2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa UEFA1990-91 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1990 Sporting de Portugal KV Mechelen
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1990 Roda Monaco
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1990 Hibernians Partizan
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1990 Glenavon Girondins de Bordeaux
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1990 Hafnarfjarðar Dundee United
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1990 Borussia Dortmund Chemnitz
Trentadosens de Final (anada) 18/09/1990 Avenir Inter Bratislava
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1990 Aston Villa Baník Ostrava
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1990 Derry City Vitesse
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1990 Sevilla PAOK
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1990 Torpedo Moskva GAIS
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1990 Lausanne Real Sociedad
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1990 Roma Benfica
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1990 Anderlecht Petrolul
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1990 Bayer Leverkusen Twente
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1990 Zagłębie Bologna
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1990 Partizani Universitatea Craiova
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1990 MTK Budapest Luzern
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1990 Katowice TPS
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1990 Atalanta HAŠK Građanski
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1990 Chernomorets Odessa Rosenborg
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1990 Magdeburg RoPS
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1990 Rapid Wien Inter
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1990 Dnipro Heart of Midlothian
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1990 Iraklis Valencia
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1990 Fenerbahçe Vitória de Guimarães
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1990 Slavia Sofia Omonia
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1990 VB Admira
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1990 Norrköping Köln
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1990 Brøndby Eintracht Frankfurt
Trentadosens de Final (anada) 19/09/1990 Timișoara Atlético de Madrid
Trentadosens de Final (anada) 20/09/1990 Royal Antwerp Ferencváros
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1990 Girondins de Bordeaux Glenavon
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1990 Vitesse Derry City
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1990 Luzern MTK Budapest
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1990 Admira VB
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1990 Real Sociedad Lausanne
Trentadosens de Final (tornada) 02/10/1990 Chemnitz Borussia Dortmund
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1990 Ferencváros Royal Antwerp
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1990 GAIS Torpedo Moskva
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1990 Inter Rapid Wien
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1990 Eintracht Frankfurt Brøndby
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1990 KV Mechelen Sporting de Portugal
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1990 Monaco Roda
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1990 Atlético de Madrid Timișoara
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1990 PAOK Sevilla
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1990 Omonia Slavia Sofia
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1990 Baník Ostrava Aston Villa
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1990 Twente Bayer Leverkusen
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1990 Rosenborg Chernomorets Odessa
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1990 Bologna Zagłębie
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1990 Köln Norrköping
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1990 HAŠK Građanski Atalanta
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1990 TPS Katowice
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1990 Inter Bratislava Avenir
