2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa UEFA2002-03 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 13/08/2002 Vaduz Livingston
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Primorje Zvartnots
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 MYPA Odense
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Kairat Crvena Zvezda
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Atyrau Puchov
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Levadia Tallinn Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Sliema Wanderers Polonia Warszawa
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Ventspils Lugano
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Metalurh Zaporizhya Birkirkara
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Dinamo Tbilisi TVMK
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Pobeda Midtjylland
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Encamp Zenit
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Liepājas Metalurgs Kärnten
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Senec Široki Brijeg
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Gomel Helsinki
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Amica Wronki The New Saints
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Spartak Yerevan Servette
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Dinamo Minsk CSKA Sofia
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Újpest
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Varaždin Dundalk
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Sigma Olomouc Sarajevo
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Shamrock Rovers Djurgårdens
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Aberdeen Nistru
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Bangor City Smederevo
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Domagnano Žižkov
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Hajduk Split Víkingur Gøta
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Ferencváros AEL
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Fylkir Mouscron
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Avenir Ipswich Town
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Rapid București Gorica
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Glentoran Wisła Kraków
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Litex Lovech Atlantas
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Zimbru Göteborg
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 København Lokomotivi Tbilisi
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Hapoel Tel Aviv Partizani
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Anorthosis Grevenmacher
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Stabæk Linfield
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Leixões Belasica
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 AIK Solna ÍBV
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Tirana Naţional Bucureşti
Classificació Fase 1 (anada) 15/08/2002 Brann Sūduva
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Žižkov Domagnano
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Kärnten Liepājas Metalurgs
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Maccabi Tel Aviv Levadia Tallinn
