2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa del Rei1977-78 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (anada) 07/09/1977 Montijo Rayo Vallecano
Ronda 1 (anada) 13/09/1977 Pegaso Cádiz
Ronda 1 (anada) 13/09/1977 Guecho Sevilla
Ronda 1 (anada) 13/09/1977 Atlético Baleares Salamanca
Ronda 1 (anada) 13/09/1977 Moncada Algeciras
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 CD Málaga Sporting Mahonés
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Jaén Úbeda
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Osasuna Extremadura
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Pontevedra Oviedo
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Sabadell Gran Peña Celtista
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Bilbao Athletic Venta de Baños
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Racing de Ferrol Villena
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Eldense Don Benito
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Zaragoza Las Palmas Atlético
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Valladolid Palencia CF
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Alavés FC Andorra
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Olímpico Murcia
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Real Sociedad Acero
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Sestao Tenerife
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Logroñés Castellón
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Castilla Mallorca
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Masnou Torrejón
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Toledo Arganda
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 RSD Alcalá Baracaldo
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Barcelona Atlético Granada
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Alcorcón Calvo Sotelo
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Gandía Guadalajara
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Poblense Ciempozuelos
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Carabanchel Jerez Industrial
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Gimnástica Arandina Real Unión
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Onteniente Caudal
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Sevilla Atlético Paterna
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Noya Huesca
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Figueras Arenas de Guecho
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 La Cava Díter Zafra
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Tarrasa Mirandés
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Huesca B Peña Sport
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Motril AP Almansa
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Mérida Industrial Gimnástico de Tarragona
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Mestalla Yeclano
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Fabril Cacereño
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 CD Estepona Arosa
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Porreras Español San Vicente
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Lugo Gimnástica de Torrelavega
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Salmantino Rayo Cantabria
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Reus Puerto Real
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Plasencia Deportivo Naval
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Ponferradina Alcoyano
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Badajoz Gijón Industrial
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Cultural Leonesa Avilés
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Portmany Girona
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 AD Almería San Fernando
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Basconia San Andrés
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Linares CF Manchego
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Santoña Lérida
