lbl_CampeonesFerias
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa UEFA2002-03 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 13/08/2002 Vaduz Livingston
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Primorje Zvartnots
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 MYPA Odense
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Kairat Crvena Zvezda
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Atyrau Puchov
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Levadia Tallinn Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Sliema Wanderers Polonia Warszawa
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Ventspils Lugano
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Metalurh Zaporizhya Birkirkara
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Dinamo Tbilisi TVMK
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Pobeda Midtjylland
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Encamp Zenit
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Liepājas Metalurgs Kärnten
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Senec Široki Brijeg
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Gomel Helsinki
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Amica Wronki The New Saints
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Spartak Yerevan Servette
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Dinamo Minsk CSKA Sofia
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Újpest
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Varaždin Dundalk
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Sigma Olomouc Sarajevo
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Shamrock Rovers Djurgårdens
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Aberdeen Nistru
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Bangor Smederevo
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Domagnano Žižkov
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Hajduk Split
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Ferencváros AEL
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Fylkir Mouscron
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Avenir Ipswich Town
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Rapid București Gorica
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Glentoran Wisła Kraków
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Litex Lovech Atlantas
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Zimbru Göteborg
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 København Lokomotivi Tbilisi
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Hapoel Tel Aviv Partizani
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Anorthosis Grevenmacher
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Stabæk Linfield
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Leixões Belasica
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 AIK ÍBV
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Tirana FC Naţional Bucureşti
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Brann Sūduva
