tornada)21/07/2011Gagra2 - 0Anorthosis
Classificació Fase 2 (Tornada)21/07/2011Den Haag2 - 0Tauras
Classificació Fase 2 (Tornada)21/07/2011Lokomotiv Sofia3 - 2Metalurg Skopje
Classificació Fase 2 (Tornada)21/07/2011Žilina2 - 0KR
Classificació Fase 2 (Tornada)21/07/2011Thun2 - 1Vllaznia
Classificació Fase 2 (Tornada)21/07/2011Midtjylland5 - 2TNS
Classificació Fase 2 (Tornada)21/07/2011Tromsø0 - 3Paks
Classificació Fase 2 (Tornada)21/07/2011Aalesund3 - 1Ferencváros
Classificació Fase 2 (Tornada)21/07/2011Spartak Trnava3 - 1Tirana
Classificació Fase 2 (Tornada)21/07/2011Sarajevo2 - 0Örebro
Classificació Fase 2 (Tornada)21/07/2011Honka0 - 2Häcken
Classificació Fase 2 (Tornada)21/07/2011Vorskla3 - 0Glentoran
Classificació Fase 2 (Tornada)21/07/2011AEK Larnaca1 - 0Floriana
Classificació Fase 2 (Tornada)21/07/2011Dinamo Tbilisi5 - 0Llanelli
Classificació Fase 2 (Tornada)21/07/2011Varaždin3 - 1Iskra-Stal
Classificació Fase 2 (Tornada)21/07/2011Jablonec5 - 1Flamurtari
Classificació Fase 2 (Tornada)21/07/2011Sheriff0 - 0Željezničar
Classificació Fase 2 (Tornada)21/07/2011Elfsborg3 - 0Sūduva
Classificació Fase 2 (Tornada)21/07/2011Qarabağ0 - 0EB/Streymur
Classificació Fase 2 (Tornada)21/07/2011Bnei Yehuda2 - 0Sant Julià
Classificació Fase 2 (Tornada)21/07/2011Salzburg0 - 0Liepājas Metalurgs
Classificació Fase 3 (Anada)26/07/2011Bnei Yehuda1 - 0Helsingborg
Classificació Fase 3 (Anada)28/07/2011Željezničar0 - 2Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 3 (Anada)28/07/2011Midtjylland0 - 0Vitória de Guimarães
Classificació Fase 3 (Anada)28/07/2011Mainz 051 - 1Gaz Metan
Classificació Fase 3 (Anada)28/07/2011Club Brugge4 - 1Qarabağ
Classificació Fase 3 (Anada)28/07/2011Palermo2 - 2Thun
Classificació Fase 3 (Anada)28/07/2011Stoke City1 - 0Hajduk Split
Classificació Fase 3 (Anada)28/07/2011Nacional3 - 0Häcken
Classificació Fase 3 (Anada)28/07/2011Alania1 - 1Aktobe
Classificació Fase 3 (Anada)28/07/2011Atlético de Madrid2 - 1Strømsgodset
Classificació Fase 3 (Anada)28/07/2011Ried2 - 0Brøndby
Classificació Fase 3 (Anada)28/07/2011KR1 - 4Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 3 (Anada)28/07/2011Dinamo București2 - 2Varaždin
Classificació Fase 3 (Anada)28/07/2011Aalesund4 - 0Elfsborg
Classificació Fase 3 (Anada)28/07/2011Metalurgi Rustavi2 - 5Rennes
Classificació Fase 3 (Anada)28/07/2011Paks1 - 1Hearts
Classificació Fase 3 (Anada)28/07/2011Bursaspor2 - 1Gomel
Classificació Fase 3 (Anada)28/07/2011Differdange0 - 3Olympiacos Volou
Classificació Fase 3 (Anada)28/07/2011Gaziantepspor0 - 1Legia Warszawa
Classificació Fase 3 (Anada)28/07/2011AZ Alkmaar2 - 0Jablonec
Classificació Fase 3 (Anada)28/07/2011Levski Sofia2 - 1Spartak Trnava
Classificació Fase 3 (Anada)28/07/2011Hapoel Tel Aviv4 - 0Vaduz
Classificació Fase 3 (Anada)28/07/2011Young Boys3 - 1Westerlo
Classificació Fase 3 (Anada)28/07/2011Olimpija1 - 1Austria Wien
Classificació Fase 3 (Anada)28/07/2011Vålerenga0 - 2PAOK
Classificació Fase 3 (Anada)28/07/2011RNK Split0 - 0Fulham
Classificació Fase 3 (Anada)28/07/2011Omonia3 - 0Den Haag
Classificació Fase 3 (Anada)28/07/2011Vorskla0 - 0Sligo
