2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa del Rei1999-00 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 01/09/1999 Novelda Elche
Ronda 1 01/09/1999 Guadix Polideportivo Almería
Ronda 1 01/09/1999 Ávila Talavera
Ronda 1 01/09/1999 Zamora Racing de Ferrol
Ronda 1 01/09/1999 Ponferradina Cultural Leonesa
Ronda 1 01/09/1999 Balompédica Linense Melilla
Ronda 1 01/09/1999 Dos Hermanas Córdoba
Ronda 1 01/09/1999 Figueruelas Bermeo
Ronda 1 01/09/1999 Real Unión Burgos CF
Ronda 1 01/09/1999 Izarra Barakaldo
Ronda 1 01/09/1999 Coria Cádiz
Ronda 1 01/09/1999 Alzira Murcia
Ronda 1 01/09/1999 Gimnástica Segoviana Universidad de Las Palmas
Ronda 1 01/09/1999 Premià Levante
Ronda 1 01/09/1999 Lanzarote Getafe
Ronda 1 01/09/1999 Lorca CF Cartagonova
Trentadosens de Final (anada) 09/11/1999 Alzira Málaga
Trentadosens de Final (anada) 09/11/1999 Real Unión Valladolid
Trentadosens de Final (anada) 10/11/1999 Barakaldo Premià
Trentadosens de Final (anada) 10/11/1999 Bermeo Betis
Trentadosens de Final (anada) 10/11/1999 Lorca CF Oviedo
Trentadosens de Final (anada) 10/11/1999 Hércules Racing de Santander
Trentadosens de Final (anada) 10/11/1999 Villarreal Leganés
Trentadosens de Final (anada) 10/11/1999 Córdoba Espanyol
Trentadosens de Final (anada) 10/11/1999 Novelda Polideportivo Almería
Trentadosens de Final (anada) 10/11/1999 Recreativo de Huelva Zaragoza
Trentadosens de Final (anada) 10/11/1999 Osasuna Sevilla
Trentadosens de Final (anada) 10/11/1999 Coria Lleida
Trentadosens de Final (anada) 10/11/1999 Melilla Athletic Club
Trentadosens de Final (anada) 10/11/1999 Logroñés Real Sociedad
Trentadosens de Final (anada) 10/11/1999 Eibar Toledo
Trentadosens de Final (anada) 10/11/1999 Zamora Tenerife
Trentadosens de Final (anada) 10/11/1999 Badajoz Las Palmas
Trentadosens de Final (anada) 10/11/1999 Ponferradina Albacete
Trentadosens de Final (anada) 10/11/1999 Ourense Getafe
Trentadosens de Final (anada) 10/11/1999 Compostela Numancia
Trentadosens de Final (anada) 10/11/1999 Talavera Mérida
Trentadosens de Final (anada) 10/11/1999 Salamanca Rayo Vallecano
Trentadosens de Final (anada) 10/11/1999 Extremadura Alavés
Trentadosens de Final (anada) 10/11/1999 Gimnástica Segoviana Sporting de Gijón
Trentadosens de Final (tornada) 30/11/1999 Las Palmas Badajoz
Trentadosens de Final (tornada) 01/12/1999 Sevilla Osasuna
Trentadosens de Final (tornada) 01/12/1999 Zaragoza Recreativo de Huelva
Trentadosens de Final (tornada) 01/12/1999 Athletic Club Melilla
Trentadosens de Final (tornada) 01/12/1999 Real Sociedad Logroñés
Trentadosens de Final (tornada) 01/12/1999 Betis Bermeo
Trentadosens de Final (tornada) 01/12/1999 Valladolid Real Unión
Trentadosens de Final (tornada) 01/12/1999 Alavés Extremadura
Trentadosens de Final (tornada) 01/12/1999 Toledo Eibar
Trentadosens de Final (tornada) 01/12/1999 Premià Barakaldo
Trentadosens de Final (tornada) 01/12/1999 Getafe Ourense
Trentadosens de Final (tornada) 01/12/1999 Sporting de Gijón Gimnástica Segoviana
Trentadosens de Final (tornada) 01/12/1999 Polideportivo Almería Novelda
Trentadosens de Final (tornada) 01/12/1999 Numancia Compostela
Trentadosens de Final (tornada) 01/12/1999 Mérida Talavera
Trentadosens de Final (tornada) 01/12/1999 Rayo Vallecano Salamanca