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Langreo Gimnástico Melilla
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Xerez Constancia
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Racing Portuense Tudelano
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 AD Ceuta Calahorra
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Valmaseda Levante
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Leganés Vélez
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Villarreal Español
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Getafe Deportivo Crevillente Deportivo
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Europa Badalona
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Cartagena Guernica
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Albacete Burgos
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Orihuela Vich
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Deportivo Gijón Elche
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Hércules Alcira
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Orense Racing de Santander
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Vinaroz Sporting de Gijón
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Valdepeñas Real Madrid
Ronda 1 (anada) 14/09/1977 Malgrat Celanova
Ronda 1 (anada) 15/09/1977 Hospitalet Sariñena
Ronda 1 (anada) 15/09/1977 Margaritense Atlético Marbella
Ronda 1 (anada) 15/09/1977 Júpiter Moscardó
Ronda 1 (tornada) 20/09/1977 Cádiz Pegaso
Ronda 1 (anada) 20/09/1977 Burgos Promesas Valencia
Ronda 1 (anada) 20/09/1977 Toscal Recreativo de Huelva
Ronda 1 (anada) 21/09/1977 Monzón Celta de Vigo
Ronda 1 (anada) 21/09/1977 Talavera Zamora
Ronda 1 (anada) 22/09/1977 Compostela Córdoba
Ronda 1 (anada) 22/09/1977 Deportivo de La Coruña Ensidesa
Ronda 1 (anada) 22/09/1977 Balompédica Linense SD Ibiza
Ronda 1 (tornada) 22/09/1977 Yeclano Mestalla
Ronda 1 (tornada) 27/09/1977 Arenas de Guecho Figueras
Ronda 1 (tornada) 27/09/1977 SD Ibiza Balompédica Linense
Ronda 1 (tornada) 27/09/1977 Badalona Europa
Ronda 1 (tornada) 27/09/1977 Celanova Malgrat
Ronda 1 (tornada) 27/09/1977 Real Madrid Valdepeñas
Ronda 1 (tornada) 27/09/1977 Vélez Leganés
Ronda 1 (tornada) 27/09/1977 Español San Vicente Porreras
Ronda 1 (tornada) 27/09/1977 Extremadura Osasuna
Ronda 1 (tornada) 27/09/1977 Gran Peña Celtista Sabadell
Ronda 1 (tornada) 27/09/1977 Sporting de Gijón Vinaroz
Ronda 1 (tornada) 27/09/1977 Jerez Industrial Carabanchel
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Real Unión Gimnástica Arandina
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Caudal Onteniente
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Paterna Sevilla Atlético
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Elche Deportivo Gijón
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Alcira Hércules
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Español Villarreal
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Burgos Albacete
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Acero Real Sociedad
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Racing de Santander Orense
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Mallorca Castilla
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Don Benito Eldense
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Ciempozuelos Poblense
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Calvo Sotelo Alcorcón
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Villena Racing de Ferrol
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Granada Barcelona Atlético
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Torrejón Masnou
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Castellón Logroñés
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Tenerife Sestao
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Oviedo Pontevedra
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Murcia Olímpico
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 FC Andorra Alavés
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Palencia CF Valladolid
