Temporada 1999-00 Copa UEFA

Partits
TipusDataLocalResultat Visitant
Classificació Fase 1 (Anada)10/08/1999Shakhtar3 - 1Sileks
Classificació Fase 1 (Anada)11/08/1999Helsinki2 - 0Shirak
Classificació Fase 1 (Anada)12/08/1999Vojvodina4 - 0Újpest
Classificació Fase 1 (Anada)12/08/19990 - 5Grazer AK
Classificació Fase 1 (Anada)12/08/1999Belshina1 - 5Omonia
Classificació Fase 1 (Anada)12/08/1999Tulevik0 - 3Club Brugge
Classificació Fase 1 (Anada)12/08/1999Kryvbas3 - 0Shamkir
Classificació Fase 1 (Anada)12/08/1999Bodø/Glimt1 - 0Vaduz
Classificació Fase 1 (Anada)12/08/1999Lantana0 - 5Torpedo Kutaisi
Classificació Fase 1 (Anada)12/08/1999Riga0 - 0Helsingborg
Classificació Fase 1 (Anada)12/08/1999Maccabi Tel Aviv3 - 1Kaunas
Classificació Fase 1 (Anada)12/08/1999Gorica2 - 0Inter Cardiff
Classificació Fase 1 (Anada)12/08/1999VPS1 - 1St. Johnstone
Classificació Fase 1 (Anada)12/08/1999Vllaznia1 - 1Spartak Trnava
Classificació Fase 1 (Anada)12/08/1999Banants0 - 2Hapoel Tel Aviv
Classificació Fase 1 (Anada)12/08/1999Bate Borisov1 - 7Lokomotiv
Classificació Fase 1 (Anada)12/08/1999Vardar0 - 5Legia Warszawa
Classificació Fase 1 (Anada)12/08/1999Göteborg3 - 0Cork
Classificació Fase 1 (Anada)12/08/1999Inter Bratislava3 - 1Bylis
Classificació Fase 1 (Anada)12/08/1999Mondercange2 - 6Dinamo București
Classificació Fase 1 (Anada)12/08/1999Ferencváros3 - 1Tiraspol
Classificació Fase 1 (Anada)12/08/1999Viking7 - 0Principat
Classificació Fase 1 (Anada)12/08/1999Lyngby7 - 0Birkirkara
Classificació Fase 1 (Anada)12/08/1999Sliema0 - 3Zurich
Classificació Fase 1 (Anada)12/08/1999Ankaragücü1 - 0B36
Classificació Fase 1 (Anada)12/08/1999Grasshopper4 - 0Bray
Classificació Fase 1 (Anada)12/08/1999Steaua București3 - 0Maardu
Classificació Fase 1 (Anada)12/08/1999Olimpija1 - 1Kareda
Classificació Fase 1 (Anada)12/08/1999Anderlecht6 - 1Leiftur
Classificació Fase 1 (Anada)12/08/1999Hajduk Split5 - 0Dudelange
Classificació Fase 1 (Anada)12/08/1999Cwmbran0 - 6Celtic
Classificació Fase 1 (Anada)12/08/1999Portadown0 - 3CSKA Sofia
Classificació Fase 1 (Anada)12/08/1999KR1 - 0Kilmarnock
Classificació Fase 1 (Anada)12/08/1999Liepājas Metalurgs3 - 2Lech Poznań
Classificació Fase 1 (Anada)12/08/1999APOEL0 - 0Levski Sofia
Classificació Fase 1 (Anada)12/08/1999Neftçi2 - 3Crvena Zvezda
Classificació Fase 1 (Anada)12/08/1999Sheriff1 - 1Sigma Olomouc
Classificació Fase 1 (Anada)12/08/1999Lokomotivi Tbilisi1 - 0Linfield
Classificació Fase 1 (Tornada)24/08/1999CSKA Sofia5 - 0Portadown
Classificació Fase 1 (Tornada)24/08/1999Shamkir0 - 2Kryvbas
Classificació Fase 1 (Tornada)25/08/1999Lokomotiv5 - 0Bate Borisov
Classificació Fase 1 (Tornada)26/08/1999Birkirkara0 - 0Lyngby
Classificació Fase 1 (Tornada)26/08/1999Helsingborg5 - 0Riga
Classificació Fase 1 (Tornada)26/08/1999Spartak Trnava2 - 0Vllaznia