Trentadosens de Final (tornada) 01/12/1999 Albacete Ponferradina
Trentadosens de Final (tornada) 01/12/1999 Racing de Santander Hércules
Trentadosens de Final (tornada) 01/12/1999 Leganés Villarreal
Trentadosens de Final (tornada) 01/12/1999 Espanyol Córdoba
Trentadosens de Final (tornada) 01/12/1999 Málaga Alzira
Trentadosens de Final (tornada) 01/12/1999 Tenerife Zamora
Trentadosens de Final (tornada) 01/12/1999 Lleida Coria
Trentadosens de Final (tornada) 01/12/1999 Oviedo Lorca CF
Setzens de final (anada) 14/12/1999 Deportivo de La Coruña Málaga
Setzens de final (anada) 14/12/1999 Barakaldo Villarreal
Setzens de final (anada) 15/12/1999 Zaragoza Racing de Santander
Setzens de final (anada) 15/12/1999 Ourense Mallorca
Setzens de final (anada) 15/12/1999 Mérida Betis
Setzens de final (anada) 15/12/1999 Athletic Club Rayo Vallecano
Setzens de final (anada) 15/12/1999 Tenerife Compostela
Setzens de final (anada) 15/12/1999 Las Palmas Atlético de Madrid
Setzens de final (anada) 15/12/1999 Sporting de Gijón Celta de Vigo
Setzens de final (anada) 15/12/1999 Logroñés Oviedo
Setzens de final (anada) 15/12/1999 Real Unión Alavés
Setzens de final (anada) 15/12/1999 Osasuna Valencia
Setzens de final (anada) 15/12/1999 Albacete Espanyol
Setzens de final (anada) 15/12/1999 Polideportivo Almería Barcelona
Setzens de final (anada) 15/12/1999 Lleida Eibar
Setzens de final (tornada) 11/01/2000 Villarreal Barakaldo
Setzens de final (tornada) 12/01/2000 Eibar Lleida
Setzens de final (tornada) 12/01/2000 Barcelona Polideportivo Almería
Setzens de final (tornada) 12/01/2000 Alavés Real Unión
Setzens de final (tornada) 12/01/2000 Oviedo Logroñés
Setzens de final (tornada) 12/01/2000 Rayo Vallecano Athletic Club
Setzens de final (tornada) 12/01/2000 Atlético de Madrid Las Palmas
Setzens de final (tornada) 12/01/2000 Mallorca Ourense
Setzens de final (tornada) 12/01/2000 Compostela Tenerife
Setzens de final (tornada) 12/01/2000 Racing de Santander Zaragoza
Setzens de final (tornada) 12/01/2000 Betis Mérida
Setzens de final (tornada) 12/01/2000 Celta de Vigo Sporting de Gijón
Setzens de final (tornada) 12/01/2000 Málaga Deportivo de La Coruña
Setzens de final (tornada) 12/01/2000 Valencia Osasuna
Setzens de final (tornada) 12/01/2000 Espanyol Albacete
Vuitens de final (anada) 19/01/2000 Real Unión Atlético de Madrid
Vuitens de final (anada) 19/01/2000 Osasuna Deportivo de La Coruña
Vuitens de final (anada) 19/01/2000 Lleida Rayo Vallecano
Vuitens de final (anada) 19/01/2000 Compostela Villarreal
Vuitens de final (anada) 19/01/2000 Espanyol Celta de Vigo
Vuitens de final (anada) 19/01/2000 Zaragoza Real Madrid
Vuitens de final (anada) 19/01/2000 Mérida Oviedo
Vuitens de final (anada) 20/01/2000 Ourense Barcelona
Vuitens de final (tornada) 01/02/2000 Celta de Vigo Espanyol
Vuitens de final (tornada) 01/02/2000 Villarreal Compostela
Vuitens de final (tornada) 02/02/2000 Rayo Vallecano Lleida
Vuitens de final (tornada) 02/02/2000 Atlético de Madrid Real Unión
Vuitens de final (tornada) 02/02/2000 Oviedo Mérida
Vuitens de final (tornada) 02/02/2000 Deportivo de La Coruña Osasuna
Vuitens de final (tornada) 02/02/2000 Barcelona Ourense
Vuitens de final (tornada) 03/02/2000 Real Madrid Zaragoza
Quarts de final (anada) 09/02/2000 Atlético de Madrid Rayo Vallecano