Classificació Fase 3 (Anada)28/07/2011Sparta Praha5 - 0Sarajevo
Classificació Fase 3 (Anada)28/07/2011Anorthosis0 - 2Rabotnički
Classificació Fase 3 (Anada)28/07/2011Salzburg1 - 0Senica
Classificació Fase 3 (Anada)28/07/2011Karpaty2 - 0St Patrick's
Classificació Fase 3 (Anada)28/07/2011Ventspils1 - 2Crvena Zvezda
Classificació Fase 3 (Anada)28/07/2011Śląsk Wrocław0 - 0Lokomotiv Sofia
Classificació Fase 3 (Anada)28/07/2011AEK Larnaca3 - 0Mladá Boleslav
Classificació Fase 3 (Tornada)04/08/2011Maccabi Tel Aviv6 - 0Željezničar
Classificació Fase 3 (Tornada)04/08/2011Legia Warszawa0 - 0Gaziantepspor
Classificació Fase 3 (Tornada)04/08/2011Gomel1 - 3Bursaspor
Classificació Fase 3 (Tornada)04/08/2011Hajduk Split0 - 1Stoke City
Classificació Fase 3 (Tornada)04/08/2011Helsingborg3 - 0Bnei Yehuda
Classificació Fase 3 (Tornada)04/08/2011Rennes2 - 0Metalurgi Rustavi
Classificació Fase 3 (Tornada)04/08/2011Gaz Metan1 - 1Mainz 05
Classificació Fase 3 (Tornada)04/08/2011Spartak Trnava2 - 1Levski Sofia
Classificació Fase 3 (Tornada)04/08/2011Dinamo Tbilisi2 - 0KR
Classificació Fase 3 (Tornada)04/08/2011Fulham2 - 0RNK Split
Classificació Fase 3 (Tornada)04/08/2011Thun1 - 1Palermo
Classificació Fase 3 (Tornada)04/08/2011Lokomotiv Sofia0 - 0Śląsk Wrocław
Classificació Fase 3 (Tornada)04/08/2011PAOK3 - 0Vålerenga
Classificació Fase 3 (Tornada)04/08/2011Olympiacos Volou3 - 0Differdange
Classificació Fase 3 (Tornada)04/08/2011Brøndby4 - 2Ried
Classificació Fase 3 (Tornada)04/08/2011Rabotnički1 - 2Anorthosis
Classificació Fase 3 (Tornada)04/08/2011Westerlo0 - 2Young Boys
Classificació Fase 3 (Tornada)04/08/2011Den Haag1 - 0Omonia
Classificació Fase 3 (Tornada)04/08/2011Vaduz2 - 1Hapoel Tel Aviv
Classificació Fase 3 (Tornada)04/08/2011Senica0 - 3Salzburg
Classificació Fase 3 (Tornada)04/08/2011Vitória de Guimarães2 - 1Midtjylland
Classificació Fase 3 (Tornada)04/08/2011Häcken2 - 1Nacional
Classificació Fase 3 (Tornada)04/08/2011Austria Wien3 - 2Olimpija
Classificació Fase 3 (Tornada)04/08/2011Jablonec1 - 1AZ Alkmaar
Classificació Fase 3 (Tornada)04/08/2011Hearts4 - 1Paks
Classificació Fase 3 (Tornada)04/08/2011St Patrick's1 - 3Karpaty
Classificació Fase 3 (Tornada)04/08/2011Sligo0 - 2Vorskla
Classificació Fase 3 (Tornada)04/08/2011Sarajevo0 - 2Sparta Praha
Classificació Fase 3 (Tornada)04/08/2011Crvena Zvezda7 - 0Ventspils
Classificació Fase 3 (Tornada)04/08/2011Mladá Boleslav2 - 2AEK Larnaca
Classificació Fase 3 (Tornada)04/08/2011Varaždin1 - 2Dinamo București
Classificació Fase 3 (Tornada)04/08/2011Elfsborg1 - 1Aalesund
Classificació Fase 3 (Tornada)04/08/2011Aktobe1 - 1Alania
Classificació Fase 3 (Tornada)04/08/2011Qarabağ1 - 0Club Brugge
Classificació Fase 3 (Tornada)04/08/2011Strømsgodset0 - 2Atlético de Madrid
Classificació PlayOff (Anada)18/08/2011Slovan Bratislava1 - 0Roma
Classificació PlayOff (Anada)18/08/2011Crvena Zvezda1 - 2Rennes
Classificació PlayOff (Anada)18/08/2011Metalist0 - 0Sochaux
Classificació PlayOff (Anada)18/08/2011Hannover 962 - 1Sevilla
Classificació PlayOff (Anada)18/08/2011Fulham3 - 0Dnipro
Classificació PlayOff (Anada)18/08/2011Nacional0 - 0Birmingham
