2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Lliga de Campions1993-94 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 18/08/1993 B68 Croatia Zagreb
Classificació Fase 1 (anada) 18/08/1993 Helsinki Norma Tallinn
Classificació Fase 1 (anada) 18/08/1993 Cwmbran Town Cork City
Classificació Fase 1 (anada) 18/08/1993 Ekranas Floriana
Classificació Fase 1 (anada) 18/08/1993 Skonto Olimpija Ljubljana
Classificació Fase 1 (anada) 18/08/1993 Omonia Aarau
Classificació Fase 1 (anada) 18/08/1993 Dinamo Tbilisi Linfield
Classificació Fase 1 (anada) 18/08/1993 Avenir Rosenborg
Classificació Fase 1 (anada) 18/08/1993 Zimbru Beitar Jerusalem
Classificació Fase 1 (anada) 22/08/1993 Partizani Akraness
Classificació Fase 1 (tornada) 01/09/1993 Rosenborg Avenir
Classificació Fase 1 (tornada) 01/09/1993 Floriana Ekranas
Classificació Fase 1 (tornada) 01/09/1993 Akraness Partizani
Classificació Fase 1 (tornada) 01/09/1993 Linfield Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 1 (tornada) 01/09/1993 Aarau Omonia
Classificació Fase 1 (tornada) 01/09/1993 Beitar Jerusalem Zimbru
Classificació Fase 1 (tornada) 01/09/1993 Olimpija Ljubljana Skonto
Classificació Fase 1 (tornada) 01/09/1993 Norma Tallinn Helsinki
Classificació Fase 1 (tornada) 01/09/1993 Croatia Zagreb B68
Classificació Fase 1 (tornada) 01/09/1993 Cork City Cwmbran Town
Ronda 1 (anada) 15/09/1993 Aarau Milan
Ronda 1 (anada) 15/09/1993 Helsinki Anderlecht
Ronda 1 (anada) 15/09/1993 Porto Floriana
Ronda 1 (anada) 15/09/1993 Budapest Honvéd Manchester United
Ronda 1 (anada) 15/09/1993 Rangers Levski Sofia
Ronda 1 (anada) 15/09/1993 Dynamo Kyiv Barcelona
Ronda 1 (anada) 15/09/1993 Rosenborg Austria Wien
Ronda 1 (anada) 15/09/1993 AIK Solna Sparta Praha
Ronda 1 (anada) 15/09/1993 Galatasaray Cork City
Ronda 1 (anada) 15/09/1993 Monaco AEK
Ronda 1 (anada) 15/09/1993 Akraness Feyenoord
Ronda 1 (anada) 15/09/1993 Steaua București Croatia Zagreb
Ronda 1 (anada) 15/09/1993 Lech Poznań Beitar Jerusalem
Ronda 1 (anada) 15/09/1993 Skonto Spartak Moskva
Ronda 1 (anada) 16/09/1993 Linfield København
Ronda 1 (anada) 16/09/1993 Werder Bremen Dinamo Minsk
Ronda 1 (tornada) 28/09/1993 Croatia Zagreb Steaua București
Ronda 1 (tornada) 29/09/1993 Floriana Porto
Ronda 1 (tornada) 29/09/1993 Barcelona Dynamo Kyiv
Ronda 1 (tornada) 29/09/1993 AEK Monaco
Ronda 1 (tornada) 29/09/1993 Milan Aarau
Ronda 1 (tornada) 29/09/1993 Manchester United Budapest Honvéd
Ronda 1 (tornada) 29/09/1993 København Linfield
Ronda 1 (tornada) 29/09/1993 Anderlecht Helsinki
Ronda 1 (tornada) 29/09/1993 Feyenoord Akraness
Ronda 1 (tornada) 29/09/1993 Austria Wien Rosenborg
Ronda 1 (tornada) 29/09/1993 Dinamo Minsk Werder Bremen
Ronda 1 (tornada) 29/09/1993 Levski Sofia Rangers
Ronda 1 (tornada) 29/09/1993 Sparta Praha AIK Solna
Ronda 1 (tornada) 29/09/1993 Cork City Galatasaray
Ronda 1 (tornada) 29/09/1993 Beitar Jerusalem Lech Poznań
Ronda 1 (tornada) 29/09/1993 Spartak Moskva Skonto
Ronda 2 (anada) 20/10/1993 Manchester United Galatasaray
Ronda 2 (anada) 20/10/1993 Barcelona Austria Wien
Ronda 2 (anada) 20/10/1993 Monaco Steaua București