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Wisła Kraków Glentoran
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 TVMK Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Nistru Aberdeen
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Helsinki Gomel
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Zvartnots Primorje
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Zenit Encamp
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Smederevo Bangor City
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Gorica Rapid București
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Lokomotivi Tbilisi København
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Puchov Atyrau
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Atlantas Litex Lovech
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 AEL Ferencváros
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Polonia Warszawa Sliema Wanderers
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Djurgårdens Shamrock Rovers
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Göteborg Zimbru
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 The New Saints Amica Wronki
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Ipswich Town Avenir
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Birkirkara Metalurh Zaporizhya
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Odense MYPA
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Linfield Stabæk
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Livingston Vaduz
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Belasica Leixões
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Dundalk Varaždin
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Sarajevo Sigma Olomouc
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Újpest
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Široki Brijeg Senec
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Midtjylland Pobeda
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Mouscron Fylkir
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Crvena Zvezda Kairat
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Grevenmacher Anorthosis
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Partizani Hapoel Tel Aviv
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Lugano Ventspils
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Sūduva Brann
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 ÍBV AIK Solna
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Servette Spartak Yerevan
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 CSKA Sofia Dinamo Minsk
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Naţional Bucureşti Tirana
Classificació Fase 1 (tornada) 29/08/2002 Víkingur Gøta Hajduk Split
1/48 de Final (anada) 17/09/2002 Austria Wien Shakhtar
1/48 de Final (anada) 17/09/2002 Aberdeen Hertha Berliner
1/48 de Final (anada) 17/09/2002 Leixões PAOK
1/48 de Final (anada) 17/09/2002 Vitesse Rapid București
1/48 de Final (anada) 17/09/2002 Girondins de Bordeaux Puchov
1/48 de Final (anada) 17/09/2002 Žižkov Rangers
1/48 de Final (anada) 19/09/2002 Sparta Praha Široki Brijeg
1/48 de Final (anada) 19/09/2002 Slovan Liberec Dinamo Tbilisi
1/48 de Final (anada) 19/09/2002 Mouscron Slavia Praha