Classificació PlayOff (Anada)18/08/2011AEK1 - 0Dinamo Tbilisi
Classificació PlayOff (Anada)18/08/2011Shamrock Rovers1 - 1Partizan
Classificació PlayOff (Anada)18/08/2011Hearts0 - 5Tottenham
Classificació PlayOff (Anada)18/08/2011Differdange0 - 4PSG
Classificació PlayOff (Anada)18/08/2011Rosenborg0 - 0AEK Larnaca
Classificació PlayOff (Anada)18/08/2011Beşiktaş3 - 0Alania
Classificació PlayOff (Anada)18/08/2011Maribor2 - 1Rangers
Classificació PlayOff (Anada)18/08/2011Athletic Club0 - 0Trabzonspor
Classificació PlayOff (Anada)18/08/2011Lazio6 - 0Rabotnički
Classificació PlayOff (Anada)18/08/2011Ried0 - 0PSV
Classificació PlayOff (Anada)18/08/2011Celtic3 - 0Sion
Classificació PlayOff (Anada)18/08/2011Standard Liège1 - 0Helsingborg
Classificació PlayOff (Anada)18/08/2011Bursaspor1 - 2Anderlecht
Classificació PlayOff (Anada)18/08/2011PAOK2 - 0Karpaty
Classificació PlayOff (Anada)18/08/2011Braga0 - 0Young Boys
Classificació PlayOff (Anada)18/08/2011Legia Warszawa2 - 2Spartak Moscú
Classificació PlayOff (Anada)18/08/2011Ekranas1 - 0Hapoel Tel Aviv
Classificació PlayOff (Anada)18/08/2011Lokomotiv2 - 0Spartak Trnava
Classificació PlayOff (Anada)18/08/2011Vaslui2 - 0Sparta Praha
Classificació PlayOff (Anada)18/08/2011Zestafoni3 - 3Club Brugge
Classificació PlayOff (Anada)18/08/2011Helsinki2 - 0Schalke 04
Classificació PlayOff (Anada)18/08/2011Litex1 - 2Dynamo Kiev
Classificació PlayOff (Anada)18/08/2011Omonia2 - 1Salzburg
Classificació PlayOff (Anada)18/08/2011Vorskla2 - 1Dinamo București
Classificació PlayOff (Anada)18/08/2011Aalesund2 - 1AZ Alkmaar
Classificació PlayOff (Anada)18/08/2011Austria Wien3 - 1Gaz Metan
Classificació PlayOff (Anada)18/08/2011Maccabi Tel Aviv3 - 0Panathinaikos
Classificació PlayOff (Anada)18/08/2011Steaua București2 - 0CSKA Sofia
Classificació PlayOff (Anada)18/08/2011Nordsjælland0 - 0Sporting de Portugal
Classificació PlayOff (Anada)18/08/2011Śląsk Wrocław1 - 3Rapid București
Classificació PlayOff (Anada)18/08/2011Atlético de Madrid2 - 0Vitória de Guimarães
Classificació PlayOff (Anada)18/08/2011Thun0 - 1Stoke City
Classificació PlayOff (Tornada)25/08/2011Helsingborg1 - 3Standard Liège
Classificació PlayOff (Tornada)25/08/2011Tottenham0 - 0Hearts
Classificació PlayOff (Tornada)25/08/2011Karpaty1 - 1PAOK
Classificació PlayOff (Tornada)25/08/2011Sevilla1 - 1Hannover 96
Classificació PlayOff (Tornada)25/08/2011Salzburg1 - 0Omonia
Classificació PlayOff (Tornada)25/08/2011Sporting de Portugal2 - 1Nordsjælland
Classificació PlayOff (Tornada)25/08/2011AEK Larnaca2 - 1Rosenborg
Classificació PlayOff (Tornada)25/08/2011Rapid București1 - 1Śląsk Wrocław
Classificació PlayOff (Tornada)25/08/2011Sparta Praha1 - 0Vaslui
Classificació PlayOff (Tornada)25/08/2011Young Boys2 - 2Braga
Classificació PlayOff (Tornada)25/08/2011CSKA Sofia1 - 1Steaua București
Classificació PlayOff (Tornada)25/08/2011Sochaux0 - 4Metalist
Classificació PlayOff (Tornada)25/08/2011PSG2 - 0Differdange
Classificació PlayOff (Tornada)25/08/2011Dnipro1 - 0Fulham
Classificació PlayOff (Tornada)25/08/2011Roma1 - 1Slovan Bratislava
Classificació PlayOff (Tornada)25/08/2011AZ Alkmaar6 - 0Aalesund
