2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa UEFA1999-00 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 10/08/1999 Shakhtar Sileks
Classificació Fase 1 (anada) 11/08/1999 Helsinki Shirak
Classificació Fase 1 (anada) 12/08/1999 Vojvodina Újpest
Classificació Fase 1 (anada) 12/08/1999 Grazer AK
Classificació Fase 1 (anada) 12/08/1999 Belshina Omonia
Classificació Fase 1 (anada) 12/08/1999 Tulevik Club Brugge
Classificació Fase 1 (anada) 12/08/1999 Kryvbas Shamkir
Classificació Fase 1 (anada) 12/08/1999 Bodø/Glimt Vaduz
Classificació Fase 1 (anada) 12/08/1999 Lantana Torpedo Kutaisi
Classificació Fase 1 (anada) 12/08/1999 Riga Helsingborg
Classificació Fase 1 (anada) 12/08/1999 Maccabi Tel Aviv Kaunas
Classificació Fase 1 (anada) 12/08/1999 Gorica Inter Cardiff
Classificació Fase 1 (anada) 12/08/1999 VPS St. Johnstone
Classificació Fase 1 (anada) 12/08/1999 Vllaznia Spartak Trnava
Classificació Fase 1 (anada) 12/08/1999 Banants Hapoel Tel Aviv
Classificació Fase 1 (anada) 12/08/1999 BATE Borisov Lokomotiv Moskva
Classificació Fase 1 (anada) 12/08/1999 Vardar Legia Warszawa
Classificació Fase 1 (anada) 12/08/1999 Göteborg Cork City
Classificació Fase 1 (anada) 12/08/1999 Inter Bratislava Bylis
Classificació Fase 1 (anada) 12/08/1999 Mondercange Dinamo București
Classificació Fase 1 (anada) 12/08/1999 Ferencváros Constructorul Chişinău
Classificació Fase 1 (anada) 12/08/1999 Viking Principat
Classificació Fase 1 (anada) 12/08/1999 Lyngby Birkirkara
Classificació Fase 1 (anada) 12/08/1999 Sliema Wanderers Zürich
Classificació Fase 1 (anada) 12/08/1999 Ankaragücü B36
Classificació Fase 1 (anada) 12/08/1999 Grasshopper Bray
Classificació Fase 1 (anada) 12/08/1999 Steaua București Levadia Maardu
Classificació Fase 1 (anada) 12/08/1999 Olimpija Ljubljana Kareda
Classificació Fase 1 (anada) 12/08/1999 Anderlecht Leiftur
Classificació Fase 1 (anada) 12/08/1999 Hajduk Split Dudelange
Classificació Fase 1 (anada) 12/08/1999 Cwmbran Town Celtic
Classificació Fase 1 (anada) 12/08/1999 Portadown CSKA Sofia
Classificació Fase 1 (anada) 12/08/1999 KR Kilmarnock
Classificació Fase 1 (anada) 12/08/1999 Liepājas Metalurgs Lech Poznań
Classificació Fase 1 (anada) 12/08/1999 APOEL Levski Sofia
Classificació Fase 1 (anada) 12/08/1999 Neftçi Crvena Zvezda
Classificació Fase 1 (anada) 12/08/1999 Sheriff Tiraspol Sigma Olomouc
Classificació Fase 1 (anada) 12/08/1999 Lokomotivi Tbilisi Linfield
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/1999 CSKA Sofia Portadown
Classificació Fase 1 (tornada) 24/08/1999 Shamkir Kryvbas
Classificació Fase 1 (tornada) 25/08/1999 Lokomotiv Moskva BATE Borisov
Classificació Fase 1 (tornada) 26/08/1999 Birkirkara Lyngby
Classificació Fase 1 (tornada) 26/08/1999 Helsingborg Riga
Classificació Fase 1 (tornada) 26/08/1999 Spartak Trnava Vllaznia
Classificació Fase 1 (tornada) 26/08/1999 Cork City Göteborg
Classificació Fase 1 (tornada) 26/08/1999 Vaduz Bodø/Glimt
