lbl_CampeonesFerias
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola
Només es mostren dades dels equips de la lliga espanyola

prev Copa UEFA1995-96 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Classificació Fase 1 (anada) 08/08/1995 Sparta Praha Galatasaray
Classificació Fase 1 (anada) 08/08/1995 Sturm Graz Slavia Praha
Classificació Fase 1 (anada) 08/08/1995 Lillestrøm Flora
Classificació Fase 1 (anada) 08/08/1995 Omonia Sliema Wanderers
Classificació Fase 1 (anada) 08/08/1995 Košice Újpest
Classificació Fase 1 (anada) 08/08/1995 Fenerbahçe Partizani
Classificació Fase 1 (anada) 08/08/1995 Slovan Bratislava Osijek
Classificació Fase 1 (anada) 08/08/1995 Slavia Sofia Olympiacos
Classificació Fase 1 (anada) 08/08/1995 Botev Plovdiv Dinamo Tbilisi
Classificació Fase 1 (anada) 08/08/1995 Käpäz Austria Wien
Classificació Fase 1 (anada) 08/08/1995 TPV Viking
Classificació Fase 1 (anada) 08/08/1995 Skonto Maribor
Classificació Fase 1 (anada) 08/08/1995 Zimbru Hapoel Tel Aviv
Classificació Fase 1 (anada) 08/08/1995 Universitatea Craiova FC Dinamo Minsk
Classificació Fase 1 (anada) 08/08/1995 Tirana Hapoel Be'er Sheva
Classificació Fase 1 (anada) 08/08/1995 Dinamo București Levski Sofia
Classificació Fase 1 (anada) 08/08/1995 Örebro Avenir
Classificació Fase 1 (anada) 08/08/1995 Jeunesse d'Esch Lugano
Classificació Fase 1 (anada) 08/08/1995 Hibernians Chernomorets Odessa
Classificació Fase 1 (anada) 08/08/1995 Crvena Zvezda Neuchâtel
Classificació Fase 1 (anada) 08/08/1995 Vardar Samtredia
Classificació Fase 1 (anada) 08/08/1995 Brøndby Inkaras
Classificació Fase 1 (anada) 08/08/1995 Bangor Widzew Łódź
Classificació Fase 1 (anada) 08/08/1995 Apollon Limassol Olimpija
Classificació Fase 1 (anada) 08/08/1995 Tirol Innsbruck Strasbourg
Classificació Fase 1 (anada) 08/08/1995 Karlsruher Girondins de Bordeaux
Classificació Fase 1 (anada) 08/08/1995 Raith Rovers
Classificació Fase 1 (anada) 08/08/1995 Afan Lido Universitate Riga
Classificació Fase 1 (anada) 08/08/1995 Glenavon Hafnarfjarðar
Classificació Fase 1 (anada) 08/08/1995 Motherwell MYPA
Classificació Fase 1 (anada) 08/08/1995 Shelbourne Akraness
Classificació Fase 1 (anada) 08/08/1995 Crusaders Silkeborg
Classificació Fase 1 (anada) 08/08/1995 Zagłębie Shirak
Classificació Fase 1 (anada) 09/08/1995 Dundalk Malmö
Classificació Fase 1 (tornada) 22/08/1995 Olimpija Apollon Limassol
Classificació Fase 1 (tornada) 22/08/1995 Dinamo Minsk Universitatea Craiova FC
Classificació Fase 1 (tornada) 22/08/1995 Dinamo Tbilisi Botev Plovdiv
Classificació Fase 1 (tornada) 22/08/1995 Hapoel Be'er Sheva Tirana
Classificació Fase 1 (tornada) 22/08/1995 Strasbourg Tirol Innsbruck
Classificació Fase 1 (tornada) 22/08/1995 MYPA Motherwell
Classificació Fase 1 (tornada) 22/08/1995 Hapoel Tel Aviv Zimbru
Classificació Fase 1 (tornada) 22/08/1995 Widzew Łódź Bangor