Classificació PlayOff (Tornada)25/08/2011Stoke City4 - 1Thun
Classificació PlayOff (Tornada)25/08/2011Birmingham3 - 0Nacional
Classificació PlayOff (Tornada)25/08/2011Rabotnički1 - 3Lazio
Classificació PlayOff (Tornada)25/08/2011Dinamo Tbilisi1 - 1AEK
Classificació PlayOff (Tornada)25/08/2011Rangers1 - 1Maribor
Classificació PlayOff (Tornada)25/08/2011Sion0 - 3Celtic
Classificació PlayOff (Tornada)25/08/2011Club Brugge2 - 0Zestafoni
Classificació PlayOff (Tornada)25/08/2011Anderlecht2 - 2Bursaspor
Classificació PlayOff (Tornada)25/08/2011Partizan1 - 2Shamrock Rovers
Classificació PlayOff (Tornada)25/08/2011Vitória de Guimarães0 - 4Atlético de Madrid
Classificació PlayOff (Tornada)25/08/2011Hapoel Tel Aviv4 - 0Ekranas
Classificació PlayOff (Tornada)25/08/2011PSV5 - 0Ried
Classificació PlayOff (Tornada)25/08/2011Schalke 046 - 1Helsinki
Classificació PlayOff (Tornada)25/08/2011Alania2 - 0Beşiktaş
Classificació PlayOff (Tornada)25/08/2011Gaz Metan1 - 0Austria Wien
Classificació PlayOff (Tornada)25/08/2011Spartak Trnava1 - 1Lokomotiv
Classificació PlayOff (Tornada)25/08/2011Dynamo Kiev1 - 0Litex
Classificació PlayOff (Tornada)25/08/2011Panathinaikos2 - 1Maccabi Tel Aviv
Classificació PlayOff (Tornada)25/08/2011Rennes4 - 0Crvena Zvezda
Classificació PlayOff (Tornada)25/08/2011Spartak Moscú2 - 3Legia Warszawa
Classificació PlayOff (Tornada)25/08/2011Dinamo București2 - 3Vorskla
Fase de Grups (Jornada 1)15/09/2011Atlético de Madrid2 - 0Celtic
Fase de Grups (Jornada 1)15/09/2011PAOK0 - 0Tottenham
Fase de Grups (Jornada 1)15/09/2011Udinese2 - 1Rennes
Fase de Grups (Jornada 1)15/09/2011Hannover 960 - 0Standard Liège
Fase de Grups (Jornada 1)15/09/2011København1 - 0Vorskla
Fase de Grups (Jornada 1)15/09/2011Hapoel Tel Aviv0 - 1Rapid București
Fase de Grups (Jornada 1)15/09/2011PSV1 - 0Legia Warszawa
Fase de Grups (Jornada 1)15/09/2011Steaua București0 - 0Schalke 04
Fase de Grups (Jornada 1)15/09/2011Maccabi Haifa1 - 0AEK Larnaca
Fase de Grups (Jornada 1)15/09/2011Lazio2 - 2Vaslui
Fase de Grups (Jornada 1)15/09/2011Wisła Kraków1 - 3Odense
Fase de Grups (Jornada 1)15/09/2011Fulham1 - 1Twente
Fase de Grups (Jornada 1)15/09/2011Sturm Graz1 - 2Lokomotiv
Fase de Grups (Jornada 1)15/09/2011Anderlecht4 - 1AEK
Fase de Grups (Jornada 1)15/09/2011Zurich0 - 2Sporting de Portugal
Fase de Grups (Jornada 1)15/09/2011PSG3 - 1Salzburg
Fase de Grups (Jornada 1)15/09/2011Dynamo Kiev1 - 1Stoke City
Fase de Grups (Jornada 1)15/09/2011Slovan Bratislava1 - 2Athletic Club
Fase de Grups (Jornada 1)15/09/2011AZ Alkmaar4 - 1Malmö
Fase de Grups (Jornada 1)15/09/2011Austria Wien1 - 2Metalist
Fase de Grups (Jornada 1)15/09/2011Club Brugge2 - 0Maribor
Fase de Grups (Jornada 1)15/09/2011Birmingham1 - 3Braga
Fase de Grups (Jornada 1)15/09/2011Shamrock Rovers0 - 3Rubin Kazan
Fase de Grups (Jornada 1)15/09/2011Beşiktaş5 - 1Maccabi Tel Aviv
Fase de Grups (Jornada 2)29/09/2011AEK Larnaca1 - 1Steaua București
Fase de Grups (Jornada 2)29/09/2011Twente4 - 1Wisła Kraków
Fase de Grups (Jornada 2)29/09/2011Rapid București1 - 3PSV
Fase de Grups (Jornada 2)29/09/2011Stoke City2 - 1Beşiktaş
Fase de Grups (Jornada 2)29/09/2011Vaslui2 - 2Zurich