Classificació Fase 1 (Tornada)26/08/1999Cork1 - 0Göteborg
Classificació Fase 1 (Tornada)26/08/1999Vaduz1 - 2Bodø/Glimt
Classificació Fase 1 (Tornada)26/08/1999Hapoel Tel Aviv2 - 1Banants
Classificació Fase 1 (Tornada)26/08/1999Omonia3 - 0Belshina
Classificació Fase 1 (Tornada)26/08/1999Zurich1 - 0Sliema
Classificació Fase 1 (Tornada)26/08/1999Bylis0 - 2Inter Bratislava
Classificació Fase 1 (Tornada)26/08/1999B360 - 1Ankaragücü
Classificació Fase 1 (Tornada)26/08/1999Leiftur0 - 3Anderlecht
Classificació Fase 1 (Tornada)26/08/1999Principat0 - 11Viking
Classificació Fase 1 (Tornada)26/08/1999Kilmarnock2 - 0KR
Classificació Fase 1 (Tornada)26/08/1999Celtic4 - 0Cwmbran
Classificació Fase 1 (Tornada)26/08/1999Inter Cardiff1 - 0Gorica
Classificació Fase 1 (Tornada)26/08/1999Club Brugge2 - 0Tulevik
Classificació Fase 1 (Tornada)26/08/1999Linfield1 - 1Lokomotivi Tbilisi
Classificació Fase 1 (Tornada)26/08/1999Bray0 - 4Grasshopper
Classificació Fase 1 (Tornada)26/08/1999Sigma Olomouc0 - 0Sheriff
Classificació Fase 1 (Tornada)26/08/1999Újpest1 - 1Vojvodina
Classificació Fase 1 (Tornada)26/08/1999Grazer AK4 - 0
Classificació Fase 1 (Tornada)26/08/1999Legia Warszawa4 - 0Vardar
Classificació Fase 1 (Tornada)26/08/1999Dudelange1 - 1Hajduk Split
Classificació Fase 1 (Tornada)26/08/1999St. Johnstone2 - 0VPS
Classificació Fase 1 (Tornada)26/08/1999Lech Poznań3 - 1Liepājas Metalurgs
Classificació Fase 1 (Tornada)26/08/1999Tiraspol1 - 1Ferencváros
Classificació Fase 1 (Tornada)26/08/1999Crvena Zvezda1 - 0Neftçi
Classificació Fase 1 (Tornada)26/08/1999Torpedo Kutaisi4 - 2Lantana
Classificació Fase 1 (Tornada)26/08/1999Kareda2 - 2Olimpija
Classificació Fase 1 (Tornada)26/08/1999Dinamo București7 - 0Mondercange
Classificació Fase 1 (Tornada)26/08/1999Shirak1 - 0Helsinki
Classificació Fase 1 (Tornada)26/08/1999Sileks2 - 1Shakhtar
Classificació Fase 1 (Tornada)26/08/1999Levski Sofia2 - 0APOEL
Classificació Fase 1 (Tornada)26/08/1999Kaunas2 - 1Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 1 (Tornada)26/08/1999Maardu1 - 4Steaua București
1/48 de Final (Anada)14/09/1999Stabæk1 - 0Deportivo de La Coruña
1/48 de Final (Anada)14/09/1999Udinese1 - 0Aalborg
1/48 de Final (Anada)14/09/1999Partizan1 - 3Leeds
1/48 de Final (Anada)14/09/1999Crvena Zvezda0 - 1Montpellier
1/48 de Final (Anada)14/09/1999Steaua București2 - 0Linz
1/48 de Final (Anada)14/09/1999Wolfsburg2 - 0Debrecen
1/48 de Final (Anada)15/09/1999Helsinki0 - 1Olympique Lyonnais
1/48 de Final (Anada)16/09/1999Grazer AK3 - 0Spartak Trnava
1/48 de Final (Anada)16/09/1999Zurich1 - 0Lierse
1/48 de Final (Anada)16/09/1999Viking3 - 0Sporting de Portugal
1/48 de Final (Anada)16/09/1999Anderlecht3 - 1Olimpija
1/48 de Final (Anada)16/09/1999Omonia2 - 5Juventus