1/48 de Final (anada) 19/09/2002 København Djurgårdens
1/48 de Final (anada) 19/09/2002 Servette Amica Wronki
1/48 de Final (anada) 19/09/2002 Gomel Schalke 04
1/48 de Final (anada) 19/09/2002 Iraklis Anorthosis
1/48 de Final (anada) 19/09/2002 Željezničar Málaga
1/48 de Final (anada) 19/09/2002 Anderlecht Stabæk
1/48 de Final (anada) 19/09/2002 PSG Újpest
1/48 de Final (anada) 19/09/2002 Lazio Xanthi
1/48 de Final (anada) 19/09/2002 Ipswich Town Smederevo
1/48 de Final (anada) 19/09/2002 Chelsea Viking
1/48 de Final (anada) 19/09/2002 Hajduk Split Fulham
1/48 de Final (anada) 19/09/2002 Leeds Metalurh Zaporizhya
1/48 de Final (anada) 19/09/2002 Ankaragücü Alavés
1/48 de Final (anada) 19/09/2002 Celtic Sūduva
1/48 de Final (anada) 19/09/2002 Blackburn Rovers CSKA Sofia
1/48 de Final (anada) 19/09/2002 Celta de Vigo Odense
1/48 de Final (anada) 19/09/2002 Maccabi Tel Aviv Boavista
1/48 de Final (anada) 19/09/2002 AIK Solna Fenerbahçe
1/48 de Final (anada) 19/09/2002 Crvena Zvezda Chievo Verona
1/48 de Final (anada) 19/09/2002 Grasshopper Zenit
1/48 de Final (anada) 19/09/2002 Primorje Wisła Kraków
1/48 de Final (anada) 19/09/2002 Litex Lovech Panathinaikos
1/48 de Final (anada) 19/09/2002 Denizlispor Lorient
1/48 de Final (anada) 19/09/2002 Kärnten Hapoel Tel Aviv
1/48 de Final (anada) 19/09/2002 Metalurh Donetsk Werder Bremen
1/48 de Final (anada) 19/09/2002 Dinamo Zagreb Zalaegerszeg
1/48 de Final (anada) 19/09/2002 Ferencváros Kocaelispor
1/48 de Final (anada) 19/09/2002 Midtjylland Varaždin
1/48 de Final (anada) 19/09/2002 Stuttgart Ventspils
1/48 de Final (anada) 19/09/2002 Levski Sofia Brøndby
1/48 de Final (anada) 19/09/2002 CSKA Moskva Parma
1/48 de Final (anada) 19/09/2002 Zimbru Betis
1/48 de Final (anada) 19/09/2002 Beşiktaş Sarajevo
1/48 de Final (anada) 19/09/2002 Legia Warszawa Utrecht
1/48 de Final (anada) 19/09/2002 Naţional Bucureşti Heerenveen
1/48 de Final (anada) 19/09/2002 Porto Polonia Warszawa
1/48 de Final (anada) 19/09/2002 APOEL Grazer AK
1/48 de Final (anada) 19/09/2002 Sporting de Portugal Partizan
1/48 de Final (anada) 19/09/2002 Sturm Graz Livingston
1/48 de Final (tornada) 01/10/2002 Amica Wronki Servette
1/48 de Final (tornada) 01/10/2002 Shakhtar Austria Wien
1/48 de Final (tornada) 01/10/2002 Hertha Berliner Aberdeen
1/48 de Final (tornada) 03/10/2002 Utrecht Legia Warszawa
1/48 de Final (tornada) 03/10/2002 Brøndby Levski Sofia
1/48 de Final (tornada) 03/10/2002 Boavista Maccabi Tel Aviv
1/48 de Final (tornada) 03/10/2002 Málaga Željezničar
1/48 de Final (tornada) 03/10/2002 Betis Zimbru
1/48 de Final (tornada) 03/10/2002 Viking Chelsea
1/48 de Final (tornada) 03/10/2002 Parma CSKA Moskva
1/48 de Final (tornada) 03/10/2002 Ventspils Stuttgart
1/48 de Final (tornada) 03/10/2002 Livingston Sturm Graz
1/48 de Final (tornada) 03/10/2002 Hapoel Tel Aviv Kärnten
1/48 de Final (tornada) 03/10/2002 PAOK Leixões
1/48 de Final (tornada) 03/10/2002 Werder Bremen Metalurh Donetsk
1/48 de Final (tornada) 03/10/2002 Široki Brijeg Sparta Praha
1/48 de Final (tornada) 03/10/2002 Lorient Denizlispor
1/48 de Final (tornada) 03/10/2002 Varaždin Midtjylland
1/48 de Final (tornada) 03/10/2002 CSKA Sofia Blackburn Rovers
1/48 de Final (tornada) 03/10/2002 Fenerbahçe AIK Solna
1/48 de Final (tornada) 03/10/2002 Heerenveen Naţional Bucureşti
