2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades completes dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades completes dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades completes dels equips de la lliga espanyola

prev Recopa1987-88 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 23/08/1987 AEL Dunajská Streda
Classificació Fase 1 (tornada) 27/08/1987 Dunajská Streda AEL
Setzens de final (anada) 13/09/1987 Vllaznia Sliema Wanderers
Setzens de final (anada) 15/09/1987 ÍA Kalmar
Setzens de final (anada) 15/09/1987 Avenir Hamburger
Setzens de final (anada) 15/09/1987 Sporting de Portugal Swarovski Tirol
Setzens de final (anada) 16/09/1987 KV Mechelen Dinamo București
Setzens de final (anada) 16/09/1987 Aalborg Hajduk Split
Setzens de final (anada) 16/09/1987 RoPS Glentoran
Setzens de final (anada) 16/09/1987 Real Sociedad Śląsk Wrocław
Setzens de final (anada) 16/09/1987 Lokomotive Leipzig Olympique de Marseille
Setzens de final (anada) 16/09/1987 Merthyr Tydfil Atalanta
Setzens de final (anada) 16/09/1987 St Mirren Tromsø
Setzens de final (anada) 16/09/1987 Újpesti Dózsa Den Haag
Setzens de final (anada) 16/09/1987 Vitosha Sofia OFI
Setzens de final (anada) 16/09/1987 Dunajská Streda Young Boys
Setzens de final (anada) 16/09/1987 Dinamo Minsk Gençlerbirliği
Setzens de final (anada) 16/09/1987 Ajax Dundalk
Setzens de final (tornada) 28/09/1987 Glentoran RoPS
Setzens de final (tornada) 29/09/1987 Sliema Wanderers Vllaznia
Setzens de final (tornada) 30/09/1987 Śląsk Wrocław Real Sociedad
Setzens de final (tornada) 30/09/1987 Olympique de Marseille Lokomotive Leipzig
Setzens de final (tornada) 30/09/1987 Dinamo București KV Mechelen
Setzens de final (tornada) 30/09/1987 Hajduk Split Aalborg
Setzens de final (tornada) 30/09/1987 Dundalk Ajax
Setzens de final (tornada) 30/09/1987 Kalmar ÍA
Setzens de final (tornada) 30/09/1987 OFI Vitosha Sofia
Setzens de final (tornada) 30/09/1987 Gençlerbirliği Dinamo Minsk
Setzens de final (tornada) 30/09/1987 Young Boys Dunajská Streda
Setzens de final (tornada) 30/09/1987 Den Haag Újpesti Dózsa
Setzens de final (tornada) 30/09/1987 Tromsø St Mirren
Setzens de final (tornada) 30/09/1987 Atalanta Merthyr Tydfil
Setzens de final (tornada) 30/09/1987 Swarovski Tirol Sporting de Portugal
Setzens de final (tornada) 30/09/1987 Hamburger Avenir
Vuitens de final (anada) 21/10/1987 OFI Atalanta
Vuitens de final (anada) 21/10/1987 KV Mechelen St Mirren
Vuitens de final (anada) 21/10/1987 Real Sociedad Dinamo Minsk
Vuitens de final (anada) 21/10/1987 Den Haag Young Boys
Vuitens de final (anada) 21/10/1987 Hamburger Ajax
Vuitens de final (anada) 21/10/1987 Vllaznia RoPS
Vuitens de final (anada) 21/10/1987 Kalmar Sporting de Portugal
Vuitens de final (anada) 22/10/1987 Olympique de Marseille Hajduk Split
Vuitens de final (tornada) 03/11/1987 St Mirren KV Mechelen
Vuitens de final (tornada) 03/11/1987 Young Boys Den Haag
Vuitens de final (tornada) 03/11/1987 Ajax Hamburger
Vuitens de final (tornada) 03/11/1987 Dinamo Minsk Real Sociedad
Vuitens de final (tornada) 03/11/1987 Sporting de Portugal Kalmar
Vuitens de final (tornada) 03/11/1987 RoPS Vllaznia
Vuitens de final (tornada) 04/11/1987 Atalanta OFI
Vuitens de final (tornada) 05/11/1987 Hajduk Split Olympique de Marseille
Quarts de final (anada) 01/03/1988 Atalanta Sporting de Portugal
Quarts de final (anada) 01/03/1988 KV Mechelen Dinamo Minsk
Quarts de final (anada) 01/03/1988 RoPS Olympique de Marseille
Quarts de final (anada) 09/03/1988 Young Boys Ajax
Quarts de final (tornada) 15/03/1988 Dinamo Minsk KV Mechelen
Quarts de final (tornada) 15/03/1988 Sporting de Portugal Atalanta
Quarts de final (tornada) 15/03/1988 Olympique de Marseille RoPS
Quarts de final (tornada) 16/03/1988 Ajax Young Boys