Classificació Fase 1 (tornada) 22/08/1995 Flora Lillestrøm
Classificació Fase 1 (tornada) 22/08/1995 Universitate Riga Afan Lido
Classificació Fase 1 (tornada) 22/08/1995 Maribor Skonto
Classificació Fase 1 (tornada) 22/08/1995 Samtredia Vardar
Classificació Fase 1 (tornada) 22/08/1995 Shirak Zagłębie
Classificació Fase 1 (tornada) 22/08/1995 Slavia Praha Sturm Graz
Classificació Fase 1 (tornada) 22/08/1995 Chernomorets Odessa Hibernians
Classificació Fase 1 (tornada) 22/08/1995 Inkaras Brøndby
Classificació Fase 1 (tornada) 22/08/1995 Levski Sofia Dinamo București
Classificació Fase 1 (tornada) 22/08/1995 Osijek Slovan Bratislava
Classificació Fase 1 (tornada) 22/08/1995 Neuchâtel Crvena Zvezda
Classificació Fase 1 (tornada) 22/08/1995 Sliema Wanderers Omonia
Classificació Fase 1 (tornada) 22/08/1995 Olympiacos Slavia Sofia
Classificació Fase 1 (tornada) 22/08/1995 Austria Wien Käpäz
Classificació Fase 1 (tornada) 22/08/1995 Girondins de Bordeaux Karlsruher
Classificació Fase 1 (tornada) 22/08/1995 Partizani Fenerbahçe
Classificació Fase 1 (tornada) 22/08/1995 Újpest Košice
Classificació Fase 1 (tornada) 22/08/1995 Galatasaray Sparta Praha
Classificació Fase 1 (tornada) 22/08/1995 Silkeborg Crusaders
Classificació Fase 1 (tornada) 22/08/1995 Viking TPV
Classificació Fase 1 (tornada) 22/08/1995 Raith Rovers
Classificació Fase 1 (tornada) 22/08/1995 Avenir Örebro
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/1995 Hafnarfjarðar Glenavon
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/1995 Lugano Jeunesse d'Esch
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/1995 Malmö Dundalk
Classificació Fase 1 (tornada) 23/08/1995 Akraness Shelbourne
1/48 de Final (anada) 12/09/1995 Alania Liverpool
1/48 de Final (anada) 12/09/1995 Levski Sofia Eendracht Aalst
1/48 de Final (anada) 12/09/1995 Rotor Manchester United
1/48 de Final (anada) 12/09/1995 Vitória de Guimarães Standard Liège
1/48 de Final (anada) 12/09/1995 MYPA PSV
1/48 de Final (anada) 12/09/1995 Sevilla Botev Plovdiv
1/48 de Final (anada) 12/09/1995 Milan Zagłębie
1/48 de Final (anada) 12/09/1995 Lazio Omonia
1/48 de Final (anada) 12/09/1995 Strasbourg Újpest
1/48 de Final (anada) 12/09/1995 Lierse Benfica
1/48 de Final (anada) 12/09/1995 Neuchâtel Roma
1/48 de Final (anada) 12/09/1995 Roda Olimpija
1/48 de Final (anada) 12/09/1995 Monaco Leeds
1/48 de Final (anada) 12/09/1995 Raith Rovers Akraness
1/48 de Final (anada) 12/09/1995 Lugano Inter
1/48 de Final (anada) 12/09/1995 Austria Wien Dinamo Minsk
1/48 de Final (anada) 12/09/1995 Sparta Praha Silkeborg
1/48 de Final (anada) 12/09/1995 Bayern München Lokomotiv
1/48 de Final (anada) 12/09/1995 Olympiacos Maribor
1/48 de Final (anada) 12/09/1995 Brøndby Lillestrøm
1/48 de Final (anada) 12/09/1995 Hapoel Be'er Sheva Barcelona
1/48 de Final (anada) 12/09/1995 Fenerbahçe Betis
1/48 de Final (anada) 12/09/1995 Slovan Bratislava Kaiserslautern