1/48 de Final (tornada) 03/10/2002 Újpest PSG
1/48 de Final (tornada) 03/10/2002 Metalurh Zaporizhya Leeds
1/48 de Final (tornada) 03/10/2002 Sarajevo Beşiktaş
1/48 de Final (tornada) 03/10/2002 Sūduva Celtic
1/48 de Final (tornada) 03/10/2002 Wisła Kraków Primorje
1/48 de Final (tornada) 03/10/2002 Xanthi Lazio
1/48 de Final (tornada) 03/10/2002 Anorthosis Iraklis
1/48 de Final (tornada) 03/10/2002 Stabæk Anderlecht
1/48 de Final (tornada) 03/10/2002 Slavia Praha Mouscron
1/48 de Final (tornada) 03/10/2002 Partizan Sporting de Portugal
1/48 de Final (tornada) 03/10/2002 Zalaegerszeg Dinamo Zagreb
1/48 de Final (tornada) 03/10/2002 Rapid București Vitesse
1/48 de Final (tornada) 03/10/2002 Polonia Warszawa Porto
1/48 de Final (tornada) 03/10/2002 Zenit Grasshopper
1/48 de Final (tornada) 03/10/2002 Puchov Girondins de Bordeaux
1/48 de Final (tornada) 03/10/2002 Rangers Žižkov
1/48 de Final (tornada) 03/10/2002 Fulham Hajduk Split
1/48 de Final (tornada) 03/10/2002 Odense Celta de Vigo
1/48 de Final (tornada) 03/10/2002 Chievo Verona Crvena Zvezda
1/48 de Final (tornada) 03/10/2002 Djurgårdens København
1/48 de Final (tornada) 03/10/2002 Panathinaikos Litex Lovech
1/48 de Final (tornada) 03/10/2002 Grazer AK APOEL
1/48 de Final (tornada) 03/10/2002 Smederevo Ipswich Town
1/48 de Final (tornada) 03/10/2002 Schalke 04 Gomel
1/48 de Final (tornada) 03/10/2002 Dinamo Tbilisi Slovan Liberec
1/48 de Final (tornada) 03/10/2002 Kocaelispor Ferencváros
1/48 de Final (tornada) 03/10/2002 Alavés Ankaragücü
1/24 de Final (anada) 29/10/2002 Djurgårdens Girondins de Bordeaux
1/24 de Final (anada) 29/10/2002 Legia Warszawa Schalke 04
1/24 de Final (anada) 29/10/2002 Žižkov Betis
1/24 de Final (anada) 31/10/2002 Fenerbahçe Panathinaikos
1/24 de Final (anada) 31/10/2002 Vitesse Werder Bremen
1/24 de Final (anada) 31/10/2002 APOEL Hertha Berliner
1/24 de Final (anada) 31/10/2002 Ferencváros Stuttgart
1/24 de Final (anada) 31/10/2002 Sturm Graz Levski Sofia
1/24 de Final (anada) 31/10/2002 Partizan Slavia Praha
1/24 de Final (anada) 31/10/2002 Naţional Bucureşti PSG
1/24 de Final (anada) 31/10/2002 PAOK Grasshopper
1/24 de Final (anada) 31/10/2002 Anderlecht Midtjylland
1/24 de Final (anada) 31/10/2002 Lazio Crvena Zvezda
1/24 de Final (anada) 31/10/2002 Alavés Beşiktaş
1/24 de Final (anada) 31/10/2002 Austria Wien Porto
1/24 de Final (anada) 31/10/2002 Ipswich Town Slovan Liberec
1/24 de Final (anada) 31/10/2002 Dinamo Zagreb Fulham
1/24 de Final (anada) 31/10/2002 Leeds Hapoel Tel Aviv
1/24 de Final (anada) 31/10/2002 Parma Wisła Kraków
1/24 de Final (anada) 31/10/2002 Celtic Blackburn Rovers
1/24 de Final (anada) 31/10/2002 Málaga Amica Wronki
1/24 de Final (anada) 31/10/2002 Celta de Vigo Viking
1/24 de Final (anada) 31/10/2002 Boavista Anorthosis
1/24 de Final (anada) 31/10/2002 Sparta Praha Denizlispor
1/24 de Final (tornada) 07/11/2002 Hertha Berliner APOEL
1/24 de Final (tornada) 12/11/2002 Amica Wronki Málaga
1/24 de Final (tornada) 12/11/2002 Stuttgart Ferencváros
1/24 de Final (tornada) 12/11/2002 Girondins de Bordeaux Djurgårdens
1/24 de Final (tornada) 14/11/2002 Blackburn Rovers Celtic
1/24 de Final (tornada) 14/11/2002 Wisła Kraków Parma
1/24 de Final (tornada) 14/11/2002 Fulham Dinamo Zagreb