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1990 Benfica Roma
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1990 Dundee United Hafnarfjarðar
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1990 Heart of Midlothian Dnipro
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1990 Partizan Hibernians
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1990 Valencia Iraklis
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1990 Vitória de Guimarães Fenerbahçe
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1990 RoPS Magdeburg
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1990 Petrolul Anderlecht
Trentadosens de Final (tornada) 03/10/1990 Universitatea Craiova Partizani
Setzens de final (anada) 23/10/1990 Magdeburg Girondins de Bordeaux
Setzens de final (anada) 24/10/1990 Valencia Roma
Setzens de final (anada) 24/10/1990 Katowice Bayer Leverkusen
Setzens de final (anada) 24/10/1990 Universitatea Craiova Borussia Dortmund
Setzens de final (anada) 24/10/1990 Chernomorets Odessa Monaco
Setzens de final (anada) 24/10/1990 Torpedo Moskva Sevilla
Setzens de final (anada) 24/10/1990 Omonia Anderlecht
Setzens de final (anada) 24/10/1990 Sporting de Portugal Timișoara
Setzens de final (anada) 24/10/1990 Brøndby Ferencváros
Setzens de final (anada) 24/10/1990 Fenerbahçe Atalanta
Setzens de final (anada) 24/10/1990 Luzern Admira
Setzens de final (anada) 24/10/1990 Köln Inter Bratislava
Setzens de final (anada) 24/10/1990 Vitesse Dundee United
Setzens de final (anada) 24/10/1990 Heart of Midlothian Bologna
Setzens de final (anada) 24/10/1990 Real Sociedad Partizan
Setzens de final (anada) 24/10/1990 Aston Villa Inter
Setzens de final (tornada) 06/11/1990 Inter Bratislava Köln
Setzens de final (tornada) 06/11/1990 Girondins de Bordeaux Magdeburg
Setzens de final (tornada) 06/11/1990 Borussia Dortmund Universitatea Craiova
Setzens de final (tornada) 07/11/1990 Anderlecht Omonia
Setzens de final (tornada) 07/11/1990 Bayer Leverkusen Katowice
Setzens de final (tornada) 07/11/1990 Inter Aston Villa
Setzens de final (tornada) 07/11/1990 Monaco Chernomorets Odessa
Setzens de final (tornada) 07/11/1990 Roma Valencia
Setzens de final (tornada) 07/11/1990 Bologna Heart of Midlothian
Setzens de final (tornada) 07/11/1990 Sevilla Torpedo Moskva
Setzens de final (tornada) 07/11/1990 Admira Luzern
Setzens de final (tornada) 07/11/1990 Timișoara Sporting de Portugal
Setzens de final (tornada) 07/11/1990 Atalanta Fenerbahçe
Setzens de final (tornada) 07/11/1990 Ferencváros Brøndby
Setzens de final (tornada) 07/11/1990 Dundee United Vitesse
Setzens de final (tornada) 08/11/1990 Partizan Real Sociedad
Vuitens de final (anada) 28/11/1990 Brøndby Bayer Leverkusen
Vuitens de final (anada) 28/11/1990 Torpedo Moskva Monaco
Vuitens de final (anada) 28/11/1990 Inter Partizan
Vuitens de final (anada) 28/11/1990 Roma Girondins de Bordeaux
Vuitens de final (anada) 28/11/1990 Vitesse Sporting de Portugal
Vuitens de final (anada) 28/11/1990 Köln Atalanta
Vuitens de final (anada) 28/11/1990 Anderlecht Borussia Dortmund
Vuitens de final (anada) 28/11/1990 Admira Bologna
Vuitens de final (tornada) 11/12/1990 Monaco Torpedo Moskva
Vuitens de final (tornada) 11/12/1990 Bayer Leverkusen Brøndby
Vuitens de final (tornada) 12/12/1990 Sporting de Portugal Vitesse
Vuitens de final (tornada) 12/12/1990 Girondins de Bordeaux Roma
Vuitens de final (tornada) 12/12/1990 Atalanta Köln
Vuitens de final (tornada) 12/12/1990 Borussia Dortmund Anderlecht
Vuitens de final (tornada) 12/12/1990 Partizan Inter
Vuitens de final (tornada) 12/12/1990 Bologna Admira
Quarts de final (anada) 06/03/1991 Atalanta Inter
Quarts de final (anada) 06/03/1991 Brøndby Torpedo Moskva
Quarts de final (anada) 06/03/1991 Bologna Sporting de Portugal
Quarts de final (anada) 06/03/1991 Roma Anderlecht
Quarts de final (tornada) 20/03/1991 Torpedo Moskva Brøndby
Quarts de final (tornada) 20/03/1991 Anderlecht Roma
Quarts de final (tornada) 20/03/1991 Inter Atalanta
Quarts de final (tornada) 20/03/1991 Sporting de Portugal Bologna
Semifinal (anada) 10/04/1991 Brøndby Roma
Semifinal (anada) 10/04/1991 Sporting de Portugal Inter
Semifinal (tornada) 24/04/1991 Inter Sporting de Portugal
Semifinal (tornada) 24/04/1991 Roma Brøndby
Final (anada) 08/05/1991 Inter Roma
Final (tornada) 22/05/1991 Roma Inter

