2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
Copa de Campions de Fires
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa d'Europa1970-71 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (anada) 18/08/1970 Levski-Spartak Austria Wien
Ronda 1 (tornada) 02/09/1970 Austria Wien Levski-Spartak
Setzens de final (anada) 16/09/1970 Glentoran Waterford
Setzens de final (anada) 16/09/1970 Sporting de Portugal Floriana
Setzens de final (anada) 16/09/1970 Feyenoord UTA Arad
Setzens de final (anada) 16/09/1970 Celtic KPV
Setzens de final (anada) 16/09/1970 Atlético de Madrid Austria Wien
Setzens de final (anada) 16/09/1970 Fenerbahçe Carl Zeiss Jena
Setzens de final (anada) 16/09/1970 AEK Larnaca Borussia Mönchengladbach
Setzens de final (anada) 16/09/1970 Slovan Bratislava B1903
Setzens de final (anada) 16/09/1970 Everton Keflavík
Setzens de final (anada) 16/09/1970 Göteborg Legia Warszawa
Setzens de final (anada) 16/09/1970 17 Nëntori Ajax
Setzens de final (anada) 16/09/1970 Jeunesse d'Esch Panathinaikos
Setzens de final (anada) 16/09/1970 Spartak Moskva Basel
Setzens de final (anada) 16/09/1970 Újpesti Dózsa Crvena Zvezda
Setzens de final (anada) 16/09/1970 Rosenborg Standard Liège
Setzens de final (anada) 16/09/1970 Cagliari Saint-Étienne
Setzens de final (tornada) 22/09/1970 Borussia Mönchengladbach AEK Larnaca
Setzens de final (tornada) 30/09/1970 B1903 Slovan Bratislava
Setzens de final (tornada) 30/09/1970 Floriana Sporting de Portugal
Setzens de final (tornada) 30/09/1970 Crvena Zvezda Újpesti Dózsa
Setzens de final (tornada) 30/09/1970 Keflavík Everton
Setzens de final (tornada) 30/09/1970 Legia Warszawa Göteborg
Setzens de final (tornada) 30/09/1970 Saint-Étienne Cagliari
Setzens de final (tornada) 30/09/1970 Ajax 17 Nëntori
Setzens de final (tornada) 30/09/1970 Standard Liège Rosenborg
Setzens de final (tornada) 30/09/1970 Basel Spartak Moskva
Setzens de final (tornada) 30/09/1970 Austria Wien Atlético de Madrid
Setzens de final (tornada) 30/09/1970 Waterford Glentoran
Setzens de final (tornada) 30/09/1970 KPV Celtic
Setzens de final (tornada) 30/09/1970 Carl Zeiss Jena Fenerbahçe
Setzens de final (tornada) 30/09/1970 UTA Arad Feyenoord
Setzens de final (tornada) 30/09/1970 Panathinaikos Jeunesse d'Esch
Vuitens de final (anada) 21/10/1970 Waterford Celtic
Vuitens de final (anada) 21/10/1970 Ajax Basel
Vuitens de final (anada) 21/10/1970 Cagliari Atlético de Madrid
Vuitens de final (anada) 21/10/1970 Borussia Mönchengladbach Everton
Vuitens de final (anada) 21/10/1970 Crvena Zvezda UTA Arad
Vuitens de final (anada) 21/10/1970 Panathinaikos Slovan Bratislava
Vuitens de final (anada) 21/10/1970 Standard Liège Legia Warszawa
Vuitens de final (anada) 21/10/1970 Carl Zeiss Jena Sporting de Portugal
Vuitens de final (tornada) 04/11/1970 Slovan Bratislava Panathinaikos
Vuitens de final (tornada) 04/11/1970 Celtic Waterford
Vuitens de final (tornada) 04/11/1970 Legia Warszawa Standard Liège
Vuitens de final (tornada) 04/11/1970 Sporting de Portugal Carl Zeiss Jena
Vuitens de final (tornada) 04/11/1970 UTA Arad Crvena Zvezda
Vuitens de final (tornada) 04/11/1970 Basel Ajax
Vuitens de final (tornada) 04/11/1970 Everton Borussia Mönchengladbach
Vuitens de final (tornada) 05/11/1970 Atlético de Madrid Cagliari
Quarts de final (anada) 09/03/1971 Everton Panathinaikos
Quarts de final (anada) 10/03/1971 Atlético de Madrid Legia Warszawa
Quarts de final (anada) 10/03/1971 Ajax Celtic
Quarts de final (anada) 10/03/1971 Carl Zeiss Jena Crvena Zvezda
Quarts de final (tornada) 24/03/1971 Legia Warszawa Atlético de Madrid
Quarts de final (tornada) 24/03/1971 Panathinaikos Everton
Quarts de final (tornada) 24/03/1971 Crvena Zvezda Carl Zeiss Jena
Quarts de final (tornada) 24/03/1971 Celtic Ajax
Semifinal (anada) 14/04/1971 Atlético de Madrid Ajax
Semifinal (anada) 14/04/1971 Crvena Zvezda Panathinaikos
Semifinal (tornada) 28/04/1971 Ajax Atlético de Madrid
Semifinal (tornada) 28/04/1971 Panathinaikos Crvena Zvezda