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Žižkov Domagnano
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Kärnten Liepājas Metalurgs
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Maccabi Tel Aviv Levadia Tallinn
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Wisła Kraków Glentoran
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 TVMK Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Nistru Aberdeen
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Helsinki Gomel
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Zvartnots Primorje
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Zenit Encamp
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Smederevo Bangor
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Gorica Rapid București
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Lokomotivi Tbilisi København
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Puchov Atyrau
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Atlantas Litex Lovech
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 AEL Ferencváros
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Polonia Warszawa Sliema Wanderers
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Djurgårdens Shamrock Rovers
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Göteborg Zimbru
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 The New Saints Amica Wronki
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Ipswich Town Avenir
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Birkirkara Metalurh Zaporizhya
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Odense MYPA
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Linfield Stabæk
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Livingston Vaduz
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Belasica Leixões
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Dundalk Varaždin
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Sarajevo Sigma Olomouc
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Újpest
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Široki Brijeg Senec
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Midtjylland Pobeda
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Mouscron Fylkir
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Crvena Zvezda Kairat
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Grevenmacher Anorthosis
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Partizani Hapoel Tel Aviv
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Lugano Ventspils
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Sūduva Brann
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 ÍBV AIK
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Servette Spartak Yerevan
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 CSKA Sofia Dinamo Minsk
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 FC Naţional Bucureşti Tirana
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Hajduk Split
1/96 de Final (ida( 17/09/2002 Austria Wien Shakhtar