1/48 de Final (Anada)16/09/1999Aris1 - 1Servette
1/48 de Final (Anada)16/09/1999Lausanne3 - 2Celta de Vigo
1/48 de Final (Anada)16/09/1999Kaiserslautern3 - 0Kilmarnock
1/48 de Final (Anada)16/09/1999Ajax6 - 1Banská Bystrica
1/48 de Final (Anada)16/09/1999MTK Budapest0 - 0Fenerbahçe
1/48 de Final (Anada)16/09/1999AB0 - 2Grasshopper
1/48 de Final (Anada)16/09/1999Ionikos1 - 3Nantes
1/48 de Final (Anada)16/09/1999Celtic2 - 0Hapoel Tel Aviv
1/48 de Final (Anada)16/09/1999Monaco3 - 0St. Johnstone
1/48 de Final (Anada)16/09/1999Amica Wronki2 - 0Brøndby
1/48 de Final (Anada)16/09/1999West Ham3 - 0Osijek
1/48 de Final (Anada)16/09/1999Tottenham3 - 0Zimbru
1/48 de Final (Anada)16/09/1999Beira-Mar1 - 2Vitesse
1/48 de Final (Anada)16/09/1999CSKA Sofia0 - 2Newcastle
1/48 de Final (Anada)16/09/1999Hapoel Haifa3 - 1Club Brugge
1/48 de Final (Anada)16/09/1999Parma3 - 2Kryvbas
1/48 de Final (Anada)16/09/1999Teplice3 - 1Ferencváros
1/48 de Final (Anada)16/09/1999Benfica0 - 1Dinamo București
1/48 de Final (Anada)16/09/1999Torpedo Kutaisi0 - 1AEK
1/48 de Final (Anada)16/09/1999Gorica0 - 1Panathinaikos
1/48 de Final (Anada)16/09/1999Lokomotivi Tbilisi0 - 7PAOK
1/48 de Final (Anada)16/09/1999Vojvodina0 - 0Slavia Praha
1/48 de Final (Anada)16/09/1999Sigma Olomouc1 - 3Mallorca
1/48 de Final (Anada)16/09/1999Maccabi Tel Aviv2 - 2Lens
1/48 de Final (Anada)16/09/1999Skonto1 - 0Widzew Łódź
1/48 de Final (Anada)16/09/1999Hajduk Split0 - 0Levski Sofia
1/48 de Final (Anada)16/09/1999Zenit0 - 3Bologna
1/48 de Final (Anada)16/09/1999Bodø/Glimt0 - 5Werder Bremen
1/48 de Final (Anada)16/09/1999Lyngby1 - 2Lokomotiv
1/48 de Final (Anada)16/09/1999Roda2 - 0Shakhtar
1/48 de Final (Anada)16/09/1999Inter Bratislava1 - 0Rapid Wien
1/48 de Final (Anada)16/09/1999Anorthosis1 - 0Legia Warszawa
1/48 de Final (Anada)16/09/1999Lech Poznań1 - 2Göteborg
1/48 de Final (Anada)16/09/1999Helsingborg1 - 1Karpaty
1/48 de Final (Anada)16/09/1999Atlético de Madrid3 - 0Ankaragücü
1/48 de Final (Anada)16/09/1999Roma7 - 0Vitória de Setúbal
1/48 de Final (Tornada)28/09/1999Linz2 - 3Steaua București
1/48 de Final (Tornada)28/09/1999Debrecen2 - 1Wolfsburg
1/48 de Final (Tornada)28/09/1999Montpellier2 - 2Crvena Zvezda
1/48 de Final (Tornada)30/09/1999Lierse3 - 4Zurich
1/48 de Final (Tornada)30/09/1999PAOK2 - 0Lokomotivi Tbilisi
1/48 de Final (Tornada)30/09/1999Olimpija0 - 3Anderlecht
1/48 de Final (Tornada)30/09/1999Legia Warszawa2 - 0Anorthosis
1/48 de Final (Tornada)30/09/1999Lens2 - 1Maccabi Tel Aviv
1/48 de Final (Tornada)30/09/1999Dinamo București0 - 2Benfica
1/48 de Final (Tornada)30/09/1999Fenerbahçe0 - 2MTK Budapest
1/48 de Final (Tornada)30/09/1999Panathinaikos2 - 0Gorica
1/48 de Final (Tornada)30/09/1999Banská Bystrica1 - 3Ajax
1/48 de Final (Tornada)30/09/1999Rapid Wien1 - 2Inter Bratislava