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Las Palmas Atlético Zaragoza
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Úbeda Jaén
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Sporting Mahonés CD Málaga
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Venta de Baños Bilbao Athletic
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Arganda Toledo
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Algeciras Moncada
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Salamanca Atlético Baleares
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Sevilla Guecho
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Calahorra AD Ceuta
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Huesca Noya
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Guadalajara Gandía
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Tudelano Racing Portuense
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Peña Sport Huesca B
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Díter Zafra La Cava
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Vich Orihuela
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Guernica Cartagena
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Moscardó Júpiter
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Atlético Marbella Margaritense
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Sariñena Hospitalet
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Córdoba Compostela
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Valencia Burgos Promesas
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Ensidesa Deportivo de La Coruña
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Mirandés Tarrasa
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Recreativo de Huelva Toscal
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 AP Almansa Motril
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Gimnástico Melilla Langreo
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Manchego Linares CF
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 San Andrés Basconia
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 San Fernando AD Almería
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Girona Portmany
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Avilés Cultural Leonesa
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Gijón Industrial Badajoz
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Alcoyano Ponferradina
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Deportivo Naval Plasencia
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Puerto Real Reus
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Rayo Cantabria Salmantino
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Gimnástica de Torrelavega Lugo
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Arosa CD Estepona
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Cacereño Fabril
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Gimnástico de Tarragona Mérida Industrial
Ronda 1 (tornada) 28/09/1977 Lérida Santoña
Ronda 1 (tornada) 29/09/1977 Baracaldo RSD Alcalá
Ronda 1 (tornada) 29/09/1977 Constancia Xerez
Ronda 1 (tornada) 29/09/1977 Rayo Vallecano Montijo
Ronda 1 (tornada) 04/10/1977 Crevillente Deportivo Getafe Deportivo
Ronda 1 (tornada) 05/10/1977 Celta de Vigo Monzón
Ronda 1 (tornada) 05/10/1977 Levante Valmaseda
Ronda 1 (tornada) 19/10/1977 Zamora Talavera
Ronda 2 (anada) 19/10/1977 Valladolid Promesas Elche
Ronda 2 (anada) 25/10/1977 Peña Sport Valladolid
Ronda 2 (tornada) 01/11/1977 Valladolid Peña Sport
Ronda 2 (anada) 01/11/1977 Algeciras Real Madrid
Ronda 2 (anada) 01/11/1977 Castilla Sabadell
Ronda 2 (anada) 01/11/1977 Carabanchel Calvo Sotelo
Ronda 2 (anada) 01/11/1977 Leganés Eldense
Ronda 2 (anada) 01/11/1977 Ciempozuelos Lérida
Ronda 2 (anada) 01/11/1977 RSD Alcalá Valencia
Ronda 2 (anada) 01/11/1977 Burgos Huesca
Ronda 2 (anada) 01/11/1977 AD Ceuta Español
Ronda 2 (anada) 01/11/1977 Atlético Baleares Cádiz
Ronda 2 (anada) 01/11/1977 Figueras Racing de Santander
Ronda 2 (anada) 01/11/1977 San Fernando Gimnástico de Tarragona