Quarts de final (anada) 09/02/2000 Espanyol Compostela
Quarts de final (anada) 09/02/2000 Real Madrid Mérida
Quarts de final (anada) 10/02/2000 Osasuna Barcelona
Quarts de final (tornada) 16/02/2000 Barcelona Osasuna
Quarts de final (tornada) 16/02/2000 Compostela Espanyol
Quarts de final (tornada) 16/02/2000 Rayo Vallecano Atlético de Madrid
Quarts de final (tornada) 17/02/2000 Mérida Real Madrid
Semifinal (anada) 12/04/2000 Real Madrid Espanyol
Semifinal (anada) 12/04/2000 Atlético de Madrid Barcelona
Semifinal (tornada) 26/04/2000 Espanyol Real Madrid
Final 27/05/2000 Espanyol Atlético de Madrid

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Luis Cembranos Rayo VallecanoRayo Vallecano
40.67
Yordi ZaragozaZaragoza
40.67
Gâlcă EspanyolEspanyol
40.40
Míchel Rayo VallecanoRayo Vallecano
40.50
Barata TenerifeTenerife
41.00
Arenaza LogroñésLogroñés
41.00
Hasselbaink Atlético de MadridAtlético de Madrid
40.67
Mauricio CompostelaCompostela
30.38
Manel LogroñésLogroñés
30.60
Luis Enrique BarcelonaBarcelona
30.60
    Nom Equip Pos Minuts
Gâlcă EspanyolEspanyol
892
Cristóbal EspanyolEspanyol
810
Sergio EspanyolEspanyol
776
De Quintana MéridaMérida
750
Marcos MéridaMérida
750
Unai MéridaMérida
750
Lopetegui Rayo VallecanoRayo Vallecano
720
Sanzol OsasunaOsasuna
720
Roger EspanyolEspanyol
697
Arteaga EspanyolEspanyol
688
    Nom Equip Pos Grogues
Bellido CompostelaCompostela
5
Redondo Real MadridReal Madrid
4
Jaime Ramos VillarrealVillarreal
4
Gabino I Real UniónReal Unión
4
Hasselbaink Atlético de MadridAtlético de Madrid
4
Pablo Sanz Rayo VallecanoRayo Vallecano
3
Mariano Hoyas MéridaMérida
3
Quique Medina VillarrealVillarreal
3
Etxabe Real UniónReal Unión
3
Quique Álvarez LleidaLleida
3
    Nom Equip Pos Vermelles
José María LanzaroteLanzarote
1
Bellido CompostelaCompostela
1
Imanol VillarrealVillarreal
1
Milošević LleidaLleida
1
Xavi Roca VillarrealVillarreal
1
Villena CompostelaCompostela
1
Armando MallorcaMallorca
1
Mista TenerifeTenerife
1
Palacios OsasunaOsasuna
1
Fresán OsasunaOsasuna
1
Gols:
273
Promig golejador:
2.24
Targetes Grogues:
603
Targetes Grogues Per Partit:
4.94
Expulsions:
33
Expulsions Per Partit:
0.27
Victòries locals:
62
Victòries visitants:
23
Empats:
37
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Espanyol: 4 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Real Unión: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Rayo Vallecano: 8 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Lleida: 5 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Espanyol
Espanya
11 7 3 1
63%
27%
10%
16 5 21 1
Atlético de Madrid
Espanya
8 4 3 1
50%
37%
13%
14 6 20 1
Rayo Vallecano
Espanya
8 4 4 0
50%
50%
15 9 21 0
Mérida
Espanya
8 5 1 2
62%
12%
26%
8 3 16 0
Compostela
Espanya
8 4 1 3
50%
12%
38%
15 15 27 2
Osasuna
Espanya
8 4 1 3
50%
12%
38%
7 9 18 2
Barcelona
Espanya
7 4 2 1
57%
28%
15%
10 4 7 0
Real Unión
Espanya
7 3 1 3
42%
14%
44%
5 8 23 0
Oviedo
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
7 5 10 0
Ourense
Espanya
6 3 2 1
50%
33%
17%
8 6 15 0
Lleida
Espanya
6 1 3 2
16%
50%
34%
9 10 16 2
Zaragoza
Espanya
6 3 2 1
50%
33%
17%
10 4 12 0
Villarreal
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
7 4 21 2
Real Madrid
Espanya
6 2 2 2
33%
33%
34%
