lbl_CampeonesFerias
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa del Rei1999-00 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 01/09/1999 Novelda Elche
Ronda 1 01/09/1999 Guadix Poli Almería
Ronda 1 01/09/1999 Ávila Talavera
Ronda 1 01/09/1999 Zamora Racing de Ferrol
Ronda 1 01/09/1999 Ponferradina Cultural Leonesa
Ronda 1 01/09/1999 Balompédica Linense Melilla
Ronda 1 01/09/1999 Dos Hermanas Córdoba
Ronda 1 01/09/1999 Figueruelas Bermeo
Ronda 1 01/09/1999 Real Unión Burgos CF
Ronda 1 01/09/1999 Izarra Barakaldo
Ronda 1 01/09/1999 Coria Cádiz
Ronda 1 01/09/1999 Alzira Murcia
Ronda 1 01/09/1999 Gimnástica Segoviana Universidad de Las Palmas
Ronda 1 01/09/1999 Premià Levante
Ronda 1 01/09/1999 Lanzarote Getafe
Ronda 1 01/09/1999 Lorca CF Cartagonova
1/64 de Final (anada) 09/11/1999 Alzira Málaga
1/64 de Final (anada) 09/11/1999 Real Unión Valladolid
1/64 de Final (anada) 10/11/1999 Barakaldo Premià
1/64 de Final (anada) 10/11/1999 Bermeo Betis
1/64 de Final (anada) 10/11/1999 Lorca CF Oviedo
1/64 de Final (anada) 10/11/1999 Hércules Racing de Santander
1/64 de Final (anada) 10/11/1999 Villarreal Leganés
1/64 de Final (anada) 10/11/1999 Córdoba Espanyol
1/64 de Final (anada) 10/11/1999 Novelda Poli Almería
1/64 de Final (anada) 10/11/1999 Recreativo de Huelva Zaragoza
1/64 de Final (anada) 10/11/1999 Osasuna Sevilla
1/64 de Final (anada) 10/11/1999 Coria Lleida
1/64 de Final (anada) 10/11/1999 Melilla Athletic Club
1/64 de Final (anada) 10/11/1999 Logroñés Real Sociedad
1/64 de Final (anada) 10/11/1999 Eibar Toledo
1/64 de Final (anada) 10/11/1999 Zamora Tenerife
1/64 de Final (anada) 10/11/1999 Badajoz Las Palmas
1/64 de Final (anada) 10/11/1999 Ponferradina Albacete
1/64 de Final (anada) 10/11/1999 Ourense Getafe
1/64 de Final (anada) 10/11/1999 Compostela Numancia
1/64 de Final (anada) 10/11/1999 Talavera Mérida
1/64 de Final (anada) 10/11/1999 Salamanca Rayo Vallecano
1/64 de Final (anada) 10/11/1999 Extremadura Alavés
1/64 de Final (anada) 10/11/1999 Gimnástica Segoviana Sporting de Gijón
1/64 de Final (tornada) 30/11/1999 Las Palmas Badajoz
1/64 de Final (tornada) 01/12/1999 Sevilla Osasuna
1/64 de Final (tornada) 01/12/1999 Zaragoza Recreativo de Huelva
1/64 de Final (tornada) 01/12/1999 Athletic Club Melilla
1/64 de Final (tornada) 01/12/1999 Real Sociedad Logroñés
1/64 de Final (tornada) 01/12/1999 Betis Bermeo
1/64 de Final (tornada) 01/12/1999 Valladolid Real Unión
1/64 de Final (tornada) 01/12/1999 Alavés Extremadura
1/64 de Final (tornada) 01/12/1999 Toledo Eibar
1/64 de Final (tornada) 01/12/1999 Premià Barakaldo
1/64 de Final (tornada) 01/12/1999 Getafe Ourense
1/64 de Final (tornada) 01/12/1999 Sporting de Gijón Gimnástica Segoviana