1/96 de Final (ida( 17/09/2002 Aberdeen Hertha Berliner
1/96 de Final (ida( 17/09/2002 Leixões PAOK
1/96 de Final (ida( 17/09/2002 Vitesse Rapid București
1/96 de Final (ida( 17/09/2002 Girondins de Bordeaux Puchov
1/96 de Final (ida( 17/09/2002 Žižkov Rangers
1/96 de Final (ida( 19/09/2002 Sparta Praha Široki Brijeg
1/96 de Final (ida( 19/09/2002 Slovan Liberec Dinamo Tbilisi
1/96 de Final (ida( 19/09/2002 Mouscron Slavia Praha
1/96 de Final (ida( 19/09/2002 København Djurgårdens
1/96 de Final (ida( 19/09/2002 Servette Amica Wronki
1/96 de Final (ida( 19/09/2002 Gomel Schalke 04
1/96 de Final (ida( 19/09/2002 Iraklis Anorthosis
1/96 de Final (ida( 19/09/2002 Željezničar Málaga
1/96 de Final (ida( 19/09/2002 Anderlecht Stabæk
1/96 de Final (ida( 19/09/2002 PSG Újpest
1/96 de Final (ida( 19/09/2002 Lazio Xanthi
1/96 de Final (ida( 19/09/2002 Ipswich Town Smederevo
1/96 de Final (ida( 19/09/2002 Chelsea Viking
1/96 de Final (ida( 19/09/2002 Hajduk Split Fulham
1/96 de Final (ida( 19/09/2002 Leeds Metalurh Zaporizhya
1/96 de Final (ida( 19/09/2002 Ankaragücü Alavés
1/96 de Final (ida( 19/09/2002 Celtic Sūduva
1/96 de Final (ida( 19/09/2002 Blackburn Rovers CSKA Sofia
1/96 de Final (ida( 19/09/2002 Celta de Vigo Odense
1/96 de Final (ida( 19/09/2002 Maccabi Tel Aviv Boavista
1/96 de Final (ida( 19/09/2002 AIK Fenerbahçe
1/96 de Final (ida( 19/09/2002 Crvena Zvezda Chievo Verona
1/96 de Final (ida( 19/09/2002 Grasshopper Zenit
1/96 de Final (ida( 19/09/2002 Primorje Wisła Kraków
1/96 de Final (ida( 19/09/2002 Litex Lovech Panathinaikos
1/96 de Final (ida( 19/09/2002 Denizlispor Lorient
1/96 de Final (ida( 19/09/2002 Kärnten Hapoel Tel Aviv
1/96 de Final (ida( 19/09/2002 Metalurh Donetsk Werder Bremen
1/96 de Final (ida( 19/09/2002 Dinamo Zagreb Zalaegerszeg
1/96 de Final (ida( 19/09/2002 Ferencváros Kocaelispor
1/96 de Final (ida( 19/09/2002 Midtjylland Varaždin
1/96 de Final (ida( 19/09/2002 Stuttgart Ventspils
1/96 de Final (ida( 19/09/2002 Levski Sofia Brøndby
1/96 de Final (ida( 19/09/2002 CSKA Parma
1/96 de Final (ida( 19/09/2002 Zimbru Betis
1/96 de Final (ida( 19/09/2002 Beşiktaş Sarajevo
1/96 de Final (ida( 19/09/2002 Legia Warszawa Utrecht
1/96 de Final (ida( 19/09/2002 FC Naţional Bucureşti Heerenveen
1/96 de Final (ida( 19/09/2002 Porto Polonia Warszawa
1/96 de Final (ida( 19/09/2002 APOEL Grazer AK
1/96 de Final (ida( 19/09/2002 Sporting de Portugal Partizan
1/96 de Final (ida( 19/09/2002 Sturm Graz Livingston
1/96 de Final (tornada) 01/10/2002 Amica Wronki Servette
1/96 de Final (tornada) 01/10/2002 Shakhtar Austria Wien
1/96 de Final (tornada) 01/10/2002 Hertha Berliner Aberdeen
1/96 de Final (tornada) 03/10/2002 Utrecht Legia Warszawa
1/96 de Final (tornada) 03/10/2002 Brøndby Levski Sofia
1/96 de Final (tornada) 03/10/2002 Boavista Maccabi Tel Aviv
1/96 de Final (tornada) 03/10/2002 Málaga Željezničar
1/96 de Final (tornada) 03/10/2002 Betis Zimbru
1/96 de Final (tornada) 03/10/2002 Viking Chelsea
1/96 de Final (tornada) 03/10/2002 Parma CSKA