Ronda 2 (anada) 01/11/1977 Tudelano Sporting de Gijón
Ronda 2 (anada) 01/11/1977 Osasuna Guadalajara
Ronda 2 (anada) 01/11/1977 Deportivo de La Coruña Plasencia
Ronda 2 (anada) 01/11/1977 Europa CD Málaga
Ronda 2 (anada) 01/11/1977 Jaén Real Unión
Ronda 2 (anada) 01/11/1977 Onteniente Torrejón
Ronda 2 (anada) 01/11/1977 Girona Alcoyano
Ronda 2 (anada) 01/11/1977 Sariñena Rayo Cantabria
Ronda 2 (anada) 01/11/1977 Mestalla Sevilla Atlético
Ronda 2 (anada) 01/11/1977 Talavera Arosa
Ronda 2 (anada) 01/11/1977 Toledo Badajoz
Ronda 2 (anada) 01/11/1977 Español San Vicente Mirandés
Ronda 2 (anada) 02/11/1977 Celta de Vigo Cartagena
Ronda 2 (anada) 02/11/1977 Tenerife Malgrat
Ronda 2 (anada) 02/11/1977 Langreo Granada
Ronda 2 (anada) 02/11/1977 Reus Zaragoza
Ronda 2 (anada) 02/11/1977 AP Almansa Rayo Vallecano
Ronda 2 (anada) 02/11/1977 Sevilla San Andrés
Ronda 2 (anada) 02/11/1977 Orihuela Alavés
Ronda 2 (anada) 02/11/1977 Oviedo Cultural Leonesa
Ronda 2 (anada) 02/11/1977 Racing de Ferrol Murcia
Ronda 2 (anada) 02/11/1977 Levante Moscardó
Ronda 2 (anada) 02/11/1977 Real Sociedad Xerez
Ronda 2 (anada) 02/11/1977 Atlético Marbella Gimnástica de Torrelavega
Ronda 2 (anada) 02/11/1977 Recreativo de Huelva Balompédica Linense
Ronda 2 (anada) 02/11/1977 Córdoba Bilbao Athletic
Ronda 2 (anada) 03/11/1977 La Cava Linares CF
Ronda 2 (tornada) 09/11/1977 Español AD Ceuta
Ronda 2 (anada) 09/11/1977 Gavá Castellón
Ronda 2 (tornada) 09/11/1977 Rayo Vallecano AP Almansa
Ronda 2 (tornada) 15/11/1977 Mirandés Español San Vicente
Ronda 2 (tornada) 15/11/1977 Alcoyano Girona
Ronda 2 (tornada) 16/11/1977 Sporting de Gijón Tudelano
Ronda 2 (tornada) 16/11/1977 Alavés Orihuela
Ronda 2 (tornada) 16/11/1977 Linares CF La Cava
Ronda 2 (tornada) 16/11/1977 Cartagena Celta de Vigo
Ronda 2 (tornada) 16/11/1977 Zaragoza Reus
Ronda 2 (tornada) 16/11/1977 Balompédica Linense Recreativo de Huelva
Ronda 2 (tornada) 16/11/1977 Gimnástica de Torrelavega Atlético Marbella
Ronda 2 (tornada) 16/11/1977 Xerez Real Sociedad
Ronda 2 (tornada) 16/11/1977 Moscardó Levante
Ronda 2 (tornada) 16/11/1977 Murcia Racing de Ferrol
Ronda 2 (tornada) 16/11/1977 Granada Langreo
Ronda 2 (tornada) 16/11/1977 Cultural Leonesa Oviedo
Ronda 2 (tornada) 16/11/1977 San Andrés Sevilla
Ronda 2 (tornada) 16/11/1977 Gimnástico de Tarragona San Fernando
Ronda 2 (tornada) 16/11/1977 Arosa Talavera
Ronda 2 (tornada) 16/11/1977 Badajoz Toledo
Ronda 2 (tornada) 16/11/1977 Sevilla Atlético Mestalla
Ronda 2 (tornada) 16/11/1977 Torrejón Onteniente
Ronda 2 (tornada) 16/11/1977 Real Unión Jaén
Ronda 2 (tornada) 16/11/1977 Real Madrid Algeciras
Ronda 2 (tornada) 16/11/1977 Huesca Burgos
Ronda 2 (tornada) 16/11/1977 Valencia RSD Alcalá
Ronda 2 (tornada) 16/11/1977 Lérida Ciempozuelos
Ronda 2 (tornada) 16/11/1977 Eldense Leganés
Ronda 2 (tornada) 16/11/1977 Sabadell Castilla
Ronda 2 (tornada) 16/11/1977 Cádiz Atlético Baleares
Ronda 2 (tornada) 16/11/1977 Elche Valladolid Promesas
Ronda 2 (tornada) 16/11/1977 CD Málaga Europa
Ronda 2 (anada) 16/11/1977 Fabril Hércules
Ronda 2 (tornada) 16/11/1977 Racing de Santander Figueras
Ronda 2 (tornada) 16/11/1977 Calvo Sotelo Carabanchel
Ronda 2 (tornada) 16/11/1977 Guadalajara Osasuna
Ronda 2 (tornada) 16/11/1977 Plasencia Deportivo de La Coruña
Ronda 2 (tornada) 16/11/1977 Malgrat Tenerife
Ronda 2 (tornada) 17/11/1977 Rayo Cantabria Sariñena
Ronda 2 (tornada) 24/11/1977 Bilbao Athletic Córdoba
Ronda 2 (tornada) 24/11/1977 Hércules Fabril
Ronda 2 (tornada) 24/11/1977 Castellón Gavá
Ronda 3 (anada) 13/12/1977 Toledo Real Sociedad
Ronda 3 (anada) 14/12/1977 Valencia Mirandés
Ronda 3 (anada) 14/12/1977 CD Málaga Las Palmas
Ronda 3 (anada) 14/12/1977 Eldense Tenerife
Ronda 3 (anada) 14/12/1977 Real Unión Granada
Ronda 3 (anada) 14/12/1977 Castellón Mestalla
Ronda 3 (anada) 14/12/1977 Linares CF Cádiz
Ronda 3 (anada) 14/12/1977 Levante Murcia
Ronda 3 (anada) 14/12/1977 Hércules Girona
Ronda 3 (anada) 14/12/1977 Sporting de Gijón Valladolid
Ronda 3 (anada) 14/12/1977 Getafe Deportivo Carabanchel
Ronda 3 (anada) 14/12/1977 Ciempozuelos Sabadell