Fase de Grups (Jornada 2)29/09/2011Schalke 043 - 1Maccabi Haifa
Fase de Grups (Jornada 2)29/09/2011Rennes1 - 1Atlético de Madrid
Fase de Grups (Jornada 2)29/09/2011Celtic1 - 1Udinese
Fase de Grups (Jornada 2)29/09/2011Maribor1 - 2Birmingham
Fase de Grups (Jornada 2)29/09/2011Braga1 - 2Club Brugge
Fase de Grups (Jornada 2)29/09/2011Metalist1 - 1AZ Alkmaar
Fase de Grups (Jornada 2)29/09/2011Athletic Club2 - 0PSG
Fase de Grups (Jornada 2)29/09/2011Salzburg3 - 0Slovan Bratislava
Fase de Grups (Jornada 2)29/09/2011Malmö1 - 2Austria Wien
Fase de Grups (Jornada 2)29/09/2011Maccabi Tel Aviv1 - 1Dynamo Kiev
Fase de Grups (Jornada 2)29/09/2011AEK1 - 2Sturm Graz
Fase de Grups (Jornada 2)29/09/2011Lokomotiv0 - 2Anderlecht
Fase de Grups (Jornada 2)29/09/2011Odense0 - 2Fulham
Fase de Grups (Jornada 2)29/09/2011Rubin Kazan2 - 2PAOK
Fase de Grups (Jornada 2)29/09/2011Tottenham3 - 1Shamrock Rovers
Fase de Grups (Jornada 2)29/09/2011Vorskla1 - 2Hannover 96
Fase de Grups (Jornada 2)29/09/2011Standard Liège3 - 0København
Fase de Grups (Jornada 2)29/09/2011Sporting de Portugal2 - 1Lazio
Fase de Grups (Jornada 2)29/09/2011Legia Warszawa3 - 2Hapoel Tel Aviv
Fase de Grups (Jornada 3)20/10/2011AZ Alkmaar2 - 2Austria Wien
Fase de Grups (Jornada 3)20/10/2011Maccabi Haifa5 - 0Steaua București
Fase de Grups (Jornada 3)20/10/2011AEK Larnaca0 - 5Schalke 04
Fase de Grups (Jornada 3)20/10/2011Rennes1 - 1Celtic
Fase de Grups (Jornada 3)20/10/2011Club Brugge1 - 2Birmingham
Fase de Grups (Jornada 3)20/10/2011Maribor1 - 1Braga
Fase de Grups (Jornada 3)20/10/2011Udinese2 - 0Atlético de Madrid
Fase de Grups (Jornada 3)20/10/2011Malmö1 - 4Metalist
Fase de Grups (Jornada 3)20/10/2011Hannover 962 - 2København
Fase de Grups (Jornada 3)20/10/2011Odense1 - 4Twente
Fase de Grups (Jornada 3)20/10/2011Wisła Kraków1 - 0Fulham
Fase de Grups (Jornada 3)20/10/2011Slovan Bratislava0 - 0PSG
Fase de Grups (Jornada 3)20/10/2011Sturm Graz0 - 2Anderlecht
Fase de Grups (Jornada 3)20/10/2011Tottenham1 - 0Rubin Kazan
Fase de Grups (Jornada 3)20/10/2011PAOK2 - 1Shamrock Rovers
Fase de Grups (Jornada 3)20/10/2011Standard Liège0 - 0Vorskla
Fase de Grups (Jornada 3)20/10/2011Lokomotiv3 - 1AEK
Fase de Grups (Jornada 3)20/10/2011Rapid București0 - 1Legia Warszawa
Fase de Grups (Jornada 3)20/10/2011Sporting de Portugal2 - 0Vaslui
Fase de Grups (Jornada 3)20/10/2011Zurich1 - 1Lazio
Fase de Grups (Jornada 3)20/10/2011Stoke City3 - 0Maccabi Tel Aviv
Fase de Grups (Jornada 3)20/10/2011Dynamo Kiev1 - 0Beşiktaş
Fase de Grups (Jornada 3)20/10/2011Athletic Club2 - 2Salzburg
Fase de Grups (Jornada 3)20/10/2011Hapoel Tel Aviv0 - 1PSV
Fase de Grups (Jornada 4)03/11/2011Shamrock Rovers1 - 3PAOK
Fase de Grups (Jornada 4)03/11/2011Salzburg0 - 1Athletic Club
Fase de Grups (Jornada 4)03/11/2011Twente3 - 2Odense
Fase de Grups (Jornada 4)03/11/2011Fulham4 - 1Wisła Kraków
Fase de Grups (Jornada 4)03/11/2011AEK1 - 3Lokomotiv
Fase de Grups (Jornada 4)03/11/2011Anderlecht3 - 0Sturm Graz
Fase de Grups (Jornada 4)03/11/2011Atlético de Madrid4 - 0Udinese
Fase de Grups (Jornada 4)03/11/2011Celtic3 - 1Rennes