1/48 de Final (Tornada)30/09/1999Club Brugge4 - 2Hapoel Haifa
1/48 de Final (Tornada)30/09/1999Werder Bremen1 - 1Bodø/Glimt
1/48 de Final (Tornada)30/09/1999Juventus5 - 0Omonia
1/48 de Final (Tornada)30/09/1999Göteborg0 - 0Lech Poznań
1/48 de Final (Tornada)30/09/1999Servette1 - 2Aris
1/48 de Final (Tornada)30/09/1999Aalborg1 - 2Udinese
1/48 de Final (Tornada)30/09/1999Grasshopper1 - 1AB
1/48 de Final (Tornada)30/09/1999Zimbru0 - 0Tottenham
1/48 de Final (Tornada)30/09/1999Karpaty1 - 1Helsingborg
1/48 de Final (Tornada)30/09/1999Hapoel Tel Aviv0 - 1Celtic
1/48 de Final (Tornada)30/09/1999Nantes1 - 0Ionikos
1/48 de Final (Tornada)30/09/1999Levski Sofia3 - 0Hajduk Split
1/48 de Final (Tornada)30/09/1999AEK6 - 1Torpedo Kutaisi
1/48 de Final (Tornada)30/09/1999Slavia Praha3 - 2Vojvodina
1/48 de Final (Tornada)30/09/1999Bologna2 - 2Zenit
1/48 de Final (Tornada)30/09/1999Shakhtar1 - 3Roda
1/48 de Final (Tornada)30/09/1999Lokomotiv3 - 0Lyngby
1/48 de Final (Tornada)30/09/1999Kilmarnock0 - 2Kaiserslautern
1/48 de Final (Tornada)30/09/1999Spartak Trnava2 - 1Grazer AK
1/48 de Final (Tornada)30/09/1999St. Johnstone3 - 3Monaco
1/48 de Final (Tornada)30/09/1999Ferencváros1 - 1Teplice
1/48 de Final (Tornada)30/09/1999Kryvbas0 - 3Parma
1/48 de Final (Tornada)30/09/1999Widzew Łódź2 - 0Skonto
1/48 de Final (Tornada)30/09/1999Newcastle2 - 2CSKA Sofia
1/48 de Final (Tornada)30/09/1999Brøndby4 - 3Amica Wronki
1/48 de Final (Tornada)30/09/1999Ankaragücü1 - 0Atlético de Madrid
1/48 de Final (Tornada)30/09/1999Olympique Lyonnais5 - 1Helsinki
1/48 de Final (Tornada)30/09/1999Celta de Vigo4 - 0Lausanne
1/48 de Final (Tornada)30/09/1999Osijek1 - 3West Ham
1/48 de Final (Tornada)30/09/1999Leeds1 - 0Partizan
1/48 de Final (Tornada)30/09/1999Deportivo de La Coruña2 - 0Stabæk
1/48 de Final (Tornada)30/09/1999Mallorca0 - 0Sigma Olomouc
1/48 de Final (Tornada)30/09/1999Sporting de Portugal1 - 0Viking
1/48 de Final (Tornada)30/09/1999Vitória de Setúbal1 - 0Roma
1/48 de Final (Tornada)30/09/1999Vitesse0 - 0Beira-Mar
1/24 de Final (Anada)19/10/1999Deportivo de La Coruña3 - 1Montpellier
1/24 de Final (Anada)19/10/1999Udinese1 - 0Legia Warszawa
1/24 de Final (Anada)19/10/1999Aris2 - 2Celta de Vigo
1/24 de Final (Anada)21/10/1999Olympique Lyonnais1 - 0Celtic
1/24 de Final (Anada)21/10/1999Hapoel Haifa0 - 3Ajax
1/24 de Final (Anada)21/10/1999Teplice1 - 2Mallorca
1/24 de Final (Anada)21/10/1999Steaua București2 - 0West Ham
1/24 de Final (Anada)21/10/1999PAOK1 - 2Benfica
1/24 de Final (Anada)21/10/1999Anderlecht2 - 1Bologna
1/24 de Final (Anada)21/10/1999MTK Budapest2 - 1AEK
1/24 de Final (Anada)21/10/1999Parma1 - 0Helsingborg
1/24 de Final (Anada)21/10/1999Göteborg0 - 2Roma
1/24 de Final (Anada)21/10/1999Zurich1 - 2Newcastle
1/24 de Final (Anada)21/10/1999Grazer AK2 - 1Panathinaikos