Ronda 3 (anada) 14/12/1977 Celta de Vigo Alavés
Ronda 3 (anada) 14/12/1977 Córdoba Rayo Cantabria
Ronda 3 (anada) 14/12/1977 Burgos Talavera
Ronda 3 (anada) 14/12/1977 Osasuna San Fernando
Ronda 3 (anada) 14/12/1977 Onteniente Oviedo
Ronda 3 (anada) 14/12/1977 Rayo Vallecano Recreativo de Huelva
Ronda 3 (anada) 14/12/1977 Racing de Santander Real Madrid
Ronda 3 (anada) 14/12/1977 Sevilla Elche
Ronda 3 (anada) 15/12/1977 Atlético Marbella Zaragoza
Ronda 3 (anada) 15/12/1977 Deportivo de La Coruña Español
Ronda 3 (tornada) 21/12/1977 Rayo Cantabria Córdoba
Ronda 3 (tornada) 21/12/1977 San Fernando Osasuna
Ronda 3 (tornada) 21/12/1977 Alavés Celta de Vigo
Ronda 3 (tornada) 22/12/1977 Español Deportivo de La Coruña
Ronda 3 (tornada) 22/12/1977 Real Madrid Racing de Santander
Ronda 3 (tornada) 22/12/1977 Granada Real Unión
Ronda 3 (tornada) 27/12/1977 Las Palmas CD Málaga
Ronda 3 (tornada) 27/12/1977 Real Sociedad Toledo
Ronda 3 (tornada) 28/12/1977 Murcia Levante
Ronda 3 (tornada) 28/12/1977 Mirandés Valencia
Ronda 3 (tornada) 28/12/1977 Mestalla Castellón
Ronda 3 (tornada) 28/12/1977 Tenerife Eldense
Ronda 3 (tornada) 28/12/1977 Carabanchel Getafe Deportivo
Ronda 3 (tornada) 28/12/1977 Valladolid Sporting de Gijón
Ronda 3 (tornada) 28/12/1977 Girona Hércules
Ronda 3 (tornada) 28/12/1977 Cádiz Linares CF
Ronda 3 (tornada) 28/12/1977 Zaragoza Atlético Marbella
Ronda 3 (tornada) 28/12/1977 Oviedo Onteniente
Ronda 3 (tornada) 28/12/1977 Recreativo de Huelva Rayo Vallecano
Ronda 3 (tornada) 28/12/1977 Elche Sevilla
Ronda 3 (tornada) 28/12/1977 Talavera Burgos
Ronda 3 (tornada) 28/12/1977 Sabadell Ciempozuelos
Ronda 4 (anada) 04/01/1978 Cádiz Córdoba
Ronda 4 (anada) 04/01/1978 Getafe Deportivo Sabadell
Ronda 4 (anada) 04/01/1978 Sporting de Gijón Hércules
Ronda 4 (anada) 04/01/1978 Granada Sevilla
Ronda 4 (anada) 04/01/1978 Recreativo de Huelva Burgos
Ronda 4 (anada) 04/01/1978 Las Palmas Español
Ronda 4 (anada) 04/01/1978 Mestalla Tenerife
Ronda 4 (anada) 04/01/1978 Murcia Zaragoza
Ronda 4 (anada) 04/01/1978 San Fernando Valencia
Ronda 4 (anada) 04/01/1978 Alavés Oviedo
Ronda 4 (tornada) 11/01/1978 Sabadell Getafe Deportivo
Ronda 4 (tornada) 11/01/1978 Hércules Sporting de Gijón
Ronda 4 (tornada) 11/01/1978 Valencia San Fernando
Ronda 4 (tornada) 11/01/1978 Oviedo Alavés
Ronda 4 (tornada) 11/01/1978 Córdoba Cádiz
Ronda 4 (tornada) 11/01/1978 Zaragoza Murcia
Ronda 4 (tornada) 11/01/1978 Tenerife Mestalla
Ronda 4 (tornada) 11/01/1978 Español Las Palmas
Ronda 4 (tornada) 11/01/1978 Burgos Recreativo de Huelva
Ronda 4 (tornada) 11/01/1978 Sevilla Granada
Vuitens de final (anada) 18/01/1978 Atlético de Madrid Athletic Club
Vuitens de final (anada) 18/01/1978 Burgos Betis
Vuitens de final (anada) 18/01/1978 Sevilla Sporting de Gijón
Vuitens de final (anada) 18/01/1978 Getafe Deportivo Barcelona
Vuitens de final (anada) 18/01/1978 Real Sociedad Real Madrid
Vuitens de final (anada) 18/01/1978 Cádiz Las Palmas
Vuitens de final (anada) 25/01/1978 Alavés Zaragoza
Vuitens de final (anada) 01/02/1978 Valencia Tenerife
Vuitens de final (tornada) 08/02/1978 Betis Burgos
Vuitens de final (tornada) 08/02/1978 Las Palmas Cádiz
Vuitens de final (tornada) 08/02/1978 Tenerife Valencia
Vuitens de final (tornada) 08/02/1978 Sporting de Gijón Sevilla
Vuitens de final (tornada) 08/02/1978 Athletic Club Atlético de Madrid
Vuitens de final (tornada) 08/02/1978 Barcelona Getafe Deportivo
Vuitens de final (tornada) 08/02/1978 Zaragoza Alavés
Vuitens de final (tornada) 08/02/1978 Real Madrid Real Sociedad
Quarts de final (anada) 15/02/1978 Valencia Real Sociedad
Quarts de final (anada) 15/02/1978 Alavés Barcelona
Quarts de final (anada) 15/02/1978 Atlético de Madrid Las Palmas
Quarts de final (anada) 15/02/1978 Betis Sporting de Gijón
Quarts de final (tornada) 22/02/1978 Real Sociedad Valencia
Quarts de final (tornada) 22/02/1978 Barcelona Alavés
Quarts de final (tornada) 22/02/1978 Las Palmas Atlético de Madrid
Quarts de final (tornada) 22/02/1978 Sporting de Gijón Betis
Semifinal (anada) 08/03/1978 Real Sociedad Barcelona