1/48 de Final (anada) 12/09/1995 Chernomorets Odessa Widzew Łódź
1/48 de Final (anada) 12/09/1995 Zimbru Universitate Riga
1/48 de Final (anada) 12/09/1995 Viking Auxerre
1/48 de Final (anada) 12/09/1995 Freiburg Slavia Praha
1/48 de Final (anada) 12/09/1995 Malmö Nottingham Forest
1/48 de Final (anada) 13/09/1995 Farense Olympique Lyonnais
1/48 de Final (anada) 13/09/1995 Glenavon Werder Bremen
1/48 de Final (anada) 14/09/1995 Lens Avenir
1/48 de Final (anada) 14/09/1995 Vardar Girondins de Bordeaux
1/48 de Final (tornada) 26/09/1995 Leeds Monaco
1/48 de Final (tornada) 26/09/1995 Maribor Olympiacos
1/48 de Final (tornada) 26/09/1995 Nottingham Forest Malmö
1/48 de Final (tornada) 26/09/1995 Liverpool Alania
1/48 de Final (tornada) 26/09/1995 Kaiserslautern Slovan Bratislava
1/48 de Final (tornada) 26/09/1995 Manchester United Rotor
1/48 de Final (tornada) 26/09/1995 Barcelona Hapoel Be'er Sheva
1/48 de Final (tornada) 26/09/1995 Betis Fenerbahçe
1/48 de Final (tornada) 26/09/1995 Benfica Lierse
1/48 de Final (tornada) 26/09/1995 PSV MYPA
1/48 de Final (tornada) 26/09/1995 Inter Lugano
1/48 de Final (tornada) 26/09/1995 Lokomotiv Bayern München
1/48 de Final (tornada) 26/09/1995 Botev Plovdiv Sevilla
1/48 de Final (tornada) 26/09/1995 Olympique Lyonnais Farense
1/48 de Final (tornada) 26/09/1995 Universitate Riga Zimbru
1/48 de Final (tornada) 26/09/1995 Slavia Praha Freiburg
1/48 de Final (tornada) 26/09/1995 Lillestrøm Brøndby
1/48 de Final (tornada) 26/09/1995 Zagłębie Milan
1/48 de Final (tornada) 26/09/1995 Auxerre Viking
1/48 de Final (tornada) 26/09/1995 Olimpija Roda
1/48 de Final (tornada) 26/09/1995 Akraness Raith Rovers
1/48 de Final (tornada) 26/09/1995 Dinamo Minsk Austria Wien
1/48 de Final (tornada) 26/09/1995 Roma Neuchâtel
1/48 de Final (tornada) 26/09/1995 Standard Liège Vitória de Guimarães
1/48 de Final (tornada) 26/09/1995 Omonia Lazio
1/48 de Final (tornada) 26/09/1995 Widzew Łódź Chernomorets Odessa
1/48 de Final (tornada) 26/09/1995 Silkeborg Sparta Praha
1/48 de Final (tornada) 26/09/1995 Eendracht Aalst Levski Sofia
1/48 de Final (tornada) 27/09/1995 Werder Bremen Glenavon
1/48 de Final (tornada) 27/09/1995 Avenir Lens
1/48 de Final (tornada) 28/09/1995 Girondins de Bordeaux Vardar
1/48 de Final (tornada) 28/09/1995 Újpest Strasbourg
Setzens de final (anada) 17/10/1995 Auxerre Nottingham Forest
Setzens de final (anada) 17/10/1995 Olympique Lyonnais Lazio
Setzens de final (anada) 17/10/1995 Girondins de Bordeaux Rotor
Setzens de final (anada) 17/10/1995 Lugano Slavia Praha
Setzens de final (anada) 17/10/1995 Roma Eendracht Aalst
Setzens de final (anada) 17/10/1995 Chernomorets Odessa Lens
Setzens de final (anada) 17/10/1995 Raith Rovers Bayern München
Setzens de final (anada) 17/10/1995 Strasbourg Milan
Setzens de final (anada) 17/10/1995 Barcelona Vitória de Guimarães
