2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa UEFA1987-88 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1987 Sportul Studenţesc Katowice
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1987 Mjøndalen Werder Bremen
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1987 Austria Wien Bayer Leverkusen
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1987 Bohemians Aberdeen
Trentadosens de Final (anada) 15/09/1987 Celtic Borussia Dortmund
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1987 Barcelona Os Belenenses
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1987 Valletta Juventus
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1987 Beşiktaş Inter
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1987 EPA Larnaca Victoria București
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1987 Tatabányai Vitória de Guimarães
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1987 Universitatea Craiova Chaves
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1987 Pogoń Hellas Verona
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1987 Vítkovice AIK Solna
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1987 Flamurtari Partizan
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1987 Wismut Aue Valur
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1987 Crvena Zvezda Botev Plovdiv
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1987 Budapest Honvéd Lokeren
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1987 TPS Admira
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1987 Velež Sion
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1987 Linz Utrecht
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1987 Spartak Moskva Dynamo Dresden
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1987 Brøndby Göteborg
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1987 Zenit Club Brugge
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1987 Waasland-Beveren Bohemians
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1987 Borussia Mönchengladbach Español
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1987 Feyenoord Spora
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1987 Grasshopper Dynamo Moskva
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1987 Coleraine Dundee United
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1987 Sporting de Gijón Milan
Trentadosens de Final (anada) 16/09/1987 Toulouse Panionios
Trentadosens de Final (anada) 17/09/1987 Lokomotiv Sofia Dinamo Tbilisi
Trentadosens de Final (anada) 17/09/1987 Panathinaikos Auxerre
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1987 Victoria București EPA Larnaca
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1987 Bayer Leverkusen Austria Wien
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1987 Borussia Dortmund Celtic
Trentadosens de Final (tornada) 29/09/1987 Lokeren Budapest Honvéd
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1987 Botev Plovdiv Crvena Zvezda
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1987 Panionios Toulouse
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1987 Milan Sporting de Gijón
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1987 Dinamo Tbilisi Lokomotiv Sofia
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1987 Chaves Universitatea Craiova
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1987 Hellas Verona Pogoń
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1987 Dynamo Moskva Grasshopper
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1987 Partizan Flamurtari