Fase de Grups (Jornada 4)03/11/2011Birmingham2 - 2Club Brugge
Fase de Grups (Jornada 4)03/11/2011Braga5 - 1Maribor
Fase de Grups (Jornada 4)03/11/2011Austria Wien2 - 2AZ Alkmaar
Fase de Grups (Jornada 4)03/11/2011Metalist3 - 1Malmö
Fase de Grups (Jornada 4)03/11/2011PSG1 - 0Slovan Bratislava
Fase de Grups (Jornada 4)03/11/2011Beşiktaş1 - 0Dynamo Kiev
Fase de Grups (Jornada 4)03/11/2011Schalke 040 - 0AEK Larnaca
Fase de Grups (Jornada 4)03/11/2011Maccabi Tel Aviv1 - 2Stoke City
Fase de Grups (Jornada 4)03/11/2011Lazio1 - 0Zurich
Fase de Grups (Jornada 4)03/11/2011Vaslui1 - 0Sporting de Portugal
Fase de Grups (Jornada 4)03/11/2011PSV3 - 3Hapoel Tel Aviv
Fase de Grups (Jornada 4)03/11/2011Legia Warszawa3 - 1Rapid București
Fase de Grups (Jornada 4)03/11/2011København1 - 2Hannover 96
Fase de Grups (Jornada 4)03/11/2011Vorskla1 - 3Standard Liège
Fase de Grups (Jornada 4)03/11/2011Rubin Kazan1 - 0Tottenham
Fase de Grups (Jornada 4)03/11/2011Steaua București4 - 2Maccabi Haifa
Fase de Grups (Jornada 5)30/11/2011Rubin Kazan4 - 1Shamrock Rovers
Fase de Grups (Jornada 5)30/11/2011Tottenham1 - 2PAOK
Fase de Grups (Jornada 5)30/11/2011Celtic0 - 1Atlético de Madrid
Fase de Grups (Jornada 5)30/11/2011Rennes0 - 0Udinese
Fase de Grups (Jornada 5)30/11/2011Braga1 - 0Birmingham
Fase de Grups (Jornada 5)30/11/2011Metalist4 - 1Austria Wien
Fase de Grups (Jornada 5)30/11/2011Malmö0 - 0AZ Alkmaar
Fase de Grups (Jornada 5)30/11/2011Legia Warszawa0 - 3PSV
Fase de Grups (Jornada 5)30/11/2011Rapid București1 - 3Hapoel Tel Aviv
Fase de Grups (Jornada 5)30/11/2011Vorskla1 - 1København
Fase de Grups (Jornada 5)30/11/2011Standard Liège2 - 0Hannover 96
Fase de Grups (Jornada 5)30/11/2011Maribor3 - 4Club Brugge
Fase de Grups (Jornada 5)01/12/2011Vaslui0 - 0Lazio
Fase de Grups (Jornada 5)01/12/2011AEK1 - 2Anderlecht
Fase de Grups (Jornada 5)01/12/2011AEK Larnaca2 - 1Maccabi Haifa
Fase de Grups (Jornada 5)01/12/2011Sporting de Portugal2 - 0Zurich
Fase de Grups (Jornada 5)01/12/2011Maccabi Tel Aviv2 - 3Beşiktaş
Fase de Grups (Jornada 5)01/12/2011Athletic Club2 - 1Slovan Bratislava
Fase de Grups (Jornada 5)01/12/2011Salzburg2 - 0PSG
Fase de Grups (Jornada 5)01/12/2011Stoke City1 - 1Dynamo Kiev
Fase de Grups (Jornada 5)01/12/2011Schalke 042 - 1Steaua București
Fase de Grups (Jornada 5)01/12/2011Odense1 - 2Wisła Kraków
Fase de Grups (Jornada 5)01/12/2011Twente1 - 0Fulham
Fase de Grups (Jornada 5)01/12/2011Lokomotiv3 - 1Sturm Graz
Fase de Grups (Jornada 6)14/12/2011Sturm Graz1 - 3AEK
Fase de Grups (Jornada 6)14/12/2011Zurich2 - 0Vaslui
Fase de Grups (Jornada 6)14/12/2011Lazio2 - 0Sporting de Portugal
Fase de Grups (Jornada 6)14/12/2011Dynamo Kiev3 - 3Maccabi Tel Aviv
Fase de Grups (Jornada 6)14/12/2011Beşiktaş3 - 1Stoke City
Fase de Grups (Jornada 6)14/12/2011Slovan Bratislava2 - 3Salzburg
Fase de Grups (Jornada 6)14/12/2011PSG4 - 2Athletic Club
Fase de Grups (Jornada 6)14/12/2011Anderlecht5 - 3Lokomotiv
Fase de Grups (Jornada 6)14/12/2011Steaua București3 - 1AEK Larnaca
Fase de Grups (Jornada 6)14/12/2011Wisła Kraków2 - 1Twente
Fase de Grups (Jornada 6)14/12/2011Fulham2 - 2Odense
Fase de Grups (Jornada 6)14/12/2011Maccabi Haifa0 - 3Schalke 04