Classificació Fase 1 (tornada) 26/08/1999 Hapoel Tel Aviv Banants
Classificació Fase 1 (tornada) 26/08/1999 Omonia Belshina
Classificació Fase 1 (tornada) 26/08/1999 Zürich Sliema Wanderers
Classificació Fase 1 (tornada) 26/08/1999 Bylis Inter Bratislava
Classificació Fase 1 (tornada) 26/08/1999 B36 Ankaragücü
Classificació Fase 1 (tornada) 26/08/1999 Leiftur Anderlecht
Classificació Fase 1 (tornada) 26/08/1999 Principat Viking
Classificació Fase 1 (tornada) 26/08/1999 Kilmarnock KR
Classificació Fase 1 (tornada) 26/08/1999 Celtic Cwmbran Town
Classificació Fase 1 (tornada) 26/08/1999 Inter Cardiff Gorica
Classificació Fase 1 (tornada) 26/08/1999 Club Brugge Tulevik
Classificació Fase 1 (tornada) 26/08/1999 Linfield Lokomotivi Tbilisi
Classificació Fase 1 (tornada) 26/08/1999 Bray Grasshopper
Classificació Fase 1 (tornada) 26/08/1999 Sigma Olomouc Sheriff Tiraspol
Classificació Fase 1 (tornada) 26/08/1999 Újpest Vojvodina
Classificació Fase 1 (tornada) 26/08/1999 Grazer AK
Classificació Fase 1 (tornada) 26/08/1999 Legia Warszawa Vardar
Classificació Fase 1 (tornada) 26/08/1999 Dudelange Hajduk Split
Classificació Fase 1 (tornada) 26/08/1999 St. Johnstone VPS
Classificació Fase 1 (tornada) 26/08/1999 Lech Poznań Liepājas Metalurgs
Classificació Fase 1 (tornada) 26/08/1999 Constructorul Chişinău Ferencváros
Classificació Fase 1 (tornada) 26/08/1999 Crvena Zvezda Neftçi
Classificació Fase 1 (tornada) 26/08/1999 Torpedo Kutaisi Lantana
Classificació Fase 1 (tornada) 26/08/1999 Kareda Olimpija Ljubljana
Classificació Fase 1 (tornada) 26/08/1999 Dinamo București Mondercange
Classificació Fase 1 (tornada) 26/08/1999 Shirak Helsinki
Classificació Fase 1 (tornada) 26/08/1999 Sileks Shakhtar
Classificació Fase 1 (tornada) 26/08/1999 Levski Sofia APOEL
Classificació Fase 1 (tornada) 26/08/1999 Kaunas Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 1 (tornada) 26/08/1999 Levadia Maardu Steaua București
1/48 de Final (anada) 14/09/1999 Stabæk Deportivo de La Coruña
1/48 de Final (anada) 14/09/1999 Udinese Aalborg
1/48 de Final (anada) 14/09/1999 Partizan Leeds
1/48 de Final (anada) 14/09/1999 Crvena Zvezda Montpellier
1/48 de Final (anada) 14/09/1999 Steaua București Linz
1/48 de Final (anada) 14/09/1999 Wolfsburg Debrecen
1/48 de Final (anada) 15/09/1999 Helsinki Olympique Lyonnais
1/48 de Final (anada) 16/09/1999 Grazer AK Spartak Trnava
1/48 de Final (anada) 16/09/1999 Zürich Lierse
1/48 de Final (anada) 16/09/1999 Viking Sporting de Portugal
1/48 de Final (anada) 16/09/1999 Anderlecht Olimpija Ljubljana
1/48 de Final (anada) 16/09/1999 Omonia Juventus
1/48 de Final (anada) 16/09/1999 Aris Servette
1/48 de Final (anada) 16/09/1999 Lausanne Celta de Vigo
1/48 de Final (anada) 16/09/1999 Kaiserslautern Kilmarnock
1/48 de Final (anada) 16/09/1999 Ajax Banská Bystrica
1/48 de Final (anada) 16/09/1999 MTK Budapest Fenerbahçe
1/48 de Final (anada) 16/09/1999 AB Grasshopper
1/48 de Final (anada) 16/09/1999 Ionikos Nantes