Final 02/06/1971 Ajax Panathinaikos

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Antonis Antoniadis PanathinaikosPanathinaikos
101.11
Zoran Filipović Crvena ZvezdaCrvena Zvezda
60.86
Luis Aragonés Atlético de MadridAtlético de Madrid
60.75
Stevan Ostojic Crvena ZvezdaCrvena Zvezda
60.86
Willie Wallace CelticCeltic
51.00
Laumen Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach
51.25
Köppel Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach
41.00
Jimmy Johnstone CelticCeltic
41.00
Pieter Keizer AjaxAjax
40.44
Joao Lourenço Sporting de PortugalSporting de Portugal
41.33
    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Antonis Antoniadis PanathinaikosPanathinaikos
101.11
Zoran Filipović Crvena ZvezdaCrvena Zvezda
60.86
Luis Aragonés Atlético de MadridAtlético de Madrid
60.75
Stevan Ostojic Crvena ZvezdaCrvena Zvezda
60.86
Willie Wallace CelticCeltic
51.00
Laumen Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach
51.25
Köppel Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach
41.00
Jimmy Johnstone CelticCeltic
41.00
Pieter Keizer AjaxAjax
40.44
Joao Lourenço Sporting de PortugalSporting de Portugal
41.33
    Nom Equip Pos Minuts
Wim Suurbier AjaxAjax
810
Giorgios Vlahos PanathinaikosPanathinaikos
810
Frangiskos Sourpis PanathinaikosPanathinaikos
810
Panagiotis Filakouris PanathinaikosPanathinaikos
810
Mimis Domazos PanathinaikosPanathinaikos
810
Harilaos Grammos PanathinaikosPanathinaikos
810
Bernardus Hulshoff AjaxAjax
810
Heinz Stuy AjaxAjax
810
Velibor Vasović AjaxAjax
810
Johan Neeskens AjaxAjax
810
    Nom Equip Pos Grogues
Giuseppe Tomasini CagliariCagliari
1
Reinier J Rijnders AjaxAjax
1
    Nom Equip Pos Vermelles
Trifun Mihajlovic Crvena ZvezdaCrvena Zvezda
1
Levent Engineri FenerbahçeFenerbahçe
1
Giuseppe Tomasini CagliariCagliari
1
Fernando Peres Sporting de PortugalSporting de Portugal
1
Helmut Stein Carl Zeiss JenaCarl Zeiss Jena
1
Zoran Antonijević Crvena ZvezdaCrvena Zvezda
1
Dragan Džajić Crvena ZvezdaCrvena Zvezda
1
Gols:
210
Promig golejador:
3.33
Targetes Grogues:
2
Targetes Grogues Per Partit:
0.03
Expulsions:
7
Expulsions Per Partit:
0.11
Victòries locals:
41
Victòries visitants:
14
Empats:
8
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Jena: 5 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Austria Viena: 2 Partits
Millor ratxa no perdent:
Everton: 6 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Arad: 4 Partits

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Ajax
Països Baixos
9 6 1 2
66%
11%
23%
17 5 1 0
Panathinaikos
Grecia
9 4 2 3
44%
22%
34%
16 10 0 0
Crvena Zvezda
Serbia
8 5 0 3
62%
38%
20 10 0 3
Atlético de Madrid
Espanya
8 5 0 3
62%
38%
11 8 0 0
Carl Zeiss Jena
Alemanya
6 5 0 1
83%
17%
12 8 0 1
Everton
Inglaterra
6 2 4 0
33%
66%
1%
12 5 0 0
Celtic
Escocia
6 5 0 1
83%
17%
25 5 0 0
Legia Warszawa
Polonia
6 4 0 2
66%
34%
10 4 0 0
Austria Wien
Austria
4 1 0 3
25%
75%
5 7 0 0
Cagliari
Italia
4 2 0 2
50%
50%
5 5 1 1
Slovan Bratislava
Eslovaquia
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 7 0 0
Borussia Mönchengladbach
Alemanya
4 2 2 0
50%
50%
18 2 0 0
Sporting de Portugal
Portugal
4 2 0 2
50%
50%
11 4 0 1
Basel
Suïssa
4 1 0 3
25%
75%
5 9 0 0
UTA Arad
Rumania
4 0 2 2
50%
50%
2 7 0 0
Standard Liège
Bèlgica
4 3 0 1
75%
25%
8 2 0 0
Waterford
Irlanda
4 2 0 2
50%
50%
6 11 0 0
Spartak Moskva
Rússia
2 1 0 1
50%
50%
4 4 0 0
Újpesti Dózsa
Hungria
2 1 0 1
50%
50%
2 4 0 0
Rosenborg
Noruega
2 0 0 2
100%
0 7 0 0
Jeunesse d'Esch
Luxemburg
2 0 0 2
100%
1 7 0 0
Levski-Spartak
Bulgaria
2 1 0 1
50%
50%
3 4 0 0
B1903
Dinamarca
2 0 1 1
50%
50%
3 4 0 0
Göteborg
Suecia
2 0 0 2
100%
1 6 0 0
Keflavík
Islandia
2 0 0 2
100%
2 9 0 0
AEK Larnaca
Chipre
2 0 0 2
100%
0 16 0 0
Fenerbahçe
Turquia
2 0 0 2
100%
0 5 0 1
KPV
Finlandia
2 0 0 2
100%
0 14 0 0
Feyenoord
Països Baixos
2 0 2 0
100%
1 1 0 0
Floriana
Malta
2 0 0 2
100%
0 9 0 0
Glentoran
Irlanda del Nord
2 0 0 2
100%
1 4 0 0
17 Nëntori
Albania
2 0 1 1
50%
50%
2 4 0 0
Saint-Étienne
França
2 1 0 1
50%
50%
1 3 0 0