lbl_CampeonesFerias
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Lliga de Campions1993-94 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 18/08/1993 B68 Croatia Zagreb
Classificació Fase 1 (anada) 18/08/1993 Helsinki Norma Tallinn
Classificació Fase 1 (anada) 18/08/1993 Cwmbran Cork City
Classificació Fase 1 (anada) 18/08/1993 Ekranas Floriana
Classificació Fase 1 (anada) 18/08/1993 Skonto Olimpija Ljubljana
Classificació Fase 1 (anada) 18/08/1993 Omonia Aarau
Classificació Fase 1 (anada) 18/08/1993 Dinamo Tbilisi Linfield
Classificació Fase 1 (anada) 18/08/1993 Avenir Rosenborg
Classificació Fase 1 (anada) 18/08/1993 Zimbru Beitar Jerusalem
Classificació Fase 1 (anada) 22/08/1993 Partizani Akraness
Classificació Fase 1 (tornada) 01/09/1993 Rosenborg Avenir
Classificació Fase 1 (tornada) 01/09/1993 Floriana Ekranas
Classificació Fase 1 (tornada) 01/09/1993 Akraness Partizani
Classificació Fase 1 (tornada) 01/09/1993 Linfield Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 1 (tornada) 01/09/1993 Aarau Omonia
Classificació Fase 1 (tornada) 01/09/1993 Beitar Jerusalem Zimbru
Classificació Fase 1 (tornada) 01/09/1993 Olimpija Ljubljana Skonto
Classificació Fase 1 (tornada) 01/09/1993 Norma Tallinn Helsinki
Classificació Fase 1 (tornada) 01/09/1993 Croatia Zagreb B68
Classificació Fase 1 (tornada) 01/09/1993 Cork City Cwmbran
Ronda 1 (anada) 15/09/1993 Aarau Milan
Ronda 1 (anada) 15/09/1993 Helsinki Anderlecht
Ronda 1 (anada) 15/09/1993 Porto Floriana
Ronda 1 (anada) 15/09/1993 Budapest Honvéd Manchester United
Ronda 1 (anada) 15/09/1993 Rangers Levski Sofia
Ronda 1 (anada) 15/09/1993 Dynamo Kyiv Barcelona
Ronda 1 (anada) 15/09/1993 Rosenborg Austria Wien
Ronda 1 (anada) 15/09/1993 AIK Sparta Praha
Ronda 1 (anada) 15/09/1993 Galatasaray Cork City
Ronda 1 (anada) 15/09/1993 Monaco AEK
Ronda 1 (anada) 15/09/1993 Akraness Feyenoord
Ronda 1 (anada) 15/09/1993 Steaua București Croatia Zagreb
Ronda 1 (anada) 15/09/1993 Lech Poznań Beitar Jerusalem
Ronda 1 (anada) 15/09/1993 Skonto Spartak Moskva
Ronda 1 (anada) 16/09/1993 Linfield København
Ronda 1 (anada) 16/09/1993 Werder Bremen Dinamo Minsk
Ronda 1 (tornada) 28/09/1993 Croatia Zagreb Steaua București
Ronda 1 (tornada) 29/09/1993 Floriana Porto
Ronda 1 (tornada) 29/09/1993 Barcelona Dynamo Kyiv
Ronda 1 (tornada) 29/09/1993 AEK Monaco
Ronda 1 (tornada) 29/09/1993 Milan Aarau
Ronda 1 (tornada) 29/09/1993 Manchester United Budapest Honvéd
Ronda 1 (tornada) 29/09/1993 København Linfield
Ronda 1 (tornada) 29/09/1993 Anderlecht Helsinki
Ronda 1 (tornada) 29/09/1993 Feyenoord Akraness
Ronda 1 (tornada) 29/09/1993 Austria Wien Rosenborg
Ronda 1 (tornada) 29/09/1993 Dinamo Minsk Werder Bremen
Ronda 1 (tornada) 29/09/1993 Levski Sofia Rangers
Ronda 1 (tornada) 29/09/1993 Sparta Praha AIK
Ronda 1 (tornada) 29/09/1993 Cork City Galatasaray
Ronda 1 (tornada) 29/09/1993 Beitar Jerusalem Lech Poznań
Ronda 1 (tornada) 29/09/1993 Spartak Moskva Skonto