Ronda 2 (anada) 20/10/1993 Lech Poznań Spartak Moskva
Ronda 2 (anada) 20/10/1993 Sparta Praha Anderlecht
Ronda 2 (anada) 20/10/1993 Levski Sofia Werder Bremen
Ronda 2 (anada) 20/10/1993 København Milan
Ronda 2 (anada) 20/10/1993 Porto Feyenoord
Ronda 2 (tornada) 03/11/1993 Spartak Moskva Lech Poznań
Ronda 2 (tornada) 03/11/1993 Steaua București Monaco
Ronda 2 (tornada) 03/11/1993 Werder Bremen Levski Sofia
Ronda 2 (tornada) 03/11/1993 Galatasaray Manchester United
Ronda 2 (tornada) 03/11/1993 Austria Wien Barcelona
Ronda 2 (tornada) 03/11/1993 Anderlecht Sparta Praha
Ronda 2 (tornada) 03/11/1993 Feyenoord Porto
Ronda 2 (tornada) 03/11/1993 Milan København
Fase de grups partit 1 24/11/1993 Galatasaray Barcelona
Fase de grups partit 1 24/11/1993 Monaco Spartak Moskva
Fase de grups partit 1 24/11/1993 Anderlecht Milan
Fase de grups partit 1 24/11/1993 Porto Werder Bremen
Fase de grups partit 2 01/12/1993 Milan Porto
Fase de grups partit 2 08/12/1993 Barcelona Monaco
Fase de grups partit 2 08/12/1993 Spartak Moskva Galatasaray
Fase de grups partit 2 08/12/1993 Werder Bremen Anderlecht
Fase de grups partit 3 02/03/1994 Monaco Galatasaray
Fase de grups partit 3 02/03/1994 Milan Werder Bremen
Fase de grups partit 3 02/03/1994 Anderlecht Porto
Fase de grups partit 3 02/03/1994 Spartak Moskva Barcelona
Fase de grups partit 4 16/03/1994 Werder Bremen Milan
Fase de grups partit 4 16/03/1994 Galatasaray Monaco
Fase de grups partit 4 16/03/1994 Porto Anderlecht
Fase de grups partit 4 16/03/1994 Barcelona Spartak Moskva
Fase de grups partit 5 30/03/1994 Barcelona Galatasaray
Fase de grups partit 5 30/03/1994 Werder Bremen Porto
Fase de grups partit 5 30/03/1994 Spartak Moskva Monaco
Fase de grups partit 5 30/03/1994 Milan Anderlecht
Fase de grups partit 6 13/04/1994 Galatasaray Spartak Moskva
Fase de grups partit 6 13/04/1994 Porto Milan
Fase de grups partit 6 13/04/1994 Monaco Barcelona
Fase de grups partit 6 13/04/1994 Anderlecht Werder Bremen
Semifinal 27/04/1994 Barcelona Porto
Semifinal 27/04/1994 Milan Monaco
Final 18/05/1994 Milan Barcelona

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Rufer Werder BremenWerder Bremen
80.80
Koeman BarcelonaBarcelona
80.67
Luc Nilis AnderlechtAnderlecht
70.78
Stoichkov BarcelonaBarcelona
70.88
Goran Vlaović Croatia ZagrebCroatia Zagreb
61.50
Valeri Karpin Spartak MoskvaSpartak Moskva
50.50
Hobsch Werder BremenWerder Bremen
50.63
Nikolay Pisarev Spartak MoskvaSpartak Moskva
40.44
Viktor Onopko Spartak MoskvaSpartak Moskva
40.44
Kübilay Türkyilmaz GalatasarayGalatasaray
40.57
    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Koeman BarcelonaBarcelona
80.67
Rufer Werder BremenWerder Bremen
80.80
Stoichkov BarcelonaBarcelona
70.88
Luc Nilis AnderlechtAnderlecht
70.78
Valeri Karpin Spartak MoskvaSpartak Moskva
50.50
Hobsch Werder BremenWerder Bremen
50.63
Kübilay Türkyilmaz GalatasarayGalatasaray
40.57
Papin MilanMilan
40.67
Bode Werder BremenWerder Bremen
40.40
Massaro MilanMilan
40.36
    Nom Equip Pos Minuts
Ferrer BarcelonaBarcelona
1080
Zubizarreta BarcelonaBarcelona
1080
Koeman BarcelonaBarcelona
1075
Nadal BarcelonaBarcelona
1019
Jean-Luc Ettori MonacoMonaco