1/64 de Final (tornada) 01/12/1999 Poli Almería Novelda
1/64 de Final (tornada) 01/12/1999 Numancia Compostela
1/64 de Final (tornada) 01/12/1999 Mérida Talavera
1/64 de Final (tornada) 01/12/1999 Rayo Vallecano Salamanca
1/64 de Final (tornada) 01/12/1999 Albacete Ponferradina
1/64 de Final (tornada) 01/12/1999 Racing de Santander Hércules
1/64 de Final (tornada) 01/12/1999 Leganés Villarreal
1/64 de Final (tornada) 01/12/1999 Espanyol Córdoba
1/64 de Final (tornada) 01/12/1999 Málaga Alzira
1/64 de Final (tornada) 01/12/1999 Tenerife Zamora
1/64 de Final (tornada) 01/12/1999 Lleida Coria
1/64 de Final (tornada) 01/12/1999 Oviedo Lorca CF
Setzens de final (anada) 14/12/1999 Deportivo de La Coruña Málaga
Setzens de final (anada) 14/12/1999 Barakaldo Villarreal
Setzens de final (anada) 15/12/1999 Zaragoza Racing de Santander
Setzens de final (anada) 15/12/1999 Ourense Mallorca
Setzens de final (anada) 15/12/1999 Mérida Betis
Setzens de final (anada) 15/12/1999 Athletic Club Rayo Vallecano
Setzens de final (anada) 15/12/1999 Tenerife Compostela
Setzens de final (anada) 15/12/1999 Las Palmas Atlético de Madrid
Setzens de final (anada) 15/12/1999 Sporting de Gijón Celta de Vigo
Setzens de final (anada) 15/12/1999 Logroñés Oviedo
Setzens de final (anada) 15/12/1999 Real Unión Alavés
Setzens de final (anada) 15/12/1999 Osasuna Valencia
Setzens de final (anada) 15/12/1999 Albacete Espanyol
Setzens de final (anada) 15/12/1999 Poli Almería Barcelona
Setzens de final (anada) 15/12/1999 Lleida Eibar
Setzens de final (tornada) 11/01/2000 Villarreal Barakaldo
Setzens de final (tornada) 12/01/2000 Eibar Lleida
Setzens de final (tornada) 12/01/2000 Barcelona Poli Almería
Setzens de final (tornada) 12/01/2000 Alavés Real Unión
Setzens de final (tornada) 12/01/2000 Oviedo Logroñés
Setzens de final (tornada) 12/01/2000 Rayo Vallecano Athletic Club
Setzens de final (tornada) 12/01/2000 Atlético de Madrid Las Palmas
Setzens de final (tornada) 12/01/2000 Mallorca Ourense
Setzens de final (tornada) 12/01/2000 Compostela Tenerife
Setzens de final (tornada) 12/01/2000 Racing de Santander Zaragoza
Setzens de final (tornada) 12/01/2000 Betis Mérida
Setzens de final (tornada) 12/01/2000 Celta de Vigo Sporting de Gijón
Setzens de final (tornada) 12/01/2000 Málaga Deportivo de La Coruña
Setzens de final (tornada) 12/01/2000 Valencia Osasuna
Setzens de final (tornada) 12/01/2000 Espanyol Albacete
Vuitens de final (anada) 19/01/2000 Real Unión Atlético de Madrid
Vuitens de final (anada) 19/01/2000 Osasuna Deportivo de La Coruña
Vuitens de final (anada) 19/01/2000 Lleida Rayo Vallecano
Vuitens de final (anada) 19/01/2000 Compostela Villarreal
Vuitens de final (anada) 19/01/2000 Espanyol Celta de Vigo