Semifinal (anada) 08/03/1978 Las Palmas Sporting de Gijón
Semifinal (tornada) 22/03/1978 Sporting de Gijón Las Palmas
Semifinal (tornada) 22/03/1978 Barcelona Real Sociedad
Final 19/04/1978 Barcelona Las Palmas

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Kempes ValenciaValencia
110.92
Alarcón OviedoOviedo
91.50
Quini Sporting de GijónSporting de Gijón
80.80
Abel Sporting de GijónSporting de Gijón
80.57
Eloy ValenciaValencia
80.80
Teca BurgosBurgos
71.00
Pablo Rodríguez MestallaMestalla
61.00
Asensi BarcelonaBarcelona
61.00
López Ufarte Real SociedadReal Sociedad
60.60
Morete Las PalmasLas Palmas
60.60
    Nom Equip Pos Minuts
Zuluaga AlavésAlavés
1080
Joaquín Sporting de GijónSporting de Gijón
1010
Morán Sporting de GijónSporting de Gijón
996
Abel Sporting de GijónSporting de Gijón
993
Carnevali Las PalmasLas Palmas
990
Zamora Real SociedadReal Sociedad
988
Perico Alonso Real SociedadReal Sociedad
975
Mesa Sporting de GijónSporting de Gijón
950
Morgado AlavésAlavés
945
Hernández Las PalmasLas Palmas
945
    Nom Equip Pos Grogues
Varo CórdobaCórdoba
3
Felipe Las PalmasLas Palmas
3
Lino SabadellSabadell
2
Zuluaga AlavésAlavés
2
Díez ValladolidValladolid
2
Heredia ZaragozaZaragoza
2
Rubén Ayala Atlético de MadridAtlético de Madrid
2
Eusebio Atlético de MadridAtlético de Madrid
2
Lleida MestallaMestalla
2
Morell MestallaMestalla
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Iriarte SabadellSabadell
2
Mané CádizCádiz
1
Juanito YeclanoYeclano
1
Juan Ramón SD IbizaSD Ibiza
1
García Balompédica LinenseBalompédica Linense
1
Pepe Cuesta CórdobaCórdoba
1
Cambero TalaveraTalavera
1
Chus ArosaArosa
1
Fuentes CartagenaCartagena
1
Bartolomé FiguerasFigueras
1
Gols:
1008
Promig golejador:
2.94
Targetes Grogues:
414
Targetes Grogues Per Partit:
1.21
Expulsions:
41
Expulsions Per Partit:
0.12
Victòries locals:
214
Victòries visitants:
67
Empats:
62
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Sevilla: 6 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Toledo: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Sevilla: 7 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Español: 4 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Sporting de Gijón
Espanya
14 8 2 4
57%
14%
29%
31 19 8 0
Alavés
Espanya
12 8 1 3
66%
8%
26%
17 9 7 0
Real Sociedad
Espanya
12 5 4 3
41%
33%
26%
26 12 9 1
Valencia
Espanya
12 8 2 2
66%
16%
18%
35 10 4 0
Las Palmas
Espanya
11 5 2 4
45%
18%
37%
19 12 11 0
Cádiz
Espanya
10 6 2 2
60%
20%
20%
14 8 5 1
Sevilla
Espanya
10 6 1 3
60%
10%
30%
13 9 7 0
Burgos
Espanya
10 7 1 2
70%
10%
20%
25 14 6 1
Zaragoza
Espanya
10 7 1 2
70%
10%
20%
24 10 9 0
Tenerife
Espanya
10 4 3 3
40%
30%
30%
10 9 8 0
Sabadell
Espanya
8 5 1 2
62%
12%
26%
14 10 7 2
Oviedo
Espanya
8 6 1 1
75%
12%
13%
19 8 2 0
Recreativo de Huelva
Espanya
8 4 2 2
50%
25%
25%
14 10 2 0
Murcia
Espanya
8 4 1 3
50%
12%
38%
13 10 3 0
Real Madrid
Espanya
8 6 1 1
75%
12%
13%
27 6 2 0
Hércules
Espanya
8 4 1 3
50%
12%
38%
24 6 1 0
Mestalla
Espanya
8 3 2 3
37%
25%
38%
15 9 8 1
Getafe Deportivo
Espanya
8 4 2 2
50%
25%
25%
13 16 8 2
Español
Espanya
8 3 4 1
37%
50%
13%
10 3 5 0
San Fernando
Espanya
8 5 1 2
62%
12%
26%
11 7 8 1
Granada
Espanya
8 3 1 4
37%
12%
51%
13 8 10 1
Córdoba
Espanya
8 6 1 1
75%
12%
13%
15 5 8 1
Barcelona
Espanya
7 4 2 1
57%
28%
15%
18 6 5 0
Rayo Vallecano
Espanya
6 4 1 1
66%
16%
18%
14 5 2 0
Toledo
Espanya
6 2 0 4
33%
67%
7 15 2 0
Real Unión
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
11 8 5 0
Onteniente
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
7 8 3 0
CD Málaga
Espanya
6 3 2 1
50%
33%
17%
15 9 0 0
Castellón
Espanya
6 4 1 1
66%
16%
18%
11 9 1 1
Girona
Espanya
6 4 0 2
66%
34%
11 11 0 0
Ciempozuelos
Espanya
6 3 2 1
50%
33%
17%
6 4 4 1
Racing de Santander
Espanya
6 3 2 1
50%
33%
17%
8 8 6 0
Atlético Marbella
Espanya
6 2 1 3
33%
16%
51%
11 9 3 0
Osasuna
Espanya
6 3 2 1
50%
33%
17%
7 2 3 1
Levante
Espanya
6 5 0 1
83%
17%
21 6 4 0
Rayo Cantabria
Espanya
6 3 0 3
50%
50%
9 11 3 0
Deportivo de La Coruña
Espanya
6 3 3 0
50%
50%
9 4 4 0
Celta de Vigo
Espanya
6 2 1 3
33%
16%
51%
7 5 6 2
Valladolid
Espanya
6 3 2 1
50%
33%
17%