1/96 de Final (tornada) 03/10/2002 Ventspils Stuttgart
1/96 de Final (tornada) 03/10/2002 Livingston Sturm Graz
1/96 de Final (tornada) 03/10/2002 Hapoel Tel Aviv Kärnten
1/96 de Final (tornada) 03/10/2002 PAOK Leixões
1/96 de Final (tornada) 03/10/2002 Werder Bremen Metalurh Donetsk
1/96 de Final (tornada) 03/10/2002 Široki Brijeg Sparta Praha
1/96 de Final (tornada) 03/10/2002 Lorient Denizlispor
1/96 de Final (tornada) 03/10/2002 Varaždin Midtjylland
1/96 de Final (tornada) 03/10/2002 CSKA Sofia Blackburn Rovers
1/96 de Final (tornada) 03/10/2002 Fenerbahçe AIK
1/96 de Final (tornada) 03/10/2002 Heerenveen FC Naţional Bucureşti
1/96 de Final (tornada) 03/10/2002 Újpest PSG
1/96 de Final (tornada) 03/10/2002 Metalurh Zaporizhya Leeds
1/96 de Final (tornada) 03/10/2002 Sarajevo Beşiktaş
1/96 de Final (tornada) 03/10/2002 Sūduva Celtic
1/96 de Final (tornada) 03/10/2002 Wisła Kraków Primorje
1/96 de Final (tornada) 03/10/2002 Xanthi Lazio
1/96 de Final (tornada) 03/10/2002 Anorthosis Iraklis
1/96 de Final (tornada) 03/10/2002 Stabæk Anderlecht
1/96 de Final (tornada) 03/10/2002 Slavia Praha Mouscron
1/96 de Final (tornada) 03/10/2002 Partizan Sporting de Portugal
1/96 de Final (tornada) 03/10/2002 Zalaegerszeg Dinamo Zagreb
1/96 de Final (tornada) 03/10/2002 Rapid București Vitesse
1/96 de Final (tornada) 03/10/2002 Polonia Warszawa Porto
1/96 de Final (tornada) 03/10/2002 Zenit Grasshopper
1/96 de Final (tornada) 03/10/2002 Puchov Girondins de Bordeaux
1/96 de Final (tornada) 03/10/2002 Rangers Žižkov
1/96 de Final (tornada) 03/10/2002 Fulham Hajduk Split
1/96 de Final (tornada) 03/10/2002 Odense Celta de Vigo
1/96 de Final (tornada) 03/10/2002 Chievo Verona Crvena Zvezda
1/96 de Final (tornada) 03/10/2002 Djurgårdens København
1/96 de Final (tornada) 03/10/2002 Panathinaikos Litex Lovech
1/96 de Final (tornada) 03/10/2002 Grazer AK APOEL
1/96 de Final (tornada) 03/10/2002 Smederevo Ipswich Town
1/96 de Final (tornada) 03/10/2002 Schalke 04 Gomel
1/96 de Final (tornada) 03/10/2002 Dinamo Tbilisi Slovan Liberec
1/96 de Final (tornada) 03/10/2002 Kocaelispor Ferencváros
1/96 de Final (tornada) 03/10/2002 Alavés Ankaragücü
1/48 de Final (anada) 29/10/2002 Djurgårdens Girondins de Bordeaux
1/48 de Final (anada) 29/10/2002 Legia Warszawa Schalke 04
1/48 de Final (anada) 29/10/2002 Žižkov Betis
1/48 de Final (anada) 31/10/2002 Fenerbahçe Panathinaikos
1/48 de Final (anada) 31/10/2002 Vitesse Werder Bremen
1/48 de Final (anada) 31/10/2002 APOEL Hertha Berliner
1/48 de Final (anada) 31/10/2002 Ferencváros Stuttgart
1/48 de Final (anada) 31/10/2002 Sturm Graz Levski Sofia
1/48 de Final (anada) 31/10/2002 Partizan Slavia Praha
1/48 de Final (anada) 31/10/2002 FC Naţional Bucureşti PSG
1/48 de Final (anada) 31/10/2002 PAOK Grasshopper
1/48 de Final (anada) 31/10/2002 Anderlecht Midtjylland
1/48 de Final (anada) 31/10/2002 Lazio Crvena Zvezda
1/48 de Final (anada) 31/10/2002 Alavés Beşiktaş
1/48 de Final (anada) 31/10/2002 Austria Wien Porto
1/48 de Final (anada) 31/10/2002 Ipswich Town Slovan Liberec
1/48 de Final (anada) 31/10/2002 Dinamo Zagreb Fulham