1/24 de Final (Anada)21/10/1999Werder Bremen0 - 0Viking
1/24 de Final (Anada)21/10/1999Roda0 - 0Wolfsburg
1/24 de Final (Anada)21/10/1999Levski Sofia1 - 3Juventus
1/24 de Final (Anada)21/10/1999Leeds4 - 1Lokomotiv
1/24 de Final (Anada)21/10/1999Widzew Łódź1 - 1Monaco
1/24 de Final (Anada)21/10/1999Atlético de Madrid1 - 0Amica Wronki
1/24 de Final (Anada)21/10/1999Inter Bratislava0 - 3Nantes
1/24 de Final (Anada)21/10/1999Slavia Praha3 - 1Grasshopper
1/24 de Final (Anada)28/10/1999Tottenham1 - 0Kaiserslautern
1/24 de Final (Anada)28/10/1999Lens4 - 1Vitesse
1/24 de Final (Tornada)02/11/1999Wolfsburg1 - 0Roda
1/24 de Final (Tornada)02/11/1999AEK1 - 0MTK Budapest
1/24 de Final (Tornada)02/11/1999Monaco2 - 0Widzew Łódź
1/24 de Final (Tornada)02/11/1999Bologna3 - 0Anderlecht
1/24 de Final (Tornada)04/11/1999Viking2 - 2Werder Bremen
1/24 de Final (Tornada)04/11/1999Kaiserslautern2 - 0Tottenham
1/24 de Final (Tornada)04/11/1999Benfica1 - 2PAOK
1/24 de Final (Tornada)04/11/1999Roma1 - 0Göteborg
1/24 de Final (Tornada)04/11/1999Celta de Vigo2 - 0Aris
1/24 de Final (Tornada)04/11/1999Legia Warszawa1 - 1Udinese
1/24 de Final (Tornada)04/11/1999Montpellier0 - 2Deportivo de La Coruña
1/24 de Final (Tornada)04/11/1999Grasshopper1 - 0Slavia Praha
1/24 de Final (Tornada)04/11/1999Mallorca3 - 0Teplice
1/24 de Final (Tornada)04/11/1999Helsingborg1 - 3Parma
1/24 de Final (Tornada)04/11/1999Lokomotiv0 - 3Leeds
1/24 de Final (Tornada)04/11/1999Amica Wronki1 - 4Atlético de Madrid
1/24 de Final (Tornada)04/11/1999Vitesse1 - 1Lens
1/24 de Final (Tornada)04/11/1999Ajax0 - 1Hapoel Haifa
1/24 de Final (Tornada)04/11/1999Nantes4 - 0Inter Bratislava
1/24 de Final (Tornada)04/11/1999West Ham0 - 0Steaua București
1/24 de Final (Tornada)04/11/1999Newcastle3 - 1Zurich
1/24 de Final (Tornada)04/11/1999Juventus1 - 1Levski Sofia
1/24 de Final (Tornada)04/11/1999Panathinaikos1 - 0Grazer AK
1/24 de Final (Tornada)04/11/1999Celtic0 - 1Olympique Lyonnais
Setzens de Final (Anada)23/11/1999Udinese0 - 1Bayer Leverkusen
Setzens de Final (Anada)23/11/1999AEK2 - 2Monaco
Setzens de Final (Anada)23/11/1999Wolfsburg2 - 3Atlético de Madrid
Setzens de Final (Anada)23/11/1999Bologna1 - 1Galatasaray
Setzens de Final (Anada)25/11/1999Roma1 - 0Newcastle
Setzens de Final (Anada)25/11/1999Olympiacos1 - 3Juventus
Setzens de Final (Anada)25/11/1999Lens1 - 2Kaiserslautern
Setzens de Final (Anada)25/11/1999Parma2 - 1Sturm Graz
Setzens de Final (Anada)25/11/1999Ajax0 - 1Mallorca
Setzens de Final (Anada)25/11/1999Arsenal3 - 0Nantes
Setzens de Final (Anada)25/11/1999Deportivo de La Coruña4 - 2Panathinaikos
Setzens de Final (Anada)25/11/1999Slavia Praha4 - 1Steaua București
Setzens de Final (Anada)25/11/1999Celta de Vigo7 - 0Benfica