Setzens de final (anada) 17/10/1995 Sparta Praha Zimbru
Setzens de final (anada) 17/10/1995 Brøndby Liverpool
Setzens de final (anada) 17/10/1995 Leeds PSV
Setzens de final (anada) 17/10/1995 Werder Bremen Dinamo Minsk
Setzens de final (anada) 17/10/1995 Benfica Roda
Setzens de final (anada) 17/10/1995 Sevilla Olympiacos
Setzens de final (anada) 18/10/1995 Kaiserslautern Betis
Setzens de final (tornada) 31/10/1995 Zimbru Sparta Praha
Setzens de final (tornada) 31/10/1995 Liverpool Brøndby
Setzens de final (tornada) 31/10/1995 Dinamo Minsk Werder Bremen
Setzens de final (tornada) 31/10/1995 Rotor Girondins de Bordeaux
Setzens de final (tornada) 31/10/1995 Roda Benfica
Setzens de final (tornada) 31/10/1995 Slavia Praha Lugano
Setzens de final (tornada) 31/10/1995 Bayern München Raith Rovers
Setzens de final (tornada) 31/10/1995 Olympiacos Sevilla
Setzens de final (tornada) 31/10/1995 Lazio Olympique Lyonnais
Setzens de final (tornada) 31/10/1995 PSV Leeds
Setzens de final (tornada) 31/10/1995 Eendracht Aalst Roma
Setzens de final (tornada) 31/10/1995 Nottingham Forest Auxerre
Setzens de final (tornada) 31/10/1995 Vitória de Guimarães Barcelona
Setzens de final (tornada) 01/11/1995 Lens Chernomorets Odessa
Setzens de final (tornada) 01/11/1995 Betis Kaiserslautern
Setzens de final (tornada) 02/11/1995 Milan Strasbourg
Vuitens de final (anada) 21/11/1995 Girondins de Bordeaux Betis
Vuitens de final (anada) 21/11/1995 Slavia Praha Lens
Vuitens de final (anada) 21/11/1995 PSV Werder Bremen
Vuitens de final (anada) 21/11/1995 Brøndby Roma
Vuitens de final (anada) 21/11/1995 Bayern München Benfica
Vuitens de final (anada) 21/11/1995 Nottingham Forest Olympique Lyonnais
Vuitens de final (anada) 21/11/1995 Sevilla Barcelona
Vuitens de final (anada) 23/11/1995 Milan Sparta Praha
Vuitens de final (tornada) 05/12/1995 Benfica Bayern München
Vuitens de final (tornada) 05/12/1995 Olympique Lyonnais Nottingham Forest
Vuitens de final (tornada) 05/12/1995 Barcelona Sevilla
Vuitens de final (tornada) 05/12/1995 Roma Brøndby
Vuitens de final (tornada) 05/12/1995 Werder Bremen PSV
Vuitens de final (tornada) 06/12/1995 Betis Girondins de Bordeaux
Vuitens de final (tornada) 07/12/1995 Sparta Praha Milan
Vuitens de final (tornada) 07/12/1995 Lens Slavia Praha
Quarts de final (anada) 05/03/1996 Slavia Praha Roma
Quarts de final (anada) 05/03/1996 Milan Girondins de Bordeaux
Quarts de final (anada) 05/03/1996 Barcelona PSV
Quarts de final (anada) 05/03/1996 Bayern München Nottingham Forest
Quarts de final (tornada) 19/03/1996 PSV Barcelona
Quarts de final (tornada) 19/03/1996 Girondins de Bordeaux Milan
Quarts de final (tornada) 19/03/1996 Roma Slavia Praha
Quarts de final (tornada) 19/03/1996 Nottingham Forest Bayern München
Semifinal (anada) 02/04/1996 Bayern München Barcelona
Semifinal (anada) 02/04/1996 Slavia Praha Girondins de Bordeaux