1/48 de Final (anada) 31/10/2002 Leeds Hapoel Tel Aviv
1/48 de Final (anada) 31/10/2002 Parma Wisła Kraków
1/48 de Final (anada) 31/10/2002 Celtic Blackburn Rovers
1/48 de Final (anada) 31/10/2002 Málaga Amica Wronki
1/48 de Final (anada) 31/10/2002 Celta de Vigo Viking
1/48 de Final (anada) 31/10/2002 Boavista Anorthosis
1/48 de Final (anada) 31/10/2002 Sparta Praha Denizlispor
1/48 de Final (tornada) 07/11/2002 Hertha Berliner APOEL
1/48 de Final (tornada) 12/11/2002 Amica Wronki Málaga
1/48 de Final (tornada) 12/11/2002 Stuttgart Ferencváros
1/48 de Final (tornada) 12/11/2002 Girondins de Bordeaux Djurgårdens
1/48 de Final (tornada) 14/11/2002 Blackburn Rovers Celtic
1/48 de Final (tornada) 14/11/2002 Wisła Kraków Parma
1/48 de Final (tornada) 14/11/2002 Fulham Dinamo Zagreb
1/48 de Final (tornada) 14/11/2002 PSG FC Naţional Bucureşti
1/48 de Final (tornada) 14/11/2002 Werder Bremen Vitesse
1/48 de Final (tornada) 14/11/2002 Crvena Zvezda Lazio
1/48 de Final (tornada) 14/11/2002 Porto Austria Wien
1/48 de Final (tornada) 14/11/2002 Hapoel Tel Aviv Leeds
1/48 de Final (tornada) 14/11/2002 Betis Žižkov
1/48 de Final (tornada) 14/11/2002 Denizlispor Sparta Praha
1/48 de Final (tornada) 14/11/2002 Schalke 04 Legia Warszawa
1/48 de Final (tornada) 14/11/2002 Levski Sofia Sturm Graz
1/48 de Final (tornada) 14/11/2002 Beşiktaş Alavés
1/48 de Final (tornada) 14/11/2002 Slovan Liberec Ipswich Town
1/48 de Final (tornada) 14/11/2002 Viking Celta de Vigo
1/48 de Final (tornada) 14/11/2002 Anorthosis Boavista
1/48 de Final (tornada) 14/11/2002 Slavia Praha Partizan
1/48 de Final (tornada) 14/11/2002 Panathinaikos Fenerbahçe
1/48 de Final (tornada) 14/11/2002 Midtjylland Anderlecht
1/48 de Final (tornada) 14/11/2002 Grasshopper PAOK
Setzens de final (anada) 26/11/2002 Hertha Berliner Fulham
Setzens de final (anada) 26/11/2002 PSG Boavista
Setzens de final (anada) 28/11/2002 PAOK Slavia Praha
Setzens de final (anada) 28/11/2002 Girondins de Bordeaux Anderlecht
Setzens de final (anada) 28/11/2002 Slovan Liberec Panathinaikos
Setzens de final (anada) 28/11/2002 Denizlispor Olympique Lyonnais
Setzens de final (anada) 28/11/2002 Vitesse Liverpool
Setzens de final (anada) 28/11/2002 Porto Lens
Setzens de final (anada) 28/11/2002 Beşiktaş Dynamo Kyiv
Setzens de final (anada) 28/11/2002 AEK Maccabi Haifa
Setzens de final (anada) 28/11/2002 Club Brugge Stuttgart
Setzens de final (anada) 28/11/2002 Sturm Graz Lazio
Setzens de final (anada) 28/11/2002 Wisła Kraków Schalke 04
Setzens de final (anada) 28/11/2002 Celtic Celta de Vigo
Setzens de final (anada) 28/11/2002 Betis Auxerre
Setzens de final (anada) 28/11/2002 Málaga Leeds
Setzens de final (tornada) 10/12/2002 Schalke 04 Wisła Kraków
Setzens de final (tornada) 12/12/2002 Boavista PSG
Setzens de final (tornada) 12/12/2002 Lens Porto
Setzens de final (tornada) 12/12/2002 Celta de Vigo Celtic
Setzens de final (tornada) 12/12/2002 Leeds Málaga
Setzens de final (tornada) 12/12/2002 Liverpool Vitesse
Setzens de final (tornada) 12/12/2002 Slavia Praha PAOK