Vuitens de final (anada) 19/01/2000 Zaragoza Real Madrid
Vuitens de final (anada) 19/01/2000 Mérida Oviedo
Vuitens de final (anada) 20/01/2000 Ourense Barcelona
Vuitens de final (tornada) 01/02/2000 Celta de Vigo Espanyol
Vuitens de final (tornada) 01/02/2000 Villarreal Compostela
Vuitens de final (tornada) 02/02/2000 Rayo Vallecano Lleida
Vuitens de final (tornada) 02/02/2000 Atlético de Madrid Real Unión
Vuitens de final (tornada) 02/02/2000 Oviedo Mérida
Vuitens de final (tornada) 02/02/2000 Deportivo de La Coruña Osasuna
Vuitens de final (tornada) 02/02/2000 Barcelona Ourense
Vuitens de final (tornada) 03/02/2000 Real Madrid Zaragoza
Quarts de final (anada) 09/02/2000 Atlético de Madrid Rayo Vallecano
Quarts de final (anada) 09/02/2000 Espanyol Compostela
Quarts de final (anada) 09/02/2000 Real Madrid Mérida
Quarts de final (anada) 10/02/2000 Osasuna Barcelona
Quarts de final (tornada) 16/02/2000 Barcelona Osasuna
Quarts de final (tornada) 16/02/2000 Compostela Espanyol
Quarts de final (tornada) 16/02/2000 Rayo Vallecano Atlético de Madrid
Quarts de final (tornada) 17/02/2000 Mérida Real Madrid
Semifinal (anada) 12/04/2000 Real Madrid Espanyol
Semifinal (anada) 12/04/2000 Atlético de Madrid Barcelona
Semifinal (tornada) 26/04/2000 Espanyol Real Madrid
Final 27/05/2000 Espanyol Atlético de Madrid

Top 10

  Nom Equip Pos Minuts
Gâlcă Espanyol
892
Cristóbal Espanyol
810
Sergio Espanyol
776
De Quintana Mérida
750
Marcos Mérida
750
Unai Mérida
750
Lopetegui Rayo Vallecano
720
Sanzol Osasuna
720
Roger Espanyol
697
Arteaga Espanyol
688
  Nom Equip Pos Grogues
Bellido Compostela
5
Redondo Real Madrid
4
Jaime Ramos Villarreal
4
Gabino I Real Unión
4
Hasselbaink Atlético de Madrid
4
Pablo Sanz Rayo Vallecano
3
Mariano Hoyas Mérida
3
Quique Medina Villarreal
3
Etxabe Real Unión
3
Quique Álvarez Lleida
3
  Nom Equip Pos Vermelles
José María Lanzarote
1
Bellido Compostela
1
Imanol Villarreal
1
Milošević Lleida
1
Xavi Roca Villarreal
1
Villena Compostela
1
Armando Mallorca
1
Mista Tenerife
1
Palacios Osasuna
1
Fresán Osasuna
1
Gols:
273
Gols Per Partit:
2.24
Targetes Grogues:
603
Targetes Grogues Per Partit:
4.94
Expulsions:
33
Expulsions Per Partit:
0.27
Victòries locals:
62
Victòries visitants:
23
Empats:
37
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Espanyol: 4 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Real Unión: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Rayo Vallecano: 8 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Lleida: 5 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Espanyol 11 7 3 1
63%
27%
10%
16 5 21 1
Atlético de Madrid 8 4 3 1
50%
37%
13%
14 6 20 1
Rayo Vallecano 8 4 4 0
50%
50%
15 9 21 0
Mérida 8 5 1 2
62%
12%
26%