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Völler RomaRoma
100.83
Jorge Cadete Sporting de PortugalSporting de Portugal
60.60
Matthäus InterInter
60.50
Bent Christensen BrøndbyBrøndby
50.50
Fernando Gomes Sporting de PortugalSporting de Portugal
50.50
Iouri Tishkov Torpedo MoskvaTorpedo Moskva
41.00
Berti InterInter
40.36
Rizzitelli RomaRoma
30.38
Michael Binder AdmiraAdmira
30.50
Nicolini AtalantaAtalanta
30.60
    Nom Equip Pos Minuts
Bergomi InterInter
1110
Zenga InterInter
1110
Klinsmann InterInter
1110
Berthold RomaRoma
1080
Völler RomaRoma
1078
Matthäus InterInter
1032
Bianchi InterInter
1020
Berti InterInter
1010
Battistini InterInter
976
Nela RomaRoma
975
    Nom Equip Pos Grogues
Desideri RomaRoma
4
Bianchi InterInter
3
Filipe Manuel E Ramos Sporting de PortugalSporting de Portugal
3
Hörster Bayer LeverkusenBayer Leverkusen
3
Tempestilli RomaRoma
3
Josip Visnjic PartizanPartizan
2
Paganin InterInter
2
Berti InterInter
2
Andrei Afanasiev Torpedo MoskvaTorpedo Moskva
2
Di Già BolognaBologna
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Csaba Patkos FerencvárosFerencváros
1
Donato Atlético de MadridAtlético de Madrid
1
Carboni RomaRoma
1
Robert Pecl Rapid WienRapid Wien
1
Heimo Pfeifenberger Rapid WienRapid Wien
1
Jan Lundqvist GAISGAIS
1
Davor Šuker HAŠK GrađanskiHAŠK Građanski
1
János Talapa MTK BudapestMTK Budapest
1
Waas BolognaBologna
1
Zsolt Limperger FerencvárosFerencváros
1
Gols:
288
Gols Per Partit:
2.29
Targetes Grogues:
343
Targetes Grogues Per Partit:
2.72
Expulsions:
16
Expulsions Per Partit:
0.13
Victòries locals:
72
Victòries visitants:
27
Empats:
27
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Roma: 5 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Anderlecht: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Roma: 10 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Sevilla: 3 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Inter 12 6 3 3
50%
25%
25%
17 7 15 0
Roma 12 9 2 1
75%
16%
9%
21 7 19 1
Sporting de Portugal 10 5 3 2
50%
30%
20%
17 8 15 0
Brøndby 10 5 2 3
50%
20%
30%
15 7 9 0
Atalanta 8 3 4 1
37%
50%
13%
8 5 17 0
Anderlecht 8 4 1 3
50%
12%
38%
12 9 5 0
Torpedo Moskva 8 5 1 2
62%
12%
26%
14 8 10 2
Bologna 8 4 1 3
50%
12%
38%
10 9 15 1
Bayer Leverkusen 6 3 2 1
50%
33%
17%
8 5 6 0
Borussia Dortmund 6 5 0 1
83%
17%
10 2 8 0
Köln 6 2 2 2
33%
33%
34%
6 4 9 0
Admira 6 4 1 1
66%
16%
18%
9 4 8 1
Girondins de Bordeaux 6 3 1 2
50%
16%
34%
4 7 7 2
Monaco 6 3 1 2
50%
16%
34%
9 6 9 0
Partizan 6 3 1 2
50%
16%
34%
7 5 7 0
Vitesse 6 3 1 2
50%
16%
34%
7 4 2 0
Universitatea Craiova 4 2 0 2
50%
50%
2 4 6 0
Katowice 4 2 0 2
50%
50%
5 6 3 0
Chernomorets Odessa 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 4 4 0
Heart of Midlothian 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 6 7 0
Valencia 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 3 5 0
Fenerbahçe 4 2 0 2
50%
50%
7 7 3 0
Omonia 4 1 1 2
25%
25%
50%
6 8 6 0
Timișoara 4 2 0 2
50%
50%
4 8 7 0
Magdeburg 4 1 1 2
25%
25%
50%
1 2 10 0
Luzern 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 6 0
Ferencváros 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 5 14 3
Dundee United 4 1 1 2
25%
25%
50%
5 8 2 0
Sevilla 4 1 2 1
25%
50%
25%
3 4 4 0
Aston Villa 4 3 0 1
75%
25%
7 5 2 0
Real Sociedad 4 2 0 2
50%
50%
4 4 4 0
Inter Bratislava 4 2 0 2
50%
50%
7 4 6 0
Petrolul 2 0 0 2
100%
0 4 4 0
Iraklis 2 0 1 1
50%
50%
0 2 4 0
Baník Ostrava 2 0 0 2
100%
2 5 1 0
Vitória de Guimarães 2 0 0 2
100%
2 6 1 0
Slavia Sofia 2 1 0 1
50%
50%
4 5 6 0
VB 2 0 0 2
100%
0 4 3 0
Avenir 2 1 0 1
50%
50%
2 6 3 0
Norrköping 2 0 1 1
50%
50%
1 3 0 0
Chemnitz 2 0 0 2
100%
0 4 4 0
KV Mechelen 2 0 1 1
50%
50%
2 3 6 0
Eintracht Frankfurt 2 1 0 1
50%
50%
4 6 3 0
Atlético de Madrid 2 1 0 1
50%
50%
1 2 4 1
Derry City 2 0 1 1
50%
50%
0 1 0 0
Dnipro 2 0 1 1
50%
50%
2 4 1 0
Roda 2 0 0 2
100%
2 6 1 0
Rapid Wien 2 1 0 1
50%
50%
3 4 8 2
Benfica 2 0 0 2
100%
0 2 3 0
Twente 2 0 1 1
50%
50%
1 2 2 0
Zagłębie 2 0 0 2
100%
0 2 3 0
Royal Antwerp 2 0 1 1
50%
50%
1 3 4 0
Partizani 2 0 0 2
100%
0 2 2 0
MTK Budapest 2 0 1 1
50%
50%
2 3 6 1
Hibernians 2 0 0 2
100%
0 5 3 0
Lausanne 2 1 0 1
50%
50%
3 3 2 0
TPS 2 0 0 2
100%
0 4 0 0
Glenavon 2 0 1 1
50%
50%
0 2 3 0
HAŠK Građanski 2 0 2 0
100%
1 1 5 1
PAOK 2 0 2 0
100%
0 0 5 0
Rosenborg 2 1 0 1
50%
50%
3 4 0 0
RoPS 2 0 1 1
50%
50%
0 1 3 0
GAIS 2 0 1 1
50%
50%
2 5 2 1
Hafnarfjarðar 2 0 1 1
50%
50%
3 5 1 0
Notificar error