Setzens de final (tornada) 12/12/2002 Stuttgart Club Brugge
Setzens de final (tornada) 12/12/2002 Maccabi Haifa AEK
Setzens de final (tornada) 12/12/2002 Anderlecht Girondins de Bordeaux
Setzens de final (tornada) 12/12/2002 Lazio Sturm Graz
Setzens de final (tornada) 12/12/2002 Auxerre Betis
Setzens de final (tornada) 12/12/2002 Dynamo Kyiv Beşiktaş
Setzens de final (tornada) 12/12/2002 Fulham Hertha Berliner
Setzens de final (tornada) 12/12/2002 Olympique Lyonnais Denizlispor
Setzens de final (tornada) 12/12/2002 Panathinaikos Slovan Liberec
Vuitens de final (anada) 20/02/2003 Porto Denizlispor
Vuitens de final (anada) 20/02/2003 Hertha Berliner Boavista
Vuitens de final (anada) 20/02/2003 Panathinaikos Anderlecht
Vuitens de final (anada) 20/02/2003 Slavia Praha Beşiktaş
Vuitens de final (anada) 20/02/2003 Auxerre Liverpool
Vuitens de final (anada) 20/02/2003 Lazio Wisła Kraków
Vuitens de final (anada) 20/02/2003 Celtic Stuttgart
Vuitens de final (anada) 20/02/2003 Málaga AEK
Vuitens de final (tornada) 27/02/2003 Beşiktaş Slavia Praha
Vuitens de final (tornada) 27/02/2003 AEK Málaga
Vuitens de final (tornada) 27/02/2003 Stuttgart Celtic
Vuitens de final (tornada) 27/02/2003 Denizlispor Porto
Vuitens de final (tornada) 27/02/2003 Anderlecht Panathinaikos
Vuitens de final (tornada) 27/02/2003 Liverpool Auxerre
Vuitens de final (tornada) 27/02/2003 Boavista Hertha Berliner
Vuitens de final (tornada) 05/03/2003 Wisła Kraków Lazio
Quarts de final (anada) 13/03/2003 Málaga Boavista
Quarts de final (anada) 13/03/2003 Celtic Liverpool
Quarts de final (anada) 13/03/2003 Porto Panathinaikos
Quarts de final (anada) 13/03/2003 Lazio Beşiktaş
Quarts de final (tornada) 20/03/2003 Boavista Málaga
Quarts de final (tornada) 20/03/2003 Panathinaikos Porto
Quarts de final (tornada) 20/03/2003 Beşiktaş Lazio
Quarts de final (tornada) 20/03/2003 Liverpool Celtic
Semifinal (anada) 10/04/2003 Celtic Boavista
Semifinal (anada) 10/04/2003 Porto Lazio
Semifinal (tornada) 24/04/2003 Boavista Celtic
Semifinal (tornada) 24/04/2003 Lazio Porto
Final 21/05/2003 Celtic Porto

Top 10

  Nom Equip Pos Gols GolsPP
Derlei Porto
12 0.92
Henrik Larsson Celtic
11 1.10
Maciej Żurawski Wisła Kraków
10 1.00
Nenad Ještrović Anderlecht
7 1.17
Kalu Uche Wisła Kraków
6 0.60
Grzegorz Król Amica Wronki
6 1.00
Mustafa Özkan Denizlispor
6 0.86
Mitja Zatkovič Primorje
5 1.25
Štěpán Vachoušek Slavia Praha
5 0.63
Tomas Radzinevičius Sūduva
5 1.25
  Nom Equip Pos Minuts
Derlei Porto
1159
Ricardo Boavista
1110
Robert Douglas Celtic
1110
Maniche Porto
1109
Ferreira Porto
1096
Jorge Costa Porto
1092
Bobo Baldé Celtic
1083
Stiliyan Petrov Celtic
1070
Deco Porto
1064
Vítor Baía Porto
1050
  Nom Equip Pos Grogues
Darío Silva Málaga
5
Hakan Cimen Denizlispor
5
Leandro Ferencváros
4
Bertrand Crasson Anderlecht
3
Éder Gaúcho Boavista
3
Ferreira Porto
3
Pedro Santos Boavista
3
Levent Kartop Denizlispor
3
Fernando Sanz Málaga
3
Ávalos Boavista
3
  Nom Equip Pos Vermelles
Oskars Kļava Liepājas Metalurgs
1
Fernando Derveld Odense
1
Denis Karic Željezničar