1/48 de Final (anada) 16/09/1999 Celtic Hapoel Tel Aviv
1/48 de Final (anada) 16/09/1999 Monaco St. Johnstone
1/48 de Final (anada) 16/09/1999 Amica Wronki Brøndby
1/48 de Final (anada) 16/09/1999 West Ham Osijek
1/48 de Final (anada) 16/09/1999 Tottenham Zimbru
1/48 de Final (anada) 16/09/1999 Beira-Mar Vitesse
1/48 de Final (anada) 16/09/1999 CSKA Sofia Newcastle
1/48 de Final (anada) 16/09/1999 Hapoel Haifa Club Brugge
1/48 de Final (anada) 16/09/1999 Parma Kryvbas
1/48 de Final (anada) 16/09/1999 Teplice Ferencváros
1/48 de Final (anada) 16/09/1999 Benfica Dinamo București
1/48 de Final (anada) 16/09/1999 Torpedo Kutaisi AEK
1/48 de Final (anada) 16/09/1999 Gorica Panathinaikos
1/48 de Final (anada) 16/09/1999 Lokomotivi Tbilisi PAOK
1/48 de Final (anada) 16/09/1999 Vojvodina Slavia Praha
1/48 de Final (anada) 16/09/1999 Sigma Olomouc Mallorca
1/48 de Final (anada) 16/09/1999 Maccabi Tel Aviv Lens
1/48 de Final (anada) 16/09/1999 Skonto Widzew Łódź
1/48 de Final (anada) 16/09/1999 Hajduk Split Levski Sofia
1/48 de Final (anada) 16/09/1999 Zenit Bologna
1/48 de Final (anada) 16/09/1999 Bodø/Glimt Werder Bremen
1/48 de Final (anada) 16/09/1999 Lyngby Lokomotiv Moskva
1/48 de Final (anada) 16/09/1999 Roda Shakhtar
1/48 de Final (anada) 16/09/1999 Inter Bratislava Rapid Wien
1/48 de Final (anada) 16/09/1999 Anorthosis Legia Warszawa
1/48 de Final (anada) 16/09/1999 Lech Poznań Göteborg
1/48 de Final (anada) 16/09/1999 Helsingborg Karpaty
1/48 de Final (anada) 16/09/1999 Atlético de Madrid Ankaragücü
1/48 de Final (anada) 16/09/1999 Roma Vitória de Setúbal
1/48 de Final (tornada) 28/09/1999 Linz Steaua București
1/48 de Final (tornada) 28/09/1999 Debrecen Wolfsburg
1/48 de Final (tornada) 28/09/1999 Montpellier Crvena Zvezda
1/48 de Final (tornada) 30/09/1999 Lierse Zürich
1/48 de Final (tornada) 30/09/1999 PAOK Lokomotivi Tbilisi
1/48 de Final (tornada) 30/09/1999 Olimpija Ljubljana Anderlecht
1/48 de Final (tornada) 30/09/1999 Legia Warszawa Anorthosis
1/48 de Final (tornada) 30/09/1999 Lens Maccabi Tel Aviv
1/48 de Final (tornada) 30/09/1999 Dinamo București Benfica
1/48 de Final (tornada) 30/09/1999 Fenerbahçe MTK Budapest
1/48 de Final (tornada) 30/09/1999 Panathinaikos Gorica
1/48 de Final (tornada) 30/09/1999 Banská Bystrica Ajax
1/48 de Final (tornada) 30/09/1999 Rapid Wien Inter Bratislava
1/48 de Final (tornada) 30/09/1999 Club Brugge Hapoel Haifa
1/48 de Final (tornada) 30/09/1999 Werder Bremen Bodø/Glimt
1/48 de Final (tornada) 30/09/1999 Juventus Omonia
1/48 de Final (tornada) 30/09/1999 Göteborg Lech Poznań
1/48 de Final (tornada) 30/09/1999 Servette Aris
1/48 de Final (tornada) 30/09/1999 Aalborg Udinese
1/48 de Final (tornada) 30/09/1999 Grasshopper AB
1/48 de Final (tornada) 30/09/1999 Zimbru Tottenham
1/48 de Final (tornada) 30/09/1999 Karpaty Helsingborg
1/48 de Final (tornada) 30/09/1999 Hapoel Tel Aviv Celtic
1/48 de Final (tornada) 30/09/1999 Nantes Ionikos
1/48 de Final (tornada) 30/09/1999 Levski Sofia Hajduk Split