Setzens de Final (Anada)25/11/1999Rangers2 - 0Borussia Dortmund
Setzens de Final (Anada)25/11/1999Olympique Lyonnais3 - 0Werder Bremen
Setzens de Final (Anada)02/12/1999Spartak Moscú2 - 1Leeds
Setzens de Final (Tornada)07/12/1999Werder Bremen4 - 0Olympique Lyonnais
Setzens de Final (Tornada)07/12/1999Juventus1 - 2Olympiacos
Setzens de Final (Tornada)07/12/1999Borussia Dortmund2 - 0Rangers
Setzens de Final (Tornada)09/12/1999Bayer Leverkusen1 - 2Udinese
Setzens de Final (Tornada)09/12/1999Galatasaray2 - 1Bologna
Setzens de Final (Tornada)09/12/1999Benfica1 - 1Celta de Vigo
Setzens de Final (Tornada)09/12/1999Newcastle0 - 0Roma
Setzens de Final (Tornada)09/12/1999Leeds1 - 0Spartak Moscú
Setzens de Final (Tornada)09/12/1999Nantes3 - 3Arsenal
Setzens de Final (Tornada)09/12/1999Kaiserslautern1 - 4Lens
Setzens de Final (Tornada)09/12/1999Atlético de Madrid2 - 1Wolfsburg
Setzens de Final (Tornada)09/12/1999Sturm Graz3 - 3Parma
Setzens de Final (Tornada)09/12/1999Steaua București1 - 1Slavia Praha
Setzens de Final (Tornada)09/12/1999Monaco1 - 0AEK
Setzens de Final (Tornada)09/12/1999Panathinaikos1 - 1Deportivo de La Coruña
Setzens de Final (Tornada)09/12/1999Mallorca2 - 0Ajax
Vuitens de Final (Anada)29/02/2000Slavia Praha1 - 0Udinese
Vuitens de Final (Anada)29/02/2000Parma1 - 0Werder Bremen
Vuitens de Final (Anada)02/03/2000Mallorca4 - 1Monaco
Vuitens de Final (Anada)02/03/2000Juventus1 - 0Celta de Vigo
Vuitens de Final (Anada)02/03/2000Borussia Dortmund0 - 2Galatasaray
Vuitens de Final (Anada)02/03/2000Atlético de Madrid2 - 2Lens
Vuitens de Final (Anada)02/03/2000Arsenal5 - 1Deportivo de La Coruña
Vuitens de Final (Anada)02/03/2000Roma0 - 0Leeds
Vuitens de Final (Tornada)07/03/2000Udinese2 - 1Slavia Praha
Vuitens de Final (Tornada)09/03/2000Galatasaray0 - 0Borussia Dortmund
Vuitens de Final (Tornada)09/03/2000Celta de Vigo4 - 0Juventus
Vuitens de Final (Tornada)09/03/2000Leeds1 - 0Roma
Vuitens de Final (Tornada)09/03/2000Lens4 - 2Atlético de Madrid
Vuitens de Final (Tornada)09/03/2000Deportivo de La Coruña2 - 1Arsenal
Vuitens de Final (Tornada)09/03/2000Werder Bremen3 - 1Parma
Vuitens de Final (Tornada)09/03/2000Monaco1 - 0Mallorca
Quarts de Final (Anada)16/03/2000Celta de Vigo0 - 0Lens
Quarts de Final (Anada)16/03/2000Leeds3 - 0Slavia Praha
Quarts de Final (Anada)16/03/2000Arsenal2 - 0Werder Bremen
Quarts de Final (Anada)16/03/2000Mallorca1 - 4Galatasaray
Quarts de Final (Tornada)23/03/2000Slavia Praha2 - 1Leeds
Quarts de Final (Tornada)23/03/2000Galatasaray2 - 1Mallorca
Quarts de Final (Tornada)23/03/2000Werder Bremen2 - 4Arsenal
Quarts de Final (Tornada)23/03/2000Lens2 - 1Celta de Vigo
Semifinal (Anada)06/04/2000Galatasaray2 - 0Leeds
Semifinal (Anada)06/04/2000Arsenal1 - 0Lens
Semifinal (Tornada)20/04/2000Leeds2 - 2Galatasaray
Semifinal (Tornada)20/04/2000Lens1 - 2Arsenal