1
Kristijan Polovanec Dinamo Zagreb
1
Marcelo Vieira Levski Sofia
1
Leroy PSG
1
Josef Abukasis Hapoel Tel Aviv
1
Ilhan Mansiz Beşiktaş
1
Téllez Alavés
1
Ico Boavista
1
Gols:
825
Gols Per Partit:
2.87
Targetes Grogues:
991
Targetes Grogues Per Partit:
3.45
Expulsions:
46
Expulsions Per Partit:
0.16
Victòries locals:
154
Victòries visitants:
83
Empats:
50
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Betis: 5 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Amica Wronki: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Málaga: 9 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Blackburn Rovers: 4 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Porto 13 8 2 3
61%
15%
24%
29 9 19 1
Celtic 13 8 2 3
61%
15%
24%
27 12 19 1
Boavista 12 6 1 5
50%
8%
42%
14 11 26 2
Lazio 12 6 4 2
50%
33%
17%
18 12 23 1
Wisła Kraków 10 6 2 2
60%
20%
20%
28 11 9 0
Málaga 10 6 3 1
60%
30%
10%
9 4 24 1
Panathinaikos 10 6 2 2
60%
20%
20%
15 9 16 2
Beşiktaş 10 4 3 3
40%
30%
30%
17 10 23 2
Slavia Praha 8 4 1 3
50%
12%
38%
18 12 11 1
Anderlecht 8 5 1 2
62%
12%
26%
14 8 14 0
Denizlispor 8 3 2 3
37%
25%
38%
9 12 23 0
Stuttgart 8 6 1 1
75%
12%
13%
17 8 12 1
Hertha Berliner 8 5 2 1
62%
25%
13%
11 4 18 1
Fulham 6 3 2 1
50%
33%
17%
9 5 4 0
Vitesse 6 2 2 2
33%
33%
34%
7 7 16 1
Girondins de Bordeaux 6 4 1 1
66%
16%
18%
13 6 3 0
Slovan Liberec 6 3 1 2
50%
16%
34%
7 6 15 0
Liverpool 6 4 1 1
66%
16%
18%
6 3 3 0
Schalke 04 6 3 2 1
50%
33%
17%
13 8 9 0
Sturm Graz 6 3 0 3
50%
50%
11 10 9 0
PSG 6 5 0 1
83%
17%
9 2 8 2
Amica Wronki 6 3 0 3
50%
50%
18 10 9 0
Djurgårdens 6 3 1 2
50%
16%
34%
9 5 7 0
Hapoel Tel Aviv 6 3 0 3
50%
50%
10 7 7 1
Leeds 6 3 2 1
50%
33%
17%
8 4 7 0
Ipswich Town 6 4 1 1
66%
16%
18%
10 3 6 0
Crvena Zvezda 6 3 2 1
50%
33%
17%
8 2 9 0
FC Naţional Bucureşti 6 2 1 3
33%
16%
51%
6 7 11 0
Celta de Vigo 6 3 1 2
50%
16%
34%
8 4 8 0
Midtjylland 6 2 1 3
33%
16%
51%
6 9 6 1
PAOK 6 3 1 2
50%
16%
34%
9 9 13 0
Ferencváros 6 3 1 2
50%
16%
34%
10 4 17 0
Betis 6 5 0 1
83%
17%
9 3 7 0
Anorthosis 6 2 0 4
33%
67%
9 10 7 0
Žižkov 6 3 0 3
50%
50%
8 7 6 0
Zimbru 4 1 1 2
25%
25%
50%
6 7 6 1
Litex Lovech 4 2 0 2
50%
50%
9 4 4 0
AIK 4 2 1 1
50%
25%
25%
9 7 6 0
Leixões 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 8 11 0
Austria Wien 4 1 0 3
25%
75%
5 5 1 0
Sūduva 4 2 0 2
50%
50%
7 14 8 0
København 4 2 1 1
50%
25%
25%
8 5 2 0
Viking 4 1 1 2
25%
25%
50%
6 8 4 0
Rapid București 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 3 7 0
Alavés 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 3 7 1
Blackburn Rovers 4 0 2 2
50%
50%
4 7 5 0
Fenerbahçe 4 1 2 1
25%
50%
25%
8 9 7 0
Grasshopper 4 1 1 2
25%
25%
50%
6 6 8 0
Werder Bremen 4 1 2 1
25%
50%
25%
14 7 6 0
Dinamo Zagreb 4 2 0 2
50%
50%
10 6 6 1
Levski Sofia 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 3 8 1
Parma 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 8 8 0
Legia Warszawa 4 2 1 1
50%
25%
25%
9 5 7 0
APOEL 4 2 0 2
50%
50%
3 5 11 0
Partizan 4 2 1 1
50%
25%
25%
10 9 12 2
AEK 4 2 1 1
50%
25%
25%
8 2 4 0
Sparta Praha 4 3 0 1
75%
25%
5 2 5 0