1/48 de Final (tornada) 30/09/1999 AEK Torpedo Kutaisi
1/48 de Final (tornada) 30/09/1999 Slavia Praha Vojvodina
1/48 de Final (tornada) 30/09/1999 Bologna Zenit
1/48 de Final (tornada) 30/09/1999 Shakhtar Roda
1/48 de Final (tornada) 30/09/1999 Lokomotiv Moskva Lyngby
1/48 de Final (tornada) 30/09/1999 Kilmarnock Kaiserslautern
1/48 de Final (tornada) 30/09/1999 Spartak Trnava Grazer AK
1/48 de Final (tornada) 30/09/1999 St. Johnstone Monaco
1/48 de Final (tornada) 30/09/1999 Ferencváros Teplice
1/48 de Final (tornada) 30/09/1999 Kryvbas Parma
1/48 de Final (tornada) 30/09/1999 Widzew Łódź Skonto
1/48 de Final (tornada) 30/09/1999 Newcastle CSKA Sofia
1/48 de Final (tornada) 30/09/1999 Brøndby Amica Wronki
1/48 de Final (tornada) 30/09/1999 Ankaragücü Atlético de Madrid
1/48 de Final (tornada) 30/09/1999 Olympique Lyonnais Helsinki
1/48 de Final (tornada) 30/09/1999 Celta de Vigo Lausanne
1/48 de Final (tornada) 30/09/1999 Osijek West Ham
1/48 de Final (tornada) 30/09/1999 Leeds Partizan
1/48 de Final (tornada) 30/09/1999 Deportivo de La Coruña Stabæk
1/48 de Final (tornada) 30/09/1999 Mallorca Sigma Olomouc
1/48 de Final (tornada) 30/09/1999 Sporting de Portugal Viking
1/48 de Final (tornada) 30/09/1999 Vitória de Setúbal Roma
1/48 de Final (tornada) 30/09/1999 Vitesse Beira-Mar
1/24 de Final (anada) 19/10/1999 Deportivo de La Coruña Montpellier
1/24 de Final (anada) 19/10/1999 Udinese Legia Warszawa
1/24 de Final (anada) 19/10/1999 Aris Celta de Vigo
1/24 de Final (anada) 21/10/1999 Olympique Lyonnais Celtic
1/24 de Final (anada) 21/10/1999 Hapoel Haifa Ajax
1/24 de Final (anada) 21/10/1999 Teplice Mallorca
1/24 de Final (anada) 21/10/1999 Steaua București West Ham
1/24 de Final (anada) 21/10/1999 PAOK Benfica
1/24 de Final (anada) 21/10/1999 Anderlecht Bologna
1/24 de Final (anada) 21/10/1999 MTK Budapest AEK
1/24 de Final (anada) 21/10/1999 Parma Helsingborg
1/24 de Final (anada) 21/10/1999 Göteborg Roma
1/24 de Final (anada) 21/10/1999 Zürich Newcastle
1/24 de Final (anada) 21/10/1999 Grazer AK Panathinaikos
1/24 de Final (anada) 21/10/1999 Werder Bremen Viking
1/24 de Final (anada) 21/10/1999 Roda Wolfsburg
1/24 de Final (anada) 21/10/1999 Levski Sofia Juventus
1/24 de Final (anada) 21/10/1999 Leeds Lokomotiv Moskva
1/24 de Final (anada) 21/10/1999 Widzew Łódź Monaco
1/24 de Final (anada) 21/10/1999 Atlético de Madrid Amica Wronki
1/24 de Final (anada) 21/10/1999 Inter Bratislava Nantes
1/24 de Final (anada) 21/10/1999 Slavia Praha Grasshopper
1/24 de Final (anada) 28/10/1999 Tottenham Kaiserslautern
1/24 de Final (anada) 28/10/1999 Lens Vitesse
1/24 de Final (tornada) 02/11/1999 Wolfsburg Roda
1/24 de Final (tornada) 02/11/1999 AEK MTK Budapest
1/24 de Final (tornada) 02/11/1999 Monaco Widzew Łódź
1/24 de Final (tornada) 02/11/1999 Bologna Anderlecht
1/24 de Final (tornada) 04/11/1999 Viking Werder Bremen
1/24 de Final (tornada) 04/11/1999 Kaiserslautern Tottenham
1/24 de Final (tornada) 04/11/1999 Benfica PAOK