Semifinal (tornada) 16/04/1996 Barcelona Bayern München
Semifinal (tornada) 16/04/1996 Girondins de Bordeaux Slavia Praha
Final (anada) 01/05/1996 Bayern München Girondins de Bordeaux
Final (tornada) 15/05/1996 Girondins de Bordeaux Bayern München

Top 10

  Nom Equip Pos Gols GolsPP
Klinsmann Bayern München
15 1.25
Ronaldo PSV
6 1.20
Luc Nilis PSV
5 0.63
Pavel Nedvěd Sparta Praha
5 0.63
Scholl Bayern München
5 0.45
Moriero Roma
4 0.57
Dugarry Girondins de Bordeaux
4 0.50
Roger Barcelona
4 0.44
Balbo Roma
4 0.57
Casiraghi Lazio
4 1.00
  Nom Equip Pos Minuts
Huard Girondins de Bordeaux
1260
Dogon Girondins de Bordeaux
1260
Witschge Girondins de Bordeaux
1192
Lucas Girondins de Bordeaux
1151
Ján Stejskal Slavia Praha
1110
Kahn Bayern München
1080
Klinsmann Bayern München
1080
Helmer Bayern München
1067
Lizarazu Girondins de Bordeaux
1020
Radek Bejbl Slavia Praha
1020
  Nom Equip Pos Grogues
Dugarry Girondins de Bordeaux
5
Croci Girondins de Bordeaux
4
Tomáš Řepka Sparta Praha
4
Pavel Novotný Slavia Praha
4
Paulo Bento Benfica
4
Statuto Roma
4
Jan Suchopárek Slavia Praha
4
Lucas Girondins de Bordeaux
3
Chris van der Weerden PSV
3
Ziege Bayern München
3
  Nom Equip Pos Vermelles
Hakob Artoyan Shirak
1
Sándor Jenei Újpest
1
Andrei Solomatin Lokomotiv
1
Samir Zulic Olimpija
1
Volodymyr Musolitin Chernomorets Odessa
1
Yuriy Sak Chernomorets Odessa
1
Plamen Nikolov Levski Sofia
1
Pier Betis
1
Petri Antero Jakonen MYPA
1
Chamot Lazio
1
Gols:
486
Gols Per Partit:
2.51
Targetes Grogues:
687
Targetes Grogues Per Partit:
3.54
Expulsions:
36
Expulsions Per Partit:
0.19
Victòries locals:
89
Victòries visitants:
66
Empats:
39
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Bayern München: 7 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Slavia Praga: 3 Partits
Millor ratxa no perdent:
Bayern München: 11 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Rotor: 4 Partits

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Girondins de Bordeaux 14 8 2 4
57%
14%
29%
19 13 27 1
Slavia Praha 12 6 3 3
50%
25%
25%
11 8 28 1
Bayern München 12 10 1 1
83%
8%
9%
32 10 20 0
Barcelona 10 6 3 1
60%
30%
10%
31 10 17 1
Sparta Praha 8 4 2 2
50%
25%
25%
12 9 14 1
Nottingham Forest 8 3 2 3
37%
25%
38%
6 9 9 0
Roma 8 4 2 2
50%
25%
25%
16 7 16 1
Brøndby 8 5 2 1
62%
25%
13%
13 4 11 0
Milan 8 6 1 1
75%
12%
13%
15 5 10 0
PSV 8 4 3 1
50%
37%
13%
22 11 17 0
Lugano 6 2 2 2
33%
33%
34%
7 4 8 1
Chernomorets Odessa 6 3 1 2
50%
16%
34%
8 7 14 2
Werder Bremen 6 3 1 2
50%
16%
34%
14 4 11 0
Strasbourg 6 3 1 2
50%
16%
34%
13 5 7 0
Sevilla 6 2 2 2
33%
33%
34%
7 7 15 1
Dinamo Minsk 6 3 2 1
50%
33%
17%
5 7 14 0
Benfica 6 3 1 2
50%
16%
34%
10 11 13 0
Betis 6 5 0 1
83%
17%
10 5 11 1
Olympique Lyonnais 6 4 1 1
66%
16%
18%
6 2 10 2
Raith Rovers 6 2 1 3
33%
16%
51%
10 8 6 0
Zimbru 6 3 1 2
50%
16%
34%
8 7 12 1
Lens 6 3 2 1
50%
33%
17%
17 1 9 0