990
Vítor Baía PortoPorto
990
Rossi MilanMilan
990
Claude Puel MonacoMonaco
954
Enzo Scifo MonacoMonaco
944
Costacurta MilanMilan
940
    Nom Equip Pos Grogues
Emil Kostadinov PortoPorto
4
Beiersdorfer Werder BremenWerder Bremen
3
Franck Dumas MonacoMonaco
3
Baresi MilanMilan
3
Wolter Werder BremenWerder Bremen
3
Suat Kaya GalatasarayGalatasaray
3
Aloisio PortoPorto
3
Salvatore Romano AarauAarau
2
Pär Zetterberg AnderlechtAnderlecht
2
Luc Sonor MonacoMonaco
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Andrei Borisov Norma TallinnNorma Tallinn
1
Carbone MilanMilan
1
Herzog Werder BremenWerder Bremen
1
Reinhard Stumpf GalatasarayGalatasaray
1
Viktor Onopko Spartak MoskvaSpartak Moskva
1
Ramiz Mamedov Spartak MoskvaSpartak Moskva
1
Gosho Genchev Levski SofiaLevski Sofia
1
João Pinto PortoPorto
1
Cantona Manchester UnitedManchester United
1
Daniel Prodan Steaua BucureștiSteaua București
1
Gols:
263
Gols Per Partit:
2.77
Targetes Grogues:
266
Targetes Grogues Per Partit:
2.80
Expulsions:
17
Expulsions Per Partit:
0.18
Victòries locals:
52
Victòries visitants:
23
Empats:
20
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Barcelona: 4 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Galatasaray: 4 Partits
Millor ratxa no perdent:
Milan: 12 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Galatasaray: 8 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Milan 12 7 5 0
58%
41%
1%
21 2 19 2
Barcelona 12 8 2 2
66%
16%
18%
26 12 15 0
Monaco 11 5 2 4
45%
18%
37%
15 10 16 1
Porto 11 5 3 3
45%
27%
28%
13 9 19 1
Spartak Moskva 10 5 3 2
50%
30%
20%
22 14 9 2
Anderlecht 10 5 2 3
50%
20%
30%
16 11 12 0
Werder Bremen 10 4 3 3
40%
30%
30%
20 20 18 1
Galatasaray 10 2 4 4
20%
40%
40%
7 14 15 1
Austria Wien 4 1 0 3
25%
75%
6 9 13 0
Manchester United 4 2 2 0
50%
50%
8 6 4 1
Akraness 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 3 5 0
Sparta Praha 4 1 0 3
25%
75%
4 6 2 0
Beitar Jerusalem 4 1 1 2
25%
25%
50%
5 8 5 0
Rosenborg 4 3 0 1
75%
25%
7 5 5 0
Helsinki 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 7 2 0
Levski Sofia 4 1 1 2
25%
25%
50%
6 7 5 1
Aarau 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 3 7 0
Feyenoord 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 2 6 2
Steaua București 4 2 0 2
50%
50%
6 8 7 1
Skonto 4 1 0 3
25%
75%
1 10 6 1
Floriana 4 2 1 1
50%
25%
25%
2 2 8 0
Lech Poznań 4 2 0 2
50%
50%
9 9 1 0
Cork City 4 1 0 3
25%
75%
5 7 3 0
København 4 1 0 3
25%
75%
4 10 4 0
Croatia Zagreb 4 3 0 1
75%
25%
15 4 6 0
Linfield 4 1 1 2
25%
25%
50%
5 7 8 0
AEK 2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
AIK Solna 2 1 0 1
50%
50%
1 2 5 0
B68 2 0 0 2
100%
0 11 0 0
Rangers 2 1 0 1
50%
50%
4 4 2 0
Budapest Honvéd 2 0 0 2
100%
3 5 0 0
Partizani 2 0 1 1
50%
50%
0 3 3 0
Zimbru 2 0 1 1
50%
50%
1 3 1 0
Avenir 2 0 0 2
100%
0 3 1 0
Dinamo Tbilisi 2 1 1 0
50%
50%
3 2 0 0
Omonia 2 1 0 1
50%
50%
2 3 4 0
Olimpija Ljubljana 2 1 0 1
50%
50%
1 1 4 1
Ekranas 2 0 0 2
100%
0 2 3 0
Cwmbran Town 2 1 0 1
50%
50%
4 4 3 0
Norma Tallinn 2 0 1 1
50%
50%
1 2 7 1
Dynamo Kyiv 2 1 0 1
50%
50%
4 5 5 1
Dinamo Minsk 2 0 1 1
50%
50%
3 6 5 0
Notificar error