Fase de Grups (Jornada 6)15/12/2011Atlético de Madrid3 - 1Rennes
Fase de Grups (Jornada 6)15/12/2011Udinese1 - 1Celtic
Fase de Grups (Jornada 6)15/12/2011PAOK1 - 1Rubin Kazan
Fase de Grups (Jornada 6)15/12/2011Shamrock Rovers0 - 4Tottenham
Fase de Grups (Jornada 6)15/12/2011Birmingham1 - 0Maribor
Fase de Grups (Jornada 6)15/12/2011Club Brugge1 - 1Braga
Fase de Grups (Jornada 6)15/12/2011Austria Wien2 - 0Malmö
Fase de Grups (Jornada 6)15/12/2011AZ Alkmaar1 - 1Metalist
Fase de Grups (Jornada 6)15/12/2011PSV2 - 1Rapid București
Fase de Grups (Jornada 6)15/12/2011København0 - 1Standard Liège
Fase de Grups (Jornada 6)15/12/2011Hannover 963 - 1Vorskla
Fase de Grups (Jornada 6)15/12/2011Hapoel Tel Aviv2 - 0Legia Warszawa
Setzens de Final (Anada)14/02/2012Rubin Kazan0 - 1Olympiacos
Setzens de Final (Anada)14/02/2012Braga0 - 2Beşiktaş
Setzens de Final (Anada)16/02/2012Lazio1 - 3Atlético de Madrid
Setzens de Final (Anada)16/02/2012Hannover 962 - 1Club Brugge
Setzens de Final (Anada)16/02/2012Trabzonspor1 - 2PSV
Setzens de Final (Anada)16/02/2012Udinese0 - 0PAOK
Setzens de Final (Anada)16/02/2012Wisła Kraków1 - 1Standard Liège
Setzens de Final (Anada)16/02/2012Steaua București0 - 1Twente
Setzens de Final (Anada)16/02/2012Legia Warszawa2 - 2Sporting de Portugal
Setzens de Final (Anada)16/02/2012Plzeň1 - 1Schalke 04
Setzens de Final (Anada)16/02/2012AZ Alkmaar1 - 0Anderlecht
Setzens de Final (Anada)16/02/2012Ajax0 - 2Manchester United
Setzens de Final (Anada)16/02/2012Salzburg0 - 4Metalist
Setzens de Final (Anada)16/02/2012Lokomotiv2 - 1Athletic Club
Setzens de Final (Anada)16/02/2012Stoke City0 - 1Valencia
Setzens de Final (Anada)16/02/2012Porto1 - 2Manchester City
Setzens de Final (Tornada)22/02/2012Manchester City4 - 0Porto
Setzens de Final (Tornada)23/02/2012Manchester United1 - 2Ajax
Setzens de Final (Tornada)23/02/2012Atlético de Madrid1 - 0Lazio
Setzens de Final (Tornada)23/02/2012Anderlecht0 - 1AZ Alkmaar
Setzens de Final (Tornada)23/02/2012Olympiacos1 - 0Rubin Kazan
Setzens de Final (Tornada)23/02/2012Metalist4 - 1Salzburg
Setzens de Final (Tornada)23/02/2012Schalke 043 - 1Plzeň
Setzens de Final (Tornada)23/02/2012Sporting de Portugal1 - 0Legia Warszawa
Setzens de Final (Tornada)23/02/2012Beşiktaş0 - 1Braga
Setzens de Final (Tornada)23/02/2012Valencia1 - 0Stoke City
Setzens de Final (Tornada)23/02/2012Standard Liège0 - 0Wisła Kraków
Setzens de Final (Tornada)23/02/2012Club Brugge0 - 1Hannover 96
Setzens de Final (Tornada)23/02/2012PAOK0 - 3Udinese
Setzens de Final (Tornada)23/02/2012Twente1 - 0Steaua București
Setzens de Final (Tornada)23/02/2012Athletic Club1 - 0Lokomotiv
Setzens de Final (Tornada)23/02/2012PSV4 - 1Trabzonspor
Vuitens de Final (Anada)08/03/2012AZ Alkmaar2 - 0Udinese
Vuitens de Final (Anada)08/03/2012Metalist0 - 1Olympiacos
Vuitens de Final (Anada)08/03/2012Sporting de Portugal1 - 0Manchester City
Vuitens de Final (Anada)08/03/2012Twente1 - 0Schalke 04
Vuitens de Final (Anada)08/03/2012Atlético de Madrid3 - 1Beşiktaş
Vuitens de Final (Anada)08/03/2012Standard Liège2 - 2Hannover 96
Vuitens de Final (Anada)08/03/2012Valencia4 - 2PSV