1/24 de Final (tornada) 04/11/1999 Roma Göteborg
1/24 de Final (tornada) 04/11/1999 Celta de Vigo Aris
1/24 de Final (tornada) 04/11/1999 Legia Warszawa Udinese
1/24 de Final (tornada) 04/11/1999 Montpellier Deportivo de La Coruña
1/24 de Final (tornada) 04/11/1999 Grasshopper Slavia Praha
1/24 de Final (tornada) 04/11/1999 Mallorca Teplice
1/24 de Final (tornada) 04/11/1999 Helsingborg Parma
1/24 de Final (tornada) 04/11/1999 Lokomotiv Moskva Leeds
1/24 de Final (tornada) 04/11/1999 Amica Wronki Atlético de Madrid
1/24 de Final (tornada) 04/11/1999 Vitesse Lens
1/24 de Final (tornada) 04/11/1999 Ajax Hapoel Haifa
1/24 de Final (tornada) 04/11/1999 Nantes Inter Bratislava
1/24 de Final (tornada) 04/11/1999 West Ham Steaua București
1/24 de Final (tornada) 04/11/1999 Newcastle Zürich
1/24 de Final (tornada) 04/11/1999 Juventus Levski Sofia
1/24 de Final (tornada) 04/11/1999 Panathinaikos Grazer AK
1/24 de Final (tornada) 04/11/1999 Celtic Olympique Lyonnais
Setzens de final (anada) 23/11/1999 Udinese Bayer Leverkusen
Setzens de final (anada) 23/11/1999 AEK Monaco
Setzens de final (anada) 23/11/1999 Wolfsburg Atlético de Madrid
Setzens de final (anada) 23/11/1999 Bologna Galatasaray
Setzens de final (anada) 25/11/1999 Roma Newcastle
Setzens de final (anada) 25/11/1999 Olympiacos Juventus
Setzens de final (anada) 25/11/1999 Lens Kaiserslautern
Setzens de final (anada) 25/11/1999 Parma Sturm Graz
Setzens de final (anada) 25/11/1999 Ajax Mallorca
Setzens de final (anada) 25/11/1999 Arsenal Nantes
Setzens de final (anada) 25/11/1999 Deportivo de La Coruña Panathinaikos
Setzens de final (anada) 25/11/1999 Slavia Praha Steaua București
Setzens de final (anada) 25/11/1999 Celta de Vigo Benfica
Setzens de final (anada) 25/11/1999 Rangers Borussia Dortmund
Setzens de final (anada) 25/11/1999 Olympique Lyonnais Werder Bremen
Setzens de final (anada) 02/12/1999 Spartak Moskva Leeds
Setzens de final (tornada) 07/12/1999 Werder Bremen Olympique Lyonnais
Setzens de final (tornada) 07/12/1999 Juventus Olympiacos
Setzens de final (tornada) 07/12/1999 Borussia Dortmund Rangers
Setzens de final (tornada) 09/12/1999 Bayer Leverkusen Udinese
Setzens de final (tornada) 09/12/1999 Galatasaray Bologna
Setzens de final (tornada) 09/12/1999 Benfica Celta de Vigo
Setzens de final (tornada) 09/12/1999 Newcastle Roma
Setzens de final (tornada) 09/12/1999 Leeds Spartak Moskva
Setzens de final (tornada) 09/12/1999 Nantes Arsenal
Setzens de final (tornada) 09/12/1999 Kaiserslautern Lens
Setzens de final (tornada) 09/12/1999 Atlético de Madrid Wolfsburg
Setzens de final (tornada) 09/12/1999 Sturm Graz Parma
Setzens de final (tornada) 09/12/1999 Steaua București Slavia Praha
Setzens de final (tornada) 09/12/1999 Monaco AEK
Setzens de final (tornada) 09/12/1999 Panathinaikos Deportivo de La Coruña
Setzens de final (tornada) 09/12/1999 Mallorca Ajax
Vuitens de final (anada) 29/02/2000 Slavia Praha Udinese