Ronda 2 (anada) 20/10/1993 Manchester United Galatasaray
Ronda 2 (anada) 20/10/1993 Barcelona Austria Wien
Ronda 2 (anada) 20/10/1993 Monaco Steaua București
Ronda 2 (anada) 20/10/1993 Lech Poznań Spartak Moskva
Ronda 2 (anada) 20/10/1993 Sparta Praha Anderlecht
Ronda 2 (anada) 20/10/1993 Levski Sofia Werder Bremen
Ronda 2 (anada) 20/10/1993 København Milan
Ronda 2 (anada) 20/10/1993 Porto Feyenoord
Ronda 2 (tornada) 03/11/1993 Spartak Moskva Lech Poznań
Ronda 2 (tornada) 03/11/1993 Steaua București Monaco
Ronda 2 (tornada) 03/11/1993 Werder Bremen Levski Sofia
Ronda 2 (tornada) 03/11/1993 Galatasaray Manchester United
Ronda 2 (tornada) 03/11/1993 Austria Wien Barcelona
Ronda 2 (tornada) 03/11/1993 Anderlecht Sparta Praha
Ronda 2 (tornada) 03/11/1993 Feyenoord Porto
Ronda 2 (tornada) 03/11/1993 Milan København
Fase de grups partit 1 24/11/1993 Galatasaray Barcelona
Fase de grups partit 1 24/11/1993 Monaco Spartak Moskva
Fase de grups partit 1 24/11/1993 Anderlecht Milan
Fase de grups partit 1 24/11/1993 Porto Werder Bremen
Fase de grups partit 2 01/12/1993 Milan Porto
Fase de grups partit 2 08/12/1993 Barcelona Monaco
Fase de grups partit 2 08/12/1993 Spartak Moskva Galatasaray
Fase de grups partit 2 08/12/1993 Werder Bremen Anderlecht
Fase de grups partit 3 02/03/1994 Monaco Galatasaray
Fase de grups partit 3 02/03/1994 Milan Werder Bremen
Fase de grups partit 3 02/03/1994 Anderlecht Porto
Fase de grups partit 3 02/03/1994 Spartak Moskva Barcelona
Fase de grups partit 4 16/03/1994 Werder Bremen Milan
Fase de grups partit 4 16/03/1994 Galatasaray Monaco
Fase de grups partit 4 16/03/1994 Porto Anderlecht
Fase de grups partit 4 16/03/1994 Barcelona Spartak Moskva
Fase de grups partit 5 30/03/1994 Barcelona Galatasaray
Fase de grups partit 5 30/03/1994 Werder Bremen Porto
Fase de grups partit 5 30/03/1994 Spartak Moskva Monaco
Fase de grups partit 5 30/03/1994 Milan Anderlecht
Fase de grups partit 6 13/04/1994 Galatasaray Spartak Moskva
Fase de grups partit 6 13/04/1994 Porto Milan
Fase de grups partit 6 13/04/1994 Monaco Barcelona
Fase de grups partit 6 13/04/1994 Anderlecht Werder Bremen
Semifinal 27/04/1994 Barcelona Porto
Semifinal 27/04/1994 Milan Monaco
Final 18/05/1994 Milan Barcelona

Top 10

  Nom Equip Pos Gols GolsPP
Rufer Werder Bremen
8 0.80
Koeman Barcelona
8 0.67
Luc Nilis Anderlecht
7 0.78
Stoichkov Barcelona
7 0.88
Goran Vlaović Croatia Zagreb
6 1.50
Valeri Karpin Spartak Moskva
5 0.50
Hobsch Werder Bremen
5 0.63
Nikolay Pisarev Spartak Moskva
4 0.44
Viktor Onopko Spartak Moskva
4 0.44
Kübilay Türkyilmaz Galatasaray
4 0.57
  Nom Equip Pos Gols GolsPP
Koeman Barcelona
8 0.67
Rufer Werder Bremen
8 0.80
Stoichkov Barcelona
7 0.88
Luc Nilis Anderlecht
7 0.78
Valeri Karpin Spartak Moskva
5 0.50
Hobsch Werder Bremen
5 0.63
Kübilay Türkyilmaz Galatasaray
4 0.57
Papin Milan
4 0.67
Bode Werder Bremen
4 0.40
Massaro Milan
4 0.36
  Nom Equip Pos Minuts
Ferrer Barcelona
1080