9 6 4 0
Talavera
Espanya
6 2 3 1
33%
50%
17%
6 9 1 1
Carabanchel
Espanya
6 2 3 1
33%
50%
17%
10 6 1 0
Elche
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
11 5 9 0
Eldense
Espanya
6 4 0 2
66%
34%
13 8 1 0
Linares CF
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
13 9 2 0
Mirandés
Espanya
6 2 1 3
33%
16%
51%
9 11 5 0
Atlético Baleares
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 4 4 1
Fabril
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 8 5 0
La Cava
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
6 6 0 0
Gimnástico de Tarragona
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 6 4 0
AP Almansa
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 5 0 0
Peña Sport
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
4 5 0 1
Orihuela
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
3 4 0 0
Arosa
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 3 2 1
Europa
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 10 2 0
Betis
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
10 9 4 1
Gimnástica de Torrelavega
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
6 6 1 1
Cartagena
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
4 4 4 1
Reus
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
2 5 1 0
Plasencia
Espanya
4 1 0 3
25%
75%
4 7 4 1
Alcoyano
Espanya
4 1 0 3
25%
75%
7 9 2 0
Badajoz
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
6 4 1 1
Atlético de Madrid
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
8 9 6 0
Cultural Leonesa
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
5 6 4 0
Leganés
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
7 7 4 0
San Andrés
Espanya
4 1 0 3
25%
75%
4 5 2 0
Lérida
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
7 5 3 0
Langreo
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
5 3 4 0
Xerez
Espanya
4 1 3 0
25%
75%
8 5 5 0
Español San Vicente
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 5 0 0
Algeciras
Espanya
4 1 0 3
25%
75%
5 12 0 0
Tudelano
Espanya
4 3 0 1
75%
25%
6 6 0 0
Racing de Ferrol
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 7 2 0
Torrejón
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
6 6 5 0
RSD Alcalá
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 10 1 0
Sariñena
Espanya
4 1 0 3
25%
75%
4 8 0 1
Jaén
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 7 6 0
Calvo Sotelo
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
7 6 1 0
Guadalajara
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
5 4 4 0
Castilla
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 5 6 0
Malgrat
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
2 3 2 0
Balompédica Linense
Espanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 4 2 1
Moscardó
Espanya
4 1 0 3
25%
75%
8 14 0 0
Sevilla Atlético
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 7 0 0
Bilbao Athletic
Espanya
4 2 0 2
50%
50%
6 3 2 0
Huesca
Espanya
4 1 0 3
25%
75%
4 5 1 0
Figueras
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
14 8 2 2
AD Ceuta
Espanya
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 9 1 0
Ensidesa
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 3 3 0
Valmaseda
Espanya
2 0 0 2
100%
1 10 2 0
Monzón
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 3 1 0
SD Ibiza
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 1 1 1
Vélez
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 6 3 0
Calahorra
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 4 0 0
Burgos Promesas
Espanya
2 0 0 2
100%
0 10 0 0
Villarreal
Espanya
2 0 0 2
100%
0 3 3 0
Athletic Club
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
5 5 0 0
Zamora
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 1 2 0
Toscal
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 4 1 0
Margaritense
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 6 2 0
Crevillente Deportivo
Espanya
2 0 0 2
100%
0 4 0 1
Alcira
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 7 2 0
Badalona
Espanya
2 0 0 2
100%
2 4 2 0
Valladolid Promesas
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 3 1 0
Hospitalet