Vuitens de final (anada) 29/02/2000 Parma Werder Bremen
Vuitens de final (anada) 02/03/2000 Mallorca Monaco
Vuitens de final (anada) 02/03/2000 Juventus Celta de Vigo
Vuitens de final (anada) 02/03/2000 Borussia Dortmund Galatasaray
Vuitens de final (anada) 02/03/2000 Atlético de Madrid Lens
Vuitens de final (anada) 02/03/2000 Arsenal Deportivo de La Coruña
Vuitens de final (anada) 02/03/2000 Roma Leeds
Vuitens de final (tornada) 07/03/2000 Udinese Slavia Praha
Vuitens de final (tornada) 09/03/2000 Galatasaray Borussia Dortmund
Vuitens de final (tornada) 09/03/2000 Celta de Vigo Juventus
Vuitens de final (tornada) 09/03/2000 Leeds Roma
Vuitens de final (tornada) 09/03/2000 Lens Atlético de Madrid
Vuitens de final (tornada) 09/03/2000 Deportivo de La Coruña Arsenal
Vuitens de final (tornada) 09/03/2000 Werder Bremen Parma
Vuitens de final (tornada) 09/03/2000 Monaco Mallorca
Quarts de final (anada) 16/03/2000 Celta de Vigo Lens
Quarts de final (anada) 16/03/2000 Leeds Slavia Praha
Quarts de final (anada) 16/03/2000 Arsenal Werder Bremen
Quarts de final (anada) 16/03/2000 Mallorca Galatasaray
Quarts de final (tornada) 23/03/2000 Slavia Praha Leeds
Quarts de final (tornada) 23/03/2000 Galatasaray Mallorca
Quarts de final (tornada) 23/03/2000 Werder Bremen Arsenal
Quarts de final (tornada) 23/03/2000 Lens Celta de Vigo
Semifinal (anada) 06/04/2000 Galatasaray Leeds
Semifinal (anada) 06/04/2000 Arsenal Lens
Semifinal (tornada) 20/04/2000 Leeds Galatasaray
Semifinal (tornada) 20/04/2000 Lens Arsenal
Final 17/05/2000 Galatasaray Arsenal

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Kovačević JuventusJuventus
101.25
Nouma LensLens
70.64
Hasselbaink Atlético de MadridAtlético de Madrid
71.00
Henry ArsenalArsenal
70.88
Di Vaio ParmaParma
70.88
McCarthy Celta de VigoCelta de Vigo
60.60
Rikhardur Dadason VikingViking
61.00
Hakan Şükür GalatasarayGalatasaray
60.67
Simone MonacoMonaco
50.71
Karpin Celta de VigoCelta de Vigo
50.50
    Nom Equip Pos Minuts
Martyn LeedsLeeds
1080
Warmuz LensLens
1080
Harte LeedsLeeds
1036
Kewell LeedsLeeds
1004
Brunel LensLens
991
Radebe LeedsLeeds
990
Nyarko LensLens
990
Kelly LeedsLeeds
990
Ismaël LensLens
990
Blanchard LensLens
990
    Nom Equip Pos Grogues
Rool LensLens
5
Márquez MonacoMonaco
5
Radebe LeedsLeeds
4
Nyarko LensLens
4
Håkan Mild GöteborgGöteborg
4
Bertotto UdineseUdinese
4
Bowyer LeedsLeeds
4
Predrag Pažin Levski SofiaLevski Sofia
3
Edi Bajrektarevic Olimpija LjubljanaOlimpija Ljubljana
3
Giovanella Celta de VigoCelta de Vigo
3
    Nom Equip Pos Vermelles
David Dzhanelidze Lokomotivi TbilisiLokomotivi Tbilisi
1
Georgios Koltsidas ArisAris
1
Andre Flem StabækStabæk
1
Patrick De Napoli GrasshopperGrasshopper
1
Predrag Pažin Levski SofiaLevski Sofia
1
Bachini JuventusJuventus
1
Giorgos Georgiadis PAOKPAOK
1
Csaba Fehér MTK BudapestMTK Budapest
1
Gábor Halmai MTK BudapestMTK Budapest
1
Philipp Walker GrasshopperGrasshopper
1
Gols:
818
Gols Per Partit:
2.91
Targetes Grogues:
987