Semifinal (anada) 06/04/1988 Olympique de Marseille Ajax
Semifinal (anada) 06/04/1988 KV Mechelen Atalanta
Semifinal (tornada) 20/04/1988 Atalanta KV Mechelen
Semifinal (tornada) 20/04/1988 Ajax Olympique de Marseille
Final 11/05/1988 KV Mechelen Ajax

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Paulinho Cascavel Sporting de PortugalSporting de Portugal
61.00
Papin Olympique de MarseilleOlympique de Marseille
40.50
Allofs Olympique de MarseilleOlympique de Marseille
40.50
Eli Ohana KV MechelenKV Mechelen
40.44
Piet den Boer KV MechelenKV Mechelen
40.44
Sealy Sporting de PortugalSporting de Portugal
40.80
Juraj Majoros Dunajská StredaDunajská Streda
30.75
Meijer AjaxAjax
30.50
Remco Boere Den HaagDen Haag
31.00
Garlini AtalantaAtalanta
30.50
    Nom Equip Pos Minuts
Michel Preud'homme KV MechelenKV Mechelen
810
Mühren AjaxAjax
810
Graeme Rutjes KV MechelenKV Mechelen
810
Koen Sanders KV MechelenKV Mechelen
810
Menzo AjaxAjax
810
Erwin Koeman KV MechelenKV Mechelen
800
Eli Ohana KV MechelenKV Mechelen
789
Piet den Boer KV MechelenKV Mechelen
764
Van't Schip AjaxAjax
750
Bosman AjaxAjax
733
    Nom Equip Pos Grogues
Gajate Real SociedadReal Sociedad
2
Begiristain Real SociedadReal Sociedad
1
Sergey Shirokiy Dinamo MinskDinamo Minsk
1
Andrey Zygmantovich Dinamo MinskDinamo Minsk
1
Sergey Gotsmanov Dinamo MinskDinamo Minsk
1
Arconada Real SociedadReal Sociedad
1
Loren Real SociedadReal Sociedad
1
Koen Sanders KV MechelenKV Mechelen
1
Piet den Boer KV MechelenKV Mechelen
1
Wouters AjaxAjax
1
    Nom Equip Pos Vermelles
Lică Movilă Dinamo BucureștiDinamo București
1
Ronald Kreer Lokomotive LeipzigLokomotive Leipzig
1
Andrei Shalimo Dinamo MinskDinamo Minsk
1
Blind AjaxAjax
1
Gols:
130
Promig golejador:
2.06
Targetes Grogues:
11
Targetes Grogues Per Partit:
0.17
Expulsions:
4
Expulsions Per Partit:
0.06
Victòries locals:
36
Victòries visitants:
16
Empats:
11
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Ajax: 7 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
AEL: 2 Partits
Millor ratxa no perdent:
KV Mechelen: 9 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Dinamo Minsk: 4 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
KV Mechelen
Bèlgica
9 7 2 0
77%
22%
1%
12 3 2 0
Ajax
Països Baixos
9 7 0 2
77%
23%
15 3 1 1
Olympique de Marseille
França
8 6 1 1
75%
12%
13%
14 4 0 0
Atalanta
Italia
8 3 1 4
37%
12%
51%
10 8 0 0
Dinamo Minsk
Bielorrusia
6 2 3 1
33%
50%
17%
6 4 3 1
Young Boys
Suïssa
6 2 0 4
33%
67%
6 7 0 0
Sporting de Portugal
Portugal
6 2 1 3
33%
16%
51%
12 8 0 0
RoPS
Finlandia
6 2 2 2
33%
33%
34%
3 5 0 0
St Mirren
Escocia
4 1 2 1
25%
50%
25%
1 2 0 0
Dunajská Streda
Eslovaquia
4 3 0 1
75%
25%
9 5 0 0
Hajduk Split
Croacia
4 1 0 3
25%
75%
1 8 0 0
Den Haag
Països Baixos
4 2 0 2
50%
50%
5 4 0 0
Vllaznia
Albania
4 2 0 2
50%
50%
6 2 0 0
OFI
Grecia
4 2 0 2
50%
50%
4 4 0 0
Hamburger
Alemanya
4 2 0 2
50%
50%
8 3 0 0
Kalmar
Suecia
4 2 1 1
50%
25%
25%
2 5 0 0
Real Sociedad
Espanya
4 1 3 0
25%
75%
3 1 5 0
Gençlerbirliği
Turquia
2 0 0 2
100%
1 4 0 0
Újpesti Dózsa
Hungria
2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 0
Tromsø
Noruega
2 0 1 1
50%
50%
0 1 0 0
Vitosha Sofia
Bulgaria
2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 0
AEL
Chipre
2 0 0 2
100%
1 6 0 0
Lokomotive Leipzig
Alemanya
2 0 1 1
50%
50%
0 1 0 1
Śląsk Wrocław
Polonia
2 0 1 1
50%
50%
0 2 0 0
Glentoran
Irlanda del Nord
2 0 2 0
100%
1 1 0 0
Aalborg
Dinamarca
2 1 0 1
50%
50%
1 1 0 0
Dinamo București
Rumania
2 0 0 2
100%
0 3 0 1
Swarovski Tirol
Austria
2 1 0 1
50%
50%
4 6 0 0
Avenir
Luxemburg
2 0 0 2
100%
0 8 0 0
ÍA
Islandia
2 0 1 1
50%
50%
0 1 0 0
Sliema Wanderers
Malta
2 0 0 2
100%
0 6 0 0
Merthyr Tydfil
Gales
2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 0
Dundalk
Irlanda
2 0 0 2
100%
0 6 0 0