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 3 0 0
Celanova
Espanya
2 0 2 0
100%
1 1 3 0
Guernica
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 3 2 0
Albacete
Espanya
2 0 0 2
100%
0 3 2 0
Valdepeñas
Espanya
2 0 0 2
100%
0 10 2 0
Gavá
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 3 1 0
Vinaroz
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 7 0 0
Vich
Espanya
2 0 0 2
100%
1 3 0 0
Deportivo Gijón
Espanya
2 0 0 2
100%
1 7 0 0
Orense
Espanya
2 0 0 2
100%
0 3 1 0
Júpiter
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
5 6 0 0
Compostela
Espanya
2 0 0 2
100%
1 4 2 0
Lugo
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 0
Constancia
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 5 1 0
Alcorcón
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 5 0 0
Barcelona Atlético
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 4 3 0
Baracaldo
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 2 4 1
Arganda
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
3 3 0 0
Masnou
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
5 6 4 0
Mallorca
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 1 1 0
Logroñés
Espanya
2 0 0 2
100%
1 5 1 0
Sestao
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 1 0 0
Acero
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 5 3 0
Olímpico
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 1 0
FC Andorra
Espanya
2 0 0 2
100%
1 4 0 0
Palencia CF
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 3 4 0
Las Palmas Atlético
Espanya
2 0 0 2
100%
3 7 4 0
Don Benito
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 6 0 0
Villena
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 4 0 0
Venta de Baños
Espanya
2 0 0 2
100%
0 5 0 0
Gran Peña Celtista
Espanya
2 0 0 2
100%
0 3 2 0
Pontevedra
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
3 5 0 0
Extremadura
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 3 0 0
Úbeda
Espanya
2 0 0 2
100%
3 6 3 1
Sporting Mahonés
Espanya
2 0 0 2
100%
1 5 1 0
Moncada
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 3 3 1
Salamanca
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 1
Guecho
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 0
Pegaso
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 4 1 0
Gandía
Espanya
2 0 0 2
100%
0 4 0 0
Racing Portuense
Espanya
2 0 0 2
100%
0 3 0 0
Poblense
Espanya
2 0 0 2
100%
0 2 3 0
Gimnástica Arandina
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 5 0 0
Gimnástico Melilla
Espanya
2 0 0 2
100%
0 4 2 0
Santoña
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 5 2 1
Manchego
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
3 7 0 0
Basconia
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 3 2 0
AD Almería
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 0
Portmany
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 4 0 0
Avilés
Espanya
2 0 0 2
100%
2 4 4 1
Gijón Industrial
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 3 1 0
Ponferradina
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 6 1 1
Deportivo Naval
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 1
Puerto Real
Espanya
2 0 0 2
100%
0 2 1 0
Salmantino
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 0
Porreras
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
4 5 0 0
CD Estepona
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 2 3 0
Cacereño
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Yeclano
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
0 2 1 2
Mérida Industrial
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 2 2 0
Motril
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
1 3 0 0
Huesca B
Espanya
2 0 0 2
100%
1 4 0 0
Tarrasa
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
5 6 1 0
Díter Zafra
Espanya
2 0 0 2
100%
1 4 0 0
Arenas de Guecho
Espanya
2 0 0 2
100%
4 11 0 0
Noya
Espanya
2 1 0 1
50%
50%
1 3 1 0
Paterna
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
3 5 0 0
Caudal
Espanya
2 0 0 2
100%
0 5 0 0
Jerez Industrial
Espanya
2 0 1 1
50%
50%
2 4 0 0
Montijo
Espanya
2 0 0 2
100%
1 9 3 0