Targetes Grogues Per Partit:
3.51
Expulsions:
58
Expulsions Per Partit:
0.21
Victòries locals:
150
Victòries visitants:
77
Empats:
54
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Steaua Bucarest: 5 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Shakhtar: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Galatasaray: 9 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Sigma: 4 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Lens 12 5 4 3
41%
33%
26%
23 16 30 0
Leeds 12 7 2 3
58%
16%
26%
20 10 22 1
Celta de Vigo 10 4 3 3
40%
30%
30%
23 9 19 0
Mallorca 10 6 1 3
60%
10%
30%
17 10 15 0
Slavia Praha 10 5 2 3
50%
20%
30%
15 12 22 1
Werder Bremen 10 3 3 4
30%
30%
40%
17 14 12 0
Arsenal 9 6 2 1
66%
22%
12%
21 9 18 1
Galatasaray 9 5 4 0
55%
44%
1%
15 6 19 2
Steaua București 8 5 2 1
62%
25%
13%
16 8 15 0
Parma 8 6 1 1
75%
12%
13%
17 10 17 0
Roma 8 4 2 2
50%
25%
25%
11 2 15 2
Atlético de Madrid 8 5 1 2
62%
12%
26%
17 11 12 1
Deportivo de La Coruña 8 5 1 2
62%
12%
26%
15 11 16 1
Juventus 8 5 1 2
62%
12%
26%
19 11 15 3
Udinese 8 5 1 2
62%
12%
26%
9 6 18 0
Monaco 8 4 3 1
50%
37%
13%
14 10 22 2
Levski Sofia 6 2 3 1
33%
50%
17%
7 4 15 1
Inter Bratislava 6 4 0 2
66%
34%
8 9 10 0
Ajax 6 3 0 3
50%
50%
12 6 3 1
Olympique Lyonnais 6 5 0 1
83%
17%
11 5 12 0
Wolfsburg 6 2 1 3
33%
16%
51%
7 7 8 0
Viking 6 3 2 1
50%
33%
17%
23 3 7 0
Panathinaikos 6 3 1 2
50%
16%
34%
8 7 8 0
Zürich 6 4 0 2
66%
34%
11 8 15 1
Benfica 6 2 1 3
33%
16%
51%
6 12 11 1
Grasshopper 6 4 1 1
66%
16%
18%
13 4 8 2
Nantes 6 4 1 1
66%
16%
18%
14 7 5 1
Anderlecht 6 5 0 1
83%
17%
17 6 7 0
Göteborg 6 2 1 3
33%
16%
51%
5 5 11 1
Newcastle 6 3 2 1
50%
33%
17%
9 5 9 0
Celtic 6 4 0 2
66%
34%
13 2 4 0
Kaiserslautern 6 4 0 2
66%
34%
10 6 8 0
Legia Warszawa 6 3 1 2
50%
16%
34%
12 3 4 0
AEK 6 3 1 2
50%
16%
34%
11 6 12 0
Lokomotiv Moskva 6 4 0 2
66%
34%
18 9 5 1
Bologna 6 2 2 2
33%
33%
34%
11 7 12 2
Helsingborg 6 1 3 2
16%
50%
34%
8 6 9 0
Grazer AK 6 4 0 2
66%
34%
15 4 17 1
Widzew Łódź 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 4 5 0
Tottenham 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 2 3 0
Kilmarnock 4 1 0 3
25%
75%
2 6 4 0
Lech Poznań 4 1 1 2
25%
25%
50%
6 6 6 1
West Ham 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 3 7 0
Kryvbas 4 2 0 2
50%
50%
7 6 7 1
Borussia Dortmund 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 4 15 0
Crvena Zvezda 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 5 7 1
Lokomotivi Tbilisi 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 10 7 1
Vitesse 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 6 10 0
Amica Wronki 4 1 0 3
25%
75%
6 9 9 0
Club Brugge 4 3 0 1
75%
25%
10 5 4 0
Omonia 4 2 0 2
50%
50%
10 11 4 0
Montpellier 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 7 8 0
Vojvodina 4 1 2 1
25%
50%
25%
7 4 6 1
MTK Budapest 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 2 6 2
Helsinki 4 1 0 3
25%
75%
3 7 3 0
Aris 4 1 2 1
25%
50%
25%
5 6 11 1
Sigma Olomouc 4 0 3 1
75%
25%
2 4 6 0