Final17/05/2000Galatasaray0 - 0Arsenal
Equips
EquipPPGPEPP%GFGCTGTV
Lens12543
42%
33%
25%
2316300
Leeds12723
58%
17%
25%
2010221
Celta de Vigo10433
40%
30%
30%
239190
Mallorca10613
60%
10%
30%
1710150
Slavia Praha10523
50%
20%
30%
1512221
Werder Bremen10334
30%
30%
40%
1714120
Arsenal9621
67%
22%
11%
219181
Galatasaray9540
56%
44%
156192
Steaua București8521
62%
25%
13%
168150
Parma8611
75%
12%
13%
1710170
Roma8422
50%
25%
25%
112152
Atlético de Madrid8512
62%
12%
26%
1711121
Deportivo de La Coruña8512
62%
12%
26%
1511161
Juventus8512
62%
12%
26%
1911153
Udinese8512
62%
12%
26%
96180
Monaco8431
50%
38%
12%
1410222
Levski Sofia6231
33%
50%
17%
74151
Inter Bratislava6402
67%
33%
89100
Ajax6303
50%
50%
12631
Olympique Lyonnais6501
83%
17%
115120
Wolfsburg6213
33%
17%
50%
7780
Viking6321
50%
33%
17%
23370
Panathinaikos6312
50%
17%
33%
8780
Zurich6402
67%
33%
118151
Benfica6213
33%
17%
50%
612111
Grasshopper6411
67%
17%
16%
13482
Nantes6411
67%
17%
16%
14751
Anderlecht6501
83%
17%
17670
Göteborg6213
33%
17%
50%
55111
Newcastle6321
50%
33%
17%
9590
Celtic6402
67%
33%
13240
Kaiserslautern6402
67%
33%
10680
Legia Warszawa6312
50%
17%
33%
12340
AEK6312
50%
17%
33%
116120
Lokomotiv6402
67%
33%
18951
Bologna6222
33%
33%
34%
117122
Helsingborg6132
17%
50%
33%
8690
Grazer AK6402
67%
33%
154171
Widzew Łódź4112
25%
25%
50%
3450
Tottenham4211
50%
25%
25%
4230
Kilmarnock4103
25%
75%
2640
Lech Poznań4112
25%
25%
50%
6661
West Ham4211
50%
25%
25%
6370
Kryvbas4202
50%
50%
7671
Borussia Dortmund4112
25%
25%
50%
24150
Crvena Zvezda4211
50%
25%
25%
6571
Lokomotivi Tbilisi4112
25%
25%
50%
21071
Vitesse4121
25%
50%
25%
46100
Amica Wronki4103
25%
75%
6990
Club Brugge4301
75%
25%
10540
Omonia4202
50%
50%
101140
Montpellier4112
25%
25%
50%
4780
Vojvodina4121
25%
50%
25%
7461
MTK Budapest4211
50%
25%
25%
4262
Helsinki4103
25%
75%
3730
Aris4121
25%
50%
25%
56111
Sigma Olomouc4031
75%
25%
2460
Hajduk Split4121
25%
50%
25%
64131
CSKA Sofia4211
50%
25%
25%
10490
Torpedo Kutaisi4202
50%
50%
10960
Hapoel Tel Aviv4202
50%
50%
4480
Dinamo București4301
75%
25%
14461
Ferencváros4121
25%
50%
25%
66120
Spartak Trnava4211
50%
25%
25%
5590
St. Johnstone4121
25%
50%
25%
6730
Bodø/Glimt4211
50%
25%
25%
4790
Lyngby4112
25%
25%
50%
8581
Roda4211
50%
25%
25%
52111
Gorica4103
25%
75%
2481
Ankaragücü4301
75%
25%
3360
PAOK4301
75%
25%
12341
Maccabi Tel Aviv4112
25%
25%
50%
7771
Hapoel Haifa4202
50%
50%
6880
Olimpija4022
50%
50%
4992
Shakhtar4103
25%
75%
58121
Teplice4112
25%
25%
50%
5730
Osijek2002
100%
1610
Rangers2101
50%
50%
2240
Skonto2101
50%
50%
1230
Zenit2011
50%
50%
2561
Banská Bystrica2002
100%
2960
Beira-Mar2011
50%
50%
1260
Vitória de Setúbal2101
50%
50%
1720
Fenerbahçe2011
50%
50%
0220
Sturm Graz2011
50%
50%
4571
Anorthosis2101
50%
50%
1220