Zubizarreta Barcelona
1080
Koeman Barcelona
1075
Nadal Barcelona
1019
Jean-Luc Ettori Monaco
990
Vítor Baía Porto
990
Rossi Milan
990
Claude Puel Monaco
954
Enzo Scifo Monaco
944
Costacurta Milan
940
  Nom Equip Pos Grogues
Emil Kostadinov Porto
4
Beiersdorfer Werder Bremen
3
Franck Dumas Monaco
3
Baresi Milan
3
Wolter Werder Bremen
3
Suat Kaya Galatasaray
3
Aloisio Porto
3
Salvatore Romano Aarau
2
Pär Zetterberg Anderlecht
2
Luc Sonor Monaco
2
  Nom Equip Pos Vermelles
Andrei Borisov Norma Tallinn
1
Carbone Milan
1
Herzog Werder Bremen
1
Reinhard Stumpf Galatasaray
1
Viktor Onopko Spartak Moskva
1
Ramiz Mamedov Spartak Moskva
1
Gosho Genchev Levski Sofia
1
João Pinto Porto
1
Cantona Manchester United
1
Daniel Prodan Steaua București
1
Gols:
263
Gols Per Partit:
2.77
Targetes Grogues:
266
Targetes Grogues Per Partit:
2.80
Expulsions:
17
Expulsions Per Partit:
0.18
Victòries locals:
52
Victòries visitants:
23
Empats:
20
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Barcelona: 4 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Galatasaray: 4 Partits
Millor ratxa no perdent:
Milan: 12 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Galatasaray: 8 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Milan 12 7 5 0
58%
41%
1%
21 2 19 2
Barcelona 12 8 2 2
66%
16%
18%
26 12 15 0
Monaco 11 5 2 4
45%
18%
37%
15 10 16 1
Porto 11 5 3 3
45%
27%
28%
13 9 19 1
Spartak Moskva 10 5 3 2
50%
30%
20%
22 14 9 2
Anderlecht 10 5 2 3
50%
20%
30%
16 11 12 0
Werder Bremen 10 4 3 3
40%
30%
30%
20 20 18 1
Galatasaray 10 2 4 4
20%
40%
40%
7 14 15 1
Austria Wien 4 1 0 3
25%
75%
6 9 13 0
Manchester United 4 2 2 0
50%
50%
8 6 4 1
Akraness 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 3 5 0
Sparta Praha 4 1 0 3
25%
75%
4 6 2 0
Beitar Jerusalem 4 1 1 2
25%
25%
50%
5 8 5 0
Rosenborg 4 3 0 1
75%
25%
7 5 5 0
Helsinki 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 7 2 0
Levski Sofia 4 1 1 2
25%
25%
50%
6 7 5 1
Aarau 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 3 7 0
Feyenoord 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 2 6 2
Steaua București 4 2 0 2
50%
50%
6 8 7 1
Skonto 4 1 0 3
25%
75%
1 10 6 1
Floriana 4 2 1 1
50%
25%
25%
2 2 8 0
Lech Poznań 4 2 0 2
50%
50%
9 9 1 0
Cork City 4 1 0 3
25%
75%
5 7 3 0
København 4 1 0 3
25%
75%
4 10 4 0
Croatia Zagreb 4 3 0 1
75%
25%
15 4 6 0
Linfield 4 1 1 2
25%
25%
50%
5 7 8 0
AEK 2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
AIK 2 1 0 1
50%
50%
1 2 5 0
B68 2 0 0 2
100%
0 11 0 0
Rangers 2 1 0 1
50%
50%
4 4 2 0
Budapest Honvéd 2 0 0 2
100%
3 5 0 0
Partizani 2 0 1 1
50%
50%
0 3 3 0
Zimbru 2 0 1 1
50%
50%
1 3 1 0
Avenir 2 0 0 2
100%
0 3 1 0
Dinamo Tbilisi 2 1 1 0
50%
50%
3 2 0 0
Omonia 2 1 0 1
50%
50%
2 3 4 0
Olimpija Ljubljana 2 1 0 1
50%
50%
1 1 4 1
Ekranas 2 0 0 2
100%
0 2 3 0
Cwmbran 2 1 0 1
50%
50%
4 4 3 0
Norma Tallinn 2 0 1 1
50%
50%
1 2 7 1
Dynamo Kyiv 2 1 0 1
50%
50%
4 5 5 1
Dinamo Minsk 2 0 1 1
50%
50%
3 6 5 0
Notificar error