1/24 de Final (tornada) 14/11/2002 PSG Naţional Bucureşti
1/24 de Final (tornada) 14/11/2002 Werder Bremen Vitesse
1/24 de Final (tornada) 14/11/2002 Crvena Zvezda Lazio
1/24 de Final (tornada) 14/11/2002 Porto Austria Wien
1/24 de Final (tornada) 14/11/2002 Hapoel Tel Aviv Leeds
1/24 de Final (tornada) 14/11/2002 Betis Žižkov
1/24 de Final (tornada) 14/11/2002 Denizlispor Sparta Praha
1/24 de Final (tornada) 14/11/2002 Schalke 04 Legia Warszawa
1/24 de Final (tornada) 14/11/2002 Levski Sofia Sturm Graz
1/24 de Final (tornada) 14/11/2002 Beşiktaş Alavés
1/24 de Final (tornada) 14/11/2002 Slovan Liberec Ipswich Town
1/24 de Final (tornada) 14/11/2002 Viking Celta de Vigo
1/24 de Final (tornada) 14/11/2002 Anorthosis Boavista
1/24 de Final (tornada) 14/11/2002 Slavia Praha Partizan
1/24 de Final (tornada) 14/11/2002 Panathinaikos Fenerbahçe
1/24 de Final (tornada) 14/11/2002 Midtjylland Anderlecht
1/24 de Final (tornada) 14/11/2002 Grasshopper PAOK
Setzens de final (anada) 26/11/2002 Hertha Berliner Fulham
Setzens de final (anada) 26/11/2002 PSG Boavista
Setzens de final (anada) 28/11/2002 PAOK Slavia Praha
Setzens de final (anada) 28/11/2002 Girondins de Bordeaux Anderlecht
Setzens de final (anada) 28/11/2002 Slovan Liberec Panathinaikos
Setzens de final (anada) 28/11/2002 Denizlispor Olympique Lyonnais
Setzens de final (anada) 28/11/2002 Vitesse Liverpool
Setzens de final (anada) 28/11/2002 Porto Lens
Setzens de final (anada) 28/11/2002 Beşiktaş Dynamo Kyiv
Setzens de final (anada) 28/11/2002 AEK Maccabi Haifa
Setzens de final (anada) 28/11/2002 Club Brugge Stuttgart
Setzens de final (anada) 28/11/2002 Sturm Graz Lazio
Setzens de final (anada) 28/11/2002 Wisła Kraków Schalke 04
Setzens de final (anada) 28/11/2002 Celtic Celta de Vigo
Setzens de final (anada) 28/11/2002 Betis Auxerre
Setzens de final (anada) 28/11/2002 Málaga Leeds
Setzens de final (tornada) 10/12/2002 Schalke 04 Wisła Kraków
Setzens de final (tornada) 12/12/2002 Boavista PSG
Setzens de final (tornada) 12/12/2002 Lens Porto
Setzens de final (tornada) 12/12/2002 Celta de Vigo Celtic
Setzens de final (tornada) 12/12/2002 Leeds Málaga
Setzens de final (tornada) 12/12/2002 Liverpool Vitesse
Setzens de final (tornada) 12/12/2002 Slavia Praha PAOK
Setzens de final (tornada) 12/12/2002 Stuttgart Club Brugge
Setzens de final (tornada) 12/12/2002 Maccabi Haifa AEK
Setzens de final (tornada) 12/12/2002 Anderlecht Girondins de Bordeaux
Setzens de final (tornada) 12/12/2002 Lazio Sturm Graz
Setzens de final (tornada) 12/12/2002 Auxerre Betis
Setzens de final (tornada) 12/12/2002 Dynamo Kyiv Beşiktaş
Setzens de final (tornada) 12/12/2002 Fulham Hertha Berliner
Setzens de final (tornada) 12/12/2002 Olympique Lyonnais Denizlispor
Setzens de final (tornada) 12/12/2002 Panathinaikos Slovan Liberec
Vuitens de final (anada) 20/02/2003 Porto Denizlispor
Vuitens de final (anada) 20/02/2003 Hertha Berliner Boavista
Vuitens de final (anada) 20/02/2003 Panathinaikos Anderlecht
Vuitens de final (anada) 20/02/2003 Slavia Praha Beşiktaş
Vuitens de final (anada) 20/02/2003 Auxerre Liverpool
Vuitens de final (anada) 20/02/2003 Lazio Wisła Kraków
Vuitens de final (anada) 20/02/2003 Celtic Stuttgart
Vuitens de final (anada) 20/02/2003 Málaga AEK
Vuitens de final (tornada) 27/02/2003 Beşiktaş Slavia Praha