Olympiacos2101
50%
50%
3440
Ionikos2002
100%
1420
Brøndby2101
50%
50%
4520
Rapid Wien2002
100%
1350
Bayer Leverkusen2101
50%
50%
2230
Karpaty2020
100%
2230
AB2011
50%
50%
1320
Zimbru2011
50%
50%
0320
Neftçi2002
100%
2420
Servette2011
50%
50%
2330
Mondercange2002
100%
21330
Bylis2002
100%
1550
Cork2101
50%
50%
1330
Vardar2002
100%
0921
Bate Borisov2002
100%
11210
Banants2002
100%
1410
Vllaznia2011
50%
50%
1351
VPS2011
50%
50%
1300
Inter Cardiff2101
50%
50%
1260
Tiraspol2011
50%
50%
2450
Kaunas2101
50%
50%
3441
Lantana2002
100%
2950
Vaduz2002
100%
1320
Shamkir2002
100%
0500
Tulevik2002
100%
0500
Belshina2002
100%
1810
2002
100%
0920
Újpest2011
50%
50%
1552
Shirak2101
50%
50%
1240
Sileks2101
50%
50%
3450
Riga2011
50%
50%
0520
Lausanne2101
50%
50%
3671
Principat2002
100%
01841
Sliema2002
100%
0481
Sporting de Portugal2101
50%
50%
1320
Lierse2002
100%
3510
Debrecen2101
50%
50%
2341
Linz2002
100%
2541
Partizan2002
100%
1430
Aalborg2002
100%
1310
Stabæk2101
50%
50%
1271
Linfield2011
50%
50%
1230
Sheriff2020
100%
1120
Birkirkara2011
50%
50%
0770
APOEL2011
50%
50%
0260
KR2101
50%
50%
1241
Portadown2002
100%
0870
Cwmbran2002
100%
01030
Dudelange2011
50%
50%
1630
Leiftur2002
100%
1940
Kareda2020
100%
3310
Maardu2002
100%
1730
Bray2002
100%
0800
B362002
100%
0220
Liepājas Metalurgs2101
50%
50%
4530
Spartak Moscú2101
50%
50%
2240
Destacats
 NomDem GolsClub
Kovačević
10Juventus
Nouma
7Lens
Hasselbaink
7Atlético de Madrid
Henry
7Arsenal
Di Vaio
7Parma
McCarthy
6Celta de Vigo
 Rikhardur Dadason 6Viking
 Hakan Şükür 6Galatasaray
Simone
5Monaco
Karpin
5Celta de Vigo
 NomDem MinutsClub
Martyn
1080Leeds
Warmuz
1080Lens
Harte
1036Leeds
Kewell
1004Leeds
Brunel
991Lens
Radebe
990Leeds
Nyarko
990Lens
Kelly
990Leeds
Ismaël
990Lens
Blanchard
990Lens
 NomDem GroguesClub
Rool
5Lens
Márquez
5Monaco
Radebe
4Leeds
Nyarko
4Lens
 Håkan Mild 4Göteborg
Bertotto
4Udinese
Bowyer
4Leeds
 Predrag Pažin 3Levski Sofia
 Edi Bajrektarevic 3Olimpija
Giovanella
3Celta de Vigo
 NomDem VermellesClub
 David Dzhanelidze 1Lokomotivi Tbilisi
 Georgios Koltsidas 1Aris
 Andre Flem 1Stabæk
 Patrick De Napoli 1Grasshopper
 Predrag Pažin 1Levski Sofia
Bachini
1Juventus
 Giorgos Georgiadis 1PAOK
 Csaba Fehér 1MTK Budapest
 Gábor Halmai 1MTK Budapest
 Philipp Walker 1Grasshopper
Gols:
818
Gols Per Partit:
2,91
Targetes Grogues:
987
Targetes Grogues Per Partit:
3,51
Expulsions:
58
Expulsions Per Partit:
0,21
Victòries locals:
150
Victòries visitants:
77
Empats:
54
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Steaua Bucarest: 5 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Shakhtar: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Galatasaray: 9 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Sigma: 4 Partits
Última actualització: 10/06/2019
Notificar error