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1987 Os Belenenses Barcelona
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1987 Vitória de Guimarães Tatabányai
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1987 Español Borussia Mönchengladbach
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1987 Inter Beşiktaş
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1987 Dundee United Coleraine
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1987 Aberdeen Bohemians
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1987 Sion Velež
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1987 Auxerre Panathinaikos
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1987 Werder Bremen Mjøndalen
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1987 Club Brugge Zenit
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1987 Dynamo Dresden Spartak Moskva
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1987 Utrecht Linz
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1987 Göteborg Brøndby
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1987 Admira TPS
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1987 AIK Solna Vítkovice
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1987 Valur Wismut Aue
Trentadosens de Final (tornada) 30/09/1987 Juventus Valletta
Trentadosens de Final (tornada) 01/10/1987 Bohemians Waasland-Beveren
Trentadosens de Final (tornada) 01/10/1987 Spora Feyenoord
Trentadosens de Final (tornada) 01/10/1987 Katowice Sportul Studenţesc
Setzens de final (anada) 20/10/1987 Borussia Dortmund Velež
Setzens de final (anada) 21/10/1987 Vitória de Guimarães Waasland-Beveren
Setzens de final (anada) 21/10/1987 Barcelona Dynamo Moskva
Setzens de final (anada) 21/10/1987 Toulouse Bayer Leverkusen
Setzens de final (anada) 21/10/1987 Aberdeen Feyenoord
Setzens de final (anada) 21/10/1987 Inter TPS
Setzens de final (anada) 21/10/1987 Dundee United Vítkovice
Setzens de final (anada) 21/10/1987 Utrecht Hellas Verona
Setzens de final (anada) 21/10/1987 Panathinaikos Juventus
Setzens de final (anada) 21/10/1987 Brøndby Sportul Studenţesc
Setzens de final (anada) 21/10/1987 Crvena Zvezda Club Brugge
Setzens de final (anada) 21/10/1987 Chaves Budapest Honvéd
Setzens de final (anada) 21/10/1987 Milan Español
Setzens de final (anada) 21/10/1987 Wismut Aue Flamurtari
Setzens de final (anada) 22/10/1987 Victoria București Dinamo Tbilisi
Setzens de final (anada) 24/10/1987 Spartak Moskva Werder Bremen
Setzens de final (tornada) 03/11/1987 Werder Bremen Spartak Moskva
Setzens de final (tornada) 04/11/1987 Bayer Leverkusen Toulouse
Setzens de final (tornada) 04/11/1987 Juventus Panathinaikos
Setzens de final (tornada) 04/11/1987 Club Brugge Crvena Zvezda
Setzens de final (tornada) 04/11/1987 Feyenoord Aberdeen
Setzens de final (tornada) 04/11/1987 Budapest Honvéd Chaves
Setzens de final (tornada) 04/11/1987 Sportul Studenţesc Brøndby
Setzens de final (tornada) 04/11/1987 Flamurtari Wismut Aue
Setzens de final (tornada) 04/11/1987 Dinamo Tbilisi Victoria București
Setzens de final (tornada) 04/11/1987 Vítkovice Dundee United
Setzens de final (tornada) 04/11/1987 Velež Borussia Dortmund
Setzens de final (tornada) 04/11/1987 TPS Inter
Setzens de final (tornada) 04/11/1987 Hellas Verona Utrecht
Setzens de final (tornada) 04/11/1987 Dynamo Moskva Barcelona
Setzens de final (tornada) 04/11/1987 Waasland-Beveren Vitória de Guimarães
Setzens de final (tornada) 04/11/1987 Español Milan
Vuitens de final (anada) 25/11/1987 Feyenoord Bayer Leverkusen
Vuitens de final (anada) 25/11/1987 Hellas Verona Sportul Studenţesc