Vuitens de final (tornada) 27/02/2003 AEK Málaga
Vuitens de final (tornada) 27/02/2003 Stuttgart Celtic
Vuitens de final (tornada) 27/02/2003 Denizlispor Porto
Vuitens de final (tornada) 27/02/2003 Anderlecht Panathinaikos
Vuitens de final (tornada) 27/02/2003 Liverpool Auxerre
Vuitens de final (tornada) 27/02/2003 Boavista Hertha Berliner
Vuitens de final (tornada) 05/03/2003 Wisła Kraków Lazio
Quarts de final (anada) 13/03/2003 Málaga Boavista
Quarts de final (anada) 13/03/2003 Celtic Liverpool
Quarts de final (anada) 13/03/2003 Porto Panathinaikos
Quarts de final (anada) 13/03/2003 Lazio Beşiktaş
Quarts de final (tornada) 20/03/2003 Boavista Málaga
Quarts de final (tornada) 20/03/2003 Panathinaikos Porto
Quarts de final (tornada) 20/03/2003 Beşiktaş Lazio
Quarts de final (tornada) 20/03/2003 Liverpool Celtic
Semifinal (anada) 10/04/2003 Celtic Boavista
Semifinal (anada) 10/04/2003 Porto Lazio
Semifinal (tornada) 24/04/2003 Boavista Celtic
Semifinal (tornada) 24/04/2003 Lazio Porto
Final 21/05/2003 Celtic Porto

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Derlei PortoPorto
120.92
Henrik Larsson CelticCeltic
111.10
Maciej Żurawski Wisła KrakówWisła Kraków
101.00
Nenad Ještrović AnderlechtAnderlecht
71.17
Kalu Uche Wisła KrakówWisła Kraków
60.60
Grzegorz Król Amica WronkiAmica Wronki
61.00
Mustafa Özkan DenizlisporDenizlispor
60.86
Mitja Zatkovič PrimorjePrimorje
51.25
Štěpán Vachoušek Slavia PrahaSlavia Praha
50.63
Tomas Radzinevičius SūduvaSūduva
51.25
    Nom Equip Pos Minuts
Derlei PortoPorto
1159
Ricardo BoavistaBoavista
1110
Robert Douglas CelticCeltic
1110
Maniche PortoPorto
1109
Ferreira PortoPorto
1096
Jorge Costa PortoPorto
1092
Bobo Baldé CelticCeltic
1083
Stiliyan Petrov CelticCeltic
1070
Deco PortoPorto
1064
Vítor Baía PortoPorto
1050
    Nom Equip Pos Grogues
Darío Silva MálagaMálaga
5
Hakan Cimen DenizlisporDenizlispor
5
Leandro FerencvárosFerencváros
4
Bertrand Crasson AnderlechtAnderlecht
3
Éder Gaúcho BoavistaBoavista
3
Ferreira PortoPorto
3
Pedro Santos BoavistaBoavista
3
Levent Kartop DenizlisporDenizlispor
3
Fernando Sanz MálagaMálaga
3
Ávalos BoavistaBoavista
3
    Nom Equip Pos Vermelles
Oskars Kļava Liepājas MetalurgsLiepājas Metalurgs
1
Fernando Derveld OdenseOdense
1
Denis Karic ŽeljezničarŽeljezničar
1
Kristijan Polovanec Dinamo ZagrebDinamo Zagreb
1
Marcelo Vieira Levski SofiaLevski Sofia
1
Leroy PSGPSG
1
Josef Abukasis Hapoel Tel AvivHapoel Tel Aviv
1
Ilhan Mansiz BeşiktaşBeşiktaş
1
Téllez AlavésAlavés
1
Ico BoavistaBoavista
1
Gols:
825
Promig golejador:
2.87
Targetes Grogues:
991
Targetes Grogues Per Partit:
3.45
Expulsions:
46
Expulsions Per Partit:
0.16
Victòries locals:
154
Victòries visitants:
83
Empats:
50
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Betis: 5 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Amica Wronki: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Málaga: 9 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Blackburn Rovers: 4 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Porto
Portugal
13 8 2 3
61%
15%
24%
29 9 19 1
Celtic
Escocia
13 8 2 3
61%
15%
24%
27 12 19 1
Boavista
Portugal
12 6 1 5
50%
8%
42%
14 11 26 2
Lazio
Italia
12 6 4 2
50%
33%
17%
18 12 23 1
Wisła Kraków
Polonia
10 6 2 2
60%
20%
20%
28 11 9 0
Málaga
Espanya
10 6 3 1
60%
30%