Vuitens de Final (Anada)08/03/2012Manchester United2 - 3Athletic Club
Vuitens de Final (Tornada)15/03/2012Schalke 044 - 1Twente
Vuitens de Final (Tornada)15/03/2012Athletic Club2 - 1Manchester United
Vuitens de Final (Tornada)15/03/2012Beşiktaş0 - 3Atlético de Madrid
Vuitens de Final (Tornada)15/03/2012Manchester City3 - 2Sporting de Portugal
Vuitens de Final (Tornada)15/03/2012Olympiacos1 - 2Metalist
Vuitens de Final (Tornada)15/03/2012Hannover 964 - 0Standard Liège
Vuitens de Final (Tornada)15/03/2012PSV1 - 1Valencia
Vuitens de Final (Tornada)15/03/2012Udinese2 - 1AZ Alkmaar
Quarts de Final (Anada)29/03/2012Schalke 042 - 4Athletic Club
Quarts de Final (Anada)29/03/2012AZ Alkmaar2 - 1Valencia
Quarts de Final (Anada)29/03/2012Atlético de Madrid2 - 1Hannover 96
Quarts de Final (Anada)29/03/2012Sporting de Portugal2 - 1Metalist
Quarts de Final (Tornada)05/04/2012Valencia4 - 0AZ Alkmaar
Quarts de Final (Tornada)05/04/2012Athletic Club2 - 2Schalke 04
Quarts de Final (Tornada)05/04/2012Metalist1 - 1Sporting de Portugal
Quarts de Final (Tornada)05/04/2012Hannover 961 - 2Atlético de Madrid
Semifinal (Anada)19/04/2012Atlético de Madrid4 - 2Valencia
Semifinal (Anada)19/04/2012Sporting de Portugal2 - 1Athletic Club
Semifinal (Tornada)26/04/2012Athletic Club3 - 1Sporting de Portugal
Semifinal (Tornada)26/04/2012Valencia0 - 1Atlético de Madrid
Final09/05/2012Atlético de Madrid3 - 0Athletic Club
Destacats
 NomDem GolsClub
Huntelaar
14Schalke 04
Falcao
12Atlético de Madrid
 Nacer Barazite 11Austria Wien
Adrián López
11Atlético de Madrid
Johnson
8Fulham
 Miroslav Radović 7Legia Warszawa
 Joseph Akpala 7Club Brugge
 Matías Suárez 7Anderlecht
 Jonathan Cristaldo 7Metalist
Llorente
7Athletic Club
 NomDem MinutsClub
Alvarado
1440AZ Alkmaar
Poulsen
1415AZ Alkmaar
Gabi
1414Atlético de Madrid
Elm
1390AZ Alkmaar
Adrián López
1367Atlético de Madrid
Filipe Luis
1358Atlético de Madrid
Iraizoz
1350Athletic Club
Courtois
1350Atlético de Madrid
Schaars
1333Sporting de Portugal
Muniain
1317Athletic Club
 NomDem GroguesClub
Gabi
6Atlético de Madrid
Huth
6Stoke City
Cherundolo
5Hannover 96
 Armend Dallku 5Vorskla
 Simon Cziommer 5Salzburg
Javi Martínez
5Athletic Club
Schlaudraff
5Hannover 96
 Roman Bezus 5Vorskla
 Ivica Vrdoljak 5Legia Warszawa
 Alexandru Bourceanu 5Steaua București
 NomDem VermellesClub
 Patrik Čarnota 2Spartak Trnava
 Alexander Grünwald 2Austria Wien
 Irakli Kobalia 1Metalurgi Rustavi
 Osman Chávez 1Wisła Kraków
 Eric Bicfalvi 1Steaua București
 Valentin Iliev 1Steaua București
Moisander
1AZ Alkmaar
 Jonathan Cristaldo 1Metalist
Chantôme
1PSG
Tiéné
1PSG
Gols:
1300
Gols Per Partit:
2,71
Targetes Grogues:
2145
Targetes Grogues Per Partit:
4,47
Expulsions:
120
Expulsions Per Partit:
0,25
Victòries locals:
232
Victòries visitants:
133
Empats:
115
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Atlético de Madrid: 12 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Shamrock Rovers: 6 Partits
Millor ratxa no perdent:
Atlético de Madrid: 12 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Maccabi Tel Aviv: 7 Partits
Última actualització: 17/12/2018
Notificar error