Hajduk Split 4 1 2 1
25%
50%
25%
6 4 13 1
CSKA Sofia 4 2 1 1
50%
25%
25%
10 4 9 0
Torpedo Kutaisi 4 2 0 2
50%
50%
10 9 6 0
Hapoel Tel Aviv 4 2 0 2
50%
50%
4 4 8 0
Dinamo București 4 3 0 1
75%
25%
14 4 6 1
Ferencváros 4 1 2 1
25%
50%
25%
6 6 12 0
Spartak Trnava 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 5 9 0
St. Johnstone 4 1 2 1
25%
50%
25%
6 7 3 0
Bodø/Glimt 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 7 9 0
Lyngby 4 1 1 2
25%
25%
50%
8 5 8 1
Roda 4 2 1 1
50%
25%
25%
5 2 11 1
Gorica 4 1 0 3
25%
75%
2 4 8 1
Ankaragücü 4 3 0 1
75%
25%
3 3 6 0
PAOK 4 3 0 1
75%
25%
12 3 4 1
Maccabi Tel Aviv 4 1 1 2
25%
25%
50%
7 7 7 1
Hapoel Haifa 4 2 0 2
50%
50%
6 8 8 0
Olimpija Ljubljana 4 0 2 2
50%
50%
4 9 9 2
Shakhtar 4 1 0 3
25%
75%
5 8 12 1
Teplice 4 1 1 2
25%
25%
50%
5 7 3 0
Osijek 2 0 0 2
100%
1 6 1 0
Rangers 2 1 0 1
50%
50%
2 2 4 0
Skonto 2 1 0 1
50%
50%
1 2 3 0
Zenit 2 0 1 1
50%
50%
2 5 6 1
Banská Bystrica 2 0 0 2
100%
2 9 6 0
Beira-Mar 2 0 1 1
50%
50%
1 2 6 0
Vitória de Setúbal 2 1 0 1
50%
50%
1 7 2 0
Fenerbahçe 2 0 1 1
50%
50%
0 2 2 0
Sturm Graz 2 0 1 1
50%
50%
4 5 7 1
Anorthosis 2 1 0 1
50%
50%
1 2 2 0
Olympiacos 2 1 0 1
50%
50%
3 4 4 0
Ionikos 2 0 0 2
100%
1 4 2 0
Brøndby 2 1 0 1
50%
50%
4 5 2 0
Rapid Wien 2 0 0 2
100%
1 3 5 0
Bayer Leverkusen 2 1 0 1
50%
50%
2 2 3 0
Karpaty 2 0 2 0
100%
2 2 3 0
AB 2 0 1 1
50%
50%
1 3 2 0
Zimbru 2 0 1 1
50%
50%
0 3 2 0
Neftçi 2 0 0 2
100%
2 4 2 0
Servette 2 0 1 1
50%
50%
2 3 3 0
Mondercange 2 0 0 2
100%
2 13 3 0
Bylis 2 0 0 2
100%
1 5 5 0
Cork City 2 1 0 1
50%
50%
1 3 3 0
Vardar 2 0 0 2
100%
0 9 2 1
BATE Borisov 2 0 0 2
100%
1 12 1 0
Banants 2 0 0 2
100%
1 4 1 0
Vllaznia 2 0 1 1
50%
50%
1 3 5 1
VPS 2 0 1 1
50%
50%
1 3 0 0
Inter Cardiff 2 1 0 1
50%
50%
1 2 6 0
Constructorul Chişinău 2 0 1 1
50%
50%
2 4 5 0
Kaunas 2 1 0 1
50%
50%
3 4 4 1
Lantana 2 0 0 2
100%
2 9 5 0
Vaduz 2 0 0 2
100%
1 3 2 0
Shamkir 2 0 0 2
100%
0 5 0 0
Tulevik 2 0 0 2
100%
0 5 0 0
Belshina 2 0 0 2
100%
1 8 1 0
2 0 0 2
100%
0 9 2 0
Újpest 2 0 1 1
50%
50%
1 5 5 2
Shirak 2 1 0 1
50%
50%
1 2 4 0
Sileks 2 1 0 1
50%
50%
3 4 5 0
Riga 2 0 1 1
50%
50%
0 5 2 0
Lausanne 2 1 0 1
50%
50%
3 6 7 1
Principat 2 0 0 2
100%
0 18 4 1
Sliema Wanderers 2 0 0 2
100%
0 4 8 1
Sporting de Portugal 2 1 0 1
50%
50%
1 3 2 0
Lierse 2 0 0 2
100%
3 5 1 0
Debrecen 2 1 0 1
50%
50%
2 3 4 1
Linz 2 0 0 2
100%
2 5 4 1
Partizan 2 0 0 2
100%
1 4 3 0
Aalborg 2 0 0 2
100%
1 3 1 0
Stabæk 2 1 0 1
50%
50%
1 2 7 1
Linfield 2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Sheriff Tiraspol 2 0 2 0
100%
1 1 2 0
Birkirkara 2 0 1 1
50%
50%
0 7 7 0
APOEL 2 0 1 1
50%
50%
0 2 6 0
KR 2 1 0 1
50%
50%
1 2 4 1
Portadown 2 0 0 2
100%
0 8 7 0
Cwmbran Town 2 0 0 2
100%
0 10 3 0
Dudelange 2 0 1 1
50%
50%
1 6 3 0
Leiftur 2 0 0 2
100%
1 9 4 0
Kareda 2 0 2 0
100%
3 3 1 0
Levadia Maardu 2 0 0 2
100%
1 7 3 0
Bray 2 0 0 2
100%
0 8 0 0
B36 2 0 0 2
100%
0 2 2 0
Liepājas Metalurgs 2 1 0 1
50%
50%
4 5 3 0
Spartak Moskva 2 1 0 1
50%
50%
2 2 4 0
Notificar error