4 3 14 0
Barakaldo
Espanya
5 2 2 1
40%
40%
20%
5 3 11 0
Polideportivo Almería
Espanya
5 1 3 1
20%
60%
20%
1 2 10 1
Las Palmas
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 7 0
Racing de Santander
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 6 13 1
Athletic Club
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 5 8 0
Logroñés
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
7 5 9 1
Eibar
Espanya
4 1 3 0
25%
75%
2 1 13 0
Tenerife
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
8 6 15 1
Málaga
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 2 9 0
Betis
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 2 7 0
Alavés
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 3 9 1
Sporting de Gijón
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 8 4 0
Deportivo de La Coruña
Espanya
4 1 0 3
25%
75%
2 4 17 0
Celta de Vigo
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
8 5 10 0
Albacete
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 6 0
Talavera
Espanya
3 1 1 1
33%
33%
34%
3 5 6 0
Zamora
Espanya
3 1 1 1
33%
33%
34%
4 7 10 1
Córdoba
Espanya
3 1 1 1
33%
33%
34%
4 4 9 1
Melilla
Espanya
3 1 1 1
33%
33%
34%
6 6 6 0
Ponferradina
Espanya
3 1 1 1
33%
33%
34%
6 7 10 1
Novelda
Espanya
3 1 1 1
33%
33%
34%
2 2 6 0
Premià
Espanya
3 1 1 1
33%
33%
34%
4 3 10 1
Lorca CF
Espanya
3 1 0 2
33%
67%
1 3 5 0
Alzira
Espanya
3 0 2 1
66%
34%
1 3 6 0
Bermeo
Espanya
3 1 1 1
33%
33%
34%
2 3 7 0
Getafe
Espanya
3 0 1 2
33%
67%
2 4 10 0
Gimnástica Segoviana
Espanya
3 1 1 1
33%
33%
34%
2 2 9 1
Coria
Espanya
3 1 1 1
33%
33%
34%
4 5 5 2
Numancia
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
5 6 4 1
Extremadura
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Valladolid
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 1
Toledo
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 1 6 1
Real Sociedad
Espanya
2 0 0 2
100%
1 3 5 0
Badajoz
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
Mallorca
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
3 4 5 1
Sevilla
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 8 0
Recreativo de Huelva
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 4 4 2
Leganés
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 3 4 1
Valencia
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 3 3 0
Hércules
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 3 5 0
Salamanca
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
4 6 5 0
Burgos CF
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 3 0
Elche
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 3 0
Izarra
Espanya
1 0 0 1
100%
0 2 4 0
Guadix
Espanya
1 0 1 0
100%
0 0 5 2
Dos Hermanas
Espanya
1 0 0 1
100%
1 3 3 1
Cartagonova
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 2 0
Cádiz
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 2 0
Murcia
Espanya
1 0 1 0
100%
1 1 2 0
Universidad de Las Palmas
Espanya
1 0 0 1
100%
0 1 2 0
Levante
Espanya
1 0 0 1
100%
0 2 4 0
Lanzarote
Espanya
1 0 1 0
100%
1 1 6 1
Racing de Ferrol
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 4 0
Cultural Leonesa
Espanya
1 0 0 1
100%
3 4 4 0
Balompédica Linense
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 7 0
Ávila
Espanya
1 0 1 0
100%
2 2 2 0
Figueruelas
Espanya
1 0 0 1
100%
1 2 2 0