Vuitens de final (anada) 25/11/1987 Budapest Honvéd Panathinaikos
Vuitens de final (anada) 25/11/1987 Borussia Dortmund Club Brugge
Vuitens de final (anada) 25/11/1987 Vitória de Guimarães Vítkovice
Vuitens de final (anada) 25/11/1987 Werder Bremen Dinamo Tbilisi
Vuitens de final (anada) 25/11/1987 Inter Español
Vuitens de final (anada) 25/11/1987 Barcelona Flamurtari
Vuitens de final (tornada) 05/12/1987 Dinamo Tbilisi Werder Bremen
Vuitens de final (tornada) 09/12/1987 Sportul Studenţesc Hellas Verona
Vuitens de final (tornada) 09/12/1987 Flamurtari Barcelona
Vuitens de final (tornada) 09/12/1987 Panathinaikos Budapest Honvéd
Vuitens de final (tornada) 09/12/1987 Club Brugge Borussia Dortmund
Vuitens de final (tornada) 09/12/1987 Bayer Leverkusen Feyenoord
Vuitens de final (tornada) 09/12/1987 Español Inter
Vuitens de final (tornada) 09/12/1987 Vítkovice Vitória de Guimarães
Quarts de final (anada) 02/03/1988 Panathinaikos Club Brugge
Quarts de final (anada) 02/03/1988 Bayer Leverkusen Barcelona
Quarts de final (anada) 02/03/1988 Hellas Verona Werder Bremen
Quarts de final (anada) 02/03/1988 Español Vítkovice
Quarts de final (tornada) 16/03/1988 Club Brugge Panathinaikos
Quarts de final (tornada) 16/03/1988 Vítkovice Español
Quarts de final (tornada) 16/03/1988 Barcelona Bayer Leverkusen
Quarts de final (tornada) 16/03/1988 Werder Bremen Hellas Verona
Semifinal (anada) 06/04/1988 Bayer Leverkusen Werder Bremen
Semifinal (anada) 06/04/1988 Club Brugge Español
Semifinal (tornada) 20/04/1988 Español Club Brugge
Semifinal (tornada) 20/04/1988 Werder Bremen Bayer Leverkusen
Final (anada) 04/05/1988 Español Bayer Leverkusen
Final (tornada) 18/05/1988 Bayer Leverkusen Español

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Dimitrios Saravakos PanathinaikosPanathinaikos
60.75
Kálmán Kovács Budapest HonvédBudapest Honvéd
61.00
Kenneth Brylle Larsen Club BruggeClub Brugge
60.75
Preben Larsen-Elkjaer Hellas VeronaHellas Verona
50.71
Jan Ceulemans Club BruggeClub Brugge
50.56
Neubarth Werder BremenWerder Bremen
40.67
Ramaz Schengeliya Dinamo TbilisiDinamo Tbilisi
40.67
Lars Elstrup FeyenoordFeyenoord
40.67
Semir Tuce VeležVelež
41.00
Mill Borussia DortmundBorussia Dortmund
40.67
    Nom Equip Pos Minuts
Soler EspañolEspañol
1140
Rolff Bayer LeverkusenBayer Leverkusen
1110
Vollborn Bayer LeverkusenBayer Leverkusen
1110
Urquiaga EspañolEspañol
1050
N'Kono EspañolEspañol
960
Marc Degryse Club BruggeClub Brugge
955
Votava Werder BremenWerder Bremen
930
Reck Werder BremenWerder Bremen
930
Riedle Werder BremenWerder Bremen
927
Peter Crève Club BruggeClub Brugge
911
    Nom Equip Pos Grogues
Hugo Broos Club BruggeClub Brugge
4
Iñaki EspañolEspañol
4
Nikos Patsiavouras PanathinaikosPanathinaikos
3
Miroslav Karas VítkoviceVítkovice
3
Ion Munteanu Ii Sportul StudenţescSportul Studenţesc
3
Miguel Ángel EspañolEspañol
3
Latif Gjondeda FlamurtariFlamurtari
3
Víctor Muñoz BarcelonaBarcelona
3
Julio Alberto BarcelonaBarcelona
3
Zúñiga EspañolEspañol
3
    Nom Equip Pos Vermelles
Bruns Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach
1
Roberto Soldà Hellas VeronaHellas Verona
1
Dariusz Grzesik KatowiceKatowice
1
Jean-Paul Brigger SionSion
1
Lyssandros Georgamlis PanathinaikosPanathinaikos
1
Agim Bubeqi FlamurtariFlamurtari
1
Zlatko Krdževic Crvena ZvezdaCrvena Zvezda
1
José Antonio Ro Garrido ChavesChaves
1
Malkhaz Arziani Dinamo TbilisiDinamo Tbilisi
1
Giannis Kalaitzidis PanathinaikosPanathinaikos
1
Gols:
308
Promig golejador:
2.44
Targetes Grogues:
313
Targetes Grogues Per Partit:
2.48
Expulsions:
14
