2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31

prev 2ª Divisió B Grup II1996-97 next

Classificació


Data inicial
Data final

      Punts PJ PG PE PP GF GC TG TV
1
Aurrera773823875124957
2
Numancia7538229764251146
3
Barakaldo6638199104931858
4
Lemona6138187134133838
5
Valladolid B613817101140321019
6
Izarra57381512113834909
7
Beasain56381511124439949
8
Cultural Leonesa5638151112434910212
9
Gernika553814131133299111
10
Gimnástica de Torrelavega503813111435379810
11
Real Unión503812141250468812
12
Athletic Club B49381310154639644
13
Bermeo4738121115454710611
14
Osasuna B4638121016404211613
15
Zaragoza B463813718414210812
16
Huesca463813718305312314
17
Real Sociedad B4438135203750797
18
Zamudio4038101018476712215
19
Zalla363881218314310712
20
Logroñés B2438592429721026

Resultats

Destacats

Nom Pos Minuts Club
César Caneda
3420 Athletic de Bilbao B
Pascua
3330 Gernika
Javi Suárez
3330 Zaragoza B
Juan Carlos
3289 Zalla
Pablo
3275 Huesca
Láinez
3273 Zaragoza B
Rubén
3255 Gernika
Echevarría
3240 Numancia
Chente
3235 Huesca
Samaniego
3230 Aurrerá
Nom Pos Grogues Club
Diego
15 Zamudio
Arza
14 Zaragoza B
Cañizares
14 Huesca
Artigas
13 Numancia
Orlando
13 Valladolid B
Ángel Luis
13 Leonesa
Gómez
13 Torrelavega
Miki
13 Zaragoza B
Reyero
13 Huesca
Blas
13 Logroñés B
  Nom Pos Vermelles Club
Guerrero
5 Gernika
Ángel Luis
4 Leonesa
Sanabria
4 Zalla
Rupi
3 Leonesa
Miguel
3 Torrelavega
López Rekarte
3 Real Sociedad B
Basterra
3 Zamudio
Txirri
3 Zamudio
Txiki
2 Aurrerá
Bayón
2 Valladolid B
Nom Pos Coef Club PJ G
Álvaro Iglesias
0.67 Barakaldo3423
Echevarría
0.69 Numancia3625
Pascua
0.75 Gernika3728
Márquez
0.85 Torrelavega3429
Ivan Alonso
0.87 Valladolid B3329
Arbizu
1.02 Beasain3435
Urcelay
1.06 Irún3335
Juan Luis
1.06 Zalla3335
Láinez
1.08 Zaragoza B3740
Rasche
1.25 Bermeo3544
Nom P TG TV
López Pascual9461
Sáez García9508
Herrero Portal9545
Caballero Herreros9565
Cadavieco Villanueva8291
Vázquez Veiga8345
Undiano Mallenco7230
Montes Llaneza7271
Del Amo Cagigas7302
Iturrioz Rosell7311
Colina Sarobe7335
Rebollo Soto7342
Teixeira Vitienes7485
Rey Rodil6192
Martínez Terrén6242
Lomas Pérez6250
Villanueva Angulo6274
Márquez Méndez6283
San Martín Vergara6284
Gea Verdugo6292
Basterretxea Bitorika6328
Toledo Fernández6333
Turienzo Álvarez6356
Gil Oteiza6365
García Menocal6374
Granel Martínez6446
Segura García5131
Fernández Aja5150
Gauna Rodríguez5151
Lobos Enríquez5211
García Carreras5233
Gálvez Obrero5252
Alzina Carreró5271
Gallardo Martínez5282
Aguilera Hernando5284
Silvosa Rodríguez5285
Muñiz Fernández5321
Ochoa Díez5321
González Vázquez5342
Rosanes González5364
Elías Fajula5366
González Díez4121
Rábade Prieto4140
Pereira Sotelo4184
Cimas Orduña4212
Megía Dávila4216
Medina Cabello4221
Gómez Fuentes4221
Jallas Amigo4222
Aguirre Huerga4230
Téllez Sánchez4232
Hernández Velázquez4242
Felipe Rosón4244
Noguer Planas4271
Mesa Hurtado4272
Sobrino Rodríguez4275
Valiente Andaluz4283
Delgado Ferreiro4303
Hernando Serrano393
Bello Rebolo3101
Herreros Hodar3121
De Diego Pagola3131
Acevedo Martínez3141
Iglesias Figueroa3152
Bastos Martínez3163
Ferreiro Varela3181
Parada Martínez3193
Pardo del Burgo3241
López López270
Velasco Carballo271
Fernández Hinojosa2100
Villalba Reneses2101
Iglesias Villanueva2121
Pardo Clérigo2141
Rubinos Pérez2144
Bro Sáez110
Pino Zamorano131
León Monzón140
Fernández Fernández141
García Paños151
Pérez Riverol151
Ruiz Campo152
Gil García160
Del Cerro Escobar160
Guerrero Arador160
Armenta Fernández161
Pérez Pérez170
Baños Martínez170
Millán Domínguez190
Gols:
834
Gols Per Partit:
2,19
Targetes Grogues:
1968
Targetes Grogues Per Partit:
5,18
Expulsions:
195
Expulsions Per Partit:
0,51
Estrangers:
55
Percentatge Estrangers:
11.2
Victòries locals:
191
Victòries visitants:
91
Empats:
98
Màxima victòria local:
6-1 Lemona-Beasain
Màxima victòria visitant:
0-6 Huesca-Beasain
Millor ratxa guanyadora:
Barakaldo: 7 Partits (Jornades 13-19)
Pitjor ratxa perdedora:
Logroñés B: 6 Partits (Jornades 11-16)
Millor ratxa no perdent:
Numancia: 21 Partits (Jornades 18-38)
Pitjor ratxa no guanyant:
Logroñés B: 16 Partits (Jornades 2-17)

Progrés

Matriu

Notificar error