10%
9 4 24 1
Panathinaikos
Grecia
10 6 2 2
60%
20%
20%
15 9 16 2
Beşiktaş
Turquia
10 4 3 3
40%
30%
30%
17 10 23 2
Slavia Praha
República Txeca
8 4 1 3
50%
12%
38%
18 12 11 1
Anderlecht
Bèlgica
8 5 1 2
62%
12%
26%
14 8 14 0
Denizlispor
Turquia
8 3 2 3
37%
25%
38%
9 12 23 0
Stuttgart
Alemanya
8 6 1 1
75%
12%
13%
17 8 12 1
Hertha Berliner
Alemanya
8 5 2 1
62%
25%
13%
11 4 18 1
Fulham
Inglaterra
6 3 2 1
50%
33%
17%
9 5 4 0
Vitesse
Països Baixos
6 2 2 2
33%
33%
34%
7 7 16 1
Girondins de Bordeaux
França
6 4 1 1
66%
16%
18%
13 6 3 0
Slovan Liberec
República Txeca
6 3 1 2
50%
16%
34%
7 6 15 0
Liverpool
Inglaterra
6 4 1 1
66%
16%
18%
6 3 3 0
Schalke 04
Alemanya
6 3 2 1
50%
33%
17%
13 8 9 0
Sturm Graz
Austria
6 3 0 3
50%
50%
11 10 9 0
PSG
França
6 5 0 1
83%
17%
9 2 8 2
Amica Wronki
Polonia
6 3 0 3
50%
50%
18 10 9 0
Djurgårdens
Suecia
6 3 1 2
50%
16%
34%
9 5 7 0
Hapoel Tel Aviv
Israel
6 3 0 3
50%
50%
10 7 7 1
Leeds
Inglaterra
6 3 2 1
50%
33%
17%
8 4 7 0
Ipswich Town
Inglaterra
6 4 1 1
66%
16%
18%
10 3 6 0
Crvena Zvezda
Serbia
6 3 2 1
50%
33%
17%
8 2 9 0
Naţional Bucureşti
Rumania
6 2 1 3
33%
16%
51%
6 7 11 0
Celta de Vigo
Espanya
6 3 1 2
50%
16%
34%
8 4 8 0
Midtjylland
Dinamarca
6 2 1 3
33%
16%
51%
6 9 6 1
PAOK
Grecia
6 3 1 2
50%
16%
34%
9 9 13 0
Ferencváros
Hungria
6 3 1 2
50%
16%
34%
10 4 17 0
Betis
Espanya
6 5 0 1
83%
17%
9 3 7 0
Anorthosis
Chipre
6 2 0 4
33%
67%
9 10 7 0
Žižkov
República Txeca
6 3 0 3
50%
50%
8 7 6 0
Zimbru
Moldavia
4 1 1 2
25%
25%
50%
6 7 6 1
Litex Lovech
Bulgaria
4 2 0 2
50%
50%
9 4 4 0
AIK Solna
Suecia
4 2 1 1
50%
25%
25%
9 7 6 0
Leixões
Portugal
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 8 11 0
Austria Wien
Austria
4 1 0 3
25%
75%
5 5 1 0
Sūduva
Lituania
4 2 0 2
50%
50%
7 14 8 0
København
Dinamarca
4 2 1 1
50%
25%
25%
8 5 2 0
Viking
Noruega
4 1 1 2
25%
25%
50%
6 8 4 0
Rapid București
Rumania
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 3 7 0
Alavés
Espanya
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 3 7 1
Blackburn Rovers
Inglaterra
4 0 2 2
50%
50%
4 7 5 0
Fenerbahçe
Turquia
4 1 2 1
25%
50%
25%
8 9 7 0
Grasshopper
Suïssa
4 1 1 2
25%
25%
50%
6 6 8 0
Werder Bremen
Alemanya
4 1 2 1
25%
50%
25%
14 7 6 0
Dinamo Zagreb
Croacia
4 2 0 2
50%
50%
10 6 6 1
Levski Sofia
Bulgaria
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 3 8 1
Parma
Italia
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 8 8 0
Legia Warszawa
Polonia
4 2 1 1
50%
25%
25%
9 5 7 0
APOEL
Chipre
4 2 0 2
50%
50%
3 5 11 0
Partizan
Serbia
4 2 1 1
50%
25%
25%
10 9 12 2
AEK
Grecia
4 2 1 1
50%
25%
25%
8 2 4 0
Sparta Praha
República Txeca
4 3 0 1
75%
25%
5 2 5 0
Stabæk
Noruega
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 3 6 3
Auxerre
França
4 1 0 3
25%
75%
2 4 4 0
Gomel
Bielorrusia
4 2 0 2
50%
50%
6 8 6 0
Široki Brijeg
Bosnia-Herzegovina
4 2 0 2
50%
50%
5 5 11 0
Dinamo Tbilisi
Georgia
4 2 0 2
50%
50%
7 5 4 0
Metalurh Zaporizhya
Ucrania
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 2 8 1
Servette
Suïssa
4 3 0 1
75%
25%
9 4 7 0
Ventspils
Letonia
4 1 0 3
25%
75%
5 9 7 0
CSKA Sofia
Bulgaria
4 2 2 0
50%
50%
9 5 9 3
Újpest
Hungria
4 2 0 2
50%
50%
3 5 6 0
Varaždin
Croacia
4 2 1 1
50%
25%
25%
10 2 6 0
Polonia Warszawa
Polonia
4 3 0 1
75%
25%
6 7 7 0
Sarajevo
Bosnia-Herzegovina
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 10 8 0