Expulsions Per Partit:
0.11
Victòries locals:
78
Victòries visitants:
22
Empats:
26
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Español: 3 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Panathinaikos: 2 Partits
Millor ratxa no perdent:
Bayer Leverkusen: 10 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Dinamo Tbilisi: 3 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Español
Espanya
12 7 3 2
58%
25%
17%
17 7 20 0
Bayer Leverkusen
Alemanya
12 6 5 1
50%
41%
9%
15 7 12 0
Werder Bremen
Alemanya
10 4 3 3
40%
30%
30%
17 11 9 0
Club Brugge
Bèlgica
10 5 1 4
50%
10%
40%
20 13 14 1
Barcelona
Espanya
8 3 2 3
37%
25%
38%
8 4 12 0
Panathinaikos
Grecia
8 3 1 4
37%
12%
51%
16 15 13 2
Vítkovice
República Txeca
8 3 3 2
37%
37%
26%
8 7 10 1
Hellas Verona
Italia
8 4 3 1
50%
37%
13%
12 7 15 2
Borussia Dortmund
Alemanya
6 3 0 3
50%
50%
9 9 4 0
Budapest Honvéd
Hungria
6 4 1 1
66%
16%
18%
12 9 8 1
Inter
Italia
6 2 2 2
33%
33%
34%
6 4 5 0
Dinamo Tbilisi
Georgia
6 2 2 2
33%
33%
34%
8 7 11 1
Flamurtari
Albania
6 3 0 3
50%
50%
7 7 9 1
Feyenoord
Països Baixos
6 3 1 2
50%
16%
34%
14 7 8 0
Vitória de Guimarães
Portugal
6 3 1 2
50%
16%
34%
5 4 10 0
Sportul Studenţesc
Rumania
6 3 0 3
50%
50%
7 8 17 0
Waasland-Beveren
Bèlgica
4 2 0 2
50%
50%
3 2 3 0
Velež
Bosnia-Herzegovina
4 2 0 2
50%
50%
7 6 8 0
Utrecht
Països Baixos
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 3 4 0
Crvena Zvezda
Serbia
4 2 1 1
50%
25%
25%
8 7 8 1
Wismut Aue
Alemanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
2 3 2 0
TPS
Finlandia
4 2 0 2
50%
50%
3 3 4 0
Brøndby
Dinamarca
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 4 4 0
Chaves
Portugal
4 1 0 3
25%
75%
6 9 8 1
Bohemians
Irlanda
4 1 1 2
25%
25%
50%
1 3 4 0
Aberdeen
Escocia
4 2 1 1
50%
25%
25%
3 2 3 0
Toulouse
França
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 3 3 0
Juventus
Italia
4 3 0 1
75%
25%
10 3 5 0
Milan
Italia
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 3 4 0
Victoria București
Rumania
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 2 6 0
Dynamo Moskva
Rússia
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 2 5 0
Spartak Moskva
Rússia
4 2 0 2
50%
50%
9 8 7 0
Dundee United
Escocia
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 4 2 0
Borussia Mönchengladbach
Alemanya
2 0 0 2
100%
1 5 1 1
Coleraine
Irlanda del Nord
2 0 0 2
100%
1 4 1 0
Sporting de Gijón
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 3 0 0
Spora
Luxemburg
2 0 0 2
100%
2 10 2 0
Panionios
Grecia
2 0 0 2
100%
1 6 4 0
Zenit
Rússia
2 1 0 1
50%
50%
2 5 3 0
Göteborg
Suecia
2 0 1 1
50%
50%
1 2 2 0
Lokomotiv Sofia
Bulgaria
2 1 0 1
50%
50%
3 4 1 0
Grasshopper
Suïssa
2 0 0 2
100%
0 5 5 0
Botev Plovdiv
Bulgaria
2 0 1 1
50%
50%
2 5 1 0
Linz
Austria
2 0 1 1
50%
50%
0 2 2 0
Katowice
Polonia
2 0 0 2
100%
1 3 2 1
Mjøndalen
Noruega
2 1 0 1
50%
50%
1 5 0 0
Austria Wien
Austria
2 0 1 1
50%
50%
1 5 1 0
Celtic
Escocia
2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 0
Os Belenenses
Portugal
2 1 0 1
50%
50%
1 2 5 0
Valletta
Malta
2 0 0 2
100%
0 7 0 0
Beşiktaş
Turquia
2 0 1 1
50%
50%
1 3 2 0
EPA Larnaca
Chipre
2 0 0 2
100%
0 4 3 0
Tatabányai
Hungria
2 0 1 1
50%
50%
1 2 1 0
Universitatea Craiova
Rumania
2 1 0 1
50%
50%
4 4 2 0
Pogoń
Polonia
2 0 1 1
50%
50%
2 4 1 0
AIK Solna
Suecia
2 0 1 1
50%
50%
1 3 1 0
Partizan
Serbia
2 1 0 1
50%
50%
2 3 1 0
Valur
Islandia
2 0 2 0
100%
1 1 4 0
Lokeren
Bèlgica
2 0 1 1
50%
50%
0 1 3 0
Admira
Austria
2 1 0 1
50%
50%
1 2 2 0
Sion
Suïssa
2 1 0 1
50%
50%
3 5 2 1
Dynamo Dresden
Alemanya
2 1 0 1
50%
50%
1 3 2 0
Auxerre
França
2 1 0 1
50%
50%
3 4 2 0