Olympiacos 6 5 0 1
83%
17%
10 3 16 0
MYPA 4 1 1 2
25%
25%
50%
5 11 7 1
Malmö 4 3 0 1
75%
25%
6 2 1 0
Olimpija 4 2 0 2
50%
50%
5 7 10 1
Lazio 4 2 0 2
50%
50%
8 5 12 1
Slovan Bratislava 4 3 0 1
75%
25%
8 4 8 0
Újpest 4 2 0 2
50%
50%
3 6 9 1
Fenerbahçe 4 2 0 2
50%
50%
7 4 7 1
Roda 4 1 1 2
25%
25%
50%
7 5 11 0
Universitate Riga 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 4 4 1
Viking 4 2 1 1
50%
25%
25%
8 3 6 0
Vitória de Guimarães 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 8 6 0
Akraness 4 3 0 1
75%
25%
8 3 6 0
Silkeborg 4 3 0 1
75%
25%
8 3 6 0
Zagłębie 4 1 1 2
25%
25%
50%
2 8 3 0
Rotor 4 0 2 2
50%
50%
3 5 9 0
Eendracht Aalst 4 2 1 1
50%
25%
25%
3 5 3 0
Glenavon 4 1 1 2
25%
25%
50%
1 7 4 0
Botev Plovdiv 4 2 1 1
50%
25%
25%
3 3 7 0
Widzew Łódź 4 3 0 1
75%
25%
6 1 5 0
Vardar 4 2 1 1
50%
25%
25%
4 3 5 0
Maribor 4 1 0 3
25%
75%
3 6 8 1
Austria Wien 4 2 0 2
50%
50%
10 4 4 0
Hapoel Be'er Sheva 4 2 0 2
50%
50%
3 12 5 0
Auxerre 4 1 2 1
25%
50%
25%
2 2 4 0
Leeds 4 1 0 3
25%
75%
6 9 5 0
Kaiserslautern 4 1 0 3
25%
75%
5 6 8 0
Avenir 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 13 5 1
Lillestrøm 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 4 3 0
Levski Sofia 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 4 6 2
Liverpool 4 1 2 1
25%
50%
25%
2 2 5 0
Omonia 4 2 0 2
50%
50%
6 8 8 1
Neuchâtel 4 1 2 1
25%
50%
25%
2 5 6 0
Monaco 2 1 0 1
50%
50%
1 3 3 0
Galatasaray 2 0 1 1
50%
50%
2 4 4 0
Farense 2 0 0 2
100%
0 2 2 0
Sturm Graz 2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 0
Manchester United 2 0 2 0
100%
2 2 0 0
Freiburg 2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 0
Inter 2 0 1 1
50%
50%
1 2 2 0
Standard Liège 2 0 1 1
50%
50%
1 3 6 0
Partizani 2 0 0 2
100%
0 6 8 0
Sliema Wanderers 2 0 0 2
100%
1 5 2 1
Lokomotiv 2 1 0 1
50%
50%
1 5 4 1
Košice 2 0 0 2
100%
1 3 4 0
Flora 2 1 0 1
50%
50%
1 4 4 0
Lierse 2 0 0 2
100%
2 5 4 0
Skonto 2 1 0 1
50%
50%
1 2 4 1
Dundalk 2 0 0 2
100%
0 4 3 0
TPV 2 0 0 2
100%
1 7 3 1
Hapoel Tel Aviv 2 0 1 1
50%
50%
0 2 4 0
Universitatea Craiova FC 2 0 2 0
100%
0 0 3 0
Tirana 2 0 0 2
100%
0 3 4 1
Dinamo București 2 0 1 1
50%
50%
1 2 6 0
Örebro 2 0 1 1
50%
50%
0 3 3 0
Jeunesse d'Esch 2 0 1 1
50%
50%
0 4 0 0
Käpäz 2 0 0 2
100%
1 9 2 0
Hibernians 2 0 0 2
100%
2 7 5 0
Dinamo Tbilisi 2 0 0 2
100%
0 2 5 1
Crvena Zvezda 2 0 1 1
50%
50%
0 1 6 0
Samtredia 2 0 0 2
100%
0 3 2 0
Inkaras 2 0 0 2
100%
0 6 4 1
Bangor 2 0 0 2
100%
0 5 3 0
Apollon Limassol 2 1 0 1
50%
50%
2 3 7 0
Slavia Sofia 2 0 0 2
100%
0 3 4 0
Karlsruher 2 0 1 1
50%
50%
2 4 7 0
Osijek 2 0 0 2
100%
0 6 8 1
2 0 1 1
50%
50%
2 6 4 0
Afan Lido 2 0 1 1
50%
50%
1 2 1 0
Hafnarfjarðar 2 0 1 1
50%
50%
0 1 5 0
Motherwell 2 1 0 1
50%
50%
3 3 6 0
Shelbourne 2 0 0 2
100%
0 6 8 3
Crusaders 2 0 0 2
100%
1 6 5 0
Shirak 2 0 1 1
50%
50%
0 1 1 1
Alania 2 0 1 1
50%
50%
1 2 6 0
Tirol Innsbruck 2 0 1 1
50%
50%
2 7 4 0
Notificar error