Kärnten
Austria
4 3 0 1
75%
25%
7 6 5 0
Aberdeen
Escocia
4 1 2 1
25%
50%
25%
1 1 9 1
Maccabi Tel Aviv
Israel
4 3 0 1
75%
25%
6 4 8 0
Puchov
Eslovaquia
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 8 5 0
Zenit
Rússia
4 3 0 1
75%
25%
16 4 6 0
Primorje
Eslovenia
4 1 0 3
25%
75%
7 11 6 0
Hajduk Split
Croacia
4 2 1 1
50%
25%
25%
13 3 7 0
Odense
Dinamarca
4 2 0 2
50%
50%
3 3 9 1
Mouscron
Bèlgica
4 1 2 1
25%
50%
25%
7 8 11 0
Smederevo
Serbia
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 3 9 2
Livingston
Escocia
4 1 2 1
25%
50%
25%
7 9 9 0
Lugano
Suïssa
2 1 0 1
50%
50%
1 3 3 0
Metalurh Donetsk
Ucrania
2 0 1 1
50%
50%
2 10 6 0
Dynamo Kyiv
Ucrania
2 0 1 1
50%
50%
1 3 4 0
Lorient
França
2 1 0 1
50%
50%
3 3 4 1
Birkirkara
Malta
2 0 1 1
50%
50%
0 3 4 0
TVMK
Estonia
2 0 0 2
100%
1 5 4 0
Maccabi Haifa
Israel
2 0 0 2
100%
1 8 3 0
Pobeda
Macedonia del Nord
2 1 0 1
50%
50%
2 3 8 0
Encamp
Andorra
2 0 0 2
100%
0 13 3 0
Chievo Verona
Italia
2 0 1 1
50%
50%
0 2 6 0
Heerenveen
Països Baixos
2 1 0 1
50%
50%
2 3 4 0
Zalaegerszeg
Hungria
2 0 0 2
100%
1 9 6 0
Olympique Lyonnais
França
2 0 1 1
50%
50%
0 1 1 0
Kocaelispor
Turquia
2 0 0 2
100%
0 5 2 0
Zvartnots
Armenia
2 1 0 1
50%
50%
3 6 2 0
Sliema Wanderers
Malta
2 0 0 2
100%
1 5 2 1
MYPA
Finlandia
2 1 0 1
50%
50%
1 2 2 0
Brøndby
Dinamarca
2 0 1 1
50%
50%
2 5 7 1
Sporting de Portugal
Portugal
2 0 1 1
50%
50%
4 6 5 0
Grazer AK
Austria
2 0 0 2
100%
0 3 2 0
Levadia Tallinn
Estonia
2 0 0 2
100%
0 4 1 0
Kairat
Kazajistán
2 0 0 2
100%
0 5 4 0
Atyrau
Kazajistán
2 0 1 1
50%
50%
0 2 3 0
Utrecht
Països Baixos
2 0 0 2
100%
2 7 4 0
Lens
França
2 1 0 1
50%
50%
1 3 5 0
CSKA Moskva
Rússia
2 0 1 1
50%
50%
3 4 6 0
Gorica
Eslovenia
2 0 0 2
100%
1 5 6 0
Ankaragücü
Turquia
2 0 0 2
100%
1 5 3 0
ÍBV
Islandia
2 0 0 2
100%
1 5 4 0
Bangor City
Gales
2 1 0 1
50%
50%
1 2 5 0
Belasica
Macedonia del Nord
2 0 1 1
50%
50%
3 4 8 0
Linfield
Irlanda del Nord
2 0 1 1
50%
50%
1 5 5 1
Club Brugge
Bèlgica
2 0 0 2
100%
1 3 2 1
Grevenmacher
Luxemburg
2 1 0 1
50%
50%
2 3 6 0
Domagnano
San Marino
2 0 0 2
100%
0 5 5 0
Partizani
Albania
2 0 0 2
100%
1 5 3 1
Lokomotivi Tbilisi
Georgia
2 0 0 2
100%
2 7 3 0
Víkingur Gøta
Islas Feroe
2 0 0 2
100%
0 11 3 1
Göteborg
Suecia
2 0 1 1
50%
50%
3 5 4 0
AEL
Chipre
2 1 0 1
50%
50%
2 5 5 0
Atlantas
Lituania
2 0 0 2
100%
1 8 4 0
Fylkir
Islandia
2 0 1 1
50%
50%
2 4 3 0
Glentoran
Irlanda del Nord
2 0 0 2
100%
0 6 3 0
Tirana
Albania
2 0 1 1
50%
50%
2 3 5 0
Liepājas Metalurgs
Letonia
2 0 0 2
100%
2 6 5 1
Nistru
Moldavia
2 0 1 1
50%
50%
0 1 2 0
Shamrock Rovers
Irlanda
2 0 0 2
100%
1 5 5 0
Senec
Eslovaquia
2 0 0 2
100%
1 5 5 0
Avenir
Luxemburg
2 0 0 2
100%
1 7 4 0
Chelsea
Inglaterra
2 1 0 1
50%
50%
4 5 1 0
Xanthi
Grecia
2 0 1 1
50%
50%
0 4 2 0
Helsinki
Finlandia
2 0 0 2
100%
0 5 0 0
The New Saints
Gales
2 0 0 2
100%
2 12 2 0
Spartak Yerevan
Armenia
2 0 0 2
100%
0 5 3 0
Željezničar
Bosnia-Herzegovina
2 0 1 1
50%
50%
0 1 6 1
Iraklis
Grecia
2 1 0 1
50%
50%
5 5 5 0
Dinamo Minsk
Bielorrusia
2 0 0 2
100%
1 5 4 1
Islas Feroe
2 0 0 2
100%
1 3 4 0
Rangers
Escocia
2 1 0 1
50%
50%
3 3 6 0
Dundalk
Irlanda
2 0 0 2
100%
0 9 6 0
Sigma Olomouc
República Txeca
2 1 0 1
50%
50%
3 3 2 0
Shakhtar
Ucrania
2 1 0 1
50%
50%
2 5 4 1
Brann
Noruega
2 0 0 2
100%
4 6 2 0
Vaduz
Liechtenstein
2 0 2 0
100%
1 1 5 0