8 3 16 0
Compostela 8 4 1 3
50%
12%
38%
15 15 27 2
Osasuna 8 4 1 3
50%
12%
38%
7 9 18 2
Barcelona 7 4 2 1
57%
28%
15%
10 4 7 0
Real Unión 7 3 1 3
42%
14%
44%
5 8 23 0
Oviedo 6 3 1 2
50%
16%
34%
7 5 10 0
Ourense 6 3 2 1
50%
33%
17%
8 6 15 0
Lleida 6 1 3 2
16%
50%
34%
9 10 16 2
Zaragoza 6 3 2 1
50%
33%
17%
10 4 12 0
Villarreal 6 3 1 2
50%
16%
34%
7 4 21 2
Real Madrid 6 2 2 2
33%
33%
34%
4 3 14 0
Barakaldo 5 2 2 1
40%
40%
20%
5 3 11 0
Poli Almería 5 1 3 1
20%
60%
20%
1 2 10 1
Las Palmas 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 7 0
Racing de Santander 4 1 1 2
25%
25%
50%
5 6 13 1
Athletic Club 4 1 2 1
25%
50%
25%
5 5 8 0
Logroñés 4 3 0 1
75%
25%
7 5 9 1
Eibar 4 1 3 0
25%
75%
2 1 13 0
Tenerife 4 1 2 1
25%
50%
25%
8 6 15 1
Málaga 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 2 9 0
Betis 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 2 7 0
Alavés 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 3 9 1
Sporting de Gijón 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 8 4 0
Deportivo de La Coruña 4 1 0 3
25%
75%
2 4 17 0
Celta de Vigo 4 2 0 2
50%
50%
8 5 10 0
Albacete 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 6 0
Talavera 3 1 1 1
33%
33%
34%
3 5 6 0
Zamora 3 1 1 1
33%
33%
34%
4 7 10 1
Córdoba 3 1 1 1
33%
33%
34%
4 4 9 1
Melilla 3 1 1 1
33%
33%
34%
6 6 6 0
Ponferradina 3 1 1 1
33%
33%
34%
6 7 10 1
Novelda 3 1 1 1
33%
33%
34%
2 2 6 0
Premià 3 1 1 1
33%
33%
34%
4 3 10 1
Lorca CF 3 1 0 2
33%
67%
1 3 5 0
Alzira 3 0 2 1
66%
34%
1 3 6 0
Bermeo 3 1 1 1
33%
33%
34%
2 3 7 0
Getafe 3 0 1 2
33%
67%
2 4 10 0
Gimnástica Segoviana 3 1 1 1
33%
33%
34%
2 2 9 1
Coria 3 1 1 1
33%
33%
34%
4 5 5 2
Numancia 2 1 0 1
50%
50%
5 6 4 1
Extremadura 2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Valladolid 2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 1
Toledo 2 0 1 1
50%
50%
0 1 6 1
Real Sociedad 2 0 0 2
100%
1 3 5 0
Badajoz 2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
Mallorca 2 0 1 1
50%
50%
3 4 5 1
Sevilla 2 0 1 1
50%
50%
1 2 8 0
Recreativo de Huelva 2 0 1 1
50%
50%
0 4 4 2
Leganés 2 1 0 1
50%
50%
1 3 4 1
Valencia 2 1 0 1
50%
50%
2 3 3 0
Hércules 2 0 1 1
50%
50%
0 3 5 0
Salamanca 2 0 1 1
50%
50%
4 6 5 0
Burgos CF 1 0 0 1
100%
0 1 3 0
Elche 1 0 0 1
100%
1 2 3 0
Izarra 1 0 0 1
100%
0 2 4 0
Guadix 1 0 1 0
100%
0 0 5 2
Dos Hermanas 1 0 0 1
100%
1 3 3 1
Cartagonova 1 0 0 1
100%
0 1 2 0
Cádiz 1 0 0 1
100%
0 1 2 0
Murcia 1 0 1 0
100%
1 1 2 0
Universidad de Las Palmas 1 0 0 1
100%
0 1 2 0
Levante 1 0 0 1
100%
0 2 4 0
Lanzarote 1 0 1 0
100%
1 1 6 1
Racing de Ferrol 1 0 0 1
100%
1 2 4 0
Cultural Leonesa 1 0 0 1
100%
3 4 4 0
Balompédica Linense 1 0 0 1
100%
1 2 7 0
Ávila 1 0 1 0
100%
2 2 2 0
Figueruelas 1 0 0 1
100%
1 2 2 0
Notificar error