Stabæk 4 2 1 1
50%
25%
25%
7 3 6 3
Auxerre 4 1 0 3
25%
75%
2 4 4 0
Gomel 4 2 0 2
50%
50%
6 8 6 0
Široki Brijeg 4 2 0 2
50%
50%
5 5 11 0
Dinamo Tbilisi 4 2 0 2
50%
50%
7 5 4 0
Metalurh Zaporizhya 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 2 8 1
Servette 4 3 0 1
75%
25%
9 4 7 0
Ventspils 4 1 0 3
25%
75%
5 9 7 0
CSKA Sofia 4 2 2 0
50%
50%
9 5 9 3
Újpest 4 2 0 2
50%
50%
3 5 6 0
Varaždin 4 2 1 1
50%
25%
25%
10 2 6 0
Polonia Warszawa 4 3 0 1
75%
25%
6 7 7 0
Sarajevo 4 1 1 2
25%
25%
50%
5 10 8 0
Kärnten 4 3 0 1
75%
25%
7 6 5 0
Aberdeen 4 1 2 1
25%
50%
25%
1 1 9 1
Maccabi Tel Aviv 4 3 0 1
75%
25%
6 4 8 0
Puchov 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 8 5 0
Zenit 4 3 0 1
75%
25%
16 4 6 0
Primorje 4 1 0 3
25%
75%
7 11 6 0
Hajduk Split 4 2 1 1
50%
25%
25%
13 3 7 0
Odense 4 2 0 2
50%
50%
3 3 9 1
Mouscron 4 1 2 1
25%
50%
25%
7 8 11 0
Smederevo 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 3 9 2
Livingston 4 1 2 1
25%
50%
25%
7 9 9 0
Lugano 2 1 0 1
50%
50%
1 3 3 0
Metalurh Donetsk 2 0 1 1
50%
50%
2 10 6 0
Dynamo Kyiv 2 0 1 1
50%
50%
1 3 4 0
Lorient 2 1 0 1
50%
50%
3 3 4 1
Birkirkara 2 0 1 1
50%
50%
0 3 4 0
TVMK 2 0 0 2
100%
1 5 4 0
Maccabi Haifa 2 0 0 2
100%
1 8 3 0
Pobeda 2 1 0 1
50%
50%
2 3 8 0
Encamp 2 0 0 2
100%
0 13 3 0
Chievo Verona 2 0 1 1
50%
50%
0 2 6 0
Heerenveen 2 1 0 1
50%
50%
2 3 4 0
Zalaegerszeg 2 0 0 2
100%
1 9 6 0
Olympique Lyonnais 2 0 1 1
50%
50%
0 1 1 0
Kocaelispor 2 0 0 2
100%
0 5 2 0
Zvartnots 2 1 0 1
50%
50%
3 6 2 0
Sliema Wanderers 2 0 0 2
100%
1 5 2 1
MYPA 2 1 0 1
50%
50%
1 2 2 0
Brøndby 2 0 1 1
50%
50%
2 5 7 1
Sporting de Portugal 2 0 1 1
50%
50%
4 6 5 0
Grazer AK 2 0 0 2
100%
0 3 2 0
Levadia Tallinn 2 0 0 2
100%
0 4 1 0
Kairat 2 0 0 2
100%
0 5 4 0
Atyrau 2 0 1 1
50%
50%
0 2 3 0
Utrecht 2 0 0 2
100%
2 7 4 0
Lens 2 1 0 1
50%
50%
1 3 5 0
CSKA 2 0 1 1
50%
50%
3 4 6 0
Gorica 2 0 0 2
100%
1 5 6 0
Ankaragücü 2 0 0 2
100%
1 5 3 0
ÍBV 2 0 0 2
100%
1 5 4 0
Bangor 2 1 0 1
50%
50%
1 2 5 0
Belasica 2 0 1 1
50%
50%
3 4 8 0
Linfield 2 0 1 1
50%
50%
1 5 5 1
Club Brugge 2 0 0 2
100%
1 3 2 1
Grevenmacher 2 1 0 1
50%
50%
2 3 6 0
Domagnano 2 0 0 2
100%
0 5 5 0
Partizani 2 0 0 2
100%
1 5 3 1
Lokomotivi Tbilisi 2 0 0 2
100%
2 7 3 0
2 0 0 2
100%
0 11 3 1
Göteborg 2 0 1 1
50%
50%
3 5 4 0
AEL 2 1 0 1
50%
50%
2 5 5 0
Atlantas 2 0 0 2
100%
1 8 4 0
Fylkir 2 0 1 1
50%
50%
2 4 3 0
Glentoran 2 0 0 2
100%
0 6 3 0
Tirana 2 0 1 1
50%
50%
2 3 5 0
Liepājas Metalurgs 2 0 0 2
100%
2 6 5 1
Nistru 2 0 1 1
50%
50%
0 1 2 0
Shamrock Rovers 2 0 0 2
100%
1 5 5 0
Senec 2 0 0 2
100%
1 5 5 0
Avenir 2 0 0 2
100%
1 7 4 0
Chelsea 2 1 0 1
50%
50%
4 5 1 0
Xanthi 2 0 1 1
50%
50%
0 4 2 0
Helsinki 2 0 0 2
100%
0 5 0 0
The New Saints 2 0 0 2
100%
2 12 2 0
Spartak Yerevan 2 0 0 2
100%
0 5 3 0
Željezničar 2 0 1 1
50%
50%
0 1 6 1
Iraklis 2 1 0 1
50%
50%
5 5 5 0
Dinamo Minsk 2 0 0 2
100%
1 5 4 1
2 0 0 2
100%
1 3 4 0
Rangers 2 1 0 1
50%
50%
3 3 6 0
Dundalk 2 0 0 2
100%
0 9 6 0
Sigma Olomouc 2 1 0 1
50%
50%
3 3 2 0
Shakhtar 2 1 0 1
50%
50%
2 5 4 1
Brann 2 0 0 2
100%
4 6 2 0
Vaduz 2 0 2 0
100%
1 1 5 0
Notificar error